המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

פאפאלוקאס הולך?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פאפאלוקאס הולך?

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 דצמבר 2011, 21:25

asafb96 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:פאשלה של בלאט. אין משהו אחר
יש הרבה דברים טובים להגיד על דיוויד, אבל הוא פשוט פריק קונטרול מטורף. בגלל זה אולי הוא אוהב אילמים כמו סמית'
אם מסינה, יאנקיס ואיבקוביץ' הסתדרו איתו יופי, למה בלאט לא מסוגל להסתדר עם ה"פטפטת" שלו?
חבל מאוד. מקווה בשבילו שיעזוב וימצא קבוצה אחרת, לא מגיע לשחק יחס כזה. ועוד לכזאת אגדה, שהיה נפלא בתחילת העונה, ומאז מסופסל על כל שטות קטנה, בזמן שאוחיון שמחטיא החטאות שמביישות ילדים בקט סל, וקולע באחוזים של גבינה, מקבל קרדיט בלתי נגמר. שחקן גדול, שהראה שהוא יכול לתרום לא מעט, והראה שהוא עוד לא גמר את הסוס, אבל אני לא מצפה ממנו לשום דבר אחרי שהוא מסופסל כמה משחקים ברציפות, ואז עולה ל5-10 דקות לראות את בורשטיין מוביל כדור 20 שניות כל התקפה, ושוב יורד לספסל.
הוא הראה גם שכל השטות הזאת שהוא "יכול לשחק גג 20 דקות" זה שטות אחת גדולה, וסטיגמה, בדיוק כמו על סופו. שיחק ב2 המשחקים הראשונים יותר מ20 דקות. אם אני זוכר נכון, קרוב ל25. אבל מאז בלאט פשוט שוחט אותו, ומצפה ממנו לדברים שגם אם תשים שם את דיאמנטידיס הוא לא יעשה. בלאט מצפה ממנו למשחק מושלם, ומתרגז עליו אחרי כל שטות ומוציא אותו ישר בעצבים, בדיוק כמו עם ליאור

רק משהו קטן בקשר למה שכתבת-דווקא סיפרו שלמסינה היו כמה תאקלים איתו כשהוא היה בצסק''א..
אני מניחה שאז השתלם למסינה להחליק את הדברים האלה כי הוא היה שחקן הרבה יותר טוב אז..

אוקי, אז היו תקלים, ועם התקלים האלה הם הסתדרו בינהם, והפכו לאחת הקבוצות הגדולות בעשור האחרון.
בסופו של דבר הם הסתדרו, וגם עם איבקוביץ' (שהוא אדם לא פחות יסודי ורציני מבלאט) הוא הסתדר, ועם ינאקיס הוא הסתדר, מה הבעיה של בלאט? מה הוא מצפה שפאפאס יעמוד ויהנהן בראש כמו YES MAN שלו, ויעמוד כמו עציץ? הוא רוצה אילמים כמו סמית'? מה לא בכבוד של דיוויד לשמוע עצה מאגדה? הרי הדיבורים של פאפאס הם בשביל לעזור לקבוצה, הוא לא מדבר בשביל להפריע, ומדובר על שחקן בלי טיפת אגו, ככה שלא ברור לי מה הולך שם

כן..אולי זה מה שבלאט מחפש..אני מניחה שכל מאמן והדרישות שלו :neutral
ד''א,לא הייתי מגדירה את פאפאס כשחקן ללא אגו..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 11 דצמבר 2011, 21:28

Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
יש הרבה דברים טובים להגיד על דיוויד, אבל הוא פשוט פריק קונטרול מטורף. בגלל זה אולי הוא אוהב אילמים כמו סמית'
אם מסינה, יאנקיס ואיבקוביץ' הסתדרו איתו יופי, למה בלאט לא מסוגל להסתדר עם ה"פטפטת" שלו?
חבל מאוד. מקווה בשבילו שיעזוב וימצא קבוצה אחרת, לא מגיע לשחק יחס כזה. ועוד לכזאת אגדה, שהיה נפלא בתחילת העונה, ומאז מסופסל על כל שטות קטנה, בזמן שאוחיון שמחטיא החטאות שמביישות ילדים בקט סל, וקולע באחוזים של גבינה, מקבל קרדיט בלתי נגמר. שחקן גדול, שהראה שהוא יכול לתרום לא מעט, והראה שהוא עוד לא גמר את הסוס, אבל אני לא מצפה ממנו לשום דבר אחרי שהוא מסופסל כמה משחקים ברציפות, ואז עולה ל5-10 דקות לראות את בורשטיין מוביל כדור 20 שניות כל התקפה, ושוב יורד לספסל.
הוא הראה גם שכל השטות הזאת שהוא "יכול לשחק גג 20 דקות" זה שטות אחת גדולה, וסטיגמה, בדיוק כמו על סופו. שיחק ב2 המשחקים הראשונים יותר מ20 דקות. אם אני זוכר נכון, קרוב ל25. אבל מאז בלאט פשוט שוחט אותו, ומצפה ממנו לדברים שגם אם תשים שם את דיאמנטידיס הוא לא יעשה. בלאט מצפה ממנו למשחק מושלם, ומתרגז עליו אחרי כל שטות ומוציא אותו ישר בעצבים, בדיוק כמו עם ליאור

רק משהו קטן בקשר למה שכתבת-דווקא סיפרו שלמסינה היו כמה תאקלים איתו כשהוא היה בצסק''א..
אני מניחה שאז השתלם למסינה להחליק את הדברים האלה כי הוא היה שחקן הרבה יותר טוב אז..

אוקי, אז היו תקלים, ועם התקלים האלה הם הסתדרו בינהם, והפכו לאחת הקבוצות הגדולות בעשור האחרון.
בסופו של דבר הם הסתדרו, וגם עם איבקוביץ' (שהוא אדם לא פחות יסודי ורציני מבלאט) הוא הסתדר, ועם ינאקיס הוא הסתדר, מה הבעיה של בלאט? מה הוא מצפה שפאפאס יעמוד ויהנהן בראש כמו YES MAN שלו, ויעמוד כמו עציץ? הוא רוצה אילמים כמו סמית'? מה לא בכבוד של דיוויד לשמוע עצה מאגדה? הרי הדיבורים של פאפאס הם בשביל לעזור לקבוצה, הוא לא מדבר בשביל להפריע, ומדובר על שחקן בלי טיפת אגו, ככה שלא ברור לי מה הולך שם

פאפאס זה שחקן נטול אגו לחלוטין.
אני זוכר אותו שנה שעברה באולי', בדקות הגמר מול פנא, איבקוביץ' העדיף את ספאנוליס והלפרין/תאודוסיץ' בדקות הסיום כל משחק, ופאפאס תמיד עודד מהפסל, תמיד תמך, ואף פעם לא היה ממורמר.
גם בתחילת העונה במכבי, שהוא ישב בהתחלה על הספסל, תמיד עודד, ואפילו עשה מסאז' לסופו ( :D ), תמיד קם ראשון לתת כיפים לכולם שיורדים לפסק זמן, ולא ישב עם פרצוף אלן אנדרסון על הספסל
בתקופה האחרונה הוא נראה קצת ממורמר, ואין אף אחד בעולם שיכול לטעון שלא בצדק.
לא סתם הוא מלך האסיסטים ביורוליג, ושחקן שבעונות השיא שלו דגדג מלמטה את ה10 נקודות בממוצע
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 דצמבר 2011, 21:32

asafb96 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

פאפאס זה שחקן נטול אגו לחלוטין.
אני זוכר אותו שנה שעברה באולי', בדקות הגמר מול פנא, איבקוביץ' העדיף את ספאנוליס והלפרין/תאודוסיץ' בדקות הסיום כל משחק, ופאפאס תמיד עודד מהפסל, תמיד תמך, ואף פעם לא היה ממורמר.
גם בתחילת העונה במכבי, שהוא ישב בהתחלה על הספסל, תמיד עודד, ואפילו עשה מסאז' לסופו ( :D ), תמיד קם ראשון לתת כיפים לכולם שיורדים לפסק זמן, ולא ישב עם פרצוף אלן אנדרסון על הספסל
בתקופה האחרונה הוא נראה קצת ממורמר, ואין אף אחד בעולם שיכול לטעון שלא בצדק.
לא סתם הוא מלך האסיסטים ביורוליג, ושחקן שבעונות השיא שלו דגדג מלמטה את ה10 נקודות בממוצע

אל תשווה אסיסטים לאגו..
הוא רכז,זה התפקיד שלו..לחלק אסיסטים..
גם לברון מוסר 7 אסיסטים למשחק..זה אומר שהבן אדם נטול אגו?
פאפאלוקאס שחקן קבוצתי ורוצה בטובת הקבוצה..זה לא אומר שהוא נטול אגו ואין לו מניירות של כוכב ותיק..כי יש לו..
כשפאפאלוקאס שמע ששאראס אולי בדרך למכבי הוא איים לעזוב כי הוא אמור להיות האירופאי הותיק..זה לא בדיוק חוסר אגו..
נערך לאחרונה על ידי Holiday_Armadillo בתאריך 11 דצמבר 2011, 21:32, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 11 דצמבר 2011, 21:32

Mta_atic כתב:צפוי מראש.

מכבי סתם נכנסה להרפתקה כשהחליטה להנחית אותו בארץ.
כאילו העונות האחרונות באולימפיאקוס לא הספיקו להוכיח שהבנאדם גמר את הסוס, אז בשביל מה להביא אותו ועוד בתור שחקן דומיננטי ולא עוד אחד שאמור לסתום חורים פה ושם?

תקוותי היחידה שזה לא יפגע בסופו, כי בסה"כ שניהם חברים טובים במגרש ומחוצה לו.

מסכים.
פאפאלוקאס פשוט היה החתמה לא טובה.
הקונספט של זרים זקנים תמיד נטה להכשל במכבי. כמעט תמיד כאשר אומרים שמביאים לכאן שחקן ש"יכול לתרום הרבה נסיון", זה נגמר לא טוב.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 11 דצמבר 2011, 21:41

אל תשווה אסיסטים לאגו..
פאפאלוקאס שחקן קבוצתי ורוצה בטובת הקבוצה..זה לא אומר שהוא נטול אגו ואין לו מניירות של כוכב ותיק..כי יש לו..
כשפאפאלוקאס שמע ששאראס אולי בדרך למכבי הוא איים לעזוב כי הוא אמור להיות האירופאי הותיק..זה לא בדיוק חוסר אגו..

ממש לא קשור. גם שאראס היה רכז גדול, זה מנע ממנו לקלוע 16 נקודות כל משחק? ולברון עם ה30 שלו
פאפאלוקס זה שחקן שכמעט לא מחפש את הזריקה (לוקח בעיקר ממצבים נוחים/זריקות אין ברירה), אלא עסוק בלחפש את החברים, ולא עסוק בסטטיסטיקה האישית שלו, ובממוצעים שלו. הוא האחראי מבחינתי ל"תקומה לחיים" של הנדריקס, כשפשוט חילק לו כדורים ללקק את האצבעות, ומבלי להסתכל בסטטיסטיקה, לדעתי הנדריקס הכי טוב שפאפאס על המגרש. לא סתם במשחק הכי טוב שלו-מול חיפה, זה המשחק שפאפאס קיבל הכי הרבה דקות.
פאפאס שחקן בלי אגו, לא עושה פרצופים שהוא על הספסל (שוב, חוץ מעכשיו, וזה לגמרי מובן)
לגבי עניין הבאת שאראס-לא מאמין לשטויות האלה. מי שמאמין בזבל שנכתב בתקשורת-שיבוסם לו. לא אני
כל ילד היום מפליץ איזה משהו שנדמה לו וזה הופך פה לתורה מסיני
asafb96

הודעהעל ידי rc4991 » 11 דצמבר 2011, 21:43

אני חושב שאם מכבי תשחרר אותו היא גם עלולה לפגוע בתדמית שלה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 דצמבר 2011, 21:48

asafb96 כתב:
אל תשווה אסיסטים לאגו..

ממש לא קשור. גם שאראס היה רכז גדול, זה מנע ממנו לקלוע 16 נקודות כל משחק? ולברון עם ה30 שלו
פאפאלוקס זה שחקן שכמעט לא מחפש את הזריקה (לוקח בעיקר ממצבים נוחים/זריקות אין ברירה), אלא עסוק בלחפש את החברים, ולא עסוק בסטטיסטיקה האישית שלו, ובממוצעים שלו. הוא האחראי מבחינתי ל"תקומה לחיים" של הנדריקס, כשפשוט חילק לו כדורים ללקק את האצבעות, ומבלי להסתכל בסטטיסטיקה, לדעתי הנדריקס הכי טוב שפאפאס על המגרש. לא סתם במשחק הכי טוב שלו-מול חיפה, זה המשחק שפאפאס קיבל הכי הרבה דקות.
פאפאס שחקן בלי אגו, לא עושה פרצופים שהוא על הספסל (שוב, חוץ מעכשיו, וזה לגמרי מובן)
לגבי עניין הבאת שאראס-לא מאמין לשטויות האלה. מי שמאמין בזבל שנכתב בתקשורת-שיבוסם לו. לא אני

שאראס קלע 16 נקודות למשחק כי הוא קלעי אדיר..מה שפאפאלוקאס אף פעם לא היה וכנראה גם לעולם לא יהיה..
גם בעונות הכי יפות שלו הוא בקושי גירד את ה-30% מחוץ לקשת..אז מה אתה מתפלא שהוא מחפש את המסירה?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי aribari24 » 12 דצמבר 2011, 06:26

אני קצת לא מבין למה כולם פה בפורום לוקחים את הצד של פאפאס בעניין הזה והלכים נגד בלאט

לא היה משחק אחד שהוא הרשים אותי.. בנאדם איטי, כבד, מאבד כדורים, לא מזיז רגליים בהגנה, לא קולע מעבר לקו העונשין

מי פה יודע איך הוא נראה באימונים? מי פה יודע האם הוא מיישם תרגילים או עושה מה בראש שלו?

עוד בקיץ היו דיבורים שפאפאס עמד לפרוש ומכבי הציעו לו חוזה לעונה אחרונה. הטעות היתה בקיץ, לגיטימי שבלאט לא יירצה אותו בקבוצה

תנו קצת קרדיט למאמן שלכם שכולנו שיבחנו אותו בשנה שעברה.
aribari24

הודעהעל ידי er79 » 12 דצמבר 2011, 07:22

חבר'ה, כולה יעל שחרור. היא לא פחות גרועה מורד כהן. חכו קצת לפני שאתם רותמים את העגלה לפני הסוסים.
er79

הודעהעל ידי asafb96 » 12 דצמבר 2011, 08:16

Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:
אל תשווה אסיסטים לאגו..

שאראס קלע 16 נקודות למשחק כי הוא קלעי אדיר..מה שפאפאלוקאס אף פעם לא היה וכנראה גם לעולם לא יהיה..
גם בעונות הכי יפות שלו הוא בקושי גירד את ה-30% מחוץ לקשת..אז מה אתה מתפלא שהוא מחפש את המסירה?

לפאפאס היו עונות של מעל 35% מעבר לקשת גם, אבל הוא תמיד היה שחקן שחיפש את המסירה, ולהכניס את כל השחקנים למשחק, ופחות הסתכל על הסטטיסטיקה שלו
בכל מקרה, זה לא משנה. הוא הראה לא אחת בקריירה שהוא ממש לא שחקן עם אגו למרות שהוא כוכב גדול
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 12 דצמבר 2011, 08:18

aribari24 כתב:אני קצת לא מבין למה כולם פה בפורום לוקחים את הצד של פאפאס בעניין הזה והלכים נגד בלאט

לא היה משחק אחד שהוא הרשים אותי.. בנאדם איטי, כבד, מאבד כדורים, לא מזיז רגליים בהגנה, לא קולע מעבר לקו העונשין

מי פה יודע איך הוא נראה באימונים? מי פה יודע האם הוא מיישם תרגילים או עושה מה בראש שלו?

עוד בקיץ היו דיבורים שפאפאס עמד לפרוש ומכבי הציעו לו חוזה לעונה אחרונה. הטעות היתה בקיץ, לגיטימי שבלאט לא יירצה אותו בקבוצה

לא הרשים אותך? לא ראית את 2 משחקי היורוליג הראשונים? מה אתה מצפה משחקן שבקושי רואה מגרש ויורד אחרי כל שטות קטנה? ואוחיון שמקבל קרדיט הזוי מבלאט כן מרשים? ואוחיון לא מאבד כדורים? ואוחיון כן קולע מחוץ לקשת?
די כבר להגן על בלאט בכל מחיר וללכת אחריו בעניים עצומות
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 12 דצמבר 2011, 09:16

aribari24 כתב:אני קצת לא מבין למה כולם פה בפורום לוקחים את הצד של פאפאס בעניין הזה והלכים נגד בלאט

נותנים קרדיט, אבל במקרה הזה אין על מה לתת לו קרדיט.
כשאתה רואה שאוחיון וסמית' משחקים 19 ו-25 דקות בהתאמה, ופאפאס משחק פחות מ-12, ועדיין מבחינת רנקינג הוא נותן אותו דבר כמוהם, אז אתה מבין שמשהו
שם לא תקין.

מה גם, שראינו בשני המשחקים הראשונים, שלפאפאס עוד יש כדורסל. יש לו גם הרבה כבוד מהשופטים. כמעט תמיד כשהוא הולך לסל, הוא מקבל שריקה.
לא חבל לא לנצל את זה?

אז כשהיה את פארמר, זה לא היה כ"כ משנה, כי גם ככה הכל עבר דרכו, אבל עכשיו? למה אוחיון שיחק 25 דקות מול ריאל ופאפאס רק 6?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 12 דצמבר 2011, 09:31

אני חושב שכולם כאן נותנים הרבה קרדיט לבלאט כמאמן נהדר. אבל כל בעיות האופי של פאפאס שפתאום צצות נראות לי מגוחכות לאור המאמנים הלא פחות קשוחים מבלאט (בלשון המעטה) אצלם התאמן פאפאס ועימם הסתדר, דוגמת מסינה, איבקוביץ וינאקיס. הסיפור עם פאפאס מוזר ולא ברור, בטח כשהאלטרנטיבה הוא אוחיון שלא ממש נותן כלום, אבל אם בלאט לא רוצה אותו נראה לי שמוטב יעשו הצדדים אם מיד אחרי שיגיע גארד נוסף (בתקווה שאכן יגיע מישהו ושהוא יהיה ברמה טובה) ייפרדו לשלום.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי יוסי22 » 12 דצמבר 2011, 11:06

אבל עד שיגיע גארד ויכנס לעניינים יקח זמן כשמרבית הסיכויים שהוא יהיה פחות טוב מפאפלוקאס , מכבי לא יכולה לוותר על העונה (ולשים את אוחיון כרכז ראשון זה לוותר על העונה ) רק כי בלאט לא מסתדר עם פאפס .

בהמשך ברור שמכבי צריכים עוד שחקן אבל כשהקבוצה מיוצבת ולא במהלך פירוק שזה מה שיקרה אם פאפס יעזוב והכול יפול על אוחיון .
יוסי22

הודעהעל ידי קודי » 12 דצמבר 2011, 11:08

יוסי22 כתב:אבל עד שיגיע גארד ויכנס לעניינים יקח זמן כשמרבית הסיכויים שהוא יהיה פחות טוב מפאפלוקאס , מכבי לא יכולה לוותר על העונה (ולשים את אוחיון כרכז ראשון זה לוותר על העונה ) רק כי בלאט לא מסתדר עם פאפס .

בהמשך ברור שמכבי צריכים עוד שחקן אבל כשהקבוצה מיוצבת ולא במהלך פירוק שזה מה שיקרה אם פאפס יעזוב והכול יפול על אוחיון .

אין ספק שאי אפשר לשחרר עם פאפאס לפני שיש כאן גארד אחר שיודע כבר איפה הוא נחת. אי אפשר גם לכפות על בלאט שחקן שהוא לא רוצה ומעריך, כי הוא פשוט ייבש אותו למוות ועדיף כבר לקבל עליו כמה גרושים.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 12 דצמבר 2011, 11:16

אני חושב שמכבי נראת אותו הדבר גם בלי פאפאלוקאס.
בכלל, אם יש שחקן שלמכבי אין בו תלות אז זה הוא פאפאלוקאס (יחד עם שייר).

אני די בטוח שאם מכבי תביא גארד, הוא יהיה טוב יותר מפאפאלוקאס וגם יתרום יותר.
אין שום בעיה לשחרר את פאפאס כבר עכשיו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 12 דצמבר 2011, 11:53

יוסי22 כתב:אבל עד שיגיע גארד ויכנס לעניינים יקח זמן כשמרבית הסיכויים שהוא יהיה פחות טוב מפאפלוקאס , מכבי לא יכולה לוותר על העונה (ולשים את אוחיון כרכז ראשון זה לוותר על העונה ) רק כי בלאט לא מסתדר עם פאפס .

יוסי, אם לא שמת לב, אוחיון הוא הרכז הראשון של מכבי, מהרגע שפארמר עזב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי where is the love? » 12 דצמבר 2011, 12:07

לצערי הרב ההתנהגות לפאפאלוקאס מבישה ומגעילה, אני באמת לא יודע כבר מה לומר, זה מתסכל. זה יכול לפגוע מאוד בתדמית של מכבי.
היום בוואלה טוענים 3 שחקנים שבלאט צועק ועצבני ומשדר לחץ, בוודאי שאני לא מצדיק את בלאט.

קשה להאשים את בלאט בשל 2 החלטות מוזרות שהרסו את העונה, הליגה האדריאטית שרק פוגעת בנו, והנה כבר המיץ כבר יוצא ומתחילים דיבורים לא טובים, בשביל מה זה טוב?
נגיד שפדרמן רצה להרוויח כסף נגיד אוקיי, עכשיו הוא אומר שהוא בגירעון, היכולת הדלה של מכבי יכולה לפגוע בהכנסות של מכבי אם לא תעלה הלאה לשלבים הגבוהים, כאילו הדבר הזה ממש נזק.
הסיבה השניה היא להפוך את מכבי ת"א לגורדן פארמר, יש כאן הרבה אנשים שבדרך כלל חושבים שלילי, כמוני למשל אבל גם אני ואחרים לא תארנו לעצמנו שהקבוצה תהיה כל כך תלויה בפארמר, אני מאוד מצטער לומר אבל מכבי ת"א כרגע לא נראית כמו קבוצה בכלל, וכל מה שנשאר זה רק פארמר.
כולם יודעים שבלאט רצה עוד שחקן כולנו יודעים גם שלא ממש היה ברירה, אבל היה צריך להחתים שחקן טוב לשיגמור את העונה ולא ילך באמצע, המצב פשוט עגום ונוצר חור עמוק בסגל.

אני מאוד אוהב את בלאט אבל אני לא מבין, מדוע ההתעקשות על אוחיון כל הזמן, אני מסכים שהוא שחקן טוב ואני שמח בהצלחתו אבל כמה אפשר להשפיל שחקן כמו פאפאלוקאס.

תחשבו ככה נניח שלמכבי לא היה את פאפאלוקאס ופתאום היינו שומעים שעכשיו הוא מועמד למכבי , היינו אולי אומרים הוא מעבר לשיא, אבל היינו אומרים שזה בדיוק מה שאנחנו צריכים, מנהיג , שחקן עם ניסיון, כאילו הקבוצה הזאת משוועת לרכז ולאחד כמו פאפאלוקאס. אני באמת באמת באמת לא מבין את בלאט בקטע הזה, דווקא בגלל שאני כל כך אוהב אותו אני מאוד מאוכזב ממנו כי הדברים האלו יכולים לפגוע במעמד של בקבוצה.

אני מאוד מקווה שלא יהיה מכאן כדור שלג כמו בקבוצת הכדורגל...
התקשורת בארץ יודעת להיות הרסנית, אני לא מבין למה לא שואל את בלאט לגבי פאפאלוקאס, ונכון ששאלו אבל לא כל כך...
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי yarinsaky » 12 דצמבר 2011, 13:20

שאראס תמיד היה שחקן מבריק יותר מפאפלוקאס, זה שחקן עם אופי אחר. שאראס זה שחקן שהיה לוקח על עצמו את ההתקפה כשהכול היה תקוע,
כמו שעשה מול ז'אלגריס במשחק הגדול עם 30 וכמה נקודות. הוא לא זקוק לאף מאמן ושום שיטה, פשוט לבוא ולנצח. הוא הוכיח עצמו בכל קבוצה.
שאראס הוא שחקן שגם מריץ את ההתקפות מהר יותר, הורג אותך בשלשות במעבר, רוצח.
.
פאפלוקאס שחקן הרבה פחות סוער וזקוק לקבוצה תומכת וסדר כדי להצליח. לא סתם הוא פרח הכי הרבה אצל מסינה השיטתי ובקבוצה שכל אחד ידע שם את תפקידו. כדורסל יותר איטי, מסודר, עם גבוהים טובים בכל עמדה.
זה דווקא היה אמור לעבוד לטובתו עם בלאט שידוע כאוהב סדר, כנראה באמת שהוא קצת יצא מהכושר שלו. גם מכבי של השנה לא כל כך מיוצבת עכשיו וזו בעייה, אין ממש משחק קבוצתי וזה מוכח ע"י מספר אסיסטים נמוך עד כה. קשה לשחקן כזה לבוא לידי ביטוי בסיטואציה הזאת.
בלאט טען אתמול ברדיו שהוא עדיין לא התייאש ממנו, נראה.

יכול להיות שדווקא כשמכבי תתייצב עם רכז פותח טוב וחמישייה מוסדרת שמשחקת קבוע ופאפלוקאס יגיע מהספסל לדקות ידועות, אז הוא יבוא הכי טוב לידי ביטוי.
עכשיו, כשהוא צריך להיות מחליף לאוחיון מכורח הנסיבות, מצפים ממנו שהוא יתן פוש גדול לעומת שחקן ברמה לא גבוהה שתוקע את ההתקפה. זה קצת גדול על מידותיו של פאפלוקאס היום. בטח מבחינה התקפית.

השאלה אם לשני הצדדים תהיה הסבלנות הזאת.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 12 דצמבר 2011, 14:09

אני חושב שהיתרון הבולט של שאראס על פאפאלוקאס היה גוון.
פאפאלוקאס, גם בעונותיו הגדולות ביותר, היה שחקן שסיפק בעיקר ניהול משחק והובלת כדור וכמעט שום דבר מעבר לכך. שאראס לעומתו היה עושה בערך את אותם הדברים שעשה פאפאלוקאס (ואולי אפילו יותר טוב), רק שליצדם הוא גם הראה משחק התקפה ורסטילי והווה איום תמידי על הסל.
כיום, שני השחקנים האילו די גמורים והם לא יותר משחקני יורוליג בינוניים. אף אחד מהם לא היה צריך להגיע למכבי של העונה, ועם הכסף שמכבי הוציאה על פאפאלוקאס, היא יכלה למצוא גארד טוב יותר שגם יתאים יותר למבנה הקבוצה והשיטה.

אני חושב שמכבי צריכה לשחחר את פאפאלוקאס כמה שיותר מהר. זה יעשה טוב לשני הצדדים.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot], liran, מרסר ו־144 אורחים