המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

גביע "צ'אנס": מכבי נגד מגדל - שלישי, 21:00, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: גביע "צ'אנס": מכבי נגד מגדל - שלישי, 21:00, ערוץ 10

הודעהעל ידי jol9 » 11 אוקטובר 2011, 22:22

שמשון הגיבור כתב:עם ההתאוששות המסויימת של שאייר, למכבי יש קו קלעי שלוש די נדיר באיכותו (בכושר הנוכחי של סמית'). פארמר, סמית', בלו פניני ושאייר יכולים בערב נתון לתת 40-50 אחוז מהשלוש. בלאט יכול ליצור מצב שכמעט בכל רגע נתון יש לו 2 קלעים מעולים על המגרש מה שמאוד יפתח את הרחבה לגבוהים.
מכבי מראה שגם בערב בלי סופו וכמעט בלי ג'יימס (הרבה על הספסל וההגנה יורדת באיכותה כשאתה עם 4 עברות) ועם פארמר במשחק לא מזהיר היא מביסה את היריבה מס' 1 שלה. לדעתי ירושלים טובה יותר ממה שהציגה היום, בעיקר בגלל חסרונו של רנדל. אבל היא חסרה מאוד בעל בית על המגרש.
לדעתי אפשר לכלול את בורשטיין בעסקת שליט.

אפילו לא בצחוק...

יש גבול עד כמה אפשר לעשות דמוניזציה לשחקן של מכבי, ועוד אחד כזה ששיחק כ"כ הרבה שנים במכבי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 11 אוקטובר 2011, 22:24

אם רנדל היה משחק אז משהו אחר היה יושב על אזרחי שם .
ברבע 1 הם איך שהוא נשארו במשחק בזכות השיפטים בלבד . היה מצב בה90 אחוז מנק' היה מהקו .
ומעצבן הוא שקטש ושלח עוד בוכים על השיפוט.
טיקי חוזר

הודעהעל ידי yiffy » 11 אוקטובר 2011, 22:24

והוא דווקא שם שתי שלשות יפות.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 11 אוקטובר 2011, 22:25

מה היום בורשטיין לא עושה בסדר בדיוק ?
טיקי חוזר

הודעהעל ידי jol9 » 11 אוקטובר 2011, 22:30

טיקי חוזר כתב:אם רנדל היה משחק אז משהו אחר היה יושב על אזרחי שם .
ברבע 1 הם איך שהוא נשארו במשחק בזכות השיפטים בלבד . היה מצב בה90 אחוז מנק' היה מהקו .
ומעצבן הוא שקטש ושלח עוד בוכים על השיפוט.

כאילו שזה משהו חדש... יאללה שיבכו. אפשר לחשוב שאם לא היו שורקים עבירה באותו מהלך, אז מכבי היתה מפסידה את המשחק... :duh
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי עלמה צהובה » 11 אוקטובר 2011, 22:32

Holiday_Armadillo כתב:
חנו'ש כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אני לא יודעת אם מישהו שם לב,אבל בנוסף ל-17 נקודות של סמית' הוא גם הוריד 7 ריבאונדים..

הפיצוי של יונית הוא השידור של החזרה עצמה של גלעד ושל החיבוק עם ההורים והאחים.
אולי גם ראיון בלעדי עם גלעד.

טפו טפו טפו רק שלא יוציאו לנו עוד ארון מהרכב בשידור חי..

אל תחשבי על זה אפילו!!

אי אפשר שלא..רק כשאני אראה אותו זה יירד ממני..

אני יכולה להבין אותך אבל יש יסוד להניח שהוא בסדר. לפחות פיזית.
איך אפשר בכלל לתאר מה עבר עליו?!
והמשפחה שלו, המשפחה הנהדרת והאצילית שלו, תצטרך עוד לעבור איתו את המתקפה התקשורתית
עוד לפני שיתנו להם לחזור לחייהם ולהתאושש.

אבל איזה יופי!!! פשוט צמרמורת ושמחה ענקית ודמעות בעיניים! :dance3
ככה יוצאים מהקבר בסטייל !
סמל אישי של המשתמש
עלמה צהובה

הודעהעל ידי מקאדו » 11 אוקטובר 2011, 22:32

זה אומנם לא בעיה שלנו , למעשה זה אפילו יתרון אבל מתיי מאמנים פה יבינו שקבוצת כדורסל נורמאלית צריכה משהו בסיסי שנקרא סנטר ? לא הכלאה של דחליל ואיטריה שבשביל לקנות סל מול גבוהים נורמליים צריך לקבל את הכדור כשהוא כבר באוויר עם שתיי ידיים בטבעת ויפילו לו את הכדור בדיוק שם ואז אולי ... אלא סנטרים נורמליים לא יקרים אבל עם איזשהו קשר שהוא מעבר לגובה לשחקן פנים יש בטח במכללות בדיי ליג או בליגות לא בכירות באירופה , זה פשוט לא מובן לי מה הוויתור הגורף הזה בכל הקבוצות שהם לא מכבי על העמדה הזו .
מקאדו

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 אוקטובר 2011, 22:36

מקאדו כתב:זה אומנם לא בעיה שלנו , למעשה זה אפילו יתרון אבל מתיי מאמנים פה יבינו שקבוצת כדורסל נורמאלית צריכה משהו בסיסי שנקרא סנטר ? לא הכלאה של דחליל ואיטריה שבשביל לקנות סל מול גבוהים נורמליים צריך לקבל את הכדור כשהוא כבר באוויר עם שתיי ידיים בטבעת ויפילו לו את הכדור בדיוק שם ואז אולי ... אלא סנטרים נורמליים לא יקרים אבל עם איזשהו קשר שהוא מעבר לגובה לשחקן פנים יש בטח במכללות בדיי ליג או בליגות לא בכירות באירופה , זה פשוט לא מובן לי מה הוויתור הגורף הזה בכל הקבוצות שהם לא מכבי על העמדה הזו .

בליגה שלנו אין עם זה בעיה עד שלא פוגשים את מכבי..ובגלל זה לקבוצות לא אכפת..
בליגה הנמוכה שלנו ממנים מעדיפים להביא פורוורדים של בערך 2.02 שיוכלו לתת להם קצת נקודות בצבע אבל גם משחק יותר מגוון מאשר להביא שחקן שנקרא ''סנטר'' אבל לא יכול לעשות כלום חוץ מלקלוע מתחת לסל וגם זה בספק(קשה למצוא סנטרים איכותיים בימינו)..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 11 אוקטובר 2011, 22:38

מקאדו כתב:זה אומנם לא בעיה שלנו , למעשה זה אפילו יתרון אבל מתיי מאמנים פה יבינו שקבוצת כדורסל נורמאלית צריכה משהו בסיסי שנקרא סנטר ? לא הכלאה של דחליל ואיטריה שבשביל לקנות סל מול גבוהים נורמליים צריך לקבל את הכדור כשהוא כבר באוויר עם שתיי ידיים בטבעת ויפילו לו את הכדור בדיוק שם ואז אולי ... אלא סנטרים נורמליים לא יקרים אבל עם איזשהו קשר שהוא מעבר לגובה לשחקן פנים יש בטח במכללות בדיי ליג או בליגות לא בכירות באירופה , זה פשוט לא מובן לי מה הוויתור הגורף הזה בכל הקבוצות שהם לא מכבי על העמדה הזו .

באמת לא מובן לי....
אבל זה לא בעיה שלנו... מאמנים פשוט לא יודעים לבנות קבוצות. עדיף סנטר יגוסלבי קלאסי כזה, 2.08+, על כל אטריה שיודע לקפוץ לשמיים. בליגה שלנו יש רק אטריות כאלה, ככה שזה הולך, אבל בגלל זה קבוצות כמו גליל ומגדל לא מצליחות ביורוקאפ. מאמנים חושבים שהם המציאו את הכדורסל מחדש. נו שוין...
asafb96

הודעהעל ידי itay92 » 11 אוקטובר 2011, 22:40

jol9 כתב:האמת שהקהל של מגדל הוא קהל נפלא. כל מה שאני רואה ממנו זה עידוד מטורף וקפיצות קופיות פר אקסלנס... משום מה זה קורה
תמיד כשמכבי מובילה ב-20-25 הפרש 2 דקות לסיום המשחק, אבל כנראה שככה הם אוהבים את זה...

לגבי הישראלים והזרים - אני מכלל לא מתייחס לצבועים האלה. הם היחידים שיש להם "יומרות" גם באירופה, והם בונים קבוצות עם 6 זרים.
אז מה הם רוצים בדיוק ממכבי?

הייתי במשחק ואני חייב להגיד שהקהל דיי הגעיל אותי.
כל הזמן שר נגד מכבי,נגד שמעון ובכלל הם כל הזמן נגד מישהו אחר,במקום שירים שתומכים בקבוצה שלהם.
קהל אמור לתמוך לא לקלל את היריבה כל הזמן.
itay92

הודעהעל ידי עלמה צהובה » 11 אוקטובר 2011, 22:47

itay92 כתב:
jol9 כתב:האמת שהקהל של מגדל הוא קהל נפלא. כל מה שאני רואה ממנו זה עידוד מטורף וקפיצות קופיות פר אקסלנס... משום מה זה קורה
תמיד כשמכבי מובילה ב-20-25 הפרש 2 דקות לסיום המשחק, אבל כנראה שככה הם אוהבים את זה...

לגבי הישראלים והזרים - אני מכלל לא מתייחס לצבועים האלה. הם היחידים שיש להם "יומרות" גם באירופה, והם בונים קבוצות עם 6 זרים.

כל הזמן שר נגד מכבי,נגד שמעון ובכלל הם כל הזמן נגד מישהו אחר,במקום שירים שתומכים בקבוצה שלהם.

WHAT ELSE IS NEW ???

בגלל זה הם קבוצה כל כך חיובית שמנצחת כל הזמן... :neutral :happy
ככה יוצאים מהקבר בסטייל !
סמל אישי של המשתמש
עלמה צהובה

הודעהעל ידי jol9 » 11 אוקטובר 2011, 22:48

itay92 כתב:

אני שוב חוזר ואומר, שהדבר האחרון שאני חושב עליהם זה שהם קהל נפלא. הם חבורה של בבונים דוחים ואני מאחל לקבוצה שלהם רק הפסדים ולהם רק אכזבות.

מה שכתבתי בפוסט המצוטט היה בציניות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 11 אוקטובר 2011, 22:50

בעיית בחירת הזרים בליגה גרועה מאוד ובמיוחד בסנטר
אשקלון שיחררה את הסנטר שלה ובמקומו הם מביאים את ריימר מורגן!!!!
ובכלל נראה שהמאמנים לא מכירים את שוק השחקנים וכל הזמן מחתימים שחקנים שכבר שיחקו בליגה-פשוט לא להאמין
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 אוקטובר 2011, 22:51

אני יכולה להבין אותך אבל יש יסוד להניח שהוא בסדר. לפחות פיזית.

זה נכון..אבל יש לצאת מנקודת הנחה שהוא בסדר ויש פסימיות-מכוונת..
אני בוחרת לדבוק בפסימיות-מכוונת בגלל שהרבה יותר קל להגיד ''אוקיי,ידעתי שזה יכול לקרות'' וגם הרבה יותר קל לשמוח..
אבל רק שהכל יהיה בסדר :rose

בעיית בחירת הזרים בליגה גרועה מאוד ובמיוחד בסנטר
ובכלל נראה שהמאמנים לא מכירים את שוק השחקנים וכל הזמן מחתימים שחקנים שכבר שיחקו בליגה-פשוט לא להאמין

כי אשקלון בונה על קילינגסוורת' כסנטר..כמו שהוא שיחק סנטר בחיפה וכמו שהוא שיחק סנטר בגליל..זאת הליגה שלנו..זה לא חדש בכלל..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 11 אוקטובר 2011, 22:54

rc4991 כתב:בעיית בחירת הזרים בליגה גרועה מאוד ובמיוחד בסנטר

אשכרה.... קורי קאר עבר כבר בכל הליגה חוץ ממכבי... שחקנים עוברים מקבוצה אחת לשניה, במקום לנסות לעקוב אחרי כשרונות אירופאים, בעיקר סנטרים, מעדיפים להביא פורוורדים אמריקאים מהמכללות/כאלה שעברו שנה אחת בליגה מצחיקה באירופה, או שחקנים שעברו בליגת העל.
רוב הזרים בליגה הם אמריקאים בין הגילאים 22-26 והשאר קשישים כמו הסנטר הזה של מגדל.. חוץ מסופו, אין בליגה אף סנטר אמיתי. עזוב סנטר, אין אף שחקן מעל 2.06
asafb96

הודעהעל ידי p&p » 11 אוקטובר 2011, 23:05

זה נחמד לאמר תביאו סנטר אמיתי 2.11 כזה אירופאי כישרוני אבל אין .... אין באירופה מבחר של סנטרים על המדף כל סנטר אירופי שהוא גבוה וטיפה כישרוני נחטף או לnba או לקבוצות טופ יורוליג לכן מעדיפים להמר על שחקנים אמריקאים אתלטיים שמחפים על הגובה באתלטיות וכישרון..
סיבה שניה שלא מביאים סנטרים לפי דעתי מתקשרת לסיבה הראשונה והיא שליגת העל לא בנויה על קבוצות שמשחקות פנימה על סנטרים כבדים ואיטיים זה פשוט לא עובד (תשאלו את נתניה שניסתה את זה לפני שנה).
p&p

הודעהעל ידי שמוליק » 11 אוקטובר 2011, 23:08

טיקי חוזר כתב:מה היום בורשטיין לא עושה בסדר בדיוק ?

פתח עם צעדים. אבל היום הוא לא היה כהרגלו, לא הפריע כששיחק. השחיל 2 שלשות ולא שיחק לרוחב.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי asafb96 » 11 אוקטובר 2011, 23:11

p&p כתב:זה נחמד לאמר תביאו סנטר אמיתי 2.11 כזה אירופאי כישרוני אבל אין .... אין באירופה מבחר של סנטרים על המדף כל סנטר אירופי שהוא גבוה וטיפה כישרוני נחטף או לnba או לקבוצות טופ יורוליג לכן מעדיפים להמר על שחקנים אמריקאים אתלטיים שמחפים על הגובה באתלטיות וכישרון..
סיבה שניה שלא מביאים סנטרים לפי דעתי מתקשרת לסיבה הראשונה והיא שליגת העל לא בנויה על קבוצות שמשחקות פנימה על סנטרים כבדים ואיטיים זה פשוט לא עובד (תשאלו את נתניה שניסתה את זה לפני שנה).

אוהו תאמין לי שיש, בשפע. אנחנו עוד נראה הרבה מאוד כאלה העונה בליגה האדריאטית. יש פשוט כמויות מטורפות של שחקנים כאלה, מסרביה, קרואטיה, מונטנגרו, סלובניה, ליטא, רוסיה, וכו' וכו'.... קבוצות ישראליות בחיים לא יצליחו באירופה בלי סנטר אמיתי אחד לפחות. זה לא עובד ככה. אי אפשר לשחק עם 2-3 גארדים ו2-3 פורוורדים. זה לא כדורסל. אז מביאים איזה ורנאדו כזה שקופץ לשמיים, או קוקיה שמגרד את ה2 מטר מלמטה, יופי... שיהיה להם לבריאות...
קבוצה צריכה גיוון. בליגה שלנו, שכל הליגה חוץ ממכבי משחקת עם פורוורדים, זה נראה יפה ובסדר, הרבה דאנקים. אבל זה לא כדורסל. אף שחקן בליגה לא יודע לשחק עם הגב לסל, זה אבסורד.
עוד בעיה, שלא מספיק מתייחסים אליה, זה הרכזים. גם בעמדת הרכז, רוב הקבוצות מביאות גאנרים אמריקאים כאלה. אין בליגה אף מנהל משחק אמיתי, שחושב מסירה קודם. היחיד שעולה לי בראש זה רוט. כל השאר, כמו נעימי או בנקס, זה פשוט גאנרים של יום עסל יום בסל. מול הגנה כמו מכבי, שאי אפשר לעשות מה שרוצים, זה נראה כמו שזה נראה...
asafb96

הודעהעל ידי p&p » 11 אוקטובר 2011, 23:26

asafb96 כתב:
p&p כתב:זה נחמד לאמר תביאו סנטר אמיתי 2.11 כזה אירופאי כישרוני אבל אין .... אין באירופה מבחר של סנטרים על המדף כל סנטר אירופי שהוא גבוה וטיפה כישרוני נחטף או לnba או לקבוצות טופ יורוליג לכן מעדיפים להמר על שחקנים אמריקאים אתלטיים שמחפים על הגובה באתלטיות וכישרון..

אוהו תאמין לי שיש, בשפע. אנחנו עוד נראה הרבה מאוד כאלה העונה בליגה האדריאטית. יש פשוט כמויות מטורפות של שחקנים כאלה, מסרביה, קרואטיה, מונטנגרו, סלובניה, ליטא, רוסיה, וכו' וכו'.... קבוצות ישראליות בחיים לא יצליחו באירופה בלי סנטר אמיתי אחד לפחות. זה לא עובד ככה. אי אפשר לשחק עם 2-3 גארדים ו2-3 פורוורדים. זה לא כדורסל. אז מביאים איזה ורנאדו כזה שקופץ לשמיים, או קוקיה שמגרד את ה2 מטר מלמטה, יופי... שיהיה להם לבריאות...
קבוצה צריכה גיוון. בליגה שלנו, שכל הליגה חוץ ממכבי משחקת עם פורוורדים, זה נראה יפה ובסדר, הרבה דאנקים. אבל זה לא כדורסל. אף שחקן בליגה לא יודע לשחק עם הגב לסל, זה אבסורד.
עוד בעיה, שלא מספיק מתייחסים אליה, זה הרכזים. גם בעמדת הרכז, רוב הקבוצות מביאות גאנרים אמריקאים כאלה. אין בליגה אף מנהל משחק אמיתי, שחושב מסירה קודם. היחיד שעולה לי בראש זה רוט. כל השאר, כמו נעימי או בנקס, זה פשוט גאנרים של יום עסל יום בסל. מול הגנה כמו מכבי, שאי אפשר לעשות מה שרוצים, זה נראה כמו שזה נראה...

הבאת לי שתי עמדות שיש איתן הכי הרבה בעיות בשוק האירופי (לראיה אפילו מכבי לא מצליחה למצוא רכז) אולי יש מלא שחקנים מעל 2.10 בסרביה קרואטיה סלובניה וכו' אלב להביא שחקן כזה יהיה סיכון אדיר ,והנה שאלה אליך ,אתה צריך לבחור בין שני שחקנים, בין ג'ארביס ורנאדו לבין אדם לפטה (2.17 גבוה יורוליג ) במי היית בוחר עם יד על הלב?
p&p

הודעהעל ידי itay92 » 11 אוקטובר 2011, 23:41

jol9 כתב:
itay92 כתב:

אני שוב חוזר ואומר, שהדבר האחרון שאני חושב עליהם זה שהם קהל נפלא. הם חבורה של בבונים דוחים ואני מאחל לקבוצה שלהם רק הפסדים ולהם רק אכזבות.

מה שכתבתי בפוסט המצוטט היה בציניות.

יצאתי טונה :D :D
itay92

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־33 אורחים