המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

פרישה מהליגה עכשיו.

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

פרישה מהליגה עכשיו.

הודעהעל ידי wildcat » 13 אפריל 2011, 17:58

מה דעתכם כי כבר נמאס לי מהקופל ומהליגה הזאת.צריך לעשות עצומה על פרישה מהליגה ולתת לפדרמן.אחרי ששמעתי אותו השבוע מה שמעניין אותו זה להעביר חוקים שיחלישו את מכבי.
wildcat

Re: פרישה מהליגה עכשיו.

הודעהעל ידי itai7 » 13 אפריל 2011, 18:00

טוב אחי
itai7

הודעהעל ידי wildcat » 13 אפריל 2011, 18:01

אני אשמח לקבל הצעות על איך לעשות את המהלך וגם לעזרה.
wildcat

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 13 אפריל 2011, 18:07

הידד בואו נעשה זאת!!!!!!
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שחר.ג. » 13 אפריל 2011, 18:11

העצומה בטוח תשכנע אותו - שבוע במקסימום עד שמכבי פורשת מהליגה :laugh1
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי יוסי22 » 13 אפריל 2011, 18:22

wildcat כתב:מה דעתכם כי כבר נמאס לי מהקופל ומהליגה הזאת.צריך לעשות עצומה על פרישה מהליגה ולתת לפדרמן.אחרי ששמעתי אותו השבוע מה שמעניין אותו זה להעביר חוקים שיחלישו את מכבי.

ראשי מכבי התחילו ללכת בכיוון הנכון בחודשים האחרונים עם הצהרות מאוד ברורות על ההרהור בהישארות הקבוצה בליגה כל עוד נמשכת המלחמה של המנהלת במכבי , זה אומנם קצת מאוחר מידי אבל טוב מאוחר מאף פעם.

אולי עצומה לא כל כך תעזור אבל כל דבר שיעביר את רצון האוהדים להנהלה בהחלט יעזור כי בסופו של דבר אם ראשי מכבי ישוכנעו שמרבית האוהדים לא רוצים להישאר בליגה במצב הנוכחי הם לא ישאירו את הקבוצה בליגה.
יוסי22

הודעהעל ידי Mta_atic » 13 אפריל 2011, 18:39

מכבי לא תפרוש מהליגה, בטח שלא בשנה הבאה.

בהישארות של מכבי בליגה יש אקט ציוני/הזדהותי עם ישראל (ולהזכירכם שמעון מקבל השנה פרס ישראל).

לצערנו הליגה שלנו נראית די רע לעין (עדיף כבר לראות כדורסל מכללות), ולא מוסיפה למכבי כלום מבחינה מקצועית.

אני לא רוצה לתאר איזה קטסטרופה תהיה פה אם הליגה שלנו תמשיך בקצב הזה,
כי בעוד שחלק ניכר מהליגות האירופאיות מתפתח בצורה משמעותית מבחינת תקציבים ומתקנים,
הליגה שלנו מדשדשת ונהיית ליגה של עסקנים סוג ז'.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 14 אפריל 2011, 09:35

נראה לי שגם לנהלה מתחיל להשבר ממצב :
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 98148.html
השנה אם מכבי לאתנצח בשני נשחקי הפיינל פור בארץ ולא תהיה אלופה זאץ תהיה בדיחה הכי גדולה . מכבי מובילה על מקום 2 באיזה 10 נצחונות . מכבי בחוץ נצחה את אשדוד ב30 נק'. זאת אתה אשדוד שאתמול נצחה את מקום 2 בבית שלה .
זאת שליגה פוגעת במכבי ראינו 3 פעימים בשנה - כל משחק אחרי תחילה/ או פגרה ביורוליג מכבי הפסידה . אחרי זה נכנסה לקצב נורמלי .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי אבי » 14 אפריל 2011, 12:49

אני כבר בשנה שעברה שלחתי מכתב לקבוצה שבו קראתי להם לפרוש מהליגה ולהצטרף לאחת מהליגות האזוריות האירופאיות. לצערי לא זכיתי אפילו למכתב תגובה, אבל זה היה צפוי מאחר וההנהלה של מכבי עסוקה רוב הזמן בהתרפסות וליקוקים לתקשורת האדומה ואין לה זמן להתייחס לאוהדים ותיקים שרוצים את טובת הקבוצה.
מכבי שוקלת מעבר לVTB? על זה נאמר When you have to shoot, shoot. Don't talk
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי שחר.ג. » 14 אפריל 2011, 13:41

אבי כתב:אני כבר בשנה שעברה שלחתי מכתב לקבוצה שבו קראתי להם לפרוש מהליגה ולהצטרף לאחת מהליגות האזוריות האירופאיות. לצערי לא זכיתי אפילו למכתב תגובה, אבל זה היה צפוי מאחר וההנהלה של מכבי עסוקה רוב הזמן בהתרפסות וליקוקים לתקשורת האדומה ואין לה זמן להתייחס לאוהדים ותיקים שרוצים את טובת הקבוצה.
מכבי שוקלת מעבר לVTB? על זה נאמר When you have to shoot, shoot. Don't talk

+1 :thumbup
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי barker8 » 14 אפריל 2011, 14:08

יאלה. חייבים לרוץ על זה!!!!
משעמם כבר בארץ - הולכים לכבוש ת'עולם.
barker8

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2011, 16:30

לגבי ה VTB , מי שקורא רוסית, יכול לקרוא פה:
http://news.sport-express.ru/2011-04-14/432200/
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yzafrir » 14 אפריל 2011, 18:30

מה עם הליגה הים תיכונית שדובר עליה ??
אמרו אז שפאו ואולימפיאקוס מקימות אותה או משהו כזה...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 14 אפריל 2011, 18:40

שוב רואים שמכבי מקבלת פי 100 יותר כבוד בחו"ל בנגוד להתנהגות בארץ . כתבה ותגובות בעיתון הרוסי שוב מראות את זה .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי wildcat » 14 אפריל 2011, 19:01

הקומוניסטים והירושזבלים רוצים שמכבי תעזוב את הליגה כי ככה הם יוכלו לקחת אליפות.כאילו את מישהו הליגה הזאת תעניין בלי מכבי.הם חושבים שספונסרים יבואו כי האלופה לא ידועה מראש.המטומטמים לא מבינים שכמעט כל אוהדי הכדורסל אוהדים של מכבי.
wildcat

הודעהעל ידי שחר.ג. » 14 אפריל 2011, 20:26

הבעיה שמהלך כזה ינתק אותנו לחלוטין מהחברה הישראלית שלא האוהדת מכבי.
תמונהg]
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי misha » 14 אפריל 2011, 21:38

כל עוד שמעון בסביבה, לא נראה לי שזה יקרה. אבל אפשר להשתמש בזה כקלף מיקוח - הדבר האחרון שקופל רוצה הוא שמכבי תעזוב את הליגה. זה יפגע קשה במקום שלקופל הכי חשוב - ספונסרים.

הקוף דיבר ביציע על כך שמכבי 90 אחוז תהיה באדריאטית, אבל גם תישאר בליגה , שם תשחק עם הרכב משני. נראה לי מופרך.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי felix_r » 14 אפריל 2011, 21:51

misha כתב:כל עוד שמעון בסביבה, לא נראה לי שזה יקרה. אבל אפשר להשתמש בזה כקלף מיקוח - הדבר האחרון שקופל רוצה הוא שמכבי תעזוב את הליגה. זה יפגע קשה במקום שלקופל הכי חשוב - ספונסרים.

הקוף דיבר ביציע על כך שמכבי 90 אחוז תהיה באדריאטית, אבל גם תישאר בליגה , שם תשחק עם הרכב משני. נראה לי מופרך.

למה לשחק באדריאטית ולא ב VTB? ב VTB משלמים כסף למשתתפות. השנה הסכום, שמחלקים לקבוצות, עלה מעונה שעברה. אם מכבי תצטרף ל VTB בעונה הבאה, אז הליגה הזאת תשיג עוד יותר חסויות ותשלומים עבור זכויות שידור. הכנסות הליגה יגדלו, ז"א שיחלקו לקבוצות עוד יותר כסף.

לגבי עצם האפשרות, שמכבי תשתתף בשלוש מפעלים: גם בליגה הישראלית, גם ביורוליג ועוד באחת הליגות (אדריאטית או VTB), לדעתי זה יקרה רק במצב שבארץ יצומצם משמעותית מספר הזרים ( 4 לדוגמה ). במקרה כזה מכבי תחתים 6-7 זרים, כאשר בליגת-על ישחקו רק 4, אבל ביורוליג + אדריאטית/VTB ישחקו כולם.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Mta_atic » 14 אפריל 2011, 21:58

felix_r כתב:
misha כתב:כל עוד שמעון בסביבה, לא נראה לי שזה יקרה. אבל אפשר להשתמש בזה כקלף מיקוח - הדבר האחרון שקופל רוצה הוא שמכבי תעזוב את הליגה. זה יפגע קשה במקום שלקופל הכי חשוב - ספונסרים.

למה לשחק באדריאטית ולא ב VTB? ב VTB משלמים כסף למשתתפות. השנה הסכום, שמחלקים לקבוצות, עלה מעונה שעברה. אם מכבי תצטרף ל VTB בעונה הבאה, אז הליגה הזאת תשיג עוד יותר חסויות ותשלומים עבור זכויות שידור. הכנסות הליגה יגדלו, ז"א שיחלקו לקבוצות עוד יותר כסף.

לגבי עצם האפשרות, שמכבי תשתתף בשלוש מפעלים: גם בליגה הישראלית, גם ביורוליג ועוד באחת הליגות (אדריאטית או VTB), לדעתי זה יקרה רק במצב שבארץ יצומצם משמעותית מספר הזרים ( 4 לדוגמה ). במקרה כזה מכבי תחתים 6-7 זרים, כאשר בליגת-על ישחקו רק 4, אבל ביורוליג + אדריאטית/VTB ישחקו כולם.

למה לשחק ב-3 מסגרות זה בכלל אופציה?
זה לא קצת יותר מידי מבחינת עייפות ונסיעות?
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 15 אפריל 2011, 03:33

עניין VTB עולה לא לחינם - בליגה הזאת משחקות קבוצות מבירות ולא זהשירוקי , זאת אומרת שלא תיהיה בעה עם קונקשנים אלא יש טיסות ישירות .
לא יודע , השנה ליגה ישראלית מעצבנת אותי .
לגבי שיפור שתהיה כאן בלי מכבי ... עולמות מלאים במחקים מול מכבי , אני גר באשדוד ואנשים שכשו כרטיס היו בבסא כי לא יכלו לראות את מכביולא לאהודד את אשדוד .
כל העניין של תרומה של שחקן ישראלי וכו' זה בולשיט , גם אם יהו ספונסרים הכומים היו פי 10 קטנים יותר . בדיוק כמו בכדויד וכדורסל . לדעתי הרמה של העונה זה פועל יוצר של שיטה של הפינל פור - שאפשר לזייף כל שנה וביום מסויים במבחן אמריקאי קליל לנחש 4 תשובות נחנות וזהו .
טיקי חוזר

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־167 אורחים