המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ניצן פלד יוצא להגנת שאייר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ניצן פלד יוצא להגנת שאייר

הודעהעל ידי kubachrick » 22 אוקטובר 2011, 15:33

אפילו שונא בורשטיין כמוני,מעדיף את בורשטיין במילאנו על פני שאייר.
שאייר הוא פוסי,הוא היה נמס על המגרש.
kubachrick

Re: ג'ון שאייר

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 22 אוקטובר 2011, 15:40

אבי כתב:אם דייויד בלאט העדיף לתת במילאנו דקות לבורשטיין ולא לשאייר (כשאחוזי ה-3 של מכבי מחרידים) אז הבעיה היא אצל בלאט ולא אצל שאייר.
אין צורך להשאיל את שאייר. צריך לתת לו יותר דקות, על חשבון בורשטיין.

מסכים
וגם על חשבון אוחיון
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 22 אוקטובר 2011, 15:43

kubachrick כתב:אפילו שונא בורשטיין כמוני,מעדיף את בורשטיין במילאנו על פני שאייר.
שאייר הוא פוסי,הוא היה נמס על המגרש.

לפחות שאייר יכול לעשות סל מס"מ וחצי ולא מחטיא דאנקים או זריקות חופשיות כמו בורשטיין
בורשטיין לא יכול לעשות אפילו דבר אחד בינוני אני לא מדבר אפילו על זה שיעשה משהו אחד טוב
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי jol9 » 22 אוקטובר 2011, 15:44

דווקא בורשטיין קלע 2/2 במשחק הזה.

אני מסכים שהוא לא מתאים לרמה הגבוהה של היורוליג, אבל לפחות תדייק.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 22 אוקטובר 2011, 15:49

jol9 כתב:דווקא בורשטיין קלע 2/2 במשחק הזה.

אני מדבר בכללי על בורשטיין ולא על המשחק הכי טוב שהיה לו מזה 5 שנים שהיה לו ביום חמישי :laugh1
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי jol9 » 22 אוקטובר 2011, 15:54

JasonWilliams12 כתב:
jol9 כתב:דווקא בורשטיין קלע 2/2 במשחק הזה.

אני מדבר בכללי על בורשטיין ולא על המשחק הכי טוב שהיה לו מזה 5 שנים שהיה לו ביום חמישי :laugh1

אני חוזר על זה כאן כבר פעם שלישית, אבל המשחק הכי טוב של בורשטיין במכבי ב-5 השנים האחרונות, היה אמנם מזמן, אבל הוא זה שמנע ממגדל
את התואר הכפול ב2007.
כנראה שזה לא ממש מעניין את כל אלה שיורדים עליו כאן בלי סוף, אבל בשבילי המשחק הזה שווה את כל השכר שהוא קיבל במכבי מאז שנפצע והפך להיות
שחקן בינוני מבחינה מקצועית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2011, 15:55

זה מזכיר לי את הויכוח שהיה פה על הסנטר העציץ ההוא שהיבאו לפני שנה (לא זוכר את השם). ברור לחלוטין שלשייר יש כדורסל, אבל גם ברור לי שיש סיבה שהוא לא משחק. הוא נראה מפוחד כשהוא עולה על המגרש וכנראה שהוא גם לא מדהים באימונים. אני בטוח שבלאט לא סתם מייבש אותו במצב הגארדים הנוכחי של מכבי. לגבי ההשוואה להלפרין - פלד קצת מגזים. הלפרין שחקן הרבה יותר טוב משייר והיה כזה בכל הרמות. יש גבול לכמה שטויות אפשר לכתוב.

בשורה התחתונה, אחרי שהביאו את לנגפורד, צריך לשקול ברצינות השאלה של שייר. ברור לחלוטין שהוא לא מוכן לרמות האלו כרגע ואין טעם לייבש אותו על הספסל.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 22 אוקטובר 2011, 16:00

roy1000 כתב:זה מזכיר לי את הויכוח שהיה פה על הסנטר העציץ ההוא שהיבאו לפני שנה (לא זוכר את השם). ברור לחלוטין שלשייר יש כדורסל, אבל גם ברור לי שיש סיבה שהוא לא משחק. הוא נראה מפוחד כשהוא עולה על המגרש וכנראה שהוא גם לא מדהים באימונים. אני בטוח שבלאט לא סתם מייבש אותו במצב הגארדים הנוכחי של מכבי. לגבי ההשוואה להלפרין - פלד קצת מגזים. הלפרין שחקן הרבה יותר טוב משייר והיה כזה בכל הרמות. יש גבול לכמה שטויות אפשר לכתוב.

בשורה התחתונה, אחרי שהביאו את לנגפורד, צריך לשקול ברצינות השאלה של שייר. ברור לחלוטין שהוא לא מוכן לרמות האלו כרגע ואין טעם לייבש אותו על הספסל.

לא היית כאן תקופה, וההשוואות של שייר להלפרין היו דבר שבשגרה כאן בפורום. אני חושב שמספרם של אלה שחשבו ששייר טוב מהלפרין, או לפחות comparable היה גבוה מחצי מגולשי הפורום.

בלי קשר לשייר, שאני מאוד מחבב אותו, אני מקווה שבשנה הבאה הלפרין כן יהיה במכבי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 22 אוקטובר 2011, 16:11

roy1000 כתב:זה מזכיר לי את הויכוח שהיה פה על הסנטר העציץ ההוא שהיבאו לפני שנה (לא זוכר את השם). ברור לחלוטין שלשייר יש כדורסל, אבל גם ברור לי שיש סיבה שהוא לא משחק. הוא נראה מפוחד כשהוא עולה על המגרש וכנראה שהוא גם לא מדהים באימונים. אני בטוח שבלאט לא סתם מייבש אותו במצב הגארדים הנוכחי של מכבי. לגבי ההשוואה להלפרין - פלד קצת מגזים. הלפרין שחקן הרבה יותר טוב משייר והיה כזה בכל הרמות. יש גבול לכמה שטויות אפשר לכתוב.

אני חושב שהגג שלו יותר גבוה מהלפרין. הוא אמור להיות שחקן עם אופי חזק יותר. לא סתם הוא הוביל מכללה מובילה כמו דיוק לתואר מכללות.
שחף

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2011, 16:13

jol9 כתב:

לא היית כאן תקופה, וההשוואות של שייר להלפרין היו דבר שבשגרה כאן בפורום. אני חושב שמספרם של אלה שחשבו ששייר טוב מהלפרין, או לפחות comparable היה גבוה מחצי מגולשי הפורום.

נראה לי שזה קשור להילה של דיוק. אבל אם אתה משווה בין השחקנים, הלפרין עולה עליו בכל דבר - החל מפיזית, דרך קליעה, חדירה ומסירה. אנשים פה מזלזלים בהלפרין, אבל מדובר בכישרון מאוד גדול ברמות האירופאיות. הוא לא סתם נבחר בדראפט בלי לשחק במכללה, דבר ששחקנים כמו קטש לא עשו.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 22 אוקטובר 2011, 16:14

roy1000 כתב:
jol9 כתב:

נראה לי שזה קשור להילה של דיוק. אבל אם אתה משווה בין השחקנים, הלפרין עולה עליו בכל דבר - החל מפיזית, דרך קליעה, חדירה ומסירה. אנשים פה מזלזלים בהלפרין, אבל מדובר בכישרון מאוד גדול ברמות האירופאיות. הוא לא סתם נבחר בדראפט בלי לשחק במכללה, דבר ששחקנים כמו קטש לא עשו.

זאת עובדה ולא דעה. אנשים פה מזלזלים בוודאות בהלפרין
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2011, 16:16

שחף כתב:אני חושב שהגג שלו יותר גבוה מהלפרין. הוא אמור להיות שחקן עם אופי חזק יותר. לא סתם הוא הוביל מכללה מובילה כמו דיוק לתואר מכללות.

באופי הוא ללא ספק נהדר. גם בלימודים הבנתי שהיה טוב. מבחינת כישרון נטו, הוא לא בליגה של הלפרין והגג שלו נמוך בהרבה. כדורסל מכללות לאו דווקא מתרגם לכדורסל מקצועני בצורה מושלמת.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2011, 16:19

jol9 כתב:זאת עובדה ולא דעה. אנשים פה מזלזלים בוודאות בהלפרין

די ברור התסכול של האוהדים מהלפרין, אבל לא צריך לבלבל את האופי עם הכישרון והיכולת. להלפרין אולי אין את האופי הדרוש בשביל להיות "השחקן", אבל כישרון יש לו יותר מכל גארד ישראלי שמשחק היום.
roy1000

הודעהעל ידי yarinsaky » 22 אוקטובר 2011, 16:24

roy1000 כתב:
jol9 כתב:זאת עובדה ולא דעה. אנשים פה מזלזלים בוודאות בהלפרין

די ברור התסכול של האוהדים מהלפרין, אבל לא צריך לבלבל את האופי עם הכישרון והיכולת. להלפרין אולי אין את האופי הדרוש בשביל להיות "השחקן", אבל כישרון יש לו יותר מכל גארד ישראלי שמשחק היום.[/quote]

שזו לא חוכמה גדולה היום . :)

אני מודה שאני לא מחבב במיוחד את הלפרין השחקן, אבל היה עדיף למכבי בהרבה אותו על אוחיון שהגיע כברירת מחדל.
שאייר עדיין בוסרי לגמרי, נראה די חלש פיזית כרגע, מתפקד כספוט אפ שוטר ולא יותר מזה. זה עדיין רחוק מבחינתו .
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי שחף » 22 אוקטובר 2011, 16:25

roy1000 כתב:
שחף כתב:אני חושב שהגג שלו יותר גבוה מהלפרין. הוא אמור להיות שחקן עם אופי חזק יותר. לא סתם הוא הוביל מכללה מובילה כמו דיוק לתואר מכללות.

באופי הוא ללא ספק נהדר. גם בלימודים הבנתי שהיה טוב. מבחינת כישרון נטו, הוא לא בליגה של הלפרין והגג שלו נמוך בהרבה. כדורסל מכללות לאו דווקא מתרגם לכדורסל מקצועני בצורה מושלמת.

עוד פעם הקביעות החד משמעיות. חשבתי שאחרי אידסון, פארגו ופישר עברנו את זה. ודאי שכדורסל מכללות הוא לא ראי לכדורסל מקצועני, כי שייר היה שחקן מכללות יותר טוב מכמה שחקני NBA.
שחף

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2011, 16:29

שחף כתב:[עוד פעם הקביעות החד משמעיות. חשבתי שאחרי אידסון, פארגו ופישר עברנו את זה. ודאי שכדורסל מכללות הוא לא ראי לכדורסל מקצועני, כי שייר היה שחקן מכללות יותר טוב מכמה שחקני NBA.

במקרה הזה זה חד משמעי לחלוטין. תראה משחקים שלו בדיוק ותשווה אותו להלפרין באליפות עד 21. הלפרין בזמנו היה כישרון לא פחות גדול מכספי.
roy1000

הודעהעל ידי שחף » 22 אוקטובר 2011, 16:33

חד משמעי כמו זה שאסור שפארגו יוביל את מכבי ושפישר שחקן לליגה הבלגית? אני מצטער, שייר במכללות שיחק נגד לא מעט שחקנים יותר טובים מאלו שיותם שיחק נגדם באליפויות בעתודה.
שחף

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2011, 16:40

שחף כתב:חד משמעי כמו זה שאסור שפארגו יוביל את מכבי ושפישר שחקן לליגה הבלגית? אני מצטער, שייר במכללות שיחק נגד לא מעט שחקנים יותר טובים מאלו שיותם שיחק נגדם באליפויות בעתודה.

בערך. בכל מקרה, המציאות מדברת כרגע ולשייר אין דקות משחק במכבי לפני לנגפורד ובטח שלא אחריו. מכבי צריכה להשאיל אותו למקום שבו יקבל דקות משחק ואז יהיה אפשר להשוות אותו לכל מי שתרצה.
roy1000

הודעהעל ידי שחף » 22 אוקטובר 2011, 16:41

roy1000 כתב:
שחף כתב:חד משמעי כמו זה שאסור שפארגו יוביל את מכבי ושפישר שחקן לליגה הבלגית? אני מצטער, שייר במכללות שיחק נגד לא מעט שחקנים יותר טובים מאלו שיותם שיחק נגדם באליפויות בעתודה.

בערך. בכל מקרה, המציאות מדברת כרגע ולשייר אין דקות משחק במכבי לפני לנגפורד ובטח שלא אחריו. מכבי צריכה להשאיל אותו למקום שבו יקבל דקות משחק ואז יהיה אפשר להשוות אותו לכל מי שתרצה.

בהקשר הזה- מסכים איתך ב-100%.
שחף

הודעהעל ידי יוסי22 » 22 אוקטובר 2011, 17:51

לא הבנתי למה זה צריך להיות אחד על חשבון השני , גם שאייר וגם הלפרין הם שחקנים מאוד מוכשרים אחד בשיא הקריירה ורק משהו שאינו בשליטת מכבי /השחקן מנע ממנו לשחק העונה במכבי ואחד מוכשר מאוד אבל בתחילת הדרך ועוד יתן הרבה למכבי אם ישאר בה לאורך זמן.

זה אגב מזכיר לי שלמכבי היה אמור להיות קו גארדים מצוין עם פארגו והלפרין , משהו בדרך התפנצ'ר בצורה מאוד לא נעימה והאשמה היחידה של מכבי היא שלא עשו כלום כדי לתקן את זה אלא העדיפו לעמוד בחיבוק ידיים.
יוסי22

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־39 אורחים