המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

הפציעה של פרקינס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

הפציעה של פרקינס

הודעהעל ידי misha » 05 אפריל 2011, 12:06

הדבר שקצת העיב על השמחה בשבוע שעבר. היה קצת קשה (לי לפחות) להתרכז במשחק אחרי מה שקרה. באמת שכואב הלב.

יהיו דיבורים על זה שהוא לא יחזור לעצמו וצריך לשחרר, אבל אי אפשר לדעת. יש כאלה שחוזרים ויש כאלה שלא. מה שבטוח שעם האופי שיש לפרקינס, הוא לא יוותר.
לדעתי צריך להאריך אתו את החוזה (סכום הגיוני שמותאם למצב הקיים) אבל לא לבנות עליו כחלק מרכזי בסגל. אם יחזור לעצמו (אפילו 80 אחוז), זאת תהיה תוספת משמעותית לקבוצה באמצע העונה.

מקצועית הוא מאוד יחסר לנו ומצבת הגארדים שלנו דקיקה מתמיד. הפציעה הזאת יכולה להיות מה שימנע מאיתנו גביע אירופה. גם בליגה הקבוצות האחרות יכולות להיות יותר אופטימיות, בטח כשמדובר במשחק אחד. אבל אני סומך על דיוויד שיעשה את התאמות הדרושות.
נערך לאחרונה על ידי misha בתאריך 05 אפריל 2011, 13:03, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

Re: הפציעה של פרקינס

הודעהעל ידי ankram » 05 אפריל 2011, 12:41

זה היה נורא.
איך שראיתי את ההילוך החוזר הראשון הבנתי שזה משהו חמור מאד.
זה מאד פוגע במכבי למרות העפלה הנפלאה שיותר מכל רכבה על גלי האדרנלין ותחושת החיפוי על דורון.
זאת אכזריות נוראית ששחקן היה על סף הטופ של הקרייריה המקצועית והכלכלית שלו , ואני מאד מקווה שלפחות מנטלית דורון יוכל לחזור לעצמו , כי מבחינת אתלטית אין לי ספק שהוא איבד המון.

אם להיות קר ומנוכר , לשחקן שמה שיש לו למכור זה בעיקר עוצמה פיסית אדירה לגארד , אתלטיות מתפרצת , ריבאונד והאסל , זאת מכה שקשה לי להאמין שהוא יכול לצאת ממנה.

עם זאת למכבי יש פה בעייה נוספת והיא המשך ההתקשרות עם דורון , נכון שהוא בן בית ונכון שלוותר עליו זה שיקול עסקי קר ומנוכר , אבךל עם הערכה שהוא לא יוכל לתרום בשנה הבאה , דורון עוד שנתיים יהיה 5 שנים במכבי ואם אני לא טועה הוא עולה כמו ישראלי , דילמה מאד קשה , אני אישית מקווה שמכבי ישאירו אותו במערכת ולו בשביל אותו רגע שהוא יעלה על המגרש לכל תשואות הקהל.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי משה » 05 אפריל 2011, 12:51

היו לי דמעות בעיניים בשנייה שראיתי את זה, החזיר אותי שנתיים אחורה כשזה קרה גם לי, פציעה שמבאסת את הנשמה. ברגע שראיתי את זה לא היה לי ספק שהוא קרע שם משהו, התפללתי שזה יהיה רק מיניסקוס ובסופו של דבר התברר שלא רק את המיניסקוס אלא גם את ה2 הרצועות הנוספות, נקרע לי את הלב. ספק בכלל אם יחזור ליכולות הפיזיות וגם אם כן לא יחזור למה שהיה, הוא שחקן שמתבסס מלבד האתלטיות גם על החוסר פחד שלו לשחק 150 אחוז והתאבד על כל כדור, אחרי פציעה כזאת מנטלית כמעט בלתי אפשרי לשחק באותה אינטנסיביות לא רק בגוף אלא בעיקר בראש.
בפן המקצועי הקבוצתי? פגיעה אדירה, אולי השחקן החשוב בקבוצה, במידה והיה בריא היינו פייבוריטים ברורים לקחת את התואר.
משה

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2011, 14:04

לגמרי מסכים איתכם. במבט הראשון בהילוך החוזר היה ברור שזה רע מאוד. גם לי לקח הרבה זמן לקבל שוב עניין במשחק, וזה לא ממש קרה,
כי מכבי ברחה והתוצאה היתה ברורה.

אני לגמרי חושב שפרקינס כבר הפך לסמל צהוב, ושחקן שהקהל מאוד אוהב ומתחבר אליו, ואני בטוח שכולנו נשמח מאוד אם יישאר.

לדעתי מכבי יחתימו אותו על חוזה קטן לעונה אחת בשביל לאפשר לו להשתקם וישמרו עליו אופציה לחתימה לכמה עונות במידה ויחזור לעצמו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קובי » 05 אפריל 2011, 14:18

כבר כשהיה על הפרקט, וביקש עזרה זה היה נראה לא טוב... מיד אמרתי לאחי "רק שלא גמר ת'עונה"... החשש הכי גדול שלי לגבי מכבי מתחילת העונה הוא שאחד מצמד הפ"פ ייפצע לתקופה ארוכה...
לא היה דרוש הילוך חוזר, מאחר ופרקינס שמשחק מאוד פיזי, הרבה פעמים גומר על הריצפה, אבל תוך 3 שניות מסדר את הסרט על הראש וקם.
כשראיתי שהוא קורא לספסל בבהלה לעזרה הבנתי שמשהו מאוד לא טוב קרה כאן. ההילוך החוזר, לצערי, רק איגרף את הפציעה של פרקינס לפנים של כולנו.

מאוד עצוב. מכבי של השנה היא קודם כל בצלמו ובדמותו של פרקינס. לוחמני, לא מתפשר, וגם אם לא הכי מוכשר שיש, מחפה על זה בהגנה אינטנסיבית והמון אגרסיביות והתלהבות.
חבל חבל חבל. גם למכבי, אבל בעיקר עליו.

הרשעים יגידו שפרקינס היה גרידי מדיי והיה צריך לחתום עם מכבי על חוזה משודרג, וכך היה מרוויח כסף טוב וגם משתקם בשקט.
אני חושב שמכבי גם כך תיתן לו להשתקם אצלה "בשכר מינימום", כמו שנעשה עם טל בזמנו.

בנוגע למכבי העונה - אני חושב שהדבר בהחלט יכול לפגוע בה לטווח הקצר, גם בליגה בשני משחקי אליפות על כל הקופה, למרות שאני מאמין שבלאט יעשה את ההתאמות הרצויות ושהחשקנים לא יאבדו את זה, על אף שמכבי נותרה למעשה עם 2 גארדים בכירים בסגל, כשאחד מהשניים לא בעניינים מתחילת העונה (טל).
יש לזכור גם כי הלחם והחמאה של מכבי העונה היא ההגנה, בדגש על הגנת הלחץ. בלי דורון, הגנת הלחץ הזו למעשה לא ממש קיימת. היא יכולה להתקיים בוריאציות מסויימות עם פארגו, אידסון, פניני ואולי טל, אבל זה לא אותו דבר בלי האינטנסיביות והזריזות של פרקינס.

בנוגע למכבי בעתיד - עם כל הצער שבדבר, אני לא חושב שמכבי יכולה לבנות עליו לשנים הבאות, בטח שלא לשנה הבאה. הקבוצה צריכה להיבנות בלעדיו, בדגש על סגירה עם המנייה העולה ועולה (שלשום 400K, אתמול 800K והיום?), ג'רמי פארגו, ולראות איך ניתן לשלבו אט-אט במהלך העונה.

שיהיה בריא.
נערך לאחרונה על ידי קובי בתאריך 05 אפריל 2011, 14:24, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי ביבו » 05 אפריל 2011, 14:22

הפציעה של פרקינס:
בלי ספק הסיפור העצוב של השנה קודם כל כי המנהיג והשחקן שנתן לקבוצה יותר מכולם
מושבת לתקופה ארוכה ביותר ואין לדעת באיזנה כושר יחזור מהפציעה .
דבר שני כי בלעדיו יהיה הרבה יותר קשה בפיינל-פור וגם בגביע קופל אנחנו בבעיה רצינית -קבוצה ללא גארדים.
בלאט מבין את זה ונקווה שיעשה את ההתאמות בצורה טובה. בראיון בספורט-5- בלאט אמר כי טעה כשלא החתים גארד נוסף
בלי קשר למצ'באן ואמר כי בסגל צריכים להיות 13-14 שחקנים.
לדעתי מכבי צריכה לממן לפרקינס את כל השיקום ולהחתים אותו במידה שיחזור במצב סביר
לכמה שיותר זמן.
בנוסף צריך כמה שיותר מהר להחתים את פניני ובלו ולהתחיל לחשוב על העונה הבאה.
יותם יבוא במקום שארפ ככל הנראה, צריך מחליף לפרקינס ולנסות בכל הכח להחתים את
פארגו ואיידסון. בנוסף צריך להביא במקום גרין את שון ג'ימס או סנטר אחר שבלאט מעדיף(ולשקול השאלה)
ואחרי כל זה צריך גארד נוסף-נראה לי שעדיף ישראלי(שייר,אוחיון,רוט)
ודבר אחרון כדאי להחתים את לנדסברג מחיפה ולהשאיל לקבוצה שמשחקת באירופה
ביבו

הודעהעל ידי itai7 » 05 אפריל 2011, 14:45

הייתי בהיכל שזה קרה, בחור שהיה לידי ישר ידע שמדובר ברצועות הצולבות הארורות האלה..עצוב עצוב מאמין שנצא מזה רק מחושלים.

היה לי ד'זיו עצבני, חזרתי ל2008 שפייזר נפצע(שחקן מפתח), בהצלבה שיחקנו נגד ספרדית אחרת(ברצלונה) ולבסוף עלינו לפיינל פור.
נערך לאחרונה על ידי itai7 בתאריך 05 אפריל 2011, 14:49, נערך פעם אחת בסך הכל.
itai7

הודעהעל ידי gili_n » 05 אפריל 2011, 14:46

שלום לכולם. ותתחדשו.

מאד מצער מה שקרה לדורון. ברגע שהוא היה שרוע על הפרקט נאנק מכאבים ידעתי שזה קריטי.

צריך להתפלל להחלמה מהירה ושרק יחזור לשחק כדורסל כמה שיותר מהר. נקווה גם שהשחקנים שלנו יידעו להמשיך
ולתת יותר ממאה אחוז על המגרש כדי לחפות על חסרונו של דורון.
gili_n

הודעהעל ידי barker8 » 05 אפריל 2011, 20:13

אני הכי מרחם עליו יותר מעל מכבי.
הוא עשה עונה נחושה וטובה מאוד, ואז באה הפציעה.
הוא היה בשיא הקריירה שלו. מסכן... :oops:
barker8

הודעהעל ידי Natural » 06 אפריל 2011, 22:59

jol9 כתב:לגמרי מסכים איתכם. במבט הראשון בהילוך החוזר היה ברור שזה רע מאוד. גם לי לקח הרבה זמן לקבל שוב עניין במשחק, וזה לא ממש קרה,

אני לגמרי חושב שפרקינס כבר הפך לסמל צהוב, ושחקן שהקהל מאוד אוהב ומתחבר אליו, ואני בטוח שכולנו נשמח מאוד אם יישאר.

לדעתי מכבי יחתימו אותו על חוזה קטן לעונה אחת בשביל לאפשר לו להשתקם וישמרו עליו אופציה לחתימה לכמה עונות במידה ויחזור לעצמו.

סמל צהוב ? אני לא יודע.
זה שחקן שהיה נוח וקל להתחבר אליו, בעיקר בגלל שזה שחקן שנלחם על המגרש, מטריף את הקהל ונותן את הנשמה.
אבל עוד לפני הפציעה, התחילו דיבורים סביב שידרוג השכר לעונה הבאה.
אחרי הכל הוא שחקן זר, עוד שכיר חרב.
תהיה בטוח שהכסף פה ידבר.

שחקן כזה, הוא לא סמל. עם כל הכבוד... ויש כבוד מה שנקרא.. (:
Natural

הודעהעל ידי jol9 » 07 אפריל 2011, 08:03

Natural כתב:
jol9 כתב:לגמרי מסכים איתכם. במבט הראשון בהילוך החוזר היה ברור שזה רע מאוד. גם לי לקח הרבה זמן לקבל שוב עניין במשחק, וזה לא ממש קרה,

סמל צהוב ? אני לא יודע.
זה שחקן שהיה נוח וקל להתחבר אליו, בעיקר בגלל שזה שחקן שנלחם על המגרש, מטריף את הקהל ונותן את הנשמה.
תהיה בטוח שהכסף פה ידבר.

הוא כן סמל של המכבי שבנה דייויד בלאט, גם אם הוא היה עוזב אחרי עונה אחת.
אבל חוץ מזה, אף אחד לא אמר שסמל של המועדון צריך לגדול בו מילדות. דרק שארפ הוא הסמל האולטימטיבי, והוא לא ממש גדל במועדון כמו שאתה יודע.
גם ניקולה הוא כזה ולדעתי גם נדב לא גדל במועדון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 אפריל 2011, 08:48

יוני,
העניין הזה של סמלים זה לא מוחלט.
קשה לקבוע מה הופך שחקן לסמל של קבוצה.
בעיניי לפחות מה שיכול להפוך שחקן לסמל בקבוצה זה וויתור על הטובה האישית של אותו שחקן (כלכלית או מקצועית) בעבור קבוצה מסוימת.

פרקינס הוא שחקן נשמה ואחד האהובים עליי ביותר אבל זה לא שייך ספציפית למכבי, הרי פרקינס היה עושה מה שעושה ונותן מה שנותן לכל קבוצה בה היה משחק.
המחויבות לקבוצה והמחויבות לניצחון זה חלק מהאופי שלו וזה לא שייך ספציפית למכבי.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי yzafrir » 07 אפריל 2011, 11:14

אתמול מליניאק ( שאני לא סובל ) כתב שהפציעה של פרקינס היא לא ברגל המנתרת שלו כך שאם יחלים הוא אף יוכל לחזור לאותה רמת אתלטיות שהציג לפני הפציעה....מעניין אם זה באמת נכון ??
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי parker » 07 אפריל 2011, 11:29

jol9 כתב:
Natural כתב:

סמל צהוב ? אני לא יודע.
תהיה בטוח שהכסף פה ידבר.

הוא כן סמל של המכבי שבנה דייויד בלאט, גם אם הוא היה עוזב אחרי עונה אחת.
אבל חוץ מזה, אף אחד לא אמר שסמל של המועדון צריך לגדול בו מילדות. דרק שארפ הוא הסמל האולטימטיבי, והוא לא ממש גדל במועדון כמו שאתה יודע.
גם ניקולה הוא כזה ולדעתי גם נדב לא גדל במועדון.

שארפ וניקולה לא היו סמל אחרי שנה במועדון אלא אחרי מספר שנים + מספר גביעים
parker

הודעהעל ידי אורי » 07 אפריל 2011, 17:45

קחו בחשבון שאחרי הכל מדובר בביזנס, וכמו שלדורון יש את האופציה לעבור לקבוצה אחרת תמורת שכר כפול ממה שיקבל במכבי, כך גם למכבי יש את הזכות לבחור מה שטוב לה.
בכל אופן כואב הלב, כולי תקווה שהשחקן הנהדר הזה יחזור במהרה וימשיך בהתקדמות העצומה שלו.
אורי

הודעהעל ידי שחר.ג. » 07 אפריל 2011, 17:51

אורי כתב:קחו בחשבון שאחרי הכל מדובר בביזנס, וכמו שלדורון יש את האופציה לעבור לקבוצה אחרת תמורת שכר כפול ממה שיקבל במכבי, כך גם למכבי יש את הזכות לבחור מה שטוב לה.
בכל אופן כואב הלב, כולי תקווה שהשחקן הנהדר הזה יחזור במהרה וימשיך בהתקדמות העצומה שלו.

נכון עקרונית,אבל יש דברים שהם מעל הביזנס- דעת הקהל,התקשורות תהרוג את מכבי אם היא לא תיקח את פרקינס
כתובות שער על הניכור של מכבי זה לא מה שחסר לה עכשיו .
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 אפריל 2011, 18:07

שחר.ג. כתב:
אורי כתב:קחו בחשבון שאחרי הכל מדובר בביזנס, וכמו שלדורון יש את האופציה לעבור לקבוצה אחרת תמורת שכר כפול ממה שיקבל במכבי, כך גם למכבי יש את הזכות לבחור מה שטוב לה.

נכון עקרונית,אבל יש דברים שהם מעל הביזנס- דעת הקהל,התקשורות תהרוג את מכבי אם היא לא תיקח את פרקינס
כתובות שער על הניכור של מכבי זה לא מה שחסר לה עכשיו .

הדבר האחרון שאנחנו צריכים זה שהמועדון יקבל את ההחלטות שלו לפי מה שהתקשורת האדומה עלולה לכתוב.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחר.ג. » 07 אפריל 2011, 18:52

זה משפט יפה אבל לא מציאותי מכבי,כמו כל גוף בעולם,עובדת על דעת קהל .
דעת קהל שלילית- הפסד למועדון.
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 אפריל 2011, 19:04

שחר.ג. כתב:זה משפט יפה אבל לא מציאותי מכבי,כמו כל גוף בעולם,עובדת על דעת קהל .
דעת קהל שלילית- הפסד למועדון.

דעת קהל זה דבר אחד.
הדיעות הלא מעניינות של התקשורת (שכמובן תבקר את כל מה שמכבי תעשה) זה דבר אחר.
בגלל השיעבוד הזה לתקשורת נתקענו עם חוזים שמנים לשחקנים כמו גרין, כדיר ובורשטיין, רק בגלל הקשקושים של ה"צביון הישראלי".
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחר.ג. » 07 אפריל 2011, 19:10

קשקושים? אני לא בטוח שלכולנו (אוהדי מכבי ת"א) היה נחמד לראות את המצב בשנה שעברה.
שנה שעברה בחלק גדול מהמקרים חמישייה זרה לחלוטין - ללא אף שחקן ישראלי לרפואה.
מה באמת יותר מרגש אותך ?
פניני קולע שלשה 2 שניות לסיום או פראגו ? סיכומו של דבר ה"צביון הישראלי "
חשוב לכולנו.
תמונהg]
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־51 אורחים