המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

לא לפרוש מהליגה !

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

לא לפרוש מהליגה !

הודעהעל ידי yellowaura » 24 אפריל 2011, 11:53

אני ממש לא יודע למה יוצרים בפורום קמפיין לעזוב את הליגה.
יש לי תחושה שראשי מכבי והאוהדים לא מעריכים מספיק את הליגה הישראלית ואת חשיבותה... סוג של התנפחות מעבר לפרופורציות בזכות ההישגים היפים
ועיתונאים כדוגמת רון קופמן שדווקא בתכנית שלו "מתמסרים" הופך לפודל ונוטה ללקק למרואיינים שלו ולנפח להם את האגו.

אז במה בדיוק הליגה תורמת למכבי?

1. למי יותר איכפת ממכבי לקופל או לראשי ליגות זרות ? תאמינו לי שעל ראשי ליגות זרות לא יהיה את הלחץ הציבורי לשנות סדר של משחקים כך שיתאים למכבי. בליגה זרה הבירוקרטיה תיהיה מעל כל קבוצה. קופל יודע שמכבי היא ראשונה בין שווים בליגה הישראלית. זה לא אומר שמכבי תקבל כל מה שהיא רוצה אבל זה כן אומר שיש התחשבות מיוחדת בכל ענייני היורוליג.

2. אם חושבים על 3 ליגות:
א. תראו מה עומס המשחקים עשה לקבוצות בספרד. אני חושב שקאחה וברצלונה איבדו הרבה אוויר תודות לעומס המשחקים.
ב. הרבה משחקים= סיכוי גדול יותר לפציעות ולשחיקה. מכבי מסורתית משחקת על סגל קצר ואיכותי.
ג. הרבה משחקים מחוץ לישראל= יותר סיכוי לבעיות של תיאום משחקים. אני בטוח שראשי האדריאטית גם לא מתחשבים בימי זכרון וכדומה בקביעת סדר המשחקים.
ד. היתרון של קבוצות כמו מכבי הוא בזמן ההכנה היותר ארוך להתכונן למשחקים חשובים. לטעמי זה יתרון גדול שהביא קבוצות כמו סיינה ומכבי להצלחות. אם אין את הכסף לפחות המאמנים באים מוכנים יותר. כאשר הליגה חלשה יותר אפשר גם להרשות לוותר על משחק זה או אחר.

3. מי יהיו האוהדים החדשים של מכבי? התשובה כנראה ישראלים. אני חושב שאת אוהד הכדורסל הישראלי הממוצע לא יהיה מעניין לראות את מכבי 3 פעמים בשבוע (אני בספק אם האישה תיהיה מרוצה... גם ככה יש את ברצלונה כדורגל X2 בצ'מפיונס ובליגה). בנוסף אוהדים ישראלים ממוצעים אוהבים לראות את מכבי ביורוליג כי יש תחושה של חשיבות מסויימת ושל יחודיות בטופ של אירופה. קשה לי להאמין שתיהיה אותה תחושה של חשיבות באדריאטית למשל.
בנוסף לאוהד ישראלי ממוצע יהיה יותר קל להזדהות עם שחקנים ודמויות בליגה הישראלית שהוא מכיר (כמו רוט, טפירו, קטש). אם מי הוא יזדהה בליגה האדריאטית ??

4. מכבי היא לא קבוצה של שכירי חרב לטעמי. מכבי היא חלק מהזהות הישראלית. מעבר מהליגה הישראלית תגרום לניכור מהחברה הישראלית. גם ככה יש תחושה בקרב קהל מסויים שמכבי היא סוג של אליטה. הייחודיות של מכבי היא בעובדה שהיא סמל בישראל. אם אתה תוציא אותה מהליגה יש סיכוי טוב שהסמל ישחק.

5. if it ain't broken don't fix it. אני לא חושב שהפיינל פור הוא אסון טבע... במקרה הגרוע נפסיד אליפות פה ושם... מה התחליף לוותר על הליגה לגמרי. אנחנו רואים שהליגה לא מפריע למכבי להגיע להישגים באירופה שנה אחר שנה. זה לא טריוויאלי. לטעמי הליגה אפילו תורמת למכבי להגיע להישגים. גם ביוון הליגה חלשה חוץ מ 2 קבוצות. גם בליגות אחרות יש הגבלות למשל על מספר האמריקאים.

אני רק אסכם ואומר שאנחנו בפורום לא מייצגים את האוהד הממוצע ואפילו לא את רוב האוהדים. זכויות השידור, ההייפ והסמל שהוא מכבי מגיעים מאוהדים שלאו דווקא מתמצאים כל כך בכדורסל אירופאי. האהדה נבנית בזכות ההצטיינות ברמות הגבוהות ביותר של אירופה דבר שהוא נדיר בספורט הישראלי. אם אתה תוציא את הישראלי מהמשוואה הסמל יעלם. זה בדיוק מה שקרה כאשר הוציאו את השחקנים הישראלים ממכבי. על זה בדיוק מה שבלאט דיבר בראיון עם הקוף. המיתוג של מכבי כקבוצה ישראלית לא פחות חשוב מההצלחות. עד שסוף סוף התחילו לשקם את המותג של מכבי רוצים שוב להרוס את זה. יציאה מהליגה הישראלית תיהיה לא פחות מזיקה מהוצאת הישראלים ממכבי.
במכבי יש 2 אלמנטים זהים בחשיבותם שלעיתים קצת מתנגשים (כמו כל דבר בחברה הישראלית): תחרותיות, שמירה על זהות ישראלית.
לטעמי מבחינת הזרים אנחנו נצליח לשמר את המצב הקיים וזה ברור, חיוני וגם מה שיקרה בפועל. כאן כן צריך להאבק כי מדובר על משהו שמשפיע על ההצלחות ביורוליג.
מבחינת הפיינל פור צריך להאבק לבטל אותו אבל לזכור שהליגה לא שייכת למכבי.. כמו שמכבי חיפה כדורגל תפרוש בגלל הקיזוז. אם יחליטו לא לבטל אותו אז צריך להתמודד עם המצב. כל מה שמשפיע על הליגה הישראלית בלבד זה החלטה של כל הקבוצות וגם של המנהלת. צריך לרדת מהעץ.

חג שמח.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

Re: לא לפרוש מהליגה !

הודעהעל ידי חנו'ש » 24 אפריל 2011, 12:03

בניגוד אליך, אני אישית חושבת שהפיינל פור הוא בהחלט אסון.
אסון לספורטיביות, אסון לכל הליגה הזו ולכל משמעות שעוד נותרה לה.
אני בכלל לא מדברת פה על מכבי, אלא על כל הליגה והכדורסל הישראלי, ולמי שהכדורסל הישראלי חשוב לו צריך להילחם בדבר המגעיל הזה.

קופל טוען שעד שלא יהיו 2-3 קבוצות שיוכלו להתמודד מול מכבי הוא לא יחזיר את הסדרות, אז יש לי חדשות בשבילו, כל עוד יש פיינל פור לא תהיה בחיים אפילו קבוצה אחת שתוכל להתמודד מול מכבי, לא לאורך זמן כל אופן.

אני ממש לא בעד לעזוב את הליגה, היא בכל זאת חשובה לי, אבל אני כן בעד להשתמש בכל כלי שיש ברשותה של מכבי כדי להיאבק בקופל ובגביע העלוב שלו. ואם הכלי הזה הוא איומים בעזיבת הליגה, או אפילו שנה אחת בלי הליגה, אני מוכנה לקבל את זה.
וזה לא רק בשביל מכבי אלא למען עתיד הליגה הזו שכבר הפכה לחסרת כל חשיבות או משמעות ספורטיבית ב-5 השנים האחרונות.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי yzafrir » 24 אפריל 2011, 12:11

1 . מכבי היא אטראקציה לכל ליגה באירופה ואם הצלחת להזיז את את גמר הפיינל פור אחרי שחתמו על חוזי תקשורת של מליונים אז ברדיראטית שמעון יכול לגרום לכך שהמשחק ישוחק עם חצאיות ומשקפי צלילה....
2 . הכותרת של לתרד היא לא לפרוש מהליגה ואתה מדבר על לשחק ב-3 ליגות ? לא כלכך הבנתי את הכוונה שלך . בכל מקרה הכוונה היא או אדריאטית או קופליג אבל לא שניהם יחד...כמובן הכל במקרה שיחליטו לשנות את החוק ל4 זרים....אם המצב ישאר כמו שהוא היום סביר להניח שמכבי תישאר בליגה למרות הפיינל פור...
3. שוב מדובר בלשחק בשני ליגות ( אדריאטית וישראלית..) .
אתה שואל מי יהיו האוהדים של מכבי ? הילדים שלנו שגדלים עם דם צהוב ( הגדול של בן שנתיים וחצי וכבר מכיר את כל השירים...) לגבי שאר האוהדים , תן הישגים ביורוליג ואז לא מעניין את התקשורת שמכבי לא בליגה הישראלית ( אם תמשיך להתק'יים ללא מכבי ולא תהפוך להיות כמו הליגה בכדורעף או כדורמים...)
אגב , לדעתי בארץ יש יותר שונאי מכבי (אוהדי כל הקבוצות האחרות ביחד...) מאשר אוהדי מכבי , אבל כל עוד מכבי ממלאת את ההיכל ויש עוד רשימת המתנה גדולה מאוד ( אני יודע על יותר מ-8K ) אז אין מה לדאוג לגבי העתיד הכלכלי והזהות עם הקבוצה . מכבי היא כבר מזמן לא הקבוצה של המדינה אלא הקבוצה של האוהדים שלה .

4. לא יקרה כלום אם נפסיד אליפות פה ושם ?????? אתה בטוח שאתה אוהד מכבי ??? כל איבוד אליפות זה סכין בלב ומהפכה בקבוצה , תזכר מה קרה אחרי שהפסדנו לחולון ותזכר מה קרה שנה שעברה ( שלמזלינו המהפך הצליח אבל כשצביקה הלך התרסקנו...)

נקודת המוצא לגבי עזיבת הליגה היא 4 זרים במקום 6 , במצב כזה פשוט אין ברירה . ....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 24 אפריל 2011, 12:23

באינטרבאסקט היה דיון על הזזת גמר היורוליג בגלל יום הזיכרון בישראל,
איכשהו הגעתי לזה שלא משנה מה נעשה עדיין ישנאו אותנו..
משתמש יווני שאל אותי ''ישנאו? מה? אבל אתם מכבי תל אביב,הבאתם הכי הרבה תארים וכבוד לישראל..למה שישנאו אתכם?''
אתם מבינים כמה המצב של מכבי אבסורד בישראל? הקבוצה הכי מכובדת בישראל,בין הטופ3 המכובדות ביותר באירופה..ושונאים אותנו..
אין כאלה ששונאים את ריאל מדריד בכדורגל? מנצ'סטר יונייטד? בטח שיש..אבל לא ברמת הקונצנזוס שיש סביב מכבי..שגם התקשורת תורמת את חלקה הנכבד..

כל מה שנעשה בליגה הזאת זה על מנת לפגוע במכבי,דברים כמו פיינל פור והגבלת זרים מראים בדיוק את מה שיש למוח הישראלי להציע..
''בואו נחליש את מכבי בשביל שכולם יוכלו להיות ברמה שלה''..חס וחלילה שפעם אחת זה יהיה ''בואו נפתח פרוייקטים שיקחו יותר מחודש וחצי אבל בסופו של דבר יהיו לנו פה 3-4 קבוצות חזקות שיוכלו להתמודד עם מכבי,זה יהיה טוב גם לכדורסל הישראלי וגם לאוהדים שלו''..

בלאט אמר את המשפט הכי נכון..''אם ככה מתנהגים למכבי(והוא שם דגש על המילה מכבי),אז אולי עדיף שנעזוב''..
אני לא בטוחה שיש פה אנשים שמבינים את גודל האבסורד אפילו..
קבוצה אחת ויחידה מחזיקה את כל הליגה ומתייחסים אליה כאל פח..
בועטים לנו בראש פעם אחרי פעם ואנחנו באים לבקש עוד..''כלב נובח לא נושך''..אני מאוד מאוד מאוד מקווה שמכבי יפסיקו לנבוח ויתחילו לנשוך..

הרי כל הזמן אומרים שאנחנו חייבים לעוף מהליגה כי אנחנו הורסים אותה,כי אין תחרותיות,כי כל משחק נגמר ב-30-40 הפרש,כי הרסנו את הכדורסל הישראלי,כי אנחנו קבוצה של זרים..
אז מה יגידו עכשיו? אתה חושב שאף אחד לא יקפוץ על ההזדמנות להגיד ''יא אללה תראו אותם..קבוצה ישראלית שלא משתתפת בליגה הישראלית..איזה בושה''? בטח שכן..כי תמיד יהיו תלונות! לא משנה מה מכבי תעשה! אז פעם אחת שיעשו מה שטוב למועדון ולא מה שטוב לאוהדי כל הקבוצות האחרות חוץ ממכבי
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי בעל זבוב » 24 אפריל 2011, 14:29

או לפרוש או לשחק עם הנוער ושחקנים שלא יקבלו דקות באדריאטית ויורוליג.
זה יספיק לשמיניה ואז אני סקרן לדעת מי תרצה לסיים ראשונה ולפגוש אותנו בפלייאוף בהרכב מלא.
בעל זבוב

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 24 אפריל 2011, 15:00

1. הזזת משחקים זה דבר שקורה בכל ליגה. קופל ממש לא המציא את זה.
סתם דוגמא, בשלב ההצלבה ביורוליג, לא שוחק שום מחזור באף אחת מהליגות הבכירות באירופה, חוץ מהליגה הספרדית (והקבוצות הספרדיות הביעו את מורת רוחן על מהלך זה).
אגב, לא רק לכבוד מכבי מזיזים משחקים. גם לקבוצות אחרות שמשתתפות במפעלים אירופים היו מסדרים לוח משחקים נוח (כמו שעשו למגדל העונה) ולעיתים, אף הזיזו משחקים.

2. במכבי מדברים על פרישה מהליגה כלומר, השתתפות בשני מפעלים (לצורך העיניין, האדריאטית והיורוליג). במצב כזה, יהיו לכל היותר שני משחקים בשבוע וזה בהחלט עומס משחקים סביר שאפשר להתמודד איתו. אני גם נוטה להאמין שהמצבים בהם יהיו שני משחקי חוץ רצופים, יהיו די נדירים וגם אם יקרו כאלו, זה בהחלט לא יהיה נורא.

3. משחקים מול קבוצות מחו"ל, יגררו יותר אוהדים. אני לא מצפה לראות את יד-אליהו מלא פעמיים בשבוע, אבל אני מאמין שבממוצע, יפקדו את יד-אליהו יותר צופים.

4. מכבי היתה ונשארה קבוצה ישראלית והיא קבוצת הספורט המצליחה ביותר בישראל. אני לא ראיתי במה המשחקים החד-צדדים, המשעממים ונטולי הקהל בליגה המקומית, גרמו למכבי להיות יותר ישראלית. להפך, הייצוג של קבוצה מישראל במפעל זר, זה דבר המעורר הרבה יותר גאווה ובדרך-כלל, סוחף יותר התעניינות (ולא רק במקרה של מכבי ובכלל, לא רק בכדרוסל).
אגב, במכבי מדברים רק על פרישה מהליגה ולא ממפעל הגביע (שבכלל לא כפוף למנהלת), כך שלכל מי שחושש שמכבי לא תשחק עם קבוצות ישראליות, יוכל למצוא נחמה בגביע המדינה.

5. if it ain't broken don't fix it?????????????? ממש, אבל ממש רחוק מהמציאות. מצבה של הליגה בכי רע. ספונסרים לא רוצים להגיע, הקבוצות הישראליות לא שוות כלום בזירה האירופית (וגם במקומית) וכל יום צץ חוק חדש שמטרתו לפגוע במכבי. גם בהנחה שהמצב הזה תקין, יש מגמה ברורה להחלשת מכבי ובמקודם או במאוחר, יגיעו מים עד נפש (ולדעתי, הם כבר ממזמן הגיעו). הפיינל-פור הוא בפירוש אסון. לא יודע אם אסון טבע, אבל אסון ספורטיבי שמנטרל ופוגע באמינות ובספרוטביות של הליגה. גם הספורטאים וגם הצופים זקוקים לתחרות הוגנת, אותה קופל בפירוש לא מספק.
נערך לאחרונה על ידי חביב אורנג'ד בתאריך 24 אפריל 2011, 20:00, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי בעל זבוב » 24 אפריל 2011, 15:05

חביב אורנג'ד כתב:1. הזזת משחקים זה דבר שקורה בכל ליגה. קופל ממש לא המציא את זה.
סתם דוגמא, בשלב ההצלבה ביורוליג, לא שוחק שום מחזור באף אחת מהליגות הבכירות באירופה, חוץ מהליגה הספרדית (והקבוצות הספרדיות הביעו את מורת רוחן על מהלך זה).
אגב, לא רק לכבוד מכבי מזיזים משחקים. גם לקבוצות אחרות שמשתתפות במפעלים אירופים היו מסדרים לוח משחקים נוח (כמו שעשו למגדל העונה) ולעיתים, אף הזיזו משחקים.

2. במכבי מדברים על פרישה מהליגה כלומר, השתתפות בשני מפעלים (לצורך העיניין, האדריאטית והיורוליג). במצב כזה, יהיו לכל היותר שני משחקים בשבוע וזה בהחלט עומס משחקים סביר שאפשר להתמודד איתו. אני גם נוטה להאמין שהמצבים בהם יהיו שני משחקי חוץ רצופים, יהיו די נדירים וגם אם יקרו כאלו, זה בהחלט לא יהיה נורא.

3. משחקים מול קבוצות מחו"ל, יגררו יותר אוהדים. אני לא מצפה לראות את יד-אליהו מלא פעמיים בשבוע, אבל אני מאמין שבממוצע, יפקדו את יד-אליהו יותר צופים.

4. מכבי היתה ונשארה קבוצה ישראלית והיא קבוצת הספורט המצליחה ביותר בישראל. אני לא ראיתי במה המשחקים החד-צדדים, המשעממים ונטולי הקהל בליגה המקומית, גרמו למכבי להיות יותר ישראלית. להפך, הייצוג של קבוצה מישראל במפעל זר, זה דבר המעורר הרבה יותר גאווה ובדרך-כלל, סוחף יותר התעניינות גבוה יותר (ולא רק במקרה של מכבי ובכלל, לא רק בכדרוסל).
אגב, במכבי מדברים רק על פרישה מהליגה ולא ממפעל הגביע (שבכלל לא כפוף למנהלת), כך שלכל מי שחושש שמכבי לא תשחק אם קבוצות ישראליות, יוכל למצוא נחמה בגביע המדינה.

5. if it ain't broken don't fix it?????????????? ממש, אבל ממש רחוק מהמציאות. מצבה של הליגה בכי רע. ספונסרים לא רוצים להגיע, הקבוצות הישראליות לא שוות כלום בזירה האירופית (וגם במקומית) וכל יום צץ חוק חדש שמטרתו לפגוע במכבי. גם בהנחה שהמצב הזה תקין, יש מגמה ברורה להחלשת מכבי ובמקודם או במאוחר, יגיעו מים עד נפש (ולדעתי, הם כבר ממזמן הגיעו). הפיינל-פור הוא בפירוש אסון. לא יודע אם אסון טבע, אבל אסון ספורטיבי שמנטרל ופוגע באמינות ובספרוטביות של הליגה. גם הספורטאים וגם הצופים זקוקים לתחרות הוגנת, אותה קופל בפירוש לא מספק.

מחזק כל מילה
בעל זבוב

הודעהעל ידי שמואל1 » 24 אפריל 2011, 15:07

אני לא בקיא כל כך בהתפתחויות האחרונות (צבא, אין זמן), אך דעתי היא שאסור לפרוש מהליגה בשום אופן. נכון, השיטה לא ספורטיבית ופוגעת במכבי ועדיין- מכבי קבוצה ישראלית וצריכה לשחק בליגה הישראלית כמו כל קבוצה אחרת שמשחקת בליגה המקומית שלה. חוץ מזה, עזיבה של מכבי תגרום למותו של הענף בארץ לטעמי ואני בטוח שאף אחד מאיתנו לא רוצה בכך.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 24 אפריל 2011, 15:14

שמואל1 כתב:אני לא בקיא כל כך בהתפתחויות האחרונות (צבא, אין זמן), אך דעתי היא שאסור לפרוש מהליגה בשום אופן. נכון, השיטה לא ספורטיבית ופוגעת במכבי ועדיין- מכבי קבוצה ישראלית וצריכה לשחק בליגה הישראלית כמו כל קבוצה אחרת שמשחקת בליגה המקומית שלה. חוץ מזה, עזיבה של מכבי תגרום למותו של הענף בארץ לטעמי ואני בטוח שאף אחד מאיתנו לא רוצה בכך.

ברור שאף אחד לא רוצה זאת, בעיקר קופל.
לכן כולי תקווה שקופל יתקפל ויבטל את הפיינל פור האדיוטי הזה, וגם ימצאו פשרה בעינייני הזרים כך שמכבי לא תיאלץ לממש את איומיה ותוכל כן להישאר בליגה.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי בעל זבוב » 24 אפריל 2011, 15:14

שטויות. להפך נראה את קופל חי בלי מכבי ואת זכויות השידור והמעודדות שלו בלי מכבי. הוא ירוץ על ארבע שנחזור.
בעל זבוב

הודעהעל ידי מה מכבי » 24 אפריל 2011, 15:18

בו רק נזכור שהקיץ נחתם הסכם חדש לגביי זכויות השידור של הליגה מול ערוץ הספורט. ההסכם הזה לא מותנה בהשתתפות של קבוצה מסויימת בליגה מסויימת וההסכם הזה יש לו עוד שנתיים. ככה שמבחינת זה קופל לא יפגע. מה גם שONE יושבים בפינה עם הרבה מאד כסף פנוי וישמחו לקלוט את הליגה גם בלי מכבי, כמו שלקחו את הליגה לנשים ושילמה יותר כסף מערוץ הספורט.
מה מכבי

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 24 אפריל 2011, 15:19

אז ענף שתמות בלי מכבי ידעג לשמור על הנכס שלה . כל הספונסרים שקופל כל כך מתגאה להציג באים בגלל מכבי , כולל לוטו . הדרישות של מכבי לא בשמיים - ספורטיביות וחוקי זרים זהים עם אירופה וזה הכל .
חי-ם הזיזו הרבה יותר משחקים ממה שהזיזו עכשיו למכבי .
מכבי קבוצה ישראלית כמגרש הביתי שלה בישראל ולא כהיא משחקת בליגה ישראלית .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי ran » 24 אפריל 2011, 15:20

יש פתרון שכבר ציינו אותו אבל הוא דורש המון אורך רוח מקברניטי המועדון והאוהדים.
מכבי צריכה להגיד מראש, בתחילת העונה, שהיא משתתפת בשלוש מסגרות ושהליגה הישראלית היא הפחות חשובה מביניהן.
מכבי צריכה להפוך את קבוצת הליגה לקבוצת הבת שלה ע"מ לבחון שחקנים (ישראלים בעיקר) לקראת המפעלים האחרים הבכירים יותר.
אם נחזיר את כדיר וניקח עוד גארד או שניים (מקל, רוט, נעימי, אוחיון) לסגל שלנו גם נחליש את שאר הקבוצות וגם נוכל לתת להם לשחק עם 4 זרים ושאר שחקני נוער ועדיין נהיה בשמיניה הראשונה.
ניקח את הסגל של העונה למשל ונשנה אותו:
פארגו, שארפ, בורשטיין, פניני, אידסון, סופו, הנדריקס, מצבאן, בלו, פרקינס, אליהו, גרין
במידה ומוסיפים לסגל הזה את כדיר, אוחיון ושני שחקני נוער נבחרים (בוכמן וטישמן) אנחנו נסיים בשמיניה הראשונה בליגה.
מכאן, השחקנים הבכירים יחזרו לשחק בליגה.
אני חושב שזה הפתרון האידיאלי, רק צריך להכריז עליו מבעוד מועד כדי שהליגה, האוהדים והתקשורת יהיו מוכנים לכך...
אני מאוד מקווה שבעקבות מהלך כזה הטלויזיה תשלם הרבה פחות עבור זכויות השידור של הליגה הזו.
ran

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 24 אפריל 2011, 15:22

מה מכבי כתב:בו רק נזכור שהקיץ נחתם הסכם חדש לגביי זכויות השידור של הליגה מול ערוץ הספורט. ההסכם הזה לא מותנה בהשתתפות של קבוצה מסויימת בליגה מסויימת וההסכם הזה יש לו עוד שנתיים. ככה שמבחינת זה קופל לא יפגע. מה גם שONE יושבים בפינה עם הרבה מאד כסף פנוי וישמחו לקלוט את הליגה גם בלי מכבי, כמו שלקחו את הליגה לנשים ושילמה יותר כסף מערוץ הספורט.

אז יש לי חדשות - ההסכם מול ערוץ 5 מותנה ברייטינג בסיסי ובלי מכבי לא יהיה .
איזה כסף יש בדיוק לוואן ? הם שלנו עבור ליגת נשים 180 אלף שקל ,הרייטנג היה 1% בעד בפלאי אוף . שימשיכו לשדר ליגה סקוטית .....
טיקי חוזר

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 24 אפריל 2011, 15:25

ran כתב:יש פתרון שכבר ציינו אותו אבל הוא דורש המון אורך רוח מקברניטי המועדון והאוהדים.
מכבי צריכה להגיד מראש, בתחילת העונה, שהיא משתתפת בשלוש מסגרות ושהליגה הישראלית היא הפחות חשובה מביניהן.
מכבי צריכה להפוך את קבוצת הליגה לקבוצת הבת שלה ע"מ לבחון שחקנים (ישראלים בעיקר) לקראת המפעלים האחרים הבכירים יותר.
אם נחזיר את כדיר וניקח עוד גארד או שניים (מקל, רוט, נעימי, אוחיון) לסגל שלנו גם נחליש את שאר הקבוצות וגם נוכל לתת להם לשחק עם 4 זרים ושאר שחקני נוער ועדיין נהיה בשמיניה הראשונה.
פארגו, שארפ, בורשטיין, פניני, אידסון, סופו, הנדריקס, מצבאן, בלו, פרקינס, אליהו, גרין
במידה ומוסיפים לסגל הזה את כדיר, אוחיון ושני שחקני נוער נבחרים (בוכמן וטישמן) אנחנו נסיים בשמיניה הראשונה בליגה.
אני חושב שזה הפתרון האידיאלי, רק צריך להכריז עליו מבעוד מועד כדי שהליגה, האוהדים והתקשורת יהיו מוכנים לכך...
אני מאוד מקווה שבעקבות מהלך כזה הטלויזיה תשלם הרבה פחות עבור זכויות השידור של הליגה הזו.

הדבר האידיאלי במתכון כזה - זה להתברג לפלאי אוף בכוונה ממכום נמוך יחסית ואז לדפוק למולכות הליגה את כל העסק בקול פור .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי בעל זבוב » 24 אפריל 2011, 15:27

מה מכבי כתב:בו רק נזכור שהקיץ נחתם הסכם חדש לגביי זכויות השידור של הליגה מול ערוץ הספורט. ההסכם הזה לא מותנה בהשתתפות של קבוצה מסויימת בליגה מסויימת וההסכם הזה יש לו עוד שנתיים. ככה שמבחינת זה קופל לא יפגע. מה גם שONE יושבים בפינה עם הרבה מאד כסף פנוי וישמחו לקלוט את הליגה גם בלי מכבי, כמו שלקחו את הליגה לנשים ושילמה יותר כסף מערוץ הספורט.

בהנחה שזה יעמוד במבחן המציאות: מכבי באדריאטית מול ליגת קופל על זכויות שידור. את מה וואן, צ'רלטון, חמש או עשר יקנו? מכבי או קופל?
בעל זבוב

הודעהעל ידי בעל זבוב » 24 אפריל 2011, 15:28

טיקי חוזר כתב:
ran כתב:יש פתרון שכבר ציינו אותו אבל הוא דורש המון אורך רוח מקברניטי המועדון והאוהדים.

הדבר האידיאלי במתכון כזה - זה להתברג לפלאי אוף בכוונה ממכום נמוך יחסית ואז לדפוק למולכות הליגה את כל העסק בקול פור .

רעיון גדול. לסיים נגיד בשמונה ולראות איך כל קבוצות קופל רבות איך לא לסיים מקום ראשון לפלייאוף ומפסידות בכוונה.
בעל זבוב

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 24 אפריל 2011, 15:32

יש כאן אימביוולנטיות שגובלת באבסורד.
כל השנים, מקטרגיה של מכבי גורסים שאין בליגה תחרות ומכבי הורסת את הליגה.
נעשו הרבה מאוד מהלכים להחלשת מכבי וכמו כן, הוצעו ונחקקו חוקים שמטרתם הברורה היא לפגוע במכבי ולשפר את התחרותיות.
חשוב לציין, שרוב המבקרים והמקטרגים, טוענים שכל בעייתה של הליגה היא התחרותיות, העובדה שהליגה מנפיקה קבוצות בינוניות מאוד, לא מטרידה יותר מדי אנשים, שחלקם אף טען שהליגה תראה יותר טוב בלי מכבי.

אז הנה, באה מכבי ועושה לכל מבקריה טובה.
אם מכבי תעזוב את הליגה, אז הליגה בפירוש תהיה פתוחה יותר ותחרותית יותר ועם הגבלת הזרים החדשה, היא אפילו תהיה "ישראלית" יותר.
לפי דברי הפרשנים, זה הוא המתכון המשולם ליצרת ליגת אטרקטיבית ומעוררת עיניין. אז למה פתאום כל-כך אכפת לכולם ממכבי?
במילים אחרות, זוהי צביעות לשמה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 24 אפריל 2011, 15:43

חביב אורנג'ד כתב:יש כאן אימביוולנטיות שגובלת באבסורד.
כל השנים, מקטרגיה של מכבי גורסים שאין בליגה תחרות ומכבי הורסת את הליגה.
נעשו הרבה מאוד מהלכים להחלשת מכבי וכמו כן, הוצעו ונחקקו חוקים שמטרתם הברורה היא לפגוע במכבי ולשפר את התחרותיות.
חשוב לציין, שרוב המבקרים והמקטרגים, טוענים שכל בעייתה של הליגה היא התחרותיות, העובדה שהליגה מנפיקה קבוצות בינוניות מאוד, לא מטרידה יותר מדי אנשים, שחלקם אף טען שהליגה תראה יותר טוב בלי מכבי.

אז הנה, באה מכבי ועושה לכל מבקריה טובה.
אם מכבי תעזוב את הליגה, אז הליגה בפירוש תהיה פתוחה יותר ותחרותית יותר ועם הגבלת הזרים החדשה, היא אפילו תהיה "ישראלית" יותר.
לפי דברי הפרשנים, זה הוא המתכון המשולם ליצרת ליגת אטרקטיבית ומעוררת עיניין. אז למה פתאום כל-כך אכפת לכולם ממכבי?
במילים אחרות, זוהי צביעות לשמה.

ב-ד-י-ו-ק
לא באמת רוצים שנשאר ולא באמת רוצים שנלך לאדריאטית..פשוט רוצים להתלונן וזה לא משנה על מה..הם כבר ימצאו סיבות

ד''א..התאוריה של ללכת לאדריאטית לשנה נראה יותר ויותר לא סביר כי לפי המנהל הספורטיבי של האדריאטית ועוד כמה כלי תקשורת בקרואטיה+סרביה,מכבי קרובה מאוד לחתום על חוזה ל-3 שנים עם האדריאטית ולא לשנה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 24 אפריל 2011, 15:44

שמעתי את הרעיון של פיני עם קופל הבן אדם מפגר - התשובה שלו לגבי הפיינל פור הדבילי שלו שככה יש אקשן .... יש לי רעיון עם עוד יותר אקשן ... כל קבוצת ליגת העל מקבלת מספר ואז מגרילים 4 מספרים במכונות לוטו - אחרי זה מגרילים 2 מספרים מתוך 4 ואז 1 מתוך 2 . וככה יש אלופה . כל עוד שמכונה טובה הסיכויים של כל הקבוצות זהות , מה רע בשיתה שלי ?
טיקי חוזר

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], sroeyz ו־150 אורחים