המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת'רד הבולשיט של גרינוולד: פאפאס הוא הקורבן התורן

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

ת'רד הבולשיט של גרינוולד: פאפאס הוא הקורבן התורן

הודעהעל ידי שחף » 01 אוקטובר 2011, 07:50

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1864582
לא מעודד כ''כ, במיוחד זה שמכבי מחפשת שחקנים ב-350 אלף דולר. ואנחנו כולה שבועיים לפני פתיחת העונה האמיתית של מכבי. ביורוליג אי אפשר לתקן בטח לא בשלב הראשון הרצחני שמחכה למכבי. אי אפשר לשחק עם אוחיון נגד רודי פרננדס ודרו ניקולאס. זה לא אותה רמה בכלל.
נערך לאחרונה על ידי שחף בתאריך 01 אוקטובר 2011, 07:53, נערך פעם אחת בסך הכל.
שחף

Re: גרינוולד: מכבי ממשיכה לחפש שחקן, שייר ברמה של האדריאטית

הודעהעל ידי Assaf M » 01 אוקטובר 2011, 07:52

אז אמר..............
גם בטרום העונה שעברה הוא קטל את הסגל של מכבי שהתברר כהצלחה מסחררת.
לעומת זאת, עדיף שתקראו כתבים שכן מפרגנים וכותבים דברים נורמליים בזמן שהקבוצה עדיין לא שיחקה משחק רשמי אחד:
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 07830.html
יש הרבה קווי דמיון בין הקבוצה שהתקשתה לתפקד ב-2002/3 לזאת הנוכחית: הסגל צעיר, שחקנים מובילים עזבו, העומס אדיר וגם הציפיות להצלחה ביורוליג גבוהות. מה נשתנה? בלאט הפיק לקחים והפך לאחד המאמנים הטובים בעולם
Assaf M

הודעהעל ידי שחף » 01 אוקטובר 2011, 07:55

דייויד הוא לא קוסם והוא לא יכול לעשות הוקוס פוקוס ולהפוך את אוחיון לשחקן עם קליעה או לשוטינג גארד לגיטימי ברמות האלה. אנחנו לא הולכים לשחק מול סופוט וז'לגיריס, אלא מול 4 או 5 קבוצות איכותיות. שמישהו יבין שם שאוטוטו אי אפשר לתקן. מעניין אותי איך לעזעזל מישהו במכבי חושב להביא שחקן נורמלי בסכומים האלה. בקצב הזה נקבל שכפול של ג'ף פוט בעמדת השוטינג גארד או גרוע מזה נשחק עם אוחיון על תקן 2 כל העונה. ושוב כל הכבוד לפדרמן. שיתחיל לחשוב איזה הפסד כספי זה לעוף לפני הטופ 16 לפני שהוא עושה חשבונות כמה לשלם לשחקן ברמה של לאנגפורד.
שחף

הודעהעל ידי cannon » 01 אוקטובר 2011, 10:34

הפעם אני מסכים לחלוטין עם גרינוולד פשוט כי יש חוסר איזון מטורף בקבוצה והשיטה צריכה להשתנות מקצה לקצה וזה מה שחבל... חובה של ממש להביא גארד אמריקאי אתלט לקבוצה הזו וכמובן להחזיר את פרקינס בעוד חודשיים-שלושה (בהנחה ההגיונית שפארמר עוזב מתישהו...). הקבוצה תוכל לטחון השנה בצבע אבל אין מי שיקח כדור בסוף שעון או כשההתקפה נתקעת.
cannon

הודעהעל ידי jol9 » 01 אוקטובר 2011, 10:40

שחף,
בפנטזיות שלך אתה וגרינוולד תנהלו את מכבי, ומאוד מהר כל העצות שלכם, יביאו את מכבי לגורל דומה לזה של כל מיני מועדונים כמו בולוניה, וארזה, אריס וכו' שנמחקו מהמפה, או למועדונים
כמו אול', מאלגה וריאל, שמגיעות פעם בכמה שנים, משחקות בצמרת ואז נעלמות לעשור.

אני רוצה את הקבוצה הזאת שתהיה כמו שהיא היתה מאז שפיני הגיע והפך את הפנים של המועדון ב1999. מאז, כבר 13 עונות, מכבי היא קבוצה רלוונטית, שלקחה 3 תארים אירופיים, ורק 3 או 4 פעמים פיספסה את הפיינל פור.

אני רק יכול לתאר לעצמי שההנהלה של מכבי וצוות המאמנים, עושים כל מה שביכולתם בשביל שמכבי תמשיך ותהיה אותה קבוצה רלוונטית שבכל שנה תהיה מועמדת לפיינל פור ולתואר.
גרינוולד מן הסתם מעוניין שיהיה מעניין, ומה שמעניין לו, בהכרח רע לנו.
לך, אני מניח, נחמד יהיה לראות עוד כמה כוכבים בסגל של מכבי, אבל אתה כנראה פשוט לא מצליח להבין, שזה לאו דווקא אפשרי, ושעדיף להחזיק סגל קצת פחות מוכשר, מאשר להיכנס
לחובות כל שנה ולהעמיקם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 01 אוקטובר 2011, 10:44

צוות המאמנים עושה כל שביכולתו על מנת שהקבוצה תצליח ואין לזה שום קשר להנהלה. ההנהלה עושה את מירב המאמצים לחסוך כסף. אני לא מחבב את גרינוולד(רחוק מזה) ואני חושב שחלק גדול מהכתבות שלו זה פרובוקציה, אבל יש לו מקורות יותר אמינים מהחרטא ש-ONE מפרסמים ובדרך כלל מה שהוא כותב אמין יחסית. העובדות הן שדייויד לא ספר את שייר במשחקי אימון מול קבוצות סוג ז' וכנראה הוא לא שחקן שמוכן למקצוענים. להוציא מיליון וחצי על שחקן איכותי כשיש בקופה כסף זה לא משהו מטורף כל כך, אבל כנראה שפדרמן ממשיך לבנות על ניסים. חבל שדייויד לא מקבל קרדיט אחרי כל ההישגים שלו מהשנים האחרונות. אם יש משהו שיכול לגרום לו לעזוב בשנה הבאה זה היחס המזלזל של ההנהלה.
שחף

הודעהעל ידי felix_r » 01 אוקטובר 2011, 10:48

שחף כתב:http://sports.walla.co.il/?w=/151/1864582
לא מעודד כ''כ, במיוחד זה שמכבי מחפשת שחקנים ב-350 אלף דולר. ואנחנו כולה שבועיים לפני פתיחת העונה האמיתית של מכבי. ביורוליג אי אפשר לתקן בטח לא בשלב הראשון הרצחני שמחכה למכבי. אי אפשר לשחק עם אוחיון נגד רודי פרננדס ודרו ניקולאס. זה לא אותה רמה בכלל.

קראת את הציטוט האידיוטי הזה בכתבה? :D

לאחרונה עלה שמו של קית' לנגפורד כמועמד, אך הגורם במכבי מדגיש כי "לנגפורד אולי שומר טוב, אבל לא קולע".

חחח... לאנגפורד לא קולע? אחד הסקוררים הגדולים ביורוליג!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שחף » 01 אוקטובר 2011, 10:51

מה שעוד יותר דבילי זה שהסקורר המוביל של היורוליג בשנה שעברה מסתובב חופשי והוא שחקן בדיוק בעמדה שחסר בה שחקן במכבי ואף אחד לא מרים את הכפפה.
שחף

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 01 אוקטובר 2011, 10:54

הציטוט לגבי לנגפורד מתייחס למונח "קולע" במובן shooting ולא scoring, מן הסתם.
בכל אפן, כן, חסר איזה גארד. גם בשנה שעברה היה חסר אחד. יהיה בסדר. ואם לא- אז ידאגו שיהיה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 01 אוקטובר 2011, 11:00

החציל האצטקי כתב:הציטוט לגבי לנגפורד מתייחס למונח "קולע" במובן shooting ולא scoring, מן הסתם.
בכל אפן, כן, חסר איזה גארד. גם בשנה שעברה היה חסר אחד. יהיה בסדר. ואם לא- אז ידאגו שיהיה.

אתה סתם מגן עליו. הבן אדם שאמר דבר כזה על לאנגפורד הוא פשוט חסר כל מוסג בכדורסל. אני יכול לנחש שזה היה הבן של פדרמן...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 01 אוקטובר 2011, 11:11

שים לב לציטוט שקדם לכך:
"היום המאמנים מחפשים שחקן בעמדות 1-2, עם קליעה, ששומר טוב". לאחרונה עלה שמו של קית' לנגפורד כמועמד, אך הגורם במכבי מדגיש כי "לנגפורד אולי שומר טוב, אבל לא קולע".

לנגפורד לא תואם להגדרה. הוא יכול לחלטר כ1, אבל הרבה יותר מתאים ל2 ואפילו ל3, והקליעה היא באמת לא ההיילייט אצלו (אם כי יאמר לזכותו- השתפרה עם הזמן).
אני מת עליו ואשמח מאוד אם יגיע, אבל אם בלאט וההנהלה מחפשים רכז ששומר וקולע מבחוץ אז הוא לא האיש.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 אוקטובר 2011, 12:24

כל הקיץ גרינוולד נתן לורד כהן לספוג את האש עם שמות הזויים..
הפוטנציאל לפגוע במכבי פשוט לא היה שם במלואו..אבל עכשיו אנחנו נחזור ללוח זמנים של כתבה ארסית לפני כל משחק..
אני פשוט לא מבינה למה ממשיכים להתייחס אליו בפורומים של מכבי עדיין..

מה שכן..אם יש משפט אחד בכתבה שהיה אכפת לי ממנו זה זה
אוחיון עובד קשה באימונים יותר מכל שחקן אחר

רק ככה ישראלים יצליחו במכבי..בלי התבכיינות ובעבודה קשה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 01 אוקטובר 2011, 12:28

Holiday_Armadillo כתב:כל הקיץ גרינוולד נתן לורד כהן לספוג את האש עם שמות הזויים..
הפוטנציאל לפגוע במכבי פשוט לא היה שם במלואו..אבל עכשיו אנחנו נחזור ללוח זמנים של כתבה ארסית לפני כל משחק..

לא היתי לוקח את זה ברצינות. כל שחקני הנבחרת בדרך כלל נמצאים בכושר טוב יותר בתחילת העונה, מאשר השחקנים שנחו בקייץ. אבל אחר כך זה משתנה...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שחף » 01 אוקטובר 2011, 12:32

Holiday_Armadillo כתב:כל הקיץ גרינוולד נתן לורד כהן לספוג את האש עם שמות הזויים..

לא זוכר עיתונאי אחר שהביא אשכרה טיוטא של חוזה של שחקן של מכבי. גרינוולד הוא טינופת אבל יש לו מקורות טובים. זה למה מתייחסים אליו.
שחף

הודעהעל ידי ankram » 01 אוקטובר 2011, 12:33

jol9 כתב:שחף,
בפנטזיות שלך אתה וגרינוולד תנהלו את מכבי, ומאוד מהר כל העצות שלכם, יביאו את מכבי לגורל דומה לזה של כל מיני מועדונים כמו בולוניה, וארזה, אריס וכו' שנמחקו מהמפה, או למועדונים
כמו אול', מאלגה וריאל, שמגיעות פעם בכמה שנים, משחקות בצמרת ואז נעלמות לעשור.

אני רוצה את הקבוצה הזאת שתהיה כמו שהיא היתה מאז שפיני הגיע והפך את הפנים של המועדון ב1999. מאז, כבר 13 עונות, מכבי היא קבוצה רלוונטית, שלקחה 3 תארים אירופיים, ורק 3 או 4 פעמים פיספסה את הפיינל פור.

אני רק יכול לתאר לעצמי שההנהלה של מכבי וצוות המאמנים, עושים כל מה שביכולתם בשביל שמכבי תמשיך ותהיה אותה קבוצה רלוונטית שבכל שנה תהיה מועמדת לפיינל פור ולתואר.
גרינוולד מן הסתם מעוניין שיהיה מעניין, ומה שמעניין לו, בהכרח רע לנו.
לך, אני מניח, נחמד יהיה לראות עוד כמה כוכבים בסגל של מכבי, אבל אתה כנראה פשוט לא מצליח להבין, שזה לאו דווקא אפשרי, ושעדיף להחזיק סגל קצת פחות מוכשר, מאשר להיכנס
לחובות כל שנה ולהעמיקם.

:worship :worship :worship
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 אוקטובר 2011, 12:37

felix_r כתב:

לא היתי לוקח את זה ברצינות. כל שחקני הנבחרת בדרך כלל נמצאים בכושר טוב יותר בתחילת העונה, מאשר השחקנים שנחו בקייץ. אבל אחר כך זה משתנה...

כושר לחוד ורצינות\מוטיבציה לחוד..

לא זוכר עיתונאי אחר שהביא אשכרה טיוטא של חוזה של שחקן של מכבי. גרינוולד הוא טינופת אבל יש לו מקורות טובים. זה למה מתייחסים אליו.

הביא חוזים? כן..בתקופתו של כץ..
אחר כך הוא שוב ניסה להביא חוזים כאלה ואחרים וטעה לחלוטין..
חוץ מזה..אז מה אם יש לו מקורות(שכבר אין)? הבן אדם מנסה בשיטתיות להרוס את מכבי..למה אנחנו נותנים לו במה? ועוד דנים ברצינות בכתבות שנאה..לא מגיע לו שנדבר על הכתבות שלו בכלל..
לכל העיתונאים בארץ יש פחות או יותר את אותם מקורות..ההבדל הוא שגרינוולד לוקח את הפרטים והופך אותם לכתבה שאתה רואה פה..בכוח הוא מנסה לעשות דברים כאלה ובכוח הוא גם מצליח..אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים להתייחס לזה..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 01 אוקטובר 2011, 12:40

ההצעת חוזה של מאצ'באן שגרינוולד הביא בשנה שעברה זה גם מתקופה של כץ? אפשר להגיד שהוא מגעיל, שהוא שונא מכבי, פרובוקטור וצהוב והכל נכון, אבל על האמינות שלו אי אפשר כל כך לרדת. איפה המקורות שלו ואיפה המקורות של גברת שחרור(''מכבי מחפשים מימון ללאנגפורד''....) מה גם שהדברים שהוא אומר לא נשמעים מנותקים מהמציאות. להפך. אני אפול מהכיסא אם פדרמן באמת הקציב יותר מ-350 אלף לרכש.
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 אוקטובר 2011, 12:45

שחף כתב:ההצעת חוזה של מאצ'באן שגרינוולד הביא בשנה שעברה זה גם מתקופה של כץ? אפשר להגיד שהוא מגעיל, שהוא שונא מכבי, פרובוקטור וצהוב והכל נכון, אבל על האמינות שלו אי אפשר כל כך לרדת. איפה המקורות שלו ואיפה המקורות של גברת שחרור(''מכבי מחפשים מימון ללאנגפורד''....) מה גם שהדברים שהוא אומר לא נשמעים מנותקים מהמציאות. להפך. אני אפול מהכיסא אם פדרמן באמת הקציב יותר מ-350 אלף לרכש.

החוזה של מצ'באן לא הגיע מתוך מכבי וזה אני יכולה להגיד לך בוודאות.
לא שחרור כתבה על לאנגפורד אלא קביליו וזה באמת נכון..
אני יודעת את השם של הבן אדם שנתן לה את הסיפור על לאנגפורד ותאמין לי שהוא בטופ5 הניהולי של מכבי..כל מה שהוא נתן לה היא כתבה אחד לאחד חוץ מזה שהיא כתבה את הדברים בלשון הווה כשזה היה צריך להיות בלשון עתיד..

כשהבן אדם מנסה למכור לך שיש בעיות במכבי ע''י זה שהוא כותב שפאפאלוקאס לא מפסיק לדבר ולקחת מנהיגות..באמת שצריך להיות פה חוק שאסור להביא כתבות שלו..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 01 אוקטובר 2011, 12:48

נראה לי שזה לא משנה באיזה לשון זה עבר או עתיד זה כנראה לא יקרה. אולי עדיף שנפסיד היום או ביום שני כדי שמישהו יפתח את הברז....
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 01 אוקטובר 2011, 12:53

שחף כתב:נראה לי שזה לא משנה באיזה לשון זה עבר או עתיד זה כנראה לא יקרה. אולי עדיף שנפסיד היום או ביום שני כדי שמישהו יפתח את הברז....

עדיף שלא
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: gamer777, עידן ו־122 אורחים