המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ניצן פלד יוצא להגנת שאייר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

ניצן פלד יוצא להגנת שאייר

הודעהעל ידי rc4991 » 15 אוקטובר 2011, 21:30

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... cID=108398
האמת שהוא צודק עוד לא התחילה העונה כבר אנשים לכלכו על אחד מהיהודים הטובים באירופה
נקווה שהוא ימשיך בקו העלייה מהמשחקים האחרונים ושיזכה לעוד דקות משחק שישפרו אותו ויבססו את מעמדו במכבי

בלי קשר לכתבה אפשר לרשום בת'רד הזה את מה שאתם חושבים על שאייר
דיון פורה ומהנה :D
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

Re: ניצן פלד יוצא להגנת שאייר

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 אוקטובר 2011, 21:34

ניצן פלד לא היה צריך לצאת להגנת שייר אם מישהו מהערוץ שלו היה סותם את הפה..
שלח אחראי לרוב הקונספטים המוטעים במכבי..הוא פשוט תופס לעצמו קורבן או משיח(צביון ישראלי,שייר,גרין המסכנון,פרקינס וכו')ומשפיע על דעת הקהל בזה שהוא מכניס את זה שוב ושוב לכל המשחקים שהוא משדר..
הלוואי שהייתי יכולה לתת יותר קרדיט לקהל מכבי,אבל אין מה לעשות ששלח ותוכניות כמו יציע העיתונות(אבל לא סהר,יודעים שהוא חולה רוח)יודעות שיש להן את הכוח והיכולת להחדיר משהו למוח של האנשים ולגרום לפאניקה..

במקום להגיד ששייר ילד שיצא מהמכללות ושייקח לו עוד זמן להעלות את הרמה שלו בחרו להגיד ש''זה שבלאט לא משתף אותו זה רמז עבה'' ''הוא לא יכול להתאושש מהפציעה'' ''הוא לא רכז'' ולגרום לזה שאחרים צריכים לצאת להגנת שייר..ולא במקרה אחרי שהוא קלע שלשות באחוזים טובים במפעל גביע צ'אנס..

לפי דעתי הרמה של שייר הייתה בזמן הזה אותו דבר בין אם הוא היה מגיע לפני הפציעה או אחרי..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 15 אוקטובר 2011, 21:49

שלח קשקשן, ומה שמרגיז זה שהרבה אוהדים מקשיבים לו ומאמינים לו.
עניין הפציעה זה פיקציה. הפציעה השפיעה עליו רק בטווח הקצר, וזה מה שמנע ממנו להגיע אולי לNBA. בטווח הרחוק, שזה עכשיו, אין שום השפעה, אפילו לא קטנה ביותר. שלח פשוט מדבר שטויות. הוא לא יודע איזה סוג פציעה זה, אבל הוא כבר החליט שזה מה שמוריד לו את האחוזים ל3 (שבגביע צ'אנס נכנסו באחוזים יוצאים מהכלל).
שאייר שחקן מוכשר, שלדעתי יכול לאט לאט לתפוס את מקומו, ולדעתי אם פארמר עוזב, ולא מגיע רכז, הוא צריך ליהיות הרכז הראשון, פני אוחיון (בלי שאלה בכלל), ואם יראה את היכולות שלו מהמכללות, וישתלב בסגנון הכדורסל האירופאי, הוא יכול ליהיות גם מצוין בתפקיד מרכזי כזה. בטח שמהספסל עולה פנומן כמו פאפאס
בוא ניתן לו זמן... אמרתי את זה גם שכולם ירדו עליו פה, וגם עכשיו שהוא מתחיל להראות מה שהוא יודע.
asafb96

הודעהעל ידי misha » 15 אוקטובר 2011, 22:32

זה לא רק שלח. היו כל מיני כתבות (של גרינוולד, ב"שיראל היום" וכו') על זה שמכבי לא מרוצים, עד כמה הוא לא לרמה הזאת, שאוחיון נראה יותר טוב ממנו וכל שאר פירות וירקות.

אין אצלנו (בספורט וגם תחומים אחרים) סבלנות, ובמקום לתת צ'אנס אמיתי, ממהרים למסקנות מרחיקי לכת אחרי כמה משחקי אימון.
מה עוד שמדובר בבחור שהגיע ארצה בפעם הראשונה ואחרי עונה קשה. הרי כדורסל יש לו, הוא רק צריך זמן להיכנס לכושר, להסתגל ולקבל ביטחון.
אין הרבה גארדים ישראלים טובים, בטח לא ברמת יורוליג, ולשייר יש פוטנציאל להפוך לכזה עבור מכבי לכמה שנים טובות.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 אוקטובר 2011, 22:34

misha כתב:אין אצלנו (בספורט וגם תחומים אחרים) סבלנות, ובמקום לתת צ'אנס אמיתי, ממהרים למסקנות מרחיקי לכת אחרי כמה משחקי אימון.

כשמצ'באן הגיע למכבי באמצע העונה אמרתי לעצמי ''איזה מזל שהחתימו אותו ל-4.5 שנים..כי הוא לא ייתן את המקסימום שלו ואף אחד לא יגיד שהוא כישרון שצריך זמן..הוא לא ייתן 30 נקודות,16 ריבאונדים ו-12 אסיסטים כל משחק על החודש הראשון שלו ויגידו לשלוח אותו הביתה כי הוא לא לרמות האלה''..וזה בדיוק מה שקרה..
אז אם אפילו שחקן וכישרון כמו מצ'באן לא מסוגל לקבל קרדיט כזה..אני לא יודעת מה חשבתי לעצמי שאולי עם שייר זה יהיה שונה..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 15 אוקטובר 2011, 22:36

asafb96 כתב:שלח קשקשן, ומה שמרגיז זה שהרבה אוהדים מקשיבים לו ומאמינים לו.
עניין הפציעה זה פיקציה. הפציעה השפיעה עליו רק בטווח הקצר, וזה מה שמנע ממנו להגיע אולי לNBA. בטווח הרחוק, שזה עכשיו, אין שום השפעה, אפילו לא קטנה ביותר. שלח פשוט מדבר שטויות. הוא לא יודע איזה סוג פציעה זה, אבל הוא כבר החליט שזה מה שמוריד לו את האחוזים ל3 (שבגביע צ'אנס נכנסו באחוזים יוצאים מהכלל).
שאייר שחקן מוכשר, שלדעתי יכול לאט לאט לתפוס את מקומו, ולדעתי אם פארמר עוזב, ולא מגיע רכז, הוא צריך ליהיות הרכז הראשון, פני אוחיון (בלי שאלה בכלל), ואם יראה את היכולות שלו מהמכללות, וישתלב בסגנון הכדורסל האירופאי, הוא יכול ליהיות גם מצוין בתפקיד מרכזי כזה. בטח שמהספסל עולה פנומן כמו פאפאס
בוא ניתן לו זמן... אמרתי את זה גם שכולם ירדו עליו פה, וגם עכשיו שהוא מתחיל להראות מה שהוא יודע.

יותר מזה, הוא טוען שהוא רק השתפר כי היתה לו שנה לעבוד על הקליעה, הכדרור ועוד כל מיני דברים.

מרגיז אותי ששוחטים שחקן לפני שהעונה התחילה, כשהוא עוד לא עשה שום דבר רע... להפך, היה סבבה לגמרי, אבל שוחטים. זאת התקשורת בארץ.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי yarinsaky » 16 אוקטובר 2011, 06:41

מאז תחילת העונה אני רואה את משחקי מכבי באינטרנט בלי לשמוע את השדרים והפרשנים, אני מעדיף לשמוע מוסיקה במקביל.

לכן דעתי לא מושפעת משלח או מישהוא אחר. ממה שאני רואה בינתיים משאייר זה שקשה לו מאוד כשהכדור לא בידיים שלו. הוא פאסיבי מדי בתור
sg ולא נע מספיק כדי לקבל כדור וגם לא דורש אותו. . אולי מדובר בחוסר ביטחון, אולי לא. חדירות לא ראיתי ממנו בכלל, אבל אולי פספסתי.
חושש ממגע ? לא יודע.
לפחות הקליעה שלו נקייה ויפה בספוט אפ שוט וכאן לא רואים פגיעה שהייתה יכולה להיות כתוצאה מפציעה ברשתית.
(השאלה אם זה מה שהוא יכול להציג כרגע, רק תכונה של ספוט אפ שוטר. לפחות פוטיציאלית יש לו הרבה יותר. )
יכול להיות באמת שלבלאט לא תהיה ברירה אלא להעביר אותו לעמדה 1 ולתת לו לרכז, כדי לתת לו יותר ביטחון במשחק שלו על חשבון אוחיון. אוחיון יחסית לא רע עד כה, אבל יש לו לימיט של כישרון התקפי מאוד מוגדר( ומוגבל) בעוד שלשאייר יש פוטנציאל גבוה בהרבה.

אני חושב שיקח לו עוד לא מעט זמן עד שיהיה גארד מוביל בירוליג, אם בכלל. זה לא יקרה ביום אחד. בינתיים נצטרך הרבה סבלנות.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 16 אוקטובר 2011, 11:06

yarinsaky כתב:מאז תחילת העונה אני רואה את משחקי מכבי באינטרנט בלי לשמוע את השדרים והפרשנים, אני מעדיף לשמוע מוסיקה במקביל.

לכן דעתי לא מושפעת משלח או מישהוא אחר. ממה שאני רואה בינתיים משאייר זה שקשה לו מאוד כשהכדור לא בידיים שלו. הוא פאסיבי מדי בתור
sg ולא נע מספיק כדי לקבל כדור וגם לא דורש אותו. . אולי מדובר בחוסר ביטחון, אולי לא. חדירות לא ראיתי ממנו בכלל, אבל אולי פספסתי.
חושש ממגע ? לא יודע.
לפחות הקליעה שלו נקייה ויפה בספוט אפ שוט וכאן לא רואים פגיעה שהייתה יכולה להיות כתוצאה מפציעה ברשתית.
(השאלה אם זה מה שהוא יכול להציג כרגע, רק תכונה של ספוט אפ שוטר. לפחות פוטיציאלית יש לו הרבה יותר. )
יכול להיות באמת שלבלאט לא תהיה ברירה אלא להעביר אותו לעמדה 1 ולתת לו לרכז, כדי לתת לו יותר ביטחון במשחק שלו על חשבון אוחיון. אוחיון יחסית לא רע עד כה, אבל יש לו לימיט של כישרון התקפי מאוד מוגדר( ומוגבל) בעוד שלשאייר יש פוטנציאל גבוה בהרבה.

אני חושב שיקח לו עוד לא מעט זמן עד שיהיה גארד מוביל בירוליג, אם בכלל. זה לא יקרה ביום אחד. בינתיים נצטרך הרבה סבלנות.

זה די נכון. הבעיה שלו, בעיקר בהתחלה, זה חוסר בטחון, וזה בסדר גמור. נראה שהוא כבר עבר את זה, השתלב, ולאט לאט נכנס לעניינים, והתרומה שלו עולה.
תנועה הוא דווקא עושה, הוא לא מקבל מספיק את הכדור... חדירות אף פעם לא היה הצד החזק שלו, אבל באחד המשחקים בגביע צ'אנס, הוא עשה איזה חדירה יפה ומסר כדור יפה מאוד לאחד הגבוהים, הנדריקס אם אני לא טועה, שסיים את זה לבד מול הסל.
נקודה שלא מספיק נוגעים בה, זה ההגנה. הוא מראה עד עכשיו הגנה טובה מאוד, שלא לומר מצוינת. קשוח מאוד, מזיז מצוין את הרגליים, שומר חזק ופיזי, ולא מפסיק לרוץ בהגנה. הוא גם די ארוך, וזה נותן לו יתרון בחטיפות. נדמה לי שהוא חטף כמה כדורים בזכות האורך שלו.
סך הכל הוא נראה בסדר. מי שציפה שתוך שבועיים הוא יקרע את אירופה ויתפוס מקום בחמישיה חי בסרט. הוא ישתלב לאט לאט, ילמד את הכדורסל האירופאי, ויהיה בסדר. כל ההתעסקות סביבו קצת מוגזמת... בכל זאת, הבחור עבר 4 שנים אצל מייק ששבסקי, והביא את הקבוצה שלו עד לאליפות המכללות (שהוא קלע בגמר 5 מ5 מ3). כדורסל יש לו, בוא ניתן לו להשתלב, לאט לאט. לא צריך לעקוב אחרי כל צעד קטן ולהפוך כל החטאה לאינדיקציה מה היכולות שלו...
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 16 אוקטובר 2011, 11:28

אסור לשכוח שהוא גם השחקן עם הכי פחות ניסיון בכדורסל המקצועני במכבי , הוא אומנם בגיל של אוחיון אבל הרבה פחות מנוסה ולכן גם מקבל פחות דקות...הייתי שמח אם הדקות שלו יבואו על חשבון הדקות של טל וגם שיקבל יותר דקות בעמדה 1....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 16 אוקטובר 2011, 11:34

yzafrir כתב:אסור לשכוח שהוא גם השחקן עם הכי פחות ניסיון בכדורסל המקצועני במכבי , הוא אומנם בגיל של אוחיון אבל הרבה פחות מנוסה ולכן גם מקבל פחות דקות...הייתי שמח אם הדקות שלו יבואו על חשבון הדקות של טל וגם שיקבל יותר דקות בעמדה 1....

קשה לראות אותו מקבל דקות בעמדה 1, בטח שפארמר פה. פארמר-פאפאס-אוחיון סוגרים את העמדה הזאת בכל המסגרות. אם פארמר יעזוב, ולא יגיע רכז, אז נראה אותו יקבל דקות בעמדה הזאת, והוא יכול לעשות את זה מצוין (מסר קרוב ל5 אסיסטים אם אני לא טועה במכללות). בניגוד למה ששלח וסהר אומרים, שהוא לא רכז, רק קלעי. ששבסקי אומר שהוא קומבו קלאסי, יכול לשחק ב2 העמדות מצוין, אבל הם כמובן מבינים יותר...
asafb96

הודעהעל ידי אבי » 16 אוקטובר 2011, 13:02

שייר נתן דקות טובות כששיחק נגד י-ם ובטח שהייתי נותן לו לשחק לפני טל בורשטיין.
גם לדייויד בלו לקח זמן להפוך לשחקן שהוא היום. אני מקווה ומאמין ששייר יהפוך לשחקן אירופאי טוב עם הזמן ועם דקות המשחק שיקבל.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי kubachrick » 16 אוקטובר 2011, 17:33

יש לו פוטנציאל לשייר הזה,ויש לו קליעה יוצאת מן הכלל כחלק מזה,
אבל נכון לעכשיו הבן אדם מתנהל על המגרש כמו אישה המנהלת סדנה הכנת להיריון ולא כמו שחקן כדורסל,
חוץ מהקליעה,שאי אפשר לקחת את זה ממנו - חוסר הביטחון,שאני מאמין ומקווה שיתפתח,גורם לו להיראות בצורה רעה מאוד.
כדור נוחת לידו והוא לא מסוגל לקחת אותו בגלל שהוא פשוט רוטט מרוב פחד.
kubachrick

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 16 אוקטובר 2011, 17:34

kubachrick כתב:יש לו פוטנציאל לשייר הזה,ויש לו קליעה יוצאת מן הכלל כחלק מזה,
אבל נכון לעכשיו הבן אדם מתנהל על המגרש כמו אישה המנהלת סדנה הכנת להיריון ולא כמו שחקן כדורסל,
חוץ מהקליעה,שאי אפשר לקחת את זה ממנו - חוסר הביטחון,שאני מאמין ומקווה שיתפתח,גורם לו להיראות בצורה רעה מאוד.

אני ממש לא מסכימה איתך..
אם תראה שוב את המשחק נגד חולון ונגד הפועל ירושלים אתה תוכל לראות כמה פעמים הוא היה חופשי לחלוטין ואף אחד לא מסר לו(למרות שהוא קלע באחוזים נפלאים)
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 16 אוקטובר 2011, 17:42

נו מה אתה מצפה? משחקן שבא לשחק בקבוצה חדשה, במקום חדש, עם אנשים חדשים, שהוא יודע שהוא לא ממש האופציה הראשונה בהתקפה, יבוא עם בטחון של מייקל ג'ורדן ויפציץ? לאט לאט....
הוא מתנהל בסדר גמור, ויהיה בסדר גמור. תפסיקו לעקוב אחרי כל צעד מסכן שהוא עושה ולפרש
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 16 אוקטובר 2011, 19:24

בחיים שלי לא שמעתי על סדנת הכנה להריון ולא ראיתי אשה שמנהלת אחת כזאת, אז קשה לי להבין למה אתה מתכוון.

לי שייר מזכיר קצת את הסגנון של יותם, רק קצת יותר פסיבי (אם יכול להיות דבר כזה :laugh2 ).
יש לו טונה של כשרון, ואני רק מקווה שיוכל להגיע לרמתו של יותם ואף לעבור אותו. כולם ירוויחו מזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי kubachrick » 16 אוקטובר 2011, 19:55

asafb96 כתב:

נו מה אתה מצפה? משחקן שבא לשחק בקבוצה חדשה, במקום חדש, עם אנשים חדשים, שהוא יודע שהוא לא ממש האופציה הראשונה בהתקפה, יבוא עם בטחון של מייקל ג'ורדן ויפציץ? לאט לאט....
הוא מתנהל בסדר גמור, ויהיה בסדר גמור. תפסיקו לעקוב אחרי כל צעד מסכן שהוא עושה ולפרש

בזמן שאני צופה במכבי,יצא לי לראות הרבה שחקנים צעירים במשחקם הראשון במכבי,בגילו של שאייר,לפעמים פחות.
לבחור הזה יש פחד קהל מוגזם הרבה יותר מכל אחד שראיתי בעבר,הבן אדם מסוחרר בצורה מפחידה,עד כדי כך שהוא בקושי מסוגל להוליך כדור.
אם תסתכל היטב תראה כמה הוא לא מצליח להשתלב בהלך המשחק בשום צורה,חוץ קצת מקליעה.
kubachrick

הודעהעל ידי jol9 » 16 אוקטובר 2011, 19:58

kubachrick כתב:
asafb96 כתב:

בזמן שאני צופה במכבי,יצא לי לראות הרבה שחקנים צעירים במשחקם הראשון במכבי,בגילו של שאייר,לפעמים פחות.
לבחור הזה יש פחד קהל מוגזם הרבה יותר מכל אחד שראיתי בעבר,הבן אדם מסוחרר בצורה מפחידה,עד כדי כך שהוא בקושי מסוגל להוליך כדור.

פחד קהל אין לו. שכחת כנראה איפה הוא שיחק כמה שנים ומול איזה קהל (כולל הפיינל פור של המכללות).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 16 אוקטובר 2011, 20:05

kubachrick כתב:
asafb96 כתב:

שטויות, באמת ששטויות.
הבחור שיחק בגמר המכללות מול קהל לא פחות גדול באף אולם באירופה, שכל אמריקה מסתכלת, והוא תפר 5מ5 ל3, ולקח אליפות.
הוא יהיה בסדר גמור, תפסיקו עם זה. באמת. הוא בסדר גמור, ויהיה יותר מבסדר גמור בעתיד, אם רק תתנו צ'אנס לא תפרשו כל דבר קטן שהוא עושה או לא עושה. שחררו כבר :?
asafb96

ג'ון שאייר

הודעהעל ידי שחף » 22 אוקטובר 2011, 14:47

סימן שאלה גדול עד עכשיו. אם דייויד העדיף לתת במילאנו דקות אפילו לבורשטיין ולא לבחור זה אומר דרשני. אחרי ההחתמה של לאנגפורד ספק רב אם הוא יראה דקות מחוץ לליגה הישראלית. יכול להיות שצריך להשאיל לקבוצה ישראלית שיצבור ניסיון ודקות משחק. מצד שני פציעה(טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה מלח מים מלח מים מלח מים) של שחקן או עזיבה של פארמר תשאיר חור בבקו האחורי. דעתכם?
שחף

Re: ג'ון שאייר

הודעהעל ידי אבי » 22 אוקטובר 2011, 14:50

אם דייויד בלאט העדיף לתת במילאנו דקות לבורשטיין ולא לשאייר (כשאחוזי ה-3 של מכבי מחרידים) אז הבעיה היא אצל בלאט ולא אצל שאייר.
אין צורך להשאיל את שאייר. צריך לתת לו יותר דקות, על חשבון בורשטיין.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מרסר, עידן ו־133 אורחים