המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת'רד הNBA - הושג ההסכם, מתחילים לשחק ב-25 לדצמבר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד הNBA - הושג ההסכם, מתחילים לשחק ב-25 לדצמבר

הודעהעל ידי שחף » 18 דצמבר 2011, 19:57

בארון לא בשיאו מבחינת קליעה(או באופן כללי) אבל אם הוא יצליח להשתלט על העסק בניקס צפוי להיות שם מעניין מאוד. לדעתי הם יאבקו בהיט על מקום בגמר בסופו של דבר. מה שחסר להם זה עוד כמה שחקני רוטציה סבירים.
שחף

הודעהעל ידי Angelstrong » 18 דצמבר 2011, 20:02

מישהו צריך להגיד לקיימן להתגלח
Angelstrong

הודעהעל ידי misha » 18 דצמבר 2011, 20:06

שחף כתב:בארון לא בשיאו מבחינת קליעה(או באופן כללי) אבל אם הוא יצליח להשתלט על העסק בניקס צפוי להיות שם מעניין מאוד. לדעתי הם יאבקו בהיט על מקום בגמר בסופו של דבר. מה שחסר להם זה עוד כמה שחקני רוטציה סבירים.

הוא בירידה מאז שעבר לקליפרס והמחליף שלו הוא הגופה של מייק ביבי. גם בעמדה 2 אין להם משהו מיוחד והם צריכים סנטר מחליף. הייתי מהמר על בולס בתור היריבה העיקרית של מיאמי במזרח.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי שחף » 18 דצמבר 2011, 20:14

סנטר מחליף זה לא משהו מסובך כל כך להשיג. שיקאגו מאוד מוגבלת התקפית בהשוואה לניקס.
שחף

הודעהעל ידי misha » 18 דצמבר 2011, 20:19

שחף כתב:סנטר מחליף זה לא משהו מסובך כל כך להשיג. שיקאגו מאוד מוגבלת התקפית בהשוואה לניקס.

ניקס סה"כ התחזקו בסנטר עם צ'אנדלר ונחלשו בPG עם הוויתור על צ'ונסי, אז אני לא רואה בינתיים משהו מיוחד שיקדם אותם העונה לעומת העונה שעברה. מי בדיוק הולך לשמור על גארדים מובילים במזרח כמו וייד ורוז?
שיקגו לעומתם התחזקה יפה בעמדה בעייתית עם ההצטרפות של המילטון שמשלים להם אחלה חמישייה.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי שחף » 18 דצמבר 2011, 20:25

לניקס יש שניים מהסקוררים והשחקנים הכי טובים בליגה בעמדות שלהם. אני לא כל כך בטוח שהניקס נחלשו בעמדת הגארד, צ'ונסי הוא לא שחקן שמתאים לסגל הנוכחי שלהם כל כך, בארון שהוא מוסר הרבה יותר טוב דווקא כן. צ'אנדלר יסתום חלק מהחורים שאמרה משאיר וייתן איום חסימה וריבאונד מתחת לסל שהיה מאוד חסר לניקס בשנה שעברה.

הבולס? לדעתי הם הגיעו בשנה שעברה לשיא שלהם. אין להם רוקיז מבטיחים בסגל והמילטון הוא תוספת טובה רק שזה לא כל כך מספיק. האיש גם בשיאו לא היה יוצר אוף דה דריבל והיום בוודאי שלא. הוא כן יקלע את המבטים החופשיים שהוא יקבל מרוז(בניגוד לקית' בוגאנס...) אבל זה לא מספיק בעיני אלא אם רוז באמת ישדרג את עצמו לרמה של קובי או וויד בשיאם. הבולס היו צריכים מישהו כמו ג'יי אר סמית' או קרופורד. הם אולי פחות קבוצתיים מהמילטון אבל יהיו מסוגלים לשים כדור על הרצפה גם מול הגנה אתלטית כמו של מיאמי. על השאר אין מה להרחיב את הדיבור. בוזר ימשיך להיות רכיכה שמתקפלת בפלייאוף, נואה שחקן נחמד מאוד אבל לא סקורר וגם דנג הוא גירסה די שלמה של עצמו. לדעתי שיחזור של ההישג אשתקד יהיה הישג מבחינתם, בוודאי כשהניקס ומיאמי יהיו מחוברות וכנראה גם טובות יותר.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 18 דצמבר 2011, 20:45

misha כתב:בארון דיוויס, ששוחר תחת חוק אמנסטי מקליבלנד, מצטרף לניקס.
----------------

השחקנים החדשים של הורנטס מאוד שמחים להיות שם :)

תמונה

האיש נראה כמו חוטב עצים גרמני ממורמר במקרה הטוב, או חוקר ממורמר מה-אס.דה במקרה הקצת פחות נעים...

WTF?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 18 דצמבר 2011, 20:55

שחף כתב:לניקס יש שניים מהסקוררים והשחקנים הכי טובים בליגה בעמדות שלהם. אני לא כל כך בטוח שהניקס נחלשו בעמדת הגארד, צ'ונסי הוא לא שחקן שמתאים לסגל הנוכחי שלהם כל כך, בארון שהוא מוסר הרבה יותר טוב דווקא כן. צ'אנדלר יסתום חלק מהחורים שאמרה משאיר וייתן איום חסימה וריבאונד מתחת לסל שהיה מאוד חסר לניקס בשנה שעברה.

הבולס? לדעתי הם הגיעו בשנה שעברה לשיא שלהם. אין להם רוקיז מבטיחים בסגל והמילטון הוא תוספת טובה רק שזה לא כל כך מספיק. האיש גם בשיאו לא היה יוצר אוף דה דריבל והיום בוודאי שלא. הוא כן יקלע את המבטים החופשיים שהוא יקבל מרוז(בניגוד לקית' בוגאנס...) אבל זה לא מספיק בעיני אלא אם רוז באמת ישדרג את עצמו לרמה של קובי או וויד בשיאם. הבולס היו צריכים מישהו כמו ג'יי אר סמית' או קרופורד. הם אולי פחות קבוצתיים מהמילטון אבל יהיו מסוגלים לשים כדור על הרצפה גם מול הגנה אתלטית כמו של מיאמי. על השאר אין מה להרחיב את הדיבור. בוזר ימשיך להיות רכיכה שמתקפלת בפלייאוף, נואה שחקן נחמד מאוד אבל לא סקורר וגם דנג הוא גירסה די שלמה של עצמו. לדעתי שיחזור של ההישג אשתקד יהיה הישג מבחינתם, בוודאי כשהניקס ומיאמי יהיו מחוברות וכנראה גם טובות יותר.

צ'ונסי נראה טוב מאוד בעונה שעברה. הבנאדם ווינר שמגיע למשחקים החשובים, עם קליעה יציבה ושחקן שאפשר לסמוך עליו, בניגוד לדיוויס שבירידה ואתה לא יודע מה תקבל ממנו ממשחק למשחק. עוד פעם גארדים הולכים לחגוג על הניקס (רונדו בעונה שעברה עשה מה שהוא רצה כולל משחק עם 24 אסיסטים). בסופו של דבר זו תהיה קבוצה של אמארה ומלו ולא הרבה יותר מזה. בעונה שעברה היה ברור שזה לא מספיק. בלי סופרסטאר שלישי אין להם מה לחלום על אליפות.

החוזק של הבולס זה הקבוצתיות והגנה חזקה (טום טיבדו מאמן הגנה אולי הכי טוב בליגה). אשתקד הם הסתדרו הרבה זמן עם פציעות ארוכות בקו הקדמי של נואה ובוזר בדרך למאזן הכי טוב בליגה. מספיק שרוז ייתן את מה שנתן בעונה שעברה (בתקווה שישפר את הקליעה מבחוץ). דנג הוא שחקן מצוין ואנדרייטד (17, 6 , 3 ושומר נהדר) בוזר אכזב מאוד בפלייאוף אבל ביטוה הוא הראה שהוא מסוגל ליותר מזה. נואה אומנם לא סקורר אבל עושה הכל חוץ מזה, אף גבוה לא רוצה לפגוש אותו מתחת לסל. הם לא צריכים שהמילטון יצור אלא שיעשה את התנועה הרג'י מילרית הרגילה שלו, שיקלע את המצבים שרוז יצור בשבילו ולא ייתו להגנה להתכווץ כמה שקרה הרבה מולם. בעונה שעברה היה חסר להם שחקן כזה בזמן שכל מיני יצורים שיחקו בעמדה 2.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי שחף » 18 דצמבר 2011, 21:07

רונדו שחקן מוגבל כששהוא נתקל בחיפוי אווירי איכותי בפנים. ראינו איך הוא נראה מול הלייקרס ומול אורלנדו, עכשיו לניקס יש את צ'אנדלר בפנים וגם אמארה שכשהוא לא יצטרך לשמור על סנטרים הוא חוסם טוב מאוד. אני חושב שהם יראו יותר טוב עם דייויס ושלהשיג סטופר הגנתי סביר(ג'יימס פוזי פנוי אגב) זה הרבה יותר קל מלהשיג גבוה יעיל הגנתית כמו צ'אנדלר. הניקס יוכלו להחתים את בוגאנס ואת פוזי על חוזי מינימום. זה לא אמור להיות קשה מידי.
שחף

הודעהעל ידי LIAV10 » 18 דצמבר 2011, 21:11

אוייי, אני ממש מתרגש לפתיחת העונה בNBA, אתם לא?
יום שישי, לא זז מהמיטה, עם פופקורן, רואה משחקים..
איזה משחקי פתיחה יש חוץ מההיט-מאבריקס, סלטיקס-ניקס?
לאיפה עומרי וAP טסים?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 דצמבר 2011, 21:12

LIAV10 כתב:אוייי, אני ממש מתרגש לפתיחת העונה בNBA, אתם לא?
יום שישי, לא זז מהמיטה, עם פופקורן, רואה משחקים..
איזה משחקי פתיחה יש חוץ מההיט-מאבריקס, סלטיקס-ניקס?
לאיפה עומרי וAP טסים?

קודם שיודיעו מי משדר מה..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 18 דצמבר 2011, 21:28

שחף כתב:רונדו שחקן מוגבל כששהוא נתקל בחיפוי אווירי איכותי בפנים. ראינו איך הוא נראה מול הלייקרס ומול אורלנדו, עכשיו לניקס יש את צ'אנדלר בפנים וגם אמארה שכשהוא לא יצטרך לשמור על סנטרים הוא חוסם טוב מאוד. אני חושב שהם יראו יותר טוב עם דייויס ושלהשיג סטופר הגנתי סביר(ג'יימס פוזי פנוי אגב) זה הרבה יותר קל מלהשיג גבוה יעיל הגנתית כמו צ'אנדלר. הניקס יוכלו להחתים את בוגאנס ואת פוזי על חוזי מינימום. זה לא אמור להיות קשה מידי.

איך הוא נראה מול אורלנדו? היו לו משחקים טובים מולם. קודם כל, הוא שחקן שמאוד קשה לחסום בגלל המהירות (בין הגארדים המהירים בליגה) ובמצבים קשים הוא בדרך כלל ימסור לשחקן שבא בתנועה או ימצא את אלן הוא קלעי אחר בחוץ. ובוא לא נגזים, צ'אנדלר הוא חוסם נחמד אבל ממש לא הווארד. אתה תראה שהגארדים של הקבוצות הגדולות במזרח יחגגו מול הניקס (במיוחד ווייד ורוז). הקו האחורי דל מדי.
מבחינתי אין בכלל שאילה, צ'ונסי עדיף על דייויס (מה גם שבקליפרס הוא התחיל לזרוק בפחות מ30 אחוז לשלוש). בטח בפלייאוף.
פוזי אגב, זה לא אותו פוזי מהאליפות של הסלטיקס, הוא פחות טוב היום (איבד מהמהירות) והוא יכול לשמור רק על 3/4.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 20 דצמבר 2011, 00:33

פג'ה סטויאקוביץ' הודיע על פרישה מכדורסל..אם כבר לפרוש אז לפרוש עם קריירה מכובדת ו''מלאה'' כמו שלו ועוד אחרי עונת אליפות..
הקריירה שלו לא תיחשב פספוס כמו ברנדון רוי..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 21 דצמבר 2011, 06:29

משחק מצויין לכספי הלילה בהפסד לדטרויט: סיים כקלע המוביל עם 18 נק'. עושה רושם שכספי עבר לקבוצה מתאימה יותר בשבילו העונה, עם מאמן שנותן לו אמון (קיבל הכי הרבה דקות משחקני הספסל-30 דקות משחק). בתקווה שזה יישמר.
er79

הודעהעל ידי LIAV10 » 21 דצמבר 2011, 09:27

רק כשראיתי את התקציר של הדרבי של L.A קלטתי כמה טובה החמישייה של הקליפרס..
לא זכרתי שג'ורדן כזה אתלטי, הוא סנטר מאוד זריז וארוך כזה, לא כבד בכלל..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 21 דצמבר 2011, 13:59

LIAV10 כתב:רק כשראיתי את התקציר של הדרבי של L.A קלטתי כמה טובה החמישייה של הקליפרס..

ג'ורדן הוא שחקן סופר אתלט וזריז, גם פיזי ושחקן הגנה ורבאונדר טוב. מצד שני, הוא נגר מדופלם מהקוו (משהו מחריד. סופו נראה כמו פטרוביץ' לידו), וחסר משחק גב לסל. לטעמי הוא וקיימן יכולים לסגור בצורה מושלמת את עמדת הסנטר, והם עשו טעות שוויתרו עליו. היו יכולים לשלוח את מו וויליאמס או ריאן גומס במקומו
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 21 דצמבר 2011, 14:36

asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:רק כשראיתי את התקציר של הדרבי של L.A קלטתי כמה טובה החמישייה של הקליפרס..

ג'ורדן הוא שחקן סופר אתלט וזריז, גם פיזי ושחקן הגנה ורבאונדר טוב. מצד שני, הוא נגר מדופלם מהקוו (משהו מחריד. סופו נראה כמו פטרוביץ' לידו), וחסר משחק גב לסל. לטעמי הוא וקיימן יכולים לסגור בצורה מושלמת את עמדת הסנטר, והם עשו טעות שוויתרו עליו. היו יכולים לשלוח את מו וויליאמס או ריאן גומס במקומו

אני מקווה שהם לא מחכים לסופו שנה הבאה :eek

לפי דעתי הם חייבים לעשות טרייד של מוריס וויליאמס + טריי ת'ומפקינס על שני גבוהים..
נגיד עם הסאנס: מארצ'ין גורטאט\לופז + האקים ווריק\צ'אנינג פריי..
הסאנס יסבלו שחרור של ווריק המצויין בגלל שיש להם את הרוקי מוריס, השאלה אם הם צריכים רכז, יש להם על הספסל את סבסטיאן טלפייר ורוני פרייס שהם שחקנים נחמדים מאוד..אולי ליום שאחרי נאש מו וויליאמס יהיה טוב..

נשמע טוב לקליפרס:
חמישייה ראשונה: פול-בילאפס-באטלר-גריפין-גורטאט
חמישייה שניה: בלאדסאו-פוי-גומז-ווריק-ג'ורדן

זאת קבוצת פלייאוף שיכולה להגיע לגמר המערב..
נערך לאחרונה על ידי LIAV10 בתאריך 21 דצמבר 2011, 15:17, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 21 דצמבר 2011, 15:12

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

הם בחרו בו בדראפט לפני כמה שנים
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 21 דצמבר 2011, 15:17

asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:

הם בחרו בו בדראפט לפני כמה שנים

אני יודע..בגלל זה אמרתי..
דרך אגב, ערכתי את ההודעה הקודמת..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 21 דצמבר 2011, 15:34

לפי דעתי הם חייבים לעשות טרייד של מוריס וויליאמס + טריי ת'ומפקינס על שני גבוהים..
נגיד עם הסאנס: מארצ'ין גורטאט\לופז + האקים ווריק\צ'אנינג פריי..
הסאנס יסבלו שחרור של ווריק המצויין בגלל שיש להם את הרוקי מוריס, השאלה אם הם צריכים רכז, יש להם על הספסל את סבסטיאן טלפייר ורוני פרייס שהם שחקנים נחמדים מאוד..אולי ליום שאחרי נאש מו וויליאמס יהיה טוב..

נשמע טוב לקליפרס:
חמישייה ראשונה: פול-בילאפס-באטלר-גריפין-גורטאט
חמישייה שניה: בלאדסאו-פוי-גומז-ווריק-ג'ורדן

זאת קבוצת פלייאוף שיכולה להגיע לגמר המערב..

אני לא רואה בשום מצב את הסאנס לוקחים רכז. ליום שאחרי נאש הוא כבר לא יהיה מי יודע מה, כי גם הוא לא ילד, בן 29, ועד שנאש יפרוש, הוא כבר לא יהיה בשיאו, ויתבזבז על הספסל בתקופה הזאת שנאש שם
הם בהחלט צריכים עוד סנטר. לדעתי הם צריכים ללכת על קרילנקו, שהוא פריי אג'נט ולא יצטרכו "לבזבז" עליו שחקנים, והוא אמר שהעדיפות שלו זה ללכת לאחת הלוס-אנג'לסיות, וכך הם יוכלו גם להוסיף את גומס לטרייד, ולקבל סנטר טוב יותר.
גם בלאדסאו נראה לי קצת מיותר שם כשיש להם את פול-בילאפס-פוי, אני לא רואה איפה הוא מקבל דקות, רק במקרים של פציעות.
מו וויליאמס+ריאן גומס+בלאדסאו יכול להביא להם אחלה סנטר, ולסגור קבוצה נפלאה.
אני לא חושב שיש מקום להביא עוד PF כמו ווריק כשבלייק גריפין שם. גריפין זה שחקן שנח 10-12 דקות כל משחק, ובדקות האלה אפשר להסתדר גם עם רוקיס. את מירב הכח שלהם הם צריכים לכוון להבאת סנטר טוב. הלייקרס עושה רושם מוכנים לוותר על גאסול/ביינום, והם זקוקים נואשות לרכז ברמה. גם העמדה 3 שם לא בשמיים. אולי הם יכולים לגנוב אחד מהם, למרות שאני לא חושב שהם יתלהבו לחזק את הקליפרס, אבל יש לא מעט אופציות. אם האוורד יגיע לנטס כמו שאומרים, ברוק לופז יכול ליהיות אופציה מצוינת
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־142 אורחים