המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ריצ'ארד הנדריקס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ריצ'ארד הנדריקס

הודעהעל ידי rc4991 » 25 דצמבר 2011, 20:57

נקווה שיחתימו אותו כמה שיותר מהר
אני דווקא רואה סיכויים די טובים שהוא יישאר פה אל תשכחו שהוא לא רצה לעבור לקאחה שם היה מקבל המון דקות
אני חושב שהוא אוהב את מכבי ובמיוחד את בלאט

נקווה שמכבי תצליח להחתים אותו ואת סופו על חוזים ארוכי טווח וגם להאריך את החוזה של לאנגפורד-אם זה יקרה למכבי יהיה בסיס מצויין לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Lirca » 26 דצמבר 2011, 08:09

אני חושב שאם הוא יישאר פה זה יהיה בעיקר בגלל בלאט. הוא האמין בו והתעקש להשאיר אותו. הוא נתן לו את ההזדמנות וריצ'י החזיר בגדול.
חוץ מזה שהוא משתפר ומשתבח ככל שעובר הזמן. כל פעם הוא מוסיף עוד אספקט למשחק שלו. בעונה שעברה הוא בלט בעיקר בהגנה. העונה הוא התחיל להראות הרבה גם מן היכולות ההתקפיות שלו.
הלוואי ויישאר פה עוד כמה שנים ויהפוך למה שמייק באטיסט הפך בפאו ואולי אפילו ליותר מזה.
Lirca

הודעהעל ידי er79 » 26 דצמבר 2011, 08:14

שחקן ענק. העונה הוא נראה יותר טוב מהעונה שעברה. יכול להיות שהוא משחזר את העונה שהוא נתן בספרד, אז נבחר לתגלית העונה או משהו בסגנון. הקרדיט שהוא מקבל מוצדק. האמת היא שבתחילת העונה אני מודה ומתוודה שלא היו לי ציפיות ממנו וחשבתי שהוא מיותר לאור החתמתו של ג'יימס, אבל אני יודע להודות בטעויות שלי. אסור לוותר עליו. אני חושב שלא יקרה כלום אם מאצ'בן יבוא וכל הקו הקדמי יישמר. הסטה של מצ'באן לעמדה 4 תהיה בריאה לכולם, ויהיה לנו קו קדמי פנטסטי.
er79

הודעהעל ידי jol9 » 26 דצמבר 2011, 09:13

ריצ' הוא שחקן של 20 ו-10 בכל קבוצה בליגה שלנו, ולדעתי גם בחלק מהקבוצות ביורוליג הוא יכול לעשות מספרים מצויינים.
זה שהוא משחק על הספסל של מכבי, זה בונוס עצום.

ד"א, לא מן הנמנע שאם מכבי לא תצליח להשאיר את סופו, היא תלך עם הנדריקס כגבוה המוביל שלה בעמדה 5.
לא מצב אופטימלי כמובן, אבל עדיין.
חשוב מאוד שהוא יישחק כאן, כי התקרה שלו היא גבוהה ויש לו עוד הרבה לאן להתפתח.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 26 דצמבר 2011, 09:15

לא חושב שהנדריקס יכול להיות גבוה מוביל של מכבי ביורוליג. הקופליג והאדריאטית זה משהו אחר. ביורוליג יש מספיק 2.10 מ' שהנדריקס ייתקשה ליצור לעצמו מולם. חשוב לציין בהשוואה מול מייק באטיסט(הבסט קסט סצנריו של ריצ'ארד) שלבאטיסט יש את דיאמנטידיס שיסדר לו אסיסטים לנגיחות לתוך הסל. אני לא רואה את מכבי מביאה את דיאמנטידיס בשנה הבאה. כנראה שגם לא את כריס פול.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 26 דצמבר 2011, 09:21

שחף כתב:לא חושב שהנדריקס יכול להיות גבוה מוביל של מכבי ביורוליג. הקופליג והאדריאטית זה משהו אחר. ביורוליג יש מספיק 2.10 מ' שהנדריקס ייתקשה ליצור לעצמו מולם. חשוב לציין בהשוואה מול מייק באטיסט(הבסט קסט סצנריו של ריצ'ארד) שלבאטיסט יש את דיאמנטידיס שיסדר לו אסיסטים לנגיחות לתוך הסל. אני לא רואה את מכבי מביאה את דיאמנטידיס בשנה הבאה. כנראה שגם לא את כריס פול.

יכול להיות שאתה צודק, למרות שדיאמנטידיס הוא לא הרכז היחידי באירופה שיודע להפעיל גבוהים.
אני פשוט מדבר על המציאות. אם נניח שסופו עוזב לקבוצה אחרת. האם מכבי צריכה לחפש גבוה מוביל (שיעלה מן הסתם המון כסף), או ללכת
על הטריו של מילאן, ריצ' וליאור כצוות הגבוהים המוביל שלה, ולהשקיע את הכסף בקו האחורי.

אני באמת לא יודע מה הדבר הנכון. זה לא פשוט כ"כ.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 26 דצמבר 2011, 09:24

אני הייתי הולך על מישהו כמו דונטס מונטנייס מפרוקום. סבן פוטר מוכשר שבעונת הבכורה של נתן 12.5 נקודות ב-53.1% לשתיים ו-7.9 ריבאונדים והוסיף 0.8 חסימות. גם קליעה מבחוץ יש לו, אגב(1.4 שלשות למשחק ב-30.4%).הוא לא חמאתי כמו טומיץ' ויש לו סקיל סט נהדר. הוא בחירת סיבוב ראשון של הוולבס במקום ה-20, אבל הם מפוצצים בשחקנים בעמדות 4 ו-5 ולא ממש צריכים אותו כרגע. עם החוזה המתאים אולי אפשר לפתות אותו לשנתיים נניח, מה גם שמכבי זה כר טוב מאוד לשחקנים להתפתח לקראת ה-NBA ולא כל בחירת סיבוב ראשון הולכת לליגה בסופו של דבר. כמובן שזה ידרוש ממכבי לפתוח קצת את הכיס ולתת חוזה יחסית גדול לשחקן שלא הוכיח את עצמו בתור סופרסטאר עדיין, אחרת סביר להניח שהוא ילך לזליקו או לקאחה לאבורל.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 26 דצמבר 2011, 09:40

שחף כתב:אני הייתי הולך על מישהו כמו דונטס מונטנייס מפרוקום. סבן פוטר מוכשר שבעונת הבכורה של נתן 12.5 נקודות ב-53.1% לשתיים ו-7.9 ריבאונדים והוסיף 0.8 חסימות. גם קליעה מבחוץ יש לו, אגב(1.4 שלשות למשחק ב-30.4%).הוא לא חמאתי כמו טומיץ' ויש לו סקיל סט נהדר. הוא בחירת סיבוב ראשון של הוולבס במקום ה-20, אבל הם מפוצצים בשחקנים בעמדות 4 ו-5 ולא ממש צריכים אותו כרגע. עם החוזה המתאים אולי אפשר לפתות אותו לשנתיים נניח, מה גם שמכבי זה כר טוב מאוד לשחקנים להתפתח לקראת ה-NBA ולא כל בחירת סיבוב ראשון הולכת לליגה בסופו של דבר. כמובן שזה ידרוש ממכבי לפתוח קצת את הכיס ולתת חוזה יחסית גדול לשחקן שלא הוכיח את עצמו בתור סופרסטאר עדיין, אחרת סביר להניח שהוא ילך לזליקו או לקאחה לאבורל.

זאת בדיוק הבעיה. מכבי לא יכולה להביא סנטר ברמה גבוהה שהוא מוכח. בעצם כמה כבר יש כאלה ביורוליג? סופו ובאראץ'?

כל השאר הם בעיקר שחקני הגנה, ולא ממש כשרונות התקפיים גדולים, או פוטנציאלים צעירים.
אם מכבי תפתח את הכיס ותשים מליון דולר על שחקן כזה, אז אנחנו שוב נמצא את עצמנו עם קו אחורי דליל.

ד"א אפרופו קו אחורי, לאנגפורד מתחיל לפרוע את השטרות. הוא אמנם עדיין לא חף מבעיות, כמו קליעות עונשין או איבודי כדור, הוא גם לא
רכז וגם לא טוב ככזה, אבל אין ספק שהבחור חזר לשחק כדורסל ברמה גבוהה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 26 דצמבר 2011, 09:46

יוני, בחייך. מכבי שמה מיליון על סופו אחרי שאנשים קברו את הקריירה שלו. באמת יפריע לך לשים מיליון על הארזם לורבק הבא? איזה גארד גדול כבר מחכה לנו? אפילו מישהו כמו הוארטס עולה סכומים שמכבי לא יכולה לחלום עליהם. כמובן שההעדפה הראשונית זה להשאיר את סופו, לדעתי בכל מחיר, כי גארד שהוא גניבה כמו פארגו אפשר למצוא הרבה יותר בקלות(לא שזה קל). אבל אם לא, זה הרמה שאליה מכבי צריכה לשאוף. כמובן שמונטנייס שחקן אחר לחלוטין.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 26 דצמבר 2011, 09:57

שחף כתב:יוני, בחייך. מכבי שמה מיליון על סופו אחרי שאנשים קברו את הקריירה שלו. באמת יפריע לך לשים מיליון על הארזם לורבק הבא? איזה גארד גדול כבר מחכה לנו? אפילו מישהו כמו הוארטס עולה סכומים שמכבי לא יכולה לחלום עליהם. כמובן שההעדפה הראשונית זה להשאיר את סופו, לדעתי בכל מחיר, כי גארד שהוא גניבה כמו פארגו אפשר למצוא הרבה יותר בקלות(לא שזה קל). אבל אם לא, זה הרמה שאליה מכבי צריכה לשאוף. כמובן שמונטנייס שחקן אחר לחלוטין.

בוא נגיד שזאת בעיה לא פשוטה. זה לא באמת כזה שחור או לבן כמו שאתה מציג את זה, אחרת זה יהיה הרבה יותר יקר ממליון דולר
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 26 דצמבר 2011, 10:01

טוב, אתה מוזמן להתרשם בעצמך:
http://www.youtube.com/watch?v=stJLAzWddVs
אני קצת חושש שאם מכבי לא תשאיר את סופו אנחנו נישאר קירחים משני הצדדים עם לאנדסברג והלפרין בקו האחורי(שזה אחלה לספרטק סנט פטרסבורג, אבל יש סיבה שהלפרין לא קיבל חוזה בקבוצת יורוליג שהיא לא מכבי ת''א אחרי השלוש שנים באולימפיאקוס) והנדריקס+ג'יימס בפנים.
שחף

הודעהעל ידי יוסי22 » 26 דצמבר 2011, 10:13

גם בלי סופו יש למכבי קו קידמי טוב בעונה הבאה עם מאצ'באן , אליהו , הנדריקס ובלו כגבוהים מובילים , סופו הופך את הקו הקידמי הזה לטוב באירופה ולכן זה מצדיק גם סכומים של 2-2.5 מיליון דולר אם לא תהיה ברירה .

בכל מקרה זה שמכבי שמה מיליון דולר על שחקן שהיו שקברו לו את הקריירה אבל היה ברור תמיד שהוא כישרון עצום לא אומר שהיא תשים את זה על כל מה שזז .

מאצ'באן שהוא כישרון ענק לכל הדיעות לא קיבל סכומים כאלו לשנה ורק בשנתיים האחרונות הוא מתקרב לזה.

לגבי הנדריקס אני לא רואה אותו כסנטר המוביל של מכבי כי חסרה לו היכולת לשמש כוח בצבע שהקבוצה יודעת שזה באנקר לנקודות וזו אולי התכונה החשובה ביותר לשחקן בעמדה הזו.
יוסי22

הודעהעל ידי שחף » 26 דצמבר 2011, 10:16

אני באמת לא רואה בעייתיות בלשים מיליון דולר על סנטר שהוכיח את עצמו ביורוליג ונבחר בדראפט במקום ה-20. יש לנו חלופות טובות יותר? מישהו מתגעגע לאלטון בראון?
שחף

הודעהעל ידי refael » 26 דצמבר 2011, 10:38

תרגעו תרגעו סופו עוד לא ברח לאף מקום,אני אפילו אופטימי שהוא ישאר פה עוד כמה שנים טובות.
זה מה שהוא אמר בראיון לא מזמן וזה מה שמכבי רוצים אני מאמין.
תמונה
refael

הודעהעל ידי jol9 » 26 דצמבר 2011, 10:49

יוסי22 כתב:גם בלי סופו יש למכבי קו קידמי טוב בעונה הבאה עם מאצ'באן , אליהו , הנדריקס ובלו כגבוהים מובילים , סופו הופך את הקו הקידמי הזה לטוב באירופה ולכן זה מצדיק גם סכומים של 2-2.5 מיליון דולר אם לא תהיה ברירה .

בכל מקרה זה שמכבי שמה מיליון דולר על שחקן שהיו שקברו לו את הקריירה אבל היה ברור תמיד שהוא כישרון עצום לא אומר שהיא תשים את זה על כל מה שזז .

מאצ'באן שהוא כישרון ענק לכל הדיעות לא קיבל סכומים כאלו לשנה ורק בשנתיים האחרונות הוא מתקרב לזה.

לגבי הנדריקס אני לא רואה אותו כסנטר המוביל של מכבי כי חסרה לו היכולת לשמש כוח בצבע שהקבוצה יודעת שזה באנקר לנקודות וזו אולי התכונה החשובה ביותר לשחקן בעמדה הזו.

סכומים כאלה מכבי לא תשים, כי אין לה את האפשרות, למרות שלקבוצה כמו צסקא או בארסה, סופו שווה את זה.
אל תשכח, שסופו הוא שחקן שלא משחק 30 דקות, ולכן אתה מחוייב בעצם להחזיק עוד גבוה טוב כדי למלא את החסר.

בכל מקרה, אני מאוד מסכים בנקודה שהעלת בשורה האחרונה. ריצ' הוא לא גו טו גיי קלאסי, כזה שיכול לייצר נקודות בצורה שבה סופו
עושה את זה, וזאת באמת אולי החולשה הכי גדולה שלו כשחקן ציר.

הקיץ הזה יהיה מאוד מעניין ויהיה נגזרת ישירה של המשך העונה הזאת. אם סמית' ולאנגפורד ימשיכו ביכולת שלהם כמו שהיא עכשיו
יש סיכוי לא רע שהם ימשיכו (בהתאם לדרישות השכר שלהם), כי נראה שדייויד מאוד מחזיק מהם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Euro_Basket » 26 דצמבר 2011, 10:53

לדעתי מכבי היתה צריכה ללכת מראש על מוטיונאס במקום מצ'באן, ולא כי אחד יותר טוב מהשני,
אלא כי הוא פשוט יותר מתאים (5 שיכול לשחק גם 4, ההיפך ממצ'באן).
תוך כמה שנים, ובמיוחד אם ישפר את יכולת המסירה שלו, הוא יהפוך לסנטר הכי טוב באירופה.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי itai7 » 26 דצמבר 2011, 11:30

הוא דקיק רצח
itai7

הודעהעל ידי roy1000 » 26 דצמבר 2011, 11:43

שחף כתב:אני הייתי הולך על מישהו כמו דונטס מונטנייס מפרוקום. סבן פוטר מוכשר שבעונת הבכורה של נתן 12.5 נקודות ב-53.1% לשתיים ו-7.9 ריבאונדים והוסיף 0.8 חסימות. גם קליעה מבחוץ יש לו, אגב(1.4 שלשות למשחק ב-30.4%).הוא לא חמאתי כמו טומיץ' ויש לו סקיל סט נהדר. הוא בחירת סיבוב ראשון של הוולבס במקום ה-20, אבל הם מפוצצים בשחקנים בעמדות 4 ו-5 ולא ממש צריכים אותו כרגע. עם החוזה המתאים אולי אפשר לפתות אותו לשנתיים נניח, מה גם שמכבי זה כר טוב מאוד לשחקנים להתפתח לקראת ה-NBA ולא כל בחירת סיבוב ראשון הולכת לליגה בסופו של דבר. כמובן שזה ידרוש ממכבי לפתוח קצת את הכיס ולתת חוזה יחסית גדול לשחקן שלא הוכיח את עצמו בתור סופרסטאר עדיין, אחרת סביר להניח שהוא ילך לזליקו או לקאחה לאבורל.

הוא הוער ליוסטון בטרייד והוא הולך לשם ברגע שישוחרר מפרוקום.
roy1000

הודעהעל ידי שחף » 26 דצמבר 2011, 12:07

אתה הסוכן שלו? דווקא הבחור מסוג השחקנים שיותר מתאים לאירופה.
שחף

הודעהעל ידי Euro_Basket » 26 דצמבר 2011, 12:30

itai7 כתב:הוא דקיק רצח

הוא לא כזה דקיק, והוא עובד גם על מסת השרירים שלו. הוורסטליות והארסנל ההתקפי שלו מחפים על כך בכל מקרה.
בקבוצות הקודמות שלו הוא היה תמיד תחנה אחרונה לסל, ולא היה מוסר גם כשהיו שמים עליו שמירה כפולה.
השנה עבדו איתו על זה בפרוקום ויש שיפור, ואני מאמין שישתפר עוד.
מה שמדאיג קצת זה שאחוזי העונשין שלו צנחו העונה.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־148 אורחים