המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

גמר גביע צ'אנס: מכבי נגד הפועל חולון - חמישי, 21:00, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

גמר גביע צ'אנס: מכבי נגד הפועל חולון - חמישי, 21:00, ערוץ 10

הודעהעל ידי rc4991 » 12 אוקטובר 2011, 11:33

המשחק יערך ביום חמישי בשעה עשרה לתשע בערוץ 10
נראה לי שהולך להיות משחק פיקנטי,הולך להיות כיף להשפיל את האוהדים של חולון
יאאאאאלה מכבי :dance4
נערך לאחרונה על ידי rc4991 בתאריך 12 אוקטובר 2011, 14:22, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

Re: גמר גביע צ'אנס:מכבי ת"א-הפועל חולון

הודעהעל ידי itai7 » 12 אוקטובר 2011, 13:58

דיוויד בלאט החליט כי ג'ורדן פרמאר, דיוויד סמית', ריצ'ארד הנדריקס וסופוקליס שחורציאניטיס יישחקו בגמר גביע צ'אנס מול הפועל חולון. פאפאלוקאס, ג'יימס ומצ'באן ינוחו.
itai7

הודעהעל ידי LIAV10 » 12 אוקטובר 2011, 14:01

עוד פעם פאפאלוקאס ומאצ'באן בחוץ, עכשיו גם ג'יימס..
הזרים שישחקו הם פרמאר, סמית', הנדריקס וסופו..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 אוקטובר 2011, 14:01

שכחת לרשום שהמשחק מחר ולא היום..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 12 אוקטובר 2011, 14:14

LIAV10 כתב:עוד פעם פאפאלוקאס ומאצ'באן בחוץ, עכשיו גם ג'יימס..
הזרים שישחקו הם פרמאר, סמית', הנדריקס וסופו..

לא חושב שזאת החלטה טובה של דייויד.
מצד אחד, ההיעדרות של תיאו, עוזרת לשייר להיפתח ולהתחיל לשחק, ואתמול הוא היה לטעמי אחד מה3-4 שחקנים הכי טובים של מכבי.

אבל זהו מסר לא הכי טוב לתיאו ולמילאן.
לגבי סופו, זאת החלטה מצויינת של בלאט לשים אותו על המגרש, יומיים אחרי שהיה גרוע וחטף ממנו בראש. זה יעודד אותו לתת משחק חזק מחר.

מצד שני, יש מצב שזאת חלוקת העבודה שדייויד עושה - תיאו ומילאן לא יישחקו הרבה בליגה, ואם זה כך, אז זה בסדר גמור ולדעתי גם נכון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 אוקטובר 2011, 14:15

אין לי שום דאגות בקשר לתיאו..אני אישית חושבת שהוא שמח לא לבזבז כוחות על מפעל ירוד כמו גביע הצ'אנס(ואולי הליגה הישראלית)..
בקשר למילאן..אני חושבת שהוא יודע למה עושים את זה,הסוכן שלו אמר שלשום שנדע בעוד 10 ימים בערך איפה הוא יהיה..ככה שאני מניחה שהוא השלים עם זה והוא מבין למה הוא לא משחק..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 12 אוקטובר 2011, 14:16

מאצ'באן כנראה בדרך החוצה לטובת כסף ללאנגפורד...
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 12 אוקטובר 2011, 14:21

אני מבין את המצב של מצ'באן, אבל עד שהדברים לא סגורים, אני מוסיף אותו לעניינים.

לגבי תיאו - זה לא שהוא מאוד עייף ועבד מאוד קשה העונה. הוא, כמו כל האחרים, צריך למצוא את הכושר שלו, ומשחקי ההכנה זה המקום.

אבל כמו שאמרתי בפוסט הקודם שלי, מאוד אהבתי את ההתקדמות ששייר עשה מהמשחקים המבוהלים שלו באדריאטית, אל המשחקים הטובים מאוד שנתן עד עכשיו בצ'אנס.
נראה שגם דייויד מעדיף אותו ע"פ טל וותן לו יותר קרדיט. זאת בדיוק הדרך הנכונה לעבוד ולהתקדם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 12 אוקטובר 2011, 14:24

Holiday_Armadillo כתב:שכחת לרשום שהמשחק מחר ולא היום..

תודה,תיקנתי
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 12 אוקטובר 2011, 14:25

אני דווקא קיוויתי שמילאן יהיה חלק בלתי נפרד מהקבוצה עד שהוא יושאל... שלא ירגיש שהוא לא רצוי
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי asafb96 » 12 אוקטובר 2011, 14:26

הייתי שם את פאפאס במקום סמית', אבל ניחה.. תואר ראשון העונה..
מאצ'בן כנראה באמת בדרך החוצה.. נקווה שילך כמה שיותר מהר, שלא יחמם את הספסל יותר מדי..
אה, ועוד דבר, שלאנגפורד כבר יגיע! :nono
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 12 אוקטובר 2011, 14:27

Ido_Maccabi כתב:אני דווקא קיוויתי שמילאן יהיה חלק בלתי נפרד מהקבוצה עד שהוא יושאל... שלא ירגיש שהוא לא רצוי

אני דווקא חושב שדייויד כבר דיבר איתו ונגע לו בלב..
אם זה היה התפקיד שלי היה לי כ"כ הרבה דברים להגיד, למשל שז'לגיריס בנתה קבוצה שצפוייה להגיע לשלבים הגבוהים, שהיא משחקת בשלוש ליגות טובות מאוד, שאין מישהו מיוחד על העמדה שלו, על אפקט ניקולה וויצ'יץ' בוילרבאן ועוד הרבה דברים..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 12 אוקטובר 2011, 14:32

LIAV10 כתב:
Ido_Maccabi כתב:אני דווקא קיוויתי שמילאן יהיה חלק בלתי נפרד מהקבוצה עד שהוא יושאל... שלא ירגיש שהוא לא רצוי

אני דווקא חושב שדייויד כבר דיבר איתו ונגע לו בלב..
אם זה היה התפקיד שלי היה לי כ"כ הרבה דברים להגיד, למשל שז'לגיריס בנתה קבוצה שצפוייה להגיע לשלבים הגבוהים, שהיא משחקת בשלוש ליגות טובות מאוד, שאין מישהו מיוחד על העמדה שלו, על אפקט ניקולה וויצ'יץ' בוילרבאן ועוד הרבה דברים..

אין ספק, בלאט כבר עשה איתו שיחה, ואני מאמין שמאצ'בן קיבל את זה.
אגב, זה לא שאין להם אף אחד "מיוחד" בעמדה 4... יאנקונס בז'לגיריס תקע דגל בשנים האחרונות בעמדה 4, חוץ מאיזה גיחה קטנה לרוסיה... שחקן סולידי מאוד, וריבאנודר מצוין.. שלא תשלו את עצמכם שמאצ'בן יהיה שם שחקן של 30 דקות...
הוא מתאים לפרטיזן הרבה הרבה יותר. גם יהיה לו הרבה יותר נוח שם, בסרביה, וגם אין להם רק איזה ילד אחד בעמדה 4. עדיין מחפשים שחקן חמישיה לעמדה הזאת, ומאצ'בן תפור לשם. הם גם ידועים כמובן בפיתוח הגבוהים... חבל רק שהם בבית שלנו :evil
asafb96

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 אוקטובר 2011, 14:36

לפי הקבוצה שהוא יושאל אליה בסוף נוכל לדעת עד כמה באמת בונים עליו.. אם ישאילו אותו לקבוצה עמוסה בפורוורדים רק כי היא תשלם יותר כסף, במקום לקבוצה שבה הוא באמת יוכל לקבל הרבה דקות, לי זה יוכיח שבלאט לא באמת בונה עליו, מה שאני אומר כבר מאז שהביאו אותו...
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 12 אוקטובר 2011, 14:49

MTA2311 כתב:לפי הקבוצה שהוא יושאל אליה בסוף נוכל לדעת עד כמה באמת בונים עליו.. אם ישאילו אותו לקבוצה עמוסה בפורוורדים רק כי היא תשלם יותר כסף, במקום לקבוצה שבה הוא באמת יוכל לקבל הרבה דקות, לי זה יוכיח שבלאט לא באמת בונה עליו, מה שאני אומר כבר מאז שהביאו אותו...

כמו שאסף אמר, יש גם את השיקול של קבוצה שמשחקת מול מכבי בבית שלה ביורוליג וגם באדריאטית. זה קצת בעייתי.

למרות זאת, אני גם חושב שצריך לדאוג לו לתנאי התפתחות הכי טובים. מנגד, אם פרטיזן יכולה לשלם רק חצי מהחוזה של מילאן, אז זה עלול לטרפד את ההחתמה של לאנגפורד, ואת זה אני
בטוח שאף אחד כאן לא רוצה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 12 אוקטובר 2011, 15:00

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:לפי הקבוצה שהוא יושאל אליה בסוף נוכל לדעת עד כמה באמת בונים עליו.. אם ישאילו אותו לקבוצה עמוסה בפורוורדים רק כי היא תשלם יותר כסף, במקום לקבוצה שבה הוא באמת יוכל לקבל הרבה דקות, לי זה יוכיח שבלאט לא באמת בונה עליו, מה שאני אומר כבר מאז שהביאו אותו...

כמו שאסף אמר, יש גם את השיקול של קבוצה שמשחקת מול מכבי בבית שלה ביורוליג וגם באדריאטית. זה קצת בעייתי.

למרות זאת, אני גם חושב שצריך לדאוג לו לתנאי התפתחות הכי טובים. מנגד, אם פרטיזן יכולה לשלם רק חצי מהחוזה של מילאן, אז זה עלול לטרפד את ההחתמה של לאנגפורד, ואת זה אני
בטוח שאף אחד כאן לא רוצה.

לי ממש לא אכפת שישחק מולנו אצל פרטיזן.. כנראה במכבי פשוט לא רוצים.
שנה שעברה אגב, שרמנידי הושאל ללובליאנה, ושיחק מול פאו, הקבוצה שהשאילה אותו, בשלב הבתים. אני לא חושב שזה עד כדי כך בעייתי... זה לא שהוא יעשה להם את ההבדל בין הפסד לנצחון...
הכסף זה עניין יותר בעייתי. אם אכן פרטיזן לא יכולה לממן את כל החוזה שלו, וזה יתרפד את הבאת לאנגפורד, כמובן שעדיף להשאיל אותו לקבוצה שתשלם את כל השכר...
אולי גם עניין כמות המשחקים על הפרק. פרטיזן משתתפת רק באדריאטית, בפלייאוף הסרבי (מעט משחקים), וביורוליג, בה היא צפוי לעוף בשלב הראשון. זאלגיריס נראת כמו קבוצה שיכולה להגיע לטופ 16, ואולי יותר, משתתפת בכל הליגה הליטאית (לא רק בפלייאוף כמו פרטיזן), וגם משתתפת בליגה המזרח אירופאית, שהיא ליגה די איכותית, והשנה לפי מה שהבנתי, הולך ליהיות שם יותר קבוצות ומשחקים משנה שעברה, ובכלל מכל השנים שהליגה הזאת קיימת.
בכל מקרה, שיהיה לו בהצלחה, לא משנה לאן ילך, ונקווה לראות אותו קורע את אירופה יחד עם מכבי עונה הבאה.
מה שיותר חשוב, זה מה לעזאזל קורה עם לאנגפורד? יותר מדי זמן... שיחתום כבר :insist . עוד שבוע יורוליג...
asafb96

Re: גמר גביע צ'אנס: מכבי נגד הפועל חולון - חמישי, 21:00, ערו

הודעהעל ידי misha » 12 אוקטובר 2011, 18:04

מעניין אם לדייוויד תהיה מוטיבציה מיוחדת לתת בראש לקבוצה של פיני ;)

לגבי מצ'באן הכל ברור, אבל קצת מוזר שפאפא לא מתלבש גם הפעם. אנחנו צריכים אותו בכושר משחק נגד מילאנו ביום חמישי הבא, ולדעתי לפחות במשחק אחד השבוע אפשר היה לתת לו מקום. במיוחד שמשחקים נגד יריבות חלשות ועם לו"ז צפוף (3 משחקים בתוך 4 ימים), לסמית' לא היה מזיק קצת מנוחה. אולי דיוויד
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי ענר פלדור » 13 אוקטובר 2011, 08:00

אהלן,
אני אוהד הפועל ירושלים, מוכר את שלושת הכרטיסים שלי לגמר הערב. אני לא מחפש לעשות קופה, ולכן אני מוכר כל אחד ב40, אם מישהו רוצה את שלושתם יחד ב100 גם סבבה.

אם מישהו מעוניין, הכי טוב לשלוח לי מייל ל annerpaldor@gmail.com.
ענר פלדור

הודעהעל ידי שמואל1 » 13 אוקטובר 2011, 08:17

לצערי אכן עושה רושם שמצ'באן בחוץ לטובת גארד (בתקווה שזה יהיה לנגפורד).
לדעתי זו טעות של מכבי. הנדריקס עושה בדיוק אותם דברים ששון ג'יימס עושה, רק הרבה פחות טוב. לעומת זאת מצ'באן, אומנם לא מלוטש מספיק, אבל מביא אספקטים אחרים כמו משחק עם הפנים לסל, קליעה, חוכמת משחק וכישרון עצום.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי חציברטאס » 13 אוקטובר 2011, 09:15

ענר פלדור כתב:אהלן,
אני אוהד הפועל ירושלים, .

לסקול אותו באבנים!

סתם, סתם. אנחנו נחמדים :)
חציברטאס

הבא