המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת'רד הNBA - הושג ההסכם, מתחילים לשחק ב-25 לדצמבר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד הNBA - הושג ההסכם, מתחילים לשחק ב-25 לדצמבר

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 דצמבר 2011, 16:57

החציל האצטקי כתב:טרייד מעולה לשני הצדדים. לא ברור לי מה אתם מבלבלים במוח. פול הוא הרכז המוביל באנ.בי.איי בחצי העשור האחרון (יחד עם סטיב נאש שבדעיכה ודרון וויליאמס שקצת הוריד ממעמדו עם המעבר לנטס המדשדשים) ומן הסתם המחיר כבד בשל כך. בילאפס שחקן ענק ו-וטרן שמדביק קבוצה אבל הקריירה שלו בנסיגה גדולה ומשחק בתפקיד מנטור לכריס פול בהחלט יכול להיות נוח וטוב עבורו. הוא גם יכול לתת דקות בעמדה 2 ועשה את זה המון לאורך הקריירה. פול רכז טהור שיוכל להוציא מגריפין את הטוב ביותר וליצור את אחד הצמדים הכי אטרקטיביים בליגה, משהו שגורדון, סקורר אדיר אבל ספק אם מעבר פשוט לא יכל לתת.
ג'ורדן שחקן עם אפסייד גדול והוא בלאו הכי הסנטר הפותח של הקליפרס בערך מאז שהגיע לשם. בפועל הציוות הזריז והאתלטי שלו עם גריפין טוב יותר מזה עם קיימן הכבד והמסורבל (הקו הקדמי בהורנטס נגרי להחריד איתו ועם אוקפור, נראה כמה זמן זה יחזיק). אני מניח שהצעד הבא יהיה טרייד על מו וויליאמס בשביל סקנד גארד או סמול פורוורד שישלים את פול ובאטלר בקו האחורי. סה'כ, פול אוטומטית מעלה מאד את המניות של הקליפרס ואם היא תעדר מהפלייאוף העונה זה יהיה מביך לכל הצדדים.

לא שמתי לב אם נגעו כאן, אבל מהלך נהדר נוסף שהתרחש לאחרונה הוא המעבר של ריפ המילטון לבולס. לדעתי הוא החתיכה שחסרה שם בעונה האחרונה- שחקן שיוכל לתרום סקורינג, הולכת כדור והמון ניסיון מעמדה 2. לא יודע אם הרגליים שלו כמו פעם (בכל זאת- הן אלו שבנו לו קריירה מפוארת בפיסטונס), במיוחד בהגנה, אבל לקו האחורי שכלל את קית בוגאנס זה בטוח שדרוג אדיר. מהמר על הבולז כוואחד קונטנדרית העונה.

אבל איך זה בדיוק ''מעולה'' לקליפרס אם הם ויתרו על כל כך הרבה בשביל שחקן שלא יהיה שם שנה אחרי?
בשביל שנה אחת הטרייד הבומבסטי הזה ''מעולה'' לקליפרס? אני לא בטוחה שזאת המילה הנכונה..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 15 דצמבר 2011, 17:01

אבל עם כל הכבוד לכריס פול, הכי מעניין אותי זה מה יקרה עם הווארד..
אחד השחקנים היותר שלמים בליגה, ללא ספק מספר 1 בהגנה, בצבע אין מישהו שמסוגל לעצור אותו, פיתח קליעה מצויינת מחצי מרחק דרך הקרש עם פייד-אווי..
העבודה שלו עם חאקים אלג'וואן ללא ספק עזרה לו..
כמו שאמרתי, אחד השחקנים הכי שלמים ומושלמים כיום, הסנטר מספר 1 בהבדל עצום מהשאר..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 דצמבר 2011, 17:02

אם כריס פול יוכל להפעיל יופי את גריפין אז דרון וויליאמס בטח שיוכל להפעיל טוב את הווארד..נראה אם הוא יגיע לשם..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 15 דצמבר 2011, 17:07

Holiday_Armadillo כתב:אבל איך זה בדיוק ''מעולה'' לקליפרס אם הם ויתרו על כל כך הרבה בשביל שחקן שלא יהיה שם שנה אחרי?
בשביל שנה אחת הטרייד הבומבסטי הזה ''מעולה'' לקליפרס? אני לא בטוחה שזאת המילה הנכונה..

גם ךדעתי הם נתנו יותר מדי, אבל פול יהיה בקליפרס לשנים הקרובות. הוא לא הולך לשום מקום. בסה"כ זו תהיה קבוצה מאוד מעניינת עם פול, גריפין, ג'ורדן ובאטלר. חסר להם גארד בעמדה 2, אבל זו קבוצה שיכולה לרוץ מאוד חזק במערב.
roy1000

הודעהעל ידי refael » 15 דצמבר 2011, 17:25

אני די בטוח שכריס פול האריך את החוזה עד 2013 בקליפרס ישר אחרי הטרייד.
תמונה
refael

הודעהעל ידי asafb96 » 15 דצמבר 2011, 19:34

החציל האצטקי כתב:טרייד מעולה לשני הצדדים. לא ברור לי מה אתם מבלבלים במוח. פול הוא הרכז המוביל באנ.בי.איי בחצי העשור האחרון (יחד עם סטיב נאש שבדעיכה ודרון וויליאמס שקצת הוריד ממעמדו עם המעבר לנטס המדשדשים) ומן הסתם המחיר כבד בשל כך. בילאפס שחקן ענק ו-וטרן שמדביק קבוצה אבל הקריירה שלו בנסיגה גדולה ומשחק בתפקיד מנטור לכריס פול בהחלט יכול להיות נוח וטוב עבורו. הוא גם יכול לתת דקות בעמדה 2 ועשה את זה המון לאורך הקריירה. פול רכז טהור שיוכל להוציא מגריפין את הטוב ביותר וליצור את אחד הצמדים הכי אטרקטיביים בליגה, משהו שגורדון, סקורר אדיר אבל ספק אם מעבר פשוט לא יכל לתת.
ג'ורדן שחקן עם אפסייד גדול והוא בלאו הכי הסנטר הפותח של הקליפרס בערך מאז שהגיע לשם. בפועל הציוות הזריז והאתלטי שלו עם גריפין טוב יותר מזה עם קיימן הכבד והמסורבל (הקו הקדמי בהורנטס נגרי להחריד איתו ועם אוקפור, נראה כמה זמן זה יחזיק). אני מניח שהצעד הבא יהיה טרייד על מו וויליאמס בשביל סקנד גארד או סמול פורוורד שישלים את פול ובאטלר בקו האחורי. סה'כ, פול אוטומטית מעלה מאד את המניות של הקליפרס ואם היא תעדר מהפלייאוף העונה זה יהיה מביך לכל הצדדים.

לא שמתי לב אם נגעו כאן, אבל מהלך נהדר נוסף שהתרחש לאחרונה הוא המעבר של ריפ המילטון לבולס. לדעתי הוא החתיכה שחסרה שם בעונה האחרונה- שחקן שיוכל לתרום סקורינג, הולכת כדור והמון ניסיון מעמדה 2. לא יודע אם הרגליים שלו כמו פעם (בכל זאת- הן אלו שבנו לו קריירה מפוארת בפיסטונס), במיוחד בהגנה, אבל לקו האחורי שכלל את קית בוגאנס זה בטוח שדרוג אדיר. מהמר על הבולז כוואחד קונטנדרית העונה.

לא כל כך מסכים
פול הוא אכן הרכז הטוב בעולם היום, אבל אני לא חושב שהוא שווה את גורדון (סקורר אדיר, שחקן אנדרייטד לטעמי. אחד הSG הטובים והמבטיחים בליגה) וקיימן שהוא סנטר נפלא, שהיה פצוע שנה שעברה, אבל אסור לשכוח שלפני שנה או שנתיים הוא היה אולסטר, ולבטח טוב מגו'רדן.
אל פרוק אמינו הוא גם שחקן לא רע בכלל, ומאוד צעיר, והם גם הפסידו בחירת דראפט
לא ברור לי למה הם עשו את הטרייד הזה, מכיוון שיש להם כבר את בילאפס (שממש לא גמור, ונתן עונה אדירה בניקס שנה שעברה), ומו וויליאמס המצוין.
כנראה שהם יעשו טרייד על וויליאמס, אכן על SG, אבל אני לא חושב שהטרייד הזה כדאי לקליפרס. להורנטס הוא לבטח היה מצוין
אבל אין צל של ספק שהצוות פול-גריפין הולך ליהיות אדיר. נראה לי יזכיר את נאש-אמרה והצמד האגדי סטוקטון-מאלון
asafb96

הודעהעל ידי misha » 15 דצמבר 2011, 19:41

6 לב צהוב כתב:אני די בטוח שכריס פול האריך את החוזה עד 2013 בקליפרס ישר אחרי הטרייד.

נכון. יהיה לקליפרס לפחות שנתיים לשכנע אותו להישאר להרבה שנים, ואם השילוב עם גריפין יצליח כמו שמצפים, אין סיבה שזה לא יקרה.
קליפרס כנראה יוותרו על מו וויליאמס(17 מיליון מובטחים במהלך השנתיים הקרובות) באמצעות חוק אמנסטי.

סה"כ הימור שהיה שווה לקחת. מדובר על PG הכי טוב בעולם ולקליפרס יש פה הזדמנות לבנות משהו טוב ולהתנער מכל הבדיחות על פרנצ'ייז כושל שתמיד מוצא דרך לפשל.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי er79 » 17 דצמבר 2011, 09:57

קיבינימט עם הפארגו הזה. אני מת שייכשל, אבל אתמול בהפסד של ממפיס תפר 15 נק׳ ו-7 אסיסטים.
er79

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 17 דצמבר 2011, 10:07

אני ממש לא מת שיכשל. להפך, שרק יפרח ויצליח. לא יעזור כלום- הוא אחד השחקנים היותר מוכשרים שיצא לי לראות ולמרות הזרנוק שהוא נתן לנו- אמשיך לאהוב אותו כפי שאהבתי בגונזגה ובגליל. האמת שזה לא מתאים לי, אבל במקרה של פארגו אני מצליח איכשהו להתנתק מהמסביב ובאמת לאהוב את השחקן. זה משהו במשחק שלו, אין הסבר אחר.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 17 דצמבר 2011, 10:19

החציל האצטקי כתב:אני ממש לא מת שיכשל. להפך, שרק יפרח ויצליח. לא יעזור כלום- הוא אחד השחקנים היותר מוכשרים שיצא לי לראות ולמרות הזרנוק שהוא נתן לנו- אמשיך לאהוב אותו כפי שאהבתי בגונזגה ובגליל. האמת שזה לא מתאים לי, אבל במקרה של פארגו אני מצליח איכשהו להתנתק מהמסביב ובאמת לאהוב את השחקן. זה משהו במשחק שלו, אין הסבר אחר.

הוא שחקן הכי טוב שנחת פה בשנים האחרונות ללא ספק להוציא את שחורצי ופארמר
אין ספק שהוא יצליח הוא שחקן ענק והוא רק יכול להשתבח עם השנים
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי yellowaura » 17 דצמבר 2011, 10:32

אחרי שראיתי את הסרטון של האימון שלו אני בטוח שהוא יצליח...

הבנאדם התאמן קשה מאוד והכין את עצמו בצורה טובה מבחינה פיזית.

מגיע לו להצליח מספיק להיות שליליים זה החלום שלו ולא סתם עוד JOB מבחינתו
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי itai7 » 17 דצמבר 2011, 10:46

כדאי לראות תתקצירים של ממפיס ולראות תמהלכים שלו לא רע בכלל, כמו כן במשחק של פילי וושינגטון כמה מהלכים יפים של יאן וסלי
itai7

הודעהעל ידי er79 » 17 דצמבר 2011, 11:52

הייתי מאחל לו ים הצלחה אם היה מכבד את החוזה לפחות העונה ולא דופק את מכבי. על מה שהוא עשה אני בז לו, ולכן אני לא מסוגל לאחל לו את הטוב שאתם מאחלים לו. שחקן גדול, אין ספק, אבל מאחל לו כישלון מוחץ.
er79

הודעהעל ידי LIAV10 » 17 דצמבר 2011, 12:30

er79 כתב:הייתי מאחל לו ים הצלחה אם היה מכבד את החוזה לפחות העונה ולא דופק את מכבי. על מה שהוא עשה אני בז לו, ולכן אני לא מסוגל לאחל לו את הטוב שאתם מאחלים לו. שחקן גדול, אין ספק, אבל מאחל לו כישלון מוחץ.

+1
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי rc4991 » 17 דצמבר 2011, 16:28

אני צופה לו הצלחה בNBA
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 17 דצמבר 2011, 16:48

אין מזל לסלטיקס. אחרי שהחתמתו של דיוויד ווסט לא צלחה כי לא מצאו קבוצה שלישית שהייתה מוכנה לקחת את ג'רמיין אוניל, עכשיו מסתבר שג'ף גרין יחמיץ את העונה הזאת בגלל בעיה באב-עורקים שהתגלתה בבדיקות של הקבוצה והחוזה איתו בוטל :::

רודני סטאקי ממשיך בפיסטונס לעוד 3 שנים תמורת 25 מיליון.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי itai7 » 17 דצמבר 2011, 21:36

רק 2 לפארמר ב-13 דקות נגד הניקס היום , לא היה עדיף לשחק נגד דומז'אלה? :D
itai7

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 דצמבר 2011, 21:38

תגידו..יש שידורים לקדם עונה?(אפילו אינטרנט)
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי itai7 » 18 דצמבר 2011, 06:37

yes
itai7

הודעהעל ידי misha » 18 דצמבר 2011, 19:52

בארון דיוויס, ששוחר תחת חוק אמנסטי מקליבלנד, מצטרף לניקס.
----------------

השחקנים החדשים של הורנטס מאוד שמחים להיות שם :)

תמונה
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־152 אורחים