המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

פיינל פור: מכבי נגד ריאל מדריד - שישי, 22:00, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פיינל פור: מכבי נגד ריאל מדריד - שישי, 22:00, ערוץ 10

הודעהעל ידי קובי » 06 מאי 2011, 22:24

קובי כתב:משחק ענק נוסף של מכבי, ושוב אנחנו מופתעים מחדש.
כרגיל, מכבי לוחצת, שומרת הגנה חכמה, חוטפת, נושכת ושורטת, והתוצאה הסופית על הלוח מראה שמכבי פירקה עוד יריבה לחתיכות.

למרות עונה לא יציבה, וירידה ביכולת בשלבים המכריעים שלה, צ'אק אידסון נתן משחק של עונה וקנה לעצמו חוזה לעונה הבאה, גם אם לא במכבי. מבחינת הנקודות שיחק לו המזל עם 2 שלשות, שאחת הייתה בסיום שעון בזריקה לא טבעית, ועוד שלשה עם הריבוע. דווקא כשפארגו ירד עם 3 עבירות לספסל, אידסון לקח את המושכות ובקבץ' קבוצתי + מסירה צהובה של ידידינו ואב לילדיו הישראלים העתידיים, ד'אור פישר, בתוספת עבירה כחטא על פשע, מכבי והקהל הצהוב הנהדר והגועש נכנסו למומנטום שלא יכלו לצאת ממנו.
ריאל חטפה ורטיגו ורק יכלה לצפות מתוך המגרש על איך מכבי מפרקת יריבות, בדיוק כמו בוידאו בו צפו כהכנה לפני המשחק.

פארגו הראה לנו שוב שחוץ מוירטואוזיות, הוא פאסר מעולה ומארגן משחק מצויין. התבטא ב-7 אסיסטים נהדרים במגרש.
לסופו היה קשה-קשה, אבל הוא הצליח לגבור בסופו של דבר על טומיץ' והדאבל אפ המגובה של רייס, שהיה מצויין, אגב.
פניני, זה באמת להוריד את הכובע. שחקן שבא לתת עבודה. ביצים גדולות, ידיים יציבות ולא רועדות. כיף גדול. כשהוא ובלו קולעים שלשות, מכבי מאוד קשה לעצירה. קל וחומר אם גם אידסון ופארגו מוסיפים עוד 5 כפול 3 משלהם.

מרגש ומדהים !

נ.ב - מילה על השידור בספורט HD - מאיזושהי סיבה החליטו להסיע לספרד את כספי על תקן הפרשן, וזה היה דיי מגוכח לשמוע אותו משבח ומהלל שוב ושוב את טל בורשטיין ובאמת שעל לא "עוול" בכפו, במקום להתעסק בעיקר. לא מקצועי.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי kobi_af » 07 מאי 2011, 00:13

קובי כתב:
קובי כתב:משחק ענק נוסף של מכבי, ושוב אנחנו מופתעים מחדש.
כרגיל, מכבי לוחצת, שומרת הגנה חכמה, חוטפת, נושכת ושורטת, והתוצאה הסופית על הלוח מראה שמכבי פירקה עוד יריבה לחתיכות.

למרות עונה לא יציבה, וירידה ביכולת בשלבים המכריעים שלה, צ'אק אידסון נתן משחק של עונה וקנה לעצמו חוזה לעונה הבאה, גם אם לא במכבי. מבחינת הנקודות שיחק לו המזל עם 2 שלשות, שאחת הייתה בסיום שעון בזריקה לא טבעית, ועוד שלשה עם הריבוע. דווקא כשפארגו ירד עם 3 עבירות לספסל, אידסון לקח את המושכות ובקבץ' קבוצתי + מסירה צהובה של ידידינו ואב לילדיו הישראלים העתידיים, ד'אור פישר, בתוספת עבירה כחטא על פשע, מכבי והקהל הצהוב הנהדר והגועש נכנסו למומנטום שלא יכלו לצאת ממנו.
ריאל חטפה ורטיגו ורק יכלה לצפות מתוך המגרש על איך מכבי מפרקת יריבות, בדיוק כמו בוידאו בו צפו כהכנה לפני המשחק.

פארגו הראה לנו שוב שחוץ מוירטואוזיות, הוא פאסר מעולה ומארגן משחק מצויין. התבטא ב-7 אסיסטים נהדרים במגרש.
לסופו היה קשה-קשה, אבל הוא הצליח לגבור בסופו של דבר על טומיץ' והדאבל אפ המגובה של רייס, שהיה מצויין, אגב.
פניני, זה באמת להוריד את הכובע. שחקן שבא לתת עבודה. ביצים גדולות, ידיים יציבות ולא רועדות. כיף גדול. כשהוא ובלו קולעים שלשות, מכבי מאוד קשה לעצירה. קל וחומר אם גם אידסון ופארגו מוסיפים עוד 5 כפול 3 משלהם.

מרגש ומדהים !

נ.ב - מילה על השידור בספורט HD - מאיזושהי סיבה החליטו להסיע לספרד את כספי על תקן הפרשן, וזה היה דיי מגוכח לשמוע אותו משבח ומהלל שוב ושוב את טל בורשטיין ובאמת שעל לא "עוול" בכפו, במקום להתעסק בעיקר. לא מקצועי.

שמעתי את יורם ארבל אומר בשידור מוקדם שארז אדלשטיין היה צריך להיות הפרשן אך כיוון שאימא של ארז אדלשטיין

נפטרה זכרונה לברכה

אז פשוט הם לקחו את עמרי כספי כפרשן המשחק בין ריאל מדריד נגד מכבי ת"א
kobi_af

הודעהעל ידי גיא » 07 מאי 2011, 00:24

נצחון נפלא, אבל זה רק החצי הראשון.

מה שמעסיק אותי עכשיו הוא באיזה מצב המנטאלי יגיעו הקבוצות. בדרך כלל רצוי לא לדפוק משחק ענק בחצי - כי אז תמיד יש נפילה בגמר.

מבחינה זו מצבה של פאו (אולי) טוב יותר כי היא השיגה ניצחון אפור בלי הרבה חגיגות. אצלם זה באמת נראה כמו מחצית ראשונה. המחצית השניה תהיה מול מכבי.

מכבי חגגה אחרי החצי מול טאו ב-2006 וסיינה ב-2008. אני זוכר גם את ברסה פעם מביסה את מכבי בחצי גמר בקונצרט כדורסל, ואחרי יומיים - בקושי קולעת בגמר.

לדעתי, מכבי הפעם במצב טוב יותר. אני מקווה ומאמין שדיויד מכיר את כל התרחישים המנטאליים האפשריים.

בלו אידסון סופו פניני ופארגו נתנו משחק טוב מאוד. האם לפחות שלושה מהם יצליחו לשחזר את היכולת? האם נקבל משהו מליאור? ממאצ'בן?

נקווה! :happy
גיא

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 07 מאי 2011, 02:28

טוב לצד דברים הטובים יש גם דברים רעים . פגשנו את אדון כספי בצנריים אם איזה ישראלי - בחור הצעיר מתנהג כאילו לברון ג'יימס אחרי שלקח עם מיאמי 3 אליפויות NBA בא מאלימפוס לעם .
לפי פרשנות שלו למכבי אין שחקן שמסוגל להתמודד באינטלגנציית משחק של סרחיו רודריגז ..... שכספי שיחק איתו שנה למה ובחור מבחינת יכולת והבנה של משחק ברמה של .... שארס בשיא , רק מה יותר אתלטי ומהיר . הם שיחקו יחד בלילות 2 על 2 וכו..... את האמת רודריגז הזה לא הרשים אותי בכלל ..... מה עוד שלא זכורה אינלגנציית משחק יוצאת דופן בשנה שעברה בקבצתו "סקרמנטו ". לא שהשנה הם שיחקו משהו מיוחד .עוד דבר מבחינתו פראגו לא מספיק אתלטי לNBA בנגוד ליול. גם
בקצור לבחור יש פוזה של מייקל ג'ורדן אחרי אליפות ה5 .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי misha » 07 מאי 2011, 04:17

גיא כתב:מה שמעסיק אותי עכשיו הוא באיזה מצב המנטאלי יגיעו הקבוצות. בדרך כלל רצוי לא לדפוק משחק ענק בחצי - כי אז תמיד יש נפילה בגמר.

מבחינה זו מצבה של פאו (אולי) טוב יותר כי היא השיגה ניצחון אפור בלי הרבה חגיגות. אצלם זה באמת נראה כמו מחצית ראשונה. המחצית השניה תהיה מול מכבי.

מכבי חגגה אחרי החצי מול טאו ב-2006 וסיינה ב-2008. אני זוכר גם את ברסה פעם מביסה את מכבי בחצי גמר בקונצרט כדורסל, ואחרי יומיים - בקושי קולעת בגמר.

לדעתי, מכבי הפעם במצב טוב יותר. אני מקווה ומאמין שדיויד מכיר את כל התרחישים המנטאליים האפשריים.

גם אני חשבתי על הדברים האלה אחרי המשחק ונזכרתי ב06 ו08. לא קל להביא את הקבוצה לשיא פעמיים תוך פחות מיומיים.
בלאט אמר, שרוב ההכנה לגמר זו בעיקר הכנה מנטלית ואין כמו דייויד בדברים האלה.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי michael » 07 מאי 2011, 04:46

Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי felix_r » 07 מאי 2011, 05:13

טיקי חוזר כתב:וואלה חברים אני שיכור אז יהו יותר בעיות כתיב מבדרך כלל , אני ואשתי גמרנו איזה שני בקבוקים של ריאוחה על איזה 6 טאפס מסכנים אבל מדובר על קבוצה ועל מאמן . לא היתי מזלזל בריאל , אבל מכבי השנה קבוצה שהצליחה לעבור טופ 16 בלי קלעי , עם סנטר שמן ובלי רכז מחליף . :throwup2 . נתן להם עוד שאנס , לא ? למרות הבניה ה"עקומה " ו"לא מאוזנת ".....

דווקא עכשיו אתה כותב עם פחות שגיאות מבדרך כלל.
אתה צריך לשתות יותר! :taunt
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי er79 » 07 מאי 2011, 06:34

אידסון השתיק המון פיות אמש. אני גם שמח בשבילו שסוף סוף הוא הוכיח את יכולתו במשחק קלאץ׳. זה בדיוק מה שציפו ממנו, לקחת את המושכות בהיעדרו של פרקינס. זה היה משחק ששווה חוזה מליון דולר בכל קבוצה, אבל אני מקווה שמכבי יצליחו לשמור עליו. על פארגו כבר כל מילה שאוסיף תגרע- שחקן על. הפריצה שלו העונה מזכירה לי את הפריצה של מקאלב בעונה שעברה. דווקא לגבי פארגו התחושות שלי הן שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לשמור אותו-וההפסד כולו שלנו.
er79

הודעהעל ידי אורלי » 07 מאי 2011, 07:15

תודה לכלמי שנתן לינק! היה כיףףףףף :D
אורלי

הודעהעל ידי גל גל » 07 מאי 2011, 07:28

אני מפחד שמכבי לא תצליח להסתדר אם ההגנה של פנא שיש לה את שני שחקני ההגנה הטובים באירופה ביחד אם עוד כמה דיאמנטידיס וסאטו .

עוד משהו לדעתכם בהגנה גבוהי מכבי יצליחו להסתדר אם מייק באטיסט? הבנאדם כל הזמן זז תופס מקום מצויין ויש לו חוש טיימינג נהדר
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי jol9 » 07 מאי 2011, 08:16

גל גל כתב:אני מפחד שמכבי לא תצליח להסתדר אם ההגנה של פנא שיש לה את שני שחקני ההגנה הטובים באירופה ביחד אם עוד כמה דיאמנטידיס וסאטו .

עוד משהו לדעתכם בהגנה גבוהי מכבי יצליחו להסתדר אם מייק באטיסט? הבנאדם כל הזמן זז תופס מקום מצויין ויש לו חוש טיימינג נהדר

ההתמודדות תהיה קבוצתית. הבעיה היא שמה שהלך מול ריאל, לא יילך מול פאו. הם לא יפספסו שלשות חופשיות (וגם לא חופשיות), הם יידעו איך להפעיל את באטיסט, הם יידעו לשמור על דיאמנטידיס מעבירות.

דייויד יצטרך להיות במיטבו במשחק הזה, ולהביא כמה הפתעות לשועל הסרבי.

כמובן שמכבי צריכה התעלות של כמה שחקנים, משחק מצויין של פארגו ושל סופו, וגם יכולת טובה של ליאור לא תזיק.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 07 מאי 2011, 08:33

בצד השני גם מכבי יכולה להפתיע לך תדע ... באוקטובר לא תכננתי להיות בפיינל פור . אמרתי שאם נצליח לשחזר טופ 8 יהיה בסדר העונה, אבל דפקו לי כל התוכניות אני שוב בספרד בהפרש של חודש ::: :dance2 .
אני הבנתי שבלאט נעזר בשירותים של דן שמיר וככל הנראה לפי אבא שלי שנשאר בארץ וראה ערוץ 5 בלילה למכבי יש תרגלים מוכנים נגד הגנה של ריאל שזה בוקס אנד וואן .
אני כבר לא יודע למה לצפות ממכבי העונה :dance3 . בושות לא היו.
אוברדוביץ' מאמן מצויין אבל בלאט מבין כדורסל ומכבי קבוצה די מאומנת העונה , גם ביחס לשנה שעברה את אמת.
טיקי חוזר

הודעהעל ידי jol9 » 07 מאי 2011, 09:23

טיקי חוזר כתב:בצד השני גם מכבי יכולה להפתיע לך תדע ... באוקטובר לא תכננתי להיות בפיינל פור . אמרתי שאם נצליח לשחזר טופ 8 יהיה בסדר העונה, אבל דפקו לי כל התוכניות אני שוב בספרד בהפרש של חודש ::: :dance2 .
אני הבנתי שבלאט נעזר בשירותים של דן שמיר וככל הנראה לפי אבא שלי שנשאר בארץ וראה ערוץ 5 בלילה למכבי יש תרגלים מוכנים נגד הגנה של ריאל שזה בוקס אנד וואן .
אני כבר לא יודע למה לצפות ממכבי העונה :dance3 . בושות לא היו.
אוברדוביץ' מאמן מצויין אבל בלאט מבין כדורסל ומכבי קבוצה די מאומנת העונה , גם ביחס לשנה שעברה את אמת.

אני מאמין מאוד בקבוצה הזאת. אני פשוט חושב שמה שהיה מול ריאל לא יספיק. מכבי תצטרך להיות מאוד חדה במשחק הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קובי » 07 מאי 2011, 10:29

זה נכון שקשה להיות בשיא תוך יומיים, אך מכבי כבר עשתה את זה בענק במאני טיים בשלב ההצלבה. אומנם לא פיינל פור וביד אליהו, אבל מכבי פירקה את טאו תוך 48 שעות ב-21 ו-22 הפרש בהתאמה.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי jol9 » 07 מאי 2011, 10:38

קובי כתב:זה נכון שקשה להיות בשיא תוך יומיים, אך מכבי כבר עשתה את זה בענק במאני טיים בשלב ההצלבה. אומנם לא פיינל פור וביד אליהו, אבל מכבי פירקה את טאו תוך 48 שעות ב-21 ו-22 הפרש בהתאמה.

כמו שזה קשה לנו, זה קשה גם להם. מכבי הגיע השנה למעמד הזה לא בזכות נס כזה או אחר אלא בזכות הכדורסל.
מכבי הציגה את הכדורסל הכי טוב העונה ביורוליג, ונכנעה רק לבארסה וקאחה פעמיים ולרומא במשחק חסר חשיבות. פאו היתה הרבה פחות יציבה, אבל מצאה את הכושר המצויין שלה בתקופה הכי חשובה ונתנה בראש לקבוצה הכי טובה באירופה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 07 מאי 2011, 10:45

שמתי לב עכשיו שפנא הפסידה לחא פעמיים בשלבם חשובים. וםליע ל3 כמו אתמול והרב ריכוז לא היתי מרים את הידיים . צריך להחם וא מה יהיה ....
טיקי חוזר

הודעהעל ידי jol9 » 07 מאי 2011, 10:59

טיקי חוזר כתב:שמתי לב עכשיו שפנא הפסידה לחא פעמיים בשלבם חשובים. וםליע ל3 כמו אתמול והרב ריכוז לא היתי מרים את הידיים . צריך להחם וא מה יהיה ....

למי פאו הפסידה??
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי ran » 07 מאי 2011, 11:24

הקבוצה הזאת מדהימה ומגיע לה בשביל כל השנה.
אידסון היה מעולה בחצע ולקח הרבה עליו, ככה הוא צריך לשחק ולהוביל את ההתקפה.
אגב, לאן פישר נעלם?
מישהו קרא ראיון איתו אחרי המשחק?
ran

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 07 מאי 2011, 13:17

ran כתב:הקבוצה הזאת מדהימה ומגיע לה בשביל כל השנה.
אידסון היה מעולה בחצע ולקח הרבה עליו, ככה הוא צריך לשחק ולהוביל את ההתקפה.
אגב, לאן פישר נעלם?
מישהו קרא ראיון איתו אחרי המשחק?

רקינס אשם בתוצגה של פישר ... הרי הוא רוצה להעהעל פרקינס (מאוד קשה כאשר אתה 2.12 ופרקינס 1.88 ) ,פרנס נמצא ותוכית שו יצא מכלל שליטה .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי אורי » 07 מאי 2011, 16:45

בקצב הזה אני לא רואה את פארגו נשאר במכבי, אלא אם כו פדרמן יפתח את הכיס ויציע לו מיליון וחצי דולר.
אין סרט שהוא לא שווה סכומים כאלה, ולכו תדעו אולי ריאל תהיה מהקבוצות שיתעניינו בו בקיץ. הוא נואשים לשחקן כזה.
אורי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־87 אורחים