המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

האם יצטרף בעלים חדשים למכבי?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

האם יצטרף בעלים חדשים למכבי?

הודעהעל ידי MTA2311 » 03 ינואר 2012, 19:41

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 13370.html

מעניין מה תהיה המשמעות של צעד כזה..
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

Re: האם יצטרף בעלים חדשים למכבי?

הודעהעל ידי wulv » 03 ינואר 2012, 19:42

MTA2311 כתב:http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.274.113370.html

מעניין מה תהיה המשמעות של צעד כזה..

עוד כסף בקופה :yahoo
wulv

הודעהעל ידי jol9 » 03 ינואר 2012, 19:50

עוד כסף ועוד בלגאן.
בפעם שעברה זה עשה הרבה צרות וטילטל את הקבוצה. לקח למכבי כמה שנים להשתחרר מזה, וזה עדיין לא מאחורינו לגמרי.

אפשר ליפול על אנשים לא יציבים כמו אגיאר או על אגומניאקים כמו כץ או גיידמאק, ולאו דווקא על אנשים שפויים וטובים כמו שיש במערכת היום.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי itay92 » 03 ינואר 2012, 19:52

jol9 כתב:עוד כסף ועוד בלגאן.
בפעם שעברה זה עשה הרבה צרות וטילטל את הקבוצה. לקח למכבי כמה שנים להשתחרר מזה, וזה עדיין לא מאחורינו לגמרי.

אפשר ליפול על אנשים לא יציבים כמו אגיאר או על אגומניאקים כמו כץ או גיידמאק, ולאו דווקא על אנשים שפויים וטובים כמו שיש במערכת היום.

אני בטוח שבעלי הקבוצה לא יכניסו אנשים לא יציבים או כאלה שרוצים לתפוס כותרות ולעשות לעצמם יחסי ציבור.
אני מקווה שהכנסת גורם נוסף למערכת יגדיל את התקציב,אבל נדע רק עם הזמן.
itay92

הודעהעל ידי drorshra » 03 ינואר 2012, 19:54

אני בכלל לא בטוח שזה אומר עוד כסף.
התקציב מבוסס על הכנסות ובעלים נוסף לא ישנה את כמות ההכנסות.

מה שכן זה יקל על ההחלטה האם לחרוג מהתקציב כי ככה זה מתחלק על יותר אנשים.
drorshra

הודעהעל ידי jol9 » 03 ינואר 2012, 19:58

itay92 כתב:
jol9 כתב:עוד כסף ועוד בלגאן.

אני בטוח שבעלי הקבוצה לא יכניסו אנשים לא יציבים או כאלה שרוצים לתפוס כותרות ולעשות לעצמם יחסי ציבור.
אני מקווה שהכנסת גורם נוסף למערכת יגדיל את התקציב,אבל נדע רק עם הזמן.

אבל לא תמיד אפשר לדעת את הדברים האלה מראש.
היתרון של מכבי הוא שהיא לא נואשת לספונסר כמו מועדוני ספורט אחרים בארץ, למשל האחות מהכדורגל.

מכבי כדורסל הוא גם מועדון שהשם שלו הוא אחד הטובים שיש בספורט האירופאי.
זה אומר שלבעלי מכבי יש את האשרות לבחור וזה חשוב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 03 ינואר 2012, 19:59

גם אני בכלל לא בטוח שמדובר בהגדלת התקציב.. מאוד יכול להיות שהנטל גדול על ההרכב הנוכחי והם מעוניינים לצרף עוד מישהו שיחלוק איתם בנטל
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MaccabiTA » 03 ינואר 2012, 20:18

רשום 'הגורם, איש עסקים מחו"ל שמנהל מו"מ מטעמי ציונות' יש מצב שבאמת אפשר לצפות להגדלת תקציב
ינאי עדיין חי
סמל אישי של המשתמש
MaccabiTA

הודעהעל ידי חנו'ש » 03 ינואר 2012, 20:23

MaccabiTA כתב:רשום 'הגורם, איש עסקים מחו"ל שמנהל מו"מ מטעמי ציונות' יש מצב שבאמת אפשר לצפות להגדלת תקציב

את זה גם היה אפשר להגיד בזמנו על רענן כץ....
צריך מאוד להיזהר בדברים האלה.
קצת קשה למצוא את הבעלים המושלם, שגם ישים כסף בקופה, גם יתערב כמה שפחות ולא יתחיל עם מלחמות אגו (בעיקר בהתחשב בעובדה שהבעלים האחרים מאוד קנאים למקומם ולמעמדם), ובנוסף לכל שגם יהיה בחור שפוי....
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי MaccabiTA » 03 ינואר 2012, 20:27

חנו'ש כתב:
MaccabiTA כתב:רשום 'הגורם, איש עסקים מחו"ל שמנהל מו"מ מטעמי ציונות' יש מצב שבאמת אפשר לצפות להגדלת תקציב

קצת קשה למצוא את הבעלים המושלם, שגם ישים כסף בקופה, גם יתערב כמה שפחות ולא יתחיל עם מלחמות אגו (בעיקר בהתחשב בעובדה שהבעלים האחרים מאוד קנאים למקומם ולמעמדם), ובנוסף לכל שגם יהיה בחור שפוי....

אני בספק שאפשר למצוא מישהו שישים כמה מיליונים מהכיס שלו וישתוק, סביר להניח שזה לא יהיה המצב, אבל לפני שאנחנו מתחילים לדבר על איך זה ישפיע על העתיד קודם נחכה שהוא יקנה ואז נוכל לדעת מי זה ומה הכוונות שלו.
ינאי עדיין חי
סמל אישי של המשתמש
MaccabiTA

הודעהעל ידי חנו'ש » 03 ינואר 2012, 20:31

MaccabiTA כתב:
חנו'ש כתב:

אני בספק שאפשר למצוא מישהו שישים כמה מיליונים מהכיס שלו וישתוק, סביר להניח שזה לא יהיה המצב, אבל לפני שאנחנו מתחילים לדבר על איך זה ישפיע על העתיד קודם נחכה שהוא יקנה ואז נוכל לדעת מי זה ומה הכוונות שלו.

הבעיה היא שמכבי היא לא סתם עוד מועדון.
הבעלים האחרים, ואני מתכוונת בעיקר לשמעון ופדרמן, קנאים מאוד למעמדם כשליטי המועדון וקצת קשה להם להתפשר, כך שכל גורם נוסף שינסה לתפוס את מקומו בקבלת ההחלטות יעורר בעיקר בלאגנים.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי MaccabiTA » 03 ינואר 2012, 20:41

חנו'ש כתב:
MaccabiTA כתב:
חנו'ש כתב:

הבעיה היא שמכבי היא לא סתם עוד מועדון.
הבעלים האחרים, ואני מתכוונת בעיקר לשמעון ופדרמן, קנאים מאוד למעמדם כשליטי המועדון וקצת קשה להם להתפשר, כך שכל גורם נוסף שינסה לתפוס את מקומו בקבלת ההחלטות יעורר בעיקר בלאגנים.

הם אנשים מנוסים, עברו כבר את מקרה כץ כך שהם יודעים ממה להימנע ועכשיו הם יודעים שבשביל טובת הקבוצה הם יצטרכו להתפשר, אם הם היו עד כדי כך נעולים הם לא היו פותחים במו"מ הזה.
ינאי עדיין חי
סמל אישי של המשתמש
MaccabiTA

הודעהעל ידי Mta_atic » 03 ינואר 2012, 20:47

סוף סוף!

נראה לי שחלק מאנשים פה עדיין בטראומה מסיפור כץ, שלא בצדק (אסור לשכוח שמכבי הייתה אלופת אירופה בתקופתו, וחלק מזה נזקף לזכותו).

צירוף של בעלים נוסף לקבוצה הוא הפיתרון האידיאלי ביותר לשמירה על הקבוצה בטופ האירופי מבחינה תקציבית,
מה גם ש- 33% שליטה הם לא מה שיגרום לדחיקת רגלי האנשים החשובים באמת במכבי.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי חנו'ש » 03 ינואר 2012, 21:02

MaccabiTA כתב:הם אנשים מנוסים, עברו כבר את מקרה כץ כך שהם יודעים ממה להימנע ועכשיו הם יודעים שבשביל טובת הקבוצה הם יצטרכו להתפשר, אם הם היו עד כדי כך נעולים הם לא היו פותחים במו"מ הזה.

יכול להיות שאתה צודק, אבל אתה יודע איך זה איתם, כשזה מגיע למכבי לא תמיד ההיגיון וה-COMMON SENCE פועל אצלם.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי MTA2311 » 03 ינואר 2012, 21:28

אתם אומרים פה שלא קל למצוא ״ מישהו שישתוק״ או ״שיתערב כמה שפחות״ ואני לא מבין למה זה צריך להיות פאקטור בכלל. מכבי לא יוכלו לבנות על ניסים לנצח, בשביל להישאר בטופ אנחנו צריכים עוד כסף ואת זה גם פדרמן ושמעון יודעים, לא סתם הצטרפנו לאדריאטית השנה. במידה ויגיע בן אדם שמוכן לשים כסף ושמעון ופדרמן לא יקבלו אותו בגלל שהוא דעתן אז כנראה שטובת המועדון לאו דווקא נמצאת בראש מעיינם 
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי יוסי22 » 03 ינואר 2012, 21:37

הטראומה מכץ זה כי הוא פגע במכבי אנושות בתקופה שלפני העזיבה שלו עם האכלת הכלבלב מוואלה בידיעות שעוררו מהומה אחרי מהומה במועדון שהיה ידוע לאורך השנים בשמירה קנאית על הפרטיות שלו ופתאום בא נודניק הזוי ועורר מהומה אחרי מהומה .

אני בטח לא צריך להזכיר את הראיונות המגלומנים ואמרות השפר של מי שהיה בעלים במכבי לצד אנשים עם קלאסה שמתמחים בהתנהלות מול קהל.

מכבי פשוט לא יכולה להרשות לעצמו עוד טיפוס מסוגו כלומר כץ , גאיידמק , אגייאר ... אנשים עם כסף אבל מסובבים על כל הראש.
יוסי22

הודעהעל ידי MTA2311 » 03 ינואר 2012, 21:39

יוסי22 כתב:הטראומה מכץ זה כי הוא פגע במכבי אנושות בתקופה שלפני העזיבה שלו עם האכלת הכלבלב מוואלה בידיעות שעוררו מהומה אחרי מהומה במועדון שהיה ידוע לאורך השנים בשמירה קנאית על הפרטיות שלו ופתאום בא נודניק הזוי ועורר מהומה אחרי מהומה .

אני בטח לא צריך להזכיר את הראיונות המגלומנים ואמרות השפר של מי שהיה בעלים במכבי לצד אנשים עם קלאסה שמתמחים בהתנהלות מול קהל.

מכבי פשוט לא יכולה להרשות לעצמו עוד טיפוס מסוגו כלומר כץ , גאיידמק , אגייאר ... אנשים עם כסף אבל מסובבים על כל הראש.

לא ראיתי שגרינוולד פשט את הרגל מאז שכץ לא במועדון.. לא מעט פרטים הודלפו גם אחרי העזיבה שלו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MaccabiTA » 03 ינואר 2012, 21:41

יוסי22 כתב:הטראומה מכץ זה כי הוא פגע במכבי אנושות בתקופה שלפני העזיבה שלו עם האכלת הכלבלב מוואלה בידיעות שעוררו מהומה אחרי מהומה במועדון שהיה ידוע לאורך השנים בשמירה קנאית על הפרטיות שלו ופתאום בא נודניק הזוי ועורר מהומה אחרי מהומה .

מה קרה לך? הלוואי אגייאר יבוא! איתו נתמודד עם קבוצות ברמה של מילאן :laugh1
ינאי עדיין חי
סמל אישי של המשתמש
MaccabiTA

הודעהעל ידי jol9 » 03 ינואר 2012, 21:44

MTA2311 כתב:

לא ראיתי שגרינוולד פשט את הרגל מאז שכץ לא במועדון.. לא מעט פרטים הודלפו גם אחרי העזיבה שלו

בוא נגיד שעיקר הפרסומים שלו היום הם הבלוג שלו. בטח לא כתבה בשלושה חלקים מהסוג שפורסמה עם צילומים של חוזים.

אני חושב שכמו שאף אחד מאתנו לא היה רץ להכניס כל אחד עם כסף גדול, לביזנס שלו, אלא היה בודק את זה טוב טוב לפני, ככה לא צריך לצפות
שהבעלים הנוכחיים של מכבי יעשו את זה. גם אנחנו האוהדים צריכים לקוות שזה ייעשה בצורה נכונה ושקולה.

אבל אם המהלך הוא אמיתי, אז בהחלט הכיוון הוא לוותר על ליגה נוספת, ולהגדיל את התקציב (או לכל הפחות לא להקטין אותו) באופן הזה של צירוף בעלים נוסף.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 03 ינואר 2012, 21:55

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:

בוא נגיד שעיקר הפרסומים שלו היום הם הבלוג שלו. בטח לא כתבה בשלושה חלקים מהסוג שפורסמה עם צילומים של חוזים.

אני חושב שכמו שאף אחד מאתנו לא היה רץ להכניס כל אחד עם כסף גדול, לביזנס שלו, אלא היה בודק את זה טוב טוב לפני, ככה לא צריך לצפות
שהבעלים הנוכחיים של מכבי יעשו את זה. גם אנחנו האוהדים צריכים לקוות שזה ייעשה בצורה נכונה ושקולה.

אבל אם המהלך הוא אמיתי, אז בהחלט הכיוון הוא לוותר על ליגה נוספת, ולהגדיל את התקציב (או לכל הפחות לא להקטין אותו) באופן הזה של צירוף בעלים נוסף.

אם אני לא טועה הוא חשף את החוזה של מצ'באן, את הקטע שמכבי סגרה עם אידסון עוד לפני סוף העונה ואפילו השנה את הקטע עם פאפלוקאס. אבל עזוב, זה לא העניין..
ודאי שהם צריכים לבדוק טוב לפני שהם מצרפים עוד משקיע, אבל אני מקווה שהקריטריונים שלפיהם הם עושים את הבדיקה הם לא "בן אדם שקט, שלא יתערב לנו בהחלטות".. במידה וכן, זה רק ממשיך את ההתנהלות המגעילה של ההנהלה מהזמן האחרון עם הכנסת הילדים למערכת כאילו מכבי היא מדינה ערבית..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־105 אורחים