המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

לאנגפורד בדרך למכבי?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: לאנגפורד בדרך למכבי?

הודעהעל ידי rc4991 » 20 אוקטובר 2011, 22:44

סוף סוף,נקווה שזה נכון
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 20 אוקטובר 2011, 22:46

Holiday_Armadillo כתב:
מה שאני יודע זה, שאם היה לי הון של 100 מיליון דולר לא היה אכפת לי להפסיד על מכבי..
ואני יודע שכולם תגידו שעכשיו אני אומר את זה, אבל אם זה היה באמת אז זה לא היה ככה, אבל באמת, על תחביבים מבזבזים כסף ובישבילי מכבי זה תחביב מועדף..
אבל כל אחד ומה שבראש שלו, פדרמן רוצה להרוויח שירוויח, אבל זה מאוד מעצבן שהוא חוסך את מאצ'באן והדבר הכי קרוב באופק זה יהודי ג'ינג'י ברמה קופליג..

אבל אין לך הון של 100 מליון דולר ובגלל זה אתה לא יכול לחשוב כבן אדם שיש לו 100 מליון דולר..
אני לא אומרת את זה כדי להתחיל ויכוח אני אומרת את זה כעובדה :neutral
כששומעים על כל כוכבי הקולנוע האלה שמרוויחים 50 מליון דולר לסרט+50 מליון דולר לקמפיין+מליונים על מליונים ובסוף תורמים 100K..זה נראה לך הגיוני? אבל ככה זה..

שאלה לבעלי הזיכרון הצילומי הנפלא פה בפורום..
ספורט5 פירסם הקיץ מישהו שהיה על סף סיכום(ולא ממקורות בחו''ל)ולא חתם?

לא חושב. כשהוא כותב "על סף סיכום" זה בד"כ מהדלפה מההנהלה כשהשחקן כבר סגר הכל. אבל לא יודע, לא מאמין לו הפעם.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי LIAV10 » 20 אוקטובר 2011, 22:46

jol9 כתב:
LIAV10 כתב:
jol9 כתב:
LIAV10 כתב:
קו אחורי של לאנגפורד ודאנטמון(אחרי שפארמר יעזוב)נשמע לי אדיר..עד כמה שתזלזלו בזה..

לא נזלזל, גם לי נשמע אדיר..

אתה יכול להגיד את זה בציניות\כאב\עצבים וכו'..אבל זאת האמת..
אנחנו אוהדים של קבוצה,בשבילנו זה אהבה,גם ההנהלה רוצה שמכבי תצליח תאמינו או לא,אבל זה עסק בשבילם והם לא מתכוונים להפסיד כסף כי ''אני אוהב את הקבוצה ואני אוציא כמה שצריך מהכסף הפרטי שלי''..זה לא עובד ככה..

מה שאני יודע זה, שאם היה לי הון של 100 מיליון דולר לא היה אכפת לי להפסיד על מכבי..
ואני יודע שכולם תגידו שעכשיו אני אומר את זה, אבל אם זה היה באמת אז זה לא היה ככה, אבל באמת, על תחביבים מבזבזים כסף ובישבילי מכבי זה תחביב מועדף..
אבל כל אחד ומה שבראש שלו, פדרמן רוצה להרוויח שירוויח, אבל זה מאוד מעצבן שהוא חוסך את מאצ'באן והדבר הכי קרוב באופק זה יהודי ג'ינג'י ברמה קופליג..

בגלל שאתה אומר ככה, לא יהיה לך לעולם 100 מליון דולר... :tongue3

אני בונה על פייס :::

וזאת עוד סיבה אחת למה לא יהיה לך 100 מליון דולר :shout1

דבר איתי עוד 10 שנים כשאני אהיה המיליארדר הכי צעיר בכל הזמנים :tongue3
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי שחף » 20 אוקטובר 2011, 22:46

Holiday_Armadillo כתב:

אבל אין לך הון של 100 מליון דולר ובגלל זה אתה לא יכול לחשוב כבן אדם שיש לו 100 מליון דולר..
אני לא אומרת את זה כדי להתחיל ויכוח אני אומרת את זה כעובדה :neutral
כששומעים על כל כוכבי הקולנוע האלה שמרוויחים 50 מליון דולר לסרט+50 מליון דולר לקמפיין+מליונים על מליונים ובסוף תורמים 100K..זה נראה לך הגיוני? אבל ככה זה..

שאלה לבעלי הזיכרון הצילומי הנפלא פה בפורום..
ספורט5 פירסם הקיץ מישהו שהיה על סף סיכום(ולא ממקורות בחו''ל)ולא חתם?

ג'ייסי קרול בשנה שעברה. בעיית ביי-אאוט עם הקבוצה שלו.
שחף

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 20 אוקטובר 2011, 22:49

אתה יכול להגיד את זה בציניות\כאב\עצבים וכו'..אבל זאת האמת..
אנחנו אוהדים של קבוצה,בשבילנו זה אהבה,גם ההנהלה רוצה שמכבי תצליח תאמינו או לא,אבל זה עסק בשבילם והם לא מתכוונים להפסיד כסף כי ''אני אוהב את הקבוצה ואני אוציא כמה שצריך מהכסף הפרטי שלי''..זה לא עובד ככה..

אני מצפה שהוא יוציא כסף מהכיס שלו כי הוא עושה את הטעויות במקום להביא 4 שחקנים ב 2 מיליון תביא שני שחקנים ב2 מיליון והקבוצה בטוח תתפקד יותר טוב
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי jol9 » 20 אוקטובר 2011, 22:50

LIAV10 כתב:דבר איתי עוד 10 שנים כשאני אהיה המיליארדר הכי צעיר בכל הזמנים :tongue3

כשזה יקרה, אני מקווה שתזכור את החברים שלך מהפורום של אוהדי מכבי. אני מזמין אצלך כמה ג'ובים במכבי כבר היום :laugh1
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yiffy » 20 אוקטובר 2011, 22:51

ההיגיון אומר שלאנגפורד יגיע כי המשחק הזה הוכיח שמכבי חייבת בדחיפות לפחות גארד איכותי אחד נוסף ואחרי שפרמאר יעזוב אפילו שניים.
אולי מחר בבוקר כבר יהיו כותרות לרוחנו.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמואל1 » 20 אוקטובר 2011, 22:52

שחף כתב:בוקר טוב פדרמן:
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 08930.html
:clap2

אולי בסוף ייצא משהו טוב מההפסד הזה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי refael » 20 אוקטובר 2011, 22:52

אם זה גלדסטון שכחו מקית לנגפורד לא יהיה פה.
תמונה
refael

הודעהעל ידי קודי » 20 אוקטובר 2011, 22:53

yiffy כתב:ההיגיון אומר שלאנגפורד יגיע כי המשחק הזה הוכיח שמכבי חייבת בדחיפות לפחות גארד איכותי אחד נוסף ואחרי שפרמאר יעזוב אפילו שניים.

ופדרמן היה צריך את ההפסד הזה כדי להבין את מה שבלאט כבר אומר לו כמה חודשים?
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי שחף » 20 אוקטובר 2011, 22:54

גלדסטון ידיעות מהסוג הזה מקבל ישירות מההנהלה. ד''א הציטוט שלו על ההצעות שהוא קיבל, מלפני 4 שעות- כלומר מלפני המשחק. כנראה גם פדרמן לא יכול לשאת את המראה של יוגב ובורשטיין ביורוליג.
שחף

הודעהעל ידי שחף » 20 אוקטובר 2011, 22:54

קודי כתב:
yiffy כתב:ההיגיון אומר שלאנגפורד יגיע כי המשחק הזה הוכיח שמכבי חייבת בדחיפות לפחות גארד איכותי אחד נוסף ואחרי שפרמאר יעזוב אפילו שניים.

ופדרמן היה צריך את ההפסד הזה כדי להבין את מה שבלאט כבר אומר לו כמה חודשים?

נו, זה חדש לך? נקווה שלפרשה יהיה סוף טוב בסופו של דבר.
שחף

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 20 אוקטובר 2011, 22:54

פשוט ביזיון שקבוצה כמו מכבי משחקת עם שחקנים כמו אוחיון ובורשטיין
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי Angelstrong » 20 אוקטובר 2011, 22:55

אני לא מאמין לשום מילה של גלדסטון אני בטוח שלנגפורד לא יגיע למכבי ועם כן אני חוזר בתשובה
Angelstrong

הודעהעל ידי קודי » 20 אוקטובר 2011, 22:56

שחף כתב:גלדסטון ידיעות מהסוג הזה מקבל ישירות מההנהלה. ד''א הציטוט שלו על ההצעות שהוא קיבל, מלפני 4 שעות- כלומר מלפני המשחק. כנראה גם פדרמן לא יכול לשאת את המראה של יוגב ובורשטיין ביורוליג.

הבעיה היא שהציטוטים הלא מעודדים שלו לגבי מכבי היו לפני פחות משעה... אבל עזוב, שיצייץ מה שהוא רוצה ויחתום כאן.
קודי

הודעהעל ידי שחף » 20 אוקטובר 2011, 22:58

אני חושב שקשה מאוד לפרשן את הציוצים שלו, בחור מסתורי שכזה.. בדרך כלל כשבספורט 5 מעלים ידיעה כזאת זה משהו בשלבים מאוד מתקדמים כי אני מניח שרקנאטי לא היה נותן להם לפרסם כל דבר שעלול לפגוע במו''מ. זה לא ורד כהן שמאכילים אותה בקישקושים בסגנון ''מכבי רוצה את גראנפלד'' והיא מפרסמת את זה.
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 20 אוקטובר 2011, 23:00

שאלתי,אתם יכולים להתייחס..כמובן שאתם יכולים לא להתייחס..זאת כבר בחירה שלכם..
שאלתי האם יש משהו חדש על לאנגפורד בגלל הכתבה של גלדסטון..אמרו לי שהוא סיכם כבר לפני שבוע,בלי שום קשר למשחק נגד מילאנו..
אולי שמו אותו על הולד כי רצו לראות אם מכבי מפסידים או לא..
בכל מקרה,הוא כבר סיכם לפני שבוע ולא נמצא ''על סף סיכום''..אם יחתום בעקבות ההפסד למילאנו אז יחתום..אבל זה לא גרם למכבי להגיש לו הצעה משודרגת..פשוט כי לא היה צריך :neutral
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 20 אוקטובר 2011, 23:00

פשוט אל תפתחו ציפיות אבל גם אל תיהיו יותר מידי מופתעים אם הוא יחתום פה לפני שהשבת תכנס, או אחרי שתצא..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי LIAV10 » 20 אוקטובר 2011, 23:01

Holiday_Armadillo כתב:שאלתי,אתם יכולים להתייחס..כמובן שאתם יכולים לא להתייחס..זאת כבר בחירה שלכם..
שאלתי האם יש משהו חדש על לאנגפורד בגלל הכתבה של גלדסטון..אמרו לי שהוא סיכם כבר לפני שבוע,בלי שום קשר למשחק נגד מילאנו..
בכל מקרה,הוא כבר סיכם לפני שבוע ולא נמצא ''על סף סיכום''..אם יחתום בעקבות ההפסד למילאנו אז יחתום..אבל זה לא גרם למכבי להגיש לו הצעה משודרגת..פשוט כי לא היה צריך :neutral

אממ, אפשר לשאול את מי שאלת?? (סתם מסקרנות, אני מאמין לך)
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי refael » 20 אוקטובר 2011, 23:02

Holiday_Armadillo כתב:שאלתי,אתם יכולים להתייחס..כמובן שאתם יכולים לא להתייחס..זאת כבר בחירה שלכם..

את מי שאלת בדיוק ?
אחרי כל זה סיכם לא סיכם אני לא רואה אותו בא למכבי לא יודע למה הרגשה כזאת יביאו לנו איזה מישהו לא מוכר או איזה כספי כזה ויגידו העיקר הבאנו שחקן.
תמונה
refael

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Shay_uzan ו־115 אורחים