המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ליגה אדריאטית: לאשקו נגד מכבי - שני, 20:00, ספורט5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגה אדריאטית: לאשקו נגד מכבי - שני, 20:00, ספורט5

הודעהעל ידי er79 » 03 אוקטובר 2011, 18:53

שון ג׳יימס חיה רעה בהגנה אבל הוא צריך ויכול גם לתרום יותר בהתקפה. גם במשחק הערב, כמו שלשום, הפערים בין הקו הקדמי המצוין של מכבי לקו האחורי האנמי תהומיים. מכבי חייבת גארד נוסף. והדבר שאני הכי טרוד ממנו הוא ג׳ון שייר. מקווה שהוא ייכנס לתלם, הערב אי אפשר להגיד שהוא לא קיבל דקות מבלאט.
er79

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוקטובר 2011, 18:54

itay92 כתב:ומי אמר שחייבים 7 זרים בשביל שתי מסגרות?
לדעתי אם מכבי הייתה יודעת שהיא לא משתתפת באדריאטית,היא הייתה לוחצת בכל הכוח על קופל והמנהלת כדי שמספר הזרים לא יצטמצם,ואם כן רק ל-5 ולא ל-4.
קבוצה שתשחק בשתי מסגרות לא צריכה סגל גדול כמו עכשיו ואפשר היה להסתפק ב5 זרים,ובמקרה הכי גרוע זר אחד לא היה מתלבש פעם במשחק.

למה אתה מנסה בכח???
יש את פארמר (לא יחשב ישראלי משיקולי מס), סמית', פאפאס, מאצ'בן, הנדריקס, סופו, וג'יימס. כל משחק 3 לא יתלבשו? זה לא רציני.
יש בדאדריאטית גם קבוצות טובות כמו לובליאנה, פרטיזן, וגם ציבונה לא רעה, בטח יותר ממה שיש בליגה, דבר שיעזור להתכונן ליורוליג, וגם זה יותר משחקים, שיתן יותר דקות ויותר הזדמנות לשחקנים הפחות בכירים ברוטציה כמו אוחיון, שאייר, מאצ'בן/הנדריקס, ובורשטיין.
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 03 אוקטובר 2011, 18:55

יוסי22 כתב:זה כל כך מוקדם לפסול את שאייר שלא ברור לי בכלל על מה הדיון בכלל.

מה שבולט מבחינתי זה כמו בעונה שעברה האיכות של הקו הקידמי , הקו הקידמי הטוב באירופה לטעמי גם שני סופר סטארים כמו סופו ואליהו גם שחקנים משלימים כמו הנדריקס ומאצ'באן גם ידית של בלו ועכשיו עוד שחקן חוסם בדמותו של ג'ימס , עמדה 3 גם סגורה מצוין עם פניני וסמית.

נשאר רק קו הגארדים שכרגע הוא בסדר גמור אבל נתקשה אחרי לכתו של פארמר.

לא פוסלים, אבל בינינו - ככה לא נראה שחקן שהולך להיות אימת היורוליג. אז נניח שיחזור לו הביטחון והקליעה, עדיין המקסימום שאני רואה ממנו (ואני מדגיש - בעונה הקרובה) זה איזה סוג של קירק פני.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 03 אוקטובר 2011, 18:56

er79 כתב:שון ג׳יימס חיה רעה בהגנה אבל הוא צריך ויכול גם לתרום יותר בהתקפה. גם במשחק הערב, כמו שלשום, הפערים בין הקו הקדמי המצוין של מכבי לקו האחורי האנמי תהומיים. מכבי חייבת גארד נוסף. והדבר שאני הכי טרוד ממנו הוא ג׳ון שייר. מקווה שהוא ייכנס לתלם, הערב אי אפשר להגיד שהוא לא קיבל דקות מבלאט.

אוחיון, בורשטיין ושאייר זה נון סטרטרס ליורוליג. אין בכלל מה לדבר כאן. גם פאפאס כבר לא שחקן לחמישייה, לא שהיה בעבר כל כך.

זו הבעייה הקריטית דהיום מבחינת מכבי. כל השאר פרפראות.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוקטובר 2011, 18:57

yarinsaky כתב:
er79 כתב:שון ג׳יימס חיה רעה בהגנה אבל הוא צריך ויכול גם לתרום יותר בהתקפה. גם במשחק הערב, כמו שלשום, הפערים בין הקו הקדמי המצוין של מכבי לקו האחורי האנמי תהומיים. מכבי חייבת גארד נוסף. והדבר שאני הכי טרוד ממנו הוא ג׳ון שייר. מקווה שהוא ייכנס לתלם, הערב אי אפשר להגיד שהוא לא קיבל דקות מבלאט.

אוחיון, בורשטיין ושאייר זה נון סטרטרס ליורוליג. אין בכלל מה לדבר כאן. גם פאפאס כבר לא שחקן לחמישייה, לא שהיה בעבר כל כך.

זו הבעייה הקריטית דהיום מבחינת מכבי. כל השאר פרפראות.

אבל מה לא ברור בזה שכשפארמר הולך יהיה תחליף??? רבאק. כמה תחזרו על זה??
חוץ מזה, לפי הדיבורים האחרונים, יש סיכוי לא קטן שפארמר לא ילך לשום מקום. פיצוץ בין סטרן לוויד בדיון האחרון, ואין התקדמות.
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 03 אוקטובר 2011, 18:58

שחף כתב:יותם לרמות האלה הוא רול פלייר נחמד. הוא לא הוכיח בקריירה שלו שהוא יותר מזה בסופו של דבר.

רוב השחקנים של מכבי הם כאלה. אתה לא צריך עשרה כוכבים. יש 2.5 כוכבים במכבי היום, וכל השאר שחקנים משלימים. מי יותר טוב ואיכותי ומי פחות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 03 אוקטובר 2011, 18:59

הלו, אני מדבר על המצב היום עם פארמר. אין לו עם מי לשחק לידו בקו האחורי לרמות הגבוהות. אחרי שהוא ילך אפשר להגיד קדיש.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי שחף » 03 אוקטובר 2011, 19:00

jol9 כתב:
שחף כתב:יותם לרמות האלה הוא רול פלייר נחמד. הוא לא הוכיח בקריירה שלו שהוא יותר מזה בסופו של דבר.

רוב השחקנים של מכבי הם כאלה. אתה לא צריך עשרה כוכבים. יש 2.5 כוכבים במכבי היום, וכל השאר שחקנים משלימים. מי יותר טוב ואיכותי ומי פחות.

זה אומר שכשפארמר ילך יהיה במכבי כוכב וחצי? הייתי אומר אפילו חצי כוכב, כי סופו לא סוחב לך מ-25 דקות ביום טוב. אתה זוכר מה היה עם ארויו?
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוקטובר 2011, 19:01

yarinsaky כתב:הלו, אני מדבר על המצב היום עם פארמר. אין לו עם מי לשחק לידו לרמות הגבוהות. אחרי שהוא ילך אפשר להגיד קדיש.

קוו אחורי של פארמר, פאפאס, שאייר (בחיאת דינק, תנו לו זמן ותפסיקו לעקוב אחרי כל צעד מסכן שלו), אוחיון, בורשטיין וסמית', זה ממש ממש רחוק מליהיות אסון.
"אחרי שהוא ילך אפשר להגיד קדיש"... ואתה עוד אומר שאתה לא כותב את ה"נבואות זעם" האלה.. נו באמת.. לא יגמר בחיים כנראה.
אחרי 2 משחקים מסכנים כבר קברת את העונה????
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוקטובר 2011, 19:03

שחף כתב:
jol9 כתב:

זה אומר שכשפארמר ילך יהיה במכבי כוכב וחצי? הייתי אומר אפילו חצי כוכב, כי סופו לא סוחב לך מ-25 דקות ביום טוב. אתה זוכר מה היה עם ארויו?

תגיד לי, אתה אוהד או סתם מישהו שבא לחלחל פה דיכאון וקטרנות??? חאלאס!!!
עלאק לא סוחב 25 ביום טוב.. סנטר שנבחרת לחמישיית היורוליג. פתאום ליאור, פניני, בלו, ג'יימס, הנדריקס, מאצ'בן וסמית' לא נחשבים...
asafb96

הודעהעל ידי yarinsaky » 03 אוקטובר 2011, 19:05

זה לא אני שקבעתי שבורשטיין הוא שחקן עבר ( תשאל את חביב ועוד כמה ) , שאייר ראינו שהוא לא מוכן ( גם יוני מסכים ), אוחיון הוא שחקן יורוקאפ ( הרבה יסכימו ) ופאפאס הוא שחקן ספסל.
זה שאתה זורק את כל השמות לקלחת לא אומר שיש כאן שחקנים מובילים, רק משלימים. אני עדיין שואל מי מוביל חוץ מפארמר.

אני לא קובר את העונה כי אני לא יודע מי יחליף את פארמר, אבל ככל שהזמן יעבור זה יהיה קריטי יותר ויותר.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 03 אוקטובר 2011, 19:05

שחף כתב:
jol9 כתב:

הכוונה שלי בחצי היא לליאור. סופו הוא כוכב במשרה מלאה :happy2

אתה צודק. אחרי שפארמר יילך, המצב יהיה לא פשוט. כולנו יודעים ומבינים את זה.

זה לא אומר שיותם הוא לא שחקן טוב שהיה מתאים בול לסגל הזה בעמדה 2 (וגם היה צריך להיות בקבוצה)
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 03 אוקטובר 2011, 19:08

ראינו כמה ליאור כוכב בפיינל פור. הוא בין הטובים באירופה בעמדה שלו, אבל לא הייתי מגדיר אותו כוכב בגלל כל החסרונות שיש במשחק שלו. לגבי יותם, הקבוצה הזאת חסרה אתלטיות ומהירות בעמדות הגארד. לא עוד שחקן שמשחק לרוחב.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 03 אוקטובר 2011, 19:10

שחף כתב:ראינו כמה ליאור כוכב בפיינל פור. הוא בין הטובים באירופה בעמדה שלו, אבל לא הייתי מגדיר אותו כוכב בגלל כל החסרונות שיש במשחק שלו. לגבי יותם, הקבוצה הזאת חסרה אתלטיות ומהירות בעמדות הגארד. לא עוד שחקן שמשחק לרוחב.

בגלל זה כתבתי חצי כוכב..
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוקטובר 2011, 19:11

yarinsaky כתב:זה לא אני שקבעתי שבורשטיין הוא שחקן עבר ( תשאל את חביב ועוד כמה ) , שאייר ראינו שהוא לא מוכן ( גם יוני מסכים ), אוחיון הוא שחקן יורוקאפ ( הרבה יסכימו ) ופאפאס הוא שחקן ספסל.
זה שאתה זורק את כל השמות לקלחת לא אומר שיש כאן שחקנים מובילים, רק משלימים. אני עדיין שואל מי מוביל חוץ מפארמר.

אני לא קובר את העונה כי אני לא יודע מי יחליף את פארמר, אבל ככל שהזמן יעבור זה יהיה קריטי יותר ויותר.

בורשטיין- מסכים
שאייר- ראיתם פאקינג 2 משחקים!!! חכו לפני שאתם קובעים שהוא לא מוכן, ולא מעניין אותי מי מסכים... בהחלט יכול ליהיות שהוא לא יעשה פריצה מדהימה, ולא יהיה שחקן מוביל, אבל לפני שאתם קובעים משהו, תנו צ'אנס. למה איך פארגו נראה שנה שעברה בתחילת העונה? כמו כלום ושום דבר, ותראו איך זה נגמר.
אוחיון- עד עכשיו נראה מצוין. מפתיע לטובה. יכול לתת בכיף 10 דקות יורוליג אם נצטרך אותו. מראה עד עכשיו יופי של הגנה.
פאפאס שחקן ספספל? לא מעניין אותי מה הוא, איפה הוא, בן כמה הוא. הוא מנהל המשחק הטוב באירופה, ולדעתי השחקן החכם ביותר בעשור האחרון, כן, לפני שאראס. גאון כדורסל, מוסר מדהים, סיפק לגבוהים מסירות אדירות, וגם שחקן הגנה טוב.
חוץ מזה, כמה "כוכבים" היו לבארסה בקוו האחורי חןוץ מנבארו שהם לקחו את אליפות אירופה רק לפני שנתיים? רוביו? סאדה? אולי לאקוביץ'?
להגיד "אחרי שפארמר עוזב נגיד קדיש", זה כן לקבור את העונה
asafb96

הודעהעל ידי tom » 03 אוקטובר 2011, 19:11

פדרמן מתחיל להכין את הקבוצה שלו לליגה אירופית משותפת עם הנ.ב.א
אגב לדעתי יש אחלה קבוצה השנה,
tom

הודעהעל ידי jol9 » 03 אוקטובר 2011, 19:15

asafb96 כתב:
yarinsaky כתב:הלו, אני מדבר על המצב היום עם פארמר. אין לו עם מי לשחק לידו לרמות הגבוהות. אחרי שהוא ילך אפשר להגיד קדיש.

קוו אחורי של פארמר, פאפאס, שאייר (בחיאת דינק, תנו לו זמן ותפסיקו לעקוב אחרי כל צעד מסכן שלו), אוחיון, בורשטיין וסמית', זה ממש ממש רחוק מליהיות אסון.
"אחרי שהוא ילך אפשר להגיד קדיש"... ואתה עוד אומר שאתה לא כותב את ה"נבואות זעם" האלה.. נו באמת.. לא יגמר בחיים כנראה.

כמו שירין הגדיר את זה מצויין, לגבי שייר זאת לא שאלה של כשרון, יכולת או התאמה, אלא שאלה של מוכנות.

אמנם ראינו אותו רק בשני משחקים, אבל אלה היו שני משחקים מול קבוצות חלשות מאוד, וכל אחד משחקני הסגל נתן משחק אחד לפחות סביר ומעלה מול הקבוצות האלה.
כל אחד מהסגל פרט לשייר.
אפשר להבין ולקבל את כל העניינים של הביטחון והזמן שהוא צריך, ולרובינו אין בעיה להמתין, אבל לדעתי המשחקים האלה כן ממחישים שהוא לא מוכן לרמה הגבוהה של היורוליג,
והימור שלי, הוא גם לא ייקבל שם דקות בכלל או כמעט בכלל.

אני לא זוכר שהיה איזשהו שחקן שפתח את ההכנות כ"כ מגומגם וחסר ביטחון, והפך במהלך העונה להיות שחקן מפתח.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוקטובר 2011, 19:25

jol9 כתב:
asafb96 כתב:

כמו שירין הגדיר את זה מצויין, לגבי שייר זאת לא שאלה של כשרון, יכולת או התאמה, אלא שאלה של מוכנות.

אמנם ראינו אותו רק בשני משחקים, אבל אלה היו שני משחקים מול קבוצות חלשות מאוד, וכל אחד משחקני הסגל נתן משחק אחד לפחות סביר ומעלה מול הקבוצות האלה.
כל אחד מהסגל פרט לשייר.
אפשר להבין ולקבל את כל העניינים של הביטחון והזמן שהוא צריך, ולרובינו אין בעיה להמתין, אבל לדעתי המשחקים האלה כן ממחישים שהוא לא מוכן לרמה הגבוהה של היורוליג,
והימור שלי, הוא גם לא ייקבל שם דקות בכלל או כמעט בכלל.

אני לא זוכר שהיה איזשהו שחקן שפתח את ההכנות כ"כ מגומגם וחסר ביטחון, והפך במהלך העונה להיות שחקן מפתח.

זה הדיעה שלך.. לדעתי, הוא מוכשר (אין עוררין לדעתי), ויכול לתרום. אסור לקבור אותו אחרי 2 משחקים. גם קלאטיס מפאו, התקשה בהתחלה מאוד בפאו, ותראה אותו היום, כיכב בפיינל 4 כמו גדול (ושאייר לא פחות מוכשר). יכול ליהיות שהוא לא יפרוץ, אבל לפסול אותו מעכשיו, ולהגיד שהוא לא מוכן ליורוליג מבחינת רמה, זה פשוט לא נכון לדעתי. אין לו כרגע ביטחון, על זה אין ספק, והוא צריך לקבל אותו, לאט לאט
asafb96

הודעהעל ידי yarinsaky » 03 אוקטובר 2011, 19:26

אסף, נעשה את זה פשוט - מי פותח מול מילאנו לצד פארמר ? שאייר ? אוחיון ? בורשטיין ?
אפילו כשארויו היה כאן היה לו את אחד הקלעים הטובים באירופה לצידו בחמישייה. כאן צריך לאלתר. זה הפאק הגדול של מכבי בקיץ הזה ואי אפשר
להתחמק מזה .
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוקטובר 2011, 19:33

yarinsaky כתב:אסף, נעשה את זה פשוט - מי פותח מול מילאנו לצד פארמר ? שאייר ? אוחיון ? בורשטיין ?
אפילו כשארויו היה כאן היה לו את אחד הקלעים הטובים באירופה לצידו בחמישייה. כאן צריך לאלתר. זה הפאק הגדול של מכבי בקיץ הזה ואי אפשר
להתחמק מזה .

פארמר-סמית'-פניני, עם פאפאס, שאייר ואוחיון מהספסל. בסדר? מספק אותך או שנגיד קדיש?
לפארמר יש 2 מהקלעים הטובים באירופה. פניני ובלו. יש לו מהספסל את מנהל המשחק הטוב באירופה. יש לו קוו קידמי מטורף, אולי הטוב באירופה. ויש לו 2 גארדים צעירים, שאי אפשר עוד לדעת כמה יתרמו, אבל כבר לפסול?
אוהדים צריכים ליהיות אופטימיים, ולהאמין ולקוות לניצחון גם במצבים הרבה הרבה יותר חמורים, אבל פה כבר אפשר ללכת לישון ולהתעורר עונה הבאה, בדיוק כמו שהיה בשנה שעברה..
זה מה שיש כרגע. צריך להאמין בזה, ולהתמודד עם זה. המינימום זה לתת צ'אנס לשחקנים להוכיח את עצמם, אז חכו קצת עם הנבואות, בסדר?
במקום להגיד פה "איזה כיף לראות את סופו דורס" "איזה כיף לראות את אליהו קולע בקלילות" "איזה כיף שפאפאס בצהוב, והביא איתו את השכל" כולם עסוקים ב"מה יהיה עם שאייר הזה?!?!" "יש לנו קוו אחורי הגרוע באירופה" "פדרמן פדרמן פדרמן"...
נערך לאחרונה על ידי asafb96 בתאריך 03 אוקטובר 2011, 19:35, נערך פעם אחת בסך הכל.
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־37 אורחים