המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ניצן פלד יוצא להגנת שאייר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ניצן פלד יוצא להגנת שאייר

הודעהעל ידי jol9 » 23 אוקטובר 2011, 10:33

ankram כתב:
jol9 כתב:
JasonWilliams12 כתב:
jol9 כתב:דווקא בורשטיין קלע 2/2 במשחק הזה.

אני מסכים שהוא לא מתאים לרמה הגבוהה של היורוליג, אבל לפחות תדייק.

אני מדבר בכללי על בורשטיין ולא על המשחק הכי טוב שהיה לו מזה 5 שנים שהיה לו ביום חמישי :laugh1

אני חוזר על זה כאן כבר פעם שלישית, אבל המשחק הכי טוב של בורשטיין במכבי ב-5 השנים האחרונות, היה אמנם מזמן, אבל הוא זה שמנע ממגדל
את התואר הכפול ב2007.
כנראה שזה לא ממש מעניין את כל אלה שיורדים עליו כאן בלי סוף, אבל בשבילי המשחק הזה שווה את כל השכר שהוא קיבל במכבי מאז שנפצע והפך להיות
שחקן בינוני מבחינה מקצועית.

אני לא חושב שאלו שיורדים עליו בלי סוף , בכלל נולדו לפני 5 שנים :eek
מה בכלל אתה טורח? זאת אותה תסמונת המקבילה לאסקימוסים שזונחים את הסבא שלהם בשלג לאחר שהוא כבר לא יכול לתרום לשבט.
קפטן מכבי תל אביב מקבל פה מקומץ אלים "טיפול" שאפילו קדאפי לא קיבל בלינץ' , פשוט תחושת גועל. ואחת הסיבות שאני יחסית ממעט להגיע לפה.
כל מה שאני יכול לאחל לאותו קומץ שמשתין על בורשטיין , ולפניו על שלף , שבדרך הם יורדים על אוחיון ושאייר , שהם יקבלו את אותו יחס מהמשפחה שלהם
שהם יצטרכו את העזרה.

לי יש תחושה שזה דווקא ניצת אצל אנשים שאני יותר מעריך ומכבד כאן, ואיכשהו גולש לפסים לא יפים אצל כולם.
יש כאן הרבה מאוד גולשים אינטלגנטים ורציניים שגם יורדים על טל.
האמת, גם לי די נמאס ממנו מקצועית, אבל על הכבוד שלו חייבים לשמור.

ד"א - אתה מוזמן לבקר כאן יותר, כי צריך גם את הדברים המאזנים - זה חשוב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 23 אוקטובר 2011, 13:16

לי יש תחושה שזה דווקא ניצת אצל אנשים שאני יותר מעריך ומכבד כאן, ואיכשהו גולש לפסים לא יפים אצל כולם.
יש כאן הרבה מאוד גולשים אינטלגנטים ורציניים שגם יורדים על טל.
האמת, גם לי די נמאס ממנו מקצועית, אבל על הכבוד שלו חייבים לשמור.

ד"א - אתה מוזמן לבקר כאן יותר, כי צריך גם את הדברים המאזנים - זה חשוב.

כמו שכתבתי פה לא מזמן, בדיון אחר על בורשטיין, אף אחד לא באמת אוהב אותו היום מבחינה מקצועית, אבל שזה גולש לפסים כאלה, אצל אנשים שמכנים את עצמם "אוהדי מכבי", ויורדים בצורה מזעזעת על הקפטן, זה בושה.
אין בעיה לתת ביקורת, על כך שהוא לא טוב, ולא פוגע, והכל בסדר, אבל יש קוו אדום, וזה נמאס לשמוע את הדיבורים האלה. כמו שANKRAM כתב לפני, באמת נראה שרוב האנשים שיורדים עליו, לא יצא להם לראות כדורסל לפני הפציעה של טל, אז בימים של האפמן, ונדב, ופארקר, ו-וויצ'יץ', וכל החבורה, אז שהיה שחקן חמישיה בקבוצה הטובה באירופה.
פשוט לא נשמע לי היגיוני, שאדם שראה את טל תורם כל קח לקבוצה ולמועדון, ולוקח איתה ים של תארים, יורד עליו ככה. הירידות האלה נשמעות כאילו זה בא ממישהו שראה את טל מהפציעה והלאה.
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 23 אוקטובר 2011, 13:22

מסכים לחלוטין , אפשר לבקר את היכולת של טל עכשיו אבל היא אפשר להכחש לעבר שלו ולעונות הטובות שלו במכבי .
אני הייתי מאלו שאמרו כבר לפני שנתיים ששארפ צריך לפרוש כי הוא מיותר מקצועית אבל לרגע לא זילזלתי בבן אדם והיסטוריה שלו במכבי . כך גם במקרה של טל .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־81 אורחים