המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד באסקוניה, 16 באפריל, שלישי, 20:00

ריצ'ארד הנדריקס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ריצ'ארד הנדריקס

הודעהעל ידי שחף » 26 דצמבר 2011, 12:32

זה לא רק קטע של דקיקות, זה גם עניין של מנטליות. גם לורבק וניקולה לא בדיוק היו ערימות של שרירים. האיש כן הולך לדאנקים והולך חזק לריבאונד ולסל, שזה דבר מעודד הרבה יותר ממישהו כמו טומיץ' שאין לו את זה בכלל.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 26 דצמבר 2011, 12:36

שחף כתב:טוב, אתה מוזמן להתרשם בעצמך:
http://www.youtube.com/watch?v=stJLAzWddVs
אני קצת חושש שאם מכבי לא תשאיר את סופו אנחנו נישאר קירחים משני הצדדים עם לאנדסברג והלפרין בקו האחורי(שזה אחלה לספרטק סנט פטרסבורג, אבל יש סיבה שהלפרין לא קיבל חוזה בקבוצת יורוליג שהיא לא מכבי ת''א אחרי השלוש שנים באולימפיאקוס) והנדריקס+ג'יימס בפנים.

נראה לי שכולנו מסכימים שלמכבי יש הרבה עבודה בקיץ.
הרבה תלוי באיך שהעונה הזאת תסתיים, אבל בלי קשר, נראה לי שחלק גדול מהסגל ראוי להמשיך.

העניין של מצ'באן, סופו והנדריקס, יחד עם השינויים בקו האחורי, זה מה שיעסיק את ההנהלה. סופו הוא פריוריטי 1, ריצ' פריוריטי 2
וצריך לראות מה יהיה עם לאנגפורד.

לגבי הבחור הליטאי - לא ממש יצא לי לראות אותו, ואני בסה"כ נאלץ לדבר בקלישאות. אם הוא פנוי, ואם סופו לא נשאר, אז אולי באמ זה יהיה הדבר הנכון לעשות.
כעיקרון, אני כן זורם עם הגישה של ללכת על החבר'ה הצעירים לפני הפריצה שלהם. זה עובד טוב במכבי בשנים האחרונות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 26 דצמבר 2011, 13:56

לא מוטיונאס ולא נעליים - האופציה הכי טובה הייתה ונשארה לשמור על סופו בכל מחיר, ולשמור על הקו הקדמי שלנו, שהוא לדעתי הכי טוב באירופה. שנה הבאה צריכים לחזק את הקו האחורי, ואם הקו הקדמי יישאר אין סיבה שלא נעפיל לפחות לפיינל פור.
er79

הודעהעל ידי jol9 » 26 דצמבר 2011, 14:13

er79 כתב:לא מוטיונאס ולא נעליים - האופציה הכי טובה הייתה ונשארה לשמור על סופו בכל מחיר, ולשמור על הקו הקדמי שלנו, שהוא לדעתי הכי טוב באירופה. שנה הבאה צריכים לחזק את הקו האחורי, ואם הקו הקדמי יישאר אין סיבה שלא נעפיל לפחות לפיינל פור.

זה יהיה מאוד לא קל, ואנחנו צריכים להיות מוכנים לזה. סופו, אליהו, מצ'באן וריצ' זה קו קדמי שעולה איזה 6-7 מליון דולר (ברוטו) אולי אפילו יותר. את בלו אני לא סופר
אבל גם העלות שלו היא משהו כמו חצי מליון.

תקציב השחקנים של מכבי הוא לא יותר גדול מ10-11 מליון דולר, ולכן אני די מתקשה לראות איך זה קורה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי יוסי22 » 26 דצמבר 2011, 14:50

יוני - תיאורטית אתה אולי צודק אבל למזלה של מכבי היא במצב פנטסטי בגזרה הזו .

אליהו , בלו ומאצ'באן סגורים להרבה שנים ( בלו כי הוא כבר יגמור פה כנראה את הקריירה והשניים האחרים כי יש להם חוזים ארוכי טווח) , הנדריקס הראה כבר בקיץ האחרון שהוא יעשה הכול כדי להישאר פה ככה שנשארנו רק עם סופו כפרוייקט , מכיוון שהוא השחקן החשוב ביותר בקבוצה יעשו בחוכמה אם כבר מעכשיו ידאגו לסגור גם את הפינה הזו אבל בכל מקרה אני אופטימי כי הוא אמר לא פעם ולא פעמיים שהוא רוצה מאוד להישאר פה ומניסיון של שנים קודמות שחקנים כאלו נשארו פה עד שעברו ל-NBA .

בנוגע לסכום אם על ארויו הוציאו סכום כזה אז על סופו שהתרומה שלו לקבוצה גבוהה בהרבה אין ספק שכדאי להוציא את זה , ברור שצריך לנסות להשאיר אותו בפחות אבל אם לא תהיה ברירה זה מה שצריך לעשות לטעמי.
יוסי22

הודעהעל ידי roy1000 » 26 דצמבר 2011, 19:58

שחף כתב:אתה הסוכן שלו? דווקא הבחור מסוג השחקנים שיותר מתאים לאירופה.

צריך להיות הסוכן שלו בשביל לקרוא מה שאומר דריל מורי? הבחור הולך ליוסטון עם סיום החוזה שלו.
לפעמים צריך לספור עד 10 לפני שכותבים תגובות אמוציונאליות שלו קשורות לכלום.
roy1000

הודעהעל ידי חנו'ש » 26 דצמבר 2011, 20:18

Euro_Basket כתב:לדעתי מכבי היתה צריכה ללכת מראש על מוטיונאס במקום מצ'באן, ולא כי אחד יותר טוב מהשני,
אלא כי הוא פשוט יותר מתאים (5 שיכול לשחק גם 4, ההיפך ממצ'באן).
תוך כמה שנים, ובמיוחד אם ישפר את יכולת המסירה שלו, הוא יהפוך לסנטר הכי טוב באירופה.

אם נצא מתוך הנחה שמצליחים להשאיר את סופו והנדריקס, אז למה נראה לך שעמדה 5 פחות עמוסה מעמדה 4 וששם בניגוד לעמדה של מאצ'באן כן יש מקום להכניס שחקן צעיר ומוכשר??
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי yzafrir » 26 דצמבר 2011, 20:37

את מוטייונס הזכרתי פה בפורום עוד לפני שמכבי הלכה על מצ'באן ואני גם חושב שהוא היה יכול להיות החתמה יותר נכונה מקצועית ממילאן אבל אם במחליף לסופו אנחנו עוסקים אז הוא לא השחקן , וצריך למצוא מישהו עם הרבה יותר ניסיון . כמחליף להנדריקס אולי כן אבל למה לחשוב על מחליף להנדריקס כשיהיה הרבה יותר פשוט להשאיר את ריץ' ??
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 27 דצמבר 2011, 03:40

יוסי22 כתב:
אליהו , בלו ומאצ'באן סגורים להרבה שנים ( בלו כי הוא כבר יגמור פה כנראה את הקריירה והשניים האחרים כי יש להם חוזים ארוכי טווח) , הנדריקס מי.

זה עדיין לא אומר כלום.
מדובר בשלושה שחקנים מאוד יקרים שבשנה הבאה יהיו אפילו יותר יקרים (למצבן יש חוזה הולך ומשתדרג ואני מניח שגם סופו יקבל יותר בעונה הבאה). בנוסף גם לג'יימס יש חוזה לעונה הבאה ובלו עולה למכבי יותר מחצי מילויון דולר לעונה.
נכון לעכשיו, בהנחה ומצ'באן, סופו, אליהו ובלו ישארו, וג'יימס יחתך, מכבי תוצאי סכום עתק על מהלכים אילו והדבר כנראה ירוקן את הקופה וישאיר את הקו האחורי במצב עגום.

העובדה ששחקנים סגורים לעונה הבאה, היא לאו דוקא כזה דבד מעודד ולא באמת גוררת את השארותם בסגל. ייתכן שמכבי תצטרך לחשוב לכיוונים אחרים עקב העלות המאוד גבוהה של הקו הקדמי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי יוסי22 » 27 דצמבר 2011, 07:56

זו דעתך .

לדעתי כמובן מכבי זכתה פה בקו הקידמי הטובה באירופה שיביא אותה לפיינל פור גם עם קו אחורי בינוני לחלוטין , עם קו אחורי טוב אפשר ללכת עד הסוף.

בכל מקרה לא נכנסתי עוד פעם לוויכוח הלא נגמר הזה אלא רק התייחסתי לדבריו של יוני שמכבי תתקשה לשמור על הקו הקידמי וטענתי שחוץ מסופו למכבי לא אמורה להיות שום בעיה לשמור על שחקני הקו הקידמי אם תרצה בכך וגם סופו הצהיר תחת כל עץ רענן שהוא בניגוד לכמה אופורטוניסטים שאף פעם לא הצלחתי להתחבר אליהם כמו איידסון ומוריס (או פארגו החצוף) מעוניין להישאר במועדון שהציל לו את הקריירה וכל עוד הוא יקבל הצעה הוגנת ( והצעה הוגנת לסנטר הטוב באירופה זה לא מעט , אין מה לעשות ) הוא יעדיף את מכבי על פני שאר הקבוצות.
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 27 דצמבר 2011, 09:28

יוסי22 כתב:זו דעתך .

לדעתי כמובן מכבי זכתה פה בקו הקידמי הטובה באירופה שיביא אותה לפיינל פור גם עם קו אחורי בינוני לחלוטין , עם קו אחורי טוב אפשר ללכת עד הסוף.

בכל מקרה לא נכנסתי עוד פעם לוויכוח הלא נגמר הזה אלא רק התייחסתי לדבריו של יוני שמכבי תתקשה לשמור על הקו הקידמי וטענתי שחוץ מסופו למכבי לא אמורה להיות שום בעיה לשמור על שחקני הקו הקידמי אם תרצה בכך וגם סופו הצהיר תחת כל עץ רענן שהוא בניגוד לכמה אופורטוניסטים שאף פעם לא הצלחתי להתחבר אליהם כמו איידסון ומוריס (או פארגו החצוף) מעוניין להישאר במועדון שהציל לו את הקריירה וכל עוד הוא יקבל הצעה הוגנת ( והצעה הוגנת לסנטר הטוב באירופה זה לא מעט , אין מה לעשות ) הוא יעדיף את מכבי על פני שאר הקבוצות.

אני חושב שלהגיד שלמכבי יהיה קשה להחזיק קו קדמי של סופו, הנדריקס, אליהו, מצ'באן ובלו, זה לא הנחה אלא עובדה.
זה קשה גם לקבוצות עשירות ממכבי.

בעצם הברירה של מכבי תהיה בשלישייה סופו, הנדריקס ומצ'באן, שכן אליהו ובלו הם נתון די קבוע.
יש משהו במה שאתה אומר - עם קו קדמי כזה, אפשר לחסוך באחורי ועדיין להגיע גבוה. בעצם אם נוסיף להרכב של הקבוצה של היום (ללא מאלט) את מצ'באן ואת יותם, ונוותר
על ג'יימס ועל שייר, אז אפשר להגיד שהקבוצה הזאת יכולה להתמודד על התואר, ופייבוריטית לפיינל פור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 27 דצמבר 2011, 12:51

יוני אני לא כלכך מסכים איתך (יותר נכון מסכים חלקית..)
הלפרין במקום פאפאס ועוד רכז יותר איכותי במקום מאלט ואולי מילאן במקום ג'יימס (לא הכרחי בעניי...) כן יכול להספיק אבל הלפרין לא יפתור לגמרי את בעיית הרכז אלא חייבים רכז זר איכותי יותר ממלאט...בנתיים מה שיכול להוביל אותנו רחוק העונה זה שילוב של כניסה לכושר מעולה של חלק גדול מהסגל יחד עם הגרלה נוחה והתחברות טובה מאוד של מאלט לקבוצה . אבל צריך לקוות שצרוף כזה באמת יקרה כי אחרת גם לעבור את הטופ 16 במקום השני יהיה קשה....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי jol9 » 27 דצמבר 2011, 14:07

yzafrir כתב:יוני אני לא כלכך מסכים איתך (יותר נכון מסכים חלקית..)
הלפרין במקום פאפאס ועוד רכז יותר איכותי במקום מאלט ואולי מילאן במקום ג'יימס (לא הכרחי בעניי...) כן יכול להספיק אבל הלפרין לא יפתור לגמרי את בעיית הרכז אלא חייבים רכז זר איכותי יותר ממלאט...בנתיים מה שיכול להוביל אותנו רחוק העונה זה שילוב של כניסה לכושר מעולה של חלק גדול מהסגל יחד עם הגרלה נוחה והתחברות טובה מאוד של מאלט לקבוצה . אבל צריך לקוות שצרוף כזה באמת יקרה כי אחרת גם לעבור את הטופ 16 במקום השני יהיה קשה....

אז זהו שהנקודה שלי (ונראה לי גם שזה מה שיוסי חושב) - אם למכבי יהיה את הקו הקדמי המדובר, אז לא צריך הרבה יותר מזה. מה שיש עכשיו,
כלומר לאנגפורד, אוחיון, סמית', פניני ובורשטיין בצירוף של עוד גארד איכותי (והוא לא חייב להיות זר), יכול מאוד להיות שיספיק.
כמובן שאפשר להחליף את סמית' באיזשהו שחקן צעיר ומוכשר, או את לאנגפורד באיזשהו רכז אמיתי וקלאסי, אבל לדעתי זה די בשוליים.

מנגד, מספיק שסופו יעזוב, וכל זה יהיה לא רלוונטי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 27 דצמבר 2011, 16:30

לא כ"כ ברור לי למה מתכוונים כשאומרים שהקו הקדמי "יספיק". למה הוא בדיוק יספיק?
בעונה שעברה, עם בערך אותו קו קדמי שישנו השנה (וכנראה שגם יהיה בעונה הבאה), מכבי לא הצליחה לזכות בגביע הנכסף והיה ברור שצריכים שידרוג בקו האחורי (וזה עוד כאשר בעונה שעברה היה קו אחורי טוב יותר מזה של העונה הנוכחית).

הקו הקדמי של מכבי (עם או בלי מצ'באן), אולי יוכל להביא את מכבי לשלב ההצלבה ובקונסטלציה מסויימת, יוכל לגרום למכבי להתגנב לפיינל-פור, אבל לא יותר מזה.
בלי קו אחורי טוב ובלי גארדים קלעים, אין למכבי מה לחפש ברמות הגבוהות ביותר של היורוליג.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Lirca » 27 דצמבר 2011, 16:36

בגדול יש בסיס די טוב לעונה הבאה. ברור שלא כולם יישארו אבל ישנם כאלה שצריכים להיות כאן.
לדעתי נראה פה בעונה הבאה לפחות את אחד מהשניים - הלפרין או לאנדסברג - בקו האחורי שלנו.
השחקנים שככל הנראה יישארו לדעתי הם הנדריקס, בלו, אליהו, פניני, בורשטיין וסופו.
אליהם יחזור מצ'באן מפרטיזן, לנגפורד יישאר במידה וימשיך בקו העליה שבו הוא נמצא.
הייתי נותן גם צ'אנס נוסף לשייר כי בכל זאת מדובר בשנה ראשונה במכבי ועוד אחרי פציעה קשה.
וכמובן שיצטרכו לחפש רכז זר אמיתי. מישהו יודע אגב כמה מרוויח ניקוס זיסיס מסיינה ולכמה זמן הוא חתום?
Lirca

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 דצמבר 2011, 16:40

אסור לוותר על לנגפורד. לא נמצא שחקן אחר עם איכויות כאלה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חנו'ש » 27 דצמבר 2011, 16:57

יוני,
אני חוששת שקבוצה גדולה באמת חייבת רכז איכותי.
אפשר אולי להתפשר במקומות אחרים, אבל רכז זה דבר הכרחי אם אתה באמת רוצה לשאוף הכי גבוה שאפשר.

לכל הקבוצות הגדולות באירופה היו רכזים טובים ודומיננטיים.
אם צריך לוותר במקומות אחרים שאפשר להתפשר (ולא בסופו!! :nonono ), אז הייתי מוותרת בשביל רכז טוב.
אבל גם אם יש לך קו קדמי הכי טוב באירופה, הוא עלול להיות לא מספיק מועיל אם אין רכז טוב שיפעיל אותו ויוציא ממנו את כל האיכויות שלו.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 27 דצמבר 2011, 19:33

חביב אורנג'ד כתב:לא כ"כ ברור לי למה מתכוונים כשאומרים שהקו הקדמי "יספיק". למה הוא בדיוק יספיק?
בעונה שעברה, עם בערך אותו קו קדמי שישנו השנה (וכנראה שגם יהיה בעונה הבאה), מכבי לא הצליחה לזכות בגביע הנכסף והיה ברור שצריכים שידרוג בקו האחורי (וזה עוד כאשר בעונה שעברה היה קו אחורי טוב יותר מזה של העונה הנוכחית).

הקו הקדמי של מכבי (עם או בלי מצ'באן), אולי יוכל להביא את מכבי לשלב ההצלבה ובקונסטלציה מסויימת, יוכל לגרום למכבי להתגנב לפיינל-פור, אבל לא יותר מזה.
בלי קו אחורי טוב ובלי גארדים קלעים, אין למכבי מה לחפש ברמות הגבוהות ביותר של היורוליג.

אבל בהנחה ויהיה למכבי את לאנגפורד ונניח את הלפרין, אז בהחלט אפשר לחשוב על הכיוון הזה.
מקסימום, אפשר יהיה להחליף את סמית', ולהביא עוד גארד ולהסית באופן רשמי את בלו לעמדה 3 יחד עם פניני.

מכבי כמעט ולא משחקת עם 3 גארדים, וזה משהו שיכול מאוד לעזור ולשדרג.

חות מזה, המטרה העיקרית של מכבי היא פיינל פור. זכיה בגביע כשמולנו מתמודדות קבוצות עם תקציב פי 3, היא מטרה בעייתית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 27 דצמבר 2011, 21:26

jol9 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:לא כ"כ ברור לי למה מתכוונים כשאומרים שהקו הקדמי "יספיק". למה הוא בדיוק יספיק?

אבל בהנחה ויהיה למכבי את לאנגפורד ונניח את הלפרין, אז בהחלט אפשר לחשוב על הכיוון הזה.
מקסימום, אפשר יהיה להחליף את סמית', ולהביא עוד גארד ולהסית באופן רשמי את בלו לעמדה 3 יחד עם פניני.

חות מזה, המטרה העיקרית של מכבי היא פיינל פור. זכיה בגביע כשמולנו מתמודדות קבוצות עם תקציב פי 3, היא מטרה בעייתית.

זה לא מה שגליל עשתה???
זה אפשרי לזכות באליפות אירופה עם תקציב כמו של מכבי אם בונים נכון כלומר זרים טובים ולא 7-8 בינוניים
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי jol9 » 27 דצמבר 2011, 22:35

JasonWilliams12 כתב:
jol9 כתב:

זה לא מה שגליל עשתה???
זה אפשרי לזכות באליפות אירופה עם תקציב כמו של מכבי אם בונים נכון כלומר זרים טובים ולא 7-8 בינוניים

אתה לא קורא טוב את מה שאני כותב. זכיה ביורוליג היא לא מטרת העל של מכבי, כמו שהיא לא מטרת העל של הגליל.
לא אמרתי שזה לא אפשרי לזכות ביורוליג עם התקציב של מכבי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־19 אורחים