המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

פאפאלוקאס הולך?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פאפאלוקאס הולך?

הודעהעל ידי קודי » 12 דצמבר 2011, 14:12

חביב אורנג'ד כתב:אני חושב שהיתרון הבולט של שאראס על פאפאלוקאס היה גוון.
פאפאלוקאס, גם בעונותיו הגדולות ביותר, היה שחקן שסיפק בעיקר ניהול משחק והובלת כדור וכמעט שום דבר מעבר לכך. שאראס לעומתו היה עושה בערך את אותם הדברים שעשה פאפאלוקאס (ואולי אפילו יותר טוב), רק שליצדם הוא גם הראה משחק התקפה ורסטילי והווה איום תמידי על הסל.
כיום, שני השחקנים האילו די גמורים והם לא יותר משחקני יורוליג בינוניים. אף אחד מהם לא היה צריך להגיע למכבי של העונה, ועם הכסף שמכבי הוציאה על פאפאלוקאס, היא יכלה למצוא גארד טוב יותר שגם יתאים יותר למבנה הקבוצה והשיטה.

אני חושב שמכבי צריכה לשחחר את פאפאלוקאס כמה שיותר מהר. זה יעשה טוב לשני הצדדים.

לא מסכים איתך. פאפאס בשיאו היה נותן הרבה יותר מניהול משחק והובלת כדור. הוא היה נותן הגנה נהדרת עם עזרה מדהימה ויכולת נפלאה לחטוף כדורים, היה מריץ מתפרצות בצורה נהדרת, חודר טוב לסל ומארגן את ההתקפה בצורה מושלמת תוך שהוא מנצל את נקודות התורפה של היריב (גם אם לא היה זה שמסיים אותה בסל או באסיסט).
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yarinsaky » 12 דצמבר 2011, 14:14

חביב, זו קצת חוכמה בדיעבד, כי אני לא זוכר אף אחד שהתנגד בקיץ להחתמה שלו ( כולל אתה ). אפשר לחזור אחורה ולבדוק.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 12 דצמבר 2011, 14:22

yarinsaky כתב:חביב, זו קצת חוכמה בדיעבד, כי אני לא זוכר אף אחד שהתנגד בקיץ להחתמה שלו ( כולל אתה ). אפשר לחזור אחורה ולבדוק.

אני קצת מופתע מהזכרון שלך.
היו לי הרבה תהיות לגבי החתמתו של פאפאלוקאס (וכך גם צפריר) וטענתי שמכבי היתה צריכה קומבו-גארד מוביל ולא רכז מחליף.
כרכז מחליף, חשבתי שפאפאלוקאס עשוי להיות החתמה טובה, אבל הוא פשוט לא סוג השחקן שמכבי היתה צריכה ואפילו חזרתי על דבריי מספר פעמים.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 12 דצמבר 2011, 14:25

בסדר, גם לי היו תהיות. אבל לא היו ממש התנגדויות וזעקות מרה סביב החתמתו כמו שהיו בעבר סביב החתמות אחרות של מכבי.
זה בדיוק העניין - חשבנו שהוא יהיה רכז מחליף טוב. אם היו ויש ציפיות ליותר, אז הן לא ברורות בעליל.
אף אחד לא חשב שהוא הולך להיות רכז פותח, כי אז אפילו לא ידענו שפארגו הבריז , ואפילו פארמר היה כבר חתום.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 12 דצמבר 2011, 14:32

yarinsaky כתב:בסדר, גם לי היו תהיות. אבל לא היו ממש התנגדויות וזעקות מרה סביב החתמתו כמו שהיו בעבר סביב החתמות אחרות של מכבי.
זה בדיוק העניין - חשבנו שהוא יהיה רכז מחליף טוב. אם היו ויש ציפיות ליותר, אז הן לא ברורות בעליל.

אז אני שוב אדגיש, שהביקרות שיש לי עכשיו (והיתה לי גם בקיץ), אינה מכוונת רק כלפי יכולותיו של פאפאלוקאס עצמו (למרות שגם כאן ישנה אכזבה), אלא על חוסר ההתאמה לצרכיה של הקבוצה.
מכבי יכלה להביא שחקן שיוכל לספק דברים חשובים שאותם פאפאלוקאס לא יכל לספק ולדעתי, היינו יכולים לראות זאת גם קודם.
העובדה שמכבי הלכה מראש על שחקן שלא יכול לשחק כשחקן מוביל (וגם כבר לא יכול להתפתח לשחקן כזה), היא אחת הסיבות המרכזיות לכך שאוחיון הפך לרכז הראשון ולכך שהוא זוכה להרבה דקות. מישהו בקיץ היה צריך לחשוב על זה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 12 דצמבר 2011, 14:39

חביב, תראה איזו התהלהבות הייתה כאן בפורום בהחתמה שלו :

אף אחד לא היה ממש נגד. זה נע מהתלהבות גדולה להסתייגות מסויימת של צפריר ( לא התנגדות ), לא הרבה יותר.
.
viewtopic.php?f=2&t=410
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 12 דצמבר 2011, 14:41

ותראה את התגובה הראשונה שלי להחתמתו של פאפאלוקאס:

חביב אורנג'ד כתב:לא כל-כך ברור. פאפאלוקאס הוא רכז וממש לא קומבו גארד. בכלל, העמדה מס' 2 היא ממנו והלאה.
נוסף על כך, מדובר בשחקן שגם בשיאו היה עולה מן הספסל, מה שקצת טורף את הקלפים אם וכאשר פארמר יעזוב. מי יעלה בחמישיה במקום פארמר?

במה זה שונה ממה שנאמר היום?
האם באמת התגובה שלי היא מעודדת ותומכת בהחתמת פאפאלוקאס? לדעתי, ההפך הוא הנכון.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 12 דצמבר 2011, 14:45

אבל גם לא התנגדת, לא אמרת שהוא זקן מדי למכבי כמו שהקפדת במקרה שאראס ולא במקרה .

אף אחד לא ממש התנגד להחתמה שלו ולא אמר שמכבי עושה שטות גדולה.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 12 דצמבר 2011, 14:50

yarinsaky כתב:חביב, תראה איזו התהלהבות הייתה כאן בפורום בהחתמה שלו :

אף אחד לא היה ממש נגד. זה נע מהתלהבות גדולה להסתייגות מסויימת של צפריר ( לא התנגדות ), לא הרבה יותר.
.
viewtopic.php?f=2&t=410

האמת שהסתכלתי עכשיו בשרשור ההחתמה של סמית' ושל פאפאס. רוב האנשים לא היו ממש נגד.
היו פה ושם אנשים שהתנגדו, אבל באמת כמו שאמר אורי, הרוב אמרו - אנחנו סומכים על בלאט.

זה מעניין...

בקיץ הקרוב, ההחתמות יהיו תחת זכוכית מגדלת רצחנית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 12 דצמבר 2011, 14:51

yarinsaky כתב:אבל גם לא התנגדת, לא אמרת שהוא זקן מדי למכבי כמו שהקפדת במקרה שאראס ולא במקרה .

אף אחד לא ממש התנגד להחתמה שלו ולא אמר שמכבי עושה שטות גדולה.

נוו.. אתה מנסה לרדת לדקויות?
ברמה העובדתית, היו כאלה (בינהם גם אני) שחשבו שהחתמתו של פאפאלוקאס היא לא טובה ו/או לא מתאימה למכבי.
אם אנשים שכותבים פה יכלו לראות את זה, אז הדברים היו אמורים להיות ברורים גם לצוות המקצועי.
אף אחד לא זעק שפאפאלקאס הוא זקן מדי? אני לא רואה כמה זה רלונטי, אבל ברמה העובדתית, יש כאלו שחזו את המצב בו אנו נמצאים כעת וזה באמת לא היה יותר מדי קשה להבין שהדברים הולכים לשם.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 12 דצמבר 2011, 14:57

בטח שאני ארד לדקויות, כי אני לא כל כך אוהב חוכמות בדיעבד.
פאפלוקאס לדעת כולם יכל להיות רכז מחליף טוב , לא קומבו ולא סקנד, רכז מחליף טוב. זה שזה לא קורה ? כנראה הסיטואציה, הכושר האישי שלו,
בלאט, משחק לא מספיק קבוצתי, אלף סיבות.
אני עדיין חושב שהוא יכול להיות רכז מחליף טוב יותר מאוחיון אחרי שהרכז הפותח יגיע. אני מקווה שהוא ישאר כדי להוכיח את זה. ואם לא, אז לא.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי ankram » 12 דצמבר 2011, 15:02

מה זה משנה מה חשבנו לפני חודשיים? המציאות טפחה על פנינו.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי asafb96 » 12 דצמבר 2011, 15:04

הבעיה עם פאפאלוקס, זה שהוא חתם אחרי שהתפוצץ כל עניין הלפרין, אבל לפני כל עניין פארגו. אני חושב שפארגו לא ישר אמר "אני לא בא, יתפוצץ העולם!", אלא היה איזה מו"מ, ואני חושב שאנשי מכבי לא באמת האמינו שהוא לא יבוא, והחתימו את פאפאס כרכז המחליף שלו. פאפאס כרכז המחליף של פארגו היה יכול ליהיות מצוין
הבעיה שהכל התפוצץ, וגם שפאפאס הראה שהוא כן יכול לתרום, לא מעט, הוא מסוספל רוב הזמן, בלאט נותן קרדיט בלתי נגמר לאוחיון ולסמית', בלו ופניני לא פוגעים, פארמר היה מצוין ועזב באמצע, וללאנגפורד ושאייר לקח המון זמן להיכנס לעניינים (שאייר אפילו עוד לא נכנס, כרגע הוא נער פוסטר). כל זה הוביל למצב שבוא אנו היום, שהקבוצה נראת רע מאוד
אני לא יודע אם להביא גארד זר עכשיו במקום פאפאס יעשה את ההבדל, כי תותח על לא יבוא לפה, ועד שהוא יכנס לעניינים אנחנו נצטרך לסבול את אוחיון כרכז לבד.
המצב כרגע מאוד מאוד בעייתי. אני חושב שיש גם מחלוקות גדולות בין בלאט להנהלה, כשאני מאמין שבלאט מת להעיף אותו מהקבוצה, שההנהלה רוצה שישאר
עונה לא פשוטה, אבל תמיד צריך להישאר אופטימיים ;)
asafb96

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 12 דצמבר 2011, 15:17

yarinsaky כתב:בטח שאני ארד לדקויות, כי אני לא כל כך אוהב חוכמות בדיעבד.
פאפלוקאס לדעת כולם יכל להיות רכז מחליף טוב , לא קומבו ולא סקנד, רכז מחליף טוב. זה שזה לא קורה ? כנראה הסיטואציה, הכושר האישי שלו,
בלאט, משחק לא מספיק קבוצתי, אלף סיבות.
אני עדיין חושב שהוא יכול להיות רכז מחליף טוב יותר מאוחיון אחרי שהרכז הפותח יגיע. אני מקווה שהוא ישאר כדי להוכיח את זה. ואם לא, אז לא.

אין כאן שום חכמה בדיעבד.
שוב, את העובדה שמכבי תתקע ללא מחליף ראוי לאחר שפארמר יעזוב, חזו כאן כבר עם החתמתו של פאפאלוקאס וזאת אחת הסיבות מדוע מספר אנשים חשבו שהחתמת פאפאלוקאס היא לא טובה, כלומר, לא חשבו שהוא היה אמור להגיע בכלל.
אז אף אחד לא התנגד? אני לא חושב שיש הרבה אנשים שיתנגדו לשחקנים בהם המאמן מעוניין (ולפחות בקיץ, היה נראה שבלאט מאוד רצה את פאפאלוקאס) ולכן אף אחד לא הביע התנגדות חריפה (וזאת בדיוק הסיבה מדוע אני לא תקפתי בחריפות את ההחתמה הזאת). אם היה ידוע שמדובר בהנחתה מצדה של ההנהלה, אז אני בטוח שהדברים היו נראים אחרת.

יש לך נטיה לנסות ולהתנצח עם דברים שנאמרו כאן בעבר תוך כדי הפגנת זכרון "טוב".
אם באמת יש לך זכרון טוב ואתה באמת לא אוהב חכמה בדיעבד, אתה לבטח זוכר את זה שפתח כאן אשכול בעונה שעברה, בו הוא הצר על כך שמכבי (אותה מכבי של פארגו ופרקינס) נראת אפורה ואף הביע כיסופים לאלן אנדרסון.
מכיוון שיש לך זכרון טוב ואתה לא אוהב חכמה בדיעבד, אתה בודאי זוכר במי מדובר.
כולם עושים כאן טעויות (אולי חוץ משמואל) ודברים כאלה קורים.
לגבי פאפאלוקאס, אני באמת לא חושב שהיתה כאן חכמה בדיעבד. הוא שחקן מאוד אהוב כאן וזכה להרבה אהדה כאשר הוא חתם, אבל היו גם כאלו שסלדו מהחתמתו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 12 דצמבר 2011, 15:20

שמע, גם לך יש נטייה לא קטנה להתנצח ולהגיד תמיד את המילה האחרונה, אתה חייב להיות פולני. ;)

בוודאי שכולם עושים כאן טעויות , גם אני. ד"א, מי פתח אז את האשכול ההוא לגבי פרקינס והשעמום ? לי לא זכור דבר כזה.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 12 דצמבר 2011, 16:32

yarinsaky כתב:שמע, גם לך יש נטייה לא קטנה להתנצח ולהגיד תמיד את המילה האחרונה, אתה חייב להיות פולני. ;)

בוודאי שכולם עושים כאן טעויות , גם אני. ד"א, מי פתח אז את האשכול ההוא לגבי פרקינס והשעמום ? לי לא זכור דבר כזה.

אם אתה זוכר שאני פולני, אתה בודאי זוכר מי פתח את אותו אשכול.
מפאת כבודו של אותו אדם ורצונו להשאר אלמוני, רצוי שלא אומר מי הוא :D
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי rc4991 » 12 דצמבר 2011, 17:07

rc4991:מה נדפק עם מכבי?למה הם החתימו אותו?

לפחות אני ראיתי כבר מה יקרה בסוף
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Runner30 » 12 דצמבר 2011, 17:56

חבל מאוד.
מצד אחד שחקן גדול ומנהיג עם לב ענק, מצד שני נוכחתי לדעת שהוא לא כ"כ מתאים למכבי.
קצין קרבי לא מתאים להוביל פלוגת נגרים.
Runner30

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 13 דצמבר 2011, 06:10

asafb96 כתב:הבעיה עם פאפאלוקס, זה שהוא חתם אחרי שהתפוצץ כל עניין הלפרין, אבל לפני כל עניין פארגו. אני חושב שפארגו לא ישר אמר "אני לא בא, יתפוצץ העולם!", אלא היה איזה מו"מ, ואני חושב שאנשי מכבי לא באמת האמינו שהוא לא יבוא, והחתימו את פאפאס כרכז המחליף שלו. פאפאס כרכז המחליף של פארגו היה יכול ליהיות מצוין
הבעיה שהכל התפוצץ, וגם שפאפאס הראה שהוא כן יכול לתרום, לא מעט, הוא מסוספל רוב הזמן, בלאט נותן קרדיט בלתי נגמר לאוחיון ולסמית', בלו ופניני לא פוגעים, פארמר היה מצוין ועזב באמצע, וללאנגפורד ושאייר לקח המון זמן להיכנס לעניינים (שאייר אפילו עוד לא נכנס, כרגע הוא נער פוסטר). כל זה הוביל למצב שבוא אנו היום, שהקבוצה נראת רע מאוד
אני לא יודע אם להביא גארד זר עכשיו במקום פאפאס יעשה את ההבדל, כי תותח על לא יבוא לפה, ועד שהוא יכנס לעניינים אנחנו נצטרך לסבול את אוחיון כרכז לבד.
המצב כרגע מאוד מאוד בעייתי. אני חושב שיש גם מחלוקות גדולות בין בלאט להנהלה, כשאני מאמין שבלאט מת להעיף אותו מהקבוצה, שההנהלה רוצה שישאר

לדעתי לא כדאי להביא גארד. גם ככה יש חריגה של מיליון וחצי ש"ח בתקציב, חבל להגדיל את זה על חשבון שנה הבאה. העונה הזאת כבר דפוקה- השביתה דפקה את אירופה, לדעתי עדיף להסתדר עם מה שיש ולא להתחיל רכבת זרים כמו בעונת אפי.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי קודי » 13 דצמבר 2011, 07:40

Ido_Maccabi כתב:
asafb96 כתב:הבעיה עם פאפאלוקס, זה שהוא חתם אחרי שהתפוצץ כל עניין הלפרין, אבל לפני כל עניין פארגו. אני חושב שפארגו לא ישר אמר "אני לא בא, יתפוצץ העולם!", אלא היה איזה מו"מ, ואני חושב שאנשי מכבי לא באמת האמינו שהוא לא יבוא, והחתימו את פאפאס כרכז המחליף שלו. פאפאס כרכז המחליף של פארגו היה יכול ליהיות מצוין

לדעתי לא כדאי להביא גארד. גם ככה יש חריגה של מיליון וחצי ש"ח בתקציב, חבל להגדיל את זה על חשבון שנה הבאה. העונה הזאת כבר דפוקה- השביתה דפקה את אירופה, לדעתי עדיף להסתדר עם מה שיש ולא להתחיל רכבת זרים כמו בעונת אפי.

מה עוד יצטרך לקרות כדי שתבין שכסף שנחסך השנה לא עובר לשנה הבאה?
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, gamer777 ו־127 אורחים