המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ליגה אדריאטית: מכבי נגד ציבונה זאגרב - חמישי, 21:00, ספורט5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגה אדריאטית: מכבי נגד ציבונה זאגרב - חמישי, 21:00, ספו

הודעהעל ידי felix_r » 09 אוקטובר 2011, 09:35

asafb96 כתב:
קודי כתב:אגב, פאפאס הראה שהוא רחוק מאוד מלהיות קונוס הגנתי כמו שאלי סהר תיאר אותו. גם בגילו, הוא עדיין שחקן הגנה טוב בשלוש דרגות ממה ששאראס היה בשיאו (למרות ההשוואות של סהר).

עזוב, סהר הזה בדיחה
עלאק פאפאס לא שומר... מה שיותר מעצבן, זה ש"הפרשנים המכובדים" לצידו, בכלל לא תיקנו אותו, למרות שאמר את זה ב2 תכניות.
פאפאס נראה מצוינת יחסית למה שחשבו, אני תמיד ידעתי שהוא יתן את מה שנותן. מה שצריך לידו זה שחקן התקפה נטו. סוקרר.
יש למישהו דף סטטיסטיקה?

נכון, פאפאס עדיין שומר טוב.
סהר בדיחה, גם זה נכון.
אז מה תגיד על עופר שלח, שאמר בשידור מספר פעמים שסמית' שומר מצוין דווקא כאשר בטלויזיה מראים איך פעם אחר פעם עוברים את סמית' בצעד הראשון? אבסורד.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי asafb96 » 09 אוקטובר 2011, 09:53

felix_r כתב:
asafb96 כתב:
קודי כתב:אגב, פאפאס הראה שהוא רחוק מאוד מלהיות קונוס הגנתי כמו שאלי סהר תיאר אותו. גם בגילו, הוא עדיין שחקן הגנה טוב בשלוש דרגות ממה ששאראס היה בשיאו (למרות ההשוואות של סהר).

עזוב, סהר הזה בדיחה
עלאק פאפאס לא שומר... מה שיותר מעצבן, זה ש"הפרשנים המכובדים" לצידו, בכלל לא תיקנו אותו, למרות שאמר את זה ב2 תכניות.
פאפאס נראה מצוינת יחסית למה שחשבו, אני תמיד ידעתי שהוא יתן את מה שנותן. מה שצריך לידו זה שחקן התקפה נטו. סוקרר.
יש למישהו דף סטטיסטיקה?

סהר בדיחה, גם זה נכון.
אז מה תגיד על עופר שלח, שאמר בשידור מספר פעמים שסמית' שומר מצוין דווקא כאשר בטלויזיה מראים איך פעם אחר פעם עוברים את סמית' בצעד הראשון? אבסורד.

דווקא סמית' היה לא רע בהגנה. היו לו קצת פאשלות, אבל הוא שומר לא רע בכלל. לדעתי, באחד על אחד, הוא שומר טוב מאידסון.
אבל שאר הקשקושים של שלח, כמו שמאצ'בן לא יודע לשחק עם הגב לסל, פניני 4, ושאר הקשקושים, זה באמת בדיחה. הוא וסהר פשוט פרשנים עלובים.
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 09 אוקטובר 2011, 10:09

דווקא סמית בהגנה אחד על אחד בעייתי , בהגנה קבוצתית הוא יכול יותר להסתדר למרות שהוא כמעט לא משתתף בהגנת הלחץ של מכבי אלא רק הגארדים ואז החיפוי שלו מאחור לא כלכך טוב מה שהביא לשחרור די מהיר של הלחץ והזדמנויות פנויות לגמרי של ציבונה...אבל עדיין אהבתי את השקט במשחק שלו , הוא לא עושה יותר מידי טעויות ורוב הזריקות שלו הם נכונות...
לגבי פאפאס הוא שמר טוב אבל בהגנת הלחץ של מכבי ראיתי אותו תופס את הצד אחרי כמה ריצות כאלו...הוא כבר לא בני לזה כלכך...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי refael » 09 אוקטובר 2011, 10:23

דווקא סמית נראה לי שחקן די בעיייתי לא מבחינה חברתית או משמעתית אלה יותר צורת המשחק שלו הוא נוטה לזרוק יותר מידי לשלוש גם במשחקי האימון ראינו בעיקר ממנו את זה.
הסתכלתי קצת שנה שעברה על מה הוא עשה מהתחום הזה ואני רואה שהוא זורק לפחות 5-6-7 שלשות למשחק לא משנה אם קולע אותם או לא .
אני מפחד בגלל שהידית שלו מאופסת די טוב צריך לומר הוא יתרכז רק בזה ולא בדברים לא פחות חשובים (אמרו פה שהוא ריבאונדר טוב לעמדה שלו ? לא זכור לי שהוא לקח יותר מ-3 ריב למשחק עם מכבי,זה קצת מדאיג אותי כי הוא כן יכול לעזור בזה).
גם כמות האסיסטים שלו נמוכה(נדמה לי נגד ציבונה לא היו לו בכלל).
יכול להיות שזה מה שבלאט מצפה ממנו להיות סקורר נטו בגלל החוסר בגארד יוצר אבל אני קצת הייתי רוצה לראות אותו יותר מחבר את הקבוצה ועוד לא דיברנו על ההגנה שהוא לא איזה שוס גדול בזה.
תמונה
refael

הודעהעל ידי asafb96 » 09 אוקטובר 2011, 10:28

6 לב צהוב כתב:דווקא סמית נראה לי שחקן די בעיייתי לא מבחינה חברתית או משמעתית אלה יותר צורת המשחק שלו הוא נוטה לזרוק יותר מידי לשלוש גם במשחקי האימון ראינו בעיקר ממנו את זה.
הסתכלתי קצת שנה שעברה על מה הוא עשה מהתחום הזה ואני רואה שהוא זורק לפחות 5-6-7 שלשות למשחק לא משנה אם קולע אותם או לא .
אני מפחד בגלל שהידית שלו מאופסת די טוב צריך לומר הוא יתרכז רק בזה ולא בדברים לא פחות חשובים (אמרו פה שהוא ריבאונדר טוב לעמדה שלו ? לא זכור לי שהוא לקח יותר מ-3 ריב למשחק עם מכבי,זה קצת מדאיג אותי כי הוא כן יכול לעזור בזה).
יכול להיות שזה מה שבלאט מצפה ממנו להיות סקורר נטו בגלל החוסר בגארד יוצר אבל אני קצת הייתי רוצה לראות אותו יותר מחבר את הקבוצה ועוד לא דיברנו על ההגנה שהוא לא איזה שוס גדול בזה.

בקבוצה הקודמת שלו הוא נדרש לעשות את כל זה. במכבי, הכדור לא ביד שלו כמעט בכלל, והוא לא נדרש למסור. פארמר, פאפאס, ואוחיון דאגו לזה.
מבחינת ריבאנוד, מכבי לא התקשת בריבאונד, ככה שאני לא יודע.. יש את סופו, הנדריקס, וג'יימס שלטו מתחת לסלים. לקחו יחד בערך 15 ריבאונדים כל משחק.
הוא הראה גם במשחק הקודם משחק גב לסל טוב, וגם מול ציבונה חדר איזה פעם או פעמיים. ככה שלא הייתי דואג לגביו.
בקשר למה שצפריר אמר, לא יודע, אני דווקא ראיתי אותו שומר לא רע בכלל רוב הפעמים. צריך לראות עוד כמה משחקים כדי לקבל אינידקציה, אבל עד עכשיו, נראה שמכבי שיחקו אותה עם ג'יימס וסמית'.
נערך לאחרונה על ידי asafb96 בתאריך 09 אוקטובר 2011, 10:30, נערך פעם אחת בסך הכל.
asafb96

הודעהעל ידי yiffy » 09 אוקטובר 2011, 10:28

6 לב צהוב כתב:דווקא סמית נראה לי שחקן די בעיייתי לא מבחינה חברתית או משמעתית אלה יותר צורת המשחק שלו הוא נוטה לזרוק יותר מידי לשלוש גם במשחקי האימון ראינו בעיקר ממנו את זה.

בינתיים לא נראה לי שיש מה לדאוג יותר מדי. השלשות שהוא לקח במשחקי האימון היו שלשות טובות. ב-50% מהמקרים הוא היה חופשי וב-50% האחרים היה לו חצי מצב. בהתחשב ביכולת הקליעה שלו כרגע ובעובדה שבלי סופו קצת קשה לייצר נקודות בהתקפת המעבר, נראה לי שנשמח שהוא ייקח את הזריקות הללו.

אני משוכנע שיש לו עוד איכויות שאנחנו נראה אבל בינתיים הוא "נכנס לעניינים" באמצעות השלשות. בזמנו פרקינס עשה את זה במכבי בשנתו הראשונה באמצעות ההגנה, פארגו באמצעות החדירה ואידסון באמצעות האסיסטים. בסוף כולם מביאים גם את האיכויות הנוספות.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי ankram » 09 אוקטובר 2011, 11:45

אני לא יודע מה איתכם , אבל את הכישרון הזה של ציבונה 2.08 הייתי מחתים עוד היום על חוזה ארוך טווח סטייל מעצבן.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 09 אוקטובר 2011, 11:47

ankram כתב:אני לא יודע מה איתכם , אבל את הכישרון הזה של ציבונה 2.08 הייתי מחתים עוד היום על חוזה ארוך טווח סטייל מעצבן.

זובצ'יץ'? כשרק נרשמתי לפורום הזה כתבתי עליו..אמרתי שהוא יכול להיות פרוספקט נהדר..
אני מניחה שהוא קשור בביי-אאוט לא קטן בציבונה..הרי על זה הם חיים..
מה גם שקשה לי להאמין שבשנים הקרובות יהיה לו מקום במכבי..מצ'באן יותר מוכשר ממנו ומתקשה למצוא מקום במכבי..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 09 אוקטובר 2011, 11:51

זובצ'יץ' לפי דעתי יגדל להיות יותר שלוש ופחות ארבע (על אף גודלו), ואם הוא יגדל להיות 3 הוא יהיה פשוט אדיר, קודם כל מבחינת הבדלי גובה בזריקה מבחוץ וגם מהלכי גב לגב כמו שהוא עשה פעמיים-שלוש לסמית' (שחקן עם מה) וסיים בסופר קלות, נתן מרפקון קטן והיה לבד מתחת לסל..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי ankram » 09 אוקטובר 2011, 11:58

Holiday_Armadillo כתב:
ankram כתב:אני לא יודע מה איתכם , אבל את הכישרון הזה של ציבונה 2.08 הייתי מחתים עוד היום על חוזה ארוך טווח סטייל מעצבן.

זובצ'יץ'? כשרק נרשמתי לפורום הזה כתבתי עליו..אמרתי שהוא יכול להיות פרוספקט נהדר..
מה גם שקשה לי להאמין שבשנים הקרובות יהיה לו מקום במכבי..מצ'באן יותר מוכשר ממנו ומתקשה למצוא מקום במכבי..

לא מצבן ולא משהו בסגנון הזה , הוא 3 , ועל המשבצת הזאת הוא צריך לשחק.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 09 אוקטובר 2011, 12:01

ankram כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

לא מצבן ולא משהו בסגנון הזה , הוא 3 , ועל המשבצת הזאת הוא צריך לשחק.

הוא לא בשל כרגע לשחק 3..אולי 4..אבל בטח שלא 3..הוא לא מסוגל לשמור כרגע על שחקנים בעמדה הזאת..
הוא צריך לעבוד קשה מאוד על מסת הגוף שלו ולהפסיק להיות כל כך מגושם..שנים של צפייה בכדורסל אירופאי הביאו אותי למסקנה שזה לא קורה עד ששחקנים לא עוברים ל-NBA..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 09 אוקטובר 2011, 12:32

asafb96 כתב:
felix_r כתב:
asafb96 כתב:

עזוב, סהר הזה בדיחה
יש למישהו דף סטטיסטיקה?

סהר בדיחה, גם זה נכון.

דווקא סמית' היה לא רע בהגנה. היו לו קצת פאשלות, אבל הוא שומר לא רע בכלל. לדעתי, באחד על אחד, הוא שומר טוב מאידסון.
אבל שאר הקשקושים של שלח, כמו שמאצ'בן לא יודע לשחק עם הגב לסל, פניני 4, ושאר הקשקושים, זה באמת בדיחה. הוא וסהר פשוט פרשנים עלובים.

יותר טוב מאיידסון? אתה מגזים בצורה פראית. אז נכון איידסון קצת התקשה מול סמול-פורווארדים חזקים ואתלטיים, אבל אחד-על-אחד שלו מול גארדים היה 3 דרגות מעל סמית'. לא סתם שמירת הלחץ של מכבי היתה מבוססת בעיקר על איידסון
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי asafb96 » 09 אוקטובר 2011, 12:47

felix_r כתב:
asafb96 כתב:
felix_r כתב:
asafb96 כתב:

עזוב, סהר הזה בדיחה
יש למישהו דף סטטיסטיקה?

סהר בדיחה, גם זה נכון.

יותר טוב מאיידסון? אתה מגזים בצורה פראית. אז נכון איידסון קצת התקשה מול סמול-פורווארדים חזקים ואתלטיים, אבל אחד-על-אחד שלו מול גארדים היה 3 דרגות מעל סמית'. לא סתם שמירת הלחץ של מכבי היתה מבוססת בעיקר על איידסון

ממש לא מסכים איתך
אידסון היה החוטף בשמירת הלחץ. אבל באחד על אחד, הוא היה שומר בינוני מאוד. גם מול גארדים, וגם מול פורוורדים. די מסורבל ברגליים, ולא ממש קליל
סמית' עוד לא שמר גארדים, ככה שאי אפשר לשפוט אותו. קודם נראה אותו, אחרי זה נגיד מה הוא יכול ומה לא... בנתיים הוא שמר על פורוורדים, ועשה עבודה לא רעה בכלל.
asafb96

הודעהעל ידי felix_r » 09 אוקטובר 2011, 12:50

אסף, אני מכבד את דעתך, למרות שאני לא מסכים איתה. אנחנו נראה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yzafrir » 10 אוקטובר 2011, 08:41

כרמל , דווקא התרשמתי מזובצ'יץ' בגלל שהוא לא מגושם ויש לו תנועה מגוונת מאוד . הוא מוריד כדור מצויין לרצפה לגובה שלו (שלדעתי הוא יותר מ-2.08) והוא מאוד מהיר וקליל....לדעתי הוא יכול לשחק 3-5 בגלל התנועות המגוונות שלו...בכל מקרה אני מאמין שהבייאווט שלו גבוהה מדי למכבי והוא ימצא את עצמו באחת הקבוצות העשירות וסביר שגם יבחר סיבוב ראשון בדראפט....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי LIAV10 » 10 אוקטובר 2011, 10:58

האמת סמית' מפחיד אותי..לא ציפיתי לשחקן שעומד כל המשחק מחוץ לקשת..
הוא אפילו לא מנסה לחדור לסל, כל משחק ההתקפה שלו מתבסס על זריקות מחוץ לקשת ומידי פעם מחצי מרחק..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 אוקטובר 2011, 11:46

yzafrir כתב:כרמל , דווקא התרשמתי מזובצ'יץ' בגלל שהוא לא מגושם ויש לו תנועה מגוונת מאוד . הוא מוריד כדור מצויין לרצפה לגובה שלו (שלדעתי הוא יותר מ-2.08) והוא מאוד מהיר וקליל....לדעתי הוא יכול לשחק 3-5 בגלל התנועות המגוונות שלו...בכל מקרה אני מאמין שהבייאווט שלו גבוהה מדי למכבי והוא ימצא את עצמו באחת הקבוצות העשירות וסביר שגם יבחר סיבוב ראשון בדראפט....

הוא לא יכול להימנע מלהיות מגושם כי הוא 2.08,שרוך ומאוד צעיר..
אני לא אומרת שהוא השחקן הכי מגושם שיש..אני אומרת שלעמדה 3 ביורוליג הוא עדיין שחקן מאוד מגושם..אבל פוטנציאל יש לו זה ברור..הוא רק צריך להתחזק טיפה בפלג הגוף התחתון..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי יוסי22 » 10 אוקטובר 2011, 12:23

LIAV10 כתב:האמת סמית' מפחיד אותי..לא ציפיתי לשחקן שעומד כל המשחק מחוץ לקשת..
הוא אפילו לא מנסה לחדור לסל, כל משחק ההתקפה שלו מתבסס על זריקות מחוץ לקשת ומידי פעם מחצי מרחק..

מה הבעיה שלכם? אלוהים ישמור.

יש פה שחקן שעולה על כל הציפיות ורק לחכמולוגים בפורום יש טענות מתחת לאדמה , תרפו קצת ותהנו מהכדורסל שהקבוצה מציגה.

כדאי מראש לא להתחיל לילל אחרי המשחק הער אם מכבי לא תציג את הכדורסל הכי טוב שלה כי מכבי בלי שני השחקנים הכי חשובים שלה.
יוסי22

הודעהעל ידי asafb96 » 10 אוקטובר 2011, 12:27

יוסי22 כתב:

מה הבעיה שלכם? אלוהים ישמור.

יש פה שחקן שעולה על כל הציפיות ורק לחכמולוגים בפורום יש טענות מתחת לאדמה , תרפו קצת ותהנו מהכדורסל שהקבוצה מציגה.

כדאי מראש לא להתחיל לילל אחרי המשחק הער אם מכבי לא תציג את הכדורסל הכי טוב שלה כי מכבי בלי שני השחקנים הכי חשובים שלה.

אשכרה.... הבחור נתן 19 נקודות ואנשים עוד מתלוננים.. נו באמת?!
נותן תפוקה אדירה, שאף אחד לא ציפה, ועדיין יש את ה"רוצים לראות אותו חודר". תבינו, לא כל שחקן שינחת פה הוא שחקן מושלם, לא יגיע לכאן עוד פארקר. גם פרקינס לא חדר ולא קלע, וגם אידסון לא חדר ולא קלע, ואף שחקן לא מושלם. הוא נותן תפוקה יוצאת מהכלל, שחררו.
לגבי החדירות, אם לאנגפורד יחתום כמו שאומרים, חדירות זה הדבר האחרון שהייתי דואג לו עם פארמר ולאנגפורד יחד. שניהם יביאו חדירות ברמה גבוה יותר מצמד הפ"פ. לא מבין למה כולם מחפשים את הרע. במקום לשמוח שהוא תופר מחוץ לקשת, שסופו נראה טוב מתמיד, שג'יימס נראה יוצא מהכלל, כולם עסוקים ב"מה יהיה עם שאייר", "למה סמית' לא חודר", "אוחיון בחמישיה?!?!?!!?!?!!?! נגמרה העונה!!!!!1111"
חלאס..
נערך לאחרונה על ידי asafb96 בתאריך 10 אוקטובר 2011, 12:29, נערך פעם אחת בסך הכל.
asafb96

הודעהעל ידי yarinsaky » 10 אוקטובר 2011, 12:28

זה שחקן בעמדה 3 , למה ציפיתם ?
לא מדובר כאן בסווינגמן סטייל איידסון או רחמנא לצלן פארקר, זה שחקן פחות וורסטילי אבל עם מיקוד בקליעה ( טובה מאוד, שחרור כדור מהיר ).
חדירות הוא יעשה כנראה פחות, אבל לא בטוח שחייבים את זה ממנו. אם הוא יביא אלמנט גם של ניהול משחק סביב הקשת וקצת יותר ריבאונד זה
יהיה מספיק, לדעתי יש לו את זה, לפחות כך טוענים אלו שראו אותו באיטליה.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־127 אורחים