המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

פאפאלוקאס הולך?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פאפאלוקאס הולך?

הודעהעל ידי LIAV10 » 16 דצמבר 2011, 12:55

אני מקווה שאם פאפס יילך מכבי יביאו גם את מאלט לחוזה עד סוף העונה וגם את פולן לחוזה ארוך טווח (שלא ישחק המון העונה, אבל שייכנס למערכת)..
שנה הבאה שיוסיפו עוד קומבו (אהממ אהממ בנקס אהממ)
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 16 דצמבר 2011, 13:02

LIAV10 כתב:אני מקווה שאם פאפס יילך מכבי יביאו גם את מאלט לחוזה עד סוף העונה וגם את פולן לחוזה ארוך טווח (שלא ישחק המון העונה, אבל שייכנס למערכת)..

לא לא לא בנקס
סתם כוכב לקבוצות קטנות, יש אלף כמוהו. הד קייס רציני
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי LIAV10 » 16 דצמבר 2011, 13:14

Ido_Maccabi כתב:
LIAV10 כתב:אני מקווה שאם פאפס יילך מכבי יביאו גם את מאלט לחוזה עד סוף העונה וגם את פולן לחוזה ארוך טווח (שלא ישחק המון העונה, אבל שייכנס למערכת)..

לא לא לא בנקס
סתם כוכב לקבוצות קטנות, יש אלף כמוהו. הד קייס רציני

אני ממש לא חושב כמוך, בעבר חשבתי, הוא פשוט מראה יציבות, הוא מראה מהלכים של שחקן גדול, הוא קולע גם מבחוץ וגם חודר..
יופי של שחקן לדעתי..
ככל שעברו להם יותר ויותר משחקים בין מכבי לנתניה אני יותר ויותר רוצה אותו (נשמע מוזר :? )..
הד קייס? בלאט אוהב אותו, נראה לי יופי של בחור, ועזוב את המכות, כי בסופו של דבר גם סופו שהוא השחקן הכי חמוד שיש פוצץ שם..

אני חושב שבנקס יכול לעשות את המעבר מנתניה למכבי ביורוליג..

פולן, בנקס, אוחיון; (או לאנגפורד במקום אחד משני הזרים)
הלפרין, בורשטיין;
לאנדסברג, פניני;
אליהו, בלו, מאצ'באן;
סופו, הנדריקס.

חלום!!
בעיקרון אפשר ללכת על גארדים יותר מוכרים ויקרים..
איך שעמדת השוטינג גארד רשומה זה נראה מפחיד, אבל הקטע זה שאחד הזרים בפוינט גם ישחק כשוטינג, וגם לאנדסברג..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 16 דצמבר 2011, 13:37

פולן ובנקס מבחינתך זה חלום? :?
במקום פולן אני מעדיף את שאייר, שחוץ מזה שהוא ישראלי, הוא שחקן שהראה יותר כישרון במכללות, והיה יכול להצליח לא פחות מפולן בקבוצה בה הוא משחק. גם פולן יהיה נער פוסטר בקבוצה שלה היום, ואני לא רואה שום סיבה להחליף את שאייר בפולן
במקום בנקס עדיף את לאנגפורד. בהרבה
asafb96

הודעהעל ידי Euro_Basket » 16 דצמבר 2011, 13:40

הגזמת. פולן זה שחקן שלקח קבוצת תחתית וסחף אותה למקום השלישי באיטליה (מקום אחד לפני קאנטו שכבר בשבוע שעבר הבטיחה את העלייה לטופ 16).
הוא הרבה יותר בשל משייר לרמות הגבוהות.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי asafb96 » 16 דצמבר 2011, 13:46

Euro_Basket כתב:הגזמת. פולן זה שחקן שלקח קבוצת תחתית וסחף אותה למקום השלישי באיטליה (מקום אחד לפני קאנטו שכבר בשבוע שעבר הבטיחה את העלייה לטופ 16).
הוא הרבה יותר בשל משייר לרמות הגבוהות.

הליגה האיטלקית זה ממש לא מדד. יש שם שיפור בשנה שנתיים האחרונות, עם העליה של קאנטו ומילאנו (אך רומא חלשה מאוד), אבל אני ממש לא חושב שהוא בשל
שאייר היה שחקן מכללות טוב יותר, ואני לא רואה בשום אופן איך הוא יכול לתרום יותר משאייר (במידה שיקבלו את אותו קרדיט), כי שאייר שחקן מוכשר יותר. לדעתי לפחות
פולן לדעתי יהיה נער פוסטר בדיוק כמו שאייר אם יגיע. לא רואה כמה הוא יכול לשפר את מכבי לעומת שאייר, שמתחיל להראות פה ושם התקדמות
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 16 דצמבר 2011, 13:49

asafb96 כתב:פולן ובנקס מבחינתך זה חלום? :?
במקום פולן אני מעדיף את שאייר, שחוץ מזה שהוא ישראלי, הוא שחקן שהראה יותר כישרון במכללות, והיה יכול להצליח לא פחות מפולן בקבוצה בה הוא משחק. גם פולן יהיה נער פוסטר בקבוצה שלה היום, ואני לא רואה שום סיבה להחליף את שאייר בפולן

סבבה, אמרתי שאפשר ללכת על זרים יותר טובים כי הסגל הזה לא יותר יקר משל השנה..
חוץ מזה שהוא נראה לי יופי של שחקן, 18 נק' בליגה האיטלקית לילד בן 22..
מזכיר לי את מקאלב, לא גבוה במיוחד, זריז, מתיש את השומר והיריב..
יש לי הרגשה שבעתיד הקרוב הוא יקבל איזה אזרחות איטלקית וישחק בקבוצה עשירה שם ונגיד "חבל, הוא יכל להיות של מכבי"..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי שחף » 16 דצמבר 2011, 14:52

שאייר לא עדיף כרגע גם על גוני יזרעלי. שישמור על עציצים קודם.
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 16 דצמבר 2011, 15:19

שחף כתב:שאייר לא עדיף כרגע גם על גוני יזרעלי. שישמור על עציצים קודם.

עוד פעם השטות הזאת שהוא לא שומר? מה לא נמאס?
מאיפה זה הגיע אני עוד לא מבין. שאייר שחקן הגנה לא רע בכלל.
כאילו הוא זה מי שצריך לעצור את קארול, שחגג עד עכשיו על כל שחקן ששמר עליו
חלאס עם זה. שאייר מראה לא מעט מוטיבציה בהגנה שהוא עולה, ומשקיע לא מעט
אגב, באותו משחק ש"חגגו עליו", הוא היה מעורב ישיר ב2 חטיפות בהגנה, אחד הוא חטף, ואחד הוא הכניס יד בכדור וגרם לו להגיע ליד של שחקן מכבי, וסחט עבירה תוקף ממישהו (לא זוכר כל כך מי)
נערך לאחרונה על ידי asafb96 בתאריך 16 דצמבר 2011, 15:24, נערך פעם אחת בסך הכל.
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 16 דצמבר 2011, 15:24

LIAV10 כתב:

יש לי הרגשה שבעתיד הקרוב הוא יקבל איזה אזרחות איטלקית וישחק בקבוצה עשירה שם ונגיד "חבל, הוא יכל להיות של מכבי"..

נכון שהוא שחקן נחמד, אבל הוא לא איזה משהו מדהים, וקשה לי לראות אותו הופך לכוכב אירופאי. מקאלב הוא לא, כי הוא לא זריר כמו מקאלב, ממש לא אתלטי, בטח ובטח שלא ברמות של מקאלב, והוא פשוט לא חודר ברמות שלו
הוא נראה שחקן נחמד, אבל אני חושב ששאייר יכול לתרום לא פחות ממנו, ואם הוא יגיע למכבי, גם לו יהיה את ההלם הזה, בטח אם יתחיל מנקודת הפתיחה של שאייר, ואני פשוט לא חושב שאם נותנים לשניהם את אותו קרדיט ודקות, הוא יכול ליהיות טוב משאייר
אגב, אזרחות איטלקית זה פחות חשוב, כי באיטליה אין הגבלת אמריקאים מול אירופאים כמו בספרד (בגלל זה מילאנו ומכבי הם באופן קבוע קבוצות שמתבססות על שחקנים אמריקאים), ואני לא חושב שיש שם גם איזה חוק רוסי, או הגבלת 4 זרים, כי זכור לי קבוצות של סיינה בעשור האחרון, עם מעט מאוד איטלקים, והרבה מאוד אמריקאים
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 16 דצמבר 2011, 15:30

asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:

נכון שהוא שחקן נחמד, אבל הוא לא איזה משהו מדהים, וקשה לי לראות אותו הופך לכוכב אירופאי. מקאלב הוא לא, כי הוא לא זריר כמו מקאלב, ממש לא אתלטי, בטח ובטח שלא ברמות של מקאלב, והוא פשוט לא חודר ברמות שלו
הוא נראה שחקן נחמד, אבל אני חושב ששאייר יכול לתרום לא פחות ממנו, ואם הוא יגיע למכבי, גם לו יהיה את ההלם הזה, בטח אם יתחיל מנקודת הפתיחה של שאייר, ואני פשוט לא חושב שאם נותנים לשניהם את אותו קרדיט ודקות, הוא יכול ליהיות טוב משאייר
אגב, אזרחות איטלקית זה פחות חשוב, כי באיטליה אין הגבלת אמריקאים מול אירופאים כמו בספרד (בגלל זה מילאנו ומכבי הם באופן קבוע קבוצות שמתבססות על שחקנים אמריקאים), ואני לא חושב שיש שם גם איזה חוק רוסי, או הגבלת 4 זרים, כי זכור לי קבוצות של סיינה בעשור האחרון, עם מעט מאוד איטלקים, והרבה מאוד אמריקאים

קצת קשה להשוות גארד לבן לשחור בקבוצות של מכבי..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 16 דצמבר 2011, 15:40

LIAV10 כתב:
asafb96 כתב:
LIAV10 כתב:

קצת קשה להשוות גארד לבן לשחור בקבוצות של מכבי..

לצערי זה נראה שזה נכון. בלאט משום מה אוהב את הסגנון האמריקאי האתלטי, ולא ממש מחבב שחקנים אירופאים, כמו שראינו עם מאצ'בן ופאפאס, ואני מאמין שאם הוא יבוא, בלאט יתן לו מעמד יותר בכיר ממה ששאייר קיבל. אני אישית בדיעה ששאייר מוכשר ממנו, ויכול לתרום לא פחות ממנו
גם אם אולי הוא יהיה טוב יותר, זה לבטח לא יהיה משמעותי, ושאייר לא יהפוך לאיזה וויז'ניאבסקי כשפולן תוך שנה יהפוך למקאלב
לא רואה סיבה להחליף בינהם.. מה גם שאם עוזבים את האדריאטית, מכבי תיהיה שנה הבאה קבוצה של 4-5 זרים, לא יותר, ואי אפשר להתפרע עם הזרים, בטח שבקוו הקידמי רק צריך 3 זרים
asafb96

הודעהעל ידי Euro_Basket » 17 דצמבר 2011, 12:19

asafb96 כתב:הליגה האיטלקית זה ממש לא מדד. יש שם שיפור בשנה שנתיים האחרונות, עם העליה של קאנטו ומילאנו (אך רומא חלשה מאוד), אבל אני ממש לא חושב שהוא בשל
שאייר היה שחקן מכללות טוב יותר, ואני לא רואה בשום אופן איך הוא יכול לתרום יותר משאייר (במידה שיקבלו את אותו קרדיט), כי שאייר שחקן מוכשר יותר. לדעתי לפחות
פולן לדעתי יהיה נער פוסטר בדיוק כמו שאייר אם יגיע. לא רואה כמה הוא יכול לשפר את מכבי לעומת שאייר, שמתחיל להראות פה ושם התקדמות

נכון להיום רק הליגה הספרדית והרוסית (שמאוד התחזקה השנה) טובות יותר.
רומא ממש לא נחלשה לעומת העונה שעברה, הם שמרו על השלישייה הבוסנית-מונטנגרית שלהם, הוסיפו את סלוקאר וטאקר, ומקבלים עונת שיא מלואיג'י דאטומה.
הקבוצות האחרות פשוט התחזקו יותר ממנה.

לא קל בתור שחקן צעיר להצליח בליגה כזאת, ותשאל את גל מקל שמשחקן העונה בליגה הישראלית הפך לנער פוסטר בקבוצת תחתית.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי asafb96 » 17 דצמבר 2011, 13:11

Euro_Basket כתב:
asafb96 כתב:הליגה האיטלקית זה ממש לא מדד. יש שם שיפור בשנה שנתיים האחרונות, עם העליה של קאנטו ומילאנו (אך רומא חלשה מאוד), אבל אני ממש לא חושב שהוא בשל

נכון להיום רק הליגה הספרדית והרוסית (שמאוד התחזקה השנה) טובות יותר.
רומא ממש לא נחלשה לעומת העונה שעברה, הם שמרו על השלישייה הבוסנית-מונטנגרית שלהם, הוסיפו את סלוקאר וטאקר, ומקבלים עונת שיא מלואיג'י דאטומה.
הקבוצות האחרות פשוט התחזקו יותר ממנה.

לא קל בתור שחקן צעיר להצליח בליגה כזאת, ותשאל את גל מקל שמשחקן העונה בליגה הישראלית הפך לנער פוסטר בקבוצת תחתית.

רומא התחלשה, לא יעזור. בשנים האחרונות הם היו קבוצת יורוליג בקבע. היום הם קבוצה בינונית מאוד
גם הליגה הטורקית מאוד מאוד חזקה השנה עם גלא, פנר, בשיקטש ואפס. זה אומר שהסטטיסטיקה שם זה מדד? ממש לא.
יכול ליהיות שבעתיד הוא יהיה שחקן טוב מאוד, גם ברמות יורוליג. אני פשוט לא רואה סיבה להביא אותו עכשיו, כי אני ממש לא רואה איך ילד כזה תורם למכבי שהוא בא בשלב הזה של העונה (להזכיר לכולם את מאצ'בן של שנה שעברה, ומאצ'בן של השנה?)
בשנה הבאה הוא אולי יכול ליהיות מתאים, אבל גם אז, אני לא רואה סיבה להביא אותו לדוגמא, במקום שאייר, שנחשב כישרון גדול יותר, ולטעמי אם שניהם יקבלו אותו קרדיט, שאייר יכול לתרום יותר.
asafb96

הודעהעל ידי Euro_Basket » 17 דצמבר 2011, 13:30

סטטיסטיקה היא בד"כ מדד לא כ"כ משקף לפוטנציאל הצלחה בקבוצה גדולה כשמדובר בקבוצת תחתית, ואני לא מחשיב בכלל ליגות סוג ז' כמו הסינית.
הרי זה ברור שמישהו צריך לקלוע (שים לב איך המספרים של רות'בארט צמחו בלובליאנה אחרי הנטישה ההמונית. זה אומר שהוא הפך פתאום לשחקן טוב יותר? לא).
אבל כששחקן נמצא בקבוצה קטנה והופך אותה לגדולה זה כבר משהו אחר.
לא יודע אם פולן יתרום כבר העונה, אבל ללא ספק המחיר שלו בקיץ יעלה פלאים. תהיה בטוח שמילאנו וסיינה כבר סימנו אותו לעונה הבאה.

אגב, דווקא יצא לי לראות את רומא השנה. אני לא רואה במה הם פחות טובים מהקבוצה הביזיונית שחטפה 41 הפרש בהיכל.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי asafb96 » 17 דצמבר 2011, 13:35

Euro_Basket כתב:סטטיסטיקה היא בד"כ מדד לא כ"כ משקף לפוטנציאל הצלחה בקבוצה גדולה כשמדובר בקבוצת תחתית, ואני לא מחשיב בכלל ליגות סוג ז' כמו הסינית.
הרי זה ברור שמישהו צריך לקלוע (שים לב איך המספרים של רות'בארט צמחו בלובליאנה אחרי הנטישה ההמונית).
אבל כששחקן נמצא בקבוצה קטנה והופך אותה לגדולה זה כבר משהו אחר.
לא יודע אם פולן יתרום כבר העונה, אבל ללא ספק המחיר שלו בקיץ יעלה פלאים. תהיה בטוח שמילאנו וסיינה כבר סימנו אותו לעונה הבאה.

אגב, דווקא יצא לי לראות את רומא השנה. אני לא רואה במה הם פחות טובים מהקבוצה הביזיונית שחטפה 41 הפרש בהיכל.

אוקי, יכול ליהיות. העונה הזאת אני ממש לא מאמין שהוא יכול לתרום, וגם בעונה הבאה, אני אישית מעדיף את שאייר (למרות שהוא כרגע על תקן של נער פוסטר ולא רואה כמעט מגרש), מאשר אותו. שאייר פשוט שחקן נפלא, כישרון גדול, ומאוד מתאים לסגנון האירופאי
אני לא יודע אם הוא סומן על ידי סיינה, בכל זאת, מקאלב, אבל בהחלט יכול ליהיות שיגיע לפרויקט של מילאנו. בטח אחרי איך שהם נראים עד עכשיו
אגב, לא דיברתי על רומא של שנה שעברה, אלא בכלל, רומא של השנים האחרונות. הנפילה של רומא החלה מהשנה שעברה (בגלל זה הם לא הגיעו השנה ליורוליג), אבל בשנים עברו, רומא היו קבוצה טובה הרבה יותר מהיום. היו שם שחקנים נחמדים מאוד כמו דיוויד הוקינס, איבי ג'אבר, קנדי ווינסטון..
asafb96

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Jack55, עידן ו־54 אורחים