המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

אדריאטית, מחזור 4 שירוקי נגד מכבי : 22/10/2011 - שעה 18:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אדריאטית, מחזור 4 שירוקי נגד מכבי : 22/10/2011 - שעה 18:

הודעהעל ידי jol9 » 22 אוקטובר 2011, 18:33

שחף כתב:הליגה הזאת מיותרת לחלוטין. ויוני, אם מכבי לא רוצה החוק של 4 זרים לא עובר.

החלק השני של המשפט שלך הוא כנראה נכון.
יש כאן עוד שיקולים, אבל מבחינתי מה שחשוב הוא שיש הרבה דקות להרבה שחקנים. שלא תבין, אני לא בעד כל הדברים האלה, אבל אולי יש כאן
דברים שאנחנו עוד לא רואים, ואולי אחד מהם הוא עזיבה של הבזיון של קופל בעוד כך וכך שנים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי kubachrick » 22 אוקטובר 2011, 18:34

yarinsaky כתב:
Assaf M כתב:טל בורשטיין נראה מאוד מאוד רע. הוא לא מצליח לסיים ליי אפים פשוטים. לא מבין מדוע בלאט נותן לו כל כך הרבה דקות.

כן, הא ? :bigsmile3

יש לך קוסמטיקאית להמליץ ?
kubachrick

הודעהעל ידי yarinsaky » 22 אוקטובר 2011, 18:36

kubachrick כתב:
yarinsaky כתב:
Assaf M כתב:טל בורשטיין נראה מאוד מאוד רע. הוא לא מצליח לסיים ליי אפים פשוטים. לא מבין מדוע בלאט נותן לו כל כך הרבה דקות.

כן, הא ? :bigsmile3

יש לך קוסמטיקאית להמליץ ?

לא הולך לכאלו, רובן וואחשיות.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2011, 18:39

jol9 כתב:
שחף כתב:הליגה הזאת מיותרת לחלוטין. ויוני, אם מכבי לא רוצה החוק של 4 זרים לא עובר.

יש כאן עוד שיקולים, אבל מבחינתי מה שחשוב הוא שיש הרבה דקות להרבה שחקנים. שלא תבין, אני לא בעד כל הדברים האלה, אבל אולי יש כאן
דברים שאנחנו עוד לא רואים, ואולי אחד מהם הוא עזיבה של הבזיון של קופל בעוד כך וכך שנים.

עזיבת ליגתקופל לטובת האדריאטית זה רעיון רע. הקבוצות בערך באותה רמה, רק שבליגת קופל לא צריך לסוע יום שלם בשביל להגיע לאיזה אולם נידח. באמת כל כך מיותר האדריאטית הזו - הכל למען כמה גרושים?
roy1000

הודעהעל ידי שחף » 22 אוקטובר 2011, 18:41

אני חושב שפרטיזן ולובליאנה יותר טובות מבני השרון וירושלים. לגבי השאר זה כנראה אותו לבל.
שחף

הודעהעל ידי kubachrick » 22 אוקטובר 2011, 18:42

roy1000 כתב:
jol9 כתב:

עזיבת ליגתקופל לטובת האדריאטית זה רעיון רע. הקבוצות בערך באותה רמה, רק שבליגת קופל לא צריך לסוע יום שלם בשביל להגיע לאיזה אולם נידח. באמת כל כך מיותר האדריאטית הזו - הכל למען כמה גרושים?

הקבוצות לא באותה רמה,הקבוצות באדריאטית יותר טובות,אפילו משירוקי שמורכבת מפושטקים בני 19,אפשר לראות יותר יכולת מאשר גליל גלבוע המהוללת,שכנראה תסיים כקבוצת מעלה טבלה בליגה שלנו.
שלא נדבר על פרטיזן ולובליאנה ואפילו ציבונה זאגרב שאין ספק,שטובות מכל קבוצה אחרת בליגה שלנו.
kubachrick

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2011, 18:47

שחף כתב:אני חושב שפרטיזן ולובליאנה יותר טובות מבני השרון וירושלים. לגבי השאר זה כנראה אותו לבל.

בעונות מסויימות יש לך קבוצות בישראל ברמה של ליובליאנה. פרטיזן זו באמת קבוצת יורוליג, אבל בשביל קבוצה אחת לא משחקים עונה שלמה. זה עלוב לראות את המשחקים האלו כי יש אווירה של משחק אימון, אפילו יותר מליגת קופל.
roy1000

הודעהעל ידי Euro_Basket » 22 אוקטובר 2011, 18:56

אף קבוצה ישראלית חוץ ממכבי לא היתה מגיעה לפיינל פור של האדריאטית.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי jol9 » 22 אוקטובר 2011, 18:57

roy1000 כתב:
jol9 כתב:

זה לא מה שהתכוונתי. ברור שמכבי לא תעזוב את הליגה בשביל האדריאטית ככה סתם. אבל אם היורוליג תתרחב ותהפוך לליגה אירופאית גדולה יותר (וחלק מזה כבר קורה בשנה הבאה), אז
בעצם הליגה המשנית הופכת להיות ללא רלוונטית ולא מעניינת, ואז לא משנה איזו ליגה זאת.

בכל מקרה, אחרי משחקים כמו היום, זה נראה שאתה די צודק, אבל יאללה... whatever.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 22 אוקטובר 2011, 19:05

roy1000 כתב: באמת כל כך מיותר האדריאטית הזו - הכל למען כמה גרושים?

זה יותר מכמה גרושים - בשביל קבוצה כמו מכבי שחיה על הכנסות זה לא מעט. פלוס, הפיינל פור של האדריאטית יהיה בישראל, מה שיכניס עוד קצת.
הקבוצות שם עדיין עדיפות מהליגה שלנו.
קשה להחזיק סגל של 7 זרים כשאתה צריך להשיב 3 בצד ויש לך משחק יורוליג להתכונן אליו. באדריאטית אתה יכול להריץ הרכבים שבקופל ליג אין אפשרות.

פדרמן אמר שהליכה לאדריאטית זה צד אסטרטגי. יכול להיות שהוא חושב על המהלך כאפשרות ללחוץ על קופל בעתיד או כאלטרנטיבה אם יהיו חייבים לעזוב כי ימשיכו להעביר עוד חוקים נגד מכבי.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 22 אוקטובר 2011, 19:14

roy1000 כתב:
jol9 כתב:

אני לא לגמרי מסכים איתך כאן.

קודם כל, הליגה האדריאטית היא מאוד גמישה ובניגוד גמור לקופליג, היא באה מאוד לקראת מכבי.
באדריאטית יש גם למכבי הזדמנות להריץ בדיוק את אותו הרכב כמו ביורוליג, וגם סביר להניח שדברים כמו מגבלות זרים ותקרת שכר לא יהיו באדריאטית.
כמו כן, ההכנסות מהאדריאטית הן גודלות יותר מאילו שמגיעות מהקופליג וממש לא מדובר בגרושים.

אני חושב שמכבי צריכה לשאוף להשתתף רק באדריאטית (שדי ברור שהיא ליגה טובה בהרבה מהקופליג) ובסיומה להצטרף לשלב הפליי-אוף בליגה הישראלית.
אגב, יהיה נחמד אם יצרפו עוד קבוצות ישראליות לליגה האדריאטית.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2011, 19:23

חביב אורנג'ד כתב:אני לא לגמרי מסכים איתך כאן.

קודם כל, הליגה האדריאטית היא מאוד גמישה ובניגוד גמור לקופליג, היא באה מאוד לקראת מכבי.
באדריאטית יש גם למכבי הזדמנות להריץ בדיוק את אותו הרכב כמו ביורוליג, וגם סביר להניח שדברים כמו מגבלות זרים ותקרת שכר לא יהיו באדריאטית.
כמו כן, ההכנסות מהאדריאטית הן גודלות יותר מאילו שמגיעות מהקופליג וממש לא מדובר בגרושים.

אני חושב שמכבי צריכה לשאוף להשתתף רק באדריאטית (שדי ברור שהיא ליגה טובה בהרבה מהקופליג) ובסיומה להצטרף לשלב הפליי-אוף בליגה הישראלית.
אגב, יהיה נחמד אם יצרפו עוד קבוצות ישראליות לליגה האדריאטית.

הייתי אולי מסכים אם לא הייתי רואה את המשחק היום. בת'כלס רצים הרכבים של ליגת קופל והמשחקים נראים ממש עלובים. בקושי משחק אימון - השחקנים צוחקים, יורדים באיטיות להגנה ורצים להתקפה לפני שיש ריבאונד.

אני לא יודע כמה כסף זה מכניס, אבל כמה זה כבר יכול להיות? זכויות השידור של הדבר הזה לא שוות הרבה כסף. שעמום אחד גדול.
roy1000

הודעהעל ידי yarinsaky » 22 אוקטובר 2011, 19:27

פדרמן אמר כבר שמכבי לא ממש מרוויחה סכומים גבוהים באדריאטית, זה לא שיקול מי יודע מה. השיקול היחידי הוא אלטרנטיבה לליגת קופל אם מכבי עוזבת ואולי סוג של לחץ כדי שהיא לא תעזוב בסוף.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי kubachrick » 22 אוקטובר 2011, 20:35

כפי שאני רואה את זה,קופליג זה כישלון ניהולי ממדרגה ראשונה,השיטה החדשה של 4 זרים רשומים במשחק זה תחתית השאול לליגה הזו,
השיטה הביאה לכך,שישראלים חלשים גוזרים קופון שמן,גורמים לניסיון לצמצום הוצאות עם הזרים מצד בעלי הקבוצות וכך פשוט גורמים לליגה בארץ להראות
כמו ליגה למקומות עבודה - ראה ערך - מכבי חיפה נגד מ.כ הבקעה.
עכשיו זה מעגל שוטה,או כדור שלג שיכול רק להפוך לגרוע וגרוע יותר,שכן אני צופה שהליגה השנה תהיה כל כך אומללה,שאם היה עוד ספונסר,או אדם פרטי ששקל להשקיע באחת הקבוצות שאינה מכבי,יעדיף להיאחז בקרן הצבי ולא לשים את גורלו בידי קבוצות מוסרסות ומולקות.
kubachrick

הודעהעל ידי asafb96 » 22 אוקטובר 2011, 20:41

kubachrick כתב:כפי שאני רואה את זה,קופליג זה כישלון ניהולי ממדרגה ראשונה,השיטה החדשה של 4 זרים רשומים במשחק זה תחתית השאול לליגה הזו,
השיטה הביאה לכך,שישראלים חלשים גוזרים קופון שמן,גורמים לניסיון לצמצום הוצאות עם הזרים מצד בעלי הקבוצות וכך פשוט גורמים לליגה בארץ להראות
כמו ליגה למקומות עבודה - ראה ערך - מכבי חיפה נגד מ.כ הבקעה.
עכשיו זה מעגל שוטה,או כדור שלג שיכול רק להפוך לגרוע וגרוע יותר,שכן אני צופה שהליגה השנה תהיה כל כך אומללה,שאם היה עוד ספונסר,או אדם פרטי ששקל להשקיע באחת הקבוצות שאינה מכבי,יעדיף להיאחז בקרן הצבי ולא לשים את גורלו בידי קבוצות מוסרסות ומולקות.

כל מילה בסלע.
בושה וחרפה מה שהולך שם.
גם כל הנובו מוסטו, שירוקי, ושאר הקבוצות החלשות באדריאטית, טובות מרוב, אם לא כל הקבוצות בליגת העל (למעט מכבי כמובן..).
על ציבונה, פרטיזן ולובליאנה אין על מה לדבר בכלל. שאפשר לרשום רק 4 זרים, ואי אפשר להתכונן לירוליג כראוי ככה (שטיין מרכז בזמן שפאפאס על אזרחי.. :? ), האדריאטית נראה כמהלך טוב, לא רק פיננסית.
asafb96

הודעהעל ידי יוסי22 » 22 אוקטובר 2011, 21:19

רועי - אתה מדבר כאילו נחתת פה מהחלל החיצון ולא היית פה בשנים האחרונות , קופל עושה כל מה שהוא יכול כדי לפגוע במכבי עם אפס כבוד לאחת הקבוצות המעוטרות בכדורסל האירופי , זה מתבקש לעזוב את הליגה הדי עלובה שלו ולעבור לליגה שמכבדת את מכבי ומה שהיא מייצגת.
יוסי22

הודעהעל ידי roy1000 » 22 אוקטובר 2011, 21:43

יוסי22 כתב:רועי - אתה מדבר כאילו נחתת פה מהחלל החיצון ולא היית פה בשנים האחרונות , קופל עושה כל מה שהוא יכול כדי לפגוע במכבי עם אפס כבוד לאחת הקבוצות המעוטרות בכדורסל האירופי , זה מתבקש לעזוב את הליגה הדי עלובה שלו ולעבור לליגה שמכבדת את מכבי ומה שהיא מייצגת.

האמת ששני המפעלים האלו מצחיקים. הרבה דברים אפשר להגיד על הליגה האדריאטית, אבל מכובדת היא לא. המשחק היום היה בדיחה. עדיף היה לעשות משחק אימון פנימי.

ליגת קופל עם הפיינל פור זו בדיחה בפני עצמה, אבל אם לבחור בין שתי המסגרות האלו, אז עדיף לבחור בבדיחה של קופל ולא לסוע יום שלם בשביל לשחק באיזה מתנ"ס נידח מול ילדים בני 19. אז שיהנו להם עם הפיינל פור שלהם. עדיף זה משירוקי.
roy1000

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot], עידן ו־168 אורחים