המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

תובנות מהמשחק נגד מילאנו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: תובנות מהמשחק נגד מילאנו

הודעהעל ידי roy1000 » 20 אוקטובר 2011, 21:59

MTA2311 כתב:
roy1000 כתב:
MTA2311 כתב:Mta_atic

או שהוא יתחיל להשקיע את הסכומים שבעלים בקבוצות גדולות אחרות משקיעים, או שיגיד דוגרי, זה התקציב, אלה השחקנים והציפיות צריכות להיות בהתאם. אם תהיה הבלחה כמו שנה שעברה לא יהיה מאושר ממני. ורק ב6-7 השנים האחרונות הפערים התקציביים הפכו לכל כך גדולים, עד אז, למרות שלמכבי לא היה את התקציב הכי גדול היא עדיין הייתה פאקטור בשוק ההעברות. היום, גם אם שחקן זול מתברר כהחתמה טובה מכבי לא מצליחה לשמור עליו לעונה הבאה. זה נראה לך הגיוני שאנחנו קבוצה עם תקציב שחקנים כמו של מלאגה, והציפיות הם כמו מברצלונה או פנא'?

בת'כלס, אנשים (כולל אני) אומרים את זה כל זנה ובסוף אוכלים את הכובע. הקבוצה הזו לא פחות מוכשרת ממה שנראתה הקבוצה של בלאט בתחילת העונה שעברה. בסוף זה עוד ייגמר בצורה דומה, למרות כל החסרונות.

כמה פעמים כבר אכלנו את הכובע ב6 שנים האחרונות?
עזוב, התקווה היחידה שלי היא שלא יפילו הכל על בלאט אם לא יביאו גארד והמצב ימשיך ככה.

לא (כמעט) בכל עונה נראה שהסגל לא מספיק מוכשר ובסופו של דבר הקבוצה מגיע להצלבה ולמעלה מזה? זה קרה יותר מדי פעמים בשביל להסיק מסקנות אחרי משחק אחד.
גארד יוצר ברור שצריך. לא בטוח שיגיע.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 אוקטובר 2011, 22:01

JasonWilliams12 כתב:
MTA2311 כתב:
roy1000 כתב:
MTA2311 כתב:Mta_atic

או שהוא יתחיל להשקיע את הסכומים שבעלים בקבוצות גדולות אחרות משקיעים, או שיגיד דוגרי, זה התקציב, אלה השחקנים והציפיות צריכות להיות בהתאם. אם תהיה הבלחה כמו שנה שעברה לא יהיה מאושר ממני. ורק ב6-7 השנים האחרונות הפערים התקציביים הפכו לכל כך גדולים, עד אז, למרות שלמכבי לא היה את התקציב הכי גדול היא עדיין הייתה פאקטור בשוק ההעברות. היום, גם אם שחקן זול מתברר כהחתמה טובה מכבי לא מצליחה לשמור עליו לעונה הבאה. זה נראה לך הגיוני שאנחנו קבוצה עם תקציב שחקנים כמו של מלאגה, והציפיות הם כמו מברצלונה או פנא'?

בת'כלס, אנשים (כולל אני) אומרים את זה כל זנה ובסוף אוכלים את הכובע. הקבוצה הזו לא פחות מוכשרת ממה שנראתה הקבוצה של בלאט בתחילת העונה שעברה. בסוף זה עוד ייגמר בצורה דומה, למרות כל החסרונות.

כמה פעמים כבר אכלנו את הכובע ב6 שנים האחרונות?
עזוב, התקווה היחידה שלי היא שלא יפילו הכל על בלאט אם לא יביאו גארד והמצב ימשיך ככה.

למה שיפילו הכל על בלאט? זה ברור שבהכל פדרמן אשם

אז פדרמן "ייקח אחריות" ויתפטר? נו באמת..
ורוי, אני מסכים איתך. אני לא מסיק מסקנות, אני רק מכין את הקרקע למקרה שפדרמן לא יחתים עוד גארד או לחלופין יחתים את גרנפלד כמו שכתוב בוואלה ויגיד:"הבאתי עוד שחקן מה אתם רוצים?".
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 20 אוקטובר 2011, 22:05

Mta_atic כתב:
jol9 כתב:
Mta_atic כתב:
המכביה כתב:התובנה המרכזית היא שלא קונים שחקנים בשקל ועשרים.

שחקנים טובים עולים כסף.

שנזכיר כאן כמה עלו פארגו ופרקינס שקרעו את היורוליג בעונה שעברה?

ולגופו של עניין - אומנם זה משחק חוץ ראשון ביורוליג, שלא היה כזה צפוי שננצח בו,
אבל אני עדיין לא מצליח להבין איך מקבוצה עם שלד טוב שהגיע לפיינל פור היורוליג, הפכנו לקבוצה עם קו אחורי אנמי ולא אתלטי בעליל.

מילאנו לא הייתה גדולה היום, מכבי שיחקה רע, בעיקר בגלל החלק האחורי שהתקשה ליצור לגבוהים ולעשות נקודות.
אם לסופו יתפוצץ וריד בעונה הקרובה זה יהיה בעיקר בגלל שהקו האחורי לא יודע להפעיל אותו כמו שידעו לעשות פארגו, פרקינס ואידסון בעונה שעברה.

אתה צודק לגבי החולשה של הקו האחורי, אבל התאומים לא ממש היו אלה שהפעילו את סופו בשנה שעברה. אידסון, פניני, אליהו - כל אלה הפעילו את סופו יותר מהתאומים.
מה שכן, יוגב וטל לא מסוגלים לתת מסירה נורמלית פנימה, וסמית' מוסר טוב מאוד לסופו, אבל זה לא מספיק.
גם שיתוף הפעולה בין פארמר לסופו די מדאיג בינתיים.

דווקא פרקינס ובעיקר פארגו הפעילו את סופו יפה לא מעט.
פארגו נתן לו אסיסטים מציינים בתוך הצבע לא מעט פעמים.
בכלל, ברגע ששניהם יכלו לחדור ולמשוך הגנה שלמה זה כבר נתן לסופו יותר מרחב לפעול.

OK. בוא נסכים שהם עשו עבודה טובה יותר בעניין הזה ממה שהקו האחורי הנוכחי שלנו יוכל לעשות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 20 אוקטובר 2011, 22:05

צריך לגרום לו להתפטר כמו שעשו עם כץ
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי שחף » 20 אוקטובר 2011, 22:06

אני לא מאמין שמישהו במכבי באמת הסתכל ברצינות על גראנפלד, זה נראה לי יותר כמו משהו שהסוכן שלו פירסם כדי לסחוט מירושלים עוד כסף.
שחף

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 20 אוקטובר 2011, 22:10

roy1000 כתב:
Ido_Maccabi כתב:שתי התובנות שלי די זהות לתובנות ממשחק פתיחת העונה הקודמת מול ויטוריה: ההגנה מאוד מבולגנת, מילאנו שברו לנו את ההגנה עם חסימות פשוטות לקלעים או לגבוה שמתגלגל פנימה (בד"כ בורוסיס). לדעתי זה ישתנה, זה אופייני לתחילת העונה, ובלאט לא יתן לזה להמשיך.
הדבר השני הוא חוסר הגארד, כמו שכבר נאמר. לא הגיוני שבמשחק שלא הולך לפארמר, בדקות שמכבי נתקעת השחקן שלוקח הכל על עצמו הוא פאפאס, שאמנם היה נהדר אבל הוא ממש לא השחקן לתפקיד הזה.
אני כל כך נהנה לראות את השחקן הענק הזה בצהוב, גם בגילו הוא תורם את החוכמה האדירה שלו ויכולת המסירה המטורפת... איזה שחקן 3>

לא נראה לי שאפשר לשחזר את היכולת ההגנתית שהייתה לקבוצה של פרקינס, פארגו ואיידסון. אין לקבוצה הזו את רמת האתלטיות הזו. בכל מקרה, מכבי הפסידה את המשחק הזה בהתקפה.

אני לא אומר שנשחזר את היכולת ההגנתית הזאת... אבל אתה לא מצפה להמשיך ביכולת ההגנתית הזאת לאורך העונה. לדעתי יהיה שיפור בהגנה, כי זה לא יכול להמשיך ככה.
יום רע בהתקפה קורה. קורה שלסופו לא הולך, ופארמר לא קולע. זה יכול לקרות. אבל אין כזה דבר יום רע בהגנה, בהגנה זה עבודה קשה. ככל שתעבוד יותר- ככה תספוג פחות.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי מכביסט24 » 20 אוקטובר 2011, 23:07

התובנות שזעקו היום הכי חזק מהמשחק הזה הן:
1. התפקוד של יוגב אוחיון ועקב כך גם החוסר בגארד. הבחור מלא כוונות טובות ואני בטוח שהוא לא רוצה לאכזב ולשחק הכי טוב שהוא יכול, אבל עד עכשיו התרשמתי מאוד לרעה מקבלת ההחלטות שלו (תוקע המון התקפות) ומהסיומת הלקויה מאוד מתחת לסל.. הבחור לא מסוגל לשים ליי-אפ נורמלי מחצי מטר! הבנו כבר מזמן שהקליעה ממנו והלאה, אבל לפחות את הדבר הכי פשוט בכדורסל שזה לשים ליי-אפ אני מצפה ממנו לעשות בהרבה יותר ביטחון! זאת פשוט בדיחה עצובה.. עד שהבחור יראה שיפור, אי אפשר לבנות עליו ביורוליג לצערי. וכאן הבאת גארד זר מנוסה שיודע ליצור מצבים היא קריטית ביותר!
2. ג'ורדן פרמאר. כבר היום ראינו מה קורה כשהבחור נעלם.. אני מניח שבמשחק הבא הוא יתקן את הרושם, אבל מה יהיה כשהוא יעזוב? מפחיד מאוד..
3. פאפאלוקאס פשוט תענוג. כבוד גדול לראות אותו לובש את המדים של הקבוצה שלי. אני בטוח שהמשחק היום הוא לא הבלחה חד-פעמית, אנחנו עוד נהנה ממנו הרבה השנה. איזה כיף שהוא כאן :)

דבר אחרון שמעודד אותי לקראת ההמשך: גם בעונה שעברה הפסדנו את המשחק הראשון ביורוליג (יותר נכון הובסנו) וראינו מה קרה בהמשך, כך שהעונה רק התחילה ואני בטוח שהמצב ישתפר!
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי nati0nal » 20 אוקטובר 2011, 23:22

הדבר שהכי חסר לי במכבי של היום זה פיטבולים !? זה התחיל מביינום גרסיה כספי והמשיך עד לפארגו פרקינס ואידסון [שהיו נהדרים] היום אין לנו אפילו אחד וזה חבל!!!!
nati0nal

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 20 אוקטובר 2011, 23:24

nati0nal כתב:הדבר שהכי חסר לי במכבי של היום זה פיטבולים !? זה התחיל מביינום גרסיה כספי והמשיך עד לפארגו פרקינס ואידסון [שהיו נהדרים] היום אין לנו אפילו אחד וזה חבל!!!!

ביינום ממש לא היה פיטבול הוא היה שחקן הגנה וחוטף גרוע
אם כבר הוא היה פיטבול עיוור שלא ראה ממטר
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי Angelstrong » 20 אוקטובר 2011, 23:30

האם אני היחיד פה שמתגעגע לשלשות שאנדרסון היה דופק בפנים של השחקן ששומר עליו?
Angelstrong

הודעהעל ידי LIAV10 » 20 אוקטובר 2011, 23:36

Angelstrong כתב:האם אני היחיד פה שמתגעגע לשלשות שאנדרסון היה דופק בפנים של השחקן ששומר עליו?

אתה מתגעגע לפרצופים שהוא קפא בפרצוף של המאמן?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי roy1000 » 20 אוקטובר 2011, 23:41

Ido_Maccabi כתב:
roy1000 כתב:
Ido_Maccabi כתב:שתי התובנות שלי די זהות לתובנות ממשחק פתיחת העונה הקודמת מול ויטוריה: ההגנה מאוד מבולגנת, מילאנו שברו לנו את ההגנה עם חסימות פשוטות לקלעים או לגבוה שמתגלגל פנימה (בד"כ בורוסיס). לדעתי זה ישתנה, זה אופייני לתחילת העונה, ובלאט לא יתן לזה להמשיך.
הדבר השני הוא חוסר הגארד, כמו שכבר נאמר. לא הגיוני שבמשחק שלא הולך לפארמר, בדקות שמכבי נתקעת השחקן שלוקח הכל על עצמו הוא פאפאס, שאמנם היה נהדר אבל הוא ממש לא השחקן לתפקיד הזה.
אני כל כך נהנה לראות את השחקן הענק הזה בצהוב, גם בגילו הוא תורם את החוכמה האדירה שלו ויכולת המסירה המטורפת... איזה שחקן 3>

לא נראה לי שאפשר לשחזר את היכולת ההגנתית שהייתה לקבוצה של פרקינס, פארגו ואיידסון. אין לקבוצה הזו את רמת האתלטיות הזו. בכל מקרה, מכבי הפסידה את המשחק הזה בהתקפה.

אני לא אומר שנשחזר את היכולת ההגנתית הזאת... אבל אתה לא מצפה להמשיך ביכולת ההגנתית הזאת לאורך העונה. לדעתי יהיה שיפור בהגנה, כי זה לא יכול להמשיך ככה.
יום רע בהתקפה קורה. קורה שלסופו לא הולך, ופארמר לא קולע. זה יכול לקרות. אבל אין כזה דבר יום רע בהגנה, בהגנה זה עבודה קשה. ככל שתעבוד יותר- ככה תספוג פחות.

89 נקודות זה באמת הרבה, אבל מצד שני היירסטון תפס יום מטורף. ההגנה תהיה בסדר. בלאט עדיין מאמן.
roy1000

הודעהעל ידי שחף » 20 אוקטובר 2011, 23:47

היירסטון שחקן מוכשר מאוד וחזק מאוד. אני מקווה שמכבי באמת תחתים את לאנגפורד כי מבחינה פיזית אף אחד מהפורוורדים\גארדים שלנו לא מותאם לשמור על שחקנים מהסוג הזה.
שחף

הודעהעל ידי קודי » 20 אוקטובר 2011, 23:52

roy1000 כתב:
Ido_Maccabi כתב:
roy1000 כתב:

89 נקודות זה באמת הרבה, אבל מצד שני היירסטון תפס יום מטורף. ההגנה תהיה בסדר. בלאט עדיין מאמן.

מצד שני, לא כל יום תתפוס את דרו ניקולאס ביום כל כך חלש, עם 1 מ-6 מהשלוש כשכמעט כל הזריקות חופשיות לחלוטין.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי roy1000 » 21 אוקטובר 2011, 01:45

קודי כתב:מצד שני, לא כל יום תתפוס את דרו ניקולאס ביום כל כך חלש, עם 1 מ-6 מהשלוש כשכמעט כל הזריקות חופשיות לחלוטין.

בלאט צריך לעשות התאמות כי הוא מנסה לשמור באותה צורה ששמר עם הסגל של שנה שעברה. זה קשה.
קשה גם לעצור שחקן כמו גאלינרי. המצ'אפ מול פרטיזן נראה הרבה יותר טוב.
roy1000

הודעהעל ידי רנדי וייט » 21 אוקטובר 2011, 06:11

בטח שפרטיזן בבית זה סיפור אחר.הם משחקים על פקוביץ' בפנים, שנתן הצגה בהפסד שלהם. כולם קוטלים את אוחיון אבל צריך לזכור שזה משחק יורוליג ראשון שלו .אי אפשר לבקש ממנו לשחק בביטחון של פאפא. יוגב, יחד עם פניני ופארמר יכולים להיות צוות הגנתי מוצלח
רנדי וייט

הודעהעל ידי jol9 » 21 אוקטובר 2011, 07:04

רנדי וייט כתב:בטח שפרטיזן בבית זה סיפור אחר.הם משחקים על פקוביץ' בפנים, שנתן הצגה בהפסד שלהם. כולם קוטלים את אוחיון אבל צריך לזכור שזה משחק יורוליג ראשון שלו .אי אפשר לבקש ממנו לשחק בביטחון של פאפא. יוגב, יחד עם פניני ופארמר יכולים להיות צוות הגנתי מוצלח

זאת בדיוק הבעיה. הוא שיחק עם הביטחון של פאפאס, במקום לנסות להתרכז ולעשות את הדברים הקטנים שהוא כן יכול ויודע.
אבל בכללי אתה צודק. קצת התנפלנו עליו כאן, כשהוא בעצם לא ממש אשם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי רנדי וייט » 21 אוקטובר 2011, 07:24

עודד קטש סיפר שבתקופה שלו בפאו שהקבוצה היתה רצה טוב ומנצחת אובראדוביץ' היה יוצר לחץ מכוון ואפילו גורם להפסד משחק כדי לשמור על מתח אצל השחקנים.
בטוח שזה לא מה שקרה אתמול במכבי , אבל אם כבר להפסיד -במשחק חוץ במקום ש"לא נורא" להפסיד .
והעיקר אם ההפסד יביא לתוצאה הרצויה והמתחיבת ממנו-הבאת גארד. אני לא מת על לאנגפורד שהוא אגואיסט לא קטן,אבל בלאט מאמן של שחקנים וידע לשים אותו במקום.
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.405.108930.html
רנדי וייט

הודעהעל ידי jol9 » 21 אוקטובר 2011, 08:13

רנדי וייט כתב:עודד קטש סיפר שבתקופה שלו בפאו שהקבוצה היתה רצה טוב ומנצחת אובראדוביץ' היה יוצר לחץ מכוון ואפילו גורם להפסד משחק כדי לשמור על מתח אצל השחקנים.
בטוח שזה לא מה שקרה אתמול במכבי , אבל אם כבר להפסיד -במשחק חוץ במקום ש"לא נורא" להפסיד .
והעיקר אם ההפסד יביא לתוצאה הרצויה והמתחיבת ממנו-הבאת גארד. אני לא מת על לאנגפורד שהוא אגואיסט לא קטן,אבל בלאט מאמן של שחקנים וידע לשים אותו במקום.
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.405.108930.html

סיטואציות שונות לחלוטין. גם אם אתה אוברדוביץ', אתה לא רוצה לייצר משברים כבר בפתיחת העונה.
חוץ מזה, בלאט הוא לא אוברדוביץ' והוא לא מאמין בדברים האלה, עד כמה שידוע לי.

אני לא בטוח שזה הפסד כזה טוב, כי גם מול ריאל ומול פילזן בחוץ יהיה מאוד קשה. מכבי תצטרך לנצח פעמיים בחוץ בבית המוקדם הזה, ולשמור על הבית שלה,
על מנת לעלות לטופ 16, ממקום טוב, וזה לא יהיה קל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 אוקטובר 2011, 08:31

תיאוריה מופרכת לגמרי, אם כי אני חייב להגיד שבלאט באמת ניהל את המשחק אתמול כאילו חזר לקדנציה הראשונה שלו. חילופים אין סופיים שלא
תמיד היו הכרחיים , דקות מיותרות של שחקנים שלא תרמו כלום ושחקנים חסרי יכולת אישית ( בורשטיין ואוחיון ) שהפכו פתאום לגו טו גאייס בשניות
אחרונות של התקפה.

בלאט ומכבי רצו מאוד לנצח אתמול, אין לי ספק. הבית הזה קשה והיייתה אתמול הזדמנות לנצח קבוצה לא כך כך מחוברת שהסתמכה על יכולת אישית של גלינארי והריסטון.

לי אין איזה תובנות גדולות מהמשחק הזה. פארמר עוד יהיה הרבה יותר טוב, מכבי תנצח בנוקיה הרבה משחקנים העונה וזה שצריך גארד יוצר ואתלטי אנחנו צועקים כבר חודשיים.
מה שקרה במשחק הזה לא אומר הרבה על המשך העונה, בעיקר אם מכבי תתעשת ותעשה מה שצריך.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Gevaudan, Google [Bot], מרסר ו־58 אורחים