המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

יורוליג, מחזור 1: מילאנו נגד מכבי - חמישי, 20:45, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מחזור 1: מילאנו נגד מכבי - חמישי, 20:45, ערוץ 1

הודעהעל ידי עלמה צהובה » 20 אוקטובר 2011, 20:53

פרמאר כמו שמשון - הוריד את התלתלים והלך לו הכוח...:(

נקווה שזו היתה טבילת אש ראשונה למי שצריך ומכבי תראה אחרת במשחקים הבאים

חג שמח!
ככה יוצאים מהקבר בסטייל !
סמל אישי של המשתמש
עלמה צהובה

הודעהעל ידי המכביה » 20 אוקטובר 2011, 20:54

שבוע הבא משחק ראשון בהיכל מול פרטיזן. הזדמנות לשנות הכל.
המכביה

הודעהעל ידי יוסי22 » 20 אוקטובר 2011, 20:56

jol9 כתב:רע וחבל. אפשר להתנחם בזה שבפעמיים האחרונות בהן דייויד בלאט אימן את מכבי והפסיד את המשחק הראשון, מכבי הגיעה לפיינל פור.

הערב כלום לא הלך. ג'יימס נמחק מהרוטציה לחלוטין, סופו נתן כמה דקות טובות, אבל לא מעבר, פארמר היה חושך, סמית' נשאר במשחקי ההכנה, פניני היה בינוני מינוס וגם
הנדריקס היה די חלש בסיכומו של עניין.
על טל ויוגב אין מה לדבר - הם לא צריכים לשחק במשחקים ברמה הזאת. אפשר להשתמש בהם במשחקי בית פה ושם, או נגד קבוצות חלשות, אבל לא מעבר לזה.

בלו, ליאור ופאפאס מצויינים, במיוחד ליאור, שסחב את מכבי על הגב שלו כל המשחק, ומשום מה לא קיבל מספיק כדורים.
ליאור נתן היום תשובה לכל המפקפקים (גם בהגנה שלו), והוא היום מניה בטוחה. עכשיו צריך לראות מי מרים את הרמה ומצטרף אליו.

מסכים לגבי הכול חוץ מסופו שקיבל היום 13 דקות ובשביל 13 דקות הוא נתן תרומה מספקת בהחלט.

אני מקווה שבלאט יסיק מסקנות לגבי הבחירה ביוגב במקום שאייר וינסה את השחקן שלפחות יש לו פוטנציאל לעשות משהו ברמות האלו, בכל מקרה הוא חייב להסיק מסקנות לגבי החמישיה ביורוליג (עוד לפני שמגיע הגארד שחייב לבוא , זה נראה לי ברור לגמרי) .
יוסי22

הודעהעל ידי yarinsaky » 20 אוקטובר 2011, 20:57

למרות תצוגה איומה הפסדנו רק 7, אז אולי יש עתיד. מילאנו לא כל כך גדולים בסך הכול למרות כל השמות.

פארמר בהצגה סטייל ארויו של ימי החושך, סמית' לא לוקח על עצמו כמעט בהתקפה, אוחיון ובורשטיין ביחד זה בערך כלום ושאייר זה ספסל.

מה נשאר היום ? פאפלוקאס. :)

שני דברים מטרידים אותי בעיקר - הגנה אוורירית , חסרים גארדים אתלטיים כמו בשנה שעברה שידעו ללחוץ ולחטוף. דבר שני - מכבי לא יוצרת מספיק מצבים לקלעים ונדמה לי שמספר האסיסטים נמוך . אם לא יוצרים מצבים אז לפיטצ שיהיה גארד שיקח על עצמו את המשחק, גם זה אין.

ד"א, איפה לאנגפורד ?
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 20 אוקטובר 2011, 20:58

יוסי22 כתב:
jol9 כתב:רע וחבל. אפשר להתנחם בזה שבפעמיים האחרונות בהן דייויד בלאט אימן את מכבי והפסיד את המשחק הראשון, מכבי הגיעה לפיינל פור.

הערב כלום לא הלך. ג'יימס נמחק מהרוטציה לחלוטין, סופו נתן כמה דקות טובות, אבל לא מעבר, פארמר היה חושך, סמית' נשאר במשחקי ההכנה, פניני היה בינוני מינוס וגם
הנדריקס היה די חלש בסיכומו של עניין.
על טל ויוגב אין מה לדבר - הם לא צריכים לשחק במשחקים ברמה הזאת. אפשר להשתמש בהם במשחקי בית פה ושם, או נגד קבוצות חלשות, אבל לא מעבר לזה.

בלו, ליאור ופאפאס מצויינים, במיוחד ליאור, שסחב את מכבי על הגב שלו כל המשחק, ומשום מה לא קיבל מספיק כדורים.
ליאור נתן היום תשובה לכל המפקפקים (גם בהגנה שלו), והוא היום מניה בטוחה. עכשיו צריך לראות מי מרים את הרמה ומצטרף אליו.

מסכים לגבי הכול חוץ מסופו שקיבל היום 13 דקות ובשביל 13 דקות הוא נתן תרומה מספקת בהחלט.

אני מקווה שבלאט יסיק מסקנות לגבי הבחירה ביוגב במקום שאייר וינסה את השחקן שלפחות יש לו פוטנציאל לעשות משהו ברמות האלו, בכל מקרה הוא חייב להסיק מסקנות לגבי החמישיה ביורוליג (עוד לפני שמגיע הגארד שחייב לבוא , זה נראה לי ברור לגמרי) .

לא אמרתי שהוא היה חושך או גרוע. היו לו כמה דקות טובות, אבל לא סתם הוא שיחק מעט. הוא לא הצליח לעצור את בורוסיס וגם לא לקלוע מספיק.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 20 אוקטובר 2011, 21:00

וואו, רוי ושמואל כאן, רבים כמו בימים הטובים.
איזו נוסטלגיה.... :dance4

ולמשחק,
צר לי, אבל אוחיון ובורשטיין באמת לא צריכים לראות דקות ביורוליג, הם יכולים לקבל מצידי 40 דקות כל אחד בליגה, ועוד כמה באדריאטית אבל ביורוליג אפילו לא אחת.
אני חושבת שכל עוד אין עוד גארד לא תהיה ברירה חוץ מלעלות בחמישייה עם פאפאס ופארמר.
את המנוחה שלו פאפאס יקבל בליגה ובאדריאטית, ביורוליג אנחנו זקוקים לו והרבה.

לגבי פארמר, סמית, סופו וכל היתר שהיו חלשים, אפשר לסלוח, קורה.
חוץ מזה שאל תשכחו שבשביל פארמר זה היה משחק ראשון ביורוליג, זה לא תמיד כזה קל, גם אם אתה כוכב נ.ב.א - זה לוקח זמן.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי יוסי22 » 20 אוקטובר 2011, 21:01

13 דקות זה פשוט מעט מידי בשביל הסנטר המוביל שלך , פארמר היה זוועה והוא כמעט לא ירד מהמגרש .

זה נראה כאילו היד של בלאט קלה מידי על ההדק של סופו( וגם של ליאור לצורך הענין , בדיוק ככה הפסדנו את הגמר האחרון) , קלה מידי.
יוסי22

הודעהעל ידי Allan Turing » 20 אוקטובר 2011, 21:02

האווירה בפורום הזה מוטה נגד יוגב וטל, שלא בצדק.
טל לא היה כזה רע היום (100% מהשדה) ויוגב במשחק היורוליג הראשון שלו.
שניהם שחקנים ישראלים שההתקדמות שלהם צריכה להיות חשובה לכולם-לא ברור לי האנטי הזה.
מה שעוד ברור זה, שאם ביום כשהקו האחורי שלנו חושך, ושאייר לא רואה דקה, ספק אם הוא נספר ע"י דיויד.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי שחף » 20 אוקטובר 2011, 21:03

יוסי22 כתב:13 דקות זה פשוט מעט מידי בשביל הסנטר המוביל שלך , פארמר היה זוועה והוא כמעט לא ירד מהמגרש .

זה נראה כאילו היד של בלאט קלה מידי על ההדק של סופו( וגם של ליאור לצורך הענין , בדיוק ככה הפסדנו את הגמר האחרון) , קלה מידי.

לא הבנתי למה שון ג'יימס לא שיחק כמעט היום. האילטקים חדרו די בחופשיות את הקו האחורי המאוד לא אתלטי של מכבי ולא היה מי שיפריע להם בפנים.
שחף

הודעהעל ידי שמואל1 » 20 אוקטובר 2011, 21:03

Allan Turing כתב:האווירה בפורום הזה מוטה נגד יוגב וטל, שלא בצדק.
שניהם שחקנים ישראלים שההתקדמות שלהם צריכה להיות חשובה לכולם-לא ברור לי האנטי הזה.
מה שעוד ברור זה, שאם ביום כשהקו האחורי שלנו חושך, ושאייר לא רואה דקה, ספק אם הוא נספר ע"י דיויד.

מספיק לראות משחק אחד של יוגב ביורוליג כדי להבין שהוא לא ברמה הזאת, בדיוק כמו שהספיק לראות את ג'ף פוט משחק אחד כדי להבין שהוא לא שחקן כדורסל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 20 אוקטובר 2011, 21:03

עם כל הכבוד ליוגב וטל(אין הרבה אחרי המשחק היום) אי אפשר להאשים אותם בהפסד כששני שחקנים מובילים כמו פארמר וסמית' בתצוגות נגרות. רק ליאור, פאפאס(מלך) ובלו הגיעו למשחק.
חוץ מלשבור טבעות מבחוץ, עצבנה אותי הסגירה לריבאונד שבנערות ב' עושים יותר טוב.
ההגנה פישלה בגדול: משאירים קלעים שלהם לבד לזריקות פנויות גם מ3 וגם מחצי מרחק, חילופים לא נחוצים ועזרות לא נכונות. קשה לחזור כשאתה מחליף סלים רוב הזמן.
ובכל זאת כמעט חזרנו (שופטים היו על הפנים), אבל אם היו משחקים עם אותו רצון ברבע השלישי כמו ברבע הרביעי, לא היינו נכנסים לבור כזה.
אין לי ספק שיבוא עוד גארד, בטח אחרי משחק כזה. מקווה שיסגרו כבר עם לאנגפורד. בינתיים אין מה להיכנס להיסטריה, בעונה שעברה פתחנו עם משחק הרבה יותר גרוע וידענו להתאושש, למרות שהשנה יש בית הרבה יותר קשה.

לפחות שברנו היום את השיא של מספר משתמשים שמחוברים בו זמנית. 94 למי ששואל.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי oriya » 20 אוקטובר 2011, 21:04

מכבי גם לא פגעה משלוש, חוץ מבלו ...
בלאט לא היה מפסיד שום דבר אם היה מכניס את שאייר קצת ברבע האחרון,אולי הוא היה פוגע...
אבל למרות הזוועה של בורשטיין ואוחיון בלאט לא נתן לא צ'אנס..מעניין למה, מה הוא עד כדי כך לא מרשים באימונים ? ..
oriya

הודעהעל ידי יוסי22 » 20 אוקטובר 2011, 21:05

שחף כתב:
יוסי22 כתב:13 דקות זה פשוט מעט מידי בשביל הסנטר המוביל שלך , פארמר היה זוועה והוא כמעט לא ירד מהמגרש .

לא הבנתי למה שון ג'יימס לא שיחק כמעט היום. האילטקים חדרו די בחופשיות את הקו האחורי המאוד לא אתלטי של מכבי ולא היה מי שיפריע להם בפנים.

אישית נראה לי שהוא לא מסוגל לאיים על הסל גם עוד שנה ועם יוגב כבר יש רק 4 שחקנים בהתקפה אז 3 זה קצת בעייתי.
יוסי22

הודעהעל ידי yarinsaky » 20 אוקטובר 2011, 21:05

:grin

בורשטין צריך להתקדם ? בורשטיין ? :cry3
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי Allan Turing » 20 אוקטובר 2011, 21:05

שמואל1 כתב:

מספיק לראות משחק אחד של יוגב ביורוליג כדי להבין שהוא לא ברמה הזאת, בדיוק כמו שהספיק לראות את ג'ף פוט משחק אחד כדי להבין שהוא לא שחקן כדורסל.

פארגו נראה רע יותר שנה אחורה, והיתר היסטוריה.
לי יש הרגשה שהוא בדרך להפך לשחקן יורוליג לגיטימי.
שמור וגזור.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי מקאדו » 20 אוקטובר 2011, 21:05

בורשטיין לא מתאים ליורוליג גם לא לקופליג , אולי לליגת הנכים וגם לשם הוא כבר איטי מידיי.
מקאדו

הודעהעל ידי המכביה » 20 אוקטובר 2011, 21:07

מקאדו כתב:בורשטיין לא מתאים ליורוליג גם לא לקופליג , אולי לליגת הנכים וגם לשם הוא כבר איטי מידיי.

אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק.

אני באמת לא מבין מה הוא עושה על המגרש.
המכביה

הודעהעל ידי kubachrick » 20 אוקטובר 2011, 21:08

מקאדו כתב:בורשטיין לא מתאים ליורוליג גם לא לקופליג , אולי לליגת הנכים וגם לשם הוא כבר איטי מידיי.

דוגמא טובה למה לא לומר.(בשביל הבחורצ'יק שחירף נפשו להגנת בורשטיין ודגניה א')
kubachrick

הודעהעל ידי misha » 20 אוקטובר 2011, 21:09

ושכחתי להוסיף - דייויד חייב לתת דקות לשייר על חשבון יוגב וטל. שייר אומנם עוד לא הסתגל עד הסוף אבל ייתן לך קליעה, הגנה סבירה ולא יעשה דברים שהוא לא יודע בכוח (כמו שיוגב ניסה היום).
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי asafb96 » 20 אוקטובר 2011, 21:25

kubachrick כתב:

דוגמא טובה למה לא לומר.(בשביל הבחורצ'יק שחירף נפשו להגנת בורשטיין ודגניה א')

לא חירף נפשו ולא נעליים. מגיע לבורשטיין ביקורת על הרמה שלו בכדורסל, אבל שמישהו כותב "חבל שהוא לא נכלל בעסקת שליט", "אי אפשר ליהיות יותר אפס ממנו", ושאר הדברים, זה בושה. אני גם מבקר אותו על זה שהוא חלש, ולא פוגע (אגב, מה הוא אשם? הוא לא טוב, זה תפקידו של דייויד לספסל אותו).
אגב, שבירכתי את החתמת פאפאס, וטענתי פה בלי סוף שהוא יכול לתרום, וזה החתמה גדולה, תקלתי בכמה תגובות נגד. הנה הפנינים מהקיץ:

החתמה שהופכת את בורשטיין ואוחיון למאוד משמעותיים העונה .
אם כל הכבוד לעבר של פאפאס , אין פה שום מחשבה לעתיד ( והאמת גם לא כל כך להווה ...) אבל....
אין לי עכשיו שום ספק שמכבי הולכים להחתים את פרקינס וככה אם לא יהיה על פאפא הרבה עומס אז אולי הוא עוד יוכל לתת חלק מהקסם שאולי עוד נישאר לו....אם זה מה שיגרום להשארת פרקינס אז אני מקבל את ההחתמה הזאת אבל אם לא, זו הולכת להיות אחת ההחתמות הטיפשיות של מכבי בהסטוריה...

אני אסביר שוב , מבחנתי אם ההחתמה הזאת היא מה שתשאיר בסופו של דבר את פרקינס אז אני מקבל את ההחתמה הזאת אבל אם סגל הגארדים יסגר רק עם פאפאס אז זו החתמה טיפשית בלי שום מחשבה קדימה...הבן אדם בן 34 אחרי עונה חלשה למרות שגם תאודוסיץ' היה חלש ולפאפאס היה מספיק הזדמנויות .
נכון שכבר 10 שנים כולם ריירו עליו אבל כך היה גם עם מרכוס ברואן . אני בספק אם הוא מסוגל לתרום היום למכבי כמו שתרם בעבר לצסק"א (כי באולימפיאקוס כבר לא הכי תרם...) ואני מקווה שבלא ט לא יתן לו להיות יותר מידי דומיננטי על חשבון השחקנים שבאמת צריכים להוביל את הסגל הזה.

אחרי זה, שאמרתי שפאפאס החתמה גדולה, ומי שאומר שלא יאכל את הכובע, הנה מה שקיבלתי:
אסף , שמרתי את ההודעה שלך עם הכובע כי היא אחת הבאמת חזקות שלך , אל תדאג אני מכין לך את הכובע של דפני ליף , אחרי חודש בשדרה הוא יהיה לך ממש טעים בערך כמו גבינה צרפתית....

שורה תחתונה, פאפאס היה, ונשאר שחקן ענק. בגיל 25, בגיל 35, הוא ווינר ושחקן ענק.

לגבי המשחק, מי שאכזב אותי הכי הרבה היום, זה בכלל בלאט. ממש לא אהבתי את ניהול המשחק שלו.
פארמר לא פגע, אבל זה עוד אפשר לקבל. משחק ראשון שלו ביורוליג, לא קיבל מי יודע מה כבוד (אההמממ גאלינרי...), ואני חושב שישתפר בעתיד.
בורשטיין כשחקן לא ברמה הזאת, זה ידוע, ולא ברור לי למה בלאט נותן לו דקות
אוחיון לא היה משהו. לא ציפיתי שיתן 20 נקודות ו10 אסיסטים, אבל בכל זאת הוא מאוד אכזב. מקווה מאוד שישתפר בהמשך.
שאייר צריך לקבל דקות לפני שניהם, לאנגפורד חייב לחתום בהקדם המיידי.
סמית' לא פגע, נראה כמו שחקן של יום עאסל יום באסל...
סופו וג'יימס לא קיבלו מספיק דקות.
סך הכל, אם לאנגפורד יגיע, אני חושב שהעתיד לא כל כך שחור. יש פוטציאל, נקווה שיגיע, ודייויד ימצא מהר מאוד את ההרכבים שצריכים לרוץ. מי השחקנים המובילים שלו, ומי לליגה ולאדריאטית.
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־97 אורחים