המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת'רד הNBA - הושג ההסכם, מתחילים לשחק ב-25 לדצמבר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד הNBA - הושג ההסכם, מתחילים לשחק ב-25 לדצמבר

הודעהעל ידי LIAV10 » 21 דצמבר 2011, 15:47

asafb96 כתב:
לפי דעתי הם חייבים לעשות טרייד של מוריס וויליאמס + טריי ת'ומפקינס על שני גבוהים..
נגיד עם הסאנס: מארצ'ין גורטאט\לופז + האקים ווריק\צ'אנינג פריי..
הסאנס יסבלו שחרור של ווריק המצויין בגלל שיש להם את הרוקי מוריס, השאלה אם הם צריכים רכז, יש להם על הספסל את סבסטיאן טלפייר ורוני פרייס שהם שחקנים נחמדים מאוד..אולי ליום שאחרי נאש מו וויליאמס יהיה טוב..

נשמע טוב לקליפרס:
חמישייה ראשונה: פול-בילאפס-באטלר-גריפין-גורטאט
חמישייה שניה: בלאדסאו-פוי-גומז-ווריק-ג'ורדן

זאת קבוצת פלייאוף שיכולה להגיע לגמר המערב..

אני לא רואה בשום מצב את הסאנס לוקחים רכז. ליום שאחרי נאש הוא כבר לא יהיה מי יודע מה, כי גם הוא לא ילד, בן 29, ועד שנאש יפרוש, הוא כבר לא יהיה בשיאו, ויתבזבז על הספסל בתקופה הזאת שנאש שם
הם בהחלט צריכים עוד סנטר. לדעתי הם צריכים ללכת על קרילנקו, שהוא פריי אג'נט ולא יצטרכו "לבזבז" עליו שחקנים, והוא אמר שהעדיפות שלו זה ללכת לאחת הלוס-אנג'לסיות, וכך הם יוכלו גם להוסיף את גומס לטרייד, ולקבל סנטר טוב יותר.
גם בלאדסאו נראה לי קצת מיותר שם כשיש להם את פול-בילאפס-פוי, אני לא רואה איפה הוא מקבל דקות, רק במקרים של פציעות.
מו וויליאמס+ריאן גומס+בלאדסאו יכול להביא להם אחלה סנטר, ולסגור קבוצה נפלאה.
אני לא חושב שיש מקום להביא עוד PF כמו ווריק כשבלייק גריפין שם. גריפין זה שחקן שנח 10-12 דקות כל משחק, ובדקות האלה אפשר להסתדר גם עם רוקיס. את מירב הכח שלהם הם צריכים לכוון להבאת סנטר טוב. הלייקרס עושה רושם מוכנים לוותר על גאסול/ביינום, והם זקוקים נואשות לרכז ברמה. גם העמדה 3 שם לא בשמיים. אולי הם יכולים לגנוב אחד מהם, למרות שאני לא חושב שהם יתלהבו לחזק את הקליפרס, אבל יש לא מעט אופציות. אם האוורד יגיע לנטס כמו שאומרים, ברוק לופז יכול ליהיות אופציה מצוינת

מי יהיה המחליף של פול?
במידה ובילאפס ופוי ישחקו SG..
שלושה שחקנים לשתי עמדות זה לא משהו..
אריק בלאדסאו צריך להשאר, מה גם שיש לו ידית מסוכנת מבחוץ..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 21 דצמבר 2011, 15:52

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:
לפי דעתי הם חייבים לעשות טרייד של מוריס וויליאמס + טריי ת'ומפקינס על שני גבוהים..
נגיד עם הסאנס: מארצ'ין גורטאט\לופז + האקים ווריק\צ'אנינג פריי..
הסאנס יסבלו שחרור של ווריק המצויין בגלל שיש להם את הרוקי מוריס, השאלה אם הם צריכים רכז, יש להם על הספסל את סבסטיאן טלפייר ורוני פרייס שהם שחקנים נחמדים מאוד..אולי ליום שאחרי נאש מו וויליאמס יהיה טוב..

נשמע טוב לקליפרס:
חמישייה ראשונה: פול-בילאפס-באטלר-גריפין-גורטאט
חמישייה שניה: בלאדסאו-פוי-גומז-ווריק-ג'ורדן

זאת קבוצת פלייאוף שיכולה להגיע לגמר המערב..

אני לא רואה בשום מצב את הסאנס לוקחים רכז. ליום שאחרי נאש הוא כבר לא יהיה מי יודע מה, כי גם הוא לא ילד, בן 29, ועד שנאש יפרוש, הוא כבר לא יהיה בשיאו, ויתבזבז על הספסל בתקופה הזאת שנאש שם
הם בהחלט צריכים עוד סנטר. לדעתי הם צריכים ללכת על קרילנקו, שהוא פריי אג'נט ולא יצטרכו "לבזבז" עליו שחקנים, והוא אמר שהעדיפות שלו זה ללכת לאחת הלוס-אנג'לסיות, וכך הם יוכלו גם להוסיף את גומס לטרייד, ולקבל סנטר טוב יותר.
גם בלאדסאו נראה לי קצת מיותר שם כשיש להם את פול-בילאפס-פוי, אני לא רואה איפה הוא מקבל דקות, רק במקרים של פציעות.
מו וויליאמס+ריאן גומס+בלאדסאו יכול להביא להם אחלה סנטר, ולסגור קבוצה נפלאה.
אני לא חושב שיש מקום להביא עוד PF כמו ווריק כשבלייק גריפין שם. גריפין זה שחקן שנח 10-12 דקות כל משחק, ובדקות האלה אפשר להסתדר גם עם רוקיס. את מירב הכח שלהם הם צריכים לכוון להבאת סנטר טוב. הלייקרס עושה רושם מוכנים לוותר על גאסול/ביינום, והם זקוקים נואשות לרכז ברמה. גם העמדה 3 שם לא בשמיים. אולי הם יכולים לגנוב אחד מהם, למרות שאני לא חושב שהם יתלהבו לחזק את הקליפרס, אבל יש לא מעט אופציות. אם האוורד יגיע לנטס כמו שאומרים, ברוק לופז יכול ליהיות אופציה מצוינת

מי יהיה המחליף של פול?
במידה ובילאפס ופוי ישחקו SG..
שלושה שחקנים לשתי עמדות זה לא משהו..
אריק בלאדסאו צריך להשאר, מה גם שיש לו ידית מסוכנת מבחוץ..

בילאפס יותר רכז מ2, ובהחלט יכול לתת דקות כמחליף לפול, וגם דקות יחד איתו. 3 שחקנים ל2 עמדות זה לא משהו, אני מסכים איתך, בטח ובטח בNBA, שם אתה צריך סגל ארוך והרבה שחקנים בכושר משחק טוב, בגלל ריבוי הפציעות והמשחקים, אבל בלאדסאו נראה לי קצת מיותר שם פשוט. בילאפס-פול-פוי יכולים לסגור את רוב הדקות בעמדות 1-2. מה שישאר זה עוד 5-10 דקות, ואפשר להביא פרי אג'נט או איזה רוקי שישלים את זה. במצב עם בלאדסאו, כל השחקנים שלהם בעמדות 1-2 הם 1.93 ומטה, וזה חיסרון לא קטן בNBA. עדיף להם להביא שחקן צעיר, שיביא בעיקר סייז טוב והגנה, ובלאדסאו יוכל ליהיות עוד קלף מיקוח בטרייד על סנטר. פשוט נראה לי מיותר להחזיק שחקן כזה על הספסל שייתיבש, כשהם צריכים כמה שיותר שחקנים איכותיים עבור טרייד להבאת סנטר, שזה הרבה יותר חשוב מגארד רביעי ברוטציה, כזה או אחר.
אגב, הוא קלע בפחות מ30 אחוז מה3. הוא לא ממש קלעי שלשות טוב
asafb96

הודעהעל ידי misha » 22 דצמבר 2011, 10:41

תמונה
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי LIAV10 » 22 דצמבר 2011, 11:43

חחחחחחחח nice
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי itay92 » 22 דצמבר 2011, 15:53

misha כתב:תמונה

יש מצב לקישור לדף המקורי?
itay92

הודעהעל ידי misha » 22 דצמבר 2011, 17:51

itay92 כתב:יש מצב לקישור לדף המקורי?

ממקום בו לקחתי את זה לא היה קישור. תעשה חיפוש באי ביי, אבל יש מצב שכבר הורידו את זה.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 דצמבר 2011, 19:27

רנדל ברח ל-NBA רק בשביל להיחתך מקבוצת הבת(D-LEAGUE)של דאלאס..
שון וויליאמס לעומת זאת ברח מחיפה רק בשביל לחתום בדאלאס,לשחק בקבוצת הבת ולעשות 2 מ-11 מהשדה במשחק הפתיחה..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 22 דצמבר 2011, 20:42

Holiday_Armadillo כתב:רנדל ברח ל-NBA רק בשביל להיחתך מקבוצת הבת(D-LEAGUE)של דאלאס..
שון וויליאמס לעומת זאת ברח מחיפה רק בשביל לחתום בדאלאס,לשחק בקבוצת הבת ולעשות 2 מ-11 מהשדה במשחק הפתיחה..

איך לעזאזל נח
תכים מקבוצת די ליג?
יניב גרין היה יכול לעשות שם קריירה מפוארת..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Google Adsense [Bot] ו־136 אורחים