המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

הילד מחליף קידומת

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

הילד מחליף קידומת

הודעהעל ידי misha » 05 אוקטובר 2011, 18:05

דריק בן 40 היום :worship :worship :worship המון מזל טוב :wubyellow

תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

Re: הילד מחליף קידומת

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 05 אוקטובר 2011, 18:37

מזל טוב :)
כל כך מקווה שיעשו לאיש הענק הזה משחק פרידה... אבל לא מדברים על זה אז אני בספק אם יעשו, למישהו יש מושג?
נערך לאחרונה על ידי Ido_Maccabi בתאריך 05 אוקטובר 2011, 19:25, נערך פעם אחת בסך הכל.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 אוקטובר 2011, 18:48

Ido_Maccabi כתב:מזל טוב :)
כל כך מקווה שיעשו לאיש הענק הזה משחק פרידה... אבל אל מדברים על זה אז אני בספק אם יעשו, למישהו יש מושג?

שמעון אמר שייפרדו ממנו במשך כמה פעמים העונה..
ציפיתי למשהו במסיבת העיתונאים אבל אולי לא רצו(כולל דרק)שזה יהיה יותר מדי סביבו..
אז אולי יהיה משהו מחר..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי קובי » 05 אוקטובר 2011, 20:54

מלך :worship

לא להאמין שהוא כבר בן 40. פשוט לא להאמין. זכיתי להכיר אותו מהימים הראשונים במכבי והאמת שהרבה חיוכים מתקים הוא העלה על פנינו, האוהדים.
לא אשכח את המערכון המצחיק שלו עם יעקב כהן, עוד כשהיה במגדל העמק ("זה שארפ, זה לא"), כמו גם הסיפור עם אישתו לשעבר, המרוקאית, ועל כך שהיא הייתה לעיתים מכה אותו כשהייתה עצבנית :)
קרדיט גדול לצביקה שרף ולהנהלה שבעונת 96 עשתה מהפיכה, כולל שחרורם של שני סמלי ענק במועדון, דורון ג'מצ'י ומוטי דניאל, והרכבת קבוצה כמעט חדשה לגמרי, מרובה במתאזרחים ו-2 זרים שמאוד אהבתי: רנדי ווייט ובאק ג'ונסון.

בניגוד ל"חגיגות" ימי ההולדת בעבר בפורום, בהן הייתי חוזר ואומר כמו תקליט שבור, שאני מאוד מקווה שמכבי לא "יאבדו" את שארפ וידעו להשתמש בו בתבונה ו"לנצל" את היכולות האישיות שלו לטובת המועדון, הפעם הוא פרש ומכבי שיחקו אותה בענק איתו.
אני מקווה שזה יוכיח את עצמו לאורך זמן ושדרק יישאר במועדון הצהוב, כל עוד כדורסל יהיה בוער בעצמותיו.

מחליף מספר 1, גופייה מספר 6, שחקן ענק, נשמה גדולה, מלך! :worship
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי jol9 » 06 אוקטובר 2011, 06:05

לא מחליף מס' 1. בשבילי הוא פשוט מספר 1.

לא חושב שהיו לאורך השנים הרבה שחקנים עם מחוייבות כמו של דרק. בטח ובטח לא היו הרבה שחקנים שהם לייקבל כמו דרק.
קפטן אמיתי, פייטר אמיתי ומכביסט אמיתי.

סמל גדול ולב גדול.
שיהיה לו המון מזל טוב, ועוד הרבה הרבה שנים צהובות (כמה שיותר מהן בבית הספר של בלאט).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, felix_r, Google Adsense [Bot] ו־41 אורחים