המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

אדריאטית: מכבי נגד נובו מסטו - שבת, 19:00, ספורט 5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אדריאטית: מכבי נגד נובו מסטו - שבת, 19:00, ספורט 5

הודעהעל ידי drorshra » 09 ינואר 2012, 17:38

misha כתב:
asafb96 כתב:
misha כתב:פחות מ5 זה יהיה מאוד בעייתי. אתה עדיין תצטרך רכז זר מוביל.

הלפרין הוא סוג של רכז. הוא מנהל משחק, ומוסר ברמה גבוה מאוד. הוא צריך לידו עוד גארד פעלתן שיודע לייצר נקודות, וליהיות דומיננטי. כמו שהיה ביינום. בתכלס, עזוב תפקיד מוגדר וכל הדברים האלה, לאנגפורד לא פחות "רכז" מביינום. לאנגפורד והלפרין נראים לי כמו אחלה צמד, ועל הספסל יהיו אוחיון, שאייר ובורשטיין. זה לא מצב אופטימלי, אבל אם זה מה שדרוש כדי לשמור את הבסיס של לאנגפורד-סופו-הנדריקס, לטעמי זה שווה את המחיר.אם מוסיפים לקוו האחורי הזה את לאנדסברג, פניני, בלו, אליהו, מאצ'בן, סופו והנדירקס, יש קבוצה בכלל בכלל לא רעה. אם יוכלו להביא עוד גארד זר בנוסף לכל אלא? WELCOME. אני אהיה מאוד מופתע לטובה אם זה יקרה

תלוי מה המטרות שלך. לדעתי זה לא מספיק. לאנגפורד בינתיים שיחק בסדר כשהיה בעמדה 1 אבל הוא 2. דבר אחד זה לתת לו לשחק שם מדי פעם (דבר שלא טבעי לו. הוא בעצמו אמר שהוא נאלץ ללמדו את התפקיד), דבר שני זה לשחק שם עונה שלמה פול טיים. הלפרין (אם נתעלם מזה שיש לו חוזה לעונה הבאה ולא בטוח בכלל שהוא יבוא) לאנדסברג בתור 2ו3 מובילים זה הימור, והגיבויים ב1-2 זה לא מספיק, בטח בהתחשב שבעונות האחרונות לנגפורד לא תמיד בריא. אני ממש לא רואה את מכבי הולכת על 4 זרים בקרוב. אני חושב שצריך לפחות 5 זרים, מתוכם רכז מוביל שזו העמדה הטבעית שלו.

עדיין 5 זרים זה לא 7 , ואם בליגה ישב רק שחקן אחד בחוץ פעם בשבוע זה לא כ"כ נורא.
drorshra

הודעהעל ידי asafb96 » 09 ינואר 2012, 17:40

misha כתב:
asafb96 כתב:
misha כתב:פחות מ5 זה יהיה מאוד בעייתי. אתה עדיין תצטרך רכז זר מוביל.

הלפרין הוא סוג של רכז. הוא מנהל משחק, ומוסר ברמה גבוה מאוד. הוא צריך לידו עוד גארד פעלתן שיודע לייצר נקודות, וליהיות דומיננטי. כמו שהיה ביינום. בתכלס, עזוב תפקיד מוגדר וכל הדברים האלה, לאנגפורד לא פחות "רכז" מביינום. לאנגפורד והלפרין נראים לי כמו אחלה צמד, ועל הספסל יהיו אוחיון, שאייר ובורשטיין. זה לא מצב אופטימלי, אבל אם זה מה שדרוש כדי לשמור את הבסיס של לאנגפורד-סופו-הנדריקס, לטעמי זה שווה את המחיר.אם מוסיפים לקוו האחורי הזה את לאנדסברג, פניני, בלו, אליהו, מאצ'בן, סופו והנדירקס, יש קבוצה בכלל בכלל לא רעה. אם יוכלו להביא עוד גארד זר בנוסף לכל אלא? WELCOME. אני אהיה מאוד מופתע לטובה אם זה יקרה

תלוי מה המטרות שלך. לדעתי זה לא מספיק. לאנגפורד בינתיים שיחק בסדר כשהיה בעמדה 1 אבל הוא 2. דבר אחד זה לתת לו לשחק שם מדי פעם (דבר שלא טבעי לו. הוא בעצמו אמר שהוא נאלץ ללמדו את התפקיד), דבר שני זה לשחק שם עונה שלמה פול טיים. הלפרין (אם נתעלם מזה שיש לו חוזה לעונה הבאה ולא בטוח בכלל שהוא יבוא) לאנדסברג בתור 2ו3 מובילים זה הימור, והגיבויים ב1-2 זה לא מספיק, בטח בהתחשב שבעונות האחרונות לנגפורד לא תמיד בריא. אני ממש לא רואה את מכבי הולכת על 4 זרים בקרוב. אני חושב שצריך לפחות 5 זרים, מתוכם רכז מוביל שזו העמדה הטבעית שלו.

אין פה תפקידים מוגדרים. זה לא שהלפרין הוא הSG, ולאנגפורד הוא הרכז. הלפרין לטעמי הוא רכז, עם כמה מגבלות שכולם יודעים עליהם, מה שמחייב לשים לידו גארד דומיננטי, לא משנה אם בהגדרה שלו הוא רכז, SG, או כל דבר. צריך לידו שחקן שיודע לייצר, שיכול להוביל כדור, וליהיות שחקן דומיננטי מאוד. לאנגפורד הוא כזה
לאנדסברג זה הימור מושכל שכזה. אני לא רואה מצב שהוא יהיה פחות טוב ממה שסמית' מראה לנו עד עכשיו, בטח שלא משהו משמעותי, וזה לא שהוא משחק לבד כ3, יש את פניני ובלו שיוכלו לגבות אותו, גם אם יהיה נפילה קטסטרופלית, ובנינו, עזוב שיחק רק בליגת קופל, כמה רע הוא כבר יכול ליהיות עם איך שהוא נראה?
אני אישית בהחלט הייתי רוצה לראות אולי עוד גארד זר בנוסף לזה, אני פשוט לא חושב שזה אפשרי במסגרת התקציבית, אם באמת רוצים לשמור על השלד כולו. שוב, אם זה אפשרי, ברור שזה עדיף, גם אם זה איזה "הימור" על שחקן צעיר

אני מאוד מעריך את הלפרין אבל הוא לא תחליף לרכז זר מוביל , הוא אף פעם לא עשה את זה ואין סיבה להפיל עליו את התיק הזה רק כדי להשתתף בליגת קופל העלובה.

צריך רכז זר מוביל , זה התפקשש השנה בגלל פארגו ומכבי הצליחה לצאת מזה יפה מאוד בזכות הכוח בקו הקידמי אבל זה לא מצב טיבעי ואין סיבה שיעשו את זה מלכתחילה בשנה הבאה .

אל תשכח שהתכנון לשנה הזו היה רכז זר (פארגו ) והלפרין ( מה שהיה נותן לנו קבוצה קטלנית אבל זה חלב שנשפך) , אני משער שזה גם התכנון לשנה הבאה .

בנוסף בעמדה 3 , כיום סמית מקבל את רוב הדקות בעמדה הזו וגם אם לא ישאירו אותו אני מאמין שיביאו שחקן במקומו .

ביינום-הלפרין, פארגו-הלפרין, לאנגפורד-הלפרין. אני לא רואה פה הבדל, בטח שלא משהו משמעותי. אם שאייר יקבל יותר דקות וימשיך בקוו השיפור שלו מהתקופה האחרונה, ויתחיל להראות לנו מה שעשה בדיוק, אוחיון ובורשטיין יתנו את שלהם ל5-10 דקות, וגם לאנדסברג שיכול לשחק 2 לצד פניני/בלו, זה לא מצב כל כך רע.
asafb96

הודעהעל ידי misha » 09 ינואר 2012, 17:45

לא יודע מה אפשר או אי אפשר במסגרת התקציב, לא נכנס לזה. אבל מבחינתי הלפרין לא רכז, הוא יכול לנהל את המשחק אבל הוא יותר טוב ליד מוביל כדור דומיננטי. הוא ולאנגפורד צריכים לשחק בעמדה 2 ליד זר מוביל. אני ממש לא חושב שזר אחד בעמדות 1-3 זה מספיק, בטח אם אתה חושב על זכייה ביורוליג.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי asafb96 » 09 ינואר 2012, 17:56

misha כתב:לא יודע מה אפשר או אי אפשר במסגרת התקציב, לא נכנס לזה. אבל מבחינתי הלפרין לא רכז, הוא יכול לנהל את המשחק אבל הוא יותר טוב ליד מוביל כדור דומיננטי. הוא ולאנגפורד צריכים לשחק בעמדה 2 ליד זר מוביל. אני ממש לא חושב שזר אחד בעמדות 1-3 זה מספיק, בטח אם אתה חושב על זכייה ביורוליג.

שוב, אני יחזור על העניין של הקדנציה הקודמת שלו, אני לא רואה כמה ביינום הוא "מוביל כדור דומיננטי", ו"רכז", יותר מלאנגפורד. הלפרין היה הרכז האמיתי בקבוצה הזאת. הבעיה שלו, זה שהוא לא תמיד יציב ובפוקוס, ולא תמיד מנהל משחק באופן יציב עם ביטחון לאורך משחק שלם, מה שמצריך רכז "טהור" מהספסל, כמו אוחיון (לא שהוא איזה שחקן יורוליג גדול, אבל מה שיש לו אי אפשר לקחת לו), וגארד דומיננטי כמו שאמרת לידו.
זה גם תלוי בשאייר. אם הבחור יתחיל להראות מה שהוא יודע, והוא יודע, שיחד עם לאנדסברג במידה ויראה את היכולת שהוא מראה היום, הם זרים לכל דבר ועניין
הבעיה כמו שאמרתי, זה התקציב. אי אפשר להתעלם מזה. אם לאנגפורד-סופו-הנדריקס נשארים, מן הסתם הם יקבלו שדרוג. הלפרין צפוי לעלות יותר מפאפאס, מאצ'בן יעלה הרבה יותר מג'יימס, ואני לא יודע אם ישאר עוד כסף לעוד גארד. שוב, כמו שאמרתי, אם כן, זה בהחלט יעזור
asafb96

הודעהעל ידי misha » 09 ינואר 2012, 18:19

בעונה ההיא היה לך את קאמינגס וביינום שההובילו את הכדור רוב הזמן והלפרין שיחק 2 - או שייצר מהם או שקלע. לאנגפורד הוא לא שחקן מסוגם, הוא סקורר. אף אחד מהם לא רכז טבעי ואני ממש לא רוצה עונה שלמה בלי רכז טבעי והסתמכות יתר על הלפרין היא בעייתית. כששייר יראה שהוא יכול להיות שחקן ברמה של זר אז ניקח אותו בחשבון ככזה, בינתיים הוא לא. לגבי תקציב- אנחנו לא יודעים מה יהיה התקציב בעונה הבאה ואולי בכלל יוסיפו עוד בעלים. גם מבחינת שחקנים זה עוד מוקדם כי המשך העונה יכול לשנות הרבה. אבל אני בטוח במאה אחוז שלא יהיו פה פחות מ5 זרים, לא במכבי של השנים האחרונות.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי asafb96 » 09 ינואר 2012, 19:28

misha כתב:בעונה ההיא היה לך את קאמינגס וביינום שההובילו את הכדור רוב הזמן והלפרין שיחק 2 - או שייצר מהם או שקלע. לאנגפורד הוא לא שחקן מסוגם, הוא סקורר. אף אחד מהם לא רכז טבעי ואני ממש לא רוצה עונה שלמה בלי רכז טבעי והסתמכות יתר על הלפרין היא בעייתית. כששייר יראה שהוא יכול להיות שחקן ברמה של זר אז ניקח אותו בחשבון ככזה, בינתיים הוא לא. לגבי תקציב- אנחנו לא יודעים מה יהיה התקציב בעונה הבאה ואולי בכלל יוסיפו עוד בעלים. גם מבחינת שחקנים זה עוד מוקדם כי המשך העונה יכול לשנות הרבה. אבל אני בטוח במאה אחוז שלא יהיו פה פחות מ5 זרים, לא במכבי של השנים האחרונות.

אוחיון ולאנגפורד שחקנים יותר טובים, ולא פחות רכזים, מקאמינגס וביינום לטעמי. לא חושב שיש איזה בעיה גדולה, אבל שום אני חוזר, אין ספק שלפחות כל עוד שאייר לא קיבל הזדמנות והוכיח את עצמו, עוד רכז זר יוכל לעזור
כמו שאמרת, זה מאוד מוקדם לשפוט. הרבה דברים יכולים להשתנות, והלפרין עוד חתום על חוזה ברוסיה.. קודם נשאיר פה את לאנגפורד, סופו והנדריקס, ונביא את הלפרין, אחרי זה נשבור את הראש..
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 09 ינואר 2012, 19:56

אסף,
שנה הבאה חייבים רכז זר מוביל!!
כל הקומבינות שאתה מציע זה משהו שעושים רק במידה ואין ברירה וקרה משהו לא צפוי שמחייב קומבינות שכאלה.
לא בונים מלכתחילה קבוצה ללא רכז מוביל!!
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי asafb96 » 09 ינואר 2012, 20:54

חנו'ש כתב:אסף,
שנה הבאה חייבים רכז זר מוביל!!
כל הקומבינות שאתה מציע זה משהו שעושים רק במידה ואין ברירה וקרה משהו לא צפוי שמחייב קומבינות שכאלה.
לא בונים מלכתחילה קבוצה ללא רכז מוביל!!

שוב, לא נראה לי מבינים אותי..
מה שאני אומר, זה שברור שרכז זר מאוד חשוב ויכול מאוד לעזור, אבל מכבי צריכה לשמור על הבסיס, ואני לא חושב שמכבי תוכל לשמור על הבסיס הזה ולהביא עוד רכז מוביל ברמה.. מקווה שכן כמובן, אבל אני אומר בפה מלא שאני מעדיף קוו אחורי של לאנגפורד, הלפרין, אוחיון, שאייר ובורשטיין, בלי לחשוב פעמיים, על אחד כזה שבו יש רכז מוביל, אבל ששוב מפרקים את החבילה ובונים מחדש
אם מכבי תוכל לשמור את כל הבסיס, וישאר לה כסף (ואני מדבר על כסף כסף- לא 100-200 אלף דולר בשביל להביא בוגר מכללה סטייל פוט, כי אני לא רואה רכז שיבוא בכסף הזה ויהיה טוב יותר מאוחיון או שאייר), מצוין.
מה שהתחיל בכלל את כל הדיון הזה, זה מספר הזרים שיהיו, ומה שאת ומישה אומרים, לא נוגד את מה שאני אומר. אין שום סיבה שמכבי לא תוכל להסתדר עם 4-5 זרים.
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 09 ינואר 2012, 21:08

אם צריך יהיה לוותר על אוחיון, שאייר ובורשטיין בשביל להשיג כסף לרכז טוב, אני אהיה מוכנה לזה בלי להסס.
לוותר על רכז טוב רק בשביל לשמור עליהם??
אני יותר מאשמח אם לאנגפורד יישאר, אבל אם יהיה מדובר פה על סכומים שלא ישאירו למכבי כלום מלבד אלון שטיין, אז עדיף יהיה להיפרד ממנו ולחפש שחקן זול יותר.

רכז טוב זה דבר קריטי לקבוצה ששואפת רחוק, אפילו אם צריך לוותר על דברים אחרים בשביל זה.
אני תמיד בעד המשכיות ויציבות, אבל לא צריך לשמר בכל מחיר בנייה לא טובה כמו שהיתה לנו הקיץ בעמדה הזו.

אגב, אין לי בעיה עם 5 זרים שנה הבאה במידה והלפרין אכן חוזר.
3 זרים בקו הקדמי + 2 בקו האחורי.
אבל אם הלפרין לא יחזור אז נהיה חייבים זר נוסף להחליף אותו, כי אין עוד גארד ישראלי ברמה שלו.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי יוסי22 » 09 ינואר 2012, 21:08

נדמה לי שחנוש טוענת את מה שאני ומישה אומרים שרכז מוביל זה מאסט לא פחות משום דבר , גם הנדריקס ומאצ'באן שהם בעיני שחקנים נפלאים לא צריכים לבוא ע"ח רכז מוביל .

אני גם לא חושב שלמכבי יש איזושהי בעיה כלכלית עם זה ועובדתית מכבי עמדה להחתים שחקן בעמדה הזו במיליון דולר בנוסף להלפרין הבעיה עם לאנגפורד היתה כי מכבי שמה כבר כסף על פאפלוקאס ופארמר היה במצב לא ברור אבל עקרונית מכבי יכולה להחזיק רכז זר מוביל בנוסף להלפרין , קו אחורי כזה הוא קו אחורי מעולה יחד עם הקו הקידמי אפשר לחשוב רחוק.

ככה ש-5 זרים זה חובה , השאלה היא על הזר ה-6 ופה השאלה אם רוצים לתת את עמדה 3 ביורוליג לפניני ולאנדסברג , התשובה שלי היא לא אבל מעניין מה השאר חושבים.
יוסי22

הודעהעל ידי יוסי22 » 09 ינואר 2012, 21:09

חנו'ש כתב:אם צריך יהיה לוותר על אוחיון, שאייר ובורשטיין בשביל להשיג כסף לרכז טוב, אני אהיה מוכנה לזה בלי להסס.
אני יותר מאשמח אם לאנגפורד יישאר, אבל אם יהיה מדובר פה על סכומים שלא ישאירו למכבי כלום מלבד אלון שטיין, אז עדיף יהיה להיפרד ממנו ולחפש שחקן זול יותר.

רכז טוב זה דבר קריטי לקבוצה ששואפת רחוק, אפילו אם צריך לוותר על דברים אחרים בשביל זה.
אני תמיד בעד המשכיות ויציבות, אבל לא צריך לשמר בכל מחיר בנייה לא טובה כמו שהיתה לנו הקיץ בעמדה הזו.

הספקתי לדברר אותך לפני שראיתי שהגבת...
יוסי22

הודעהעל ידי חנו'ש » 09 ינואר 2012, 21:16

יוסי22 כתב:
חנו'ש כתב:אם צריך יהיה לוותר על אוחיון, שאייר ובורשטיין בשביל להשיג כסף לרכז טוב, אני אהיה מוכנה לזה בלי להסס.

הספקתי לדברר אותך לפני שראיתי שהגבת...

זה בסדר, דיבררת אותי מעולה, אתה יכול להיות הדובר שלי אם בא לך... :bigsmile2

שחקן כמו לאנגפורד יכול בהחלט להיות טוב גם בעמדה 3 כאשר הלפרין מכסה את עמדה 2, כך שלא נראה לי שאמורה להיות בעיה בעמדה 3.
הצורך בזר שישי יבוא רק במידה והלפרין לא יחזור.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי asafb96 » 09 ינואר 2012, 21:16

זה נחמד בתאוריה, אבל אוחיון, שאייר ובורשטיין, כולם חתומים גם לעונה הבאה. כדי לשחרר אותם צריך לשלם פיצוי, ואם משחררים את כולם תמורת רכז, נישאר עם 3 שחקנים בלבד בעמדות 1-2. אם חס וחלילה אחד נפצע?
חשוב מאוד להשאיר את לאנגפורד. אני באמת לא רואה שחקן יותר טוב ממנו שבמסגרת התקציב, מכבי תוכל להביא בקיץ. בין אם רכז, ובין אם קלעי. אני מעדיף "SG" כמו לאנגפורד, שלא יכול לרכז, לצד הלפרין, מאשר איזה וויז'ניאבסקי, קאמינגס, או כל שחקן זול אחר, שיחשב ל"רכז".
אגב, יכול ליהיות שאם באמת מכבי תיהיה בבעיה כספית לשמור על הכל, אפשר להחתים את פרקינס אולי כזר ה5. נראה איך ישתלב.. מקסימום מחתימים אותו לחוזה ל3-4 חודשים, עם אופציה עד לסוף השנה אם הוא חוזר לעצמו. אם לא, אפשר להביא זר אחר.
אבל באמת שהכל יכול להשתנות, ואנחנו מדברים פה לאוויר. מספיק שלאנגפורד חותם במקום אחר, אחד הגבוהים פתאום יקבל חוזה ענק ויעזוב, הלפרין לא יוכל להשתחרר מהחוזה, שאייר יתחיל להתעורר, ועוד 100 דברים שיכולים לשנות הכל...
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 09 ינואר 2012, 21:24

asafb96 כתב:

זה נחמד בתאוריה, אבל אוחיון, שאייר ובורשטיין, כולם חתומים גם לעונה הבאה. כדי לשחרר אותם צריך לשלם פיצוי, ואם משחררים את כולם תמורת רכז, נישאר עם 3 שחקנים בלבד בעמדות 1-2. אם חס וחלילה אחד נפצע?
חשוב מאוד להשאיר את לאנגפורד. אני באמת לא רואה שחקן יותר טוב ממנו שבמסגרת התקציב, מכבי תוכל להביא בקיץ. בין אם רכז, ובין אם קלעי. אני מעדיף "SG" כמו לאנגפורד, שלא יכול לרכז, לצד הלפרין, מאשר איזה וויז'ניאבסקי, קאמינגס, או כל שחקן זול אחר, שיחשב ל"רכז".
אגב, יכול ליהיות שאם באמת מכבי תיהיה בבעיה כספית לשמור על הכל, אפשר להחתים את פרקינס אולי כזר ה5. נראה איך ישתלב.. מקסימום מחתימים אותו לחוזה ל3-4 חודשים, עם אופציה עד לסוף השנה אם הוא חוזר לעצמו. אם לא, אפשר להביא זר אחר.
אבל באמת שהכל יכול להשתנות, ואנחנו מדברים פה לאוויר. מספיק שלאנגפורד חותם במקום אחר, אחד הגבוהים פתאום יקבל חוזה ענק ויעזוב, הלפרין לא יוכל להשתחרר מהחוזה, שאייר יתחיל להתעורר, ועוד 100 דברים שיכולים לשנות הכל...

דיברתי בתיאוריה, אני לא אוהבת לעשות חשבונות של מי שווה כמה.
רק התכוונתי שאני מעדיפה לעשות וויתורים במקומות מסוימים (ולא התכוונתי למקומות כמו סופו...)בשביל רכז מוביל, וכשאני אומרת רכז מוביל אני לא מתכוונת לוויז או קאמינגס.
יותר בכיוון של פארגו....
ואם מכבי היתה מוכנה לשלם לפארגו סכום גבוה מאוד, זה בדיוק מה שאני מצפה מהם לעשות בקיץ תמורת שחקן שכמובן יהיה שווה את הסכומים הללו.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי asafb96 » 09 ינואר 2012, 21:41

חנו'ש כתב:
asafb96 כתב:

דיברתי בתיאוריה, אני לא אוהבת לעשות חשבונות של מי שווה כמה.
רק התכוונתי שאני מעדיפה לעשות וויתורים במקומות מסוימים (ולא התכוונתי למקומות כמו סופו...)בשביל רכז מוביל, וכשאני אומרת רכז מוביל אני לא מתכוונת לוויז או קאמינגס.
יותר בכיוון של פארגו....
ואם מכבי היתה מוכנה לשלם לפארגו סכום גבוה מאוד, זה בדיוק מה שאני מצפה מהם לעשות בקיץ תמורת שחקן שכמובן יהיה שווה את הסכומים הללו.

תראי, ממה שאני יודע, הוארטס, דיאמנטידיס, מקאלב, תאודוסיץ', שבד וקלאטאס, סגורים ונעולים בקבוצות שלהם. חוץ מהם, באמת שאני לא רואה הרבה שחקנים שמכבי יכולה להביא, ויהיו חופשיים בקיץ. היחיד שעולה לי בראש, הוא אוקיץ', שגם אותו קצת קשה לראות את מכבי מביאים. שוק הרכזים די מת, וכמעט כל רכז שמכבי תוכל להביא, פשוט יהיה פחות טוב מלאנגפורד, אלא אם זה יהיה שחקן צעיר שיהיה בינגו כמו פארגו.
לטעמי מכבי חייבת לעשות מאמץ עכשיו להחתים את לאנגפורד, בלי לחשוב מה יהיה בקיץ, כי אנחנו נמצא את עצמו עם רכז סוג ז', ולאנגפורד שברח לנו מהידיים..
צריך לעשות כרגע את כל המאמצים להשאיר את סופו-הנדריקס-לאנגפורד. אם ישאר כסף בקיץ? אחלה. אבל קודם כל לדאוג להשאיר את הבסיס, כי לא מן הנמנע שנחפש בכח רכז, ובסוף לא יהיה כסף ללאנגפורד, שהוא שחקן סופר איכותי, והרבה יותר טוב אול מכל הגארדים שיהיו בשוק בקיץ, ונישאר עם רכז זול שלמרות שבמקצועו הוא רכז, יתרום חצי מלאנגפורד בתכלס
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 09 ינואר 2012, 21:46

asafb96 כתב:תראי, ממה שאני יודע, הוארטס, דיאמנטידיס, מקאלב, תאודוסיץ', שבד וקלאטאס, סגורים ונעולים בקבוצות שלהם. חוץ מהם, באמת שאני לא רואה הרבה שחקנים שמכבי יכולה להביא, ויהיו חופשיים בקיץ. היחיד שעולה לי בראש, הוא אוקיץ', שגם אותו קצת קשה לראות את מכבי מביאים. שוק הרכזים די מת, וכמעט כל רכז שמכבי תוכל להביא, פשוט יהיה פחות טוב מלאנגפורד, אלא אם זה יהיה שחקן צעיר שיהיה בינגו כמו פארגו.
לטעמי מכבי חייבת לעשות מאמץ עכשיו להחתים את לאנגפורד, בלי לחשוב מה יהיה בקיץ, כי אנחנו נמצא את עצמו עם רכז סוג ז', ולאנגפורד שברח לנו מהידיים..
צריך לעשות כרגע את כל המאמצים להשאיר את סופו-הנדריקס-לאנגפורד. אם ישאר כסף בקיץ? אחלה. אבל קודם כל לדאוג להשאיר את הבסיס, כי לא מן הנמנע שנחפש בכח רכז, ובסוף לא יהיה כסף ללאנגפורד, שהוא שחקן סופר איכותי, והרבה יותר טוב אול מכל הגארדים שיהיו בשוק בקיץ, ונישאר עם רכז זול שלמרות שבמקצועו הוא רכז, יתרום חצי מלאנגפורד בתכלס

סבבה, מסכימה.
שינסו עכשיו להשאיר את השלישייה הזו, אבל בתקווה שיצליחו, זה לא יפתור אותם בקיץ מלעשות כל שביכולתם למצוא רכז ראוי, ושלא יתחילו לספר לנו סיפורים שלא נשאר כסף בקופה בשביל זה.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־125 אורחים