המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 19 במאי, ראשון, 21:00

פלייאוף היורוליג, משחק 3: פנאתנייקוס נגד מכבי - שלישי 20:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פלייאוף היורוליג, משחק 3: פנאתנייקוס נגד מכבי - שלישי 20

הודעהעל ידי עידן » 29 אפריל 2024, 20:45

מרסר כתב:אחרי שהודיעה כי פתחה בהליכים כלפי פנאתינייקוס והמאמן הטורקי שלה, ארגין עתאמן, היורוליג הכריזה היום (שני) על העונשים.עתאמן נקנס ב-30 אלף אירו על דבריו נגד השופטים לאחר המשחק הראשון, בנוסף נקנס ב-5,000 אירו על דרישתו להוציא מהמסע”ת את שליח ONE לאתונה, משה ברדה, כשאמר לו: “אתה מישראל, לא אתן לך הצהרה לתקשורת”. המועדון עצמו ספג קנס של 30 אלף אירו על ההודעה הרשמית שהוציאה אחרי המשחק הראשון.

https://www.one.co.il/Article/23-24/2,1 ... tml?ref=hp

כצפוי. קנס כספי עלוב ותו לא.
עידן

הודעהעל ידי Jazzman » 29 אפריל 2024, 21:02

עידן כתב:
מרסר כתב:אחרי שהודיעה כי פתחה בהליכים כלפי פנאתינייקוס והמאמן הטורקי שלה, ארגין עתאמן, היורוליג הכריזה היום (שני) על העונשים.עתאמן נקנס ב-30 אלף אירו על דבריו נגד השופטים לאחר המשחק הראשון, בנוסף נקנס ב-5,000 אירו על דרישתו להוציא מהמסע”ת את שליח ONE לאתונה, משה ברדה, כשאמר לו: “אתה מישראל, לא אתן לך הצהרה לתקשורת”. המועדון עצמו ספג קנס של 30 אלף אירו על ההודעה הרשמית שהוציאה אחרי המשחק הראשון.

https://www.one.co.il/Article/23-24/2,1 ... tml?ref=hp

כצפוי. קנס כספי עלוב ותו לא.

ברור שינקופולוס יכסה גם את הקנס הזה לטינופת. השעיה היתה לחלוטין במקום פה. במקום זה קנס כספי, אפס התייחסות לתדרוך המגוחך שלו בנוגע לשיפוט, וכבר ראינו במשחק האחרון שהשופטים מאד פירגנו לנבלות.
Jazzman

הודעהעל ידי קובי » 29 אפריל 2024, 21:11

https://sports.walla.co.il/item/3660884 ... w0l2dmldp8

מכבי תל אביב המשיכה בהכנות שלה לקראת משחק מספר 3 מחר (שלישי, 20:00) בסדרת פלייאוף היורוליג נגד פנאתינייקוס בבלגרד. אל הצהובים, שערכו אימון בבירת סרביה, הצטרף ווייד בולדווין שנפצע במשחק הראשון בסדרה ונעדר מהמשחק השני, כשבמכבי תל אביב מספרים שהגארד המצטיין יעבור בדיקת MRI, אחריה יחליטו לגבי שיתופו מחר ובהמשך הסדרה.

נכון לעכשיו, בולדווין התאמן בנפרד ואפילו לא השלים אימון מלא, ובסופו נסע לבצע בדיקה, כך שהתוכניות של מכבי נותרו בלי אחד משחקניה הבכירים למשחק מספר 3.

עודד קטש, מאמן הקבוצה, התייחס למצבו של הגארד: "בולדווין עשה עוד טיפול היום, נראה עכשיו איך הוא מרגיש. מחר הוא יעשה עוד MRI ואז נקבל חוות דעת יותר מדויקת של הרופאים. חסרונו של בולדווין משמעותי, הייתי שמח לחלק יותר את הדקות. שחקנים אחרים יצטרכו לעשות את העבודה הזאת. היינו שם, צריכים להיות יותר מרוכזים ואגרסיביים".
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי BIG sofo » 29 אפריל 2024, 23:13

מה אני אגיד לכם...
עם וויד בולדין, מכבי תל אביב הייתה פייבוריטית לעבור את הסדרה הזאת ולעלות לפיינל פור.
נכון לעכשיו, בלי בולדין, השחקן הכי טוב במכבי, כל תוצאה שהיא לא 3-1 לפנא' היא הפתעה ונקווה שכן תהיה הפתעה!!!
צריך שכמה שחקנים יתנו מחר את ה150 אחוז ואז אפשר להגיע למשחק צמוד, עם סיכוי לנצח...
BIG sofo

הודעהעל ידי עידן » 30 אפריל 2024, 00:11

BIG sofo כתב:מה אני אגיד לכם...
עם וויד בולדין, מכבי תל אביב הייתה פייבוריטית לעבור את הסדרה הזאת ולעלות לפיינל פור.
נכון לעכשיו, בלי בולדין, השחקן הכי טוב במכבי, כל תוצאה שהיא לא 3-1 לפנא' היא הפתעה ונקווה שכן תהיה הפתעה!!!
צריך שכמה שחקנים יתנו מחר את ה150 אחוז ואז אפשר להגיע למשחק צמוד, עם סיכוי לנצח...

עם בולדווין ועם יד אליהו אולי היינו פייבוריטיים. אבל בלי שניהם ועוד עם טרטורים בין האולמות בבלגרד, הסיכוי קלוש. נחזיק אצבעות שמכבי יפתיעו וייקחו השבוע שני נצחונות כנגד כל הסיכויים.
עידן

הודעהעל ידי where is the love? » 30 אפריל 2024, 00:46

כנגד כל הסיכויים...זה באמת הסיפור של העונה הזאת...מזכיר את השיר הנפלא של פיל קולינס...נקווה לטוב בעזרת השם. תמיד צריך להאמין.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי עידן » 30 אפריל 2024, 12:48

הערכה: כאלף אוהדי מכבי ת"א ינכחו מול פנאתינייקוס

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=468791

כל הכבוד לכל מי שהולך לתמוך
עידן

הודעהעל ידי BIG sofo » 30 אפריל 2024, 13:24

סיכום 2 המשחקים הראשונים בסדרה ומבט קדימה.

לורנזו בראון
עם ממוצעים מעולים של:
17 נקודות , 4.5 אסיסטים. שימשיך כך!

ג'וש ניבו Vs מטיאס לסורט
ניבו: 9 נקודות , לסורט: 16.5 נקודות (ב76 אחוז מהשדה!)
ניבו: 5.5 ריבאונדים ( 4 בהתקפה) , לסורט: 7 ריבאונדים

כאן לטעמי ניבו חייב לנסות לתת יותר פייט בדו קרב בינהם.

קוסטאס סלוקאס:
20.5 נקודות (83 אחוז מהשדה, 50 אחוז לשלוש) , 8.5 אסיסטים
כאן לדעתי אנטוניוס קליבלנד חייב לקבל הרבה יותר דקות (מקבל כרגע רק 18 דקות בממוצע) ובנוסף להתמקד בו ולהחליף עליו כמה שומרים.

בונזי קולסון:
12 נקודות ( 40 אחוז מהשדה, 50 אחוז לשלוש) , 3.5 ריבאונדים
לדעתי קולסון חייב לקחת על עצמו הרבה יותר.

אנטוניוס קליבלנד:
8.5 נקודות נקודות, 4 ריבאונדים (ב18 דקות בלבד בממוצע)
בהיעדר בולדווין, קליבלנד חייב לקבל יותר דקות.

רעיון מקורי:
* לנסות לתת ל-רומן סורקין לשמור לפחות בחלק מהדקות על קוסטאס סלוקאס. יכול להיות לדעתי שיחוק רציני. כאשר את רוב הדקות הייתי נותן לקליבלנד לשמור על סלוקאס.

מה דעתכם?

~o)
BIG sofo

הודעהעל ידי Avi1508 » 30 אפריל 2024, 14:42

פרסום בספורט 5
בעלי פאו, דימיטריס ינאקופולוס, מגיב על הידיעות כי יתאפשר לקהל להיכנס למשחק בבלגרד: "יש לי שאלה אחת ליורוליג - לפני 3-4 חודשים באסיפה הכללית באיסטנבול, כשהיתה הצבעה אם למכבי ת"א יתאפשר להשתתף במפעל העונה, עם כל מה שקורה בשטחים שם, מכבי ת"א הבטיחה שכל המשחקים שלה ייערכו מאחורי דלתיים סגורות. ופתאום, אני קורא בכל מקום שיהיו 2,000 אוהדים. אני מקווה שזה בולשיט והיורוליג יעשה כל מה שצריך כדי שהמשחק ייצא לדרך בנסיבות שהם הבטיחו באסיפה הכללית. כולנו הצבענו שמכבי ת"א היא חלק מהליגה הזו, למרות שצסק"א לא. אני מקווה שהיורוליג תעשה מה שצריך..."

ואני מוסיף שכנראה החרא הקטן הזה מפחד מהאוהדים בבלגרד והלוואי שיחרישו אותו עם זמבורות בתוך האוזן
Avi1508

הודעהעל ידי עידן » 30 אפריל 2024, 15:00

Avi1508 כתב:פרסום בספורט 5
בעלי פאו, דימיטריס ינאקופולוס, מגיב על הידיעות כי יתאפשר לקהל להיכנס למשחק בבלגרד: "יש לי שאלה אחת ליורוליג - לפני 3-4 חודשים באסיפה הכללית באיסטנבול, כשהיתה הצבעה אם למכבי ת"א יתאפשר להשתתף במפעל העונה, עם כל מה שקורה בשטחים שם, מכבי ת"א הבטיחה שכל המשחקים שלה ייערכו מאחורי דלתיים סגורות. ופתאום, אני קורא בכל מקום שיהיו 2,000 אוהדים. אני מקווה שזה בולשיט והיורוליג יעשה כל מה שצריך כדי שהמשחק ייצא לדרך בנסיבות שהם הבטיחו באסיפה הכללית. כולנו הצבענו שמכבי ת"א היא חלק מהליגה הזו, למרות שצסק"א לא. אני מקווה שהיורוליג תעשה מה שצריך..."

ואני מוסיף שכנראה החרא הקטן הזה מפחד מהאוהדים בבלגרד והלוואי שיחרישו אותו עם זמבורות בתוך האוזן

כאלו עלובים ובכיינים. ואני עוד פרגנתי להם העונה כי בסה"כ היינו ביחסים יפים עם המועדון הזה לאורך שנים.

כל כך הלוואי שנדיח אותם כנגד כל הסיכויים, אבל אם זה לא יקרה - אחזיק אצבעות לכל קבוצה שהיא שתשחק מולם ותעיף אותם בחצי הגמר.
עידן

הודעהעל ידי omerk » 30 אפריל 2024, 15:07

לא מאחל לו למות, אבל אם תקרה תאונה מצערת, אני ממש לא אזיל דמעה
omerk

הודעהעל ידי מרסר » 30 אפריל 2024, 15:08

נמאס ממנו כבר, הלוואי שאוהדי מכבי ישבו לו על הראש כול המשחק.
מרסר

הודעהעל ידי ankram » 30 אפריל 2024, 15:40

דל"פ , למה לדעתי לא ננצח:

1. וייד לא משחק.
2. השופט הראשי הוא טורקי , וטורקים ממש לא אוהבים אותנו.
3. פאו ועיתונאיה כבר אימו לחשוף פרשות עבר של שופטים (כפי שעשו עם השופט במשחק 1)
4. מכבי בפיינל פור זה חתיכת כאב ראש ליורוליג ולמארחת הפיינל פור
5. פאו קבוצה ממש לא רעה.

למה לדעתי ננצח:
1. כי מכבי כקבוצה טובה יותר.
2. כי לא מגיע לעתמאן לצאת מזה עם חיוך
3. כי לא מגיע ליאנקופולוס לצאת מזה עם חיוך
4. כי אלוהי הספורט בצד שלנו.

שיהיה בהצלחה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Gevaudan » 30 אפריל 2024, 15:49

לא הבנתי את הטענות שלו למען האמת. אם אני מבין את הדברים נכון, מכבי לא אחראית לחלוקת הכרטיסים ולמניית הנוכחים, אלא המשטרה והשלטונות בבלגרד.
כל הנושא הזה באחריות שלהם.

כנ"ל לגבי ההגבלות שהוסכמו ע"י שאר הקבוצות - מכבי לא משחקת בארץ ולכן גם אין קהל בארץ. מה הקייס שלו? יתכן שינסה לעשות משהו עונה הבאה נגדנו?
Gevaudan

הודעהעל ידי ankram » 30 אפריל 2024, 15:59

Gevaudan כתב:לא הבנתי את הטענות שלו למען האמת. אם אני מבין את הדברים נכון, מכבי לא אחראית לחלוקת הכרטיסים ולמניית הנוכחים, אלא המשטרה והשלטונות בבלגרד.

כנ"ל לגבי ההגבלות שהוסכמו ע"י שאר הקבוצות - מכבי לא משחקת בארץ ולכן גם אין קהל בארץ. מה הקייס שלו? יתכן שינסה לעשות משהו עונה הבאה נגדנו?

הוא בהיסטריה כי שפך טונות של כסף , אז הוא יעשה הכל כדי להגיע לפיינל פור. אם מכבי לא היו זקוקים לאצבע שלו כדי להשאר ביורוליג ׁ(ולא לעוף כמו הרוסיות) , אז הם היו מגיבים ביותר חומרה.
חבל , יש כל כך הרבה כבוד בין המועדונים , דבר שעלה שנים להשיג , ובא האדיוט המסומם הזה והופך את זה לקרב בוץ.
רשמית פאו כארגון הפך להיות הארגון השנוא עלי , הם לא אנטישמים כמו הטורקיות ובסקוניה, לא קונים מקום ביורוליג עם כסף כמו מונאקו , אבל הם הכי לא ספורטיבים , המאמן שלהם הכי מגעיל שקרן בכיין ופוליטי , והבוס של כל הארגון הזה , הוא פשוט אדם מסומם חולה רוח ואלים.
גם אם לא נעבור אותם , ואם יש אלוהי ספורט איפה שהוא זה לא פייר , שיפסידו בחצי , לפחות יהיה לנו את השמחה לאיד.
אסור למועדון הזה לזכות ביורוליג השנה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי עידן » 30 אפריל 2024, 16:02

ankram כתב:
Gevaudan כתב:לא הבנתי את הטענות שלו למען האמת. אם אני מבין את הדברים נכון, מכבי לא אחראית לחלוקת הכרטיסים ולמניית הנוכחים, אלא המשטרה והשלטונות בבלגרד.

הוא בהיסטריה כי שפך טונות של כסף , אז הוא יעשה הכל כדי להגיע לפיינל פור. אם מכבי לא היו זקוקים לאצבע שלו כדי להשאר ביורוליג ׁ(ולא לעוף כמו הרוסיות) , אז הם היו מגיבים ביותר חומרה.
חבל , יש כל כך הרבה כבוד בין המועדונים , דבר שעלה שנים להשיג , ובא האדיוט המסומם הזה והופך את זה לקרב בוץ.
רשמית פאו כארגון הפך להיות הארגון השנוא עלי , הם לא אנטישמים כמו הטורקיות ובסקוניה, לא קונים מקום ביורוליג עם כסף כמו מונאקו , אבל הם הכי לא ספורטיבים , המאמן שלהם הכי מגעיל שקרן בכיין ופוליטי , והבוס של כל הארגון הזה , הוא פשוט אדם מסומם חולה רוח ואלים.
גם אם לא נעבור אותם , ואם יש אלוהי ספורט איפה שהוא זה לא פייר , שיפסידו בחצי , לפחות יהיה לנו את השמחה לאיד.

מדויק. אגב עם כל הדם הרע שהיה עם מונאקו שנה שעברה, בעיני זה לא מתקרב לזה. ובכלל, מונאקו אם אני לא טועה היו המועדון הראשון ביורוליג שיצאו חד משמעית נגד חמאס ובעד מכבי אחרי ה-7 באוקטובר.
עידן

הודעהעל ידי Avi1508 » 30 אפריל 2024, 16:21

וויד בולדווין נצפה באימון הקליעות ביחד עם כולם
https://x.com/MaccabiTLVBC/status/1785254560459587892
https://x.com/MaccabiTLVBC/status/1785273041137680527
Avi1508

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 אפריל 2024, 16:35

הוא מתגלה כשאנטישמי לא קטן. כנראה מושפע יתר על המידה מעתמאן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 אפריל 2024, 16:36

Avi1508 כתב:וויד בולדווין נצפה באימון הקליעות ביחד עם כולם
https://x.com/MaccabiTLVBC/status/1785254560459587892
https://x.com/MaccabiTLVBC/status/1785273041137680527
לדעתי זו תהיה טעות לשחק עם וייד היום. הסיכון לפציעה חוזרת (וקשה יותר) גבוה בחזרה כה מוקדמת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jazzman » 30 אפריל 2024, 16:39

ankram כתב:

+100
פשוט מתגלה כמועדון אפסי שמתנהל בצורה שהיא בושה לספורט ולליגה.גרוע יותר מהפועל. בליגה שלנו. מרגיש איכס ברמות שלא האמנתי שיכולות להיות ביורוליג.
Jazzman

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Google Adsense [Bot], sroeyz ו־15 אורחים