המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ריצ'ארד הנדריקס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

ריצ'ארד הנדריקס

הודעהעל ידי שחף » 28 נובמבר 2011, 21:47

בין כל הת'רדים המשמיצים צריך לתת גם קרדיט. הנדריקס אחרי עונה בינונית נראה היה בדרך החוצה ממכבי. דייויד התעקש עליו, הנדריקס לא רצה לעזוב, והבחור מחזיר את הסחורה עד עכשיו. לצד סולידיות ויציבות וביורוליג ותרומה משופרת גם בכמות הנקודות שהוא נותן, בליגה הישראלית ובאדריאטית האיש התחיל להראות דומיננטיות כמו שציפו ממנו. אז אולי הוא לא אתלטי מספיק להיות מייק באטיסט החדש אבל התרומה ההגנתית שלו לצד יכולת התקפית משופרת(הרבה בגלל שמכבי שינתה את סגנון המשחק שלה מאשתקד והתחילה לשחק יותר פיק אנד רולים) שווה המון.
שחף

Re: ריצ'ארד הנדריקס

הודעהעל ידי Angelstrong » 28 נובמבר 2011, 21:52

הוא שיפר את משחק הפוסט שלו ואת הסיומת קרוב לסל ומחצי מרחק.
צריך להאריך להנדריקס את החוזה במכבי לבחור פשוט אין טיפת גאווה ועושה הכל לטובת הקבוצה
Angelstrong

הודעהעל ידי roy1000 » 28 נובמבר 2011, 21:54

ייתרון ענק בליגה. מחליף מצויין ביורוליג.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 נובמבר 2011, 21:56

אני עדיין חושב שקבוצה שסופו הוא הסנטר המוביל שלה, צריכה סנטר מחליף יותר דומיננטי, כי הוא צריך לשחק הרבה דקות יחסית. אבל באופן כללי אין לי תלונות להנדריקס, הוא נותן הכל בשביל הצלחת הקבוצה והוא גם מראה שיפור משנה שעברה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 נובמבר 2011, 22:05

MTA2311 כתב:אני עדיין חושב שקבוצה שסופו הוא הסנטר המוביל שלה, צריכה סנטר מחליף יותר דומיננטי, כי הוא צריך לשחק הרבה דקות יחסית. אבל באופן כללי אין לי תלונות להנדריקס, הוא נותן הכל בשביל הצלחת הקבוצה והוא גם מראה שיפור משנה שעברה.

תמיד כשאומרים לשחרר מישהו(ואני כמובן לא אומרת שטענת שצריך לשחרר אותו)צריך לחשוב על האלטרנטיבות..
אני לא רואה סנטר אחר בשוק שיכול להיות יותר דומיננטי ויותר משלים לסופו מהנדריקס..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 28 נובמבר 2011, 22:11

יכול להיות שהסנטר השלישי לא היה צריך להיות ג'יימס אלא מישהו עם סייז וסנטימטרים כמו שרמאדיני נניח. ג'יימס מראה חולשה פיזית שמקשה עליו מאוד לראות דקות ביורוליג. ביום חמישי סמודיש גבר עליו בפוסט בקלות וגם בריבאונד הצליח לתפוס עליו מיקום. והאיש עוד רזה יחסית לתקופה שלו בצסק''א.
שחף

הודעהעל ידי roy1000 » 28 נובמבר 2011, 22:15

שחף כתב:יכול להיות שהסנטר השלישי לא היה צריך להיות ג'יימס אלא מישהו עם סייז וסנטימטרים כמו שרמאדיני נניח. ג'יימס מראה חולשה פיזית שמקשה עליו מאוד לראות דקות ביורוליג. ביום חמישי סמודיש גבר עליו בפוסט בקלות וגם בריבאונד הצליח לתפוס עליו מיקום. והאיש עוד רזה יחסית לתקופה שלו בצסק''א.

איפה תמצא שחקן כזה ב- 300 אלף דולר?
roy1000

הודעהעל ידי שחף » 28 נובמבר 2011, 22:16

שרמדיני? אני בספק אם הוא מרוויח הרבה יותר.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 28 נובמבר 2011, 22:20

שחף כתב:יכול להיות שהסנטר השלישי לא היה צריך להיות ג'יימס אלא מישהו עם סייז וסנטימטרים כמו שרמאדיני נניח. ג'יימס מראה חולשה פיזית שמקשה עליו מאוד לראות דקות ביורוליג. ביום חמישי סמודיש גבר עליו בפוסט בקלות וגם בריבאונד הצליח לתפוס עליו מיקום. והאיש עוד רזה יחסית לתקופה שלו בצסק''א.

אני בכלל לא חושב שצריך סנטר שלישי.
סה"כ בליגה האמיתית של מכבי יש 20 וקצת משחקים במקרה הטוב. זה משהו שבהחלט ניתן לעבור אותו עם שני סנטרים.
הנדריקס משלים מצויין את סופו. הוא עדיין שחקן צעיר, ועושה מדי פעם טעויות של צעירים, פאולים רכים, טעויות בהגנה, בסגירות ביציאות וכו', אבל את כל הבייסיקס הוא יילמד
ויהיה שחקן יותר טוב.

מה שקשה מאוד ואפילו אי אפשר ללמד, זה גישה, אופי, רצון ומחוייבות, ואת כל אלה יש לריצ' בשפע. יחד עם כל אלה, הוא מביא הרבה דברים מקצועיים, שהיום עולים הרבה
מאוד כסף ביורוליג.
הוא לא ואסקז, ואני מניח שיש עוד 3-4 סנטרים מחליפים טובים יותר ממנו, אבל הוא מאוד מתאים למכבי, ומאוד מתאים כמחליפו של סופו, ואני מאוד הייתי רוצה לראות אותו ממשיך.
מכבי רק תיפול אם תנסה להביא לו מחליף.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי יוסי22 » 28 נובמבר 2011, 22:23

אין שום סיבה להביא מחליף כי הוא מצוין ודרך אגב היה כזה גם בעונה שעברה למרות שהיו כאלו שעם העיניים הגדולות לא ממש הסתפקו בזה .

בכל מקרה אני לא מאמין שמכבי תיגע בקו הקידמי חוץ מלהחזיר מילאן מאצ'באן ולנעול את הקו הקידמי הטוב ביבשת לכמה שנים.
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 28 נובמבר 2011, 22:26

יוסי22 כתב:אין שום סיבה להביא מחליף כי הוא מצוין ודרך אגב היה כזה גם בעונה שעברה למרות שהיו כאלו שעם העיניים הגדולות לא ממש הסתפקו בזה .

בכל מקרה אני לא מאמין שמכבי תיגע בקו הקידמי חוץ מלהחזיר מילאן מאצ'באן ולנעול את הקו הקידמי הטוב ביבשת לכמה שנים.

זה לא עניין של סיבה. נגמר לו החוזה, והוא הולך לקבל כמה הצעות יפות. אמנם, ריצ' נראה לי שחקן מהסוג הזה שלא בורח מיד לקבוצה שמציעה לו 2 דולר יותר,
והוא מבין שבמכבי, וכמחליפו של סופו, יש לו את האפשרות להמשיך ולשחק בבמה המרכזית של היורוליג, ואולי יום אחד להפוך לסנטר ראשון במכבי.

נקווה שמכבי תדע להשאיר אותו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו » 28 נובמבר 2011, 22:32

יוסי22 כתב:אין שום סיבה להביא מחליף כי הוא מצוין ודרך אגב היה כזה גם בעונה שעברה למרות שהיו כאלו שעם העיניים הגדולות לא ממש הסתפקו בזה .

הכל כמובן תלוי אם סופו ישאר או לא , אם הוא הולך כל הקלפים נטרפים שוב ואנחנו עלולים שוב למצוא את עצמנו עם קו קדמי נחות ועם כל מיניי דמויי סנטר כאלה שאני לא יודע אם הנדריקס מתאים לידם.
מקאדו

הודעהעל ידי יוסי22 » 28 נובמבר 2011, 22:36

jol9 כתב:

זה לא עניין של סיבה. נגמר לו החוזה, והוא הולך לקבל כמה הצעות יפות. אמנם, ריצ' נראה לי שחקן מהסוג הזה שלא בורח מיד לקבוצה שמציעה לו 2 דולר יותר,
והוא מבין שבמכבי, וכמחליפו של סופו, יש לו את האפשרות להמשיך ולשחק בבמה המרכזית של היורוליג, ואולי יום אחד להפוך לסנטר ראשון במכבי.

הוא אחד השחקנים האהובים עלי במכבי ( למעשה כשאני חושב על זה כמעט אין שחקנים סטייל גרין בזמנו שאני ממש לא סובל, בקבוצה הזו אפשר להתחבר כמעט לכולם כשרק ללאנגפורד יש פוטנציאל להיות גורם מזיק ואת אוחיון אני לא אוהב כי אני לא מתחבר לנגרים שלא מסוגלים לקנות לייאפ) אבל אני לא רואה סרט שהוא הופך לסנטר מוביל כי חסר לו את המהלך שאפשר לבנות סביבו משחק ובסופו של דבר מכבי צריכה את מהסנטר שלה .

לגבי החוזה אני לא רואה סרט שבו מכבי נותנת לו חוזה להמשך והוא לא לוקח את זה , אל תשכח איך הוא נלחם בקיץ להישאר פה ובצדק .
יוסי22

הודעהעל ידי יוסי22 » 28 נובמבר 2011, 22:38

מקאדו כתב:

הכל כמובן תלוי אם סופו ישאר או לא , אם הוא הולך כל הקלפים נטרפים שוב ואנחנו עלולים שוב למצוא את עצמנו עם קו קדמי נחות ועם כל מיניי דמויי סנטר כאלה שאני לא יודע אם הנדריקס מתאים לידם.

זה ברור ופה אני מסכים איתך , מכבי צריכים כבר עכשיו להתחיל לעבוד על זה ולא לשחרר אותו בקיץ גם תמורת 5 מיליון דולר כי אין למכבי ממש מה לעשות עם הכסף שיקבלו עליו במידה והוא עוזב.
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 28 נובמבר 2011, 22:41

יוסי22 כתב:
jol9 כתב:

הוא אחד השחקנים האהובים עלי במכבי ( למעשה כשאני חושב על זה כמעט אין שחקנים סטייל גרין בזמנו שאני ממש לא סובל, בקבוצה הזו אפשר להתחבר כמעט לכולם כשרק ללאנגפורד יש פוטנציאל להיות גורם מזיק ואת אוחיון אני לא אוהב כי אני לא מתחבר לנגרים שלא מסוגלים לקנות לייאפ) אבל אני לא רואה סרט שהוא הופך לסנטר מוביל כי חסר לו את המהלך שאפשר לבנות סביבו משחק ובסופו של דבר מכבי צריכה את מהסנטר שלה .

לגבי החוזה אני לא רואה סרט שבו מכבי נותנת לו חוזה להמשך והוא לא לוקח את זה , אל תשכח איך הוא נלחם בקיץ להישאר פה ובצדק .

כן, זה בהחלט הגיוני מה שאתה אומר.

לגבי החוזה - אתה יודע, זה משהו שיכול להשתנות ברגע. פתאום איזה טלפון מאיזה שייח טורקי שהחליט שהוא רוצה לבנות את הטופאש בורסה הבאה, סביב ריצ' והסיפור
של מכבי איתו ייגמר.
אני לא אומר שצריך להשתגע ולרוץ להחתים אותו כבר עכשיו (למרות שזה לא היה מזיק), אבל בהחלט אסור לזלזל בו, וצריך לסגור איתו את הפרטים כבר בתחילת הקיץ.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 29 נובמבר 2011, 04:58

אם באמת רוצים להשאיר אותו שנה הבאה אז צריך לעשות את זה כבר עכשיו , אם ימשיך ביכולת שלו מאז שמילאן הלך הוא יקבל בסוף השנה הצעות בסכומיםהרבה יותר ממה שמכבי משלמת לו (600K ולא 300K )...
בכל מקרה הנדריקס הוא בדיוק ההגדרה לשחקן סולידי , עושה טוב הרבה דברים אבל לא מצטיין במשהו ספציפי שזה בדיוק מה שצריך משחקן מחליף ( בניגוד לסמית' שפותח בעמדה 3...) . הכי חשוב לגביו זה האופי , הוא פשוט נותן את הכל על המגרש ואף פעם לא תראו אותו עם פרצוף חמוץ .
אני מאוד אוהב אותו וחושב שצריך להשאיר אותו אפילו אם זה אומר עוד שנת השאלה למילאן , שלדעתי החתמתו מבחינה מקצועית הייתה טעות כי הוא משחק בעמדה עמוסה ואיכותית מידי במכבי...המזל לגביו זה שנוכל להרוויח כלכלית מההחתמה שלו כי הוא מציג יכולת טובה..
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 29 נובמבר 2011, 13:11

כנראה הגבוה המחליף הטוב ביותר מאז דיון תומאס.
לא כשרון גדול, אבל יודע לספק את הסחורה ולא מפחד מלעשות את העבודה השחורה.
מסתמן כשחקן יעיל יותר וטוב יותר משחקנים כמו באטסיטה, לאזמה וארנולד וטוב בהרבה מעב"מים כמו פיליקיס וגרין.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 29 נובמבר 2011, 13:16

מסכים עם חביב.
שחקן שאני אוהב ומאוד רציתי שישאר העונה אפרופו הוויכוח אם להשאיר אותו או את מצ'אבאן. קצת פחות מוכשר מדיון תומאס התקפית, אבל שחקן שאפשר לסמוך עליו שיגיע לעבודה, כמו שאמר בזמנו מגי הגדול.
שחקן אמריקאי עם אוריינטציה אירופאית וצניעות לא רגילה.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 29 נובמבר 2011, 13:23

ריצ'י שחקן ממש טוב.. עושה את העבודה השחורה, לא מתלונן, שקט, שחקן משלים ממש טוב. יש לו גם ארסנל התקפי טוב, אבל מכבי לא משתמש בו.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי rc4991 » 29 נובמבר 2011, 14:18

שחקן נהדר ללא ספק-חיית ריבאונד,שומר ברמות הגבוהות ביותר כולל גארדים(תרם לנו המון בסדרה מול קאחה בשנה שעברה)
בנוסף לכל זה הוא מראה גם שהוא יודע לייצר נקודות ואפילו השתפר מאוד בעונשין וזה עוד בלי לדבר על האופי

השאלה היא האם למכבי שווה להחזיק שחקן מחליף בסכום הזה(ואולי אפילו יותר אם יאריכו לו את החוזה)?
שלא תבינו אותי לא נכון אני חושב שהוא שווה את זה רק נראה לי מוזר שמכבי תמשיך לשלם לו סכום כזה בזמן שזה גם המחיר שהיא משקיעה בשחקן חמישייה(בממוצע)
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־79 אורחים