פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: פלייאוף היורוליג, משחק 5: פנאתנייקוס נגד מכבי - שלישי 21

04 מאי 2024, 23:20

לעומת אווירת הנכאים כאן בפורום יש קצת אופטימיות משוטטות בתגובות של אוהדים לא מישראל בטוויטר יש דווקא לא מעט שצופים ניצחון של מכבי במשחק החמישי
אמנם זה יהיה קשה אבל כבר ניצחנו אותם העונה פעמיים בלי בולדווין והפעם האחרונה הייתה לפני ארבעה ימים

05 מאי 2024, 00:01

Avi1508 כתב:לעומת אווירת הנכאים כאן בפורום יש קצת אופטימיות משוטטות בתגובות של אוהדים לא מישראל בטוויטר יש דווקא לא מעט שצופים ניצחון של מכבי במשחק החמישי
אמנם זה יהיה קשה אבל כבר ניצחנו אותם העונה פעמיים בלי בולדווין והפעם האחרונה הייתה לפני ארבעה ימים

אין למכבי הרכב. גם דיבה לא לגמרי כשיר ונראה שנפגע שוב היום (פציעות כתף זה זיפת). עדיף לא לפתח ציפיות.

05 מאי 2024, 01:17

Jazzman כתב:
Avi1508 כתב:לעומת אווירת הנכאים כאן בפורום יש קצת אופטימיות משוטטות בתגובות של אוהדים לא מישראל בטוויטר יש דווקא לא מעט שצופים ניצחון של מכבי במשחק החמישי

אין למכבי הרכב. גם דיבה לא לגמרי כשיר ונראה שנפגע שוב היום (פציעות כתף זה זיפת). עדיף לא לפתח ציפיות.

אני לא מפתח ציפיות כי אני יודע שאנחנו מגיעים כאנדרדוג אבל מצד שני אני מרגיש שהופכים את פאו לקבוצה בלתי מנוצחת בבית וראיתי כבר הרבה אנשים שאומרים שהפסדנו כבר את הסדרה ורק נס יציל אותנו וזה לחלוטין לא נכון כי אמנם יש פערים בין מכבי ללא בולדווין לפאו אבל זה לא ברמה שהניצחון כבר בכיס שלהם

05 מאי 2024, 02:20

זה לא רק הפציעה של בולדווין. זה משב הרוח שנשאר בקבוצה אחרי שהוא ירד ומירר בבכי בעיצומו של משחק 4.
הדבר הזה מחלחל למנטליות של השחקנים, שנפל הפור, שאי אפשר לעשות את זה.
ברור שמקצועית אפשר לעשות הכל והכדורסל הוא זה שמדבר. אבל משהו בתחושות באוויר הוא לא... לגמרי טוב.

05 מאי 2024, 09:59

Avi1508 כתב:
Jazzman כתב:

אני לא מפתח ציפיות כי אני יודע שאנחנו מגיעים כאנדרדוג אבל מצד שני אני מרגיש שהופכים את פאו לקבוצה בלתי מנוצחת בבית וראיתי כבר הרבה אנשים שאומרים שהפסדנו כבר את הסדרה ורק נס יציל אותנו וזה לחלוטין לא נכון כי אמנם יש פערים בין מכבי ללא בולדווין לפאו אבל זה לא ברמה שהניצחון כבר בכיס שלהם

מכבי מרגישה פשוט גמורה, גם פיזית וגם מנטלית. היא תשחק בלי השחקן הכי טוב שלה, אחרי שבוע מתיש של טיסות ומשחק ליגה (פאו תגיע רעננה). תוסיף לזה את העובדה שמשחקים בחוץ מול קבוצה סופר ביתית באחד המגרשים הקשים ביורוליג, ואת העובדה שאף קבוצת חוץ מעולם בהיסטוריית היורוליג לא ניצחה משחק 5 בסדרה - אז כן, לגמרי צריך נס פה. לא חושב שזו הגזמה בשום צורה.

אגיד יותר מזה - אם מכבי תנצח ביום שלישי, מבחינתי נס אתונה בהתחשב בכל הנסיבות מסביב ושל העונה הזו, יהיה גדול כמו נס ז'לגיריס.

05 מאי 2024, 11:27

קטש אמר שמכבי שיחקה כבר 73 משחקים השנה. זה מטורף לחלוטין.

05 מאי 2024, 12:53

בגדול פאו הזאת זה שלושה שחקנים
נאן, סלוקאס ולאסור
את השניים הראשונים צריך להוציא בעבירות וכבר ראינו את זה לאורך הסדרה שהם נוטים לעשות עבירות אבל הבעיה שהשחקן שסוחט עבירות במכבי זה בולדווין והוא יהיה חסר אבל זה צריך להיות חלק מההכנה למשחק ללכת עליהם בכל הכוח ולהוציא מהם עבירות
לגבי לאסור לכאורה הפיתרון הוא דאבל אפ ובנוסף להימנע מכך שריברו יהיה מופקד לשמור עליו אלא או ניבו כברירת מחדל או סורקין כאופציה שנייה

05 מאי 2024, 14:00

Avi1508 כתב:בגדול פאו הזאת זה שלושה שחקנים
נאן, סלוקאס ולאסור
את השניים הראשונים צריך להוציא בעבירות וכבר ראינו את זה לאורך הסדרה שהם נוטים לעשות עבירות אבל הבעיה שהשחקן שסוחט עבירות במכבי זה בולדווין והוא יהיה חסר אבל זה צריך להיות חלק מההכנה למשחק ללכת עליהם בכל הכוח ולהוציא מהם עבירות
לגבי לאסור לכאורה הפיתרון הוא דאבל אפ ובנוסף להימנע מכך שריברו יהיה מופקד לשמור עליו אלא או ניבו כברירת מחדל או סורקין כאופציה שנייה

בגדול אני מסכים, אבל כבר ראינו שמכבי בלי בולדווין לא מסוגלת להוציא אותם ב-5 עבירות, זה חלק מהסיבה שיהיה כל כך קשה לנצח שם.

05 מאי 2024, 19:12

ג'ונדי בחוץ

05 מאי 2024, 19:53

felix_r כתב:ג'ונדי בחוץ

חששתי מזה. איפה פורסם? גם סורקין היה חולה אתמול, הוא בטוח יהיה בסגל?

הקבוצה מפורקת לגמרי. לצערי תבוסה בשלישי נראית האופציה הריאלית ביותר.

05 מאי 2024, 20:06

עידן כתב:
felix_r כתב:ג'ונדי בחוץ

חששתי מזה. איפה פורסם? גם סורקין היה חולה אתמול, הוא בטוח יהיה בסגל?

הקבוצה מפורקת לגמרי. לצערי תבוסה בשלישי נראית האופציה הריאלית ביותר.

על סורקין פורסם שיהיה כשיר לגבי ג׳ונדי לא ראיתי מקור לדברים אולי יש לו מידע פנימי
עריכה: עכשיו ראיתי דיווח של אראל גינסבר שג׳ונדי בספק גדול למשחק שזה לשון מכובסת ללא ישחק
https://x.com/ArelGinsber8/status/1787165612193554679
נערך לאחרונה על ידי Avi1508 בתאריך 05 מאי 2024, 20:12, נערך פעם אחת בסך הכל.

05 מאי 2024, 20:12

ג'ונדי עדיין לא בחוץ, אבל הוא בספק. על פי דיווח של אראל

05 מאי 2024, 21:22

ג'ונדי לא התאושש עד עכשיו מהתיקול של שגב שגרם לו את הפציעה המקורית בכתף. פציעות כתף לפעמים לוקחות המון זמן עד החלמה. העומס פה בלתי שפוי. והטיסות ודחיסת המשחקים עקב המלחמה הרעו את המצב

06 מאי 2024, 14:54

קטש בראיון לפני הטיסה אמר שג'ונדי כשיר וישחק
אם יש סיכוי לנצח זה רק בהתעלות של ג'ונדי שיחפה על חסרונו של בולדווין ובלעדיו כנראה לא היה סיכוי

06 מאי 2024, 15:05

Avi1508 כתב:קטש בראיון לפני הטיסה אמר שג'ונדי כשיר וישחק
אם יש סיכוי לנצח זה רק בהתעלות של ג'ונדי שיחפה על חסרונו של בולדווין ובלעדיו כנראה לא היה סיכוי

חדשות טובות. זה משפר משמעותית את הסיכוי של מכבי לנצח, מסיכוי אפסי לסיכוי של בסביבות אחוז.

06 מאי 2024, 20:56

לא יודע מאיפה באה האופטימיות הזו לכאן
אם נפסיד בכבוד זה יהיה נס

07 מאי 2024, 00:05

Against all odds
גם אני עדיין מתקשה להכיל את ההפסד הקשה בחמישי, הפציעה של בולדווין, ההובלה הטובה ב 7 הפרש בתחילת הרבע הרביעי נתנה תקווה, אבל גם פחד שהתממש כשפאו רצו ומכבי עשתה הרבה טעויות.

הרבה דברים הלכו לרעתנו.
אני חושב שמכבי באמת הופיעה בצורה מכובדת בסדרה הזאת ואחרי שעלינו לפלייאוף וקבלנו את מקום 7 שמסדר לנו דייט עם קבוצה שהיא לא ריאל, אז זה היה בסדר.
הוצאנו נצחון חוץ גדול והצלחנו לעלות ליתרון בסדרה אבל קרסנו למרות כל הרצון הטוב שיש.

ועכשיו אחרי כל מה שקרה העונה אני חושב שלהיות במשחק קשה אחד ביוון שהתוצאה 2 - 2 בסדרה, אני חושב שזה יפה מאוד ללא קשר למה שיהיה.

זוכר את ההפסד בסדרה לפני 12 שנה, הייתי גם אז מנוי. זוכר שהייתי בטוח שמכבי תקבל תבוסה באואקה. אבל מכבי נתנה הרבה כבוד חזרה למשחק והפסידה רק בנקודה, ואפילו ייתכן והיה מגיע לנו עבירה שנעשתה על בורשטיין אם אני לא טועה ..

בכל אופן קבלנו הזדמנות שכזאת והיא תגיע מחר, הזדמנות לשמח אותנו. משחק קשה ביותר מול קבוצה חזקה ביותר ואנחנו עם פציעות.

Against all odds שר פיל קולינס...
ומחר כנגד כל הסיכויים נשחק.

צריך משחק הגנתי משובח, צריך לא לעשות טעויות, צריך לא לזרוק שלשות מיותרות.
לדעתי צריך להציב את קליבלנד אפילו בחמישיה , לפתוח חזק בהגנה ולהגיד לפאו לאואקה ולמועקה שלא באנו כדי להפסיד, לא באנו להיות תפאורה, לא בנו לקבל 40 הפרש, באנו לנסות להאמין, להשתדל ולהיות ביחד ומה שיהיה יהיה.
צריכים להיות גאים בקבוצה וגם בדרך, זאת הייתה שנה קשה לכולנו. ואנחנו יכולים להיות מרוצים.

צריך נס גדול מאוד , זה נכון. אבל אנחנו והקבוצה צריכים להאמין ובעזרת השם אני מתפלל שנצליח.

07 מאי 2024, 08:26

סיכמת יפה, התרגשות גדולה מצד אחד,מצד שני, הרגשה שהם פשוט לא יתנו לנו לנצח.
כל כך חבל על המשחק הקודם אבל זה מה שיש.

07 מאי 2024, 16:27

גם לפי הווינר
פנאתינייאקוס (7-)
מכבי תל אביב (7+)

07 מאי 2024, 21:08

הכל אפשרי
נקווה לטוב
פרסם תגובה