המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ליגה אדריאטית: מכבי נגד ציבונה זאגרב - חמישי, 21:00, ספורט5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגה אדריאטית: מכבי נגד ציבונה זאגרב - חמישי, 21:00, ספו

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 אוקטובר 2011, 21:22

BIG sofo כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אנחנו רואים דברים ואנשים בתוך הקבוצה רואים דברים..
עד כמה שאנחנו אוהבים את הנדריקס יש המון אנשים בקבוצה שאומרים שהוא רך מדי,מפחד..לא מתאים לרמות הגבוהות וככל הנראה לא יחודש לו החוזה..

מי זה "ההמון אנשים בקבוצה"?!?!
בסופו של דבר, מי שמחליט מצוות האימון זה בלאט, ובלאט מת על השחקן הזה. שחקן שנותן את הנשמה על המגרש, וחוץ מזה הוא גם מביא דברים אחרים מג'יימס. הוא מביא יותר פיזיות....
חוץ מזה, צריך לזכור שהוא אפילו עוד לא בן 25!!!!!!! זה נכון שהוא לפעמים קצת רך במשחק שלו... אבל לדעתי מכבי תעשה טעות אם היא תוותר עליו. גם אם היום אני הבעלים של צסקא או ברצלונה(2 מאריות היבשת) אני רוצה שחקן כמו הנדריקס בסגל בתור מחליף ראשון או שני לגבוהים... מכבי עוד תצטער על היום הזה שהיא וויתרה עליו(אם זה באמת נכון מה שרשמת)....
גיימס משתמש ברחבה יותר באתלטיות שלו והנדריקס יותר בכוח שלו... שילוב של שניהם ביחד ביורוליג יכול להיות מעניין ולעשות צרות להרבה קבוצות ביורוליג...

אני יכולה להגיד לך שאחד מהם זה בלאט ועוד אחד זה שחקן מאוד ותיק בקבוצה שכבר היה בכמה מעמדים גבוהים..
גם אני הופתעתי שבלאט חלק מהאנשים האלה כי הוא כל כך התעקש עליו..אבל זאת דעה דיי ידועה בקבוצה מסתבר..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 06 אוקטובר 2011, 21:26

BIG sofo כתב:
עד כמה שאנחנו אוהבים את הנדריקס יש המון אנשים בקבוצה שאומרים שהוא רך מדי,מפחד..לא מתאים לרמות הגבוהות וככל הנראה לא יחודש לו החוזה..

בסופו של דבר, מי שמחליט מצוות האימון זה בלאט, ובלאט מת על השחקן הזה. שחקן שנותן את הנשמה על המגרש, וחוץ מזה הוא גם מביא דברים אחרים מג'יימס. הוא מביא יותר פיזיות....
חוץ מזה, צריך לזכור שהוא אפילו עוד לא בן 25!!!!!!! זה נכון שהוא לפעמים קצת רך במשחק שלו... אבל לדעתי מכבי תעשה טעות אם היא תוותר עליו. גם אם היום אני הבעלים של צסקא או ברצלונה(2 מאריות היבשת) אני רוצה שחקן כמו הנדריקס בסגל בתור מחליף ראשון או שני לגבוהים... מכבי עוד תצטער על היום הזה שהיא וויתרה עליו(אם זה באמת נכון מה שרשמת)....
גיימס משתמש ברחבה יותר באתלטיות שלו והנדריקס יותר בכוח שלו... שילוב של שניהם ביחד ביורוליג יכול להיות מעניין ולעשות צרות להרבה קבוצות ביורוליג...

הבעיה ששילוב כזה יבוא בהכרח על חשבון ההתקפה - ליאור, סופו ובלו.
לא יודע עד כמה זה יכול לתפוס.

בסופו של דבר, דייויד ישתמש בשחקנים שיהיו בכושר ועם ביטחון עצמי. אם ריצ' ייראה מפוזר ולא אחראי (כמו שהוא נראה לעיתים), אז יהיו לו הרבה פחות הזדמנויות
ודייויד יהיה הרבה פחות סלחני כלפיו. זה נכון גם לגבי שייר.

היתרון של ג'יימס הוא שהוא מביא עימו אימפקט מיידי של יכולת החסימה שלו והנוכחות בצבע. בגלל זה הוא כרגע נמצא בהיררכיה לפני ריצ'.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי BIG sofo » 06 אוקטובר 2011, 21:42

Holiday_Armadillo כתב:
BIG sofo כתב:

אני יכולה להגיד לך שאחד מהם זה בלאט ועוד אחד זה שחקן מאוד ותיק בקבוצה שכבר היה בכמה מעמדים גבוהים..
גם אני הופתעתי שבלאט חלק מהאנשים האלה כי הוא כל כך התעקש עליו..אבל זאת דעה דיי ידועה בקבוצה מסתבר..

אני לא יודע מי המקורות שלך, אבל בלאט לא מטומטם. גם בלאט יודע שאין הרבה שחקנים באירופה בסגנון של הנדריקס. ומכבי יצטערו הרבה זמן שהם לא האריכו לו את החוזה.. זה שחקן שגם אם את נותנת לי תקציב בלתי מוגבל להביא שחקנים , אני מביא כמחליף לגבוהים את הנדריקס או לפחות מישהו בסגנון שלו כמו באטיסט(הנדריקס משודרג)... אני חושב שתוך כמה עונות הנדריקס מסוגל להגיע לרמה של באטיסט, אם הוא יקבל מספיק דקות. אבל בנתיים הוא לא מקבל הרבה דקות...
אגב, ממתי יש לשחקנים וותיקים בקבוצה זכות דיבור להחליט בכלל אם שחקן טוב לקבוצה או לא(אני מאוד מקווה שלא מדובר בבורשטיין). או שהתכוונת לשחקן שכבר לא פעיל(שארפ)?
BIG sofo

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 אוקטובר 2011, 21:53

BIG sofo כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
BIG sofo כתב:

אני לא יודע מי המקורות שלך, אבל בלאט לא מטומטם. גם בלאט יודע שאין הרבה שחקנים באירופה בסגנון של הנדריקס. ומכבי יצטערו הרבה זמן שהם לא האריכו לו את החוזה.. זה שחקן שגם אם את נותנת לי תקציב בלתי מוגבל להביא שחקנים , אני מביא כמחליף לגבוהים את הנדריקס או לפחות מישהו בסגנון שלו כמו באטיסט(הנדריקס משודרג)... אני חושב שתוך כמה עונות הנדריקס מסוגל להגיע לרמה של באטיסט, אם הוא יקבל מספיק דקות. אבל בנתיים הוא לא מקבל הרבה דקות...
אגב, ממתי יש לשחקנים וותיקים בקבוצה זכות דיבור להחליט בכלל אם שחקן טוב לקבוצה או לא(אני מאוד מקווה שלא מדובר בבורשטיין). או שהתכוונת לשחקן שכבר לא פעיל(שארפ)?

בלאט לא מטומטם,הוא חושב על הנדריקס את כל מה שאמרתי אבל הוא כן מודע ליכולת שלו בכל מה שקשור לריבאונדים ושמירה על גארדים..בגלל זה אני חושבת שמאוד חשוב לו כרגע לשחק איתו אבל הוא לא יפנה להנהלה בשביל שתאריך לו את החוזה..

מי אמר שלשחקנים ותיקים יש זכות להחליט מי טוב או לא? אמרתי ששחקן ותיק הביע דעה על הנדריקס בקשר לאיכויות שלו כשחקן..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי BIG sofo » 06 אוקטובר 2011, 22:07

Holiday_Armadillo כתב:
BIG sofo כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
BIG sofo כתב:

בלאט לא מטומטם,הוא חושב על הנדריקס את כל מה שאמרתי אבל הוא כן מודע ליכולת שלו בכל מה שקשור לריבאונדים ושמירה על גארדים..בגלל זה אני חושבת שמאוד חשוב לו כרגע לשחק איתו אבל הוא לא יפנה להנהלה בשביל שתאריך לו את החוזה..

מי אמר שלשחקנים ותיקים יש זכות להחליט מי טוב או לא? אמרתי ששחקן ותיק הביע דעה על הנדריקס בקשר לאיכויות שלו כשחקן..

עצוב שדווקא בורשטיין אומר על הנדריקס שהוא לא מתאים לקבוצה...
BIG sofo

הודעהעל ידי Euro_Basket » 06 אוקטובר 2011, 22:17

יכול להיות שזה בכלל דייויד בלו.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 אוקטובר 2011, 22:18

אני לא אמרתי את השם ואני גם מעדיפה לא לעשות את זה :unsure פשוט כי עדיף שהאמירה תהיה בפני עצמה ולא משנה מי אמר אותה..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 07 אוקטובר 2011, 05:34

פיני גרשון סוגר חשבון אישי עם בורשטיין בטור שלו - " פנסיונר, אחד שלא מסוגל אפילו לקלוע לכינרת ". אאוץ'.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 07 אוקטובר 2011, 05:38

הנדריקס שחקן נפלא ובתכל'ס- מתאים יותר ממצ'באן לDNA של הקבוצה הנוכחית.
מילאן שחקן רך יותר, פחות אתלטי, פינישר פחות טוב בקרבת הסל ובעיקר שומר וריבאונדר פחות טוב.
מהסיבות האלו מצ'באן פחות אידיאלי למשחק עם בלו/אליהו/סופו החלשים הגנתית, ובעצם מוגבל בעיקר להרכבים לצד ג'יימס או הנדריקס. העובדה שריץ' סותם חורים בצורה טובה יותר היא כנראה זו שמציבה אותו בעמדה עליונה מבחינת ההיררכיה בקבוצה. טאלנט וייז- כנראה שהסרבי לוקח.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 07 אוקטובר 2011, 06:29

Holiday_Armadillo כתב:

אני לא אמרתי את השם ואני גם מעדיפה לא לעשות את זה :unsure פשוט כי עדיף שהאמירה תהיה בפני עצמה ולא משנה מי אמר אותה..

אני מניח שהדברים נאמרו לך לא לציטוט. אם אכן כך, אז לא הייתי מפרסם את זה בפורום.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 07 אוקטובר 2011, 07:02

אגב, פאפאס הראה שהוא רחוק מאוד מלהיות קונוס הגנתי כמו שאלי סהר תיאר אותו. גם בגילו, הוא עדיין שחקן הגנה טוב בשלוש דרגות ממה ששאראס היה בשיאו (למרות ההשוואות של סהר).
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 07 אוקטובר 2011, 07:47

קודי כתב:אגב, פאפאס הראה שהוא רחוק מאוד מלהיות קונוס הגנתי כמו שאלי סהר תיאר אותו. גם בגילו, הוא עדיין שחקן הגנה טוב בשלוש דרגות ממה ששאראס היה בשיאו (למרות ההשוואות של סהר).

נכון. הוא שמר טוב, ואפילו השתלב יפה מאוד בלחץ הקבוצתי, והיו לו כמה חטיפות
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי asafb96 » 07 אוקטובר 2011, 07:52

קודי כתב:אגב, פאפאס הראה שהוא רחוק מאוד מלהיות קונוס הגנתי כמו שאלי סהר תיאר אותו. גם בגילו, הוא עדיין שחקן הגנה טוב בשלוש דרגות ממה ששאראס היה בשיאו (למרות ההשוואות של סהר).

עזוב, סהר הזה בדיחה
עלאק פאפאס לא שומר... מה שיותר מעצבן, זה ש"הפרשנים המכובדים" לצידו, בכלל לא תיקנו אותו, למרות שאמר את זה ב2 תכניות.
פאפאס נראה מצוינת יחסית למה שחשבו, אני תמיד ידעתי שהוא יתן את מה שנותן. מה שצריך לידו זה שחקן התקפה נטו. סוקרר.
יש למישהו דף סטטיסטיקה?
asafb96

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 07 אוקטובר 2011, 09:15

asafb96 כתב:

עזוב, סהר הזה בדיחה
עלאק פאפאס לא שומר... מה שיותר מעצבן, זה ש"הפרשנים המכובדים" לצידו, בכלל לא תיקנו אותו, למרות שאמר את זה ב2 תכניות.
פאפאס נראה מצוינת יחסית למה שחשבו, אני תמיד ידעתי שהוא יתן את מה שנותן. מה שצריך לידו זה שחקן התקפה נטו. סוקרר.
יש למישהו דף סטטיסטיקה?

http://www.adriaticbasket.info/w2/stats ... id=21&sez=
זה מספיק טוב? :)
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי asafb96 » 07 אוקטובר 2011, 09:34

Ido_Maccabi כתב:
asafb96 כתב:

עזוב, סהר הזה בדיחה
יש למישהו דף סטטיסטיקה?

http://www.adriaticbasket.info/w2/stats ... id=21&sez=
זה מספיק טוב? :)

מצוין. תודה ;)
asafb96

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 07 אוקטובר 2011, 13:00

למרות כל הדיבורים על כך שאין לו הרבה נסיון, שון ג'יימס הולך ומסתמן כגבוה המחליף הטוב ביותר של מכבי, ונראה שהוא משלים היטב את סופו.
על-פניו, מסתמן שלמכבי יש גבוה הגנתי אמיתי בדמותו של ג'יימס ונוסף על כך, הוא גם רחוק מלהיות נגר וגם לא עולה יותר מדי כסף.

לגבי הנדריקס, אני מאוד מחבב את הבחור ובהחלט יש לו מקום בקבוצה, אבל הייתי מסתייג מכל הסופרלטיבים שנשפחו עליו כאן.
הנדריקס הוא שחקן טוב, אבל לא איזה כשרון יוצא דופן ובטח שלא איזה מפלצת כמו באטיסט (והוא גם לא יהיה כזה).
אני מאמין שהוא יתן העונה כמה משחקים טובים ויעזור למכבי בעומס הצפוי העונה, אבל מכבי תוכל להסתדר היטב גם בלעדיו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yzafrir » 09 אוקטובר 2011, 06:47

חזרתי מהמשחק גמור ולמחרת כבר לא היה לי זמן לכתוב...אבל זה ההתרשמות שלי מהמשחק:
פאפאס עושה את מה שהוא יודע מצויין אבל אחרי כמה דקות של הגנת לחץ הוא תפס את הצד ולא סתם הוא פספס את הסל במתפרצת...
שייר , בניגוד לחברינו המלומד שלח , שייר הוא שחקן שצריך שהכדור יעבור בידיים שלו וזה שהוא עומד בפינה ומחכה לכדור כמו שאמרו לו לעשות פשוט מעלים אותו לחלוטין . אני הייתי נותן לו לרכז עוד לפני אוחיון ומנצל את חוכמת המשחק שלו ....
ג'יימס , פשוט בינגו למה שהיינו צריכים...
הנדריקס או מילאן ?? אני כבר לא יודע להחליט , מי שיכניס יותר כסף צריך לעזוב...
פארמאר , התלות בו היא גדולה מידי בתור מנהל משחק ובאופי שלו הוא לא שחקן שיוצר לעצמו יותר מידי רק כשממש אין לו ברירה ...
סמית' , יד מצויינת אבל לא עושה הרבה מעבר , מוריד כדור לריצפה בינוני מאוד ולא יכול לשחק כ-2 ובנוסף הרגליים שלו מאוד כבדות בהגנה ולא מתאים לשמור על גארדים . אבל הסגנון הסולידי שלו שלא כופה את עצמו על הקבוצה מאוד מצא חן בעניי וברור לי למה בלאט רצה אותו ובכלזאת איידסון היה טוב ממנו כחבילה...למרות כמות הנק' שלו , המדד שלו היה יחסית נמוך כי הוא לא מסר ולא לקח ריבאונד...
הקבוצה מנסה לשחק את ההגנה של העונה הקודמת וזה לא כלכך הולך בעיקר בגלל האיטיות של כמה מהגארדים ושל סמית' , שחקן כמו פרקינס בהחלט היה עוזר בתחום הזה ...
וכמובן מכבי חייבת שחקן שיוצר לעצמו כי אי אפשר לבנות כל הזמן על התקפה מסודרת ושלשה מבחוץ , אנחנו לא קאחאה לבורל...

מה שכן , מאוד התרשמתי בציבונה מזובצ'יץ' , ילד בן 21 בגובהה 2.14 שמוריד ככה כדור לריצפה זה פשוט מדהים , אין לי ספק שעוד ישמעו עליו הרבה....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי jol9 » 09 אוקטובר 2011, 07:26

yzafrir כתב:חזרתי מהמשחק גמור ולמחרת כבר לא היה לי זמן לכתוב...אבל זה ההתרשמות שלי מהמשחק:
פאפאס עושה את מה שהוא יודע מצויין אבל אחרי כמה דקות של הגנת לחץ הוא תפס את הצד ולא סתם הוא פספס את הסל במתפרצת...
שייר , בניגוד לחברינו המלומד שלח , שייר הוא שחקן שצריך שהכדור יעבור בידיים שלו וזה שהוא עומד בפינה ומחכה לכדור כמו שאמרו לו לעשות פשוט מעלים אותו לחלוטין . אני הייתי נותן לו לרכז עוד לפני אוחיון ומנצל את חוכמת המשחק שלו ....
ג'יימס , פשוט בינגו למה שהיינו צריכים...
הנדריקס או מילאן ?? אני כבר לא יודע להחליט , מי שיכניס יותר כסף צריך לעזוב...
פארמאר , התלות בו היא גדולה מידי בתור מנהל משחק ובאופי שלו הוא לא שחקן שיוצר לעצמו יותר מידי רק כשממש אין לו ברירה ...
סמית' , יד מצויינת אבל לא עושה הרבה מעבר , מוריד כדור לריצפה בינוני מאוד ולא יכול לשחק כ-2 ובנוסף הרגליים שלו מאוד כבדות בהגנה ולא מתאים לשמור על גארדים . אבל הסגנון הסולידי שלו שלא כופה את עצמו על הקבוצה מאוד מצא חן בעניי וברור לי למה בלאט רצה אותו ובכלזאת איידסון היה טוב ממנו כחבילה...למרות כמות הנק' שלו , המדד שלו היה יחסית נמוך כי הוא לא מסר ולא לקח ריבאונד...
הקבוצה מנסה לשחק את ההגנה של העונה הקודמת וזה לא כלכך הולך בעיקר בגלל האיטיות של כמה מהגארדים ושל סמית' , שחקן כמו פרקינס בהחלט היה עוזר בתחום הזה ...
וכמובן מכבי חייבת שחקן שיוצר לעצמו כי אי אפשר לבנות כל הזמן על התקפה מסודרת ושלשה מבחוץ , אנחנו לא קאחאה לבורל...

מה שכן , מאוד התרשמתי בציבונה מזובצ'יץ' , ילד בן 21 בגובהה 2.14 שמוריד ככה כדור לריצפה זה פשוט מדהים , אין לי ספק שעוד ישמעו עליו הרבה....

אחלה סיכום צפריר.
לדעתי זובצ'יץ' הוא 2.08. זה גם מוזר קצת למה הוא לא שיחק הרבה. באמת יש לו הרבה כדורסל.

אולי פרוספקט כזה מכבי צריכה לחפש לה. דווקא במקומות האלה, יש סיכוי טוב לפגיעה בינגו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 09 אוקטובר 2011, 09:13

לפי יורובאסקט הוא 2.14 ולפי האדריאטית הוא 2.08 מוזר !!??....בכל מקרה לפי מה שהתרשמתי במגרש הוא גבוהה מסופו בראש....
שנה שעברה היה לו ממוצע של 9 נק' ב-15 דק' בערך ביורוליג שזה מדהים לגילו...בהחלט שחקן שצריך לשים עליו טוב טוב לב , מאוד מגוון ....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 09 אוקטובר 2011, 09:17

yzafrir כתב:לפי יורובאסקט הוא 2.14 ולפי האדריאטית הוא 2.08 מוזר !!??....בכל מקרה לפי מה שהתרשמתי במגרש הוא גבוהה מסופו בראש....
שנה שעברה היה לו ממוצע של 9 נק' ב-15 דק' בערך ביורוליג שזה מדהים לגילו...בהחלט שחקן שצריך לשים עליו טוב טוב לב , מאוד מגוון ....

גם לפי היורוליג הוא 2.08
שנה שעברה הוא קלע 9 נקודות ב25 דקות, לא 15...
שחקן מאוד מאוד מוכשר.
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r ו־139 אורחים