המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

גמר גביע צ'אנס: מכבי נגד הפועל חולון - חמישי, 21:00, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: גמר גביע צ'אנס: מכבי נגד הפועל חולון - חמישי, 21:00, ערו

הודעהעל ידי שמואל1 » 13 אוקטובר 2011, 21:43

עד לא מזמן הייתי נגד עזיבה של מכבי את הליגה הישראלית, אבל הליגה הזאת מיותרת כעת שמכבי משתתפת באדריאטית. עומס של ליגה נוספת זה דבר מיותר שפוגע בשחקנים, ובטח כל חישובי הרוטציה בגלל הצורך לבחור כל פעם 3 שחקנים שלא יתלבשו. אז כן, מכבי צריכה לנטוש את הליגה הישראלית או לכל הפחות להשיג סידור דומה לקבוצות הסרביות שמצטרפות לליגות המקומיות בשלבי ההכרעה.
שמכבי תצטרף לליגה הישראלית בשלב הפלייאוף. גם ככה כל המשחקים שלפני חסרי חשיבות או ערך ספורטיבי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 13 אוקטובר 2011, 21:43

עזבו , לתת לסופו לשחק בליגה זה רק לגרום לו לעשות איזה שהוא נזק . פשוט בדיוק כמו במשחק מול גועל מוצאים אותו בעבירות ... אם מתוך 5 שקיבל עושה 2 זה טוב . כנגד עשו חיסול ממוקד לפרמר ורק לקראת סוף הוא קיבל 2 זריקות עונשין ... גם פארמר בנינו קיבל קריזה לא קטנה היום.
טיקי חוזר

הודעהעל ידי asafb96 » 13 אוקטובר 2011, 22:51

kubachrick כתב:מה ראינו היום ?
שלושה שחקנים שפשוט מתגלחים על חשבון מכבי:שייר שהוא פשוט אוהד שנכנס בטעות למגרש,אוחיון שהוא שחקן הגנה יוצא מן הכלל,רק כל זה ביחס הפוך לאינטלגנציית משחק שלו בהתקפה,והנדריקס הגרוע מכולם - הבן אדם הזה על המגרש זה פור של 40 נקודות ליריבה,אפס הגנתית,אפס התקפית,
מעניין שבורשטיין לא שיחק היום הרבה,זה באמת מה שהיה חסר לנו.
בכל מקרה,יש בעיה בעוד תחומים.

שטויות.
asafb96

הודעהעל ידי Runner30 » 14 אוקטובר 2011, 00:25

לא חושב שיתנו למכבי להכנס לליגה רק בשלב הפלי-אוף.
ליגת קופל אולי מיותרת אבל זה גם לא מעט כסף עם יותר מ-10 משחקי בית וזכויות שידור.
Runner30

הודעהעל ידי מכביסט24 » 14 אוקטובר 2011, 00:56

היום הבנתי סופית (עוד לפני הראיון עם בלאט) שסופו באמת מיותר בליגת העל. השופטים שורקים נגדו באופן שיטתי, אין להם מושג איך לשפוט שחקן ברמה ובמאסה הזאת בגלל ליגת הגמדים שלנו כך שכל מהלך הגנתי הכי פשוט שלו נראה להם כמו עבירה.. התסכול שלו בהחלט מוצדק.
ג'יימס תפור על הליגה, היום בלעדיו מכבי נתנה את המשחק הכי חלש שלה מתחילת העונה..
יש כבר כמה מסקנות לגבי הקבוצה של השנה שכולם יכולים לראות בבירור:
1) התלות של מכבי בפרמאר מדאיגה מאוד.. העזיבה העתידית שלו נראית כמו אחד הסיוטים הכי גדולים אי פעם של כל מי שקשור לקבוצה הזאת. ולחשוב שבהתחלה התייחסו להבאה שלו כ"בונוס".. אני מאוד מקווה שמכבי תדע להתאושש מזה.
2) כרגע מסתמן שמכבי נוטה להיעלם ברבעים השני והאחרון. כבר כמה משחקים שיש דפוס כזה.. מקווה שזה לא יאפיין את כל העונה כי זה יכול להיות מאוד בעייתי. חולון הצנועה חשפה את זה בצורה ברורה היום.
3) יוגב אוחיון מאוד לא יציב. לוקה בקליעה את זה אנחנו יודעים, אבל ניהול המשחק שלו היום מאוד עיצבן אותי. יש לו טעויות מרגיזות של חוסר ניסיון ושל אובר מוטיבציה להוכיח שהוא שווה משהו, המון הליכות עם הראש בקיר וסיומת לא יציבה מתחת לסל.. ביורוליג זה פשוט לא יתפוס! חייב לאפס את עצמו ומהר בהנחה שבלאט יתן בו אמון גם ביורוליג..
4) דווין סמית תענוג מכל הבחינות. מקווה מאוד שהוא ישאר בכושר הקליעה הלא אופייני הזה לאורך זמן.. הרגיעה שלו תגיע בסופו של דבר, השאלה עד כמה היא תשפיע על הקבוצה.
5) השנה יש לנו ארסנל שלשות מרשים מאוד. היום זה לא הלך, אבל במשחקים שמכבי תופרת היא נראית מצויין וגם מצליחה לפתח הפרשים גדולים. שמח ששיפרנו את האספקט הזה.
סה"כ הולכים ליהנות השנה בגדול :)
רק שיגיע כבר הגארד המיוחל..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי jol9 » 14 אוקטובר 2011, 09:33

יוסי22 כתב:
חנו'ש כתב:אני כל כך בעד לא לרשום את סופו לליגה.
בכלל אני מזמן טענתי שבליגה עדיף לשחק את רוב המשחקים עם אוחיון ואלון שטיין, סופו ישחק באדריאטית במקום.
אין שום צורך לתת לקופל את ההנאה בכך שכוכב על כמו סופו (וגם פארמר לצורך העניין), שגם מביא לא מעט רייטינג ועניין, ישחק בליגת טומטום שלו.
עם זה מה שקופל רוצה עם החוקים המטומטמים שלו זה מה שקופל יקבל.
במקום כדורסל עם סופו ופארמר, הוא צריך לקבל כדורסל של אוחיון, בורשטיין ואלון שטיין!!

:clap2 :clap2 :clap2

זה גם מה שעמד מאחורי הרעיון המבריק של האדריאטית , במקום לעזוב את הליגה במכה כמו שאני אישית חשבתי שנכון לעשות מכבי מעבירים לאט לאט את מרכז הכובד של הליגה השניה לאדריאטית ובליגה ישחק עם שחקני המשנה.

זה נכון, אבל העובדות בשטח מצביעות שזה לא מה שקורה או יקרה בפועל.
למה פאפאס לא שיחק? למה פארמר שיחק כ"כ הרבה דקות? למה שייר ובורשטיין כמעט לא שיחקו?

אני מקווה שזה מה שיקרה, אבל כל עוד דייויד בלאט מאמן את מכבי, לא יהיה זלזול בקבוצות ובטח לא בליגה שלמה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 14 אוקטובר 2011, 09:57

jol9 כתב:
יוסי22 כתב:
בכלל אני מזמן טענתי שבליגה עדיף לשחק את רוב המשחקים עם אוחיון ואלון שטיין, סופו ישחק באדריאטית במקום.
אין שום צורך לתת לקופל את ההנאה בכך שכוכב על כמו סופו (וגם פארמר לצורך העניין), שגם מביא לא מעט רייטינג ועניין, ישחק בליגת טומטום שלו.
במקום כדורסל עם סופו ופארמר, הוא צריך לקבל כדורסל של אוחיון, בורשטיין ואלון שטיין!!

זה גם מה שעמד מאחורי הרעיון המבריק של האדריאטית , במקום לעזוב את הליגה במכה כמו שאני אישית חשבתי שנכון לעשות מכבי מעבירים לאט לאט את מרכז הכובד של הליגה השניה לאדריאטית ובליגה ישחק עם שחקני המשנה.

למה פאפאס לא שיחק? למה פארמר שיחק כ"כ הרבה דקות? למה שייר ובורשטיין כמעט לא שיחקו?

אני מקווה שזה מה שיקרה, אבל כל עוד דייויד בלאט מאמן את מכבי, לא יהיה זלזול בקבוצות ובטח לא בליגה שלמה.

יכול להיות שזה גם נבע מהעובדה שאילו היו משחקי גביע בשיטת נוק אאוט שהפסד גומר את הסיפור, בניגוד למשחקי הליגה הארוכים וחסרי המשמעות שהולכים להיות להם.
ומכבי כמו מכבי, רוצה כל תואר גם אם הוא חסר משמעות.
תוסיף לזה גם את העובדה שזה עדיין תחילת העונה והשחקנים עוד לא עייפים מהעומס ובלאט עדיין רוצה לעשות נסיונות ולהכין את הסגל הבכיר ליורוליג.

לך תדע מה יהיה ככל שהעונה תימשך, העומס יגבר והמשחקים בליגה יהפכו להיות יותר ויותר מיותרים וחסרי משמעות ספורטיבית.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 14 אוקטובר 2011, 10:00

חנו'ש כתב:
jol9 כתב:
יוסי22 כתב:

יכול להיות שזה גם נבע מהעובדה שאילו היו משחקי גביע בשיטת נוק אאוט שהפסד גומר את הסיפור, בניגוד למשחקי הליגה הארוכים וחסרי המשמעות שהולכים להיות להם.
ומכבי כמו מכבי, רוצה כל תואר גם אם הוא חסר משמעות.
תוסיף לזה גם את העובדה שזה עדיין תחילת העונה והשחקנים עוד לא עייפים מהעומס ובלאט עדיין רוצה לעשות נסיונות ולהכין את הסגל הבכיר ליורוליג.

לך תדע מה יהיה ככל שהעונה תימשך, העומס יגבר והמשחקים בליגה יהפכו להיות יותר ויותר מיותרים וחסרי משמעות ספורטיבית.

נכון, יכול להיות שזה כך.
בכל מקרה, הגישה של לא לתת מתנות למי שפוגע בך, היא גישה טובה ונכונה, ואני מקווה שזה ייושם. במיוחד אני אשמח אם הפיינל פור יהיה אירוע עלוב כמו שהוא כל שנה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 14 אוקטובר 2011, 11:51

kubachrick כתב:מה ראינו היום ?
שלושה שחקנים שפשוט מתגלחים על חשבון מכבי:שייר שהוא פשוט אוהד שנכנס בטעות למגרש,אוחיון שהוא שחקן הגנה יוצא מן הכלל,רק כל זה ביחס הפוך לאינטלגנציית משחק שלו בהתקפה,והנדריקס הגרוע מכולם - הבן אדם הזה על המגרש זה פור של 40 נקודות ליריבה,אפס הגנתית,אפס התקפית,
מעניין שבורשטיין לא שיחק היום הרבה,זה באמת מה שהיה חסר לנו.
בכל מקרה,יש בעיה בעוד תחומים.

חחחחחח איך אני מת כל הטוקבקיסטים האלה של ONE, כל אחד חש מייק ששבסקי..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי yarinsaky » 14 אוקטובר 2011, 14:44

מעניין אם יש גם החלטה מערכתית דומה גם לגבי פאפאלוקאס, יכול להיות שגם הוא לא ישחק יותר מדי בקופליג. אולי גם הוא לא צריך להישחק בליגה שברור שמכבי כבר לא מעריכה ונשארת בה רק מתוך כורח המציאות והאינרציה.
כל עוד יש שני משחקים בשבוע חוץ מהקופליג ( אדריאטית ) אפשר להשאיר את סופו על הספסל באזרחי ברוב המכריע של המשחקים.
זה יכול להקל על מכבי בבחירת 4 זרים למשחק אם אתה בוחר אותן רק מתוך 5 , בד"כ.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי Allan Turing » 14 אוקטובר 2011, 16:50

אני לא חובב קונספירציות, אבל השיפוט נראה כמו המוצא האחרון של הקופל-ליג נגד מכבי.
גם שם הבינו שסופו הוא השחקן הכי חשוב של מכבי, ואין לאף אחד תשובה נגדו - אז פשוט החליטו שכל פעם שהכדור עובר לידו זה פאול.
אם הפרצוף שלו זז אחרי ששרקו לו עבירה, זה טכנית.

חבל על הזמן שלנו עם הליגה הזאת. למה צריך אותה בכלל? את מי היא מעניינת?
בגדול לא הייתי מתרגש מההפרש הנמוך יותר מדי.
למכבי יש קבוצה טובה מאד השנה, גם אחרי שפארמר יעזוב. הימור שלי? פיינל פור ומעלה.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Shay_uzan ו־127 אורחים