המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

פאפאלוקאס הולך?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

פאפאלוקאס הולך?

הודעהעל ידי roy1000 » 11 דצמבר 2011, 19:31

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4160169,00.html

די צפוי, אבל די עצוב. יכ לתרום למכבי לדעתי, אבל הוא פשוט לא מסתדר עם בלאט.
roy1000

Re: פאפאלוקאס הולך?

הודעהעל ידי Allan Turing » 11 דצמבר 2011, 19:33

זה בלאט הקונטרול פריק שלא מסתדר אתו.
אי אפשר להביא שחקן כמו פאפאלוקאס ולהתייחס אליו כמו נער מגבות
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי MTA2311 » 11 דצמבר 2011, 19:35

לא מבין את זה, הוא פתח את העונה מצויין.. עצוב שזה היחס של מכבי לאגדה כמו פאפאלוקאס..
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 דצמבר 2011, 19:41

MTA2311 כתב:לא מבין את זה, הוא פתח את העונה מצויין.. עצוב שזה היחס של מכבי לאגדה כמו פאפאלוקאס..

לא יודעת אם ''עצוב''..לגיטימי שבכדורסל לא תמיד הכל מתחבר ועוד יותר לגיטימי לשחרר שחקנים..במקרה זה יצא על פאפאלוקאס..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 11 דצמבר 2011, 19:46

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:לא מבין את זה, הוא פתח את העונה מצויין.. עצוב שזה היחס של מכבי לאגדה כמו פאפאלוקאס..

לא יודעת אם ''עצוב''..לגיטימי שבכדורסל לא תמיד הכל מתחבר ועוד יותר לגיטימי לשחרר שחקנים..במקרה זה יצא על פאפאלוקאס..

לא כשהוא מציג יכולת טובה כשהוא מקבל דקות ובטח לא כשהאלטרנטיבה היא יוגב
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 11 דצמבר 2011, 19:47

כנראה שזה דבר נכון.
בלאט לא סופר אותו, ואין טעם להחזיק בכוח שחקן כזה אצלינו.

היתרון של העניין הוא שפאפאס לא יישאר דבוק לחוזה שלו. את הכסף שלו הוא כבר עשה, ואפשר יהיה להיפרד כידידים, מה שישאיר יותר כסף בקופה.
אולי הדבר הזה יעשה משהו טוב למישהו בקו האחורי, כמו שהעזיבה של מילאן עשתה להנדריקס, אם כי אין לי מועמדים טובים לעניין הזה.

כמובן שמאוד חבל שפאפאס לא הצליח להשתלב, ואם זה נכון אז בהחלט הביקורת על בלאט היא יותר מלגיטימית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 דצמבר 2011, 19:49

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

לא כשהוא מציג יכולת טובה כשהוא מקבל דקות ובטח לא כשהאלטרנטיבה היא יוגב

אבל כרגע לאור הייבוש שהוא חווה כשפארמר היה פה הוא לא מציג יכולת מי יודע מה אדירה..
אני מסכימה שהוא בהחלט שידרוג ליוגב..אבל אין טעם לא לעבוד על רוטציה בשביל שחקן שאתה רוצה שיעזוב בעוד שבועיים+-
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 11 דצמבר 2011, 19:52

jol9 כתב:אולי הדבר הזה יעשה משהו טוב למישהו בקו האחורי, כמו שהעזיבה של מילאן עשתה להנדריקס, אם כי אין לי מועמדים טובים לעניין הזה.

אולי אוחיון יתחיל לקלוע את הלייאפים שלו בזכות זה?? :unsure

בכל מקרה זה אולי הדבר הנכון מבחינתו של פאפאס שלא ראוי ליחס שהוא מקבל כאן.
אני לא כל כך בטוחה שזה הדבר הנכון מבחינת מכבי.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי yarinsaky » 11 דצמבר 2011, 19:57

חכו שיגיע המחליף. עוד לא בטוח שהוא תכשיט כזה גדול.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 11 דצמבר 2011, 20:06

חנו'ש כתב:
jol9 כתב:אולי הדבר הזה יעשה משהו טוב למישהו בקו האחורי, כמו שהעזיבה של מילאן עשתה להנדריקס, אם כי אין לי מועמדים טובים לעניין הזה.

אני לא יודע.
אני באמת לא אוהב שיש בסגל שחקנים שלא משחקים ולא מרוצים.

צריך להפריד כאן ל-2. קבוצה שמצליחה ורצה נהדר, יכולה פתאום לשלוף איזשהו שחקן מיובש שדווקא ברגע האמת יביא לה את האקסטרה.
זה קורה לפעמים.
בקבוצות מתקשות כמו מכבי, הדברים האלה בדר"כ יוצרים יותר דברים שליליים מאשר חיוביים, וגם הסיכוי לקבל ממנו משהו בעתיד הוא לא גבוה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 11 דצמבר 2011, 20:15

jol9 כתב:
חנו'ש כתב:

אני לא יודע.

צריך להפריד כאן ל-2. קבוצה שמצליחה ורצה נהדר, יכולה פתאום לשלוף איזשהו שחקן מיובש שדווקא ברגע האמת יביא לה את האקסטרה.
זה קורה לפעמים.
בקבוצות מתקשות כמו מכבי, הדברים האלה בדר"כ יוצרים יותר דברים שליליים מאשר חיוביים, וגם הסיכוי לקבל ממנו משהו בעתיד הוא לא גבוה.

לוותר על פאפאס כשהרכז הפותח שלך הוא דיאמנטידיס או מקאלב זה הגיוני.
לוותר על פאפאס כשהרכז הפותח שלך הוא אוחיון או איזה שחקן בינוני אחר עלום שם שיבוא או לא - לא ממש הגיוני.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 11 דצמבר 2011, 20:15

עצוב וכואב, אבל האמת, הגיע הזמן.
חבל ששחקן כ"כ גדול יזכר כאן כפלופ. מקווה שיצליח בהמשך הדרך (אם יהיה המשך....).
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 11 דצמבר 2011, 20:19

חנו'ש כתב:
jol9 כתב:
חנו'ש כתב:

אני לא יודע.

זה קורה לפעמים.

לוותר על פאפאס כשהרכז הפותח שלך הוא דיאמנטידיס או מקאלב זה הגיוני.
לוותר על פאפאס כשהרכז הפותח שלך הוא אוחיון או איזה שחקן בינוני אחר עלום שם שיבוא או לא - לא ממש הגיוני.

אבל דייויד לא משתמש בו, אז מה הוא עוזר מהספסל?
אין, הבחור איבד את הכיוון והוא לא מרגיש שהוא נמצא במעמד שהוא צריך להילחם על המקום שלו במגרש (ודי בצדק כנראה).

אם בלאט לא נותן לו לשחק גם אחרי שפארמר עזב (מול ריאל הוא שיחק 6 דקות ומול קק אולי איזה 15) אז באמת לא צריך.
אולי שייר סוף-סוף יתחיל לקבל דקות משמעותיות. כרגע, כמה שזה נשמע מצחיק, הוא קלעי החוץ הכי אמין שיש לנו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 11 דצמבר 2011, 20:22

לא יודעת, יוני.
אולי אתה צודק.
אבל לא נראה שכדאי לצפות שאיך שפאפאס יעזוב, אוחיון יהפוך פתאום לאיזה מקאלב ושייר לאיזה קארול.
סה"כ אני מצפה שמכבי תישאר פחות או יותר באותה רמה.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 11 דצמבר 2011, 20:29

חנו'ש כתב:לא יודעת, יוני.
אולי אתה צודק.
אבל לא נראה שכדאי לצפות שאיך שפאפאס יעזוב, אוחיון יהפוך פתאום לאיזה מקאלב ושייר לאיזה קארול.

ברור. נראה לך שאני חושב שאוחיון ישתפר? זה לא יקרה.

שייר אולי אולי קצת.

זה בטח לא מה שישדרג את הקבוצה, אבל זה לא משנה. צריך לחשוב קדימה. שחקן ממורמר שלא מקבל קרדיט מהמאמן וגם אחד שעולה הרבה כסף,
יש מקום לתת לו ללכת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 11 דצמבר 2011, 20:34

jol9 כתב:
חנו'ש כתב:לא יודעת, יוני.
אולי אתה צודק.

ברור. נראה לך שאני חושב שאוחיון ישתפר? זה לא יקרה.

שייר אולי אולי קצת.

זה בטח לא מה שישדרג את הקבוצה, אבל זה לא משנה. צריך לחשוב קדימה. שחקן ממורמר שלא מקבל קרדיט מהמאמן וגם אחד שעולה הרבה כסף,
יש מקום לתת לו ללכת.

מסכימה, בשביל פאפאס ובשביל הכבוד העצום שאני רוחשת לו, זה הדבר הכי טוב שניתן לעשות עבורו.
למכבי, אני לא רואה איך זה תורם יותר מידי.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Mta_atic » 11 דצמבר 2011, 20:40

צפוי מראש.

מכבי סתם נכנסה להרפתקה כשהחליטה להנחית אותו בארץ.
כאילו העונות האחרונות באולימפיאקוס לא הספיקו להוכיח שהבנאדם גמר את הסוס, אז בשביל מה להביא אותו ועוד בתור שחקן דומיננטי ולא עוד אחד שאמור לסתום חורים פה ושם?

תקוותי היחידה שזה לא יפגע בסופו, כי בסה"כ שניהם חברים טובים במגרש ומחוצה לו.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 11 דצמבר 2011, 21:10

פאשלה של בלאט. אין משהו אחר
יש הרבה דברים טובים להגיד על דיוויד, אבל הוא פשוט פריק קונטרול מטורף. בגלל זה אולי הוא אוהב אילמים כמו סמית'
אם מסינה, יאנקיס ואיבקוביץ' הסתדרו איתו יופי, למה בלאט לא מסוגל להסתדר עם ה"פטפטת" שלו?
חבל מאוד. מקווה בשבילו שיעזוב וימצא קבוצה אחרת, לא מגיע לשחק יחס כזה. ועוד לכזאת אגדה, שהיה נפלא בתחילת העונה, ומאז מסופסל על כל שטות קטנה, בזמן שאוחיון שמחטיא החטאות שמביישות ילדים בקט סל, וקולע באחוזים של גבינה, מקבל קרדיט בלתי נגמר. שחקן גדול, שהראה שהוא יכול לתרום לא מעט, והראה שהוא עוד לא גמר את הסוס, אבל אני לא מצפה ממנו לשום דבר אחרי שהוא מסופסל כמה משחקים ברציפות, ואז עולה ל5-10 דקות לראות את בורשטיין מוביל כדור 20 שניות כל התקפה, ושוב יורד לספסל.
הוא הראה גם שכל השטות הזאת שהוא "יכול לשחק גג 20 דקות" זה שטות אחת גדולה, וסטיגמה, בדיוק כמו על סופו. שיחק ב2 המשחקים הראשונים יותר מ20 דקות. אם אני זוכר נכון, קרוב ל25. אבל מאז בלאט פשוט שוחט אותו, ומצפה ממנו לדברים שגם אם תשים שם את דיאמנטידיס הוא לא יעשה. בלאט מצפה ממנו למשחק מושלם, ומתרגז עליו אחרי כל שטות ומוציא אותו ישר בעצבים, בדיוק כמו עם ליאור
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 דצמבר 2011, 21:16

asafb96 כתב:פאשלה של בלאט. אין משהו אחר
יש הרבה דברים טובים להגיד על דיוויד, אבל הוא פשוט פריק קונטרול מטורף. בגלל זה אולי הוא אוהב אילמים כמו סמית'
אם מסינה, יאנקיס ואיבקוביץ' הסתדרו איתו יופי, למה בלאט לא מסוגל להסתדר עם ה"פטפטת" שלו?
חבל מאוד. מקווה בשבילו שיעזוב וימצא קבוצה אחרת, לא מגיע לשחק יחס כזה. ועוד לכזאת אגדה, שהיה נפלא בתחילת העונה, ומאז מסופסל על כל שטות קטנה, בזמן שאוחיון שמחטיא החטאות שמביישות ילדים בקט סל, וקולע באחוזים של גבינה, מקבל קרדיט בלתי נגמר. שחקן גדול, שהראה שהוא יכול לתרום לא מעט, והראה שהוא עוד לא גמר את הסוס, אבל אני לא מצפה ממנו לשום דבר אחרי שהוא מסופסל כמה משחקים ברציפות, ואז עולה ל5-10 דקות לראות את בורשטיין מוביל כדור 20 שניות כל התקפה, ושוב יורד לספסל.
הוא הראה גם שכל השטות הזאת שהוא "יכול לשחק גג 20 דקות" זה שטות אחת גדולה, וסטיגמה, בדיוק כמו על סופו. שיחק ב2 המשחקים הראשונים יותר מ20 דקות. אם אני זוכר נכון, קרוב ל25. אבל מאז בלאט פשוט שוחט אותו, ומצפה ממנו לדברים שגם אם תשים שם את דיאמנטידיס הוא לא יעשה. בלאט מצפה ממנו למשחק מושלם, ומתרגז עליו אחרי כל שטות ומוציא אותו ישר בעצבים, בדיוק כמו עם ליאור

רק משהו קטן בקשר למה שכתבת-דווקא סיפרו שלמסינה היו כמה תאקלים איתו כשהוא היה בצסק''א..
אני מניחה שאז השתלם למסינה להחליק את הדברים האלה כי הוא היה שחקן הרבה יותר טוב אז..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 11 דצמבר 2011, 21:20

Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:פאשלה של בלאט. אין משהו אחר

רק משהו קטן בקשר למה שכתבת-דווקא סיפרו שלמסינה היו כמה תאקלים איתו כשהוא היה בצסק''א..
אני מניחה שאז השתלם למסינה להחליק את הדברים האלה כי הוא היה שחקן הרבה יותר טוב אז..

אוקי, אז היו תקלים, ועם התקלים האלה הם הסתדרו בינהם, והפכו לאחת הקבוצות הגדולות בעשור האחרון.
בסופו של דבר הם הסתדרו, וגם עם איבקוביץ' (שהוא אדם לא פחות יסודי ורציני מבלאט) הוא הסתדר, ועם ינאקיס הוא הסתדר, מה הבעיה של בלאט? מה הוא מצפה שפאפאס יעמוד ויהנהן בראש כמו YES MAN שלו, ויעמוד כמו עציץ? הוא רוצה אילמים כמו סמית'? מה לא בכבוד של דיוויד לשמוע עצה מאגדה? הרי הדיבורים של פאפאס הם בשביל לעזור לקבוצה, הוא לא מדבר בשביל להפריע, ומדובר על שחקן בלי טיפת אגו, ככה שלא ברור לי מה הולך שם
asafb96

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: gamer777, Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־46 אורחים