המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

גלבוע/גליל - מכבי (יום א', 21:00, ערוץ 5)

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: גלבוע/גליל - מכבי (יום א', 21:00, ערוץ 5)

הודעהעל ידי jol9 » 17 אוקטובר 2011, 09:24

שחף כתב:
jol9 כתב:
קודי כתב:אהבתי במשחק הזה כמה דברים:
1. ליאור אליהו, שמבחינתי היה ה-MVP האמיתי וריכז את המשחק של מכבי מאמצע הרחבה של הגליל.
2. דווין סמית - בובה של שחקן.
3. הידית של בלו.
4. ההעזה והבטחון של אוחיון.

מצד שני, צריך לזכור שמדובר בקבוצה עלובה ובליגה עלובה, שהיא אחת היחידות בעולם בה יכול שחקן כמו רביב לימונד לעשות מספרים כמו שעשה אתמול. לכן זו לא ממש אינדיקציה לכלום.

ליאור הוא בינתיים השחקן הטוב ביותר לדעתי. אין שום תשובה לדברים שהוא עושה בהתקפה, וגם ההגנה שלו השתפרה (עם נפילות פה ושם).
יכולת המסירה תמיד היתה שם, אבל דווקא בשנה שעברה, הוא פחות השתמש בה. נראה שהשנה הוא חוזר להפעיל את כל השחקנים מסביבו (ובעיקר את ג'יימס
שמזכיר לו כנראה את פישר קצת).

נראה מול פוטסיס כמה ההגנה שלו השתפרה...

בהחלט. זה יהיה מבחן "קצת" יותר משמעותי מאלישי כדיר :confused
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי itay92 » 17 אוקטובר 2011, 10:14

כבר אפשר להגיד שלליאור יהיה קשה,תמיד הייתה לו את החולשה מול 4 שקולע מבחוץ
itay92

הודעהעל ידי שחף » 17 אוקטובר 2011, 10:24

לא יודע אם להיות מרוצה או לא מהראיון הזה של פדרמן:
http://www.one.co.il/Article/188775.html
מצד אחד הוא אומר שהוא מודאג מהחוזק של היריבות, שזה מצויין, מצד שני הוא אומר ''נראה מה יהיה אחרי מילאנו'' שזה קצת מטריד.
שחף

הודעהעל ידי refael » 17 אוקטובר 2011, 11:35

ג'ורדן פרמאר עבר היום בדיקת MRI בה נקבע כי הוא סובל ממתיחה במפשעה ולא מקרע. רופא הקבוצה, ד"ר גיא מורג, אמר כי השחקן יקבל טיפולי פיזיותרפיה ויחזור בהדרגתיות לאימונים מלאים. פרמאר אמור להיות כשיר תוך מספר ימים, כאשר השאיפה היא כמובן להכשירו למשחק היורוליג הקרוב ביום חמישי מול ארמאני מילאנו.
תמונה
refael

הודעהעל ידי שחף » 17 אוקטובר 2011, 11:43

אם זה לא דוחף את עסקאת לאנגפורד קדימה אני לא יודע מה כן. לא שלאנגפורד ישחק במילאנו אבל מישהו מדמיין מה יקרה אם הקבוצה תגיע למשחק מכריע בלי פארמר?
שחף

הודעהעל ידי קודי » 17 אוקטובר 2011, 11:50

שחף כתב:אם זה לא דוחף את עסקאת לאנגפורד קדימה אני לא יודע מה כן. לא שלאנגפורד ישחק במילאנו אבל מישהו מדמיין מה יקרה אם הקבוצה תגיע למשחק מכריע בלי פארמר?

שלא לדבר על כך שזה עניין די ודאי שהקבוצה תגיע לכל משחקיה המכריעים בלי פארמר...
רק לחשוב על חמישיה בה הרכז הפותח הוא יוגב אוחיון והסקנד גארד הפותח הוא טל בורשטיין, כשמהספסל "מחפה" עליו הילדון שאייר, מעוררת בי חלחלה.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי asafb96 » 17 אוקטובר 2011, 12:02

קודי כתב:
שחף כתב:אם זה לא דוחף את עסקאת לאנגפורד קדימה אני לא יודע מה כן. לא שלאנגפורד ישחק במילאנו אבל מישהו מדמיין מה יקרה אם הקבוצה תגיע למשחק מכריע בלי פארמר?

רק לחשוב על חמישיה בה הרכז הפותח הוא יוגב אוחיון והסקנד גארד הפותח הוא טל בורשטיין, כשמהספסל "מחפה" עליו הילדון שאייר, מעוררת בי חלחלה.

על תיאו פאפאלוקאס, שמעת? ועל זה שכשפארמר הולך, יגיע, כנראה בוודאות, עוד גארד, שמעת? ואת פרקינס שעוקבים אחריו מקרוב, שמעת?
תפסיק לנסות להציג כל פעם כל דבר באופן שלילי
asafb96

הודעהעל ידי קודי » 17 אוקטובר 2011, 12:05

asafb96 כתב:
קודי כתב:

על תיאו פאפאלוקאס, שמעת? ועל זה שכשפארמר הולך, יגיע, כנראה בוודאות, עוד גארד, שמעת? ואת פרקינס שעוקבים אחריו מקרוב, שמעת?

על העובדה שאחרי פרמאר פאפאס ישאר הגארד הנורמלי היחיד בקבוצה שמעת? על כך שפאפאס כבר בן 35 שמעת? על כך שבשוק לא יהיו גארדים נורמליים אחרי שפארמר יעזוב שמעת? על כך שיהיה קשה עד בלתי אפשרי להכניס גארד חדש למסגרת רצה שמעת? על כך שהמצב של פרקינס יתברר במקרה הטוב בינואר שמעת?
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי refael » 17 אוקטובר 2011, 12:06

בינתיים גם sport5 ו one כותבים שפארמר בספק לחמישי .
תמונה
refael

הודעהעל ידי asafb96 » 17 אוקטובר 2011, 12:16

קודי כתב:
asafb96 כתב:
קודי כתב:

על העובדה שאחרי פרמאר פאפאס ישאר הגארד הנורמלי היחיד בקבוצה שמעת? על כך שפאפאס כבר בן 35 שמעת? על כך שבשוק לא יהיו גארדים נורמליים אחרי שפארמר יעזוב שמעת? על כך שיהיה קשה עד בלתי אפשרי להכניס גארד חדש למסגרת רצה שמעת? על כך שהמצב של פרקינס יתברר במקרה הטוב בינואר שמעת?

מה אתה מנסה להגיב רק למה שבא לך?? רבאק, לאנגפורד כבר חתם בקבוצה אחרת?? לא שמעת שיגיע עוד גארד שפארמר יעזוב (אם לא יגיע לאנגפורד)?? אני לוקח את פאפאס גם בגיל 40, לפני כל הסאדה, רודריגז, ריבארס, שאראס, איליאבסקי, ג'יאקטי, ושאר הבדיחות האלה באירופה. פאפאס+גארד זר, עם אוחיון שאייר סמית ופניני זה קוו אחורי טוב מאוד.
מאיפה לך מה יהיה מצב הגארדים בשוק? עוד פעם עם הנבואות זעם האלה שלך? מה לא נמאס?
בלתי אפשרי להכניס גארד חדש? שטויות. אנדרסון אחרי שבוע כבר היה שחקן מן המניין בבארסה. גם באטיסטה בקאחה, וטומיץ' בריאל לפני שנה. כל הזמן חוזרים על הסיסמא הסתמית הזאת, בגלל כל הבדיחות האלה שבאו למכבי באמצע העונה. אני מבטיח לך שאם מגי, בראון, ושאר השחקנים שבאו באמצע, היו באים בתחילת העונה, זה היה נראה אותו דבר.
המצב של פרקינס יתברר בתחילת דצמבר, וזה עובדה, לא משהו שאתה יכול להתווכח עליו. עוד חודש וחצי ערך
כל דבר, לא משנה מה, אתה מנסה בכח להוציא באור שלילי. מה לא נמאס לך??
asafb96

הודעהעל ידי rc4991 » 17 אוקטובר 2011, 12:25

מישהו יכול להסביר לי למה כל מכה קטנה ששחקן מקבל הוא ישר נפצע ולא יכול לשחק תקופה מסויימת כמו כוסית?
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 17 אוקטובר 2011, 12:28

rc4991 כתב:מישהו יכול להסביר לי למה כל מכה קטנה ששחקן מקבל הוא ישר נפצע ולא יכול לשחק תקופה מסויימת כמו כוסית?

הוא יוכל לשחק, אני בטוח. כשיש מתיחה, הוא יכול לשחק גם עם המתיחה, הבעיה זה שזה סיכון לקרע, ולנזק הרבה יותר גדול. עד יום חמישי אני בטוח שהמתיחה תעבור, והוא יהיה כשיר
asafb96

הודעהעל ידי קודי » 17 אוקטובר 2011, 12:31

אסף, אין לי ממש חשק להתנצח אבל נעבור דבר דבר:
לנגפורד לא חתם בקבוצה אחרת אבל הוא לא ישאר בלי קבוצה עוד הרבה זמן, גם אם הוא מאוד רוצה לשחק במכבי.
לא שמעתי שיביאו גארד נוסף אם פרמאר יעזוב. שמעתי רק ביטויים של פדרמן (שהוא היחיד שמחליט) בסגנון "כשפרמאר יעזוב נחשוב מה לעשות".
גם אני לוקח את פאפאס גם בגיל 40 לפני כל השמות שציינת.
מסכים איתך שעם גארד זר ופאפאס זה קו אחורי טוב.
על מצב הגארדים בשוק כשפרמאר יעזוב לא אני מעיד אלא זה ציטוט מדבריו של צביקה שרף, שטען שהסיבה לכך היא שגארדים רבים ילכו למחנות ה-NBA (גם אם הם יהיו קצרים), חלק ילכו לקבוצות NBA שיחסרו שחקנים חופשיים שחתמו מעבר לים וחלק אחר שלהם ילכו לסגור חורים בקבוצות עם כסף ששחקנים יעזבו אותם ל-NBA. לדבריו אין שחקן שלא רוצה לבוא היום למכבי שיסכים לבוא ברגע שתסתיים השביתה (אולי חודש אחרי זה כן, לאחר שלא יתקבל לאחת מקבוצות ה-NBA).
במכבי, עם הלחץ של הקבוצה, עם הציפיות הגבוהות, עם שיטות ההגנה הלא פשוטות של בלאט ועם העובדה שכל שחקן שיגיע לא נגע בכדור לפחות חצי שנה (כאשר לידו משחקים שחקנים שרצים כבר כמה חודשים), לא יהיה ממש קל לאף שחקן להיכנס לעניינים, גם אם קוראים לו קובי בראיינט.
שמעון מזרחי בעצמו אמר לפני שבוע או שבועיים על פרקינס ש"בינואר נהיה יותר חכמים".
אני לא מנסה להסתכל על כל דבר באור שלישי אלא מסתכל על המציאות בעיניים ומשתדל שלא לעצום אותן.
קודי

הודעהעל ידי asafb96 » 17 אוקטובר 2011, 12:47

קודי כתב:אסף, אין לי ממש חשק להתנצח אבל נעבור דבר דבר:
לנגפורד לא חתם בקבוצה אחרת אבל הוא לא ישאר בלי קבוצה עוד הרבה זמן, גם אם הוא מאוד רוצה לשחק במכבי.
לא שמעתי שיביאו גארד נוסף אם פרמאר יעזוב. שמעתי רק ביטויים של פדרמן (שהוא היחיד שמחליט) בסגנון "כשפרמאר יעזוב נחשוב מה לעשות".
גם אני לוקח את פאפאס גם בגיל 40 לפני כל השמות שציינת.
מסכים איתך שעם גארד זר ופאפאס זה קו אחורי טוב.
על מצב הגארדים בשוק כשפרמאר יעזוב לא אני מעיד אלא זה ציטוט מדבריו של צביקה שרף, שטען שהסיבה לכך היא שגארדים רבים ילכו למחנות ה-NBA (גם אם הם יהיו קצרים), חלק ילכו לקבוצות NBA שיחסרו שחקנים חופשיים שחתמו מעבר לים וחלק אחר שלהם ילכו לסגור חורים בקבוצות עם כסף ששחקנים יעזבו אותם ל-NBA. לדבריו אין שחקן שלא רוצה לבוא היום למכבי שיסכים לבוא ברגע שתסתיים השביתה (אולי חודש אחרי זה כן, לאחר שלא יתקבל לאחת מקבוצות ה-NBA).
במכבי, עם הלחץ של הקבוצה, עם הציפיות הגבוהות, עם שיטות ההגנה הלא פשוטות של בלאט ועם העובדה שכל שחקן שיגיע לא נגע בכדור לפחות חצי שנה (כאשר לידו משחקים שחקנים שרצים כבר כמה חודשים), לא יהיה ממש קל לאף שחקן להיכנס לעניינים, גם אם קוראים לו קובי בראיינט.
שמעון מזרחי בעצמו אמר לפני שבוע או שבועיים על פרקינס ש"בינואר נהיה יותר חכמים".
אני לא מנסה להסתכל על כל דבר באור שלישי אלא מסתכל על המציאות בעיניים ומשתדל שלא לעצום אותן.

לאנגפורד לא חתם באף קבוצה, ולפי כל הדיבורים, הוא קרוב מאוד למכבי, שלפי מה שהבנתי כבר שלחו לו חוזה, ומחכים לOK שלו. כתבו את זה אתמול ביורובסקט.
פדרמן אמר שכשפארמר יעזוב יהיו שינויים בקבוצה, וכנראה יגיע גארד.
לא מעניין אותי מה שרף אמר. שרף לא מאמן היום שום קבוצה, ואני לא ממש בטוח שהוא בקיא בשוק השחקנים החופשיים. גם שחקנים חופשיים מתאמנים, ועושים משחקי אימון בינם לבין עצמם (כמו הליגת כוכבים הזאת בארה"ב עם לברון, וויד, כרמלו, דוראנט, ושאר הכוכבים). זה לא שהם יושבים בבית בחיבוק ידיים, ומחכים לסוף השביתה, כי הם יודעים שהם לא יקבלו חוזה. אני ממש לא בטוח שיהיו בכלל מחנות NBA. כל משחק שלא מושחק זה ים של כסף שהולך לפח. בNFL לא היו שום מחנות, ותוך יום יומיים הקבוצות כבר סגרו את הסגלים שלהם. זה ממש ממש לא אמור לקחת זמן. בטח שלא חודש כמו שאתה מדבר. יש היום הרבה שחקנים שלא רוצים לחתום על חוזה בלי סעיף יציאה, כי הם בטוחים שהם יקבלו חוזה בNBA, ושהם לא יקבלו, הם יסכימו לבוא לאירופה. כמו דאודל מפיניקס, לות'ר הד אולי, ושאר השחקנים בNBA.
לא יחתום במכבי אף שחקן שלא נגע בכדור חצי שנה, תיהיה בטוח. שחקנים מתאמנים ומשחקים, לא משנה איפה. אף אחד לא יושב בחיבוק ידיים.
לא שמעתי מה שמעון אמר, אני יודע כמעט בדוואות (גם מהפיזיאוטרפיסט של מכבי), שבדצמבר, תחילת דצמבר, תיהיה בדיקה המכרעת.
גם אם יחזור, הוא לא יהיה מה שהיה, אבל קוו אחורי שלו, פאפאס, לאנגפורד, סמית', פניני, שאייר ואוחיון, זה קוו אחורי טוב מאוד לדעתי.
סלח לי, אבל אתה ממש לא מנסה להסתכל למציאות בעיינים, ולבחון הכל באופן אמיתי ואובייקטיבי. אתה מנסה באופן מגמתי להוציא את ההנהלה והסגל באופן רע, לא משנה באיזה דרך. אם הייתה "מסתכל למציאות בעיניים", לא הייתה דורש מהקבוצה שיחתימו את לאנגפורד, כי זה שחקן שמעבר ליכולות הכספיות שלנו, ועובדה שיכול מאוד ליהיות שיצלחו להביא אותו, ככה שאם יגיע, מגיע כל הכבוד להנהלה, ואם לא יצליחו לעמוד בדרישות הכספיות שלו, אין מה לעשות. אם הוא לא יגיע בגלל שמכבי התעקבו איתו יותר מדי, ומשכו את זה (מה שלא נכון כרגע, כי כתוב שמכבי כבר שלחו לו את החוזה, ומחכים לOK שלו, ולחתימה שלו), אז יהיה אולי מקום לתלונות, אבל זה לא המצב, ואתה מנסה לצייר את המצב הזה.
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 17 אוקטובר 2011, 15:46

יובל,
יכול להיות שעל חשבונו של פארמר, מכבי תביא שחקן אחר, אבל לא כזה שלא שיחק חצי שנה, אלא איזשהו שחקן מקבוצה שכבר נשרה מהיורוליג. זה אמנם
long shot, אבל זאת גם סיטואציה אפשרית.

לגבי לאנגפורד - אני לא בטוח האם המו"מ איתו כבר נמשך ונמרח כ"כ הרבה זמן כמו שאנחנו חושבים.
הרי השם שלו מסתובב כאן כבר די הרבה זמן, מהרגע שהוא שוחרר מחימקי. אבל מרגע השחרור הרשמי שלו מחימקי, ועד הרגע שבו מכבי הצהירה
באופן כזה או אחר שהיא מעוניינת בו, ולמעשה עד היום, לא עבר כ"כ הרבה זמן לדעתי.
כל ההיסטריה הזאת נוצרה בעיקר בגלל הציוצים שלו, וכל מיני שמועות מאתרים בעלי אמינות נמוכה במיוחד.
השקט וחוסר הלחץ נובע מכך, שהקבוצה מתחברת, ונראית די טוב, ואין כרגע צורך קיומי וממשי לעשות שינויים מיידיים.
והדבר החשוב ביותר שכנראה מעכב את כל ההתקדמויות בבניית הסגל, זאת ההשאלה של מצ'באן שמטבע הדברים לוקחת זמן.

אם מכבי תיתן הופעה טובה מול מילאנו, אז אפשר יהיה להוריד את מפלס הלחץ, ולתת להנהלה לעשות את העבודה בזמן שלה. אם מכבי חלילה תחטוף
בראש, אז ברור שמפלס הלחץ יעלה (גם אם זה לא מוצדק).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 17 אוקטובר 2011, 15:48

הציוצים שלו מאשרים את ה''שמועות באתרים בעלי אמינות נמוכה במיוחד'' אז לא הייתי מזלזל בהם.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 17 אוקטובר 2011, 15:52

שחף כתב:הציוצים שלו מאשרים את ה''שמועות באתרים בעלי אמינות נמוכה במיוחד'' אז לא הייתי מזלזל בהם.

אבל עובדה שכלום לא קרה למרות שהסיפור הזה באוויר כבר כמה שבועות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 17 אוקטובר 2011, 15:53

אז השאלה היא למה. באמינות של המידע, אם השחקן בעצמו מאשר אותו, ממש לא הייתי מזלזל.
שחף

הודעהעל ידי LIAV10 » 17 אוקטובר 2011, 21:09

ליאור ליובין הוכיח שהוא כן מאמן לא רע, והוא הוא מבין שחקנים והכל, ובסך הכל יודע לנהל משחק בסדר, אבל הוא הוכיח שהבחירת שלו פשוט מזעזעת, הכי גרועה מכל מאמני הליגה..
אף אחד לא מדבר על זה בגלל ההחתמה של קורטני פלס באמצע שנה שעברה שטישטשה את זה..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־126 אורחים