המשחק הקרוב: הפועל חולון נגד מכבי Playtika ת"א, 4 במאי, שבת, 21:00

ג'יימס ווב השלישי חתם במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ג'יימס ווב השלישי חתם במכבי ת

הודעהעל ידי felix_r » 06 יולי 2023, 12:36

Rampel כתב:ההחתמה הזו יכולה להתקבל בהבנה בתנאי שהיא פינתה כסף לחיזוק נוסף, איכותי, לקו הקדמי.

וגם אז, היא תימדד בזמן אמת. בהתאם לתפקיד שווב יקבל בהיררכיה.

בכל אופן, בנייה מאוד עקומה ופחדנית. מפחדים לשחרר את מרטין ומנסים להשאיר את פוית'רס בחוזה נמוך יותר כי "השוק קשה". השוק לא קשה. למכבי אין כסף. כל הקו הקדמי מפוצץ בשחקנים מחליפים/משלימים באיכותם. מי ישמע מישהו מהקו הקדמי שלנו הוא שחקן חמישיה ראוי לקבוצת פלייאוף ביורוליג.
שיוותרו על כמה מהם ויביאו שחקן איכותי. אחרי שמביאים שחקנים מתאימים שיובילו את הקו הקדמי, עם שארית הכסף שיביאו כל שחקן משלים אחר.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

נשאר רק לקוות, שזו לא התוצאה של החוזים החדשים והמוגדלים שקיבלו BB. כי אם כן, אז זוהי רמת השחקנים שנקבל הקיץ.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Neo » 06 יולי 2023, 12:40

Adam כתב:
אחדשיודע כתב:
TAYO כתב:
אחדשיודע כתב:זול בקטנה ממרטין (עניין של 100-150 אלף בנטו פחות או יותר).

אבל אני לא מבין את ההשוואות החוזרות למרטין האמת. אם הוא טוב ממרטין (או יהיה טוב ממנו), זאת החתמה טובה? זה המדד? כי בעיניי מכבי הייתה צריכה לשאוף לשדרוג משמעותי. לא לשדרוג.
ברור, טופ יורוליג. בוא… יש כאן שתי גישות אפשריות לדיון - אחת חלומות באספמיה (מכבי תקציב טופ יורוליג) והשניה דיון ריאלי מתוך הנחה שמכבי לא זזה מדי בתקציב הקיים והיחסית מאוזן שלה.
הדיון הראשון תיאורטי ובעיניי משעמם (אם כי ראוי כשלעצמו), בגישה השניה לפחות יש מסקנות פרגמטיות. אז בהינתן השמיכה התקציבית הקצרה, אתה לא חושב שיש כאן מהלך טוב שיכול לתת יותר אפשרויות בעמדה אחרת?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מהלך טוב זה בטוח לא. החתימו זר בינוני בן 30 היישר לחמישייה הראשונה.
להגיד שהוא לא יכול להתאים לשחקנים מסביבו או שמדובר בשחקן רע שלא יכול לתרום? לא. אבל שדרוג משמעותי לקו הקדמי זה לא.

ולא ביקשתי טופ יורוליג. אני לא מחפש שחקנים שהוכיחו את עצמם ביורוליג ועולים כעת 2 מיליון דולר וצפונה. אני מחפש אמביציה. לנסות לאתר שחקן שיכול להיות שווה בעתיד 2 מיליון דולר. יש לא מעט כאלה (תמיד יש) בגזרת פליטי ה-NBA. רק שמכבי של השנים האחרונות מסתכלת מעט מאוד לשם.

חכה עם הצהרות. עוד מוקדם להגיד אם הוא בא במקום מרטין או בנוסף אליו.
הרבה יקום וייפול על ההחלטה הזאת. אנחנו רק בתחילת יולי אז יש עוד זמן למצוא את השחקן המתאים. אני כן אוהב את הגישה של ללכת על פליטי NBA, הרבה כישרון הולך לצאת משם הקיץ.

אני מסתכל על ווב אחרת (שוב, כל זה בהנחה שהוא מגיע במקום מרטין). הוא למעשה יביא את מה שקטש ציפה ממרטין להביא:
1. שחקן שיודע לקלוע באחוזים גבוהים בקטצ'-אנד-שוט משלוש. השנה בולנסיה הוא בקושי עמד על הקו כי הוא פשוט שיחק לאורך הקשת.
2. שחקן שיודע לרוץ את המגרש (ויחסית לגובה שלו הוא טס את המגרש).
3. שחקן שיודע לשמור ON & OFF THE BALL. כלומר הוא מצוין בלעזור לחבריו אבל גם יכול לשמור על גארדים (בשונה ממרטין שהקפיד לעשות עבירות). הוא מאוד מתאים להגנת החילופים של קטש למשל.
4. לא ממעט לעשות את זה אבל הוא נותן עוד אספקט התקפי של קליעה מחצי מרחק וחדירות לסל - משהו שמרטין לא עשה. אין לו משחק פוסט-אפ או גב לסל כמו שלמרטין יש אבל זה לא באמת חשוב כי קטש פשוט לא עושה את זה בקבוצות שלו.
5. הוא שחקן שמתאים מאוד לפאזל של הסגל בסופו של דבר. שחקן עם אופי טוב ולא הרבה אגו שבא לעבוד ולא בא להסתכל על המספרים שלו. בקבוצה שבה הכוכבים שלך כבר ידועים (BB ואולי B נוסף) זה טוב. עם מרטין זה כל הזמן הרגיש שהוא בא לנסות להוכיח והרבה פעמים חירבן לנו משחקים ב5 דק' שלו על הפרקט (התעקשות של זריקות למשל).

אם הוא אכן מגיע במקום מרטין זה שיפור משמעותי בעיניי (הרבה בגלל מרטין ולא בזכות ווב).
ווב לא כוכב וגם לא יהיה כזה. הוא לא שחקן מטרה וכנראה שלא נראה ממנו הרבה נקודות. אבל הוא עושה הרבה דברים שלא נראים בסטטיסטיקה (סטייל קלויארו כזה) ובעיקר לא הרבה נזק כמו מרטין. אני כן אוהב את המהלך הבזק שעשו עליו, כי זה מראה שהוא מאוד רצה להגיע לפה "ולא חשב פעמיים" כשהצעה של מכבי הונחתה עליו. יכול להיות שזה מראה על רעב של שחקן (בן 30). בכל מקרה, אני גם חושב שהוא מסוג השחקנים שהאנרגיות של יד אליהו רק ישפרו אותו.
אם יגיע לכאן מישהו שישלים אותו ואת ניבו לעמדה 4.5 במקום פוייתרס בצורה טובה, אז אפשר לסמן V על שיפור משמעותי בסגל ביחס לעונה הקודמת. הייתי שמח לראות מישהו שהוא שוט-בלוקר שמייצר נקודות.

אדם מאוד אהבתי מה שרשמת ..... מדויק בעיני
רשמתי על ווב לפני 3 שנים בתרד הסקאוטנינג שהוא שיחק בתחתית הליגה היוונית , לא זוכר מה כתבתי עליו אז :laugh1 :laugh1
לא יודע איך מוצאים את זה
אבל ווב שחקן מ ת א י ם , שזה לפעמים הרבה יותר חשוב מלהביא איזה כוכב
Neo

הודעהעל ידי my man » 06 יולי 2023, 12:44

NEO הנה מה שרשמת

Neo כתב:james webb 2.06 pf
משחק מצוין בליגה היוונית המגעילה והמכוערת 13נק 10 ריב 1.2חט 51% מחוץ לקשת עם יותר מחמש ניסיונות
סוף סוף סוף סוף מצא את הנישה שלו , סטרץ' 4 באירופה
כל החיים באמריקה ניסו לעשות אותו 3 סטייל קווין דוראנט ....גבוה עם ידיים ארוכות וקליעה נהדרת ........ אבל הוא לא ממש מצא את עצמו שם
לפני שנתיים בפעם הראשונה שהוא הגיע לאירופה גם בהתחלה ניסו אותו 3 אבל זה לא הצליח גם ביבשת הישנה
הוא סטרץ' 4 לקבוצות גדולות !!!! אם ישים על עצמו עוד 10 קילו ( חובה חובה חובה ) תהיה לו פרנסה יפה ביורוליג\קאפ להרבה שנים

https://www.youtube.com/watch?v=jwphNeGxHPY&t=244s
https://www.youtube.com/watch?v=J7iqOxSUTrU
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 יולי 2023, 12:53

Adam כתב:
אחדשיודע כתב:אדם, אתה קופץ פה בהצהרות. לא אף אחד אחר.

מדברים על ההחתמה הזאת נטו. לא על מה יהיה. האם הוא כשלעצמו שדרוג משמעותי? לא.

אבל למה בכוח להתווכח אחדש?
אתה הראשון שקפץ כאן בהצהרות להזכירך: "מהלך טוב זה בטוח לא. החתימו זר בינוני בן 30 היישר לחמישייה הראשונה."
להגיד שהוא כשלעצמו לא שדרוג משמעותי זאת עוד הצהרה מצידך. אתה לא יודע במקום מי הוא בא כך שאתה לא יכול להחליט אם הוא שדרוג לקו הקדמי או לא.
אתה לא יכול לבוא ולהגיד שמדברים על ההחתמה הזאת נטו ואז באותו משפט לדבר על הקו הקדמי כולו.
אף אחד לא אמר שהוא יהיה שחקן חמישייה כמו שאף אחד לא אמר שהוא יחליף את מרטין. אנחנו לא יודעים, לא אתה ולא אני. רשמתי למעלה מה האופציות שיכולות להיות אבל כל הדיון הזה התחיל כשאמרתי שבוא נחכה לראות מה עוד מכבי מתכננת לנו.

אהבתי שמה שאני כתבתי הוא ״הצהרה״ ומה שאתה כתבת הוא דעה. ולא, ממש לא מעניין אותי להתווכח על זה (למרות שאם אתה רוצה, אפשר).

תבין, אין שום קשר למה מכבי מתכננת או לא.
החתימו את ווב במקום מרטין או פוית׳רס. מסכים עד עכשיו, או לא? זה לא משנה מה הצעד הבא - שדרוג גדול על אחד מהם הוא לא. בדומה להם, הוא שחקן בינוני. יכול להיות שהוא מתאים יותר לפאזל, שיש לו יתרונות מסוימים עליהם - אבל לא מדובר בשם גדול או בשחקן צעיר שיכול להתפתח לאחד כזה. מדובר בשחקן בינוני. המספרים שלו מלמדים על כך והקבוצות ששיחק בהן מלמדות על כך. אין פה איזה משהו שלא ראינו.

בכל אופן, אין פה שום הצהרה מצידי. נטו הסתכלות על המציאות כמו שהיא. החתימו שחקן בינוני בן 30, שככל הנראה יאייש את עמדה 4 בחמישייה. וזה עוד בתרחיש האופטימי. בתרחיש הפחות אופטימי הוא מחליף בעמדה 4, כאשר השחקן הנוסף שיחתום יהיה הפותח בעמדה 4 לצד ניבו. ואז בכלל אני אתבאס. כך או כך, לא מדובר בשחקן בכיר. וזה כבר עקום.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 08 יולי 2023, 19:45, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 יולי 2023, 13:04

Rampel כתב:ההחתמה הזו יכולה להתקבל בהבנה בתנאי שהיא פינתה כסף לחיזוק נוסף, איכותי, לקו הקדמי.

בכל אופן, בנייה מאוד עקומה ופחדנית. מפחדים לשחרר את מרטין ומנסים להשאיר את פוית'רס בחוזה נמוך יותר כי "השוק קשה". השוק לא קשה. למכבי אין כסף. כל הקו הקדמי מפוצץ בשחקנים מחליפים/משלימים באיכותם. מי ישמע מישהו מהקו הקדמי שלנו הוא שחקן חמישיה ראוי לקבוצת פלייאוף ביורוליג.
שיוותרו על כמה מהם ויביאו שחקן איכותי. אחרי שמביאים שחקנים מתאימים שיובילו את הקו הקדמי, עם שארית הכסף שיביאו כל שחקן משלים אחר.

בדיוק. זה מה שלא מבינים פה. הקו הקדמי של מכבי היה זקוק לחיזוק של שני שחקנים בכירים. אין כסף לשני שחקנים בכירים? אוקיי, לא סבבה, אבל במצב כזה - מחתימים קודם שחקן בכיר אחד, ואז בשאריות מחתימים מה שאפשר כדי להשלים את הקו הקדמי. פה קודם החתימו שחקן בינוני/משלים ואז בשאריות מתכננים להחתים שחקן בכיר יותר כביכול (עוד נראה מה נקבל). עקום זה בכל מקרה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Mitelka » 06 יולי 2023, 13:24

זה בדיוק הבעיה. למכבי יש כסף. ואפילו לא מעט. איך אני יודע? נורא פשוט. דווח על הצעה של מיליון דולר לליידי. לאחר מכן, שביקש 1.5 מיליון דולר, דיווח אריאל (מאוד מאוד אמין) שמכבי שמו לו את זה בידיעה שבמקום מרטין הם יביאו מישהו זול. ואז קרה מה שקרה עם אקסום.

בוא נגיד לצורך השיחה שהיו מוכנים לשים 1.5 מיליון דולר על ליידי ובמקום מרטין ב600 להביא מישהו ב300. אז הביאו מישהו ב450. עדיין יש לפחות 1.3 מיליון דולר? פחות או יותר לפי כל הדיווחים. גם אם זה 1.2 או 1.1. לא קריטי, זה המון כסף בשביל שחקן פנים דומיננטי.

הם פשוט לא מסוגלים להחליט מי ומה ומפחדים בעיקר.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי my man » 06 יולי 2023, 13:25

מכבי לא הציעה 1.5 מיליון על לידיי..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

Re: ג'יימס ווב השלישי חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי MTA2311 » 06 יולי 2023, 13:25

Mitelka כתב:

זה בדיוק הבעיה. למכבי יש כסף. ואפילו לא מעט. איך אני יודע? נורא פשוט. דווח על הצעה של מיליון דולר לליידי. לאחר מכן, שביקש 1.5 מיליון דולר, דיווח אריאל (מאוד מאוד אמין) שמכבי שמו לו את זה בידיעה שבמקום מרטין הם יביאו מישהו זול. ואז קרה מה שקרה עם אקסום.

בוא נגיד לצורך השיחה שהיו מוכנים לשים 1.5 מיליון דולר על ליידי ובמקום מרטין ב600 להביא מישהו ב300. אז הביאו מישהו ב450. עדיין יש לפחות 1.3 מיליון דולר? פחות או יותר לפי כל הדיווחים. גם אם זה 1.2 או 1.1. לא קריטי, זה המון כסף בשביל שחקן פנים דומיננטי.

הגורם פה שצריך למדוד את האמינות שלו הוא לא אראל, אלא המדליף.

אני מאוד מאוד סקפטי לגבי הנכונות של מכבי לשים מיליון וחצי על לידיי. מאוד.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי עידן » 06 יולי 2023, 14:11

ההחתמה הזו נראית סבירה ובינונית, שזו בדיוק הבעיה, כי הקו הקדמי שלנו היה זקוק בדחיפות לשתי החתמות טובות, ולא שתיים בינוניות (או אחת בינונית ואחת טובה).

גם אני מתקשה להאמין שמכבי הציעה ללידיי מיליון וחצי. כמעט כל קיץ יש אותו הסיפור: מכבי מציעה לכאורה הרבה כסף לשחקן בכיר מסוים (או מאמן בכיר, ראו ערך פסקוואל). אחרי X זמן הסיפור עם השחקן/מאמן מתפוצץ כתוצאה מאלף ואחת סיבות שונות, ואז מכבי במקום השחקן הבכיר מביאה שחקן בינוני אחד או שניים שביחד השכר שלהם לא מתקרב למה שהיה אמור להרוויח הבכיר מהאופציה המועדפת.
עידן

הודעהעל ידי WendelA » 06 יולי 2023, 14:20

MTA2311 כתב:
Mitelka כתב:

הגורם פה שצריך למדוד את האמינות שלו הוא לא אראל, אלא המדליף.

אני מאוד מאוד סקפטי לגבי הנכונות של מכבי לשים מיליון וחצי על לידיי. מאוד.

אתה מאוד סקפטי ובצדק. הרי אנחנו מכירים את הנוכלים בהנהלה לא מאתמול. לא מבין איך יש עדיין אנשים ששנה אחר שנה בוחרים לאכול את אותם לוקשים. רק פדרמן ישים מליון וחצי על זאק לידיי, בסדר. אין כסף נקודה.
WendelA

הודעהעל ידי felix_r » 06 יולי 2023, 14:33

מה שיפה במכבי, זה איך השחקנים צומחים בה לגובה תוך מספר שעות.

באתר הליגה הספרדית ווב רשום 203 ס"מ. אבל ברגע שחתם במכבי, הוא מייד צמח ל-206...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Adam » 06 יולי 2023, 14:37

felix_r כתב:מה שיפה במכבי, זה איך השחקנים צומחים בה לגובה תוך מספר שעות.

חחח מסכים שזה קורה הרבה עם מכבי אבל חייב להגיד שהגובה שלא מאוד לא עקבי באף אתר.
חיפשתי גם כן ובהרבה אתרים הוא בכלל רשום 2.04
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי felix_r » 06 יולי 2023, 14:50

Adam כתב:

חחח מסכים שזה קורה הרבה עם מכבי אבל חייב להגיד שהגובה שלא מאוד לא עקבי באף אתר.
חיפשתי גם כן ובהרבה אתרים הוא בכלל רשום 2.04

האמת שגם באתר ה NBA הוא רשום 2.06m.
אבל ב NBA רושמים עם נעליים אם אני זוכר נכון.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי omerk » 06 יולי 2023, 16:06

בישראל הכוח כבידה חלש יותר
omerk

הודעהעל ידי שמוליק » 06 יולי 2023, 16:16

מה שמפריע לי הוא שהבאת שחקן בן 30 הוא לקבל את מה שיודע שרכש. זה אומר שהציפייה היא לבינוניות כי זה מה שהראה. אם כבר זול, הייתי מעדיף איזה טיילר ביי צעיר עם פוטנציאל להתפוצץ ולא שחקן מעבר לשיא כשגם השיא מתאים לקבוצות הפועל. קמרון אוליבר טוב ממנו וזול ממנו. לא אוהב את ההחתמה הוובינונית הזו.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי JarJarBinx » 06 יולי 2023, 18:08

אני דווקא מרוצה מההחתמה הזו בפני עצמה, השאלה באמת מה יהיה מסביב, אם הוא במקום מרטין או לא.
לפחות לפי מה שנכתב, ווב ריבאונדר טוב, עם יד טובה מבחוץ, מגן טוב גם לחילופים, לא בא עם אגו, כן בא עם ניסיון אירופי כולל ברמת יורוליג, לא מבוגר מדי. אמנם בלי יכולת לייצר נקודות בפוסט אפ, אבל גם אצל מרטין לא ניצלו את זה ובכלל בכדורסל של קטש אין פוסט אפ גם ככה. שחקן שמתאים לצורך.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי סומבץ » 07 יולי 2023, 00:18

למרות שאני צופה הרבה במשחקי היורוליג, לא ממש נותר בי רושם מהשחקן הזה, לא לחיוב ולא לשלילה. כנראה כי ולנסיה היתה כזו קבוצה אפורה שלא ממש היה לי חשק לראות אותם. המשחק היחיד שלו שאני זוכר כרגע הוא המשחק נגד מכבי בולנסיה. אפשר לומר שכבר אז הוא שיחק עם מכבי
סומבץ

הודעהעל ידי MTA2311 » 07 יולי 2023, 01:47

JarJarBinx כתב:אני דווקא מרוצה מההחתמה הזו בפני עצמה, השאלה באמת מה יהיה מסביב, אם הוא במקום מרטין או לא.
לפחות לפי מה שנכתב, ווב ריבאונדר טוב, עם יד טובה מבחוץ, מגן טוב גם לחילופים, לא בא עם אגו, כן בא עם ניסיון אירופי כולל ברמת יורוליג, לא מבוגר מדי. אמנם בלי יכולת לייצר נקודות בפוסט אפ, אבל גם אצל מרטין לא ניצלו את זה ובכלל בכדורסל של קטש אין פוסט אפ גם ככה. שחקן שמתאים לצורך.

יש לו אותו נסיון יורוליג כמו של מרטין
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי toja27 » 07 יולי 2023, 07:46

שחקן די יעיל אבל לא יכול להחזיק עמדה 4 בקבוצה עם שאיפות לפיינל פור.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 יולי 2023, 11:02

MTA2311 כתב:
JarJarBinx כתב:אני דווקא מרוצה מההחתמה הזו בפני עצמה, השאלה באמת מה יהיה מסביב, אם הוא במקום מרטין או לא.

יש לו אותו נסיון יורוליג כמו של מרטין
ועוד שנתיים בליגה הספרדית החזקה, מה שאין למרטין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־17 אורחים