המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מחשבות לעונת 2024/25

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מחשבות לעונת 2024/25

הודעהעל ידי שמוליק » 16 פברואר 2024, 22:56

ליוואי רנדולף צריך לאייש את עמדת הסמול עם קולסון בעונה הבאה. חתום בירושלים לעונה אחת בלבד. שחקן-שחקן.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

Re: מחשבות לעונת 2024/25

הודעהעל ידי מרסר » 16 פברואר 2024, 23:05

שמוליק כתב:ליוואי רנדולף צריך לאייש את עמדת הסמול עם קולסון בעונה הבאה. חתום בירושלים לעונה אחת בלבד. שחקן-שחקן.

הלוואי אבל לירושלים יש כיסים עמוקים ולדעתי הם ינסו להחתים אותו עוד העונה, אלא אם כן הוא ירצה לשדרג את עצמו ליורוליג, בנוסף מכבי צריכה להביא 4 ברמה גבוהה.
מרסר

הודעהעל ידי felix_r » 16 פברואר 2024, 23:28

היום זה היה המשחק הכי טוב שלו העונה בפער גדול. זה לא שהוא משחק ככה בדרך כלל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי גל גל » 16 מרץ 2024, 20:55

טוב שנה הבאה אני מחליף את ריברו בלמון וויליאמס מאולם.
מחליף את ווב בסמיתס אם אפשר.
אוונס בבראון
מקווה להשאיר את ניבו ואם לא הוא אז קם בירץ.
מקווה לחזק בים מדר.
ועוד שחקן זר ב 2-3 שאני עוד לא יודע מי( לא הייתי מתנגד לאלייזה בראיינט)

בראון מתבגר ורואים אץ הירידה שלו השנה.
ווב הוא פלופ
וריברו אחלה אבל אפשר להשתדרג.
נערך לאחרונה על ידי גל גל בתאריך 16 מרץ 2024, 21:41, נערך פעם אחת בסך הכל.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jazzman » 16 מרץ 2024, 21:24

מה פשר החילופים האלה?
Jazzman

הודעהעל ידי omerk » 18 מרץ 2024, 09:22

עונה קודמת עם 20 ניצחונות סיימנו במקום 5. העונה, אם נגיע ל20 ניצחונות, במקרה הטוב זה ככל הנראה יהיה רק מקום 7.

היורוליג נהיית קשה וצפופה יותר מעונה לעונה ואם מכבי לא תשדרג את הסגל באמת, ולא באחיזת עיניים כמו כמעט כל קיץ, אז גם בקלות נמצא את עצמנו אפילו מחוץ לפליי אין
omerk

הודעהעל ידי עידן » 18 מרץ 2024, 10:38

omerk כתב:עונה קודמת עם 20 ניצחונות סיימנו במקום 5. העונה, אם נגיע ל20 ניצחונות, במקרה הטוב זה ככל הנראה יהיה רק מקום 7.

היורוליג נהיית קשה וצפופה יותר מעונה לעונה ואם מכבי לא תשדרג את הסגל באמת, ולא באחיזת עיניים כמו כמעט כל קיץ, אז גם בקלות נמצא את עצמנו אפילו מחוץ לפליי אין

לא נראה לי שמספר הנצחונות בהכרח מעיד על הקושי של הליגה. אני גם לא חושב שיש הבדל מהותי בכלל בין העונה לעונה שעברה מבחינת מספר הנצחונות הנדרשים. מקום 10 עונה שעברה היה עם 17 נצחונות, סביר להניח שגם השנה 17 נצחונות יספיקו למקום 10.

לגבי מקום 5 או 7 - גם שנה שעברה 20 נצחונות של פרטיזן הספיקו למקום 6 כי הם הפסידו לנו בשובר שוויון. השנה פשוט הפסדנו שובר שוויון ליותר מידי קבוצות שמתחרות ישירות שלנו, אחרת 20 נצחונות היו אמורים להספיק לנו גם השנה למקום 6 או אפילו 5.
עידן

הודעהעל ידי שמוליק » 18 מרץ 2024, 12:23

Jazzman כתב:מה פשר החילופים האלה?

לא מבין את השאלה שלך. תישאר עם ווב כעוגן לעמדה 4? עם ריברו כסנטר ראשון? תשאר ללא נפיל בצבע? עם בראון ומקל הליכה?
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי שמוליק » 18 מרץ 2024, 12:30

omerk כתב:עונה קודמת עם 20 ניצחונות סיימנו במקום 5. העונה, אם נגיע ל20 ניצחונות, במקרה הטוב זה ככל הנראה יהיה רק מקום 7.

הדבר הכי חשוב הוא לבחור בפינצטה נפיל עם פוטנציאל להפוך לסוג של טאבראס. מאוד בלט השנה חוסר האונים מול המילוניטבים של העולם.
שמוליק

הודעהעל ידי Neo » 18 מרץ 2024, 14:22

הרי ברור שבראון לא ישאר ולאט לאט אני רואה שמכינים את הקהל לזה

את הסכום הרציני הייתם משקיעים ברכז מחליף לבראון או סווינגמן בסגנון אנטוני פארקר שיודע לעשות הכל ??
אישית הייתי שם סכום רציני על עמדה 3 ......
נערך לאחרונה על ידי Neo בתאריך 19 מרץ 2024, 00:55, נערך פעם אחת בסך הכל.
Neo

הודעהעל ידי felix_r » 18 מרץ 2024, 20:57

גם אם מכבי תחליט לשים סכום כסף לא נמוך משמעותית מזה ששמה על בראון, אין יותר מדי מועמדים שיכולים להיות תחליף ראוי ללורנזו.

ביורוליג:

קינן אוואנס (ז'לגיריס) 191 ס"מ בן 28, נראה שהתגבר על הפציעה מעונה שעברה, ועבר את העונה הזאת ללא פציעות. 45.3% לשלוש. טוב גם בהגנה. מינוסים? לא איזה רכז גדול. סוג של קומבו. רק 3.8 אסיסטים למשחק. אולי המינוס הזה לא משמעותי יותר מדי אם תמיר בלאט ימשיך להתקדם (ואולי אפילו ים מדר יגיע?).

קודי מילר-מקנייר (באסקוניה) 191 ס"מ בן 30, אול-אראונד פיזי ואתלטי, שמוביל את היורוליג באסיסטים - 7.3 למשחק. שחקן מצוין מכול הבחינות, אבל עם חולשה אחת בולטת - 28.8% לשלוש. בבאסקוניה זה פחות משמעותי, שם כולם מפציצים לשלוש כולל הסנטרים. השאלה היא איך זה יסתדר במכבי? מצד שני הוא ובולדווין ביחד יוצרים קו קידמי פיזי ואתלטי בטירוף, קו קדמי שאוכל בלי מלח את רוב הגארדים ביורוליג.

ביורוקאפ: לא רואה מועמדים ראויים באמת.

יש את טי ג'יי שורטס מפאריז, שבולט מעל כול הגארדים במפעל. מקום ראשון באסיסטים ובמדד, אבל הבחור הוא 175 בלבד. לא רואה את עודד קטש אומר "כן" לשחקן כזה. אין לקטש כוח להשקיע בכול משחק מחשבה איך מחביאים אותו בהגנה. חוץ מזה, פאריז בדרך ליורוליג, ויש מצב שלא תרצה לשחרר את הכוכב שלה.

חוץ משורטס יש את חואן נונייז הספרדי מאולם הגרמנית. בן 20 בלבד, 192 ס"מ. רכז מאוד-מאוד מוכשר מאסכולה ספרדית (שחקן בית של ריאל). בכול פעם שאני נופל על המשחק של אולם אני נהנה לראות אותו. מצד שני הקליעה שלו עדיין לא יציבה כול כך, ולא ברור האם הוא מוכן לתת תוצרת מול הגנות היורוליג. יכול להיות אופציה זולה, אם למכבי לא יהיה מספיק כסף לרכז מוכח. מצד שני, אחר שיגדל, אפשר למכור גם אותו בחזרה לריאל :)

ליגת באלופות:

הרכזים המובילים של ליגת האלופות מוכרים לנו היטב: ג'ו רגלאנד, מרסליניו הוארטס, ספידי סמית', קלמן פרפליץ'... יש את אנטוני קואן מפרומטאס היוונית, סקורר מצוין, רכז, אבל הוא 183 ס"מ ולא ממש שומר, כפי שראינו במשחק האחרון של פרומטאס נגד ירושלים. לא הייתי הולך עליו. לטעמי, שחקן שתפור על ליגת האלופות.

ליגת ה VTB:

לאחר שהורחקו מהמפעלים האירופיים, הקבוצות הרוסיות קצת ברחו לנו מהתודעה, אבל עדיין יש שמה שחקנים טובים.

מי שמוביל את הליגה באסיסטים הוא תומאס הרטל הותיק (עוד מעט 35) שזכה עם זניט בגביע הרוסי רק אתמול. אז בגלל גילו המתקדם הוא כמובן לא מתאים.

אחריו הולך מארקל ג'ונסון מאסטנה (בן 26, 188 ס"מ). 14.4 נקודות ו-7.6 אסיסטים למשחק. אבל יש לו רק 28% לשלוש, ובכלל הוא משחק בקבוצה חלשה, וקשה באמת להעריך כמה הוא שווה ברמה גבוהה. לא שווה הימור. לא מתאים.

אחרי שציינתי את מי שלא מתאים, אציין מי כן. ננאד דימיטרייביץ' המקדוני מאוניקס קאזאן. 190 ס"מ בן 26. העונה הוא תפס סופית את מקומו של לורנזו בראון בתפקיד הגארד המוביל של הקבוצה. 18 נקודות למשחק, 42% לשלוש, 6.1 אסיסטים, 3.6 כ"ח. הגיע הזמן שיחליף את לורנזו גם במכבי :) שחקן אש. שווה להשקיע!

הינה הוא קולע 38 נקודות נגד צסקא בתחילת החודש

והינה 35 נגד אבטודור

- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Gevaudan » 19 מרץ 2024, 00:07

felix_r כתב:גם אם מכבי תחליט לשים סכום כסף לא נמוך משמעותית מזה ששמה על בראון, אין יותר מדי מועמדים שיכולים להיות תחליף ראוי ללורנזו.

ביורוליג:

קינן אוואנס (ז'לגיריס) 191 ס"מ בן 28, נראה שהתגבר על הפציעה מעונה שעברה, ועבר את העונה הזאת ללא פציעות. 45.3% לשלוש. טוב גם בהגנה. מינוסים? לא איזה רכז גדול. סוג של קומבו. רק 3.8 אסיסטים למשחק. אולי המינוס הזה לא משמעותי יותר מדי אם תמיר בלאט ימשיך להתקדם (ואולי אפילו ים מדר יגיע?).

קודי מילר-מקנייר (באסקוניה) 191 ס"מ בן 30, אול-אראונד פיזי ואתלטי, שמוביל את היורוליג באסיסטים - 7.3 למשחק. שחקן מצוין מכול הבחינות, אבל עם חולשה אחת בולטת - 28.8% לשלוש. בבאסקוניה זה פחות משמעותי, שם כולם מפציצים לשלוש כולל הסנטרים. השאלה היא איך זה יסתדר במכבי? מצד שני הוא ובולדווין ביחד יוצרים קו קידמי פיזי ואתלטי בטירוף, קו קדמי שאוכל בלי מלח את רוב הגארדים ביורוליג.

ביורוקאפ: לא רואה מועמדים ראויים באמת.

יש את טי ג'יי שורטס מפאריז, שבולט מעל כול הגארדים במפעל. מקום ראשון באסיסטים ובמדד, אבל הבחור הוא 175 בלבד. לא רואה את עודד קטש אומר "כן" לשחקן כזה. אין לקטש כוח להשקיע בכול משחק מחשבה איך מחביאים אותו בהגנה. חוץ מזה, פאריז בדרך ליורוליג, ויש מצב שלא תרצה לשחרר את הכוכב שלה.

חוץ משורטס יש את חואן נונייז הספרדי מאולם הגרמנית. בן 20 בלבד, 192 ס"מ. רכז מאוד-מאוד מוכשר מאסכולה ספרדית (שחקן בית של ריאל). בכול פעם שאני נופל על המשחק של אולם אני נהנה לראות אותו. מצד שני הקליעה שלו עדיין לא יציבה כול כך, ולא ברור האם הוא מוכן לתת תוצרת מול הגנות היורוליג. יכול להיות אופציה זולה, אם למכבי לא יהיה מספיק כסף לרכז מוכח. מצד שני, אחר שיגדל, אפשר למכור גם אותו בחזרה לריאל :)

ליגת באלופות:

הרכזים המובילים של ליגת האלופות מוכרים לנו היטב: ג'ו רגלאנד, מרסליניו הוארטס, ספידי סמית', קלמן פרפליץ'... יש את אנטוני קואן מפרומטאס היוונית, סקורר מצוין, רכז, אבל הוא 183 ס"מ ולא ממש שומר, כפי שראינו במשחק האחרון של פרומטאס נגד ירושלים. לא הייתי הולך עליו. לטעמי, שחקן שתפור על ליגת האלופות.

ליגת ה VTB:

לאחר שהורחקו מהמפעלים האירופיים, הקבוצות הרוסיות קצת ברחו לנו מהתודעה, אבל עדיין יש שמה שחקנים טובים.

מי שמוביל את הליגה באסיסטים הוא תומאס הרטל הותיק (עוד מעט 35) שזכה עם זניט בגביע הרוסי רק אתמול. אז בגלל גילו המתקדם הוא כמובן לא מתאים.

אחריו הולך מארקל ג'ונסון מאסטנה (בן 26, 188 ס"מ). 14.4 נקודות ו-7.6 אסיסטים למשחק. אבל יש לו רק 28% לשלוש, ובכלל הוא משחק בקבוצה חלשה, וקשה באמת להעריך כמה הוא שווה ברמה גבוהה. לא שווה הימור. לא מתאים.

אחרי שציינתי את מי שלא מתאים, אציין מי כן. ננאד דימיטרייביץ' המקדוני מאוניקס קאזאן. 190 ס"מ בן 26. העונה הוא תפס סופית את מקומו של לורנזו בראון בתפקיד הגארד המוביל של הקבוצה. 18 נקודות למשחק, 42% לשלוש, 6.1 אסיסטים, 3.6 כ"ח. הגיע הזמן שיחליף את לורנזו גם במכבי :) שחקן אש. שווה להשקיע!

הינה הוא קולע 38 נקודות נגד צסקא בתחילת החודש

והינה 35 נגד אבטודור

לא שאני לא מסכים עם ההצעות, אבל למה לעזאזל יש לסלים באולם שהוא משחק בו מטהרי אוויר? :laugh1
Gevaudan

הודעהעל ידי Jazzman » 19 מרץ 2024, 11:23

בעניין ניבו:
לא כדאי לו ללכת ללכת לבית הקברות לקריירות של מילאנו. גם עבור סכום מרשים. הוא רק צריך להסתכל על פויתרס.
ריאל זה סיפור אחר, בטח לאור המעמד שלו שם שלא יחשב כזר,אבל זה עדיין לתפקיד סנטר שלישי אלא אם טבארס הולך. ברסה נראית אולי עדיפה.
וירטוס, אפשרית אבל אני לא ידוע אם יהנה מהשיטה של באנקי וסוג הגארדים שם.
אם תגיע הצעה ממונאקו זה נו בריינר שהוא לוקח אותה.
ליווניות יש סנטרים למכביר
לא אתפלא אם יהיה רישאפל בפרטיזן.
Jazzman

הודעהעל ידי Neo » 19 מרץ 2024, 15:35

אחרי שהקופה של מכבי ספגה מהלומה לא קלה השנה וכולנו מבינים שלנהלה אין פרוטה שחוקה בכיסם כך לפי דעתי יראה הסגל בשנה הבאה בתקציב ירוד ועם הפילוסופיה של קטש .

בראון1.5 מיליון בחוץ- אלי אוקובו בפנים
אוקובו זה מסוג הגארדים שקטש מאוד אוהב . הכיר אותו ממש מקרוב בסדרה האדירה שהייתה בין מכבי למונאקו בשנה שעברה .
אוקובו השנה הרוויח 900 אלף , כמעט עזב את הקבוצה באמצע השנה אחרי עימותים לא מעטים עם המאמן . לפי דעתי אוקובו ישמח לעזוב את מייק ג'יימס וג'ורדן לויד ולככב ביד אליהו
תמורת 800 אלף יכדרר בין הרגליים בתל אביב
https://www.youtube.com/watch?v=-uTg_Mq5oeg&t=63s

קליבלנד 350 אלף בחוץ – כאלב הומסלי בפנים
לפי דעתי הומסלי יהיה מעוניין בכל מחיר ובכל סיטואציה להיכנס בשנה הבאה לארוחת ערב במשפחת יורוליג
מדובר על אחד משחקני עמדה3 הטובים באירופה !!!!!
ירוויח כמו קליבלד אבל אנחנו נקבל כוכב
https://www.youtube.com/watch?v=Xfwcw4jq06M&t=8s

ניבו 800 אלף בחוץ-אוסטין ווילי בפנים
ווילי זה האח התאום של ניבו והם לא הופרדו בלידתם .ברור לכולם שאי אפשר להשאיר את ניבו אז קטש יכול להחתים את אותו סוג השחקן שהוא כל כך אוהב בעמדת הסנטר רק בחצי מחיר . פליקס שאל על ווילי בשנה שעברה בתרד הסקאוטנג כאשר ווילי שיחק בליטא וקיבל הערכות די שליליות . אבל ווילי השנה משחק כדורסל מפלצתי בטורקיה , ממש מפלצתי
https://www.youtube.com/watch?v=b7osKmf6oyY&t=1s
https://www.youtube.com/watch?v=d5BG-xznCdc&t=17s

תומאסון בחוץ- קייל גאי או רייג'ון טאקר בפנים
אין מי שלא הכיר בשנה שעברה את קייל גאי , הקלעי הטוב ביותר ביבשת הישנה. חתם על חוזה מכובד בגאלאקסיקו של פנא וממש נכשל חזר לספרד לטנריפה הצנועה תמורת חמגשית שווארמה עם כמה סלטים .
בשיטה של קטש ועם אנרגיות ביד אליהו גאי יכול לדפוק בקלות 8\9 שלשות במשחק , בקלות
https://www.youtube.com/watch?v=UBXJs3M7A9o&t=398s

טאקר-כתבתי עליו לפני שלוש שנים בסקאוטינג שהיה ילד בג'י-ליג .גם מסוג השחקנים הורסטיליים שקטש אוהב , יכול לתת תפוקה רצינית בעמדה 2 ואפילו 3 . משחק כדורסל נפלא השנה באיטליה
https://www.youtube.com/watch?v=qpB1Ij_YiO0&t=14s

אני מאוד אוהב את ג'יימס ווב , קטש לא מצליח להוציא אפילו 20 אחוז ממנו .קטש לא נותן לו ביטחון ובעיקר לא ממש סומך עליו .אישית הייתי משאיר את ווב ..... אבל רוב הסיכויים שיעזוב .
ג'יילן הורד מהפועל יכול להיות החתמה מדויקת . שחקן הגנה עצום , עצום , עצום שהשנה פורח גם בהתקפה
https://www.youtube.com/watch?v=9GtUdZrv9Ok&t=440s
אם ממש ירצו שחקן טוב ב250 אלף ...... אז קווין הארווי שמככב במדי חולון גם אופציה טובה .
נערך לאחרונה על ידי Neo בתאריך 12 אפריל 2024, 11:36, נערך פעם אחת בסך הכל.
Neo

הודעהעל ידי BIG sofo » 19 מרץ 2024, 21:29

אני מקווה ש-

Nenad Dimitrijevic כבר סיכם כאן לעונה הבאה.

לפני שהגדולות יחטפו אותו...

סטטיסטיקה שלו:
https://www.proballers.com/basketball/p ... mitrijevic
BIG sofo

הודעהעל ידי yon1 » 20 מרץ 2024, 00:46

דוזייר על חשבון לורנזו יכול להיות מהלך טוב שחקן שהולך ומשתפר
yon1

הודעהעל ידי felix_r » 20 מרץ 2024, 01:15

yon1 כתב:דוזייר על חשבון לורנזו יכול להיות מהלך טוב שחקן שהולך ומשתפר

איך בדיוק אם דוזייר הוא פורווארד?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yon1 » 20 מרץ 2024, 01:19

הוא קומבו גארד קלאסי משחק לצד פאנתר באופן קבוע , יכול לשחק עם בולדווין
yon1

הודעהעל ידי felix_r » 20 מרץ 2024, 01:34

yon1 כתב:הוא קומבו גארד קלאסי משחק לצד פאנתר באופן קבוע , יכול לשחק עם בולדווין

הוא סמול פורווארד, אבל גם אם היה קומבו-גארד, זה ממש לא תחליף לרכז הפותח של מכבי...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי BIG sofo » 20 מרץ 2024, 01:58

יש למכבי תל אביב 3 שחקנים ברמת טופ יורוליג.
בולדין - קולסון - ניבו.
אם הסגל היה יותר מאוזן והיו מצליחים עם עוד לפחות זר אחד או 2, אז היה אפשר להגיע מאוד רחוק. מאוד.
נקווה שבעונה הבאה יצליחו כן לפגוע ביותר זרים...
BIG sofo

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־174 אורחים