המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ניצן פלד יוצא להגנת שאייר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ניצן פלד יוצא להגנת שאייר

הודעהעל ידי yarinsaky » 22 אוקטובר 2011, 17:56

אגב, יכול להיות שכדאי להשאיל אותו העונה כדי שיקבל דקות משמעותיות . הייתי מעדיף להיפטר מבורשטיין, אבל ברור שזה לא יקרה.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי misha » 22 אוקטובר 2011, 17:58

שוב, צריך סבלנות, העונה בקושי התחילה ועוד מוקדם להגיע למסקנות מרחיקות לכת. לוקח זמן להסתגל לכדורסל האירופאי (אני לא משווה כמובן אבל אפילו לפארקר כשהגיע בהתחלה לאירפה לקח זמן להסתגל), פלוס הוא מגיע אחרי עונה קשה (פציעה) וכרגע הוא חסר ביטחון. כדורסל יש לו, גם היום אני לוקח אותו לפני אוחיון ובורשטיין.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2011, 18:07

misha כתב:שוב, צריך סבלנות, העונה בקושי התחילה ועוד מוקדם להגיע למסקנות מרחיקות לכת. לוקח זמן להסתגל לכדורסל האירופאי (אני לא משווה כמובן אבל אפילו לפארקר כשהגיע בהתחלה לאירפה לקח זמן להסתגל), פלוס הוא מגיע אחרי עונה קשה (פציעה) וכרגע הוא חסר ביטחון. כדורסל יש לו, גם היום אני לוקח אותו לפני אוחיון ובורשטיין.

סבלנות זה בסדר, אבל אם בתוך חודש הוא לא מוצא את עצמו צריך להשאיל אותו לקבוצה אחרת - אפילו בארץ.
roy1000

הודעהעל ידי misha » 22 אוקטובר 2011, 18:16

roy1000 כתב:
misha כתב:שוב, צריך סבלנות, העונה בקושי התחילה ועוד מוקדם להגיע למסקנות מרחיקות לכת. לוקח זמן להסתגל לכדורסל האירופאי (אני לא משווה כמובן אבל אפילו לפארקר כשהגיע בהתחלה לאירפה לקח זמן להסתגל), פלוס הוא מגיע אחרי עונה קשה (פציעה) וכרגע הוא חסר ביטחון. כדורסל יש לו, גם היום אני לוקח אותו לפני אוחיון ובורשטיין.

סבלנות זה בסדר, אבל אם בתוך חודש הוא לא מוצא את עצמו צריך להשאיל אותו לקבוצה אחרת - אפילו בארץ.

סבלנות זה המפתח, כדורסל יש לו. אין לי ספק שבהמשך העונה הוא יהיה הגארד הרביעי ברוטציה (אחרי פארמר, לאנגפורד ופאפאס), הוא פשוט יותר כשרוני מיוגב ומהגופה של טל כדי שזה לא יבוא לידי ביטוי בשלב מסוים. חוץ מזה, לא לשכוח שפארמר יעזוב מתישהו והמחליף לא בדיוק יבוא באותה שנייה אז אם אתה משאיל את שייר, אתה יכול להישאר מאוד דל בגארדים (ועוד צריך להכניס את לאנגפורד לכושר).
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי שחף » 22 אוקטובר 2011, 18:18

שייר נראה חסר ביטחון לחלוטין. לא לכל אחד יש את האופי של פניני ובלו שיכולים לעלות מהספסל ולשים 3 שלשות כמו כלום.
שחף

הודעהעל ידי עגל הזהב » 23 אוקטובר 2011, 04:32

אני מצטער, באמת ניסיתי אבל לא הצלחתי לבין למה אומרים פה כל הזמן "שאייר מוכשר" ..
על איזה כישרון אתם מדברים? אפשר להשוות אותו באיזשהו תחום להלפרין?
שאייר לא אתלטי
לא מהיר
אין יכולות אישיות
אין הובלת כדור
אומרם שיש לו קליעה.. אז אומרים
בינתיים לא ראיתי אותה כל כך
הלפרין זה שחקן שהיה דופק במשחקי עתודה 30 נקודות מול נבחרות ענקיות כמו ספרד (שאם אני לא טועה לא הפסידה מספר שנים עד המשחק מול ישראל)
להזכיר לכם מה הוא עשה באליפות מול סרביה..?
קודם ששייר יצליח לעבור שחקן -אחד- בכדרור ואז נדבר..

הלפרין בעברו היה נותן תצוגות של מעל 20 נקודות ביורולויג מול קבוצות כמו ריאל
הישראלי היחיד שמסוגל לעשות את זה כרגע הוא אליהו ואולי אולי פניני אם באמת תפס יום ענק של קליעה
עגל הזהב

הודעהעל ידי er79 » 23 אוקטובר 2011, 04:41

בינתיים שייר מסריח, אני מאוד מאוכזב. חוסר הביטחון שלו מתחיל להזכיר לי את פוט. וזה לא שבלאט לא נתן לו הזדמנויות. איפה רכז מכללת דיוק, זה שהביא לה את האליפות? אני לא רואה זכר ממנו כרגע.
er79

הודעהעל ידי roy1000 » 23 אוקטובר 2011, 05:23

misha כתב:
roy1000 כתב:

סבלנות זה המפתח, כדורסל יש לו. אין לי ספק שבהמשך העונה הוא יהיה הגארד הרביעי ברוטציה (אחרי פארמר, לאנגפורד ופאפאס), הוא פשוט יותר כשרוני מיוגב ומהגופה של טל כדי שזה לא יבוא לידי ביטוי בשלב מסוים. חוץ מזה, לא לשכוח שפארמר יעזוב מתישהו והמחליף לא בדיוק יבוא באותה שנייה אז אם אתה משאיל את שייר, אתה יכול להישאר מאוד דל בגארדים (ועוד צריך להכניס את לאנגפורד לכושר).

סבלנות זו מילה יפה, אבל זה בדר"כ לא עובד. שחקן שיושב על הספסל חודשיים לא פתאום מתחיל לשחק. אפשר לתת לו עוד חודש, אולי עוד חודשיים, אבל בסופו של דבר אי אפשר להחזיק את הבחור הזה בשביל כמה דקות בליגה האדריאטית. עדיף להשאיל אותו ולתת לו לשחק ולצבור ביטחון במקום אחר.

לגבי המחסור בגארדים - בלאט בבירור מעדיף את בורשטיין ואוחיון על פני שייר כרגע. אולי זה ישתנה בתוך חודש, אבל אם לא, זה לא ישתנה בכלל לאורך העונה.
roy1000

הודעהעל ידי ankram » 23 אוקטובר 2011, 06:38

kubachrick כתב:אפילו שונא בורשטיין כמוני,מעדיף את בורשטיין במילאנו על פני שאייר.
שאייר הוא פוסי,הוא היה נמס על המגרש.

את בורשטיין אתה שונא , שאייר הוא פוסי , סמית' הוא שום דבר וכלום.
יש משהוא אחד שאתה אוהב בקבוצה הזאת או שאתה חובב סאדו?
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי yzafrir » 23 אוקטובר 2011, 06:44

er79 כתב:בינתיים שייר מסריח, אני מאוד מאוכזב. חוסר הביטחון שלו מתחיל להזכיר לי את פוט. וזה לא שבלאט לא נתן לו הזדמנויות. איפה רכז מכללת דיוק, זה שהביא לה את האליפות? אני לא רואה זכר ממנו כרגע.

זאת בדיוק הבעיה , הוא לא משחק רכז במכבי ולדעתי הוא כן צריך לשחק רכז . הוא עומד בצד כמו שאמרו לו ומחכה (פנוי לגמרי) לקבל את הכדור בדיוק כמו שהתרגיל צריך לעבוד רק שהחברה לא כלכך סופרים אותו והביטחון שלו בריצפה .
הוא צריך את הכדור בידיים שלו כדי לעשות דברים טובים לקבוצה ולצערי אולי אין לו מקום כרגע כי בלאט מעדיף את אוחיון ואפילו את טל לעמדה 1 לפעמים .
מה שכן ההגנה שלו טובה ומאוד אהבתי כשהוא שיחק יחד עם אוחיון והם עשו הגנת לחץ שהובילה לשתי חטיפות רצופות והמון בלאגן בהתקפת היריבה .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי ankram » 23 אוקטובר 2011, 06:46

jol9 כתב:
JasonWilliams12 כתב:
jol9 כתב:דווקא בורשטיין קלע 2/2 במשחק הזה.

אני מסכים שהוא לא מתאים לרמה הגבוהה של היורוליג, אבל לפחות תדייק.

אני מדבר בכללי על בורשטיין ולא על המשחק הכי טוב שהיה לו מזה 5 שנים שהיה לו ביום חמישי :laugh1

אני חוזר על זה כאן כבר פעם שלישית, אבל המשחק הכי טוב של בורשטיין במכבי ב-5 השנים האחרונות, היה אמנם מזמן, אבל הוא זה שמנע ממגדל
את התואר הכפול ב2007.
כנראה שזה לא ממש מעניין את כל אלה שיורדים עליו כאן בלי סוף, אבל בשבילי המשחק הזה שווה את כל השכר שהוא קיבל במכבי מאז שנפצע והפך להיות
שחקן בינוני מבחינה מקצועית.

אני לא חושב שאלו שיורדים עליו בלי סוף , בכלל נולדו לפני 5 שנים :eek
מה בכלל אתה טורח? זאת אותה תסמונת המקבילה לאסקימוסים שזונחים את הסבא שלהם בשלג לאחר שהוא כבר לא יכול לתרום לשבט.
קפטן מכבי תל אביב מקבל פה מקומץ אלים "טיפול" שאפילו קדאפי לא קיבל בלינץ' , פשוט תחושת גועל. ואחת הסיבות שאני יחסית ממעט להגיע לפה.
כל מה שאני יכול לאחל לאותו קומץ שמשתין על בורשטיין , ולפניו על שלף , שבדרך הם יורדים על אוחיון ושאייר , שהם יקבלו את אותו יחס מהמשפחה שלהם
שהם יצטרכו את העזרה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי er79 » 23 אוקטובר 2011, 06:52

צפריר, זה לא משנה, הוא מוביל כדור, והוא יכול לעשות זאת גם מעמדה 2. גם פארגו ופרקינס עשו זאת הרבה ביחד שנה שעברה. הבעיה היא שהוא לא יוזם, הוא לא לוקח, הוא מחכה שיתנו לו, עומד בצד ומתפלל לאללה. שייר עצמו אמר שהוא משחק בשתי העמדות, זה לא תירוץ, הבחור כרגע נמצא בחסם מנטלי רציני, ואני לא יודע עד כמה סבלנות תהיה כלפיו.
er79

הודעהעל ידי yzafrir » 23 אוקטובר 2011, 06:55

הבעיה שלו כרגע שהוא ממושמע מידי , הוא צריך להתחיל להוציא את הרוע שלו ולקחת את הכדור ולא לחכות בפינה כל הזמן (לפעמים הוא ממש לא ניכנס לתמונה מרוב שהוא תקוע בפינה...) אבל זה עניין של בטחון ושל משמעת כנראה...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי er79 » 23 אוקטובר 2011, 07:03

זה בדיוק העניין, ואנחנו יודעים שהוא יודע לעשות זאת, הוא כבר עשה זאת בעבר. אבל הוא חייב ליזום, גם אם זה על מחיר של כמה החטאות, אם הוא לא ייזום הוא לא ייכנס לתלם. כרגע הוא ג'ף פוט נמוך.
er79

הודעהעל ידי ankram » 23 אוקטובר 2011, 07:05

roy1000 כתב:
jol9 כתב:
roy1000 כתב:זה מזכיר לי את הויכוח שהיה פה על הסנטר העציץ ההוא שהיבאו לפני שנה (לא זוכר את השם). ברור לחלוטין שלשייר יש כדורסל, אבל גם ברור לי שיש סיבה שהוא לא משחק. הוא נראה מפוחד כשהוא עולה על המגרש וכנראה שהוא גם לא מדהים באימונים. אני בטוח שבלאט לא סתם מייבש אותו במצב הגארדים הנוכחי של מכבי. לגבי ההשוואה להלפרין - פלד קצת מגזים. הלפרין שחקן הרבה יותר טוב משייר והיה כזה בכל הרמות. יש גבול לכמה שטויות אפשר לכתוב.

בשורה התחתונה, אחרי שהביאו את לנגפורד, צריך לשקול ברצינות השאלה של שייר. ברור לחלוטין שהוא לא מוכן לרמות האלו כרגע ואין טעם לייבש אותו על הספסל.

לא היית כאן תקופה, וההשוואות של שייר להלפרין היו דבר שבשגרה כאן בפורום. אני חושב שמספרם של אלה שחשבו ששייר טוב מהלפרין, או לפחות comparable היה גבוה מחצי מגולשי הפורום.

בלי קשר לשייר, שאני מאוד מחבב אותו, אני מקווה שבשנה הבאה הלפרין כן יהיה במכבי.

נראה לי שזה קשור להילה של דיוק. אבל אם אתה משווה בין השחקנים, הלפרין עולה עליו בכל דבר - החל מפיזית, דרך קליעה, חדירה ומסירה. אנשים פה מזלזלים בהלפרין, אבל מדובר בכישרון מאוד גדול ברמות האירופאיות. הוא לא סתם נבחר בדראפט בלי לשחק במכללה, דבר ששחקנים כמו קטש לא עשו.

כאחד שאינו מחבב את הלפרין (אופי לא כשרון משחק) , הרשה לי לענות לך.
אין שום עוררין על היכולות של הלפרין , אני לא חושב שיש פה משהו שחושב שמבחינת יכולות נטו , הלפרין לא שייך לרמות הגבוהות , הוא כבר 3 שנים נמצא בפוזיציה שאת היכולות שלו הוא כבר לא צריך להוכיח.
עם זאת , ונעזוב לרגע את עניין העזיבה הצורמת שלו ממכבי , הבעייה הכי גדולה של הלפרין היא שהוא לא מביא את סט היכולות האלו , לרגעים שבאמת צריך אותם. כלומר זה סבבי להביא 20+ נקודות במשחק שאינו גורלי או חשוב
אבל זה בטל ב 60 אם זה לא מגיע מתי שבאמת צריך.ובכל ההיסטוריה של הלפרין למעט מספר משחקים בעונת קטשרף (ובסופה הוא נעלם כהרגלו) , הוא לא הביא את היכולות האלו למימוש , מתי שהקבוצה היתה זקוקה להם.

לעומתו שאייר (שלא יהיו לך ספקות , לולי הפציעה שלו בעיין , הוא היה מגיע ל NBA) , כן היה במעמדים גדולים וכן הציג בהם יכולת שיא , אולי הפציעה הוציאה לו את המיץ...

בל נשכח שגם לבלו היה קשה להסתגל למשחק האירופאי בשנה הראשונה שלו , שבא הוא היה NON FACTOR , ומשנה לשנה הוא רק השתפר , תנו לבחור סבלנות , סעמק.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 23 אוקטובר 2011, 07:09

roy1000 כתב:

עוד לא נגמלת ממשחקי השחמט האלו? :duh
להזכירך בלו (אז בלות'נתל) לא מצא את עצמו שלושת רבעי עונה באותה עונה של סל ז'אלגיריס המפורסם , רק כדי לתת פיניש שהוביל אותו לבחירה של סקרמנטו , מה מפריע לך שהוא סופג את הכדורסל האירופאי
במדי מכבי , המקום שהוא תופס במטוס מפריע לך?
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי yzafrir » 23 אוקטובר 2011, 07:13

אני חושב ששייר והלפרין יכלו להיות ביחד במכבי , מי שהגיע בגלל הבלאגן עם הלפרין הוא אוחיון .
אני בהחלט הייתי רוצה לראות את הלפרין שנה הבאה במכבי אבל אם הוא ממשיך עם תרגילי המס וכל השטויות האלו אז שישאר מחוץ לקבוצה .
לגבי שייר , הוא רק צריך לקבל את הבטחון שלו ולבלאט יש חלק גדול בזה....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי er79 » 23 אוקטובר 2011, 07:52

הוא לא חתם בספרטק לשנתיים?
er79

הודעהעל ידי yarinsaky » 23 אוקטובר 2011, 08:06

er79 כתב:הוא לא חתם בספרטק לשנתיים?

אכן.
ואני מסכים עם יוסי. מכבי לא נערכה טוב אחרי מה שקרה עם הלפרין ופארגו ועובדה שמחתימים שחקן עכשיו ( שעדיין צריך להיכנס לכושר ) מדברת בעד עצמה. בפעם האחרונה שזה קרה בתאריך הזה, פחות או יותר, זה היה עם החתמת מרכוס בראון ( חתם ב 20 באוקטובר שלוש שנים קודם ).
אבל זהו, עכשיו צריך לקוות לטוב ויש חומר לא רע בכלל לבלאט.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי roy1000 » 23 אוקטובר 2011, 09:58

ankram כתב:
roy1000 כתב:

עוד לא נגמלת ממשחקי השחמט האלו? :duh
להזכירך בלו (אז בלות'נתל) לא מצא את עצמו שלושת רבעי עונה באותה עונה של סל ז'אלגיריס המפורסם , רק כדי לתת פיניש שהוביל אותו לבחירה של סקרמנטו , מה מפריע לך שהוא סופג את הכדורסל האירופאי
במדי מכבי , המקום שהוא תופס במטוס מפריע לך?

אני לא אוהב את הרעיון של לקבור שחקנים על הספסל. דברים כאלה גומרים קריירות לאנשים. אני בדעה שאם לא משתמשים בשחקן צעיר ומוכשר, עדיף להשאיל אותו. אין הבדל בין מאצ'בן לשייר במקרה הזה (פרט לכסף). יש לך כבר 5 גארדים+ ברוטציה לפני שייר - תן לו ללכת, לקבל דקות משחק במקום אחר ולחזור בעונה הבאה מוכן לתפקיד יותר מרכזי. מכבי זה לא מקום טוב לצבור ביטחון ולשקם את הקריירה וזה מה שהוא צריך.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־63 אורחים