המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

יורוליג: שרלרואה נגד מכבי - חמישי, 21:45, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג: שרלרואה נגד מכבי - חמישי, 21:45, ערוץ 10

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 דצמבר 2011, 21:33

המשחק הזה הבהיר שמאלט הוא לא השחקן שמכבי צריכה.. הוא יתרום בקליעה מבחוץ, אבל הוא לא רכז.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 22 דצמבר 2011, 21:46

MTA2311 כתב:המשחק הזה הבהיר שמאלט הוא לא השחקן שמכבי צריכה.. הוא יתרום בקליעה מבחוץ, אבל הוא לא רכז.

כמה טוב שניתן להסיק מסקנות מרחיקות לכת ממשחק בודד בעל חשיבות עילאית ועוד מול קבוצה אימתנית כמו שרלרואה...
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 דצמבר 2011, 21:48

חביב אורנג'ד כתב:
MTA2311 כתב:המשחק הזה הבהיר שמאלט הוא לא השחקן שמכבי צריכה.. הוא יתרום בקליעה מבחוץ, אבל הוא לא רכז.

כמה טוב שניתן להסיק מסקנות מרחיקות לכת ממשחק בודד בעל חשיבות עילאית ועוד מול קבוצה אימתנית כמו שרלרואה...

האמת שאני מסכימה איתו..
אני חושבת שבסופו של דבר כמובן שמכבי רואים את הדברים שלהם ויעשו מה שהם רוצים..אבל המשחק היום היה מן..סיכום של צורת המשחק של מאלט..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 דצמבר 2011, 21:49

חביב אורנג'ד כתב:

איך אתה רוצה שנסיק מסקנות בנוגע למאלט אם לא במשחק מול שרלרואה? הוא הראה יכולות של רכז? הוא מנהל משחק?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שחף » 22 דצמבר 2011, 21:51

זאת לא סיטואציה נוחה לשחקן לשחק. אלא אם הנטס משחררים לנו חזרה את פארמר(ואני לא רואה את זה קורה) מאלט זו האופציה הכי טובה של מכבי.
שחף

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 22 דצמבר 2011, 21:56

MTA2311 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

איך אתה רוצה שנסיק מסקנות בנוגע למאלט אם לא במשחק מול שרלרואה? הוא הראה יכולות של רכז? הוא מנהל משחק?

1. כמו שמסקים מסקנות לגבי כל שחקן - מתבוננים ביכולות שלו ובתפוקה שלו לארוך זמן.

2. מי אמר שמכבי צריכה רכז? דוקא רוב הדיבורים פה גרסו שמכבי צריכה קומבו-גארד, שהרי רכזים ומנהלי משחק כבר יש למכבי.
מאלט הוא קומבו גארד. הוא לא מנהל משחק גדול, אבל הוא מוביל כדור טוב, מסוגל לייצר לעצמו מצבים וקלעי לא רע בכלל.
האם הוא השחקן שאליו פיללנו? זה די ברור שלא, אבל כרגע הוא כנראה הדבר הטוב ביותר שניתן היה להביא.
זה מה יש ועם זה ננצח.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 דצמבר 2011, 22:03

חביב אורנג'ד כתב:
MTA2311 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

1. כמו שמסקים מסקנות לגבי כל שחקן - מתבוננים ביכולות שלו ובתפוקה שלו לארוך זמן.

2. מי אמר שמכבי צריכה רכז? דוקא רוב הדיבורים פה גרסו שמכבי צריכה קומבו-גארד, שהרי רכזים ומנהלי משחק כבר יש למכבי.
מאלט הוא קומבו גארד. הוא לא מנהל משחק גדול, אבל הוא מוביל כדור טוב, מסוגל לייצר לעצמו מצבים וקלעי לא רע בכלל.
האם הוא השחקן שאליו פיללנו? זה די ברור שלא, אבל כרגע הוא כנראה הדבר הטוב ביותר שניתן היה להביא.
זה מה יש ועם זה ננצח.

היכולת והתפוקה שלו זהה לכל אורך העונה, ומספיק להסתכל על יחס האסיסטים-איבודי כדור שלו בשביל להבין את זה..
מכבי צריכה שחקן שיוציא את הכדור מהידיים של לנגפורד, על מנת שנוכל להרוויח אותו בעמדה 2 ואני ממש לא בטוח שמאלט הוא השחקן המתאים, אבל כמו שאמרת, יכול מאוד להיות שהוא באמת האופצייה הטובה ביותר לנוכח השוק העלוב
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חנו'ש » 22 דצמבר 2011, 22:04

חביב אורנג'ד כתב:

האמת שמאלט שיחק היום מול קבוצה קצת יותר אימתנית משרלרואה.
רמז: היא לובשת צהוב.... :unsure

כמו שחשבתי קודם, אני די בספק אם מאלט ישדרג יותר מידי את מכבי.
אולי רק בקליעה מבחוץ, אבל זה ייחשב לשדרוג רק אם זה לא יבוא על חשבון משהו אחר כמו הקבוצתיות.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי חנו'ש » 22 דצמבר 2011, 22:13

MTA2311 כתב:היכולת והתפוקה שלו זהה לכל אורך העונה, ומספיק להסתכל על יחס האסיסטים-איבודי כדור שלו בשביל להבין את זה..
מכבי צריכה שחקן שיוציא את הכדור מהידיים של לנגפורד, על מנת שנוכל להרוויח אותו בעמדה 2 ואני ממש לא בטוח שמאלט הוא השחקן המתאים, אבל כמו שאמרת, יכול מאוד להיות שהוא באמת האופצייה הטובה ביותר לנוכח השוק העלוב

היום לאנגפורד כמעט ולא שיחק כרכז, תמיד היה על המגרש אוחיון/פאפאס.
תראו איזו תפוקה קיבלנו ממנו....
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 דצמבר 2011, 22:18

חנו'ש כתב:
MTA2311 כתב:היכולת והתפוקה שלו זהה לכל אורך העונה, ומספיק להסתכל על יחס האסיסטים-איבודי כדור שלו בשביל להבין את זה..

היום לאנגפורד כמעט ולא שיחק כרכז, תמיד היה על המגרש אוחיון/פאפאס.
תראו איזו תפוקה קיבלנו ממנו....

בדיוק בגלל זה אמרתי שצריכים רכז ולא שחקן כמו מאלט שהוא יותר 2.. נגד קבוצות יותר איכותיות משרלרואה אוחיון לא צריך לשחק 20 דקות
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yzafrir » 22 דצמבר 2011, 22:40

דווקא בגלל האין יכולת של אוחיון ופאפאס ליצר לעצמם נקודות , חייבם שחקן כמו מאלט שיכול לייצר נקודות גם מעמדה 1...אגב הוא יודע לייצר גם לאחרים הרבה יותר טוב ממה שהראה היום למרות שזו לא המומחיות שלו....אני חושב שבמצב כיום הוא הכי טוב שיכולנו לקבל . גם מבחינת עלות וגם מבחחינה מקצוועית והתאמה , הוא מגיע בכושר טוב וזה חשוב בשלב כזה של העונה .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי מכביסט24 » 22 דצמבר 2011, 23:40

אין בכלל ספק שמאלט יהיה חייב לשנות את צורת המשחק שלו במכבי..
המאמן של שרלרואה כנראה נתן לו אישור ירי מכל מצב, מה שכמובן לא יתקבל אצל בלאט. אני מקווה שדייויד יהפוך את מאלט לשחקן יותר אחראי, אחרת תהיה פה קטסטרופה...
מעודד אותי שמאלט כבר נמצא בכושר משחק ושלא יהיה פה מקרה לנגפורד 2. הדבר האחרון שמכבי צריכה עכשיו זה עוד שחקן שיזרוק אבנים מבחוץ..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי מכביסט24 » 23 דצמבר 2011, 00:09

הסתיים שלב הבתים הראשון, להלן הסטטיסטיקה הקבוצתית:

צבירת נקודות:
מכבי - מקום 5 (79 למש')
מקום 1 - צסק"א (87 למש')

אחוז ל-2:
מכבי - מקום 6 (54.4%)
מקום 1 - בילבאו (58.5%)

אחוז ל-3:
מכבי - מקום 14 (34.4%)
מקום 1 - צסק"א (42%)

אחוז עונשין:
מכבי - מקום 19 (71.2%)
מקום 1 - בילבאו (83.8%)

ריבאונד התקפה:
מכבי - מקום 9 (9 למש')
מקום 1 - מלאגה (13 למש')

ריבאונד הגנה:
מכבי - מקום 1 ביחד עם צסק"א (26 למש')

ריבאונד כללי:
מכבי - מקום 2 (36 למש')
מקום 1 - מלאגה (38 למש')

אסיסטים:
מכבי - מקום 6 (15 למש')
מקום 1 - צסק"א (20 למש')

חטיפות:
מכבי - מקום 7 (6 למש')
מקום 1 - אנאדולו אפס, נאנסי ופנאתנייקוס (8 למש')

איבודים:
מכבי - מקום 13 (13 למש')
מקום 1 - מילאנו (10 למש')

סחיטת עבירות:
מכבי - מקום 2 (22 למש')
מקום 1 - אולימפיאקוס (23 למש')

מדד:
מכבי - מקום 5 (89 למש')
מקום 1 - צסק"א (103 למש')
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 23 דצמבר 2011, 00:21

פוסט יפה מכביסט :thumbup
מדהים שלמרות שרוב הזמן מכבי הציגה יכולת די בינונית, המספרים דוקא נוטים לטובתה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי LIAV10 » 23 דצמבר 2011, 00:41

מספרים יפים למכבי..
מספרים מדהימים לצסק"א..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Dookie » 23 דצמבר 2011, 07:45

מי שקרא היום את שני הטורים על מכבי בידיעות אחרונות, אחד של אשד והשני של מליניאק, יכול לחשוב שמכבי הפסידה והודחה מהיורוליג.
כמה ביקורת מקצועית, תפיסתית וניהולית על מכבי. כנראה חיכו לפגרה כדי לשפוך הכל. עכשיו נותר לנו רק להתעלם סופית מגיבוב השטויות שהועלו על הכתב על ידם.
תמונה
Dookie

הודעהעל ידי jol9 » 23 דצמבר 2011, 10:30

Dookie כתב:מי שקרא היום את שני הטורים על מכבי בידיעות אחרונות, אחד של אשד והשני של מליניאק, יכול לחשוב שמכבי הפסידה והודחה מהיורוליג.
כמה ביקורת מקצועית, תפיסתית וניהולית על מכבי. כנראה חיכו לפגרה כדי לשפוך הכל. עכשיו נותר לנו רק להתעלם סופית מגיבוב השטויות שהועלו על הכתב על ידם.

מליניאק כבר מזמן הפך להיות עיתונאי ומאמן לא רלוונטי. שיזכיר לי מתי הוא אימן בפעם האחרונה קבוצה אמיתית.
שיתעסק בקואצ'ינג. אני בטוח שהוא טוב מזה, אם הוא מצליח להיות מועסק בידיעות אחרונות, כי ברור שזה לא עניין מקצועי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 23 דצמבר 2011, 10:35

מכביסט27 כתב:אין בכלל ספק שמאלט יהיה חייב לשנות את צורת המשחק שלו במכבי..
המאמן של שרלרואה כנראה נתן לו אישור ירי מכל מצב, מה שכמובן לא יתקבל אצל בלאט. אני מקווה שדייויד יהפוך את מאלט לשחקן יותר אחראי, אחרת תהיה פה קטסטרופה...
מעודד אותי שמאלט כבר נמצא בכושר משחק ושלא יהיה פה מקרה לנגפורד 2. הדבר האחרון שמכבי צריכה עכשיו זה עוד שחקן שיזרוק אבנים מבחוץ..

תסתכ על הסטטיסטיקות שלו מכל השנים ותראה שזה לא משהו ייחודי לעונה הנוכחית.
הוא תמיד זרק המון מחוץ לקשת, כנראה שכל המאמנים שלו נתנו לו אישור ירי....
בלאט הוא אומנם מאמן מיוחד שיודע להקנות יסודות ולאלף שחקנים סוררים, אבל הוא לא קוסם ומאלט הוא לא ילד שעוד צריך ללמוד ובגילו קשה מאוד לשנות הרגלים.

בוא נקווה לטוב, אבל אני לא כזה אופטימית לגבי הבחור והיכולת שלו לשדרג לטובה את מכבי.
הלוואי ואני טועה....

אגב, שמתם לב לקהל האוהד שהיה אתמול למכבי??
הרבה יהודים יש בבלגיה.... :grin
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי חנו'ש » 23 דצמבר 2011, 10:58

jol9 כתב:
Dookie כתב:מי שקרא היום את שני הטורים על מכבי בידיעות אחרונות, אחד של אשד והשני של מליניאק, יכול לחשוב שמכבי הפסידה והודחה מהיורוליג.

מליניאק כבר מזמן הפך להיות עיתונאי ומאמן לא רלוונטי. שיזכיר לי מתי הוא אימן בפעם האחרונה קבוצה אמיתית.
שיתעסק בקואצ'ינג. אני בטוח שהוא טוב מזה, אם הוא מצליח להיות מועסק בידיעות אחרונות, כי ברור שזה לא עניין מקצועי.

הרגע קראתי את השטויות של השניים ויוני, מאליניאק עוד כותב דברים סבירים ולרוב מדבר על אותם דברים שאנחנו דיברנו כאן בפורום כביקורת על הבנייה.
אבל עידו אשד לעומתו, לפי כמות הרעל שהוא שופך שם אפשר לחשוב שמכבי היא מינימום איזה בשאר אסד דיקטטור שכזה שטובח בבני עמו.
הפך את מכבי לאיזה סוחרת עבדים שכנראה הצמידה אקדח לרקה של ראשי האדריאטית כדי שיקבלו אותה לליגה שלהם, שלא לדבר על ההרס שמכבי הביאה לכדורסל הבלגי המהולל....
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 23 דצמבר 2011, 12:05

חנו'ש כתב:
jol9 כתב:

הרגע קראתי את השטויות של השניים ויוני, מאליניאק עוד כותב דברים סבירים ולרוב מדבר על אותם דברים שאנחנו דיברנו כאן בפורום כביקורת על הבנייה.
אבל עידו אשד לעומתו, לפי כמות הרעל שהוא שופך שם אפשר לחשוב שמכבי היא מינימום איזה בשאר אסד דיקטטור שכזה שטובח בבני עמו.
הפך את מכבי לאיזה סוחרת עבדים שכנראה הצמידה אקדח לרקה של ראשי האדריאטית כדי שיקבלו אותה לליגה שלהם, שלא לדבר על ההרס שמכבי הביאה לכדורסל הבלגי המהולל....

אני מודה שלא ממש קראתי לא את זה ולא את זה. יצא לי אבל לקרוא פה ושם טורים של מליניאק, ומדובר בדר"כ בקשקושי ביצים.
את הטור הזה של אשד לא קראתי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־60 אורחים