המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

מאלט חתם רשמית+אופציה לעונה הבאה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ספורט5: מאלט חתם רשמית+אופציה לעונה הבאה

הודעהעל ידי yzafrir » 24 דצמבר 2011, 09:48

שיהיה בהצלחה לבחור , גם אני לא חושב שהוא ההחתמה הכי טובה מקצועית אבל בהתחשב בניזילות התקציבית של מכבי ובשוק הוא בהחלט החתמה הגיונית . הוא מגיע בכושר טוב וזה חשוב ובנוסף שזה שהוא שיחק בבית של מכבי די יעזור לו להכיר את רוב התרגילים (אם המאמן שלו עשה להם סקאוטינג טוב לפני המשחקים...) .
אישית הייתי מעדיף את דרייפר עליו אבל יכול להיות שבשלב כזה של העונה לא שווה להוציא יותר מידי כסף על שחקן שבטווח הקצר לא בטוח שיתרום יותר ממלאט...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי bublil » 24 דצמבר 2011, 10:44

לא מבין למה הוא יוצא לחופשה ולא בא מייד בהתחשב בצורך שלו להתאקלם ושל הקבוצה להתרגל אליו
bublil

Re: מאלט חתם רשמית+אופציה לעונה הבאה

הודעהעל ידי leon984 » 24 דצמבר 2011, 11:09

קובי כתב:
leon984 כתב:יש משהו מוזר בזה.יש שמועות בספרד שג'ייסון אנטוני גריינג'ר בדרך למכבי ושמאלט בסוף לא מגיעה

based on ?

עוד משתמש 'אמין' בפורום יורובאסקט ?

interbasket
סמל אישי של המשתמש
leon984

הודעהעל ידי שחף » 24 דצמבר 2011, 11:33

מי לעזעזל אישר לו לטוס לדאלאס? הוא צריך להיות בתל אביב וללמוד את התרגילים של הקבוצה.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 24 דצמבר 2011, 11:37

bublil כתב:לא מבין למה הוא יוצא לחופשה ולא בא מייד בהתחשב בצורך שלו להתאקלם ושל הקבוצה להתרגל אליו

נראה לי שמותר לבן אדם שיהיה לו חופש, לא?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 24 דצמבר 2011, 11:41

יוני, זה שחקן שמגיע בעמדת הרכז. לא סנטר מחליף, לא גובה מחליף, לא קלעי, רכז... כל יום שהולך לאיבוד הוא יקר מאוד.
שחף

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 24 דצמבר 2011, 12:05

על כל דבר יש תלונות, אה?
יש אוהדים ששום דבר לא ירצה אותם אף פעם.

שתה מים שחף, הכל בסדר.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Euro_Basket » 24 דצמבר 2011, 12:27

ממתי ספורט 5 הפכו לאתר הרשמי של מכבי? גם את אנטה טומיץ' הם החתימו "רשמית" בקבוצה לפני מספר שנים, והסוף ידוע.
עוד לא ראיתי כאן שום הודעה על מאלט:
http://www.maccabi.co.il/
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי מקאדו » 24 דצמבר 2011, 12:28

החציל האצטקי כתב:על כל דבר יש תלונות, אה?
יש אוהדים ששום דבר לא ירצה אותם אף פעם.

שתה מים שחף, הכל בסדר.

חכה חכה יש כאלה שכבר חושבים על מה כדאי ליפתוח במסע בכיינות חדש , זה רק עניין של זמן באחריות... מאלט לא רכז לדוגמא ... הוא לא שחקן ...

מה זה משנה שכל התאוריות שלהם היתנפצו אחת אחריי השניה ? אני זוכר איך 5 דקות לפניי שסופו הוחתם עוד טענו שזה ' רק תרגיל שיווקי ' , שלא יחתימו את ארויו ולא את מרכוס בראון , שלא יביאו את מאצ'באן כי מכבי ' לא משלמת ביי אאוט ' שבסוף לאנגפורד לא יגיע ושמכבי לא באמת מחפשת מחליף לפארמר וייש בטח עוד כמה ששחכתי ...
מקאדו

הודעהעל ידי שחף » 24 דצמבר 2011, 13:34

Euro_Basket כתב:ממתי ספורט 5 הפכו לאתר הרשמי של מכבי? גם את אנטה טומיץ' הם החתימו "רשמית" בקבוצה לפני מספר שנים, והסוף ידוע.

בלאט וגודס כבר מדברים על מאלט כעל חלק מהקבוצה. לא נראה לי שהם היו עושים את זה אם הוא לא היה חותם. לא יודע למה לא מוציאים הודעה. כנראה מחכים שהאיש יחזור מדאלאס.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 24 דצמבר 2011, 14:11

שחף כתב:יוני, זה שחקן שמגיע בעמדת הרכז. לא סנטר מחליף, לא גובה מחליף, לא קלעי, רכז... כל יום שהולך לאיבוד הוא יקר מאוד.

נו אז מה? ברק אובמה לא לוקח חופש?

אני אגיד לך משהו שאני ממש מאמין בו - אם אדם אחד מחליף עבודות, או אפילו תפקידים באותה עבודה, הוא חייב לקחת חופש, אפילו אם זה יום אחד,
בשביל לעשות סוג של חיץ בין מה שהיה לפני למה שיהיה אחרי.

תאמין לי שהוא יחזור לכאן מלא באנרגיות ויהיה עוד יותר טוב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 24 דצמבר 2011, 16:49

שחף כתב:
Euro_Basket כתב:ממתי ספורט 5 הפכו לאתר הרשמי של מכבי? גם את אנטה טומיץ' הם החתימו "רשמית" בקבוצה לפני מספר שנים, והסוף ידוע.

בלאט וגודס כבר מדברים על מאלט כעל חלק מהקבוצה. לא נראה לי שהם היו עושים את זה אם הוא לא היה חותם. לא יודע למה לא מוציאים הודעה. כנראה מחכים שהאיש יחזור מדאלאס.

אז זהו, שלא..
ספורט 5 רשמו באחת הכותרות שגודס אמר שעדיף את מאלט על שחקן שלא שיחק חצי שנה, ועוד שמו מרכאות כאילו זה ציטוט..
בראיון הוא לא ציין את המילה מאלט, הוא אמר שעדיף שנחתים שחקן שכן שיחק על שחקן שלא שיחק חצי שנה..
לא ראיתי את בלאט וגודס מדברים אפילו פעם אחת על מאלט כשחקן שכבר הצטרף למערכת..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי misha » 24 דצמבר 2011, 18:48

ביורובאסקט אומרים שחתם http://www.eurobasket.com/Euroleague/ba ... sID=253603, בONE אומרים שנשארו פרטים אחרונים לסגור.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי מכביסט24 » 25 דצמבר 2011, 04:41

זה באמת עניין של פרטים אחרונים עד שיסגרו איתו ושהוא ינחת כאן.. אין מה להתרגש מפרסומים שונים, אפילו מאלט עצמו כל הזמן מדבר על מכבי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי קודי » 25 דצמבר 2011, 10:06

כמה הערות להחתמת מאלט:
1. אני חושב שהוא היה האופציה הכי סבירה שיש, בהתחשב במגבלות התקציב ובהיצע האפסי שיש בשוק. שחקן שיוכל לתת קליעה, נסיון והובלת כדור. ברור שזה עדיף על פני החתמת ילד שעד שהיה מבין לאן הגיע העונה היתה מסתיימת (ואז גם לא היה סיכוי שהוא היה ממשיך, כמו במקרה בנו אודריך).
2. ההחתמה הזו מעידה שוב עד כמה מכבי באה לא מוכנה לעונה הזו ועוד יותר עד כמה היא לא עשתה כלום בחודשים האחרונים בכדי למצוא מחליף לפרמאר כשהוא יעזוב. אם מה שהם מצאו זה שחקן נחמד בן 34 שגם שיחק טוב נגד מכבי (כמה מפתיע) זה אומר הכל.
3. יכול להיות שמאלט יפתח בחמישיה ויכול להיות שלא, אבל אני לא רואה אותו יותר מעוד רול פלייר למשהו כמו 20 דקות למשחק.
4. לא ברור לי איך מכבי אמורה לסיים את העונה בגרעון, שהרי נוסף לה הרבה כסף מהאדריאטית וכמעט כל העלות של מאלט נכנסת לפיצוי מפארגו, כאשר פאפאס ופרמאר יחד קיבלו הרבה פחות ממה שפארגו היה אמור להרוויח.
5. לגבי החופשה - זה בסדר ששחקן שעובר קבוצה יצא לחופשה קצרה, יתאוורר, ינקה את הראש ויחזור עם כוחות מחודשים. אני רק מקווה שזו לא חופשה ארוכה מדי כי אם הוא חוזר אחרי יום חמישי-שישי הקרובים תהיה בוודאות בעיה בשילובו. בשבוע הבא זו הזדמנות מצויינת עבורו להשתלב בקבוצה מאחר שבשבוע לאחר מכן יש שני משחקי גביע בהם בלאט לא ירצה לקחת סיכון ולאחר מכן כבר יש את המשחק הראשון בטופ 16.
6. מידיעות בטורקיה הבנתי שבשיקטאש עשתה באמצע השבוע הבא נסיון להחתים אותו אצלה ואף הציעה לשרלרואה סכום גבוה יותר עבור שחרורו, אבל השחקן העדיף לעבור למכבי.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 25 דצמבר 2011, 12:04

קודי כתב:כמה הערות להחתמת מאלט:
1. אני חושב שהוא היה האופציה הכי סבירה שיש, בהתחשב במגבלות התקציב ובהיצע האפסי שיש בשוק. שחקן שיוכל לתת קליעה, נסיון והובלת כדור. ברור שזה עדיף על פני החתמת ילד שעד שהיה מבין לאן הגיע העונה היתה מסתיימת (ואז גם לא היה סיכוי שהוא היה ממשיך, כמו במקרה בנו אודריך).
2. ההחתמה הזו מעידה שוב עד כמה מכבי באה לא מוכנה לעונה הזו ועוד יותר עד כמה היא לא עשתה כלום בחודשים האחרונים בכדי למצוא מחליף לפרמאר כשהוא יעזוב. אם מה שהם מצאו זה שחקן נחמד בן 34 שגם שיחק טוב נגד מכבי (כמה מפתיע) זה אומר הכל.
3. יכול להיות שמאלט יפתח בחמישיה ויכול להיות שלא, אבל אני לא רואה אותו יותר מעוד רול פלייר למשהו כמו 20 דקות למשחק.
4. לא ברור לי איך מכבי אמורה לסיים את העונה בגרעון, שהרי נוסף לה הרבה כסף מהאדריאטית וכמעט כל העלות של מאלט נכנסת לפיצוי מפארגו, כאשר פאפאס ופרמאר יחד קיבלו הרבה פחות ממה שפארגו היה אמור להרוויח.
5. לגבי החופשה - זה בסדר ששחקן שעובר קבוצה יצא לחופשה קצרה, יתאוורר, ינקה את הראש ויחזור עם כוחות מחודשים. אני רק מקווה שזו לא חופשה ארוכה מדי כי אם הוא חוזר אחרי יום חמישי-שישי הקרובים תהיה בוודאות בעיה בשילובו. בשבוע הבא זו הזדמנות מצויינת עבורו להשתלב בקבוצה מאחר שבשבוע לאחר מכן יש שני משחקי גביע בהם בלאט לא ירצה לקחת סיכון ולאחר מכן כבר יש את המשחק הראשון בטופ 16.
6. מידיעות בטורקיה הבנתי שבשיקטאש עשתה באמצע השבוע הבא נסיון להחתים אותו אצלה ואף הציעה לשרלרואה סכום גבוה יותר עבור שחרורו, אבל השחקן העדיף לעבור למכבי.

מסכים עם כל מה שכתבת, בעיקר בנושא החופשה.
אנשים כאן נהיו טרחניים בצורה קיצונית, כאילו עוד אימון או שתיים, זה מה שיעשה את ההבדל.\

אני חושב שמכבי לא היתה מוכנה לנושא החלפת פארמר, ולא היו לה שמות מוכנים, אבל היא כן קיבלה החלטה עקרונית, שכשפארמר יעזוב, יגיע עבורו מחליף.
באיזשהו שלב אחרי העזיבה של ג'ורדן, גם זה לא היה לגמרי ברור (לפחות לא לי), אבל כנראה שזה היה עניין של זמן.

האמת שההנהלה כאן יצאה עם הרבה הרבה מזל. אם השביתה היתה מסתיימת מוקדם יותר, אז אופציות כמו מאלט לא היו קיימות, ומכבי היתה מוצאת את עצמה
במצב לא פשוט בכלל. בעניין הזה, המזל כנראה הולך עם הטובים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 דצמבר 2011, 12:27

הוא אמר בראיון לוואלה שעד ינואר הוא כבר יגיע.. כמובן שאם מדובר ביום יומיים מנוחה זה יותר מבסדר, ובטח שזה נופל על כריסמס, אבל אני מקווה שזה לא יגלוש מעבר ליום חמישי הקרוב.. להכניס רכז חדש למערכת זה עניין לא פשוט
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי קודי » 25 דצמבר 2011, 15:45

מאחר שאין ת'רד מלפפונים (ובצדק) ארשום את זה כאן: באירופה מתפרסם שמכבי ואולימפיאקוס נאבקות ביניהן (אחרי שויטוריה שהודחה מהיורוליג יצאה מהמירוץ) על החתמתו של קרונוסלאב סימון הקרואטי, הגארד-פורוורד הנהדר של ק.ק. זאגרב. נראה לי קצת מוזר אבל יכול להיות שמכבי חושבת קצת רחוק יותר ורוצה את השחקן לשנים הבאות והעונה תשאיל אותו.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי LIAV10 » 25 דצמבר 2011, 16:55

קודי כתב:מאחר שאין ת'רד מלפפונים (ובצדק) ארשום את זה כאן: באירופה מתפרסם שמכבי ואולימפיאקוס נאבקות ביניהן (אחרי שויטוריה שהודחה מהיורוליג יצאה מהמירוץ) על החתמתו של קרונוסלאב סימון הקרואטי, הגארד-פורוורד הנהדר של ק.ק. זאגרב. נראה לי קצת מוזר אבל יכול להיות שמכבי חושבת קצת רחוק יותר ורוצה את השחקן לשנים הבאות והעונה תשאיל אותו.

יש לו ממוצעים מרשימים ביורוליג, 13.4 נק', 4.6 ריב', 2.5 אס', 51.5% מ-2, רק 29.5% מ-3, 96.2% ל-1.
כל זה ב - 30 דקות ו - 12.6 נק' מדד..
אבל לדעתי הוא כבר בן 26..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 דצמבר 2011, 17:41

הוא שחקן נפלא..
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Google Adsense [Bot] ו־97 אורחים