המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

חצי גמר גביע ווינר: מכבי נגד הפועל - חמישי 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: חצי גמר גביע ווינר: מכבי נגד הפועל - חמישי 21:00

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 ספטמבר 2023, 10:50

אוקיי. אז מסתבר שהמשטרה ביקשה מהנהלת הפועל לשתף פעולה ולוודא שאותם חוליגנים יגיעו לתחנת המשטרה.
כמה אתם מופתעים מ1 ועד וויגן שהם לא שיתפו פעולה
ככה זה הפועל, נותנים גב לחוליגנים על חשבון הקהל שלהם ואז פורצים בנהי
https://twitter.com/DavidMCastiel1/stat ... 1973425379

לא שהמשטרה צריכה את הפועל בשביל זה, אבל זה מתכתב יופי יופי עם ההתנהלות של העכברושים. הם לא עושים מספיק (או בכלל) בשביל למגר את האלימות של האוהדים שלהם. אז מספיק עם הצביעות. אין שום סיבה לשבח את ההתנהלות שלהם.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מרסר » 29 ספטמבר 2023, 10:52

Avi1508 כתב:הפורום הזה מרגיש לי ביממה האחרונה כמו המקום הכי שפוי בגלובוס,
מבלי להיכנס לטענות אם היתה אלימות או לא ואם הבידוק היה מוגזם או לא וכל שאר הטענות,
אם המקרה הזה היה קורה אצל כל קבוצה שהיא לא הפועל סל הייתי מזדהה איתם אבל כשזה מגיע מהקהל הכי אלים בארץ ובנוסף עם ההנהלה הכי בזויה בארץ שראשי המועדון עצמם הם חלק מאירועי האלימות ולא עושים כלום כדי להתמודד עם האלימות שיש אצלם
מה אתם רוצים מהמשטרה כשיש לך מועדון כזה שלא משתף פעולה איתם ושתומך באלימות וכל עוד אין רצון ושיתוף פעולה מצד המועדון כדי למנוע אלימות אין שום דרך לתקן את המצב שנוצר
יש פה אלף ואחד אשמים אבל לכל שאר האשמים לא נוח המצב שנהיה עם הדרבי והסיטאוציה גורמת להם נזק והם רוצים למנוע את זה
אבל יש רק גוף אחד שנהנה מזה וזה הנהלת הפועל תל אביב

ברור כול המהלך של הנהלת הפועל אתמול זה ליקוק אחד גדול לאוהדים שלה, מה הם לא יודעים שהאוהדים שלהם אלימים ששרים שירים מחליאים על אנשים שמדליקים אבוקות בתוך אולם סגור וחנקים את כול מי שאיתם, במדינה נורמלית קבוצה כמו הפועל ת"א שההנהלה שלה הבעלים שלה מעודדים אלימות בשקט היתה צריכה להיות מושבתת לשנים מכול פעיות מקצועית, וכול מי שתמך בהם משאר קבוצות הליגה והספורט היא מתחסד צבוע.
מרסר

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 ספטמבר 2023, 10:53

MTA2311 כתב:
אחדשיודע כתב:אגב, בעצם זה שביקשו מספרי זהות ולא תעודות זהות - כל ילד שנראה מעל גיל 16 אבל הוא בעצם רק בן 15, יכל להתקשר לאמא/אבא ולשאול מה המספר זהות שלו. אז גם הטענה שלא הכניסו ילד כלשהו בגלל גילו, כנראה שקרית.

גם ככה היה שם תור של שעות, וגם ככה הפרקטיקה הזאת היא שרירותית לחלוטין ונבעה נטו מרצון להתעמר.

הסיפור פה מבחינתי הוא בכלל לא הפועל. אני שונא אותם מאוד ומבחינתי שישרפו. הסיפור הוא משטרה כושלת שלא מצליחה לעצור את המיעוט הבעייתי אז נכנסת למלחמות מול כלל אוכלוסיית האוהדים בארץ ומתייחסת אליהם כעבריינים.

זה כמובן מתחיל ממשרד הספורט שמתווה מדיניות שגויה, עובר דרך ההתאחדות/מנהלת ונגמר בבתי הדין.

האמת? לי יש יותר בעיה עם החוק במדינה הזאת מאשר עם המשטרה. כי המשטרה יכולה לעצור עבריין/חוליגן, ודקה אחר כך נלאצים לשחרר אותו. ואז ברור שלא ממגרים שום אלימות.

אבל ברור שהמשטרה פה כושלת כמו הרבה דברים אחרים.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jazzman » 29 ספטמבר 2023, 11:02

מרסר כתב:
Avi1508 כתב:הפורום הזה מרגיש לי ביממה האחרונה כמו המקום הכי שפוי בגלובוס,
מבלי להיכנס לטענות אם היתה אלימות או לא ואם הבידוק היה מוגזם או לא וכל שאר הטענות,
אם המקרה הזה היה קורה אצל כל קבוצה שהיא לא הפועל סל הייתי מזדהה איתם אבל כשזה מגיע מהקהל הכי אלים בארץ ובנוסף עם ההנהלה הכי בזויה בארץ שראשי המועדון עצמם הם חלק מאירועי האלימות ולא עושים כלום כדי להתמודד עם האלימות שיש אצלם
מה אתם רוצים מהמשטרה כשיש לך מועדון כזה שלא משתף פעולה איתם ושתומך באלימות וכל עוד אין רצון ושיתוף פעולה מצד המועדון כדי למנוע אלימות אין שום דרך לתקן את המצב שנוצר
יש פה אלף ואחד אשמים אבל לכל שאר האשמים לא נוח המצב שנהיה עם הדרבי והסיטאוציה גורמת להם נזק והם רוצים למנוע את זה
אבל יש רק גוף אחד שנהנה מזה וזה הנהלת הפועל תל אביב

ברור כול המהלך של הנהלת הפועל אתמול זה ליקוק אחד גדול לאוהדים שלה, מה הם לא יודעים שהאוהדים שלהם אלימים ששרים שירים מחליאים על אנשים שמדליקים אבוקות בתוך אולם סגור וחנקים את כול מי שאיתם, במדינה נורמלית קבוצה כמו הפועל ת"א שההנהלה שלה הבעלים שלה מעודדים אלימות בשקט היתה צריכה להיות מושבתת לשנים מכול פעיות מקצועית, וכול מי שתמך בהם משאר קבוצות הליגה והספורט היא מתחסד צבוע.

מדהים איך הספין של שלהם השתלט לחלוטין על כל השיח הציבורי בשיתוף פעולה מביש של כל התקשרות בארץ.
קבוצה עם הקהל האלים בישראל. היחידה בארץ שאפשר לומר עליה שיש תמיכה ברורה להתנהגות אלימה בתוך ההנהלה. עושה דין לעצמה ולא עולה למגרש, כי המשטרה נסתה למנוע כניסה של עבריינים (שהיא עצמה לא נוקפת אצבע נגדם), באופן שלומיאלי משהו אך לא אלים. תוך הפצת שקרים, דמגוגיה, וניצול ציני של התנהלות בלתי מתקבלת על הדעת של המשטרה בסיטואציות אחרות.
להקיא.
Jazzman

הודעהעל ידי שמוליק » 29 ספטמבר 2023, 11:02

לא מפריע לכם השימוש בכינוי "עכברושים"?
הרבה בפורום ישמחו להימנע מלרדת לרמת אוהדי הפועל.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי toja27 » 29 ספטמבר 2023, 11:04

עד עכשיו המשטרה כבר צריכה לדעת מי אלה הם אותם האוהדים הבעייתים. הבעיה היא שמשום מה אותם האוהדים לא מרגישים פחד לעשות את אותו הדבר שוב. ובמקום לפעול מול אותם האוהדים ברצינות הם מחמירים במשחק הבא.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 ספטמבר 2023, 11:06

שמוליק כתב:לא מפריע לכם השימוש בכינוי "עכברושים"?

אם היה מפריע לי, לא הייתי משתמש בו. הכינוי הזה מחמיא להם (להנהלה שלהם)
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 ספטמבר 2023, 11:09

+1
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 29 ספטמבר 2023, 11:22

כן גם אני לא מתחבר. אבל בחרתי לא להיות צקצקן בקשר לזה אחרי שהבנתי שאני לא רואה את הספורט מאותה נקודת מבט שחלק מהאוהדים האחרים רואים ודברים שונים מרגשים אותנו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

חצי גמר גביע ווינר: מכבי נגד הפועל - חמישי 21:00

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 ספטמבר 2023, 11:47

הלוואי שזו היתה יריבות ספורטיבית ותו לא. אם זה היה כך, לא היה מקום לכינויים כמו ״העכברושים״. אבל אנחנו מדברים על חבורת אנשים (הנהלת הפועל) שמלבה אלימות ונותנת במה לקיצוניים. זה כל מה שאנחנו לא רוצים בספורט. אז לא צריך לנהוג בעדינות איתם. הרוויחו את הכינוי הזה ביושר.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 29 ספטמבר 2023, 12:06, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מרסר » 29 ספטמבר 2023, 11:55

עכברושים זה מילה נחמדה ונורמלית מול השירים של אוהדי הפועל, של גז ציקלון לאוהדי מכבי או שתהיה שואה למכבי שמעון מזרחי תתאבד רגב פאנן איפה אבא וכינוי של יד אליהו להיכל יד ושם, וכל זה בגיבוי הנהלת הפועל אם היו רוצים למנוע את השירים האלו הם היו יכולים פשוט לא למכור כרטיסים ומנויים לאותם אנשים.
מרסר

הודעהעל ידי cifkcv » 29 ספטמבר 2023, 12:21

מרסר כתב:

עכברושים זה מילה נחמדה ונורמלית מול השירים של אוהדי הפועל, של גז ציקלון לאוהדי מכבי או שתהיה שואה למכבי שמעון מזרחי תתאבד רגב פאנן איפה אבא וכינוי של יד אליהו להיכל יד ושם, וכל זה בגיבוי הנהלת הפועל אם היו רוצים למנוע את השירים האלו הם היו יכולים פשוט לא למכור כרטיסים ומנויים לאותם אנשים.

או לפחות לפחות.. לגנות את השירים האלה.
אבל זה מועדון של זונות קהל, פחדנים, בכיינים.
מגיע להם כל יחס מסריח שהם מקבלים מהמשטרה.
cifkcv

הודעהעל ידי felix_r » 29 ספטמבר 2023, 12:39

שמואל1 כתב:
מרסר כתב:
שמואל1 כתב:
felix_r כתב:איך אפשר למנוע כניסה מחוליגנים מבלי בדיקת תעודות זהות? לשתול להם צ'יפים כמו לכלבים?
לדרוש מהחוליגנים להתייצב בתחנת משטרה במועד המשחק.

אני לא בטוח אבל קראתי איפשהו לא מזמן שזה כבר לא אפשרי, כי בית המשפט אסר על המהלך הזה.
זה אפשרי ואפילו מפקד תחנת ירקון התייחס לכך אתמול

אבל זאת בדיוק הבעיה. קודם המשטרה דרשה מהם להתייצב בתחנת המשטרה, אבל הם לא התייצבו, מה שחייב את המשטרה לבדוק תעודות זהות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 ספטמבר 2023, 13:25

המשטרה לא מצליחה לגרום לכמה אוהדים להתייצב, אז הפתרון שלה הוא עונש קולקטיבי לכל הקהל שצריך לעמוד בתור שעות בלי שום סיבה.

טיעונים מאוד חזקים, אין מה להגיד.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 29 ספטמבר 2023, 14:12

בדיקת תעודת זהות זה לא עונש.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי omerk » 29 ספטמבר 2023, 14:21

MTA2311 כתב:המשטרה לא מצליחה לגרום לכמה אוהדים להתייצב, אז הפתרון שלה הוא עונש קולקטיבי לכל הקהל שצריך לעמוד בתור שעות בלי שום סיבה.

אם הם לא היו עושים מזה כזה דרמה אז גם לא היה כזה תור.
וכן וואלה אם הנהלת הפועל לא רק שלא משתפת פעולה עם גורמי האכיפה ומנסה להעניש רק את הפורעים אישית, אלא אף עוזרת להם אקטיבית לעבור על החוק, אז כן בצער רב צריך עונש קולקטיבי.

מבחינתי האחראיים הבלעדיים לפארסה הזאת זו הנהלת הפועל שעוד עשו פה ספין של החיים כאילו הם הטובים נגד כוחות הרשע אעלק.
omerk

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 ספטמבר 2023, 14:33

omerk כתב:
MTA2311 כתב:המשטרה לא מצליחה לגרום לכמה אוהדים להתייצב, אז הפתרון שלה הוא עונש קולקטיבי לכל הקהל שצריך לעמוד בתור שעות בלי שום סיבה.

אם הם לא היו עושים מזה כזה דרמה אז גם לא היה כזה תור.
וכן וואלה אם הנהלת הפועל לא רק שלא משתפת פעולה עם גורמי האכיפה ומנסה להעניש רק את הפורעים אישית, אלא אף עוזרת להם אקטיבית לעבור על החוק, אז כן בצער רב צריך עונש קולקטיבי.

מבחינתי האחראיים הבלעדיים לפארסה הזאת זו הנהלת הפועל שעוד עשו פה ספין של החיים כאילו הם הטובים נגד כוחות הרשע אעלק.

זה לא מדוייק.
ראשית, השערים שהיו אמורים להיפתח ב 18:00 נפתחו רק לקראת 19:00 בגלל חוסר תיאום בין המשטרה למאבטחים (למה?). זה כבר יצר תור משמעותי.
לאחר מכן לבדוק תעודות זהות של 1500-2000 אוהדים זה לוקח זמן. תור לא היה נמנע גם אם האוהדים היו מוסרים תעודות זהות.

ללא ספק הייתה פה התנהלות מאוד בעייתית של גורמי הביטחון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 29 ספטמבר 2023, 15:20

לא מאמין שאני אומר את זה, אבל אחלה מיקי זוהר
https://www.one.co.il/Article/23-24/1,0 ... tml?ref=hp
A.Parker

הודעהעל ידי Jazzman » 29 ספטמבר 2023, 15:34