המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת'רד הבולשיט של גרינוולד: פאפאס הוא הקורבן התורן

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: חידת פאפאלוקאס

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 20 אוקטובר 2011, 14:41

יוני, גם אתה צודק. אבל בלי קשר לכך שגרינוולד צודק או לא, יש כמה נקודות שבהחלט מעוררות לא מעט סימני שאלה:

1. מכבי היתה צריכה מחליפים לפארגו ולפרקינס, קרי שני גארדים מובלים. פאפאס, שהגיע כביכול במקומו של אחד מהם, הוא בכלל רכז מחליף.
2. מסתמן שלמכבי יש בעיה תקציבית מסויימת ולמרות זאת, היא הוציאה כחצי מליון דולר על רכז מחליף.
3. אם וכאשר פארמר יעזוב, מכבי תצטרך להביא עוד גארד מוביל במקומו. דבר זה היה יכול להמנע אם במקום פאפאס היה מגיע שחקן שמוסגל להיות שחקן חמישיה מוביל ולשחק מספר רב של דקות.
4. למרות שאני נוטה להאמין שפאפס הוא עדיין שחקן טוב שמסוגל לתרום לא מעט, עדיין יש לא מעט סימני שאלה לכבי יכולתו. העובדה שהוא גארד אירופאי די זקן, רק מחזקת את סימני השאלה האילו.

כמו שזה נראה, הנקודות האילו די ברורות, וייתכן וגרינוולד פשוט לקח אותן בכדי לרקוח כתבה ארסית.
עם זאת, אני חושב שאסור להתעלם מנקודות אילו ובטח שלא לטאטא אותן מתחת לשולחן, רק בגלל שגרינוולד מתעסק בהן.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 20 אוקטובר 2011, 14:48

חביב אורנג'ד כתב:יוני, גם אתה צודק. אבל בלי קשר לכך שגרינוולד צודק או לא, יש כמה נקודות שבהחלט מעוררות לא מעט סימני שאלה:

1. מכבי היתה צריכה מחליפים לפארגו ולפרקינס, קרי שני גארדים מובלים. פאפאס, שהגיע כביכול במקומו של אחד מהם, הוא בכלל רכז מחליף.
2. מסתמן שלמכבי יש בעיה תקציבית מסויימת ולמרות זאת, היא הוציאה כחצי מליון דולר על רכז מחליף.
3. אם וכאשר פארמר יעזוב, מכבי תצטרך להביא עוד גארד מוביל במקומו. דבר זה היה יכול להמנע אם במקום פאפאס היה מגיע שחקן שמוסגל להיות שחקן חמישיה מוביל ולשחק מספר רב של דקות.
4. למרות שאני נוטה להאמין שפאפס הוא עדיין שחקן טוב שמסוגל לתרום לא מעט, עדיין יש לא מעט סימני שאלה לכבי יכולתו. העובדה שהוא גארד אירופאי די זקן, רק מחזקת את סימני השאלה האילו.

כמו שזה נראה, הנקודות האילו די ברורות, וייתכן וגרינוולד פשוט לקח אותן בכדי לרקוח כתבה ארסית.
עם זאת, אני חושב שאסור להתעלם מנקודות אילו ובטח שלא לטאטא אותן מתחת לשולחן, רק בגלל שגרינוולד מתעסק בהן.

אין ספק, שלכולנו יש קצת סימני שאלה, אבל כמו שאמרת, זה לא משהו שלא ידענו או שגרינוולד חידש לנו.
אמנם לא העלנו את זה כאן לדיון מקיף, כי כולנו עסוקים בחידת לאנגפורד, אבל אין כאן גולש אחד שלא חשב שהספסול של פאפאס
בכ"כ הרבה משחקים הוא מוזר. כולנו גם ראינו שהוא עדיין לא לגמרי בתוך הזרימה של הקבוצה, וכנראה שייקח לו עוד זמן.

אבל חביב, ברור שהשבוע זה פאפאס, ושבוע הבא ביום חמישי בצהרים, תעלה כתבה חדשה שתפרט עד כמה שדרק שארפ הוא אומלל, שאף אחד לא מקשיב לעצות המקצועיות שלו, ושהוא
בכלל רצה לרוץ, להתאמן ולשחק...
זה ידוע ולא חדש, ואני סומך על האינטלגנציה שלנו כפורום, שנדע לדבר על הבעיות של מכבי, בלי קשר לכתבה של גרינוולד, דווקא שמואל נהג בדיוק להיפך
מהציפייה הזאת, בתגובה שלו בעמוד הראשון וחבל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי אבי » 20 אוקטובר 2011, 15:00

מה אדון געוואלד רוצה בדיוק מפאפאלוקס?
לא ידעתי שבגיל 34 אנשים אמורים לפרוש ולרכוש יחידת דיור באחוזת ראשונים.
יש שחקנים כמו פאפאלוקס שיכולים לשחק ולתרום גם בגיל 34 ויש כתבים כמו אוהד געוואלד שהיו צריכים לפרוש מהמקצוע כבר בגיל 16.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 20 אוקטובר 2011, 15:04

jol9 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:יוני, גם אתה צודק. אבל בלי קשר לכך שגרינוולד צודק או לא, יש כמה נקודות שבהחלט מעוררות לא מעט סימני שאלה:

אין ספק, שלכולנו יש קצת סימני שאלה, אבל כמו שאמרת, זה לא משהו שלא ידענו או שגרינוולד חידש לנו.
אמנם לא העלנו את זה כאן לדיון מקיף, כי כולנו עסוקים בחידת לאנגפורד, אבל אין כאן גולש אחד שלא חשב שהספסול של פאפאס
בכ"כ הרבה משחקים הוא מוזר. כולנו גם ראינו שהוא עדיין לא לגמרי בתוך הזרימה של הקבוצה, וכנראה שייקח לו עוד זמן.

אבל חביב, ברור שהשבוע זה פאפאס, ושבוע הבא ביום חמישי בצהרים, תעלה כתבה חדשה שתפרט עד כמה שדרק שארפ הוא אומלל, שאף אחד לא מקשיב לעצות המקצועיות שלו, ושהוא
בכלל רצה לרוץ, להתאמן ולשחק...
זה ידוע ולא חדש, ואני סומך על האינטלגנציה שלנו כפורום, שנדע לדבר על הבעיות של מכבי, בלי קשר לכתבה של גרינוולד, דווקא שמואל נהג בדיוק להיפך
מהציפייה הזאת, בתגובה שלו בעמוד הראשון וחבל.

הכל נכון, אבל מה שאני אומר זה שאולי במקום לתקוף כל הזמן את גרינוולד, ננסה לבודד את הסאבטקסט היותר פרגמטי ופחות ארסי של הכתבות שלו, ונדון בו.

עד עכשיו, הוא אולי לא מדייק, והוא נוטה להוסיף הרבה ארס על תוכן אינפורמטיבי, אבל נראה שלכתבות שלו יש איזה ביסוס.
שוב, אין שום סיבה להתייחס לדברים המגמתיים והארסיים ובטח שלא לדברים שבכלל לא ניתן לדעת כמה הם נכונים, אבל בהחלט יש מקום לבודד את העיקר מן הטפל ולתת לו איזושהי התיחסות.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 20 אוקטובר 2011, 15:40

שחף כתב:לא שיניתי את דעתי עליו. זה שהוא אמין בכל מה שקשור להחתמות לא אומר שאני אוהב אותו. פשוט הכתבה על פאפאלוקאס נראית מצוצה מהאצבע להפליא.

הכתבה היא באמת קישקוש. איך אפשר לקבוע משהו על פאפאלוקס ששיחק בקושי חצי משחק?

אני אישית היתי פותח עם פאפאלוקס ביחד עם סופו. אין רכז בעולם שמכיר את סופו יותר מפאפאס וגם יודע להפעילו בצורה נהדרת.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yarinsaky » 20 אוקטובר 2011, 16:21

צריך לתקן כאן רושם מהכתבה הזאת : גרינוולד טוען שה 350 אלף דולר הם הסכום שהוקצב לפני ההשאלה של מצ'אבן שתכניס עוד סכום של 300 אלף דולר. כך שלפי טענתו יש עכשיו 650 אלף דולר, אז כמה רוצה לאנגפורד ? :)

לגבי פאפאלוקאס, קשה לדעת עד שלא תתחיל העונה ונראה מה יש לבחור להציע. בינתיים לא הייתה לו ממש הזדמנות להראות כמעט כלום.
חוץ מזה, צריך לזכור שזה מסוג השחקנים סטייל שאראס של לפני שנתיים שיכול לנוח כל העונה ולתת איזה הצגה בפיינלפור. אם זו הכוונה של
מכבי יש רק לברך על כך, כי איזה מלמד על כוונות.

ואם זה לא יקרה, אז לא. לא טרגדיה.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי roy1000 » 20 אוקטובר 2011, 16:48

jol9 כתב:אני חושב שאפשר לתת קצת יותר קרדיט לאלה שפוסלים על הסף או לא על הסף, כל עוד מדובר בטיעונים ענייניים.
מה גרינוולד מחדש לנו בעצם? שפאפאס לא שיחק חמישה משחקים? שהוא מעודד שחקנים מהצד? בסדר, את זה אנחנו יודעים.

תסלח לי שאני לא קונה את השטויות של גרינוולד שפאפאס מתערב לדייויד בלאט בעבודה או מעצבן שחקנים. משום מה לא נראה לי שזה מידע אמין.
לגבי ה350K, הכל יכול להיות, אבל מה תגיד אם מחר יודיעו על החתמה של לאנגפורד במליון? תגיד שגרינוולד חסר מושג. אז אני לוקח את הסיכון
ואומר את זה לפני... :happy2

עלית על זה ב- 100%. גרינוולד לא מחדש פה כלום - סתם כתבה רכילותית שבמקרה הטוב מבוססת על שמועות וחצאי אמיתות ובמקרה הרע מצוצה מהאצבע לחלוטין.

כל מה שהוא כותב כבר היה ידוע בצורה כזו או אחרת.
roy1000

Re: ת'רד הבולשיט של גרינוולד: פאפאס הוא הקורבן התורן

הודעהעל ידי יוסי22 » 20 אוקטובר 2011, 17:34

לא הבנתי למה צריך לדון כל פעם בשטויות שהוא מעלה?

אפשר לדון על כל נושא בעולם , אין שום טעם להתחיל דיון רק כי הכתב העלוב כתב על זה .
יוסי22

הודעהעל ידי rc4991 » 20 אוקטובר 2011, 21:14

בדיוק
זה גם מה שאני אמרתי כשהחתימו אותו בזמן שכולם התלהבו
הוא שחקן גדול אין ספק אבל הוא רכז מחליף בזמן שהיינו צריכים קומבו גארד(או לפחות 2)פותח
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־57 אורחים