המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד באסקוניה, 16 באפריל, שלישי, 20:00

אפשר לעוף כבר מהליגה האדריאטית הדבילית הזאת?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אפשר לעוף כבר מהליגה האדריאטית הדבילית הזאת?

הודעהעל ידי LIAV10 » 22 דצמבר 2011, 19:15

אני אומר שאוהדי הקבוצות צריכים להילחם בליגה עם החוק המגוחך..
שנה הבאה יש 12 קבוצות, אם כל קבוצה תביא בממוצע 4,000 חתימות על עצומה כנגד החוק הזה יש כבר (לוקח מחשבון ;) ) 48,000 חתימות..

חבל שאף אחד לא ייקח באמת יוזמה על זה :(
זה סתם דופק את כולם..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי אבי » 22 דצמבר 2011, 19:32

Holiday_Armadillo כתב:סופר-הקפצה..
מזרחי: נשחק בשתי ליגות בעונה הבאה, לא יודע איזה
http://www.one.co.il/Article/192527.html

נקווה שמדובר על 2 הליגות הנכונות.
ושיפסיקו בהנהלת מכבי סתם לאיים. כבר אף אחד לא לוקח אותם ברצינות.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 דצמבר 2011, 19:48

תהרגו אותי,אני עדיין לא מבינה למה מכבי עזרה למנהלת לאשר את החוק של 4 הזרים בלי לקבל כלום בתמורה..
לא רק שחוק 4 הזרים עבר,הפיינל פור לא בוטל..אני לא מבינה את המהלך הזה של מכבי עד היום..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו » 23 דצמבר 2011, 13:45

Holiday_Armadillo כתב:תהרגו אותי,אני עדיין לא מבינה למה מכבי עזרה למנהלת לאשר את החוק של 4 הזרים בלי לקבל כלום בתמורה..
לא רק שחוק 4 הזרים עבר,הפיינל פור לא בוטל..אני לא מבינה את המהלך הזה של מכבי עד היום..
אולי פיספסתי משהו אבל מה הכוונה ' מכבי עזרה למינהלת ' ? מישהו שאל את מכבי בכלל ? הריי כל עונה מתקבלות החלטות שכל תכליתן להחליש את מכבי ואף אחד לא שואל אותה ... אני לא חושב שלמכבי יש איזה שהיא דרך להילחם בזה כל עוד היא לא שוברת את הכלים לגמריי וכשפדרמן הוא האיש החזק לא נראהלי שזה יקרה בקרוב , לתדהמתי שמעתי אותו אומר באחד הראיונות ש ' הצעתי שישחקו בלי זרים בכלל ' , מה גם שקופל יודע שמכבי לא יכולה לעזוב את הליגה בגלל שחוקיי היורוליג מחייבים אותה להישתתף בליגה בארץ בשביל לשחק ביורוליג .
מקאדו

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 דצמבר 2011, 15:31

מקאדו כתב:
Holiday_Armadillo כתב:תהרגו אותי,אני עדיין לא מבינה למה מכבי עזרה למנהלת לאשר את החוק של 4 הזרים בלי לקבל כלום בתמורה..
אולי פיספסתי משהו אבל מה הכוונה ' מכבי עזרה למינהלת ' ? מישהו שאל את מכבי בכלל ? הריי כל עונה מתקבלות החלטות שכל תכליתן להחליש את מכבי ואף אחד לא שואל אותה ... אני לא חושב שלמכבי יש איזה שהיא דרך להילחם בזה כל עוד היא לא שוברת את הכלים לגמריי וכשפדרמן הוא האיש החזק לא נראהלי שזה יקרה בקרוב , לתדהמתי שמעתי אותו אומר באחד הראיונות ש ' הצעתי שישחקו בלי זרים בכלל ' , מה גם שקופל יודע שמכבי לא יכולה לעזוב את הליגה בגלל שחוקיי היורוליג מחייבים אותה להישתתף בליגה בארץ בשביל לשחק ביורוליג .

בכל כתבה היה רשום ש''מכבי עזרו למנהלת להעביר את חוק הזרים''..
הם לפחות יכלו להתנגד והם לא עוש את זה..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Google Adsense [Bot], Jazzman, מרסר ו־39 אורחים