המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד באסקוניה, 16 באפריל, שלישי, 20:00

אדריאטית: מכבי נגד נובו מסטו - שבת, 19:00, ספורט 5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אדריאטית: מכבי נגד נובו מסטו - שבת, 19:00, ספורט 5

הודעהעל ידי MaccabiTA » 07 ינואר 2012, 20:23

פאפאלוקאס התעורר בזמן. נכון שלאשקו ונובו-מסטו זה לא ברצלונה אבל הוא נראה טוב ונראה מוכן לטופ 16, נקווה שבלאט יגדיל את החלק שלו ברוטציה על חשבון אוחיון.
ינאי עדיין חי
סמל אישי של המשתמש
MaccabiTA

הודעהעל ידי felix_r » 07 ינואר 2012, 20:34

Holiday_Armadillo כתב:
felix_r כתב:
Holiday_Armadillo כתב:חוץ מסמית' ומאלט אף אחד לא קלע בדאבל-פיגרס..מעצבן..
ואל תתחילו לי עם הנאומים של ''מה? כל משחק חייבים לשחק הכי טוב שיש? זה טבעי שיהיו משחקים פחות טובים''..אני יודעת,אני לא מבקשת את הראש של אף אחד פה..זה פשוט מעצבן זה הכל..

את צודקת. רוב השחקנים גילו כושר לא טוב במיוחד: סופו, אוחיון והנדריקס.

מאלט היה בסדר, במיוחד במחצית השניה, בה הוא הראה גם הגנה טובה מאוד (כנראה אצלו זה שאלה של רצון ולא של כשרון).
אבל לפי מה שאני רואה, מבין הזוג לאנגפורד + מאלט, דווקא ללאנגפורד יש סיכוי טוב יותר להפוך לרכז תחת הדרכה צמודה של בלאט.

בלאט אמר שההגנה הטובה שלו זה תוצאה ישירה של פחות דקות מאשר בשרלרואה..שזה בהחלט הגיוני..

כן, אבל בתחילת המשחק הוא לא שמר טוב. לעומת זאת אחרי ההפסקה הוא עלה כאילו בלאט העיר לו במיוחד.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי LIAV10 » 07 ינואר 2012, 20:37

Holiday_Armadillo כתב:
felix_r כתב:
ואל תתחילו לי עם הנאומים של ''מה? כל משחק חייבים לשחק הכי טוב שיש? זה טבעי שיהיו משחקים פחות טובים''..אני יודעת,אני לא מבקשת את הראש של אף אחד פה..זה פשוט מעצבן זה הכל..

מאלט היה בסדר, במיוחד במחצית השניה, בה הוא הראה גם הגנה טובה מאוד (כנראה אצלו זה שאלה של רצון ולא של כשרון).
אבל לפי מה שאני רואה, מבין הזוג לאנגפורד + מאלט, דווקא ללאנגפורד יש סיכוי טוב יותר להפוך לרכז תחת הדרכה צמודה של בלאט.

בלאט אמר שההגנה הטובה שלו זה תוצאה ישירה של פחות דקות מאשר בשרלרואה..שזה בהחלט הגיוני..

אם כבר מדברים על ההגנה שלו, הוא מזכיר לי את שארפ של לפני 3 שנים, קרצייה אמיתית, נדבק לגופייה של השחקן..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי jol9 » 07 ינואר 2012, 20:49

LIAV10 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
felix_r כתב:

אם כבר מדברים על ההגנה שלו, הוא מזכיר לי את שארפ של לפני 3 שנים, קרצייה אמיתית, נדבק לגופייה של השחקן..

בדיוק רציתי להגיד שמאלט יכול להיכנס לנישה של דרק. קלעי אבסולוטי משלוש, שומר טוב וקרצייתי ומדי פעם עוזר בניהול המשחק ובמסירות פנימה.
את הדברים האחרים שהיו לדרק, כנראה שלמאלט כבר לא יהיו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 ינואר 2012, 20:59

jol9 כתב:
LIAV10 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
felix_r כתב:

בדיוק רציתי להגיד שמאלט יכול להיכנס לנישה של דרק. קלעי אבסולוטי משלוש, שומר טוב וקרצייתי ומדי פעם עוזר בניהול המשחק ובמסירות פנימה.
את הדברים האחרים שהיו לדרק, כנראה שלמאלט כבר לא יהיו.

אני לא יודעת אם אתה יכול לקרוא לו ''קלעי אבסולוטי משלוש''..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי מיכאל הצהוב » 07 ינואר 2012, 21:02

נראה לי חמישיה כזאת " לאנגפור, מאלט, סמית, הנדריקס, סופו "
מחליפים ראשונים : " פאפס אליהו בלוטנטל שון ג'יימס "
מיכאל הצהוב

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 ינואר 2012, 21:18

LIAV10 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
felix_r כתב:

לא נראה לי!! :nono
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 07 ינואר 2012, 21:34

Holiday_Armadillo כתב:אני לא יודעת אם אתה יכול לקרוא לו ''קלעי אבסולוטי משלוש''..

אני גם לא. אני רק אומר שהוא יכול להיכנס לנישה הזאת.
אני אישית לא בטוח שהוא קלע פחות טוב מדרק. ההבדלים בינהם הם אחרים וכנראה מתנקזים בעיקר לעניין המנהיגות והווינריות, שאלה דברים שאותם יש לשארפ
כמו למעט מאוד שחקנים אחרים ששיחקו באירופה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 07 ינואר 2012, 21:38

גם דרק הוא לא קלעי אבסולוטי.. אנשים קצת נסחפו פה עם הקטע הזה.. ריי אלן, רג'י, נבארו,בלו וקארול להם אפשר לקרוא ככה.. קלעי אבסולוטי זה לא רק מישהו שיש לו אחוזים טובים, זה גם אחד שהתנועה שלו חלקה וזורמת ושהוא יכול לקלוע גם תוך כדי תנועה או תחת לחץ..
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 08 ינואר 2012, 03:02

MTA2311 כתב:גם דרק הוא לא קלעי אבסולוטי.. אנשים קצת נסחפו פה עם הקטע הזה.. ריי אלן, רג'י, נבארו,בלו וקארול להם אפשר לקרוא ככה.. קלעי אבסולוטי זה לא רק מישהו שיש לו אחוזים טובים, זה גם אחד שהתנועה שלו חלקה וזורמת ושהוא יכול לקלוע גם תוך כדי תנועה או תחת לחץ..

2.2 שניות?? לא מספיק ללחץ?
דריק שארפ קלעי יותר טוב ממאלט ואין מה להשוות בין נבארו לריי אלן זה ליגה אחרת
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי MTA2311 » 08 ינואר 2012, 03:10

JasonWilliams12 כתב:
MTA2311 כתב:גם דרק הוא לא קלעי אבסולוטי.. אנשים קצת נסחפו פה עם הקטע הזה.. ריי אלן, רג'י, נבארו,בלו וקארול להם אפשר לקרוא ככה.. קלעי אבסולוטי זה לא רק מישהו שיש לו אחוזים טובים, זה גם אחד שהתנועה שלו חלקה וזורמת ושהוא יכול לקלוע גם תוך כדי תנועה או תחת לחץ..

2.2 שניות?? לא מספיק ללחץ?
דריק שארפ קלעי יותר טוב ממאלט ואין מה להשוות בין נבארו לריי אלן זה ליגה אחרת

דרק קלעי מצויין, אבל הוא לא ברמה של מי שהזכרתי למעלה..
ברור שאי אפשר להשוות בין נבארו לריי אלן, נתתי דוגמאות גם מאירופה וגם מהנבא
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yzafrir » 08 ינואר 2012, 04:36

הדבר היחיד שאפשר להסיק משני המשחקים האחרונים זה שאי אפשר להסיק כלום .
שתי יריבות כלכך חלושת (במיוחד לאשקו ) פשוט יכולות להרדים את הקבוצה .....
הרי ברור שמה שהנדריקס וג'יימס עשו נגד הקבוצות האלו לא יחזור כלכך בקלות מול יריבות הטופ 16 וכך גם לגבי פאפאס....
זה נראה כאליו שחקנים בכושר טוב אבל זה הרבה יותר החולשה של היריבה...

מה שכן זה חלק מהדרך שהקבוצה צריכה לעשות כדי להיכנס לכושר באמת טוב ומול ז'אלגיריס אני מאמין שכבר יהיו יותר מוכנים ומפוקסים...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי er79 » 08 ינואר 2012, 04:42

אני יותר מוטרד כרגע מהפציעה הטורדנית בקרסולו של לנגפורד. גם סופו דידה עם קרח על הברך לחדר ההלבשה. העומס בשלוש המסגרות נותן את אותותיו, בדיוק בזמן הכי קריטי. אין לי בכלל ספק שעל אף ההתבטאויות של פדרמן ורקנאטי ג׳וניורס בתקשורת, בעונה הבאה מכבי לא תשחק באדריאטית.
er79

הודעהעל ידי yzafrir » 08 ינואר 2012, 04:55

er79 כתב:אני יותר מוטרד כרגע מהפציעה הטורדנית בקרסולו של לנגפורד. גם סופו דידה עם קרח על הברך לחדר ההלבשה. העומס בשלוש המסגרות נותן את אותותיו, בדיוק בזמן הכי קריטי. אין לי בכלל ספק שעל אף ההתבטאויות של פדרמן ורקנאטי ג׳וניורס בתקשורת, בעונה הבאה מכבי לא תשחק באדריאטית.

אלא אם כן חוק ארבעת הזרים ימשך...במקרה כזה אני מעדיף את האדריאטית גם כלכלית וגם מקצועית על הקופליג...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי er79 » 08 ינואר 2012, 05:16

עם חוק הזרים אני אסתדר, עם שחקנים מושבתים בגלל פציעות אני לא. האדריאטית פשוט מיותרת. חוץ מ- 2 מליון יורו לארנק של הבעלים קיבלנו מהליגה הזו רק חול וכולרה.
er79

הודעהעל ידי yzafrir » 08 ינואר 2012, 05:50

er79 כתב:עם חוק הזרים אני אסתדר, עם שחקנים מושבתים בגלל פציעות אני לא. האדריאטית פשוט מיותרת. חוץ מ- 2 מליון יורו לארנק של הבעלים קיבלנו מהליגה הזו רק חול וכולרה.

זה אומר שלפחות שני זרים שלנו ישארו מחוץ לסגל כל שבוע והקבוצה תצטרך לשחק עם כל מיני סגלים משונים בליגת קופל . לא בריא לשחקן לשחק פעם בשבוע ובטח שלא במצב שיש פגרת יורוליג ....
בכל מקרה אני התכוונתי שאני מעדיף שישחקו רק ביורוליג ובאדריאטית וינטשו את הקופליג....אם יחזרו לחוק הרוסי במקום אז אין לי בעיה שיעזבו את האדריאטית וישחקו בקופליג אבל במצב הקיים לשחק רק בקופליג וביורוליג זה נזק מקצועי גדול מאוד לקבוצה .
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי er79 » 08 ינואר 2012, 07:39

ראשית כל, לא בריא לשחקן לשחק פעם בשבוע, אבל גם לא בריא לשחקן לא להיות בריא.
שנית כל, שכח מנטישת הקופליג, אתה חייב לשחק שם כדי להשתתף ביורוליג. זאת ועוד, עד כמה שקופל מנסה להכשיל אותנו, זה הצביון שלנו, הליגה המקומית, לא יאה למועדון כמו מכבי תל אביב לא לנסות ולזכות בתואר אלוף המדינה, על אף המכשולים שניצבים בפנינו. אם צריך לוותר על ליגה, אני מעדיף לוותר על ליגה שמארגנת לנו נסיעות לחורים שכוחי אל ברחבי בוסניה. זה רק הורס את הבריאות כל השטויות הללו.
er79

הודעהעל ידי יוסי22 » 08 ינואר 2012, 08:18

מה זה קשור ללא להיות בריא ? המשחקים באדריאטית פוצעים שחקנים יותר מהמשחקים בליגה? אני גם לא רואה איך הפציעה של לאנגפורד שהגיע רק עכשיו קשורה לאדריאטית ואיך סופו ששיחק בשני מסגרות קשור לאדריאטית , אם תרד למספרים תראה שאף שחקן (אולי למעט סמית והוא לא מראה סימני עייפות) לא משחק קבוע ב-3 הליגות והדקות מחולקות יפה מאוד בין השחקנים .

מכבי לא יכולה להישאר בליגה עם 4 זרים כי זה אומר שקבוע נשחק עם קבוצה אחת ביום ראשון וקבוצה אחרת ביום חמישי , גם סגנון המשחק באדראיטית הרבה יותר קרוב ליורוליג מליגת הגמדים של קופל.

בנוסף זה נשמע לי קשקוש כל הקטע שמכבי חייבת לשחק בליגה , אני לא יודע מי המציא את זה אבל אין סיכוי שמישהו ביורוליג באמת לא יתן למכבי להמשיך ביורוליג רק כי היא עזבה את הבדיחה של קופל , להזכירך זו אותה ליגה שנתנה למכבי כרטיס חופשי להרבה שנים ואותה ליגה שבאה לקראת מכבי בכל בעיה אפשרית .

באותו ענין ביורוליג ובאדריאטית מכבדים את הקבוצה ובאים לקראתה היכן שרק ניתן , קופל לעומת זאת רק מחפש איפה לפגוע במכבי והקבוצה לא תוכל לחיות עם זה לאורך זמן.

וכל הקטע עם הציביון נחמד עד שכל הליגה חיה משנאה לקבוצה אחת ומניסיון להפיל אותה , נראה איך הם יסתדרו כשתהיה פה גם ליגה תת רמה וגם לא תהיה אפשרות לנצח את מכבי שזו תמצית הליגה פחות או יותר.
יוסי22

הודעהעל ידי Euro_Basket » 08 ינואר 2012, 09:29

er79 כתב:ראשית כל, לא בריא לשחקן לשחק פעם בשבוע, אבל גם לא בריא לשחקן לא להיות בריא.
שנית כל, שכח מנטישת הקופליג, אתה חייב לשחק שם כדי להשתתף ביורוליג. זאת ועוד, עד כמה שקופל מנסה להכשיל אותנו, זה הצביון שלנו, הליגה המקומית, לא יאה למועדון כמו מכבי תל אביב לא לנסות ולזכות בתואר אלוף המדינה, על אף המכשולים שניצבים בפנינו. אם צריך לוותר על ליגה, אני מעדיף לוותר על ליגה שמארגנת לנו נסיעות לחורים שכוחי אל ברחבי בוסניה. זה רק הורס את הבריאות כל השטויות הללו.

אתה בטוח שאין נציגות ביורוליג לאלופת הליגה האדריאטית?
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי yzafrir » 08 ינואר 2012, 09:50

חוקי היורוליג אומרים שהקבוצה חייבת לשחק בליגה המוכרת ליולב , הליגה האדריאטית היא כזאת . לעומת זאת ליגת ה-VTB לא מוכרת ע"י היולב ולכן הקבוצות המשתתפות בא משחקות גם כן ב-3 מסגרות .
הסיבה היחידה שאנחנו עדיין בקופליג היא הציונות של שמעון מיזרחי . שמעון עדיין לא השתחרר מהמושג הקבוצה של המדינה ולא הפנים עדיין שבמדינה יש את אוהדי מכבי ויש את שונאי מכבי וזה שהוא כביכול מנסה לשווק את מכבי כקבוצה של המדינה רק מעצים את השנאה הזאת .
לי אין שום שאיפות פטריוטיות ואין לי שום בעיה לעזוב את הליגה שרק מנסה לפגוע במכבי מקצועית (ובמובן מסויים גם כלכלית...)
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: yon1, מרסר ו־12 אורחים