המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

טורניר גאליס: פנרבחצה - מכבי ת"א, שישי, 16:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טורניר גאליס: פנרבחצה - מכבי ת

הודעהעל ידי Cobra » 16 ספטמבר 2023, 12:02

הבעיה היא שסורקין לא בלט אתמול לא בהכרח בגללו אלא בגלל קטש יותר , סורקין וריברו לא באמת יכולים לשחק ביחד , הם סתמו אתמול אחד לשני את הצבע ואף אחד מהם אפילו לא איים מחוץ לקשת…
ושוב זה מחזיר אותנו לבעייתיות של החתמת ריברו כי עודד כמו עודד הוא עקשן , למעשה אני חושב שנראה את סורקין וריברו הרבה העונה ונסבול מזה כמו שסבלנו מהרכבים של ניבו ופויתרס , כי כמו פויתרס ריברו לא באמת יכול לתת דקות ב4 .
ריברו שחקן חמוד אבל כל כולו זה לטחון בפוסט וזה בדיוק ההפך מהכדורסל של קטש , ככה שבאמת זאת ההחתמה הכי תמוהה בקיץ ומוזרה.
עוד לא מאוחר לתקן ולהביא את הזר ה8 בעמדות ה4.5 ויש לא מעט שחקנים פנוים שנפלטו מהnba וטובים, יש את קייטה שאומנם רק 5 אבל כמה רמות מעל ריברו ומתאים לכדורסל של קטש, יש את ואניין גבריאל שעדיין פנוי וללא חוזה שהוא 4.5 קלאסי שיכול לקחת אותנו צעד קדימה וגם הראה ניצוצות במונדו במדי דרום סודאן, גם גיל וקוקס על הגרדום לפי מה שאחדש כתב בתרד של וושינגטון, בקיצור יש שחקנים ואפשר לתקן.

עוד נקודה שעלתה אתמול, תמיר בלאט חייב להבין שזה לא החוג של אלבה , לא הגיוני שהוא עולה מאבד 3 כדורים ברצף, לוקח שלשות מפגרות וממשיך לשחק , במצב כזה קטש חייב ללמד אותו ולהעיף אותו לספסל ולא הבנתי למה הוא לא עשה את זה אתמול וזה מדאיג…
בנוסף, מרגיש לי שהגעה של בלאט דחקה את ג׳ונדי מהרוטציה ואני לא כלכך אוהב את זה כי נכון לעכשיו בלאט לא ברמה של ג׳ונדי לא התקפית ובטח של הגנתית ובטח אחרי שגונדי עשה את העונה הכי טובה שלו במכבי שנה שעברה.
Cobra

הודעהעל ידי Shay_uzan » 16 ספטמבר 2023, 13:25

התנין 2 כתב:
Shay_uzan כתב:
התנין 2 כתב:השנה אפשר לעשות דברים ביורוליג. יש היחלשות של כל קבוצות הצמרת, חוץ מריאל ואולי מונאקו. ברצלונה, פנר, אפס, מילאנו ואולמפיאקוס נחלשו לדעתי על הנייר ויש אי ודאות לגבי היכולת שלהן. מכבי עם ההמשכיות בסגל צריכה להגיע לפיינל פור העונה.

שכחת מה קורה עם הפנא והסרביות? נשפכו מלא כספים השנה, היורוליג בשורה תחתונה התחזק לא נחלש

לא מסכים בכלל עם הקביעה שהיורוליג התחזק. חושב שיש היחלשות לא קטנה. כל הדיבור על "נהירה מה-NBA לאירופה" הוא אחד השקרים הכי גדולים שמספרים לנו הקיץ. עזבו את היורוליג כמה כוכבים גדולים, ובכיוון ההפוך הכי טוב שהיורוליג הצליח להשיג זה את האחים הרננגומס, שזה אחלה. אבל חוץ מהם הגיעו לכאן בעיקר שחקנים מבוגרים וגמורים (פארקר בברצלונה וקמבה ווקר במונאקו) שיפתיע אותי אם יסיימו כאן את העונה.
יהיה לנו קל יותר עם הקבוצות החזקות "המסורתיות" - מילאנו, ברצלונה, אפס, פנר, אולימפיאקוס. פנא' אכן התחזקה על הנייר, אבל נראה איך הסגל הזה יתחבר. זה סגל חדש לחלוטין, ולא כ"כ טריוויאלי שהם יצליחו העונה.
ההתחזקות לכאורה של הסרביות היא לא באמת. פרטיזן על הנייר קבוצה פחות טובה מהעונה שעברה (איבדה שני כוכבים כמו אקסיום ולסור) חד משמעית; מהכוכב האדום אני לא מאוד מחזיק. החתימה בעיקר כל מיני וטרנים קשישים ופצועים שבקושי יכולים לשרוד על המגרש 15 דקות, ולדעתי גם לה היתה קבוצה טובה יותר בעונה שעברה. וגם אם יתברר שהן כן התחזקו העונה - אלו משוכות פחות גבוהות מאלו שהתרגלנו להתמודד מולן בשמינייה הראשונה לאורך השנים.

מי עוד התחזקה בדיוק? וירטוס, באיירן, וילרבאן, ולנסיה ובסקוניה, ז'לגיריס? לא.

לדעתי בעונה הבאה נראה הרבה הפתעות על רקע ההיחלשות הנ"ל.

לא מסתכל על הנהירה בכלל שלא בטוח כמה היא קיימת, אני לרוב לא מתלהב מזה, כמו שלא התלהבתי ממירוטיץ (ולדעתי במבחן הזמן צדקתי) נכון 6 קבוצות לא השתפרו כלכך, 7 אם נספור גם את מכבי שלא הביאה שום שם גדול ואולי גם שכחתי עוד קבוצה, עדיין יש 8 קבוצות שהתחזקו, ו3 קבוצות שנשארו בערך באותו מצב, זה אומר שרף גדל והצטופף ומכאן הליגה התחזקה.
אם ניכנס יותר לעומק, אם אני עקבתי מספיק טוב, השמות הגדולים של קבוצות כמו אלבה הפכו להיות מחליפים בקבוצות בטופ 10 ומינכן שלה יש רק לאן לעלות עוד לא סיימה את הקיץ (לא רק היא, גם פנר לדוגמה ובתקווה מכבי). יש קבוצות נוספות פלייאוף/בורדרליין פלייאוף ש"שמרו על המשכיות" ולרוב זה גם מסמן על התחזקות קלה ומכאן היורוליג התחזק לדעתי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 16 ספטמבר 2023, 13:29

Neo כתב:תמיר בלאט מיותר , מיותר , מיותר .... מאוד מיותר

לגבי קליבלנד . הוא המחליף הראשון של בולדווין ובראון או של בונזי ?

כמו שאני כותב המון בשנה האחרונה ..... אם לא יביאו קומבו יקר ומוכשר , העונה של מכבי תעצר בדיוק בנקודה כמו בעונה שעברה במקרה הטוב

תמיר בלאט ישראל, ישראלי, ישראלי
... ישראלי מאוד.
כמו שקטש אמר עונה שעברה, בלי ישראלי גארד יציב הגארדים הזרים שלך לא ינוחו, מזכיר לכם את כמות המשחקים שוויד ובראון שיחקו בליגה במקום לנוח וכמות המשחקים שהיו אמורים להיות חד צדדי ואז זיו עלה למגרש
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Adam » 16 ספטמבר 2023, 15:50

אנשים קצת יוצאים מפרופורציות וקוטלים שחקנים על סמך משחק אימון אחד.
קטש ניסה הרכבים הזויים כי זה בדיוק הזמן שלו לנסות לראות מה עובד ומה לא. כל הזמן מדברים על זה שיש המשכיות במכבי, אבל צריך לזכור שעדיין הגיעו לכאן 4-5 שחקנים חדשים שצריך לראות איך הם נכנסים לפאזל.

באמת שאין מה לנתח כלכך, אבל מהמעט שראיתי מהמשחק הזה:
1. סורקין וריברו לא יכולים לשחק ביחד בחמישייה. מדובר בשני שחקני ריבאונד הגנה רעים מאוד והם חוסמים אחד לשני את הצבע.
2. ג'ונדי ובלאט לא יכולים לשחק ביחד בחמישייה - הגנה רעה מאוד וסייז נמוך. ייתכן שגם בלאט ובראון לא יוכלו לשחק ביחד, מאותה הסיבה.
3. קליבלנד נהדר. עשה הרבה דברים שלא ציפיתי שיעשה יחסית לשחקן שרק שיחק עם הקבוצה 2 משחקי אימון (הרבה מסירות למשל). הלוואי ונראה אותו קולע 2 שלשות במשחק, אך אני ריאלי ומבין שזה היה חד פעמי ככל הנראה. בכל מקרה, אם ימשיך ככה - אני לחלוטין צופה שהוא ינגוס בדקות המשחק של קולסון.
4. למרות כמה חסימות יפות של ניבו, הצבע של מכבי נשאר חדיר בדיוק כמו שנה שעברה. אין שם מטרייה אווירית שתדפוק בלוקים כל פעם כשמישהו נכנס לצבע. טיילו לנו יותר מדי.
5. כצפוי, מבין כל השחקנים החדשים שהגיעו - ריברו הכי פחות משתלב בינתיים (פשוט רואים כמה סגנון המשחק של קטש לא מתאים לו). לצד זאת, צריך לציין ששאר השחקנים החדשים שהגיעו דווקא נכנסו טוב לקבוצה ולשיטה של קטש.
6. משחק אימון, מותר לנסות דברים. אבל אני לא מוכן לקבל את כמות האיבודים של בלאט. קלאתס (שלא שומר גדול צריך לציין) עשה ממנו בדיחה. ניסה להתחכם והראה הרבה חוסר אחריות. במשחק יורוליג הוא יעוף בביתה לספסל אם יהיה ככה.

דבר אחרון שיכול להיות שאינו קשור אבל הצפייה במשחק אתמול גרמה לי לחשוב על זה לא מעט -
כמה שקבוקלו היה יכול להתאים לקבוצה הזאת במקום ריברו. חבל, פשוט חבל.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי cifkcv » 16 ספטמבר 2023, 16:05

כל כך נכון. קבולקו במקום ריברו והאפסייד שלנו משתדרג משמעותית.
cifkcv

הודעהעל ידי toja27 » 16 ספטמבר 2023, 16:23

בולדווין הרגיש לי עם ביטחון לפני עונת סופרסטאר ביורוליג.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 16 ספטמבר 2023, 16:40

Cobra כתב:הבעיה היא שסורקין לא בלט אתמול לא בהכרח בגללו אלא בגלל קטש יותר , סורקין וריברו לא באמת יכולים לשחק ביחד , הם סתמו אתמול אחד לשני את הצבע ואף אחד מהם אפילו לא איים מחוץ לקשת…
ושוב זה מחזיר אותנו לבעייתיות של החתמת ריברו כי עודד כמו עודד הוא עקשן , למעשה אני חושב שנראה את סורקין וריברו הרבה העונה ונסבול מזה כמו שסבלנו מהרכבים של ניבו ופויתרס , כי כמו פויתרס ריברו לא באמת יכול לתת דקות ב4 .
ריברו שחקן חמוד אבל כל כולו זה לטחון בפוסט וזה בדיוק ההפך מהכדורסל של קטש , ככה שבאמת זאת ההחתמה הכי תמוהה בקיץ ומוזרה.
עוד לא מאוחר לתקן ולהביא את הזר ה8 בעמדות ה4.5 ויש לא מעט שחקנים פנוים שנפלטו מהnba וטובים, יש את קייטה שאומנם רק 5 אבל כמה רמות מעל ריברו ומתאים לכדורסל של קטש, יש את ואניין גבריאל שעדיין פנוי וללא חוזה שהוא 4.5 קלאסי שיכול לקחת אותנו צעד קדימה וגם הראה ניצוצות במונדו במדי דרום סודאן, גם גיל וקוקס על הגרדום לפי מה שאחדש כתב בתרד של וושינגטון, בקיצור יש שחקנים ואפשר לתקן.

עוד נקודה שעלתה אתמול, תמיר בלאט חייב להבין שזה לא החוג של אלבה , לא הגיוני שהוא עולה מאבד 3 כדורים ברצף, לוקח שלשות מפגרות וממשיך לשחק , במצב כזה קטש חייב ללמד אותו ולהעיף אותו לספסל ולא הבנתי למה הוא לא עשה את זה אתמול וזה מדאיג…
בנוסף, מרגיש לי שהגעה של בלאט דחקה את ג׳ונדי מהרוטציה ואני לא כלכך אוהב את זה כי נכון לעכשיו בלאט לא ברמה של ג׳ונדי לא התקפית ובטח של הגנתית ובטח אחרי שגונדי עשה את העונה הכי טובה שלו במכבי שנה שעברה.

בלאט לגמרי עדיין משחק את הכדורסל של אלבה- משוחרר ואין מה להפסיד... רק שבמקום החדש יש מה להפסיד. האתגר שלו כנראה יהיה אם יוכל לשחק עם אותו ביטחון וזרם משחק כשהוא יודע שיש הרבה פחות מרווח לטעויות.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי itai7 » 16 ספטמבר 2023, 16:54

toja27 כתב:בולדווין הרגיש לי עם ביטחון לפני עונת סופרסטאר ביורוליג.

מסכים, הרגשתי את זה גם
itai7

Re: טורניר גאליס: פנרבחצה - מכבי ת"א, שישי, 16:00

הודעהעל ידי TAYO » 16 ספטמבר 2023, 18:47

אם אני מבין נכון, פנר ברגעים אלה מפרקת את פאו…

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי itai7 » 16 ספטמבר 2023, 18:51

TAYO כתב:אם אני מבין נכון, פנר ברגעים אלה מפרקת את פאו…

Sent from my iPhone using Tapatalk

אכן
itai7

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־162 אורחים