המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יורוליג, מחזור 1: מילאנו נגד מכבי - חמישי, 20:45, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מחזור 1: מילאנו נגד מכבי - חמישי, 20:45, ערוץ 1

הודעהעל ידי אורי » 21 אוקטובר 2011, 09:52

טרנס קינסי אמנם שומר טוב, אבל שחקן התקפה מאוד בינוני. סמית' לא נופל ממנו בכלום והמשחק שקינסי הציג נגד פרטיזן ממש לא משקף לגביי היכולת האמיתית שלו.
ולגביי מילאנו - קבוצה בכלל לא רעה, והם נראו די בסדר ביחס לקבוצה חדשה לחלוטין שמחפשת את עצמה, והם עוד יראו טוב יותר לדעתי. לא זכורה לי קבוצה שעברה מהפכה כ''כ גדולה בסגל וישר הציגה כדורסל גדול. וכמו שאמרתי, יחסית למשחק יורוליג ראשון(ועוד נגד קבוצה חזקה)הם נראו בסדר גמור.
אורי

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 21 אוקטובר 2011, 09:59

קינסי היה מתאים יותר בקיץ. סמית' סמול פורוורד מובהק לצערי, לא אחד שיכול ליצור מכדרור. מכבי צריכה כזה בעמדה מספר 3 של הכדורסל המודרני. אם לא הייתה צריכה, הייתה מסתפקת בגיא פניני...
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שחף » 21 אוקטובר 2011, 10:08

הדבר היחיד שקינסי פחות טוב בו מדווין סמית' זה הקליעה שלו. לקינסי יש 2.5 עונות יותר מוצלחות מסמית' ביורוליג וגם עונה אחת עם 50 משחקים ב-NBA ברזומה וממוצעים לא רעים בכלל. בכל מקרה כמו שמראה המהלך למטה הוא שחקן הרבה יותר מוכשר מסמית'. הוא קצת איכזב בכל מה שקשור לסקורינג שלו אבל מבחינת יכולת לשים כדור על הרצפה, אתלטיות וכנראה גם הגנה הוא רמה אחרת מסמית'.

שחף

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 21 אוקטובר 2011, 10:18

בעונת הרוקי שלו הייתה לו תקופה מטורפת לפני תום העונה. כמדומני, לא נבחר בדראפט, השתחל לממפיס איכשהו, וסיים את העונה עם ממוצעים של 19 נקודות למשחק בחודשיים האחרונים לסיום. בסופו של דבר לא יצא ממנו כלום בNBA אבל הוא השתקע יפה ביורוליג, ובטורקיה ספציפית למעשה. שחקן עם כשרון הגנתי גדול, יכולת ליצור לעצמו וקליעה סבירה. אבל ניחא, כבר פספסנו אותו.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שחף » 21 אוקטובר 2011, 10:36

לא יודע אם פיספסנו, יש לאפס אופציה עליו לשנה הבאה. בכל מקרה, אני לא יודע מה יהיה עם סמית', אבל אפשר היה להחתים שחקן דומה לו ומוכח ביורוליג שלא היה עולה הרבה יותר, מישהו כמו תומאס קלאטי שהוא גם שומר הרבה יותר טוב(אני בספק אם מאליק היירסטון היה חוגג עליו ככה). גם הנרי דומרקנט יכל להיות אופציה למרות שהוא טיפה נמוך לשחקן בעמדה 3.
שחף

הודעהעל ידי yzafrir » 23 אוקטובר 2011, 13:19

asafb96 כתב:
אסף, אצה לך הדרך.
כולה משחק אחד, ראשון בעונת היורוליג, ואתה כבר מסיק מסקנות ומצטט ציטוטים על אכילת כובעים.

בוא נדבר במהלך העונה, כשנראה מה יהיה התפקיד הקבוע של פאפלוקס בקבוצה ואיך הוא ימלא אותו.

האמנתי בפאפאס לפני ששיחק, אחרי שנתן את ההצגה, ואני מאמין ובטוח שהוא יהיה נפלא גם בהמשך. אני ממש לא מצפה שכל משחק הוא יתן תפוקה כזאת, ממש לא, אבל סתם להראות תגובה שמישהו אשכרה כתב שזה יכולה ליהיות ההחתמה המטומטמת בהיסטוריה...

זה יפה להביא ציטוטים אחרי משחק אחד ביורוליג שהקבוצה הפסידה ולדבר על אכילת כובעים.....אתה חסר סבלנות , יש עוד עונה ארוכה בדרך ואין לי ספק שפאפאס לא יוכל לסחוב אותנו על כתפיו אם פארמר יעזוב לאורך כל העונה.....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 23 אוקטובר 2011, 13:22

yzafrir כתב:
asafb96 כתב:
אסף, אצה לך הדרך.
כולה משחק אחד, ראשון בעונת היורוליג, ואתה כבר מסיק מסקנות ומצטט ציטוטים על אכילת כובעים.

בוא נדבר במהלך העונה, כשנראה מה יהיה התפקיד הקבוע של פאפלוקס בקבוצה ואיך הוא ימלא אותו.

האמנתי בפאפאס לפני ששיחק, אחרי שנתן את ההצגה, ואני מאמין ובטוח שהוא יהיה נפלא גם בהמשך. אני ממש לא מצפה שכל משחק הוא יתן תפוקה כזאת, ממש לא, אבל סתם להראות תגובה שמישהו אשכרה כתב שזה יכולה ליהיות ההחתמה המטומטמת בהיסטוריה...

זה יפה להביא ציטוטים אחרי משחק אחד ביורוליג שהקבוצה הפסידה ולדבר על אכילת כובעים.....אתה חסר סבלנות , יש עוד עונה ארוכה בדרך ואין לי ספק שפאפאס לא יוכל לסחוב אותנו על כתפיו אם פארמר יעזוב לאורך כל העונה.....

אף אחד לא אמר שהוא יסחוב את מכבי, אבל להגיד עליו שהוא ההחתמה שיכולה להתברר כגורעה בהיסטוריה??
אף אחד גם לא מצפה שיתן כל משחק את התפוקה הזאת, וגם ברור שיהיו לו משחקים פחות טובים, אבל סתם משהו להיזכר פה, מה הלך הקיץ, ומה קורה בפועל. כמו שקורה בכל שנה ושנה.
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 23 אוקטובר 2011, 13:25

אם תקרא את כל הדיון אז אמרתי שאם יהיה מצב שפארמר יעזוב ונישאר איתו כרכז ראשון , אנחנו יכולים למצוא את עצמינו במצב שהוא יאלץ לסחוב אותנו על הגב יחד עם יוגב וכך במקום שיחתימו רכז צעיר יותר ומוכשר שכן יוכל לעשות זאת אנחנו תיתקע עם שחקן בן 35 שיקרוס מהעומס ואז ההחתמה שלו באמת תתברר כמטופשת ביותר....זו מצב שבאמת יכול להתממש אם השביתה תיגמר ולא ימצאו מחליף איכותי לפארמר....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 23 אוקטובר 2011, 13:28

yzafrir כתב:אם תקרא את כל הדיון אז אמרתי שאם יהיה מצב שפארמר יעזוב ונישאר איתו כרכז ראשון , אנחנו יכולים למצוא את עצמינו במצב שהוא יאלץ לסחוב אותנו על הגב יחד עם יוגב וכך במקום שיחתימו רכז צעיר יותר ומוכשר שכן יוכל לעשות זאת אנחנו תיתקע עם שחקן בן 35 שיקרוס מהעומס ואז ההחתמה שלו באמת תתברר כמטופשת ביותר....זו מצב שבאמת יכול להתממש אם השביתה תיגמר ולא ימצאו מחליף איכותי לפארמר....

אם תקרא את כל הדיון? קראתי אותו, תאמין לי.
העומס זה פשוט לא נכון. פאפאס כמו שראינו, ממש לא ישחק יותר ממשחק-שניים בשבוע. בליגה ובחלק מהמשחקים באדריאטית, יוגב, שאייר ובורשטיין יסגרו את עמדות הגארד. עכשיו יש גם את פארמר, אז בכלל יש עומק, וגם לאנגפורד יקבל דקות באדריאטית. הוא לא הולך לשחק 3 משחקים כל שבוע, וכדורסל הוא לא שכח.
כולם מקווים שיבוא רכז עם עזיבת פארמר, פה אין דיון.. זה ברור לכולם, אבל נסתדר גם בלי.
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 23 אוקטובר 2011, 13:43

עם מי תסדר כשפארמר ילך ?
עם יוגב ופאפאס ? עם בורשטיין ??
כרגע זה לא נראה ששייר הולך להיות אופציה רצינית העונה וגם יוגב מראה סימנים שמזכירים לי יותר את וויז מאשר רכז יורוליג איכותי...מה שמשאיר את פאפאס לרכז הבכיר הבודד , דבר שהוא יכול לעשות אבל לזמן מאוד מוגבל וגם נגד יריבות מאוד ספציפיות כמו מילאנו שהרכזים שלה הם ג'אקטי וקוק....
מכבי תיהיה חייבת רכז נוסף בצורה נואשת ....אבל יחד עם זה אין טעם להביא שחקן כבר עכשיו ולכן אופציית פרקינס תמיד באויר....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 23 אוקטובר 2011, 13:53

yzafrir כתב:עם מי תסדר כשפארמר ילך ?
עם יוגב ופאפאס ? עם בורשטיין ??
כרגע זה לא נראה ששייר הולך להיות אופציה רצינית העונה וגם יוגב מראה סימנים שמזכירים לי יותר את וויז מאשר רכז יורוליג איכותי...מה שמשאיר את פאפאס לרכז הבכיר הבודד , דבר שהוא יכול לעשות אבל לזמן מאוד מוגבל וגם נגד יריבות מאוד ספציפיות כמו מילאנו שהרכזים שלה הם ג'אקטי וקוק....
מכבי תיהיה חייבת רכז נוסף בצורה נואשת ....אבל יחד עם זה אין טעם להביא שחקן כבר עכשיו ולכן אופציית פרקינס תמיד באויר....

מה אני כותב מה אתה כותב... :? אתה מגיב על מה שכתבתי או על מה שבא לך להגיד?
דיברת על העומס, הגבתי לך על העומס. עכשיו מה הקשר?
כן, נסתדר עם פאפאס, אוחיון, ושאייר. נקווה שיבוא גארד, אבל תרצה או לא, מה שמסתמן כרגע זה שלא יגיע עוד, ועם זה נצטרך לחיות.
שאייר לא נראה כמו אחד ש.....? לחזור שוב על הרשימה הזאת של כל האלה שלא נראו ש...., וסיימו ש.... כל עוד פארמר פה, יש לו זמן ודקות להוכיח את עצמו אם יקבל אותם, יש לו את הכישרון להצליח, נראה מה יהיה איתו.
מדברים עליו כאליו הוא איזה טירון שבא אחרי עונת רוקי בינונית במכללות. הבן אדם היה כוכב מכללות, הוביל את דיוק לאליפות, הראה דברים מדהימים, ושיחק תחת מייק ששבסקי. הוא בן 24, ועוד לא קיבל צ'אנס רציני וביטחון מהמאמן לאורך תקופה. בוא נחכה עם הנבואות האלה של מה יהיה איתו.
אני לא משלה את עצמי ששאייר יהפוך לספאנוליס, ואוחיון למקאלב, אבל אני כן מאמין שיהיה אפשר להסתדר על שאייר-פאפאס-אוחיון. זה כנראה תיהיה העמדה החלשה ביותר של מכבי, אבל גם בארסה מחיזקה נגרים, וגם לאפס יש את טונצ'רי ואיללבסקי בעמדת הרכז, וכן נוכל להסתדר עם זה לדעתי. פאפאס כדורסל לא שכח, ויכול לתת 20 דקות של ניהול משחק ברמה הגבוה ביותר, עם הגנה חזקה, אוחיון לא נראה כמו שחקן גדול, אבל אני לא רואה במה הוא נופל מרכזים מחליפים כמו סאדה, או אפילו רודריגז של ריאל, שעד עכשיו נראה באירופה כמו בדיחה עצובה, ולשאייר פוטנציאל גדול, וזמן להתאקלם במסגרות המשניות כל עוד פארמר פה. ושוב, פרקינס אולי אופציה אם אוחיון ושאייר יאכזבו, ופרקינס יחזור לכושר טוב מהר.
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 23 אוקטובר 2011, 14:02

אני מסכים איתך לגבי שייר רק זה נראה שדיויד לא בונה עליו לעונה הזאת לפחות והוא גם לא מראה סימנים כמישהו שיש מה לבנות עליו....
לגבי העומס , אם פארמר יעזוב ופאפאס יצתרך לשחק כרכז מוביל של הקבוצה אז ברור שהעומס עליו יגדל בהרבה והוא לא יוכל לשחק רק במסגרת אחת ואנחנו בטח לא רוצים שהוא ישחק 25-30 דקות למשחק ביורוליג . בגילו אין לי ספק שזה יותר מידי....
אתה כותב שאתה יכול לחזור על הרשימה של השחקנים שנראו ש... וסיימו ש... ואתה בעצמך הבאת ציטוטים על מה שאמרתי על פאפאס אחרי משחק ראשון וכבר חושב שאני צריך לאכול את הכובע...אולי פאפאס גם יהיה אחד שהתחיל ככה ויסיים אחרת לגמרי ?? אותו דבר אפשר לעשות לגבי סמית' , להביא ציטוטים על מה שאמרו עליו אל מול מה שהוא עשה במשחק הראשון אבל זה פשוט מגוחכך....פשוט היית צריך להתאפק לשלב יותר מאוחר של העונה כדי שזה באמת יראה לגיטימי....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 23 אוקטובר 2011, 14:16

yzafrir כתב:אני מסכים איתך לגבי שייר רק זה נראה שדיויד לא בונה עליו לעונה הזאת לפחות והוא גם לא מראה סימנים כמישהו שיש מה לבנות עליו....
לגבי העומס , אם פארמר יעזוב ופאפאס יצתרך לשחק כרכז מוביל של הקבוצה אז ברור שהעומס עליו יגדל בהרבה והוא לא יוכל לשחק רק במסגרת אחת ואנחנו בטח לא רוצים שהוא ישחק 25-30 דקות למשחק ביורוליג . בגילו אין לי ספק שזה יותר מידי....
אתה כותב שאתה יכול לחזור על הרשימה של השחקנים שנראו ש... וסיימו ש... ואתה בעצמך הבאת ציטוטים על מה שאמרתי על פאפאס אחרי משחק ראשון וכבר חושב שאני צריך לאכול את הכובע...אולי פאפאס גם יהיה אחד שהתחיל ככה ויסיים אחרת לגמרי ?? אותו דבר אפשר לעשות לגבי סמית' , להביא ציטוטים על מה שאמרו עליו אל מול מה שהוא עשה במשחק הראשון אבל זה פשוט מגוחכך....פשוט היית צריך להתאפק לשלב יותר מאוחר של העונה כדי שזה באמת יראה לגיטימי....

אי אפשר לדעת. נחכה ונראה. אם הוא יקבל דקות, ויראה יכולת טובה, הוא מן הסתם יטפס ברוטציה. נחכה ונראה.
לגבי העומס, זה פשוט לא נכון, ואתה מנסה בכח להפוך את זה לנכון. פאפאס ישחק משחק-2 בשבוע, גם בלי פארמר, אני בטוח בזה. בליגה, וגם באדריאטית, שאייר, אוחיון, ובורשטיין יתנו את הטון, ופה ושם גם פאפאס ישחק אני מאמין, שלאנגפורד ישלים. אל תשכח את אלון שטיין!!! ;)
גם ביורוליג, הוא ישחק משהו כמו 20-25 דקות, וזה ממש ממש לא הרבה, ולא יעייף אותו. ג'ייסון קיד, בגיל מבוגר יותר, בעומס גדול יותר, שיחק כמו גדול בגמר הNBA. ויש עוד הרבה דוגמאות. הוא לא הולך לשחק 40 דקות כל שלושה ימים.
לגבי השחקנים שהפתיעו, אתה שוב מנסה לסלף את המציאות. הדוגמאות האלה, זה לשחקנים לא "מוכחים", שלא החזיקו מהם, וחלק כבר דאגו לרדת על פדרמן כאילו רצח את משפחתם על ההחתמות האלה, וסיימו כמו גדולים. הימורים, בקיצור. פאפאס זה שחקן שאתה לא יודע מה הוא שווה? אתה לא יודע מה תקבל? הוא השחקן עם הכי הרבה קבלות בסגל שלו. מספיק לראות משחק-שניים כדי להבין שהוא בכושר, וזה מספיק, לפחות בשבילי. שוב, אני לא מצפה שכל שבוע יתן את זה, אבל כולם יודעים שהוא שחקן ענק, וזה גם מסוג השחקנים שיכולים לשחק הרבה שנים, שכן הוא לא שחקן שנוטה לפציעות, ולא בנוי על האתלטיות שנגמרת עם השנים, אלא שחקן שחיי מחכמה, מנהיגות, ווינריות, וניסיון, וזה דברים שלא הולכים לאיבוד. את שלו הוא יתן, גם אם זה לא 12 נקודות ו5 אסיסטים כל משחק.
לגבי סמית', הוא גם שחקן שלא התחיל לשחק אתמול, וראינו אותו באירופה כמה שנים. אנחנו יודעים פחות או יותר מה הסגנון שלו, מה שאנחנו לא יודעים, זה כמה הוא יכול לתרום ביורוליג. את זה אף אחד לא יודע, ופשוט נצטרך לחכות ולראות מה יש לבחור לתרום.
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 23 אוקטובר 2011, 14:25

מה שאתה כותב על פאפאס מזכיר לי בדיוק מה שהיה עם שאראס , מבחנתי שחקן בגילו שעבר כבר את השיא הוא בגדר הימור וצריך להוכיח את עצמו מחדש . את הדברים שהוא מביא אני מכיר אבל השאלה אם הוא יכול להביא אותם גם כרכז מוביל שנושא בעומס העיקרי ( וכן , יהיה עליו עומס גדול יותר במיוחד כשהגיבוי שלו הם אוחיון שייר וטל...) , החתמת רכז נוסף במקום פארמר תוכל להוריד ממנו מהעומס ואז הוא יוכל לסחוב עונה שלמה . אני מקווה שזה שאין לו היסטורית פציעות מפוארת באמת ישחק לטובתו גם העונה אם כי יש את עניין הגיל שלא תורם במקרים האלו...דבר נוסף זה סגנון המשחק של מכבי שהוא מאוד שחוחק , קשה לי לראות את פאפאס מחזיק את משחק הלחץ הזה לאורך זמן , כבר במשחק נגד ציבונה בנוקיה ראיתי אותו תופס את הצד אחרי כמה ספרינטים....
להביא את ג'ייסון קיד כדוגמא זה לא רלוונטי , יש גם המון שחקנים שבגיל 33 שפכו לאגר גם באירופה וגם בNBA....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 23 אוקטובר 2011, 14:33

yzafrir כתב:מה שאתה כותב על פאפאס מזכיר לי בדיוק מה שהיה עם שאראס , מבחנתי שחקן בגילו שעבר כבר את השיא הוא בגדר הימור וצריך להוכיח את עצמו מחדש . את הדברים שהוא מביא אני מכיר אבל השאלה אם הוא יכול להביא אותם גם כרכז מוביל שנושא בעומס העיקרי ( וכן , יהיה עליו עומס גדול יותר במיוחד כשהגיבוי שלו הם אוחיון שייר וטל...) , החתמת רכז נוסף במקום פארמר תוכל להוריד ממנו מהעומס ואז הוא יוכל לסחוב עונה שלמה . אני מקווה שזה שאין לו היסטורית פציעות מפוארת באמת ישחק לטובתו גם העונה אם כי יש את עניין הגיל שלא תורם במקרים האלו...דבר נוסף זה סגנון המשחק של מכבי שהוא מאוד שחוחק , קשה לי לראות את פאפאס מחזיק את משחק הלחץ הזה לאורך זמן , כבר במשחק נגד ציבונה בנוקיה ראיתי אותו תופס את הצד אחרי כמה ספרינטים....
להביא את ג'ייסון קיד כדוגמא זה לא רלוונטי , יש גם המון שחקנים שבגיל 33 שפכו לאגר גם באירופה וגם בNBA....

טוב, אנחנו חוזרים במעגלים. אתה חוזר על הדברים שלך, שבאמת לא מובנים לי, אבל אני מבין שתמשיך אם זה, אולי כדי שנעצור, כי זה לא מתקדם...
מילה אחת רק על הדוגמאות. להשוות את שאראס לפאפאס זה באמת השוואה שמזלזלת באינטליגנציה. שאראס לא שיחק כדורסל כמו בן אדם שנתיים, פאפאס כל הקריירה שלו בטופ, ושיחק שנה שעברה 20 דקות בקבוצה כמו אולי'. זה שהיו לידו שחקנים שלא עזבו את הכדור כמו תאודוסיץ' וספאנוליס, זה משהו אחר...
לגבי קיד, לא הבנתי כל כך את הנקודה. אז אתה כן אומר שבגיל הזה ויותר אפשר לשחק טוב, ואפילו מצוין, למה אתה כותב שזה דוגמא לא רלוונטית? הרי קיד מבוגר מפאפאס, שיחק בעומס גדול ממה שצפוי לאפאפאס (ששוב, לא יהיה עליו עומס, לא יעזור מה תגיד. הוא לא יראה שניה אחת בליגה, וגם באדיראטית הוא לא ישחק כל משחק), ועדיין שיחק מצוין... נו שוין..
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 23 אוקטובר 2011, 14:55

אם פאפאס יציג השנה את אותה יכולת שהציג באולמפיאקוס שנה שעברה אז המצב שלנו גרוע...הבעיה שאם הכדור יהיה יותר בידיים שלו לאורך כל העונה אני גם לא בטוח שזה יעשה לנו טוב . הוא שחקן משלים מעולה אבל בגילו כבר לא יוכל לסחוב את הקבוצה וצריך רק לחכות ולראות מה יקרה איתו .
לגבי קיד , זה לא חכמה להשתמש בשמות של סופרסטארים מה NBA כדוגמא לשחקנים ששיחקו ברמות הכי גבוהות לאורך עונה שלמה מדובר ביחידי סגולה , יש המון שחקנים באירופה צעירים יותר מפאפאס שכבר מראים סימני גסיסה אחרי קריירה מפוארת . אי אפשר להתכחש לזה שהוא נמצא בירידה בקרירה שלו וזה שהסתנוורת עד כדי כך ממשחק ראשון העונה עד כדי כך שגרם לך לצטט הודעות ולצאת בהצהרות זו הבעיה שלך...

ואגב , כנראה שבלאט סתם רושם אותו למשחק נגד אשקלון כי הרי הוא לא הולך לשחק שנייה באדריאטית ובקופליג....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 23 אוקטובר 2011, 14:59

yzafrir כתב:אם פאפאס יציג השנה את אותה יכולת שהציג באולמפיאקוס שנה שעברה אז המצב שלנו גרוע...הבעיה שאם הכדור יהיה יותר בידיים שלו לאורך כל העונה אני גם לא בטוח שזה יעשה לנו טוב . הוא שחקן משלים מעולה אבל בגילו כבר לא יוכל לסחוב את הקבוצה וצריך רק לחכות ולראות מה יקרה איתו .
לגבי קיד , זה לא חכמה להשתמש בשמות של סופרסטארים מה NBA כדוגמא לשחקנים ששיחקו ברמות הכי גבוהות לאורך עונה שלמה מדובר ביחידי סגולה , יש המון שחקנים באירופה צעירים יותר מפאפאס שכבר מראים סימני גסיסה אחרי קריירה מפוארת . אי אפשר להתכחש לזה שהוא נמצא בירידה בקרירה שלו וזה שהסתנוורת עד כדי כך ממשחק ראשון העונה עד כדי כך שגרם לך לצטט הודעות ולצאת בהצהרות זו הבעיה שלך...

ואגב , כנראה שבלאט סתם רושם אותו למשחק נגד אשקלון כי הרי הוא לא הולך לשחק שנייה באדריאטית ובקופליג....

לא לא, זה שאתה מנסה בכח לגמור אותו, זה בעיה שלך.
בשורה התחתונה, 2 משחקים בשבוע זה לא עומס ולא נעליים, והוא שחקן ברמה גבוה מאוד. ובזה נגמר הדיון, כי אתה מנסה בכל דרך להוציא אותו שחקן גמור, ואין לי עצבים להמשיך בזה.
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 23 אוקטובר 2011, 15:12

אני לא מנסה להוציא אותו שחקן גמור . אני מנסה להסביר נקודה מאוד פשוטה . כשפארמר יעזוב הוא ישחק יותר דקות וזו עובדה ( כמו שפרקינס נפצע שנה שעברה ושחקנים נאלצו לשחק יותר...) . מה שזה יגרום לו זה להתעייף מהר יותר ואולי גם להסתכן בפציעות...אם יגיע שחקן במקום פארמר אז סביר מאוד שפאפאס יוכל להחזיק עונה שלמה ככינור שני כמו שהיה כל הקרירה שלו . אבל אם לא....סיכון ענק !!!
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 23 אוקטובר 2011, 15:28

yzafrir כתב:אני לא מנסה להוציא אותו שחקן גמור . אני מנסה להסביר נקודה מאוד פשוטה . כשפארמר יעזוב הוא ישחק יותר דקות וזו עובדה ( כמו שפרקינס נפצע שנה שעברה ושחקנים נאלצו לשחק יותר...) . מה שזה יגרום לו זה להתעייף מהר יותר ואולי גם להסתכן בפציעות...אם יגיע שחקן במקום פארמר אז סביר מאוד שפאפאס יוכל להחזיק עונה שלמה ככינור שני כמו שהיה כל הקרירה שלו . אבל אם לא....סיכון ענק !!!

נו חלאס.... אתה משווה בין העונה שעברה, שאחרי שפרקניס נפצע היה את פארגו ובורשטיין, לעונה הזאת שיהיה את פאפאס, אוחיון, שאייר, בורשטיין, שטיין ולאנגפורד? אתה רציני? אם בלאט ירצה, ואני מניח שהוא ירצה, פאפאס יכול לשחק כל שבוע 2 משחקים, שבאחד מהם הוא יקבל משהו כמו 10-15 דקות, ושום כח שבעולם לא ישכנע אותי שזה בלתי אפשרי.
asafb96

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־124 אורחים