המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

לא לפרוש מהליגה !

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: לא לפרוש מהליגה !

הודעהעל ידי itay92 » 24 אפריל 2011, 15:49

טיקי חוזר כתב:שמעתי את הרעיון של פיני עם קופל הבן אדם מפגר - התשובה שלו לגבי הפיינל פור הדבילי שלו שככה יש אקשן .... יש לי רעיון עם עוד יותר אקשן ... כל קבוצת ליגת העל מקבלת מספר ואז מגרילים 4 מספרים במכונות לוטו - אחרי זה מגרילים 2 מספרים מתוך 4 ואז 1 מתוך 2 . וככה יש אלופה . כל עוד שמכונה טובה הסיכויים של כל הקבוצות זהות , מה רע בשיתה שלי ?

אבל הוא גם אמר שהפיינל פור זה עניין זמני,וכנראה שנתיים שלוש וזה יפסק (לאחר שבניית הארינה בירושלים תושלם).
itay92

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 24 אפריל 2011, 15:59

הוא לא קישר ביטול פיינלפור לבניית ארנה (בקצב של י-ם זה יקח עוד 10 שנים , על רכת הקלה שמעת?) אלא על כך שתהיה עוד 2 קבוצות חזקות בליגה . הוא מבלבל במוח . מי אמר שכאשר תהיה ארנה לי-ם יהיה יותר כסף ? ארנה בשלב הראשון תהיה 5500 מקומות בלבד .... יחפשו תירוץ אחר .
אם פדרמן טס ללובליאנה אז ככל הנראה גם לו וג לשמעון כבר נשבר מכל העניין .
אני כבר לא מדבר על כך שעם לא משחקים בליגה ישראלית מכבי גם משתרגת כלכלית - מצד אחד עד כמאות מאות אלפי דולרים על זכויות השידור מצד שני אין צורך להחזיק ישראלים בשכר מופרז (בגלל חוק הרוסי ועוד לשלם אלהם מס גבוה ב25 אחוז ) -מספיק שבמקום בורשטיין וגרין לדוגמא אתה מחזיק גרד אמריקאי צעיר נוסף ואת אותו שון ג'יימס יש לך עוד 750 אלף לפחות לשחק נוסף או שדרוג חוזים לשחקנים קיימים.
טיקי חוזר

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 24 אפריל 2011, 15:59

itay92 כתב:
טיקי חוזר כתב:שמעתי את הרעיון של פיני עם קופל הבן אדם מפגר - התשובה שלו לגבי הפיינל פור הדבילי שלו שככה יש אקשן .... יש לי רעיון עם עוד יותר אקשן ... כל קבוצת ליגת העל מקבלת מספר ואז מגרילים 4 מספרים במכונות לוטו - אחרי זה מגרילים 2 מספרים מתוך 4 ואז 1 מתוך 2 . וככה יש אלופה . כל עוד שמכונה טובה הסיכויים של כל הקבוצות זהות , מה רע בשיתה שלי ?

אבל הוא גם אמר שהפיינל פור זה עניין זמני,וכנראה שנתיים שלוש וזה יפסק (לאחר שבניית הארינה בירושלים תושלם).

אז ששנתיים-שלוש מכבי לא תהיה בליגה..
מה שקופל אמר בעצם זה ''אוי..איך אני מחכה כבר שקבוצה תוכל לנצח את מכבי''..וואלה יופי מה שנקרא
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי אבי » 24 אפריל 2011, 17:38

טיקי חוזר כתב:אני כבר לא מדבר על כך שעם לא משחקים בליגה ישראלית מכבי גם משתרגת כלכלית - מצד אחד עד כמאות מאות אלפי דולרים על זכויות השידור מצד שני אין צורך להחזיק ישראלים בשכר מופרז (בגלל חוק הרוסי ועוד לשלם אלהם מס גבוה ב25 אחוז ) -מספיק שבמקום בורשטיין וגרין לדוגמא אתה מחזיק גרד אמריקאי צעיר נוסף ואת אותו שון ג'יימס יש לך עוד 750 אלף לפחות לשחק נוסף או שדרוג חוזים לשחקנים קיימים.

בדיוק! פרישה של מכבי מהליגה גם תועיל לה מהבחינה הכלכלית. ממכבי יחסך הצורך לשלם סכומים מופקעים עבור ישראלים שלא שווים את הכסף. הכסף שיחסך יוכל להיות מופנה לזרים איכותיים שישדרגו את הקבוצה מקצועית.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי jol9 » 24 אפריל 2011, 19:26

חביב אורנג'ד כתב:1. הזזת משחקים זה דבר שקורה בכל ליגה. קופל ממש לא המציא את זה.
סתם דוגמא, בשלב ההצלבה ביורוליג, לא שוחק שום מחזור באף אחת מהליגות הבכירות באירופה, חוץ מהליגה הספרדית (והקבוצות הספרדיות הביעו את מורת רוחן על מהלך זה).
אגב, לא רק לכבוד מכבי מזיזים משחקים. גם לקבוצות אחרות שמשתתפות במפעלים אירופים היו מסדרים לוח משחקים נוח (כמו שעשו למגדל העונה) ולעיתים, אף הזיזו משחקים.

2. במכבי מדברים על פרישה מהליגה כלומר, השתתפות בשני מפעלים (לצורך העיניין, האדריאטית והיורוליג). במצב כזה, יהיו לכל היותר שני משחקים בשבוע וזה בהחלט עומס משחקים סביר שאפשר להתמודד איתו. אני גם נוטה להאמין שהמצבים בהם יהיו שני משחקי חוץ רצופים, יהיו די נדירים וגם אם יקרו כאלו, זה בהחלט לא יהיה נורא.

3. משחקים מול קבוצות מחו"ל, יגררו יותר אוהדים. אני לא מצפה לראות את יד-אליהו מלא פעמיים בשבוע, אבל אני מאמין שבממוצע, יפקדו את יד-אליהו יותר צופים.

4. מכבי היתה ונשארה קבוצה ישראלית והיא קבוצת הספורט המצליחה ביותר בישראל. אני לא ראיתי במה המשחקים החד-צדדים, המשעממים ונטולי הקהל בליגה המקומית, גרמו למכבי להיות יותר ישראלית. להפך, הייצוג של קבוצה מישראל במפעל זר, זה דבר המעורר הרבה יותר גאווה ובדרך-כלל, סוחף יותר התעניינות (ולא רק במקרה של מכבי ובכלל, לא רק בכדרוסל).
אגב, במכבי מדברים רק על פרישה מהליגה ולא ממפעל הגביע (שבכלל לא כפוף למנהלת), כך שלכל מי שחושש שמכבי לא תשחק אם קבוצות ישראליות, יוכל למצוא נחמה בגביע המדינה.

5. if it ain't broken don't fix it?????????????? ממש, אבל ממש רחוק מהמציאות. מצבה של הליגה בכי רע. ספונסרים לא רוצים להגיע, הקבוצות הישראליות לא שוות כלום בזירה האירופית (וגם במקומית) וכל יום צץ חוק חדש שמטרתו לפגוע במכבי. גם בהנחה שהמצב הזה תקין, יש מגמה ברורה להחלשת מכבי ובמקודם או במאוחר, יגיעו מים עד נפש (ולדעתי, הם כבר ממזמן הגיעו). הפיינל-פור הוא בפירוש אסון. לא יודע אם אסון טבע, אבל אסון ספורטיבי שמנטרל ופוגע באמינות ובספרוטביות של הליגה. גם הספורטאים וגם הצופים זקוקים לתחרות הוגנת, אותה קופל בפירוש לא מספק.

אני מאוד מסכים עם מה שכתבת. התחושה היא שתמיד תהיה ביקורת על מכבי, ותמיד ינסו להחליש אותה.
אני כאן בדעה של חני. העדיפות היא לא לפרוש, ולהילחם מלחמת חורמה בפיינל פור במטרה לבטלו כבר עכשיו.

בכל אופן כל הנקודות שציינת הן מדוייקות מאוד, וכמו שטיקי גם ציין, למכבי יהיה רווח כלכלי לא קטן מהמהלך הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי בעל זבוב » 24 אפריל 2011, 20:11

רק שאלה JOL:
איך אפשר להלחם בזה אם נשתתף בזה? בעצם אנחנו משתפ"ים ברגע שלא נפרוש.
בעל זבוב

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 24 אפריל 2011, 21:10

בעל זבוב כתב:רק שאלה JOL:

אני חושב שכבר יש רוב של קבוצות בליגה שהוא בעד ביטול הפיינל-פור, רק צריכים לעורר אותו.

דבר שני, כל הפרליטוט של מכבי עם הליגה האדריאטית נועד בראש ובראשונה להוות קלף מיקוח כנגד קופל והפיינל-פור.
במכבי דוקא כן רוצים להשתתף בליגה המקומית, אבל לא מוכנים להמשיך בה כל עוד החוקים הדרקוניים ימשיכו לצוץ חדשות לבקרים והפיינל-פור יישאר.
אם קופל לא יפעל לתיקון העוולות, מכבי תפרוש ותעבור לליגה אחרת.

מכבי נמצאת כרגע עם גבה אל הקיר ואת התמונה הזאת היא מנסה להעביר.
במכבי מתכוונים באופן חד-משמעי לפרוש מהליגה ולא להשתתף בשלוש מסגרות כמו שדובר כאן.
באופן זה מכבי מפעילה לחץ על קופל שבסופו של דבר עשוי להכריעו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 24 אפריל 2011, 21:30

בעל זבוב כתב:רק שאלה JOL:

אנחנו משתפ"ים, אבל אין לנו ברירה כרגע (לפחות עד שההנהלה התחילה באמת להבין שבטוב זה לא יילך).

אז כרגע נראה שמנהלי מכבי באמת מתכוונים לעשות מעשה ולהביא את קופל להכרעה. בעצם מכבי כאן היא הגורם היחידי שיכול לגרום לביטול הפיינל פור. קופל יחכה עוד 40 שנה
עד שיקומו שתי קבוצות ראויות (למרות שגם בשנה שעברה הוכח שמכבי יכולה להפסיד גם בסדרה לקבוצה שבנויה נכון ושיש לה מאמן טוב), ושאר הקבוצות ימשיכו להנות מהספק
שתואר האליפות מוכרע בשני משחקים טובים.
מגדל בחיים לא תשתף פעולה עם מכבי, וגם שאר הקבוצות לא ימהרו להקל את החיים של מכבי בנושא הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 25 אפריל 2011, 02:53

לא מאמין שאיזה קבוצה תשתף פעולה בעניין הפיינל פור . פיני אמר בצדק שלמה לשקיע מיליון שגם במקרה של פיינל פור קבוצהשל 1.5 ביומיים טובים עם עזרה קלה של האנשים בכתום/אופור יכולה לקחת "גביע קופל" .
אני כבר לא מדבר על כך שרמה כזאת ירודה של הליגה פוגעת בכושר של שחקני מכבי . הקבוצות בניות בצורה של פורוורדים , ללא סנטר נורמלי - צר לי ככה לא משחקים באירופה .בגלל זה מכבי מחוייבת לשחק ב2 סגנונות שוניםוזה די מעצבן ומפגר .
לא יודע - המצב מבחינתי הוא כזה : שבמשפחה עם הרבה אחים - אח בכור עובד כמו חמור , מאוד מצליח ומפרנס בעבודו את האחרים וגם את ההורים (קופל ותקשורת ) אלי כנגד נכנס בו , מעבירים ביקורת ומפריעים לו בכל חצי הזדמנות .הורים טוענים עד כמה אחרים מוצחים וכו . במצב כזה אישית היתי עוז את המשפה הנצלנית .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי Allan Turing » 25 אפריל 2011, 16:24

פרישה מהליגה תזיק למכבי תדמיתית יותר משתפריע לליגה, שהתדמית שלה לא משהו גם ככה.
מה שכן, אני לא רואה למה צריך סגל של 20 מליון דולר בשביל העונה הסדירה בליגה.
מכבי צריכה לעלות עם הנוער מחוזק בשני זרים (משהו כמו יקנעם מגידו). זה אמור להספיק למקום ה-8.
משם, הסגל הבכיר יכול להכנס ללופ, ולקחת את האליפות.
לא רק שזה יותר טוב למכבי, כיוון ששחקנים צעירים יתקדמו מחד, והקבוצה תגיע מוכנה יותר ליורוליג מאידך (כיוון שתתחרה בליגה איכותית יותר, בלי עומס גדול מדי),
אלא גם טוב יותר לליגה.
היא פשוט תהיה מעניינת יותר. כל מי שעוקב אחרי הליגה השניה יודע על מה אני מדבר.
בנימה זאת, אתם מוזמנים לקיבוץ משמר-העמק ביום שלישי, שם יקנעם-מגידו ישלחו את הכנופיה האדומה הביתה.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 אפריל 2011, 16:34

Allan Turing כתב:פרישה מהליגה תזיק למכבי תדמיתית יותר משתפריע לליגה, שהתדמית שלה לא משהו גם ככה.

תזיק למכבי תדמיתית? בעיניי מי? אלה שלא העריכו את המאמצים של מכבי לא לשחק ביום הזיכרון? או התקשורת שכל הזמן דואגת להפיל על מכבי תיקים כאלה ואחרים? כמה עוד התדמית שלנו יכולה להיפגע?
שנים על שנים מכבי מנסים לתקן את התדמית...לא הגיע הזמן להבין את הרמז ולהתחיל לפעול לפי מה שטוב לקבוצה ולא לפי מה שלא יהיה טוב אף פעם בשביל אנשים אחרים?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי where is the love? » 25 אפריל 2011, 17:12

לפני כמה ימים קבלתי מכתב משמעון מזרחי שאומר שהוא לא יעלה את מחירי המנוי, עכשיו אני אומר זה לא מוזר?
הרי אם רוצים בנוסף עוד ליגה או לא בנוסף הרי אדריאטית יותר יוקרתית מהליגה שלנו, כביכול יותר כסף, אז איך יכול להיות שלא העלו את המחיר בקצת, ואם מבטלים את המנוי המשולב, זה המון דברים שצריכים כאילו לחשוב עליהם, העניין הוא ששמעון כבר שלח את המכתב וכבר ממחר אפשר לחדש מנוי, אז יכול להיות שהם בעצמם יודעים שהם ישארו בליגה, וכביכול מנסים לגרום לקופל לשנות כמה דברים?
ועוד שאלה, מה הכי מפריע למכבי , הפיינל פור שכאן , או החוק הרוסי, או עוד איזה משו, שמעתי רק 4 זרים, כאילו מכבי בשנים האחרונות לא חשבה לצאת מהליגה, מה קרה שעכשיו הם רוצים לצאת, האם כי הגיעו מים עד נפש, או שבשנה הבאה קופל הולך לשים עוד חוק מוזר וביזאר ?
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 אפריל 2011, 17:17

where is the love? כתב:לפני כמה ימים קבלתי מכתב משמעון מזרחי שאומר שהוא לא יעלה את מחירי המנוי, עכשיו אני אומר זה לא מוזר?
הרי אם רוצים בנוסף עוד ליגה או לא בנוסף הרי אדריאטית יותר יוקרתית מהליגה שלנו, כביכול יותר כסף, אז איך יכול להיות שלא העלו את המחיר בקצת, ואם מבטלים את המנוי המשולב, זה המון דברים שצריכים כאילו לחשוב עליהם, העניין הוא ששמעון כבר שלח את המכתב וכבר ממחר אפשר לחדש מנוי, אז יכול להיות שהם בעצמם יודעים שהם ישארו בליגה, וכביכול מנסים לגרום לקופל לשנות כמה דברים?
ועוד שאלה, מה הכי מפריע למכבי , הפיינל פור שכאן , או החוק הרוסי, או עוד איזה משו, שמעתי רק 4 זרים, כאילו מכבי בשנים האחרונות לא חשבה לצאת מהליגה, מה קרה שעכשיו הם רוצים לצאת, האם כי הגיעו מים עד נפש, או שבשנה הבאה קופל הולך לשים עוד חוק מוזר וביזאר ?

לי זה לא נראה מוזר כי האדריאטית משלמת על המון דברים(כמו טיסות)..אז טכנית אני לא יודעת אם היא עד כדי כך יותר יקרה..גם שמעון יודע שאחרי ההעלאה במחירים השנה יש גבול לכמה שאפשר להעלות..כי כבר עכשיו אנחנו משלמים סכומים די גדולים..

מה שמפריע למכבי זה הפיינל פור וזה שרוצים להגביל את מספר הזרים ל-4..במצב כזה מכבי צריכים לבנות בעצם שתי קבוצות שונות,אחת ליורוליג ואחת לליגה..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 25 אפריל 2011, 17:37

טיקי חוזר כתב:לא מאמין שאיזה קבוצה תשתף פעולה בעניין הפיינל פור . פיני אמר בצדק שלמה לשקיע מיליון שגם במקרה של פיינל פור קבוצהשל 1.5 ביומיים טובים עם עזרה קלה של האנשים בכתום/אופור יכולה לקחת "גביע קופל" .

זה אולי נכון לראשי הקבוצות האחרות, אבל לאוהדים כבר נמאס מהבזיון הזה. כבר שמעתי על יוזמה של אוהדי הפועל י-ם להחרים את הפייינל פור (רק שהם גם דורשים את ביטול השיריון של מכבי ביורוליג...).

זה נכון שראשי גליל למשל הם התומכים הכי נלהבים בגביע קופל, וכנראה שגם קליין, אבל זה לא תקף לגבי האוהדים שלמרות הכל רוצים שיחזירו להם את הספורטיביות.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 אפריל 2011, 17:51

חנו'ש כתב:
טיקי חוזר כתב:לא מאמין שאיזה קבוצה תשתף פעולה בעניין הפיינל פור . פיני אמר בצדק שלמה לשקיע מיליון שגם במקרה של פיינל פור קבוצהשל 1.5 ביומיים טובים עם עזרה קלה של האנשים בכתום/אופור יכולה לקחת "גביע קופל" .

זה אולי נכון לראשי הקבוצות האחרות, אבל לאוהדים כבר נמאס מהבזיון הזה. כבר שמעתי על יוזמה של אוהדי הפועל י-ם להחרים את הפייינל פור (רק שהם גם דורשים את ביטול השיריון של מכבי ביורוליג...).

זה נכון שראשי גליל למשל הם התומכים הכי נלהבים בגביע קופל, וכנראה שגם קליין, אבל זה לא תקף לגבי האוהדים שלמרות הכל רוצים שיחזירו להם את הספורטיביות.

לפעמים נדמה שאוהדי הפועל מדברים רק בשביל לשמוע את הקול שלהם..איזה שטויות נו באמת..
לבטל למכבי את השריון? למה כי השריון דרך הליגה? או כי מכבי הקבוצה היחידה שיש לה A-LICENSE? איזה טיפשים נו...אני עייפה כבר..
היו 5 קבוצות ספרדיות(אלא אם כן שכחתי אחת)ביורוליג השנה...כל ה-5 זכו באליפות? לא..רק קאחה לאבורל..
שאוהדי הפועל ייכעסו על קופל שלא משיג עוד מקומות ביורוליג(למרות שראינו מה קרה השנה)לקבוצות ישראליות ולא על מכבי שקיבלה את השריון לא כי היא קבוצה עם מסורת שמביאה הכי הרבה אוהדים,אלא כי שמעון מזרחי עשה נעים לג'ורדי בגב..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 25 אפריל 2011, 17:55

Holiday_Armadillo כתב:
חנו'ש כתב:

לפעמים נדמה שאוהדי הפועל מדברים רק בשביל לשמוע את הקול שלהם..איזה שטויות נו באמת..
לבטל למכבי את השריון? למה כי השריון דרך הליגה? או כי מכבי הקבוצה היחידה שיש לה A-LICENSE? איזה טיפשים נו...אני עייפה כבר..
היו 5 קבוצות ספרדיות(אלא אם כן שכחתי אחת)ביורוליג השנה...כל ה-5 זכו באליפות? לא..רק קאחה לאבורל..
שאוהדי הפועל ייכעסו על קופל שלא משיג עוד מקומות ביורוליג(למרות שראינו מה קרה השנה)לקבוצות ישראליות ולא על מכבי שקיבלה את השריון לא כי היא קבוצה עם מסורת שמביאה הכי הרבה אוהדים,אלא כי שמעון מזרחי עשה נעים לג'ורדי בגב..

האמת שאם מצליחים לשכנע את ג'ורדי להכניס כל שנה גם את סגנית האלופה למוקדמות, לא אכפת לי לוותר על השיריון בתמורה לביטול הפיינל פור.
ככה אני לא מודאגת, גם אם יקרה ומכבי תמעד איזה עונה אחת ותאבד את האליפות (בסדרות כמובן), לפחות לא תיאבד את היורוליג ותגיע לשם מהמוקדמות.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 אפריל 2011, 17:58

חנו'ש כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
חנו'ש כתב:לפעמים נדמה שאוהדי הפועל מדברים רק בשביל לשמוע את הקול שלהם..איזה שטויות נו באמת..

האמת שאם מצליחים לשכנע את ג'ורדי להכניס כל שנה גם את סגנית האלופה למוקדמות, לא אכפת לי לוותר על השיריון בתמורה לביטול הפיינל פור.
ככה אני לא מודאגת, גם אם יקרה ומכבי תמעד איזה עונה אחת ותאבד את האליפות (בסדרות כמובן), לפחות לא תיאבד את היורוליג ותגיע לשם מהמוקדמות.

בכל מקרה אף קבוצה ישראלית לא תצליח לעבור את המוקדמות..
וגם אם מכבי תהיה במוקדמות ואחרת ישר לשלב הבתים אז בכלל זה סתם יגרור את הסבל של הקבוצה הזאת לאיזה 10 משחקים שהיא תחטוף בראש(ואז נראה כמה יגידו שהיורוליג פח)..
אולי הפועל ישחקו ביורוליג(מה שהם כבר דחו בעבר כי לא רצו לשחק בנוקיה)ויראו שאין להם סיכוי לזכות אז הם יבקשו לשנות את שיטת הפיינל פור לשיטה שירושלים ישר מגיעה לגמר והם מתחילים ב-50-0
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 25 אפריל 2011, 18:09

גם אנחנו לא יכולים להתלונן מצד אחד שהליגה מאוד חלשה והקבוצות צריכות להסתכל על עצמם ולחפש דרכים בהם הם יצליחו לשפר את עצמם, ואז לצחוק שהם בחיים לא יגיעו לשום דבר באירופה ועדיף שיחסכו לעצמם את הפאדיחות ולא ישתתפו.
אם אנחנו רוצים לראות את הליגה שלנו מתרוממת ואת הקבוצות האחרות מתרוממות לרמה אירופית ראויה, זה לא יבוא מזה שהם יפחדו להשתתף ביורוליג מחשש להתפדח.
ברור שאף קבוצה שעושה את צעדיה הראשונים באירופה לא תגיע ישירות לפיינל פור, אבל הניסיון האירופי, במידה ויש לו המשכיות, מביא בהמשך גם להצלחות. זה לא קורה כמובן בין לילה ולפני כן יהיו להם מן הסתם שנים לא מעטות של כשלונות ופאדיחות, אבל בסופו של דבר השתתפות אירופאית יכולה לעשות לקבוצות האחרות רק טוב.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 אפריל 2011, 18:16

חנו'ש כתב:גם אנחנו לא יכולים להתלונן מצד אחד שהליגה מאוד חלשה והקבוצות צריכות להסתכל על עצמם ולחפש דרכים בהם הם יצליחו לשפר את עצמם, ואז לצחוק שהם בחיים לא יגיעו לשום דבר באירופה ועדיף שיחסכו לעצמם את הפאדיחות ולא ישתתפו.
אם אנחנו רוצים לראות את הליגה שלנו מתרוממת ואת הקבוצות האחרות מתרוממות לרמה אירופית ראויה, זה לא יבוא מזה שהם יפחדו להשתתף ביורוליג מחשש להתפדח.
ברור שאף קבוצה שעושה את צעדיה הראשונים באירופה לא תגיע ישירות לפיינל פור, אבל הניסיון האירופי, במידה ויש לו המשכיות, מביא בהמשך גם להצלחות. זה לא קורה כמובן בין לילה ולפני כן יהיו להם מן הסתם שנים לא מעטות של כשלונות ופאדיחות, אבל בסופו של דבר השתתפות אירופאית יכולה לעשות לקבוצות האחרות רק טוב.

זה לא יעבוד בגלל סיבה אחת-המאמצים והדרך שהם יצטרכו להשקיע ביורוליג לא יהיו תואמים למאמצים שהם יצטרכו להשקיע בליגה..
כשיש כזה פער בין המאמץ שאתה צריך לתת בליגה המקומית שלך,כי בסוף יש לך סיכוי לקחת ''גביע'' אליפות למרות שלא היית הכי טוב,למאמץ שאתה צריך לתת ביורוליג,ששם אם אתה לא טוב אין מצב שתעבור שלב..אז איך תהיה המשכיות? איך תהיה השתדרגות? פשוט כל שנה תהיה קבוצה אחרת שתהיה אלופה\סגנית ותתבזה באירופה..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי בעל זבוב » 25 אפריל 2011, 18:28

אני חושב שאנחנו טוחנים מים בויכוח הזה. היורוליג לעולם לא יוותר על מכבי ונדמה לי שקופל לא יכול לעשות כלום בנושא.
יש לנו רשיון A שנקבע לשלוש שנים והחל מהקיץ הוא מתחדש אוטומטית על פי שיקלול של אותן שלוש עונות ומכבי במקום טוב למעלה ולא תאבד אותו.
עד כמה שהבנתי מהשיטה, כל שנה תאבד קבוצה אחת את הזיכיון זו שבמקום ה-13 בשיקלול לטובת זו שאחריה בסיום העונה.
בעל זבוב

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־12 אורחים