המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

פאפאלוקאס הולך?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פאפאלוקאס הולך?

הודעהעל ידי Dperk » 13 דצמבר 2011, 08:35

קודי כתב:
Ido_Maccabi כתב:
asafb96 כתב:הבעיה עם פאפאלוקס, זה שהוא חתם אחרי שהתפוצץ כל עניין הלפרין, אבל לפני כל עניין פארגו. אני חושב שפארגו לא ישר אמר "אני לא בא, יתפוצץ העולם!", אלא היה איזה מו"מ, ואני חושב שאנשי מכבי לא באמת האמינו שהוא לא יבוא, והחתימו את פאפאס כרכז המחליף שלו. פאפאס כרכז המחליף של פארגו היה יכול ליהיות מצוין
הבעיה שהכל התפוצץ, וגם שפאפאס הראה שהוא כן יכול לתרום, לא מעט, הוא מסוספל רוב הזמן, בלאט נותן קרדיט בלתי נגמר לאוחיון ולסמית', בלו ופניני לא פוגעים, פארמר היה מצוין ועזב באמצע, וללאנגפורד ושאייר לקח המון זמן להיכנס לעניינים (שאייר אפילו עוד לא נכנס, כרגע הוא נער פוסטר). כל זה הוביל למצב שבוא אנו היום, שהקבוצה נראת רע מאוד
אני לא יודע אם להביא גארד זר עכשיו במקום פאפאס יעשה את ההבדל, כי תותח על לא יבוא לפה, ועד שהוא יכנס לעניינים אנחנו נצטרך לסבול את אוחיון כרכז לבד.
המצב כרגע מאוד מאוד בעייתי. אני חושב שיש גם מחלוקות גדולות בין בלאט להנהלה, כשאני מאמין שבלאט מת להעיף אותו מהקבוצה, שההנהלה רוצה שישאר
עונה לא פשוטה, אבל תמיד צריך להישאר אופטימיים ;)

לדעתי לא כדאי להביא גארד. גם ככה יש חריגה של מיליון וחצי ש"ח בתקציב, חבל להגדיל את זה על חשבון שנה הבאה. העונה הזאת כבר דפוקה- השביתה דפקה את אירופה, לדעתי עדיף להסתדר עם מה שיש ולא להתחיל רכבת זרים כמו בעונת אפי.

מה עוד יצטרך לקרות כדי שתבין שכסף שנחסך השנה לא עובר לשנה הבאה?

אז לאן הולך הכסף ואיך מכבי בגירעון של מיליון וחצי אחרי שחסכה סכום כה גדול בעמדת הרכז הפותח עם החוזה המצחיק של פארמר וההפרה של פארגו?
Dperk

הודעהעל ידי קודי » 13 דצמבר 2011, 09:02

Dperk כתב:
קודי כתב:
Ido_Maccabi כתב:
asafb96 כתב:הבעיה עם פאפאלוקס, זה שהוא חתם אחרי שהתפוצץ כל עניין הלפרין, אבל לפני כל עניין פארגו. אני חושב שפארגו לא ישר אמר "אני לא בא, יתפוצץ העולם!", אלא היה איזה מו"מ, ואני חושב שאנשי מכבי לא באמת האמינו שהוא לא יבוא, והחתימו את פאפאס כרכז המחליף שלו. פאפאס כרכז המחליף של פארגו היה יכול ליהיות מצוין
הבעיה שהכל התפוצץ, וגם שפאפאס הראה שהוא כן יכול לתרום, לא מעט, הוא מסוספל רוב הזמן, בלאט נותן קרדיט בלתי נגמר לאוחיון ולסמית', בלו ופניני לא פוגעים, פארמר היה מצוין ועזב באמצע, וללאנגפורד ושאייר לקח המון זמן להיכנס לעניינים (שאייר אפילו עוד לא נכנס, כרגע הוא נער פוסטר). כל זה הוביל למצב שבוא אנו היום, שהקבוצה נראת רע מאוד
אני לא יודע אם להביא גארד זר עכשיו במקום פאפאס יעשה את ההבדל, כי תותח על לא יבוא לפה, ועד שהוא יכנס לעניינים אנחנו נצטרך לסבול את אוחיון כרכז לבד.
המצב כרגע מאוד מאוד בעייתי. אני חושב שיש גם מחלוקות גדולות בין בלאט להנהלה, כשאני מאמין שבלאט מת להעיף אותו מהקבוצה, שההנהלה רוצה שישאר
עונה לא פשוטה, אבל תמיד צריך להישאר אופטימיים ;)

לדעתי לא כדאי להביא גארד. גם ככה יש חריגה של מיליון וחצי ש"ח בתקציב, חבל להגדיל את זה על חשבון שנה הבאה. העונה הזאת כבר דפוקה- השביתה דפקה את אירופה, לדעתי עדיף להסתדר עם מה שיש ולא להתחיל רכבת זרים כמו בעונת אפי.

מה עוד יצטרך לקרות כדי שתבין שכסף שנחסך השנה לא עובר לשנה הבאה?

אז לאן הולך הכסף ואיך מכבי בגירעון של מיליון וחצי אחרי שחסכה סכום כה גדול בעמדת הרכז הפותח עם החוזה המצחיק של פארמר וההפרה של פארגו?

שאלה טובה...
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yzafrir » 13 דצמבר 2011, 11:08

ירין , אני מציע שתשאל את אסף מתי הוא אוכל את הכובע של דפני ליף ואז תקבע אם התנגדתי להחתמתו או לא....את נתפס לסמנטיקה מיותרת ...
אני אמרתי אז שאם הוא חותם רק כתוספת לפארגו (שהיה חתום אז ..) ופארמר , כלומר כגארד שלישי או רביעי אז זו יכולה להיות החתמה טובה אבל אם יגיע רגע ונמצא את עצמינו איתו כרכז המוביל זו יכולה להיות אחת ההחתמות ההזויות של מכבי , וזה בדיוק מה שקרה . האמת שהיותר גרוע קרה, אוחיון הרכז המוביל !!!
אני כל הזמן ציינתי את עניין הגיל וזה שהוא נמצא בירידה ברורה בקרירה שלו ולא היה לי ספק לרגע שלא נראה את פאפאס של צסקא . אגב זה בדיוק אותה סיבה למה אני סולד מהרעיון שעולה כל שנה להחזיר את שאראס...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 13 דצמבר 2011, 11:19

yzafrir כתב:ירין , אני מציע שתשאל את אסף מתי הוא אוכל את הכובע של דפני ליף ואז תקבע אם התנגדתי להחתמתו או לא....את נתפס לסמנטיקה מיותרת ...
אני אמרתי אז שאם הוא חותם רק כתוספת לפארגו (שהיה חתום אז ..) ופארמר , כלומר כגארד שלישי או רביעי אז זו יכולה להיות החתמה טובה אבל אם יגיע רגע ונמצא את עצמינו איתו כרכז המוביל זו יכולה להיות אחת ההחתמות ההזויות של מכבי , וזה בדיוק מה שקרה . האמת שהיותר גרוע קרה, אוחיון הרכז המוביל !!!
אני כל הזמן ציינתי את עניין הגיל וזה שהוא נמצא בירידה ברורה בקרירה שלו ולא היה לי ספק לרגע שלא נראה את פאפאס של צסקא . אגב זה בדיוק אותה סיבה למה אני סולד מהרעיון שעולה כל שנה להחזיר את שאראס...

פאפאלוקס לא יכול ליהיות רכז מוביל, זה ברור. אמרו גם שיביאו עוד גארד זר בסיום השביתה, ואם אכן יגיע, יכול לסגור על הנייר את העמדה 1
הבעיה היא שדיוויד פשוט עושה דבר הזוי, שלא קשור לאיכות שלו או לא, לאם הוא החתמה טובה או ההזויה ביותר בהיסטוריה
הבעיה היא כמו שאמרתי, שאז היינו בטוחים שפארגו בסגל, ופאפאס הראה העונה שהוא בהחלט יכול ליהיות גארד מחליף מצוין. הכל השתנה, ונשארנו עם פאפאס שמסופסל, ואוחיון שמקבל קרדיט לא ברור
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 13 דצמבר 2011, 15:50

yzafrir כתב:ירין , אני מציע שתשאל את אסף מתי הוא אוכל את הכובע של דפני ליף ואז תקבע אם התנגדתי להחתמתו או לא....את נתפס לסמנטיקה מיותרת ...

למה חשבת כשפאפאס חתם שעלול להיות מצב בו הוא יהיה הרכז הפותח של מכבי??
האם אתה נביא או שיש לך קשרים עם פארגו??

למה מישהו כאן בפורום יכל לחשוד שפאפאס יהיה הרכז הפותח של מכבי כשמבחינתו פארגו היה חתום וסגור בקבוצה ברגע החתימה של פאפאס??
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 13 דצמבר 2011, 19:42

חנו'ש כתב:

למה מישהו כאן בפורום יכל לחשוד שפאפאס יהיה הרכז הפותח של מכבי כשמבחינתו פארגו היה חתום וסגור בקבוצה ברגע החתימה של פאפאס??

לא מדובר בהכרח ברכז מוביל, אלא בגארד מוביל.
כאשר מכבי החתימה את פאפאלוקאס הוא היה אחד משני הגארדים הזרים הבודדים בסגל שהיו אמורים לשחק לצדו של פארמר.
כבר בקיץ היה ברור שכאשר פארמר יעזוב, אחת מעמדות הגארד תופקר ולא תאוייש ע"י זר בכיר (ולמעשה, לא תאוייש ע"י זר בכלל), לפחות עד שימצא מחליף לפארמר.
הבחירה של במכבי בשחקן שמראש לא יכול לתפקד כשחקן מוביל וגם לא יכול להתפתח לשחקן כזה, היתה מאוד בעייתית והיתה אמורה להדליק הרבה נורות אדומות בקיץ. היו כאלו שראו את זה, והיו כאלו שבחרו להסתנוור מאהבתם לפאפאלוקאס ולהעלים עין מבעיה זו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 13 דצמבר 2011, 20:30

חביב אורנג'ד כתב:
חנו'ש כתב:

כאשר מכבי החתימה את פאפאלוקאס הוא היה אחד משני הגארדים הזרים הבודדים בסגל שהיו אמורים לשחק לצדו של פארמר.
כבר בקיץ היה ברור שכאשר פארמר יעזוב, אחת מעמדות הגארד תופקר ולא תאוייש ע"י זר בכיר (ולמעשה, לא תאוייש ע"י זר בכלל), לפחות עד שימצא מחליף לפארמר.
הבחירה של במכבי בשחקן שמראש לא יכול לתפקד כשחקן מוביל וגם לא יכול להתפתח לשחקן כזה, היתה מאוד בעייתית והיתה אמורה להדליק הרבה נורות אדומות בקיץ. היו כאלו שראו את זה, והיו כאלו שבחרו להסתנוור מאהבתם לפאפאלוקאס ולהעלים עין מבעיה זו.

למה אתה שוב מערבב דברים?
פאפאס חתם שפארגו היה בקבוצה
מאז פארגו עזב, הוא ושאייר לא נספרים, ואוחיון מקבל קרדיט של מינימום פארקר. וכשללאנגפורד לוקח הרבה זמן להתקלם, והפורוורדים נראים זוועה, סופו לא יציב, זה נראה ככה. אי אפשר להפיל הכל על החתמת פאפאס, כי לא רק שהוא פחות בנוי להוביל כרכז יחיד (לטעמי הוא יכול ליהיות רכז מוביל עדיין, אבל עם עוד שחקן טוב לידו. לא כוכב, אלא שחקן סביר-טוב, אבל אוחיון ממש לא כזה).
מסתנוורים מהאהבה לפאפאס ומעלימים עין? לי נראה שאתה שונא אותו ומנסה להוציא אותו בכל דרך רע.
איך פאפאס ניהיה אשם אני עוד לא מבין... שאר הקבוצה נראת כמו שהיא נראת, ושהוא בכלל לא נספר.. נו שויין..
asafb96

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 13 דצמבר 2011, 20:58

asafb96 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
חנו'ש כתב:

למה אתה שוב מערבב דברים?
פאפאס חתם שפארגו היה בקבוצה
מאז פארגו עזב, הוא ושאייר לא נספרים, ואוחיון מקבל קרדיט של מינימום פארקר. וכשללאנגפורד לוקח הרבה זמן להתקלם, והפורוורדים נראים זוועה, סופו לא יציב, זה נראה ככה. אי אפשר להפיל הכל על החתמת פאפאס, כי לא רק שהוא פחות בנוי להוביל כרכז יחיד (לטעמי הוא יכול ליהיות רכז מוביל עדיין, אבל עם עוד שחקן טוב לידו. לא כוכב, אלא שחקן סביר-טוב, אבל אוחיון ממש לא כזה).
מסתנוורים מהאהבה לפאפאס ומעלימים עין? לי נראה שאתה שונא אותו ומנסה להוציא אותו בכל דרך רע.
איך פאפאס ניהיה אשם אני עוד לא מבין... שאר הקבוצה נראת כמו שהיא נראת, ושהוא בכלל לא נספר.. נו שויין..

אסף ידידי, אני ממליץ לך לקרוא עד הסוף את דבריי.
גרסתי שההחתמה של פאפאלוקאס היתה בעייתית בלי שום קשר לפארגו.
כאשר פאפאלוקאס הוחתם, הוא היה אמור להיות אחד משני הגארדים הזרים המובילים (ושוב, בלי שום קשר לזהותו של הגארד הנוסף) של מכבי ולמעשה, אחד משני הגארדים הזרים היחדים של מכבי שישארו אחרי שפארמר יעזוב. מצב כזה, הוא מצב בעייתי, שהרי פאפאלוקאס פשוט לא יכול לתפקד כשחקן מוביל.
אתה בהחלט צודק בכך שאתה לא מבין כיצד פאפאלוקאס אשם, שהרי הוא באמת לא אשם במצב שהצגתי קודם.

את העובדה שאני חושב שפאפאלוקאס הוא אכזבה, אתה בהחלט לא חייב לקבל ובאמת שאין לי בעיה שתיחס זאת ליחסי אהבה/שנאה.
זה לא כ"כ קשור למה שכתבתי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי חנו'ש » 13 דצמבר 2011, 21:21

חביב אורנג'ד כתב:כאשר פאפאלוקאס הוחתם, הוא היה אמור להיות אחד משני הגארדים הזרים המובילים (ושוב, בלי שום קשר לזהותו של הגארד הנוסף) של מכבי ולמעשה, אחד משני הגארדים הזרים היחדים של מכבי שישארו אחרי שפארמר יעזוב.

מי אמר לך את זה?
אתה מדבר בכזו וודאות כאילו ישבת בכל ישיבות הצוות וההנהלה של מכבי ואתה יודע בדיוק מה תכננו ומי היה אמור להיות מה.
אולי כן תכננו להביא עוד גארד חוץ מהמחליף של פארגו? אולי פשוט לא מצאו אף אחד נורמלי או שלא היה כסף או לא יודעת מה, כי בניגוד אליך אני לא מתיימרת לדעת מה היה אלא סתם מנחשת.

אבל עובדה שבסוף הביאו עוד גארד (לאנגפורד) שאם פארגו לא היה עוזב היה יכול להוביל ביחד איתו ופאפאס היה יכול לעלות מהספסל כמחליף כמו שראוי היה להיות.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 13 דצמבר 2011, 22:33

חנו'ש כתב:
חביב אורנג'ד כתב:כאשר פאפאלוקאס הוחתם, הוא היה אמור להיות אחד משני הגארדים הזרים המובילים (ושוב, בלי שום קשר לזהותו של הגארד הנוסף) של מכבי ולמעשה, אחד משני הגארדים הזרים היחדים של מכבי שישארו אחרי שפארמר יעזוב.

מי אמר לך את זה?
אתה מדבר בכזו וודאות כאילו ישבת בכל ישיבות הצוות וההנהלה של מכבי ואתה יודע בדיוק מה תכננו ומי היה אמור להיות מה.
אולי כן תכננו להביא עוד גארד חוץ מהמחליף של פארגו? אולי פשוט לא מצאו אף אחד נורמלי או שלא היה כסף או לא יודעת מה, כי בניגוד אליך אני לא מתיימרת לדעת מה היה אלא סתם מנחשת.

אני חושב שהעובדות דיברו בעד עצמן.
פאפאלוקאס היה הגארד הזר הראשון שהוחתם בקיץ (לא כולל פארמר כמובן) ועוד עבור סכום נכבד של כסף (למעשה, פאפאלוקאס היה השחקן היקר ביותר שהצרטרף בקיץ למכבי).
יחד עם העובדה שמכבי החתימה שחקנים כמו שאייר ואוחיון (או כל גארד ישראלי שהיה אמור לבוא במקומו של הלפרין), זה היה די ברור שמכבי מיעדת לפאפאלוקאס מעמד יחסית בכיר. כמדומני, גם את העובדה שמכבי תביא מחליף לפארמר רק לאחר שהוא יעזוב, כבר ידענו כאשר פאפאלוקאס חתם.

בכל מקרה, ברמה העובדתית, כאשר פאפאלוקאס חתם הוא היה אחד משני הגארדים הזרים הבודדים שהיו אמורים להיות כאן לאחר עזיבתו של פארמר (בדיעבד, גילינו שבאותה תקופה הוא היה למעשה הגארד היחיד, עקב הברזתו של פארגו). הוא חתם עבור סכום נכבד, ובזמן שלמכבי לא היה מחליף לפארמר (וגם לא היה נראה אחד כזה באופק).
אני חושב שזה די טבעי להסיק שממצב כזה, מכבי תהיה בבעיה כאשר פארמר ילך, ואחת משתי עמדות הגארד תופקר.

לגבי החתמתו של לנגפורד, אז זה דוקא מחזק את דברי, שהרי אם הוא (או כל זר אחר) לא היה חותם, פאפאלוקאס היה נשאר כגארד הזר היחיד בקו האחורי ואז היינו בברוך עוד יותר גדול.
מראש ידענו שלאחר עזיבתו של פארמר ישארו כאן שני גארדים זרים שאחד מהם יהיה פאפאלוקאס. לכן אני חושב שהמצב הזה היה בעייתי וגם די ברור.

אני חושב שמכבי היתה צריכה ללכת על שחקן מסוג שונה או לפחות להחתים איזה שחקן זר אחר כגיבוי לעמדות הגארד, לפני החתמתו של פאפאלוקאס.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 13 דצמבר 2011, 23:12

וואו, חפרתם.... :-)

מה זה חשוב עכשיו?

נקווה שביום חמישי פאפאס יישחק ויישחק טוב. כל דקה שלו על הפרקט זה דקה פחות של אוחיון, וזה טוב למכבי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 15 דצמבר 2011, 13:14

ב"הארץ" של היום, ישנה כתבה (כתבתם של מעין אפרת, יואב בורוביץ' ואלי שווידלר) ארוכה ומעניינת על פאפאלוקאס (אם היה לי סורק, הייתי מעלה).
כמו כן, גם בכתבה זו מוזכרת העובדה שהקשר בין מכבי ת"א לפאפאלוקאס החל כבר בפיינל-פור בברצלונה בעונה שעברה, כאשר סוכנו של פאפאלוקאס פנה ישירות לדיויד בלאט, שחידש איתו את הקשר בהמשך הקיץ (ישנם בכתבה גם ציטוטים של הסוכן).
כנראה שבלאט מאוד רצה בפאפאלוקאס והוא לא הונחת על ראשו כפי שחשבו כאן.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Dperk » 15 דצמבר 2011, 13:20

חביב אורנג'ד כתב:ב"הארץ" של היום, ישנה כתבה (כתבתם של מעין אפרת, יואב בורוביץ' ואלי שווידלר) ארוכה ומעניינת על פאפאלוקאס (אם היה לי סורק, הייתי מעלה).
כמו כן, גם בכתבה זו מוזכרת העובדה שהקשר בין מכבי ת"א לפאפאלוקאס החל כבר בפיינל-פור בברצלונה בעונה שעברה, כאשר סוכנו של פאפאלוקאס פנה ישירות לדיויד בלאט, שחידש איתו את הקשר בהמשך הקיץ (ישנם בכתבה גם ציטוטים של הסוכן).
כנראה שבלאט מאוד רצה בפאפאלוקאס והוא לא הונחת על ראשו כפי שחשבו כאן.

אם בלאט מאוד רצה אותו מאוד מאוד מוזר למה הוא מייבש אותו ומתעלם ממנו כמעט מתחילת העונה...
Dperk

הודעהעל ידי where is the love? » 15 דצמבר 2011, 17:52

האודיסאה של פאפאלוקאס , זאת הכתבה שדברתם עליה אני חושב:

http://www.haaretz.co.il/sport/basketball/1.1591928
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 15 דצמבר 2011, 21:56

where is the love? כתב:האודיסאה של פאפאלוקאס , זאת הכתבה שדברתם עליה אני חושב:

אכן :thumbup
סחטיין על האיתור.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי where is the love? » 15 דצמבר 2011, 23:50

חביב אורנג'ד כתב:
where is the love? כתב:האודיסאה של פאפאלוקאס , זאת הכתבה שדברתם עליה אני חושב:

אכן :thumbup
סחטיין על האיתור.

תודה לך חביב!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי Allan Turing » 16 דצמבר 2011, 08:56

נראה לי שאחרי אתמול זה די סופי, פאפלוקאס לצערי בחוץ
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי misha » 16 דצמבר 2011, 09:37

אם בלאט לא מתכנן להשתמש בו, ואחרי החתמה הצפויה של מאלט המצב יחזור כמו שהיה בתקופת פארמר, הפרידה תעשה טוב לכולם. שחקן כזה גדול לא צריך לסיים את הקריירה בצורה כזו.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yarinsaky » 16 דצמבר 2011, 12:17

ראיתי אתמול את הקטע שבו פאפלוקאס נשאר בסוף האימון וזורק לסל כאילו עלה רק אתמול לבוגרים. כל עוד יש בו מוטיבציה לא הייתי פוסל אותו לגמרי העונה.
אני חושב שהוא עוד יפתיע.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 16 דצמבר 2011, 12:26

יש לו מה לתרום לנו... אני ממש מקווה שבלאט יתחיל לתת לו יותר דקות, בהתחלה באדריאטית ואז בליגת קופל, והוא יכנס לעניינים
Ido_Maccabi

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Blazergun, felix_r, Gevaudan, Google Adsense [Bot], itai7, עידן ו־73 אורחים