המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

אדריאטית: מכבי נגד נובו מסטו - שבת, 19:00, ספורט 5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אדריאטית: מכבי נגד נובו מסטו - שבת, 19:00, ספורט 5

הודעהעל ידי er79 » 08 ינואר 2012, 11:41

יוסי, זה לא קשור שהפציעה של שחקן זה או אחר הייתה במשחק שלא קשור לאדריאטית. זה נדבך על נדבך. העומס על הגוף נותן את אותותיו. מדובר בשחקנים שלא היו מוכנים פיזית לשלושה משחקים בשבוע. באנ.בי.איי מוכנים ומיישמים את האינטנסיביות הזו שנים. וכשיש לך שחקן כבד כמו סופו, שמועד לפציעות, ולנגפורד, שבעונה שעברה היה מושבת בשל פציעה כמה חודשים - זה עוד יותר אקוטי. צפריר, אני זוכר איזו התבטאות של ג'ורדי בתחילת העונה שמכבי חייבת להישאר בליגה המקומית כדי להשתתף ביורוליג. זה דווח באתרי התקשורת דאז. צריך לבדוק את החוקיות הזו לעומק. ומה רע בזה ששמעון מזרחי ציוני? גם אני ואתה ציוניים. אני לא רואה סיבה להסיר השתתפותנו בליגה המקומית. אנחנו מייצגים את מדינת ישראל, בין אם נרצה ובין אם לאו. לא נעים לי להרגיש כמו שכיר חרב.
er79

הודעהעל ידי יוסי22 » 08 ינואר 2012, 12:21

er79 כתב:יוסי, זה לא קשור שהפציעה של שחקן זה או אחר הייתה במשחק שלא קשור לאדריאטית. זה נדבך על נדבך. העומס על הגוף נותן את אותותיו. מדובר בשחקנים שלא היו מוכנים פיזית לשלושה משחקים בשבוע. באנ.בי.איי מוכנים ומיישמים את האינטנסיביות הזו שנים. וכשיש לך שחקן כבד כמו סופו, שמועד לפציעות, ולנגפורד, שבעונה שעברה היה מושבת בשל פציעה כמה חודשים - זה עוד יותר אקוטי. צפריר, אני זוכר איזו התבטאות של ג'ורדי בתחילת העונה שמכבי חייבת להישאר בליגה המקומית כדי להשתתף ביורוליג. זה דווח באתרי התקשורת דאז. צריך לבדוק את החוקיות הזו לעומק. ומה רע בזה ששמעון מזרחי ציוני? גם אני ואתה ציוניים. אני לא רואה סיבה להסיר השתתפותנו בליגה המקומית. אנחנו מייצגים את מדינת ישראל, בין אם נרצה ובין אם לאו. לא נעים לי להרגיש כמו שכיר חרב.

אבל סופו משחק בשתי ליגות ולא בשלוש ככה שהבעיה שיש לו (ולא הייתי קורא לזה פציעה לפי מה שמדווח) בכלל לא קשורה ל-3 ליגות , לאנגפורד הגיע לא מזמן והוא לא שיחק יותר מידי עד עכשיו , בטח לא משחקים מאסיבים שזה משחקי יורוליג.

ככה שזה נחמד לבוא ולקשור הכול ולעשות סלט אבל אין קשר בין ה"פציעות" (זה נראה לי יותר יותר הזדמנות לנקות את השולחן לפני הטופ 16 מפציעות אמיתיות אבל שיהיה) להשתתפות ב-3 ליגות.

ומה קשור ציוני להשתתפות בליגה שחוץ מלירוק לך בפנים עשתה הכול כדי לגרום לך להבין שאתה לא רצוי כשמנגד יש ליגה טובה יותר (וזה בכלל לא נתון לוויכוח עם 2 קבוצות יורוליג ו 3-4 קבוצות יול"ב) שמכבדת אותך ובאה לקראתך.
יוסי22

הודעהעל ידי yzafrir » 08 ינואר 2012, 12:32

er79 , אתה מנסה בכוח לקשור את הפציעות של השחקנים האלו לעומס מה שלא כלכך מוכח ולא ממש קשור , הרי זה דיי ברור שהמשחקים הרבה יותר קלים לשחקנים מאשר אימונים .
גם אני חושב שאם חוק ארבעת הזרים שהוא הגורם נזק העיקרי לקבוצה , ימשיך גם עונה הבאה , אין טעם להמשיך בליגת קופל ועדיף לשחק באדריאטית וביורוליג . ואגב לא הייתה שום התבטאות של ג'ורדי בנושא הזה .

אין לי שום בעיה עם הציוניות של שמעון כל עוד זה לא מסב נזק מקצועי לקבוצה . אני כבר מזמן לא קונה את הסיפורים של הנזק התדמיתי בארץ אם מכבי לא תשחק בליגה . אם הקבוצה תצליח ביורוליג היא תזכה לאותו רייטינג גם אם לא תשחק בקופליג .
מה שכן אני בטוח שאחרי עונה כזאת לא רק שיבוטל חוק ארבעת הזרים , גם הפיינלפור או כל רעיון אחר לפגוע במכבי ימחק ....
אפשר לראות לפי כמות הצופים שמגיעים למשחקי האדריאטית שהיא הרבה יותר מעניית את הצופים מהקופליג , אגב באדריטית משחקות 3 קבוצות יורוליג ולא 2 .....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי er79 » 08 ינואר 2012, 12:36

ושוב אני אומר, בהחלט יש קשר לעומס של 3 המסגרות לפציעות. זכותך לחשוב שלא, אבל הפיזיולוגיה של כל אדם ואדם, לא מתוכננת כפי שאתה תופס אותה. הפעלת העומס על הגוף, על השרירים, על הגידים, על הרקמות, באה לידי ביטוי ככל שהעונה נכנסת לישורת המרכזיתאו האחרונה. אם שחקן נפצע במשחק ליגה, זה לא אומר שהטריגר לא היה בגלל עומס קודם, לרבות המסגרת האדריאטית. לגבי סופו המקרה קצת חריג, אני מסכים, אבל אם הייתי בלאט גם לא הייתי משתף אותו יותר מ-10 דקות באדריאטית. אנחנו משפילים כל קבוצה שם גם בלעדיו. וההנאה הכי גדולה שלי, בכל אופן, זה להניף את צלחת החומוס, סליחה האליפות, מול הפרצוף של אותו קופל שיורק עליה. זה הפטיש שלי, תהרוג אותי. אני מעדיף להיות אלוף ישראל ולא אלוף מזרח אירופה, אבל זה רק אני. ובהחלט הייתה התבטאות של ג'ורדי.
er79

הודעהעל ידי er79 » 08 ינואר 2012, 12:43

צפריר, זה בשבילך:

http://sports.walla.co.il/?w=/7/1818678
er79

הודעהעל ידי yzafrir » 08 ינואר 2012, 13:00

ברור שזו הנאה גדולה לראות את מכבי מניפה צלחת של ליגת קופל אבל זה הרבה יותר משפיל לראות את מכבי מפסידה את האליפות בגלל השיטה והחוקים נגדה מאשר לראות אותה נניח מפסידה את הגביע באדריאטית אחרי הפסד לקבוצת יורוליג....
ההתבטאות של ג'ורדי רומזת גם ששנה הבאה לא תיהיה למכבי בעיה לעזוב את הקופליג , מה שמחזק את הרצון שלי שיעשו כך במידה ולא ישונה חוק ארבעת הזרים . את החוק הרוסי אני דווקא אוהב כי הוא נותן הזדמנות אמיתית לישראלים לשחק ....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Lirca » 08 ינואר 2012, 13:38

ועוד יש דיבור על כך שרוצים שוב את מספר הזרים בטופס ל-3.
גם אני לא מבין למה לא השאירו את החוק הרוסי. כדי ש-4 זרים בלבד יירשמו בטופס משחק צריכים בכל קבוצה להיות 8 ישראלים נורמליים, סה"כ 88. אני בטוח שבליגה הזו אין אפילו 30 ישראלים ברמה סבירה מינוס. כמעט כולם הם או שחקני נוער או מהישראלים הזקנים (כמו גור פורת, עידו קוז'יקרו ומאיר אל תבכה טפירו) וגם הם לא מקבלים דקות משמעותיות.
עם החוק הרוסי 80 דקות מובטחות לישראלים. במצב החדש כל קבוצה יכולה לרשום 4 זרים שישחקו כמעט כל פעם 40 דקות (וזו לא באמת בעיה בשבילם כשהם משחקים רק פעם בשבוע ונותנים הכל באותו משחק).

אבל חבל על הדיבורים. גם אם יתקבל חוק ששחקני מכבי מתחילים את המשחק במינוס 10, שמעון לא יוותר על הליגה.
Lirca

הודעהעל ידי er79 » 08 ינואר 2012, 14:35

איפה בדיוק הבנת מההתבטאות של ג׳ורדי שלא תהיה בעיה להתנער מהקופליג? כנראה שאני לוקה בהבנת הנקרא.
er79

הודעהעל ידי jol9 » 08 ינואר 2012, 14:46

צפריר ויוסי,
אני חושב דווקא שהקשר בין פציעות להשתתפות בשלוש ליגות הוא אמיתי.
שחקני מכבי סובלים השנה מהמון פציעות קטנות. לא כאלה חלילה כמו של פרקינס בעונה שעברה, אלא כל מיני דברים קטנים.

העניין הזה לדעתי קשור גם לעומס אבל בעיקר לעייפות שנובעת מריבוי טיסות ומיעוט שינה.
לדעתי מכבי לא מתניידת באירופה, כמו שקבוצות NBA מתניידות בארה"ב. הם מבלים שעות בשדות תעופה ובמטוסים וחוטפים את כל הג'יפה של כל
הנוסעים החולים, מחליפים תנאי אקלים, לא ישנים כמו שצריך בגלל כל הטיסות, ובסופו של דבר העייפות המצטברת הזאת גורמת לפציעות.

בכלל, בלי קשר לליגה שלנו, באמת שאין סיבה מיוחדת לטוס בשתי טיסות לאיזה חור בבוסניה בשביל לשחק מול קבוצת מתנסים.
זה לא תורם למכבי כלום.
אני חושב שההנהלה שלנו צריכה להתחיל לחשוב על פתרון כבר עכשיו, ואני בטוח שהם עושים את זה.

עדיף בהרבה להשתתף באיזשהי ליגה ים תיכונית עם קבוצות יווניות, טורקיות ואיטלקיות, שנמצאות במרחק טיסה קצר.
ליגה כזאת לא קיימת, אבל כבר היו מגעים בנסיון להקים אותה, ואולי זה מאמץ שכדאי לחשוב עליו.

חוץ מזה בעונה הבאה צפוי להיות עומס משחקים גבוה יותר ביורוליג, מה שימנע כמעט בוודאות השתתפות ב-3 מסגרות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 08 ינואר 2012, 14:59

Jol, לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר. מסכים לחלוטין
er79

הודעהעל ידי חנו'ש » 08 ינואר 2012, 15:28

er79 כתב:ושוב אני אומר, בהחלט יש קשר לעומס של 3 המסגרות לפציעות. זכותך לחשוב שלא, אבל הפיזיולוגיה של כל אדם ואדם, לא מתוכננת כפי שאתה תופס אותה. הפעלת העומס על הגוף, על השרירים, על הגידים, על הרקמות, באה לידי ביטוי ככל שהעונה נכנסת לישורת המרכזיתאו האחרונה. אם שחקן נפצע במשחק ליגה, זה לא אומר שהטריגר לא היה בגלל עומס קודם, לרבות המסגרת האדריאטית. לגבי סופו המקרה קצת חריג, אני מסכים, אבל אם הייתי בלאט גם לא הייתי משתף אותו יותר מ-10 דקות באדריאטית. אנחנו משפילים כל קבוצה שם גם בלעדיו. וההנאה הכי גדולה שלי, בכל אופן, זה להניף את צלחת החומוס, סליחה האליפות, מול הפרצוף של אותו קופל שיורק עליה. זה הפטיש שלי, תהרוג אותי. אני מעדיף להיות אלוף ישראל ולא אלוף מזרח אירופה, אבל זה רק אני. ובהחלט הייתה התבטאות של ג'ורדי.

זה קצת יהיה לך קשה להיות כל אחד מהשניים כשאף אחת מהאליפויות הללו לא קיימות.
כל עוד יש שיטת גביע אין לאף אחד שום אפשרות להיות אלוף ישראל (או אלוף האדריאטית לצורך העניין).
אנחנו כן נוכל לשמוח כמובן בהנפת גביע קופל, אבל עדיין לא ברור לי מה החשיבות של זה גבוהה יותר מזו של גביע המדינה.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי אבי » 08 ינואר 2012, 15:59

אי אפשר ואסור בשום פנים ואופן לעזוב את האדריאטית.
אם מכבי עוזבת את האדריאטית ונשארת בליגה הישראלית (חו"ח)הגבלות הזרים בליגה הישראלית יגרמו למכבי או להחתים 6-7 זרים ולהושיב 2-3 מהם על הספסל במהלך משחקי הליגה הישראלית (זה בהנחה שמספר הזרים בליגה הישראלית ישאר על 4 ולא ירד) או לחילופין לשחק עם 4 זרים גם בליגה הישראלית וגם ביורוליג. מיותר לציין שמכבי עם 4 זרים ביורוליג תהפוך לסחבה של אירופה.

באדריאטית חייבים להשאר, ואת הליגה הישראלית יהיו חייבים לעזוב בעתיד.
באמת שאין שום טעם להשאר בליגה הישראלית, אף אחד גם ככה לא בא לראות את הזבל הזה...
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי asafb96 » 08 ינואר 2012, 16:07

אבי כתב:אי אפשר ואסור בשום פנים ואופן לעזוב את האדריאטית.
אם מכבי עוזבת את האדריאטית ונשארת בליגה הישראלית (חו"ח)הגבלות הזרים בליגה הישראלית יגרמו למכבי או להחתים 6-7 זרים ולהושיב 2-3 מהם על הספסל במהלך משחקי הליגה הישראלית (זה בהנחה שמספר הזרים בליגה הישראלית ישאר על 4 ולא ירד) או לחילופין לשחק עם 4 זרים גם בליגה הישראלית וגם ביורוליג. מיותר לציין שמכבי עם 4 זרים ביורוליג תהפוך לסחבה של אירופה.

באדריאטית חייבים להשאר, ואת הליגה הישראלית יהיו חייבים לעזוב בעתיד.
באמת שאין שום טעם להשאר בליגה הישראלית, אף אחד גם ככה לא בא לראות את הזבל הזה...

לא בטוח שמכבי לא תוכל להתסדר עם 4-5 זרים
3 בקוו הקדמי (בתקווה שזה יהיה סופו-הנדריקס-מאצ'בן), ועוד 1-2 בקוו האחורי, בתקווה שזה יהיה לאנגפורד, ואולי עוד איזה גארד
את השאר אפשר להשלים בישראלים, זה לא שכל הישראלים חלשים. אוחיון, שאייר, הלפרין, בורשטיין, לאנדסברג, פניני, בלו וליאור, יכולים ליצור שלד ישראלי טוב, שכאמור אם מחזקים אותו ב4-5 זרים טובים, ולא 6-7 שמתוכם 3-4 ברמה והשאר בינוניים, אפשר להסתדר
העניין הוא, שיכול ליהיות שזה עוד ירד ל3 זרים, והאדריאטית מכניסה למכבי יותר כסף, נותנת כאמור יותר כבוד וריספקט במקום שנאה וקנאה, ועדיפה מבחינת הרמה (קבוצות הצמרת, לא הפחים כמו לאשקו, שגם הם לא נופלים מבני השרון וכל אלה..), ככה שהעניין הוא די מורכב, וצריך לבחון את זה לעומק. אסור למהר לקבל החלטה איזה ליגה לעזוב, אבל מה שברור, זה שעל אחת מהן צריך לוותר
asafb96

הודעהעל ידי יוסי22 » 08 ינואר 2012, 19:22

מהרשימה שהזכרת אוחיון ובורשטיין בהחלט עונים על ההגדרה של חלשים , שאייר טעון הוכחה והלפרין עוד לא חתם ואף אחד לא מבטיח שיחתום .
במצב הנוכחי מכבי צריכה 6 זרים בשביל ביורוליג ה-3 שהזכרת בקידמי , לאנגפורד סמית ורכז מוביל באחורי .

אם הלפרין חותם זה אולי מפחית קצת את הצורך אבל עדין בעייתי כי לאנגפורד חשוב , סמית או מישהו במקומו וכמובן רכז זר כדי לא להיות תלוי
באוחיון במשחקים חשובים.
יוסי22

הודעהעל ידי yzafrir » 09 ינואר 2012, 04:55

מכבי לא יכולה להרשות לעצמה מקצועית לשחק ביורוליג ובליגת קופל כאשר 2-3 זרים ישבו בצד . גם לבנות קבוצה שמבוססת על 4-5 זרים טובים זה אגדה . בתקציבים שמכבי מדברת היא לא יכולה להביא זרים "טובים" שהמחיר שלהם הוא לפחות 1.5 מליון יורו נטו וגם זה לא מבטיח לך שהם יצליחו פה . 5 זרים זה המינימום שמכבי יכולה להסתדר וגם זה די בלחץ לדעתי...בשביל ממש להיות קבוצת יורוליג חזקה שתיהיה מעומדת לפיינל פור צריך 6 זרים פחות...

79 , ג'ורדי אומר שלגבי שנה הבאה אפשר לדבר ושהחוק תופס לעונה הזאת ....היולב זה אירגון פרטי ואפשר לשנות בו הרבה דברים כך שאני בטוח שהסיבה שמכבי משחקת בקופליג לא קשורה לדבריו של ג'ורדי . זה רק בגלל מניעי הציונות של שמעון מיזרחי
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 09 ינואר 2012, 16:04

yzafrir כתב:מכבי לא יכולה להרשות לעצמה מקצועית לשחק ביורוליג ובליגת קופל כאשר 2-3 זרים ישבו בצד . גם לבנות קבוצה שמבוססת על 4-5 זרים טובים זה אגדה . בתקציבים שמכבי מדברת היא לא יכולה להביא זרים "טובים" שהמחיר שלהם הוא לפחות 1.5 מליון יורו נטו וגם זה לא מבטיח לך שהם יצליחו פה . 5 זרים זה המינימום שמכבי יכולה להסתדר וגם זה די בלחץ לדעתי...בשביל ממש להיות קבוצת יורוליג חזקה שתיהיה מעומדת לפיינל פור צריך 6 זרים פחות...

79 , ג'ורדי אומר שלגבי שנה הבאה אפשר לדבר ושהחוק תופס לעונה הזאת ....היולב זה אירגון פרטי ואפשר לשנות בו הרבה דברים כך שאני בטוח שהסיבה שמכבי משחקת בקופליג לא קשורה לדבריו של ג'ורדי . זה רק בגלל מניעי הציונות של שמעון מיזרחי

למה אי אפשר? לא כל "זר טוב", הוא עולה 1.5 מיליון יורו, ולראיה לאנגפורד, הנדריקס, מאצ'בן וסופו, שהם 4 זרים יוצאים מהכלל, שאף אחד מהם לא עולה 1.5 מיליון דולר, והם גם לא קרובים לזה. אם הם נשארים, באמת שאני לא רואה שום בעיה להסתדר רק איתם. אולי אולי להביא עוד אחד כגיבוי, אבל גם זה לא חובה (בהנחה שלאנדסברג והלפרין חותמים..)
asafb96

הודעהעל ידי misha » 09 ינואר 2012, 16:53

פחות מ5 זה יהיה מאוד בעייתי. אתה עדיין תצטרך רכז זר מוביל.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי asafb96 » 09 ינואר 2012, 17:06

misha כתב:פחות מ5 זה יהיה מאוד בעייתי. אתה עדיין תצטרך רכז זר מוביל.

הלפרין הוא סוג של רכז. הוא מנהל משחק, ומוסר ברמה גבוה מאוד. הוא צריך לידו עוד גארד פעלתן שיודע לייצר נקודות, וליהיות דומיננטי. כמו שהיה ביינום. בתכלס, עזוב תפקיד מוגדר וכל הדברים האלה, לאנגפורד לא פחות "רכז" מביינום. לאנגפורד והלפרין נראים לי כמו אחלה צמד, ועל הספסל יהיו אוחיון, שאייר ובורשטיין. זה לא מצב אופטימלי, אבל אם זה מה שדרוש כדי לשמור את הבסיס של לאנגפורד-סופו-הנדריקס, לטעמי זה שווה את המחיר.אם מוסיפים לקוו האחורי הזה את לאנדסברג, פניני, בלו, אליהו, מאצ'בן, סופו והנדירקס, יש קבוצה בכלל בכלל לא רעה. אם יוכלו להביא עוד גארד זר בנוסף לכל אלא? WELCOME. אני אהיה מאוד מופתע לטובה אם זה יקרה
asafb96

הודעהעל ידי יוסי22 » 09 ינואר 2012, 17:16

אני מאוד מעריך את הלפרין אבל הוא לא תחליף לרכז זר מוביל , הוא אף פעם לא עשה את זה ואין סיבה להפיל עליו את התיק הזה רק כדי להשתתף בליגת קופל העלובה.

צריך רכז זר מוביל , זה התפקשש השנה בגלל פארגו ומכבי הצליחה לצאת מזה יפה מאוד בזכות הכוח בקו הקידמי אבל זה לא מצב טיבעי ואין סיבה שיעשו את זה מלכתחילה בשנה הבאה .

אל תשכח שהתכנון לשנה הזו היה רכז זר (פארגו ) והלפרין ( מה שהיה נותן לנו קבוצה קטלנית אבל זה חלב שנשפך) , אני משער שזה גם התכנון לשנה הבאה .

בנוסף בעמדה 3 , כיום סמית מקבל את רוב הדקות בעמדה הזו וגם אם לא ישאירו אותו אני מאמין שיביאו שחקן במקומו .
יוסי22

הודעהעל ידי misha » 09 ינואר 2012, 17:23

asafb96 כתב:
misha כתב:פחות מ5 זה יהיה מאוד בעייתי. אתה עדיין תצטרך רכז זר מוביל.

הלפרין הוא סוג של רכז. הוא מנהל משחק, ומוסר ברמה גבוה מאוד. הוא צריך לידו עוד גארד פעלתן שיודע לייצר נקודות, וליהיות דומיננטי. כמו שהיה ביינום. בתכלס, עזוב תפקיד מוגדר וכל הדברים האלה, לאנגפורד לא פחות "רכז" מביינום. לאנגפורד והלפרין נראים לי כמו אחלה צמד, ועל הספסל יהיו אוחיון, שאייר ובורשטיין. זה לא מצב אופטימלי, אבל אם זה מה שדרוש כדי לשמור את הבסיס של לאנגפורד-סופו-הנדריקס, לטעמי זה שווה את המחיר.אם מוסיפים לקוו האחורי הזה את לאנדסברג, פניני, בלו, אליהו, מאצ'בן, סופו והנדירקס, יש קבוצה בכלל בכלל לא רעה. אם יוכלו להביא עוד גארד זר בנוסף לכל אלא? WELCOME. אני אהיה מאוד מופתע לטובה אם זה יקרה

תלוי מה המטרות שלך. לדעתי זה לא מספיק. לאנגפורד בינתיים שיחק בסדר כשהיה בעמדה 1 אבל הוא 2. דבר אחד זה לתת לו לשחק שם מדי פעם (דבר שלא טבעי לו. הוא בעצמו אמר שהוא נאלץ ללמדו את התפקיד), דבר שני זה לשחק שם עונה שלמה פול טיים. הלפרין (אם נתעלם מזה שיש לו חוזה לעונה הבאה ולא בטוח בכלל שהוא יבוא) לאנדסברג בתור 2ו3 מובילים זה הימור, והגיבויים ב1-2 זה לא מספיק, בטח בהתחשב שבעונות האחרונות לנגפורד לא תמיד בריא. אני ממש לא רואה את מכבי הולכת על 4 זרים בקרוב. אני חושב שצריך לפחות 5 זרים, מתוכם רכז מוביל שזו העמדה הטבעית שלו.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Thorin ו־150 אורחים