המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

סוגרים את שלב הבתים הראשון ביורוליג

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סוגרים את שלב הבתים הראשון ביורוליג

הודעהעל ידי MTA2311 » 23 דצמבר 2011, 20:02

שבד פשוט תופעת טבע.. הולך להיות שחקן ענק הילד הזה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 23 דצמבר 2011, 20:26

שחף כתב:יוני, מתי ליאור שם 15 נקודות, 8 ריבאונדים ו-2 אסיסטים למשחק? עם הסגל שיש לפרטיזן לא חושב שמישהו ציפה מהם להיאבק עד השנייה האחרונה על הטופ 16. אתה מודע לזה שחוץ ממאצ'באן, הגבוהים היחידים שהגיעו למספרים כאלה ביורוליג בגיל כל כך צעיר הם פקוביץ' וניקולה? מאצ'באן יהיה שחקן טוב מליאור ואני מקווה שזה יהיה במכבי.

פרטיזן. הוא עשה את זה בפרטיזן. זאת קבוצה, שאם נתאמץ ממש חזק, אז אפשר יהיה למצוא בסגל שלה מקום גם ליובל או לאנקראם (השחקן, לא הגולש).

הלפרין עשה מספרים יפים מאוד בלובליאנה בגיל 21 ועונה אח"כ צנח במספרים שלו במכבי. מה זה אומר? שזה עולם אחר.
ליאור הוא כדורסלן לא פחות מוכשר מיותם. רק תשים אותו באיזו קבוצה כזאת ותראה איך הוא שם לך גם 20 נקודות למשחק עם 8 ריבאונדים.

זה לא שמצ'באן הוא לא שחקן טוב. ההיפך הוא הנכון. הוא שחקן מצויין, אבל החבר'ה כאן ממש הגזימו. הפכו אותו לפאוור הכי טוב באירופה. אז רק בשביל
להבהיר משהו קטן - השחקנים הכי טובים בעמדתם, לא משחקים בקבוצות שהודחו משלב הבתים. הם משחקים בקבוצות אחרות כמו ריאל, בארסה, צסקא,
סיינה, פאו וכן, אפילו מכבי.
נערך לאחרונה על ידי jol9 בתאריך 23 דצמבר 2011, 20:37, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 23 דצמבר 2011, 20:31

asafb96 כתב:
jol9 כתב:
asafb96 כתב:סאן אמטריו לא ירד ברמה שלו. הוא היה מצוין רוב העונה, אבל במשחק האחרון הוא פשוט היה מזעזע. יצא לי לראות את החצי הראשון. הוא פתח לא טוב. איבד כדור בגלל אי הבנה, החטיא שלשה קשה בסוף שעון, ועשה עבירה. איבנוביץ' הוציא אותו ישר, והוא פשוט לא הצליח להיכנס למשחק
הוא עדיין הSF הטוב באירופה, יחד עם ווימס
לגבי טלטוביץ', אני באמת מאוד מאוד אוהב את ליאור, אבל טלטוביץ' שחקן טוב מליאור, והראה השנה שיפור כשהוא הופך לסקורר על
שנה שעברה הוא לקח הרבה פחות זריקות, מכיוון שהיו לידו באראץ' והוארטס. השנה זה הוא וסאן אמטריו. זהו. פריג'יוני, ריבס, הבייליצות. זה לא זה, וקאחה היו חייבים ממנו תפוקה כמה שיותר גדולה בהתקפה, וקיבלו את זה ביג טיים. אין להם חוץ ממנו ומסאן אמטריו מישהו שבאמת יכול לייצר סלים באופו יציב.
טלטוביץ' הוא שחקן מאוד מגוון (יצרו פה סטיגמה שהוא יודע רק לזרקות שלשות), ואמרתי כל הזמן שהוא שחקן מגוון, עם משחק גב לסל מצוין, יכולת לשים כדור על הרצפה, וסיומת טובה בכל טווח. הוא גם שחקן הגנה טוב מליאור, ולמרות שקיוויתי שליאור יעשה את הפריצה הגדולה שלו השנה, ליאור נשאר אותו ליאור, וטלטוביץ' הפך לPF הטוב באירופה, יחד אולי עם לורבק ומאצ'בן שלנו
אם קאחה היו משאירים את הוארטס ובאראץ, במקום דורסי ופריג'יוני, הייתה לקאחה קבוצה חבל על הזמן.

אז איך לשיטתך קבוצה עם הPF הכי טוב באירופה והSF הכי טוב באירופה, עפה בשלב הבתים בבית הכי קל ביורוליג, ובלי אף קבוצת עילית?

מכבי הבטיחה את העליה בערך לפני 3-4 מחזורים, כשבסגל שלה היתה חבורה די בינונית/לא בכושר סביב פארמר, סופו ואליהו.

גם אם טלטוביץ' טוב מליאור, אז זה בנקודות, ולא בנוקאאוט כמו שמציגים את זה כאן.

אל תיתמם, אתה יודע שאני חולה על ליאור, אבל לא צריך לבוא בתירוצים. איך הם לא עלו? אולי כי הם 2 השחקנים הנורמליים היחידים בקבוצה? כל השאר שחקנים חלשים ביותר
חוץ מזה, למרות שהבית היה צמוד, בלי קבוצות גדולות, כל הקבוצות, כולל נאנסי עד שבאטום עזב, היו קבוצות טובות, ולא פח כמו כל הלובליאנות או הפרוקומים האלה.
אני מסכים שיש סוג של להורדה מערכו של השחקן הישראלי בפורום, ובכלל בארץ, אבל אני ממש לא נוהג ככה. אני מאוד מאוד אוהב את ליאור והלפרין, והאמנתי שאם ליאור שיפר את הקליעה כמו שאמרו בקיץ, והוא יקבל יותר קרדיט ויעזור יותר בהגנה הוא יהפוך ל4 המוביל באירופה, אבל זה לא זה. כרגע, טלטוביץ', לורבק, מאצ'בן ואולי גם פרילנד, נראים פשוט טובים ממנו.
אבל זה כמובן לא פוסל את זה שהוא אחד ממספרי ה4 הטובים באירופה, שחקן עם איכויות אדירות, וכו'...

OK קיבלתי. תוציא את קירי מהתמונה, ותקבל מצעד PFים שכולם בערך באותה הרמה. אבל הנקודה היא אחרת - אני לא הייתי לוקח
את טלטוביץ' או את מצ'באן במקום ליאור. אני הרבה יותר נהנה מהכדורסל של ליאור, במיוחד כשנותנים לו לשחק וכשמשחקים עליו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 23 דצמבר 2011, 20:34

נו, ואיפה פקוביץ' עשה 17 למשחק? וניקולה? בפקאינג וילארבאן. פרטיזן בבית אחר הייתה יכולה להגיע לטופ 16. ואני אחזור על המנטרה שלי עם סוני ווימס ודווין סמית'. על ליאור חגגו חצי מהפאוור פורוורדים שפגשו את מכבי. אני שוב טוען שככה אי אפשר לקרוא לו שחקן מהטופ. ההתקפה שלו לא ברמה של שאראס או של סופו שאפשר יהיה לסלוח לו כל כך בקלות על ההגנה שלו. ואם מכבי תקבל את ברצלונה אני לא אופתע לראות את דייויד משחק רוב הזמן עם הנדריקס וג'יימס או סופו וג'יימס. ראינו איך מוריס ופראן ואסקז חגגו על ליאור בשנה שעברה.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 23 דצמבר 2011, 20:59

שחף כתב:נו, ואיפה פקוביץ' עשה 17 למשחק? וניקולה? בפקאינג וילארבאן. פרטיזן בבית אחר הייתה יכולה להגיע לטופ 16. ואני אחזור על המנטרה שלי עם סוני ווימס ודווין סמית'. על ליאור חגגו חצי מהפאוור פורוורדים שפגשו את מכבי. אני שוב טוען שככה אי אפשר לקרוא לו שחקן מהטופ. ההתקפה שלו לא ברמה של שאראס או של סופו שאפשר יהיה לסלוח לו כל כך בקלות על ההגנה שלו. ואם מכבי תקבל את ברצלונה אני לא אופתע לראות את דייויד משחק רוב הזמן עם הנדריקס וג'יימס או סופו וג'יימס.

אתה לא תופתע כי זה לא יקרה.

אחרי העונות בפרטיזן ובוילרבאן, לא ניקו ולא פקוביץ' עדיין לא הוכתרו כסנטרים הכי טובים באירופה. זה קרה אחרי שהם עשו את זה במכבי ובפאו.
מי שעשה קיצור דרך, או סוג של קפיצה הפוכה משחקן טוב בקבוצה קטנה לשחקן הכי טוב בעמדה שלו באירופה, הוא נייט האפמן. הוא פחות או יותר היחיד שאני
יכול לזכור שעשה את הקפיצה הזאת ממש מהר.

על ליאור לא חגגו השנה. אני כ"כ משתגע מהמשפט הזה. זה פשוט לא קשור לכלום.
מתוך 9 משחקים של ליאור השנה, רק בשניים לפאוור שמולו היה משחק למעלה ממוצע וזה לפוטסיס בנוקיה ולמצ'באן בבלגרד.
מירוטיץ' קלע על ליאור רק 2 שלשות באותו המשחק המשוגע חגג דווקא על בלו.

אלה הם המספרים והעובדות, ולמרות שזה לא מסתדר עם הסטיגמה הקבועה על ליאור, זאת המציאות.
כל עוד בלו הוא ה-4 הנוסף במכבי, טוב יעשה דייויד אם יעלה את כמות הדקות של ליאור, וייתן לבלו לשחק קצת בשלוש בשביל להשלים את הדקות שלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 23 דצמבר 2011, 21:10

לא צריך להעלות את כמות הדקות של אליהו, בטח אם מכבי תשחק מול ברצלונה, אלא אם אתה רוצה לשפר את הסטטיסטיקות של לורבק ו-ואסקז. אגב, מה עם גאלינרי? אומנם שחקן NBA, אבל תשווה את הסטטיסטיקות שלו מול מכבי לסטטיסטיקות במשחקים אחרים.
שחף

הודעהעל ידי LIAV10 » 23 דצמבר 2011, 21:14

שחף כתב:לא צריך להעלות את כמות הדקות של אליהו, בטח אם מכבי תשחק מול ברצלונה, אלא אם אתה רוצה לשפר את הסטטיסטיקות של לורבק ו-ואסקז. אגב, מה עם גאלינרי? אומנם שחקן NBA, אבל תשווה את הסטטיסטיקות שלו מול מכבי לסטטיסטיקות במשחקים אחרים.

סמית' שמר עליו..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 23 דצמבר 2011, 21:27

jol9 כתב:
שחף כתב:נו, ואיפה פקוביץ' עשה 17 למשחק? וניקולה? בפקאינג וילארבאן. פרטיזן בבית אחר הייתה יכולה להגיע לטופ 16. ואני אחזור על המנטרה שלי עם סוני ווימס ודווין סמית'. על ליאור חגגו חצי מהפאוור פורוורדים שפגשו את מכבי. אני שוב טוען שככה אי אפשר לקרוא לו שחקן מהטופ. ההתקפה שלו לא ברמה של שאראס או של סופו שאפשר יהיה לסלוח לו כל כך בקלות על ההגנה שלו. ואם מכבי תקבל את ברצלונה אני לא אופתע לראות את דייויד משחק רוב הזמן עם הנדריקס וג'יימס או סופו וג'יימס.

אחרי העונות בפרטיזן ובוילרבאן, לא ניקו ולא פקוביץ' עדיין לא הוכתרו כסנטרים הכי טובים באירופה. זה קרה אחרי שהם עשו את זה במכבי ובפאו.
מי שעשה קיצור דרך, או סוג של קפיצה הפוכה משחקן טוב בקבוצה קטנה לשחקן הכי טוב בעמדה שלו באירופה, הוא נייט האפמן. הוא פחות או יותר היחיד שאני

מתוך 9 משחקים של ליאור השנה, רק בשניים לפאוור שמולו היה משחק למעלה ממוצע וזה לפוטסיס בנוקיה ולמצ'באן בבלגרד.

אלה הם המספרים והעובדות, ולמרות שזה לא מסתדר עם הסטיגמה הקבועה על ליאור, זאת המציאות.
כל עוד בלו הוא ה-4 הנוסף במכבי, טוב יעשה דייויד אם יעלה את כמות הדקות של ליאור, וייתן לבלו לשחק קצת בשלוש בשביל להשלים את הדקות שלו.

אני לא חושב שצריך לעשות את ההשוואה לאיפה הוא משחק. צריך לראות מול מי הוא משחק, וכמה אחוזים הוא קולע. זה שהוא משחק בפרטיזן, ממש לא קשור ליכולות שלו. לא צריך להסתכל איפה הוא משחק. אני מסתכל על זה שהוא קולע מעל 15 נקודות ביורוליג, מול הטופ של הPF באירופה (ובאמת בבית הזה היו איליאסובה, גאלינרי ששיחק 4 לא מעט, פוטסיס, סאבאנוביץ', מירוטיץ', רייס, אליהו ובלו, ככה שהוא שיחק מול PF ברמות הגבוהות ביותר), והוא עשה את זה באחוזים פנטסטיים מכל הטווחים
יצא לי לראות היום שידור חוזר של המשחק האחרון שלהם מול מילאנו. הוא פשוט חגג על פוטסיס כאילו מדובר באיזה ילד מהקט סל. באמת עשה לו קרקס, ופשוט טחן אותו. אני לא חושב שזה משנה באיזה מדים הוא עושה את זה.
בכל מקרה, לא צריך לקחת את טלטוביץ' במקום ליאור, כי זה לא יקרה, וגם לא צריך לקחת את מאצ'בן במקום ליאור, כי הם כנראה יהיו פה שניהם יחד. בואו נהנה משניהם במקום לעשות השוואת כאלה ואחרות. שניהם שחקנים אדירים שיכולים לסגור בצורה מושלמת את העמדה 4, ולטעמי השילב של שניהם ביחד ל5-10 דקות כל משחק יכול ליהיות קטלני. שני שחקני התקפה אדירים, מאוד דינמיים, עם ראיית משחק וחכמת משחק אדירה, שלטמי השילוב הזה פשוט יכול לפרק קבוצות (בהנחה שהם לא ישחקו מול שחקנים כמו באראץ' או בורוסיס, אלא מול שחקנים סטייל רייס, פישר, מייסון רוקה, באטיסט, באטיסטה וכו'..)
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 דצמבר 2011, 21:29

asafb96 כתב:איפה האלייאופ של פאפאס-הנדריקס?
מוזר מאוד..

לא מובן לי העניין..
הוא בקלות יכול היה להיות שם במקום המהלכים ששמו ב-10 ו-2..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 23 דצמבר 2011, 21:32

Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:איפה האלייאופ של פאפאס-הנדריקס?
מוזר מאוד..

לא מובן לי העניין..
הוא בקלות יכול היה להיות שם במקום המהלכים ששמו ב-10 ו-2..

רק המהלך של תאודוסיץ'-שבד (שחקן מדהים. לחשוב שעוד פינטזטי לראות אותו אצלנו בקיץ..) ראוי למקום גבוה יותר
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 24 דצמבר 2011, 10:04

שחף כתב:לא צריך להעלות את כמות הדקות של אליהו, בטח אם מכבי תשחק מול ברצלונה, אלא אם אתה רוצה לשפר את הסטטיסטיקות של לורבק ו-ואסקז. אגב, מה עם גאלינרי? אומנם שחקן NBA, אבל תשווה את הסטטיסטיקות שלו מול מכבי לסטטיסטיקות במשחקים אחרים.

ליאור שמר על גלינארי?? אם כן (והוא לא) אז זאת לא הבעיה של ליאור אלא של מי שאמר לו לשמור עליו.
זה כמו לשים את סופו לשמור על מקאלב...

שחף, בעניין הזה אתה פשוט קלישאתי בצורה קיצונית. לא הבאת שום הוכחה ממשית ולא ממש הוכחת את הנקודה שלך.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 24 דצמבר 2011, 10:06

asafb96 כתב:
jol9 כתב:

אני לא חושב שצריך לעשות את ההשוואה לאיפה הוא משחק. צריך לראות מול מי הוא משחק, וכמה אחוזים הוא קולע. זה שהוא משחק בפרטיזן, ממש לא קשור ליכולות שלו. לא צריך להסתכל איפה הוא משחק. אני מסתכל על זה שהוא קולע מעל 15 נקודות ביורוליג, מול הטופ של הPF באירופה (ובאמת בבית הזה היו איליאסובה, גאלינרי ששיחק 4 לא מעט, פוטסיס, סאבאנוביץ', מירוטיץ', רייס, אליהו ובלו, ככה שהוא שיחק מול PF ברמות הגבוהות ביותר), והוא עשה את זה באחוזים פנטסטיים מכל הטווחים
יצא לי לראות היום שידור חוזר של המשחק האחרון שלהם מול מילאנו. הוא פשוט חגג על פוטסיס כאילו מדובר באיזה ילד מהקט סל. באמת עשה לו קרקס, ופשוט טחן אותו. אני לא חושב שזה משנה באיזה מדים הוא עושה את זה.
בכל מקרה, לא צריך לקחת את טלטוביץ' במקום ליאור, כי זה לא יקרה, וגם לא צריך לקחת את מאצ'בן במקום ליאור, כי הם כנראה יהיו פה שניהם יחד. בואו נהנה משניהם במקום לעשות השוואת כאלה ואחרות. שניהם שחקנים אדירים שיכולים לסגור בצורה מושלמת את העמדה 4, ולטעמי השילב של שניהם ביחד ל5-10 דקות כל משחק יכול ליהיות קטלני. שני שחקני התקפה אדירים, מאוד דינמיים, עם ראיית משחק וחכמת משחק אדירה, שלטמי השילוב הזה פשוט יכול לפרק קבוצות (בהנחה שהם לא ישחקו מול שחקנים כמו באראץ' או בורוסיס, אלא מול שחקנים סטייל רייס, פישר, מייסון רוקה, באטיסט, באטיסטה וכו'..)

זה נכון.
בשנה הבאה אני מקווה שבאמת מילאן ייקבל את הדקות שלו בעמדה 4 ושזה יהיה במכבי. ליאור ומילאן זה באמת שילוב קטלני לעמדה 4.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 24 דצמבר 2011, 10:12

יוני פשוט מדהים אותי איך אתה מוחק קריירה שלמה של שחקן בגלל שהעונה הזאת הם לא עלו לטופ 16 !!!!
טלטוביץ' משחק כבר 6 שנים בקאחאה וזו הפעם הראשונה שהם לא מגיעים לטופ 16 או יותר נכון נופלים לפני ההצלבה . נכון שהמספרים שהוא נתן השנה הם לא התפוקה הנורמאלית שלו אבל תסתכל עונות קודמות מה הוא והקבוצה שלו עשו . לגביו אין לי בכלל ספק שהוא אחד משני ה-4 הטובים באירופה . נכון שליאור הוא גם בחמשת הפואוורדים הטובים ואני לא מזלזל בו אבל טלטוביץ' טוב ממנו ולא רק העונה אלא לאורך הקריירה .
לגבי מילאן , גם אני לא הייתי שם אותו עדיין בחמשת הפואוורדים הכי טובים באירופה ולו רק בגלל שזו עונתו הראשונה המלאה ביורוליג אבל אם ימשיך כך בעונות הבאות אז הוא בהחלט בדרך לפיסגה .

ושוב אני חוזר , זה שויטריה הודחה כבר עכשיו לא אומר שהיא קבוצה קטנה כמו שצסק"א שנה שעברה ופאו לפניה לא היו קבוצות קטנות .
כמו שאסף אמר , השנה טאו נשארו רק עם טלטוביץ' וסאן אם , ולכן הסטט' שלהם גבוהה משנים קודמות אבל בין זה לבין להגיד שטלטוביץ' הוא שחקן לקבוצות קטנות המרחק רב...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי jol9 » 24 דצמבר 2011, 10:21

yzafrir כתב:יוני פשוט מדהים אותי איך אתה מוחק קריירה שלמה של שחקן בגלל שהעונה הזאת הם לא עלו לטופ 16 !!!!
טלטוביץ' משחק כבר 6 שנים בקאחאה וזו הפעם הראשונה שהם לא מגיעים לטופ 16 או יותר נכון נופלים לפני ההצלבה . נכון שהמספרים שהוא נתן השנה הם לא התפוקה הנורמאלית שלו אבל תסתכל עונות קודמות מה הוא והקבוצה שלו עשו . לגביו אין לי בכלל ספק שהוא אחד משני ה-4 הטובים באירופה . נכון שליאור הוא גם בחמשת הפואוורדים הטובים ואני לא מזלזל בו אבל טלטוביץ' טוב ממנו ולא רק העונה אלא לאורך הקריירה .
לגבי מילאן , גם אני לא הייתי שם אותו עדיין בחמשת הפואוורדים הכי טובים באירופה ולו רק בגלל שזו עונתו הראשונה המלאה ביורוליג אבל אם ימשיך כך בעונות הבאות אז הוא בהחלט בדרך לפיסגה .

ושוב אני חוזר , זה שויטריה הודחה כבר עכשיו לא אומר שהיא קבוצה קטנה כמו שצסק"א שנה שעברה ופאו לפניה לא היו קבוצות קטנות .
כמו שאסף אמר , השנה טאו נשארו רק עם טלטוביץ' וסאן אם , ולכן הסטט' שלהם גבוהה משנים קודמות אבל בין זה לבין להגיד שטלטוביץ' הוא שחקן לקבוצות קטנות המרחק רב...

מוחק?? ממש לא. הוא שחקן מצויין, וגם אמרתי שהוא כנראה גם קצת יותר טוב מליאור.
אבל ההבדלים לא כאלה גדולים כמו שמציגים את זה כאן, בעיקר שחף. הוא הפך את טלטוביץ' לאיזה קארל מאלון ואת ליאור לקוקיה.

מדובר על שחקנים בסדר גודל דומה. כל אחד עם היתרונות שלו. אני אישית אוהב הרבה יותר את ליאור, בלי קשר לזה שהוא ישראלי.
אם תגיד לי עכשיו להביא שחקנים כמו דיא או נבארו למכבי במקום כל ישראלי שאפשר להביא בקו האחורי, אני אהיה התומך מס' 1. אבל אם אתה אומר לי טלטוביץ'
במקום ליאור, אז אני לא משוכנע שזה מהלך טוב, בטח לא ביחס להבדלי השכר בינהם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 24 דצמבר 2011, 10:33

עכשיו אתה יותר ברור...זה הכל עניין של טעם ורואים לפי השחקן שבחתימה שלך איזה סוג שחקנים אתה מעדיף (מבחינת אנטילגנציית משחק ) .
מכבי דיי סגורה בעמדה 4 עם שני שחקנים שגם אם הם לא הכי טובים באירופה בעמדה שלהם הם יחד הם מאוד קרובים לזה ולכן אין מקום אפילו למילאן כרגע .
אני התכוונתי למקרה היפוטטי שאם היה אפשרות להחליף את ליאוד בטלאפלא אז ברור שהייתי מסכים אבל זה לא משהו שאפילו צריך לחשוב עליו כי אין בזה ממש צורך .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי יוסי22 » 24 דצמבר 2011, 17:06

באמת נראה לי מיותר להתחיל להשוות בין אליהו למאצ'באן מכיוון שזה נראה סגור נעול וחתום ששניהם יהיו פה בשנה הבאה וישלימו יחד עם סופו , הנדריקס ובלו קו קידמי אימתני במיוחד.
יוסי22

הודעהעל ידי MTA2311 » 24 דצמבר 2011, 17:23

יוסי22 כתב:באמת נראה לי מיותר להתחיל להשוות בין אליהו למאצ'באן מכיוון שזה נראה סגור נעול וחתום ששניהם יהיו פה בשנה הבאה וישלימו יחד עם סופו , הנדריקס ובלו קו קידמי אימתני במיוחד.

סגור ונעול? למה שמילאן ירצה לחלוק את את הדקות שלו עם אליהו ובלו?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חנו'ש » 24 דצמבר 2011, 17:24

אני עם אסף בוויכוח הזה.
אליהו הוא שחקן נהדר ואני די בטוחה שגם מאצ'באן יהיה שחקן נהדר, אז מה לנסות להאדיר אחד על חשבון השני?
למה שלא פשוט נשמח על זה ששני השחקנים הנהדרים האלה שייכים לקבוצה שלנו ונפסיק לפזול לעבר שדות זרים??
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי יוסי22 » 24 דצמבר 2011, 18:02

MTA2311 כתב:
יוסי22 כתב:באמת נראה לי מיותר להתחיל להשוות בין אליהו למאצ'באן מכיוון שזה נראה סגור נעול וחתום ששניהם יהיו פה בשנה הבאה וישלימו יחד עם סופו , הנדריקס ובלו קו קידמי אימתני במיוחד.

כי הוא רוצה לשחק באחת הקבוצות הטובות והמצליחות באירופה , עובדה שהוא חתם ל-4 שנים במכבי ולא נשאר בפרטיזן.

מעבר לזה בלו לא הולך ונהיה צעיר יותר ויהיו לו לא מעט דקות בעונה הבאה כשהדובדבן שבקצפת זו האפשרות לשתף פעולה עם הסנטר הטוב באירופה במתכונת דומה לזו שהיתה לו עם פקוביץ'.

ובנוסף לכל הוא פשוט חתום במכבי לעוד שנתיים מעבר לעונה הזו ככה שזה לא ממש תלוי בו אלא אם כן הוא רוצה להתנהל באופן חזירי כמו פארגו ולהפר חוזה .
יוסי22

הודעהעל ידי MTA2311 » 24 דצמבר 2011, 18:07

יוסי22 כתב:
MTA2311 כתב:

כי הוא רוצה לשחק באחת הקבוצות הטובות והמצליחות באירופה , עובדה שהוא חתם ל-4 שנים במכבי ולא נשאר בפרטיזן.

מעבר לזה בלו לא הולך ונהיה צעיר יותר ויהיו לו לא מעט דקות בעונה הבאה כשהדובדבן שבקצפת זו האפשרות לשתף פעולה עם הסנטר הטוב באירופה במתכונת דומה לזו שהיתה לו עם פקוביץ'.

ובנוסף לכל הוא פשוט חתום במכבי לעוד שנתיים מעבר לעונה הזו ככה שזה לא ממש תלוי בו אלא אם כן הוא רוצה להתנהל באופן חזירי כמו פארגו ולהפר חוזה .

קודם כל הוא בא למכבי מורסאץ' ולא מפרטיזן..
אין סיבה שבלו לא ייתן עוד שנתיים טובות,הוא שומר על הגוף ולא משחק יותר מדי דקות. ותהיה בטוח שאם מילאן יחליט שהוא רוצה יותר דקות, גם קבוצות באותו סדר גודל של מכבי יקפצו על המציאה ויקנו אותו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot], משה ו־144 אורחים