המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

תובנות מהמשחק נגד מילאנו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: תובנות מהמשחק נגד מילאנו

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 20 אוקטובר 2011, 21:33

מסכים עם שחף בעניין, סמית' ופניני כבר קיימים. בורשטיין צריך להיות מחליף שלישי על עמדה 3, לא יותר מזה, ולספק את האלמנט של פוינט-פורוורד כזה, עלק.
לצרף שתיים כמו לנגפורד, שיכול לתת דקות גם ב3 וגם ב1 בהרכבים מסויימים, הוא הצעד הכי מתבקש. גם כי זו מתנה שתמשיך איתך גם אחרי השביתה, וגם כי הוא פשוט מתאים ליד יד נפץ כמו סמית', שמחכה שמישהו יפנה בשבילה מקום.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שחף » 20 אוקטובר 2011, 21:34

מה שעוד ראינו, ורק מחזק את הצורך של מכבי בלאנגפורד(גארד אתלטי עם ידיים ארוכות שיכול לשמור על שלוש עמדות), זה החגיגה של מאליק היירסטון על הקו האחורי של מכבי. עשה מה שהוא רצה, ייצר לעצמו מצבי קליעה וחדר בחופשיות. מכבי חייבת גארד אתלטי שיכול לשמור שחקנים כאלה. מול פרקינס בשנה שעברה זה לא היה קורה.
שחף

הודעהעל ידי itai7 » 20 אוקטובר 2011, 21:37

זהו הפסד ראשון שלנו העונה", סיכם אליהו, "וזה בהחלט לא נעים. אבל העונה מאוד ארוכה וצריך לקחת את המשחק הזה בפרופורציות, עוד יומיים יש לנו כבר משחק חדש. ידענו שיהיה קשה מאוד, כי מילאנו בנתה הקיץ הקבוצה ממש חזקה, אבל בהחלט כולנו נצטרך לבוא מוכנים יותר בהמשך. היכולת הטובה שלי לא מנחמת אותי, אותי מעניין רק לנצח".

מאמן אמר בסיום: "משחק ממש לא קל. התרחקנו מהדברים שאנחנו טובים בהם, כמו משחק קבוצתי, הנעת כדור וביצוע ברמה גבוהה של משחק המעבר ושל משחק עומד. אולי הדבר הכי משמעותי הוא שנתנו ליום הרע בהתקפה להשפיע לנו על ההגנה, איבדנו את עצמנו בהגנה וזה דבר שאסור שיקרה. פה ושם כשלחצנו ושמרנו כמו שאנחנו יודעים, הצלחנו להיכנס למשחק, אבל זה קרה מעט מדי ולא היינו עקביים. בצורה כזאת אי אפשר לנצח משחקי חוץ, בטח לא פה במילאנו. נלמד מהטעויות שלנו ונתקדם".
נערך לאחרונה על ידי itai7 בתאריך 20 אוקטובר 2011, 21:37, נערך פעם אחת בסך הכל.
itai7

הודעהעל ידי felix_r » 20 אוקטובר 2011, 21:37

התובנות שלי:

סמית' - שחקן טוב לאדריאטית. רק מפריע לפניני. את השלשות פניני יכול לתת לא פחות טוב, ואפילו לפניני יש יותר ביצים. כמה ששלח לא ישבח אותו, סמית' עדיין היה חלש מאוד.

אוחיון - אין תלונות. לא עשה הרבה אבל כשחקנים כמו פארמר נראים ככה, אז מה אפשר לדרוש מילד שבחיים לא שיחק ברמה הזאת.

ואם בפארמר מדובר, לא מבין את ההתלהבות של האנשים כאן ממנו. ולא בגלל המשחק הרע שלו היום. גם קודם לא הבנתי. בסך הכל שחקן בנוני מאוד בכל התחומים בלי קליעה יציבה או אתלטיות מרהיבה.

הנדריקס? אין חדש. כבר אמרתי שהיה עדיף להשאיר את מאצ'בן (קלע 14 היום במדי פרטיזן). המומחיות של הנדריקס בנתים זה לעשות פאול וסל (של היריבה). הוא עשה את זה גם באדריאטית.

אליהו היה נהדר. מה שהפתיע, שהוא היחיד שהסתדר עם גלינארי. שמר טוב!

גם בלו היה טוב, חבל שלא הפעילו אותו מספיק.

פאפאס? שהכתב בוואלה לא יקשקש. פאפאס עדיין טוב מאוד. בלאט צריך לעלות אותו ביחד עם סופו.

לאנגפורד היה צריך להיות פה לפני שבועים
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 20 אוקטובר 2011, 21:39

Chen כתב:1.להביא את לנגפורד עוד היום.
2.להתחיל לחפש מחליף לפארמר ליום שהוא עוזב, ראינו אותו היום ביום לא טוב,וככה המצב יראה גם אחרי שהוא ילך.
3.לשתף את שאייר, אין מה להפסיד.
4.סמית' צריך להראות את מה שהוא הראה בליגה.
5.יוגב יכול לעשות את שלו ביורוליג כמחליף.

אני לא בטוח שסמית' יכול לעשות ביורוליג את מה שהוא עושה בליגה. הוא נחות פיזית בעמדה 3 ביורוליג ולא מספיק זריז בשביל לנצל את זה.

לגבי שאייר - דייויד רואה אותו באימונים. כנראה שהוא רחוק מלהיות מוכן כרגע.
roy1000

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 20 אוקטובר 2011, 21:42

סמית' ופניני, למען האמת, די דומים. שוטרים אוטומטיים, יכולים לקחת את השחקן שלהם לפוסט, להוריד ריבאונדים ולדחוף כדור פנימה. העובדה שסמית' מנוסה ואתלטי יותר כנראה מקדמת אותו על חשבון פניני לחמישיה, אבל אני לא דואג לגבי מי פותח- גיא אדיר בכל מצב.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Chen » 20 אוקטובר 2011, 21:43

roy1000 כתב:
Chen כתב:1.להביא את לנגפורד עוד היום.
2.להתחיל לחפש מחליף לפארמר ליום שהוא עוזב, ראינו אותו היום ביום לא טוב,וככה המצב יראה גם אחרי שהוא ילך.
3.לשתף את שאייר, אין מה להפסיד.
4.סמית' צריך להראות את מה שהוא הראה בליגה.
5.יוגב יכול לעשות את שלו ביורוליג כמחליף.

אני לא בטוח שסמית' יכול לעשות ביורוליג את מה שהוא עושה בליגה. הוא נחות פיזית בעמדה 3 ביורוליג ולא מספיק זריז בשביל לנצל את זה.

לגבי שאייר - דייויד רואה אותו באימונים. כנראה שהוא רחוק מלהיות מוכן כרגע.

לפחות שיקלע משהו.. גם זה לא היה היום..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 אוקטובר 2011, 21:43

Mta_atic

או שהוא יתחיל להשקיע את הסכומים שבעלים בקבוצות גדולות אחרות משקיעים, או שיגיד דוגרי, זה התקציב, אלה השחקנים והציפיות צריכות להיות בהתאם. אם תהיה הבלחה כמו שנה שעברה לא יהיה מאושר ממני. ורק ב6-7 השנים האחרונות הפערים התקציביים הפכו לכל כך גדולים, עד אז, למרות שלמכבי לא היה את התקציב הכי גדול היא עדיין הייתה פאקטור בשוק ההעברות. היום, גם אם שחקן זול מתברר כהחתמה טובה מכבי לא מצליחה לשמור עליו לעונה הבאה. זה נראה לך הגיוני שאנחנו קבוצה עם תקציב שחקנים כמו של מלאגה, והציפיות הם כמו מברצלונה או פנא'?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yellowaura » 20 אוקטובר 2011, 21:43

יוסי22 כתב:
roy1000 כתב:
קודי כתב:בסוף בגלל ההפסד עוד נקבל כאן את כספי...

ובאיזושהי צורה כספי פחות טוב מסמית'?

כי סמית סולידי ויודע את התפקיד שלו וכספי יבוא על התקן הכוכב .

בכל מקרה זו ממש לא העמדה שצריך לגעת בה , עמדת הגארד כבר מהעונה שעברה חלולה ( השנה עוד יותר) והגיע הזמן לסגור את הבור כדי שנוכל לנצל את מלוא הפוטנציאל של הקו הקידמי והפרוורדים של מכבי שהוא מדהים.

היום דווקא כספי היה עוזר (ואידסון בעיקר)... אבל לא כל יום נשחק מול קבוצה שתבליט את החיסרון של מכבי באיכות הסמול שיש לה שחקן סמול כמו גלינארי.

אין ספק שמכבי חסרה מאוד את אידסון בכל הנושא של הלחץ ההגנתי.

בכל מקרה אני מסכים שמכבי חסרה גארד (תודה לאוחיון שעשה לפדרמן חיים קלים בהחלטה)... ממש לא שחקן כמו לאנגפורד אלא פוינט גארד כמו מקאלב, פארגו ...איכותי שיכול להנהיג ולקחת את המשחק עליו בדרכים שלאו דווקא קשורים תמיד לקליעה אישית שלו.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי שחף » 20 אוקטובר 2011, 21:45

אני חושב שביום שאף אחד חוץ מבלו לא פוגע לשלוש אפשר היה לתת לשייר קרדיט. יותר נזק מבורשטיין ויוגב הוא כנראה לא היה עושה.
שחף

הודעהעל ידי קודי » 20 אוקטובר 2011, 21:45

שני דברים חשובים נאמרו כאן מעליי:
1. פליקס - לנגפורד היה צריך להיות כאן כבר לפני שבועיים, הבעיה היא שלפדרמן "יש זמן" (זה מה שהוא אמר אתמול בראיון ל-ONE)
2. החציל האצטקי (אם אינני טועה) - מכבי משחקת כדורסל מאוד שבלוני של הכנסת כדור פנימה וקליעות מ-3. לא קיים שום דבר מעבר לזה כמו חדירה לסל. ההגנות ביורוליג ילמדו את זה מהר מאוד ופשוט יחסלו את ההתקפה של מכבי בלי קושי גדול מדי.

ודבר נוסף - אל תזכירו אפילו במקרה את כספי. אנחנו לא צריכים עוד שחקן בעמדות 3-4 שיעזוב כאן עוד שבוע, שבועיים או חודש. חסר כאן נואשות גארד נוסף והוא חייב להגיע במהירות האפשרית.
נערך לאחרונה על ידי קודי בתאריך 20 אוקטובר 2011, 21:46, נערך פעם אחת בסך הכל.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי itai7 » 20 אוקטובר 2011, 21:46

שחף כתב:אני חושב שביום שאף אחד חוץ מבלו לא פוגע לשלוש אפשר היה לתת לשייר קרדיט. יותר נזק מבורשטיין ויוגב הוא כנראה לא היה עושה.

ובטח האיטלקים לא היו שמים עליו והיה דופק איזה כמה צאקות'
itai7

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 20 אוקטובר 2011, 21:47

שתי התובנות שלי די זהות לתובנות ממשחק פתיחת העונה הקודמת מול ויטוריה: ההגנה מאוד מבולגנת, מילאנו שברו לנו את ההגנה עם חסימות פשוטות לקלעים או לגבוה שמתגלגל פנימה (בד"כ בורוסיס). לדעתי זה ישתנה, זה אופייני לתחילת העונה, ובלאט לא יתן לזה להמשיך.
הדבר השני הוא חוסר הגארד, כמו שכבר נאמר. לא הגיוני שבמשחק שלא הולך לפארמר, בדקות שמכבי נתקעת השחקן שלוקח הכל על עצמו הוא פאפאס, שאמנם היה נהדר אבל הוא ממש לא השחקן לתפקיד הזה.
אני כל כך נהנה לראות את השחקן הענק הזה בצהוב, גם בגילו הוא תורם את החוכמה האדירה שלו ויכולת המסירה המטורפת... איזה שחקן 3>
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי refael » 20 אוקטובר 2011, 21:48

לפני שבועיים אמרתי כבר שסמית' זה לא שחקן שיכול ליצר נקודות לעצמו חוץ מ-3,בכל מקרה כן יכולנו לגנוב את המשחק הזה מילאנו לא ממש הרשימה אותי על הרייסטון לא היה מי שימור מה הפלא שיעשה לנו בית ספר ?
תאמת הופתעתי היום מפאפאס נראה כאילו הוא בן 25 ולא 35 תענוג!
אני מאמין שהתצוגה הזאת של פארמר לא תחזור יותר נראה לי שהוא יבין את הלקח היום ומשבוע הבא נראה אותו יותר טוב ויותר יוזם מהלכים מתחילת המשחק ולא נותן ליוגב לנהל אותו .
מבחינת הגנה באמת שאף אחד לא שמר היום בשיט וזה לא ציפתי מקבוצה של בלאט לפחות היה משתף יותר את ג'יימס אולי היה מכניס לשחקנים מחשבה של הגנה חסימות אולי זה היה מטריף את השחקנים.
שבוע הבא יש משחק חדש נגד פרטיזן בהיכל,לא יהיה קל אבל אולי אם גארד חדש שיגיע עד אז נוכל לצאת לדרך חדשה בכל מקרה גם שנה שעברה נפתח רע וראינו איך נגמר אז אין צורך לחשוש !
תמונה
refael

הודעהעל ידי roy1000 » 20 אוקטובר 2011, 21:49

MTA2311 כתב:Mta_atic

או שהוא יתחיל להשקיע את הסכומים שבעלים בקבוצות גדולות אחרות משקיעים, או שיגיד דוגרי, זה התקציב, אלה השחקנים והציפיות צריכות להיות בהתאם. אם תהיה הבלחה כמו שנה שעברה לא יהיה מאושר ממני. ורק ב6-7 השנים האחרונות הפערים התקציביים הפכו לכל כך גדולים, עד אז, למרות שלמכבי לא היה את התקציב הכי גדול היא עדיין הייתה פאקטור בשוק ההעברות. היום, גם אם שחקן זול מתברר כהחתמה טובה מכבי לא מצליחה לשמור עליו לעונה הבאה. זה נראה לך הגיוני שאנחנו קבוצה עם תקציב שחקנים כמו של מלאגה, והציפיות הם כמו מברצלונה או פנא'?

בת'כלס, אנשים (כולל אני) אומרים את זה כל זנה ובסוף אוכלים את הכובע. הקבוצה הזו לא פחות מוכשרת ממה שנראתה הקבוצה של בלאט בתחילת העונה שעברה. בסוף זה עוד ייגמר בצורה דומה, למרות כל החסרונות.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 20 אוקטובר 2011, 21:52

Ido_Maccabi כתב:שתי התובנות שלי די זהות לתובנות ממשחק פתיחת העונה הקודמת מול ויטוריה: ההגנה מאוד מבולגנת, מילאנו שברו לנו את ההגנה עם חסימות פשוטות לקלעים או לגבוה שמתגלגל פנימה (בד"כ בורוסיס). לדעתי זה ישתנה, זה אופייני לתחילת העונה, ובלאט לא יתן לזה להמשיך.
הדבר השני הוא חוסר הגארד, כמו שכבר נאמר. לא הגיוני שבמשחק שלא הולך לפארמר, בדקות שמכבי נתקעת השחקן שלוקח הכל על עצמו הוא פאפאס, שאמנם היה נהדר אבל הוא ממש לא השחקן לתפקיד הזה.
אני כל כך נהנה לראות את השחקן הענק הזה בצהוב, גם בגילו הוא תורם את החוכמה האדירה שלו ויכולת המסירה המטורפת... איזה שחקן 3>

לא נראה לי שאפשר לשחזר את היכולת ההגנתית שהייתה לקבוצה של פרקינס, פארגו ואיידסון. אין לקבוצה הזו את רמת האתלטיות הזו. בכל מקרה, מכבי הפסידה את המשחק הזה בהתקפה.
roy1000

הודעהעל ידי קודי » 20 אוקטובר 2011, 21:53

אגב, מילנו ניצחה די בקלות ביום לא מדהים שלה - 30% ל-3 (ניקולאס עם 1 מ-6, כמעט כולן חופשיות לגמרי), רק 9 ריבאונדים בהתקפה, רק 3 חטיפות ו-13 איבודי כדור.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 אוקטובר 2011, 21:55

roy1000 כתב:

בת'כלס, אנשים (כולל אני) אומרים את זה כל זנה ובסוף אוכלים את הכובע. הקבוצה הזו לא פחות מוכשרת ממה שנראתה הקבוצה של בלאט בתחילת העונה שעברה. בסוף זה עוד ייגמר בצורה דומה, למרות כל החסרונות.

כמה פעמים כבר אכלנו את הכובע ב6 שנים האחרונות?
עזוב, התקווה היחידה שלי היא שלא יפילו הכל על בלאט אם לא יביאו גארד והמצב ימשיך ככה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 20 אוקטובר 2011, 21:57

MTA2311 כתב:
roy1000 כתב:

כמה פעמים כבר אכלנו את הכובע ב6 שנים האחרונות?
עזוב, התקווה היחידה שלי היא שלא יפילו הכל על בלאט אם לא יביאו גארד והמצב ימשיך ככה.

למה שיפילו הכל על בלאט? זה ברור שבהכל פדרמן אשם
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי kubachrick » 20 אוקטובר 2011, 21:58

קודי כתב:אגב, מילנו ניצחה די בקלות ביום לא מדהים שלה - 30% ל-3 (ניקולאס עם 1 מ-6, כמעט כולן חופשיות לגמרי), רק 9 ריבאונדים בהתקפה, רק 3 חטיפות ו-13 איבודי כדור.

גלינארי לבד היה מנצח את מכבי.
אם מילאנו הייתה ביום חזק שלה,הו הא,ועדת חקירה הייתה מוקמת.
בכלל זה מדהים שמילאנו למרות שהייתה ביום שחור מכל שחור ניצחה את מכבי בשיא היכולת של מכבי לא כן ?
kubachrick

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot], liran, מרסר ו־158 אורחים